Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Yapı Kredi Bankası
Türkiye finans sektörünün köklü bankası olan Yapı Kredi Bankası iş başvuruları www.yapikredi.com.tr internet portalı üzerinden yapılabilir. İş başvurusu yapmak isteyenler adaylar ayrıca gazete ilanları ve insan kaynakları ile ilgili internet siteleri üzerinden yayınlanan Yapı Kredi Bankası personel alım ilanlarına başvurabilecekleri gibi, genel iş başvurusu da yapabilirler.

Yapı Kredi Bankası’da çalışmak isteyen adayların üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan adaylar iş başvurusunda bulunabilirler.

Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen adayları minimum 2 yıl bankacılık ve finans sektöründe ya da birebir başvuruda bulunduğu pozisyon ile ilgili bir alanda tecrübe kazanmış adaylar deneyimli aday statüsünde kabul edilirler.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. vahit savaş dedi ki:

    kocaeli karamürselde ikamet etmekteyim ve şehirler arası şöförlüğüm vardır bana göre iş talebimde bulunmaktayım telim 0536 851 83 76

  2. kübra turan dedi ki:

    Kocaeli’de ikamet etmekteyim .Kocaeli Üniversitesinden 2 yıllık mezunum ayrıca Açık öğretim işletme öğrencisiyim,24 yaşındayım diksiyonum düzgün .. 0541 913 13 29