Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu - haber24

Yapı Kredi Bankası
Türkiye finans sektörünün köklü bankası olan Yapı Kredi Bankası iş başvuruları www.yapikredi.com.tr internet portalı üzerinden yapılabilir. İş başvurusu yapmak isteyenler adaylar ayrıca gazete ilanları ve insan kaynakları ile ilgili internet siteleri üzerinden yayınlanan Yapı Kredi Bankası personel alım ilanlarına başvurabilecekleri gibi, genel iş başvurusu da yapabilirler.

Yapı Kredi Bankası’da çalışmak isteyen adayların üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan adaylar iş başvurusunda bulunabilirler.

Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen adayları minimum 2 yıl bankacılık ve finans sektöründe ya da birebir başvuruda bulunduğu pozisyon ile ilgili bir alanda tecrübe kazanmış adaylar deneyimli aday statüsünde kabul edilirler.


Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. vahit savaş dedi ki:

    kocaeli karamürselde ikamet etmekteyim ve şehirler arası şöförlüğüm vardır bana göre iş talebimde bulunmaktayım telim 0536 851 83 76

  2. kübra turan dedi ki:

    Kocaeli’de ikamet etmekteyim .Kocaeli Üniversitesinden 2 yıllık mezunum ayrıca Açık öğretim işletme öğrencisiyim,24 yaşındayım diksiyonum düzgün .. 0541 913 13 29