Yapı Merkezi Etiyopya’da çalıştıracak eleman arıyor

0
paylaşım
276
Gösterim

Yapı Merkezi Etiyopya’da bin 500 Türk çalıştıracak

Yurt içinde yaptığı hızlı tren ve metro projeleri bir yana en son Etiyopya’da aldığı 1.7 milyar dolarlık ihale kazanan Yapı Merkezi, bugünlerde Suudi Arabistan/Riyad ve Katar’daki ihaleler için de yoğun bir iş trafiği yürütüyor. Şirket, Riyad’da 10 milyar dolar tutarında olması beklenen 180 kilometrelik demiryolu ağı için açılacak ihale için ön yeterliliği almayı başardı.

Türk müteahhitlik şirketlerinin bundan 40 yıl önce Libya’dan başladığı yurt dışı taahhüt işlerinin tutarı geçen sürede toplam 205 milyar doları aştı. Fakat bu sürede tek seferde en büyük rakamlı ihalelerden biri geçtiğimiz günlerde Yapı Merkezi şirketi tarafından kazanıldı. Etiyopya’da 1.7 milyar dolarlık Awash-Weldiya şehirleri arasındaki demiryolu hattı işini tek başına alan Yapı Merkezi’nin yönetim kurulu başkanı Emre Aykar Türk müteahhitlik tarihinin tek kalemdeki en büyük projelerinden birine imza atacak.

Aykar, görüşmemiz sırasında bugüne dek bu büyüklükte bir ihaleyi alan birkaç şirketten biri olduklarını söyleyerek başlıyor sözlerine. Projede yerel işgücünün yanı sıra bin 500 kadar da Türk’ün görev alacağını ifade eden Aykar, Etiyopya’daki bu iş kadar önem verdikleri bir diğer projenin ise 10 milyar doları bulması beklenen Riyad’daki demiryolu projesi olduğunu belirtiyor. www.myfikirler.com Bu iş için ön yeterlilik aldıklarını aktaran Aykar, grubun şu an devam eden projelerinin ise 4 milyar dolar tutannda olduğunu, yeni işlerle bu rakamın daha da katlanacağını belirtiyor.

Son dönemdeki en öncelikli gündeminiz sanırım Etiyopya’da kazandığınız demiryolu ihalesi oldu. Nasıl bir iş aldınız?

Hat üzerinde dört ana altı ara istasyon binası, trafik kontrol merkezi, 15 trafo merkezi ve iki tamir bakım merkeziyle birlikte 1.7 milyar dolarlık bir iş üstlendik. Bu imzalanan kontrattaki rakama bakılırsa yurt dışında bir Türk şirketinin tek başına aldığı en büyük işlerden biri. Biz bunu yalnız aldık, bir ortak yok. 42 ayda tamamlanması planlanan bu proje anahtar teslim bir iş. Tek hat, tünel, viyadükler ve istasyonları kapsıyor.

Yurt dışında şu an devam eden diğer projeleriniz neler?

Fas’ın Kazablanca şehrinde bütün tramvay işlerini biz yapıyoruz. Cezayir’de 25 kilometre uzunlukta 230 milyon Euro tutarında Bir-Touta ve Zeralda arası demiryolu projesinin ihalesini biz kazandık. Tamamen yeni bir demiryolu hattı olacak. Yani is-tasyonlan, viyadükleri, tünelleri, bütün elektromanyetik sistemlerini biz üstleniyoruz. Bunun yanı sıra çok önem verdiğimiz ve en büyük işlerimizden biri olan Suudi Arabistan’ın Medine şehrinde hızlı tren istasyonunu da biz üstlendik. Aslında Mekke ile Medine arasında hızlı trenleri ts-panyollar yapıyor. Biz dört büyük ve muazzam ölçülerde istasyonlardan Medine istasyonunu yapıyoruz. Yine Suudi Arabistan’da Al-Nariyah tren bakım ve tamir atölyesi de önemli işlerimiz arasında.

Tüm bu işleri hesaba kattığınızda toplamda ne kadarlık proje üstlenmiş oldunuz?

Yurt içini de bu hesaba katarsak bekliyorlar. Açık arıyorlar. Ama biz çok kaliteli iş yapıyoruz. Kalite nedeniyle yaptığımız demiryolu işleri için iki travers tesisi bile kurduk.

Nerede bu tesisler?

Bu travers tesisleri Ankara-Konya hızlı tren projesi kapsamında Afyon ve Konya’da kuruldular. Bu iki tesisin de ayrı ayrı yıllık üretim kapasiteleri 360 bin ton seviyelerinde. Eskiden ihalelerde bu tür işleri taşeron firmalara verirdik. Fakat artık sinyalizasyonu, elektrifikasyonu, hat üstü yapı işlerinin hepsini biz yapıyoruz.

Sizin müteahhitlik hizmetleriniz daha ziyade alt yapı işleriyle gidiyor değil mi?

Yurt dışında böyle. Fakat Beşiktaş’taki Four Seasons, Adile Sultan’ın sadece duvarları kalmış sarayı, Marmara Forum AVM ve 212 AVM gibi binaların hepsini biz yaptık. Alt yapı işleri arasında ise özelikle demiryolu ve metro işlerinde uzmanlaştık diyebilirim. Biz demiryolu alanında çok tecrübe kazandık. Bu sektörde herkes bizi bilir. Riyad ihaleye çıkacak mesela herkes birlikte çalışalım diyor.

Riyad’daki nasıl bir proje? Üstünde çalıştığınız bu denli büyük başka projeler var mı?

Mevcut projelerimiz üç yılda bitecek işler. Dolayısıyla bu işler biterken yenilerini de yapmamız lazım. Teklif vermek ihaleye girmek çok önemli. Şu an bütün ekiplerimiz Riyad ve Ka-tar’a odaklanmış durumda. Riyad’da 10 milyar doları bulacak 180 kilometrelik bir demiryolu hattı için açılacak ihaleye hazırlanıyoruz.

Bu ihale için ön yeterliliği aldık. Sizin faaliyet ve referanslannıza bakıp bu firma bu işe girebilir dediler. Grubumuzu kurduk. Riyad için 130 firma ön yeterlilik başvurusu yapmış ve 35 firma geçmiş. Sonunda bu iş maksimum beş firmaya kalacak. Dolayısıyla inanıyorum ki biz de bu gruplardan biri olacağız.

Katar için durum ne?

En keyifli rekabet Katar’da. Dünya Futbol Şampiyonası için ulaşımla ilgili ihaleye çıktılar. Baktığınızda çok sistematik bir ülke. Yüzlerce firma başvurdu, onları elediler ve gruplara ayırdılar. Her gaip üç ihaleye girebilir dediler. Biz de STFA, Yapı Merkezi ve Yunanlı Accor ile bir gaip kurduk. Çok iyi anlaşıyoaız. Yeterlilik almayı başardık ve üç ihaleye katılacağız. İhale dosyaları çıktı. Eylülün ikinci haftasında ihale olacak. Buradan da büyük bir iş almak istiyoruz. Bizim gaıbumuzun çok rekabetçi olacağını düştinüyoaım.

Yurt dışında süren bu çalışmaların yanı sıra yurt içinde de hızlı tren projeleri var. Bu projelerde son durum nedir?

Konya-Ankara Hızlı trenini biz yaptık. Eskişehir ile Ankara arasında-kini ise îspanyollar yapıyor. Biz Eskişehir ile İstanbul hızlı tren projesini de tek başımıza aldık. Bir de Bursa metrosunu yaptık. Yüzde 99’u bitti. AB’nin hibe kredileri çerçevesinde Ankara’nın Irmak kazasından Karabük ve Zonguldak’a uzanan hattı da biz yapacağız. Bu hat 1937’lerde yapılmış. Fakat artık çok eski şimdi biz bunu yenileceğiz. 250 milyon Eu-ro’luk bu projede iki yılda Zonguldak ile Karabük arası bitecek, iki yılda da Karabük ile Ankara bitecek.

Türkiye’de yatırım üstüne yatırım açıklanırken sizin yurt dışında daha büyük işler yaptığınızı görüyoruz, neden?

Geriye dönük şu kadar iş yaptık demek kolay değil, fakat 33 projede bin 530 kilometrelik bir demiryolu işi yapmışız. Bu sistemlerde her gün 2 milyon insan taşınıyor. Mesela Kaba-taş- Taksim finikiiler raylı sistem, Kabataş ile Zeytinbumu ve oradan Bağ-cılar’a giden metro sistemi bizim işimiz. 39 milyon metrekarelik inşaat bitirdik bugüne dek. Fakat son yıllarda toplam iş hacmimize baktığımızda yüzde 65 civarında bir işi yurt dışında yapar olduk. Türkiye’deki yatınm-ların azalmış olması nedeniyle böyle bir yol izliyoruz. Yurt dışına daha çok ağırlık verir olduk.

Müteahhitler kendilerini Avrupa’ya kabul ettirdi

Türkiye Müteahhitler Birliği’nde Başkan Vekili olan Emre Aykar, geçtiğimiz ay Avrupa inşaat Sanayii Federasyonu’nun (FİEC) genel kurulunda ise başkan yardımcılarından biri oldu. Bu önemli bir gelişme. Çünkü ülke gruplarına ayrılan federasyonda Yunanistan, Bulgaristan Malta ve Güney Kıbrıs gibi ülkelerle aynı grupta yer alan Türkiye başkan yardımcılığı görevine AB üyesi olmadığı için gelemiyordu.

Bu konuda yıllardır mücadele verdiklerini ve onların da ısrarla yönetim kuruluna Türkiye’yi almadıklarını söyleyen Aykar, son genel kurulda yaptıkları çalışmaların sonuçlarını verdiğini söylüyor. Aykar, “Müteahhitlikte biz kim Malta, Yunanistan kim diyerek sitemlerimizi bildirdik. 8 Haziran’da yapılan genel kurulda tüzüklerini değiştirdiler. Türkiye’yi o gruptan alıp , başkan yardımcılığı alabilecek noktaya getirdiler. Almanya, Fransa, İtalya’nın yanında Türkiye de bir grup başkanı olarak öne çıktı. Bu çok önemli bir gelişme” diyor.

Sibel Atik / Ekonomist
24 Temmuz 2012

BenzerYazılar

Yorumlar 952

 1. ünal says:

  selam meslehim sıva şap makine alçı sıvası yurtdışı tercübem var isterseniz ekip var 05358526498

 2. omer aksu says:

  merhaba ben daha once sizinle calistim cezayirde yine calismak istiyorum 35 yillik makine bakim onarim hidrolikciyim telefenum :0532 324 85 91

 3. omer aksu says:

  omer aksu :
  merhaba ben daha once sizinle calistim cezayirde yine calismak istiyorum 35 yillik makine bakim onarim hidrolikciyim telefenum :0532 324 85 91

 4. ahmet kızıltaş says:

  sızın ustun başırlarınızda dolayı kutluyurum

 5. YAHYA SALİK says:

  DAHA ÖNCE ŞİŞLİ PLAZADA SİZİNLE ÇALIŞTIM YİNE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SIVA KALIP YAPABİLİRİM

 6. aras başbuğa says:

  Ben 20 senelik Kamyon makina tamircisiyim
  Pasobort ustalık belgesi mevcuttur
  Sizlerle çalışmak istiyorum.no05417787739

 7. cumali bayram says:

  mrb ben 11 yıllık loder operatörüyüm etiyopya projenizde çalışmak istiyorum teşekkürler 0537 213 18 28

 8. cüneyit tatar says:

  ben 12 senelik exkavatör operatörüyüm sizinle çalışmak istiyorum 0533 407 31 55

 9. nebi ERER says:

  inş. kalfasıyım ustalardan oluşan ekip arkadaşlarım var Cezayir.moritanya kalıp vekaro işlerinde ekip başı Bolu kartalkayada16 Kocaeli kartepede 5 tomruk bianın bizzat sorumlusu olup ustslıklsrını EN SON Antalya larada bir otelin teras katını ahşap olarak yaptım 10 yıllık pasaportum ve sıtma aşısı oldum kartım var etiyoya veya Cezayir projelerinizde çalışmak isterim ayrıca ağır vasıta kullanabilirim. muhasebe.bilgisayarvede yöneticilik eğitimi aldım sertifikalarım mevcut0 537 608 60 02

 10. eroldursun05358921179 says:

  ethopyanazret veadısaba vedebrezet bölgesinde2yılçalıştım amerikdilinikonuşuyorum kendim aşçıyımişarıyorum cevabınızı bekliyorum saygılar

 11. köksal altun says:

  ben 1966 dogumlu köksal 1980 berı ısmakınalarla ıc ıceyım afrıkada 5 yıl calıstım etopyayı ıyı bılırım ıklımını ben tum ıs makınaları kullanma syıyetıne sahıp olan bır kısıyım ve ayrıca makına formenlıyı yapmaktayım sızınle bereber calısmak ıstıyorum su anda sudandayım selamlar telefon 0531 942 21 68

 12. mürsel şakar says:

  Ben 1997den.beri loder oparetoruyum.yol.yapimi.tunel ve metro tunellerinde calistim.tecrubem var.sizinle etopyada calismak.istiyorum.tlf.0538 418 52 98

 13. abdullah yılmaz says:

  Merhaba ben tünel çelik kalıpçıyım ekibimle beraber 10 yıldır buişi yapıyorum kuzey ırak erbilde 5 km tünel yaptım etiyopyada sizinle ekibimle çalışmak istiyorum

 14. Atilla kaya 05376179360 says:

  kamyon tamircisiyim 52 yaşındayım emekliyim etiyopya projenizde sizinle tamirci olarak çalışmak isterim mümkünse afganistanda kolinle libyada metişle çalıştım yurt dışı tecrübem var ırak ta 77 inşaatla

 15. hüseyın eren says:

  tıramıkser 7 yıl tecrubem var 3 adet belgem var 20 yıllık soforum harfıyat ve mıkser soforuyum 05426173701 kutahya sızınle nasıpse calışmak ıstıyorum

 16. farettın doganer says:

  harfıyatda tecrubem 10 harfıyat 5 hurda naklıyayat baba mesleyı 05374681391 sızınle calısmak ıstıyorum munkunse kutahya

 17. kemal cankurt says:

  20 yıllık harfıyat soforuyum pıyasa daıl sızınle calışmak ıstıyorum nasıpse 05357674639 kutahya

 18. mehmet camuz says:

  Merhaba ben elektrik ve tava ustasiyim pasaportum hazir arapcam var saygilar 05349205641

 19. mehmet says:

  slm ben meslek lisesi mezunuyum elektrik elektronik daha önce etopyada çalıştım mümkünse gene orda çalışmak isterim 5454634038

 20. zeki akbas says:

  sizinle medinede calıştım daha önce saglık sorunum olustu oyuzden ayrılmak zorunda kaldım suan her hangi bir saglık sorunum yok tedavimi oldum sizinle yurt dısında heryerde calısabiliriim inşaat uzerine her işi yapa bilirim 05394711834

 21. durdu says:

  slm ben k maraştan durdu 18 yıllık ekskavötör oparötörüm her iş tecrübem bulunmaktadır.bunun için sizinle çalışmak istiyorum ilginize arz ederim 05321586946

 22. zeki akbaş 1982 says:

  BEN ZEKİ AKBAŞ SİZİNLE YURT DIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUM BEN KARA SIVA ALCI SIVA VE DIŞCEPHE MANTOLAMA USTASIYIM İNŞAAT ÜZERİNE HER İŞTE CALIŞA BİLİRİM TERCİH EDERSENİZ TEL 05394711834

 23. mahmut genc says:

  CURRICULUM VITAE

  PERSONAL DATA
  NAME :MAHMUT GENÇ
  SEX :MALE
  DATE OF BİRTH:08.01.1961
  ADRESS :ARPADERE KÖYÜ ÇÜNGÜŞ
  0532 391 27 08 (MOBİLE PHONE)
  0412 541 28 65 (FAX)
  mahmutgenc22@mynet.com
  NATIONALTY :TURKISH
  MARİTAL STATUS :MARRIED
  POSITION :CONCRETE SUPER VISOR

  WORKİNG EXPERİNCE
  1) 1982-1987
  TURKEY: DİYARBAKIR CİTİY. KARAKAYA DAM İTALİY COMPENİY İTALİSTRADA RECCHİ WORKİN POSİTİON (MESİN)
  2) 1987-1991
  TURKEY: İSTANBUL CİTİY. FATİH SULTAN BRİDGE İTALİY COMPENİY IMPREGILO S.P.A TURKHİS COMPENİ STFA WORKİN POSİTİON ( BİRİDGE FOREMAN)
  3) 1991-1993
  TURKEY: ADANA CİTİY. ADANA POZANTI MOTORWAY. COMPENİY TEKFEN L.T.Ş ADANA WORKİN POSİTİON( GENEL FOREMAN)
  4) 1993-1996
  TURKEY: BOLU CİTİY. BOLU GEREDE MOTORWAY İTALİY COMPENİY ASTALDI S.P.A WORKİN P0SİTİON( GENARAL FOREMAN)
  5) 1996-1998
  TURKEY: URFA CİTİY. BİRECİK DAM GERMANİY HOLZMAN AND AUSTRALYAN STRABAK COMPENİY WORKİN POSİTİON( CONCRETE GENERALL FOREMAN)
  6) 1998-1999
  UGANDA: JİNJA CİTİY. UGANDA DAM İTALİY COMPENİY IMPREGILO SALİNİ S.P.A WORKİN POSİTİON ( CONCRETE SUPERVİSOR)
  7) 1999-2003
  NİJERYA: CALABAR CİTİY WOTER BOARD LİNNE İTALİY COMPENİY IMPREGILO S.P.A WORKİN POSİTİON (CONCRETE SUPERVİSOR)
  8) 2003-2005
  AFGANİSTAN: KUNDUZ CİTİY. MİLİTARİY HEADOUARTERS AND AEPORT. GERMANİY COMPENİY HES CİTİZEN WORKİN POSİTİON ( CONCRETE SUPERVİSOR)
  9) 2006-2007
  ETİYOPYA: GİLGİL GİBE (2) DAM. İTALİY COMPENİY SALİNİ S.P.A WORKİN POSİTİON (CİVİC YARD SUPERVİSOR)
  10) 2007-2009
  SİERRA LEONE BO CİTİY. BO ROAD. İTALİY COMPENİY SALİNİ S.P.A WORKİN POSİTİON (CONCRETE SUPERVİSOR)
  11) 2009-2011
  LİBYA: MİSURATA CİTİY. ÜNUVERİSİTA BULDİNG İTALİY COMPENİY IMPREGILO LİDİCO WORKİN POSİTİON (CONCRETE SUPERVİSOR)
  12) 2012-2013
  NİJERYA: PORTHACORT CİTİY. EKET ROAD NİGERİA JİD FCC CONSTRUCTİON COMPANY WORKİN POSİTİON (CONCRETE SUPERVİSOR)
  L.M SPAKEN WERİ GOOD İNGLESH AND İTALİY LANGUAGE

 24. RECEP DOGAN says:

  slm ben loder ve eskavotör operatörüyüm sizinle etiopyada calısmak istiyorum bu arada bekarım 24 yasındayım 5 senedir de bu meslek üzerinde calisıyorum belgelerim vardır yurt dısına uyumludur eyer tercih edersenız numaram 05413895543

 25. Göesel varol says:

  slm 25 senelik alcı boya asma tavan ustasıyım sizinle yurtdışında calışmak isterim ekibimde kurarım 0542 5657401

 26. MURAT KILICASLAN says:

  22 yılık loder operetöruyum daha önce tunel şantiyeleri hızlı tren havaalanı v otoban iş tercubem var sizinle etopyada calışmak istiyorum

 27. MURAT KILICASLAN says:

  22 YILIK LODER OPERTÖRÜYÜM DAHA ÖNCE TÜNEL ŞANTİYESİ HIZLI TİREN HAVAALANI VEOTOBAN İŞ TERCÜBEM VAR SİZİNLE ETOPYADAKİ PORJEDE ÇALIŞMAK İSTERİM 05365071376

 28. sükrü kurt says:

  slm ben sükrü kurt1990tarihl e sınıfı ehliyetlıyim sekiz yıl kendi kamyonumla damperli olarak calıstım ve altı yıl cinerlerde cesitli kamyonlar kullandım iki yıl park teknite calıstımve sizinle yurt dısında ve yurt icinde calısmak istiyorutlf 05425301728 05412483822

 29. AHMET ŞAHAN says:

  20 YILLIK ELEKTİRİKCİYİM EKİBİMDE VAR YANLIZ SİZİNLE ETOPYADA CALIŞMAK İSTİYORUM YAPANCI DİLLERİM ALMANCA İTALYANCA ARAPCA İSPANYOLCA RUSCA GEREKENİN YAPILMASINI SAYGILARIMA ARZ EDERİM ELEKTİRİKCİ GENEL FORMENİ AHMET ŞAHAN TÜRKİYE TEL 05415788258 05324829228

 30. üçler güzel says:

  slm ben ssk emeklisi ingilizce arabca konuşan demirci ekibbaşı sekiz ülkede calışmış ekibimle iş arıyorum kırşehir kaman dogumlu 05425196849

 31. emin katı says:

  merhaba ben emin dozer operatoruyum sizinle calışmak istiyorum

 32. oguz says:

  On yildir inşahat isçisim haremeyin puro jesin de çaliş tim sudi arabis tanda 0538 519 0734

 33. selim sümürken says:

  seıam ben işmakinası oparatörüyüm kuıandığım makinalar eskavatör ıoder jisibi 26 yıldır bu işi yapmaktayım ısrarla sizinle çalışmak istiyorum yurtdışı tecrübem var sudiarabistanda çaştım tel..05376205179 pasaportum var

 34. yunus donmez says:

  ben gaba formenıyım etopyada 3 sene kaldım yerel dıl olan amarınyayı ıyı bılızorum ve sızınle calısmak ıstızorum tel 05397974826

 35. yunus donmez says:

  ben kaba formenızım etopzada 3 sene kaldım yerel dıl olan amarınzazı cok ıyı bılızom adısababa da zerel ekıbım var sızınle calısmak ısterım 05397974826

 36. yunus donmez says:

  ben etopyada 3 sene calıstım demır kalıp ekıbım var yerel dılı amarınyayı ıyı bılızorum sızınle calısmak ıstıyorum 05397974826

 37. Veysel dilber says:

  Daha önce israel de 6 yıl , arabistanda 15 ay ve cezayirde 14 ay çalıştım , demirci ekibim var , kara sıva ,alçı , seramik , duvar ustalarıda mevcut . Etiyopyada sizlerle çalışmak isterim . Teşekkürler, başarılar dilerim . 05356843903

 38. Veysel says:

  Mrb.. Daha önce israel 6 yıl, arabistanda 15 ay ve cezayirde 14 ay çalıştım. Demirci ekibim var ayrıca sıva , alçı , seramik , duvar , kalıpçı ve boyacı arkadalarım var . Etiyopta sizlerle çalışmak isterim. Başarılarınızın devamını diler .. Teşekkürler

 39. Veysel says:

  Mrb.. Daha önce israel 6 yıl, arabistanda 15 ay ve cezayirde 14 ay çalıştım. Demirci ekibim var ayrıca sıva , alçı , seramik , duvar , kalıpçı ve boyacı arkadalarım var . Etiyopta sizlerle çalışmak isterim. Başarılarınızın devamını diler .. Teşekkürler 05356843903

 40. berk arslan says:

  slm ben meslek lisesi mezunuyum elektrik bölümü daha önce rusya ve etopyada fabrikaların orta gerilim işlerini yaptım ekibimle etopyada çifte vatandaş oldugum için sizinle etopyada çalışmak isterim 05454634038

 41. Ahmet demir says:

  Selamun aleykum benim Mesleyim Mikser harfiyat şoforu yum calisdiğim firmala miltaş beton hacioğllari beton han beton ankarata Onur Cetin İşletmelerinde arabistanta vizanta calişdim ve şuan Nuh Betonta calişmaktayim zizinletecalişmak isterim istanbul sultanbeylinde i kametkah ediyorum zizinle calişma isdiyorum saykilar ahmet demir tl 0536 564 82 79 Aramanizi bekliyorum

  İYİ CALİŞMALAR

 42. eray berber says:

  slm ben manisa somadan inşaat ustasıyım daha önce yurt dışında calışdım sizinle calışmak istiyorum ekibimde var ilgilenirseniz sevinirim tel 0 531 3900955

 43. eray berber says:

  slm manisa somadan eray ber ber inşaat ustasıyım daha önce yurt dışında calışdım mobilasyondan tut inşaat bitiminde görev yapdım ayrıca ekibimde var ilgilenirseniz sevinirim tel 05313900955

 44. osman yılmazer says:

  Selamın aleyküm ben damperli kamyon şöförüyüm belgelerimvar Enson Makyol da çalıştım borçluyum onun için yurtdışı şantiye lerinde çalışmak istiyorum

 45. GüVEN TOSUN says:

  BEN DAMPERLİ KAMYON ŞOFÖRÜ
  IRAK VE ARABİSTANDA ÇALIŞTIM .ÇALIŞTIGIM ŞİRKETLER MAKYOL ÇETIN İŞLETMELERİ , İKİZ İNŞAAT VE KULAK İNŞAAT. TEL 05365105375 İŞİM YOK ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 46. mehmet aydın 0535 680 2160 says:

  kalıp ,alt yapı,köprü menfez işlerinde tecrübem vardır bir çok şirkette yurt dışında ve yurt içinde ekip başı olarak çaliştım .etopyadaki projenizde çalışmmak isstiyorum

 47. kadir polat says:

  Yurt. Disi tecrubem var. Calistim libyada. 20 yillik ustayim. Etopyaya. Gitmek. Istiyorum yapi merkezine. 0532. 052. 16. 24

 48. turan aydın says:

  slm ben tc karayollarından emekliyim daha önce yurt dışında 1yıl çalışmışlıyım var eğer işiniz varsa uygun görurseniz sizinle çalışmak isterim 05338119194 işiniz ras gelsin

 49. slm aydın bozoklu says:

  slm ben rok operatoruyum ambırlla rok makınlaırnda çılştım her türlü rok delici makınlaırnda çalışırım yurt dişi pırojelrinzde sizinle çalışmak istıyom 05379415020

 50. aydın bozoklu says:

  slm rok öperatörüyüm ambırlle rok makinalrında çalıştım yurt dışı pırojelerınizde çalşmak istiyom sizinle 05379415020

 51. AHMET KAYA says:

  Selam .1966 Tunceli doğumluyum.demirci formeni birçok inşaat firmalarında aktif olarak görev aldım yurt dışında yurt içinde çeşitli inşaat bölümlerinde başarıyla işlerimi yaptım. bunlardan birkaç tanesi TEKFEN İNŞAAT FAS RAFİNER İNŞAATI .NET YAPI TÜRKMENİSTAN YOL KÖPRÜ VİYADÜK İNŞAAT İŞLERİ .İZMİR ALİAĞA AKFEN İNŞAAT ARITMA TESİSLERİ .buna benzer yurtdışı projelerinde iş merkezi rezidans spor kompleksi metro inşaatı konut inşaatlarında formen olarak görev aldım sizinle çalışmak isterim.
  Tel no .535 300 54 73

 52. ahmet karamahmut says:

  3 yıl Etiyopya da çalışan biriyim dönüş yaptım yine gitmek istiyorum şirketiniz bünyesinde faaliyet göstermek istiyorum yabancı dil var amerik ce Etiyopya dili

 53. GüVEN TOSUN says:

  doğum tarihi = 02.05.1960
  cinsiyeti = erkek
  uyruğu = T.C.
  Tahsil durumu= ortaokul
  medeni hali = evli
  Mesleği = Şoför
  sürücü belgesi= E. D.
  SRC = 1.2. – 3.4.
  pisko teknik = var
  pasaport = 2023 tarihine kadar geçerli

  TEL NO = 05365105375

  İŞ DENEYİMLERİ
  ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLER (sondan geriye doğru)

  MAKYOL- gemlik otoban yol çalışması
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  ÇETİN İŞLETMELERİ- Suudi Arabistan arazi tesviye çalıması
  Pozisyon= Damperli ve kaya kamyonu şoförü
  İKİZ İNŞAAT- Erzurum , Mardin Hava alanı yapımı
  pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  KULAK İNŞAAT- Irak (Nasriye’de) apron yapımı
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü

 54. Güven Tosun says:

  doğum tarihi = 02.05.1960
  cinsiyeti = erkek
  uyruğu = T.C.
  Tahsil durumu= ortaokul
  medeni hali = evli
  Mesleği = Şoför
  sürücü belgesi= E. D.
  SRC = 1.2. – 3.4.
  pisko teknik = var
  pasaport = 2023 tarihine kadar geçerli

  TEL NO = 05365105375

  İŞ DENEYİMLERİ
  ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLER (sondan geriye doğru)

  MAKYOL- gemlik otoban yol çalışması
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  ÇETİN İŞLETMELERİ- Suudi Arabistan arazi tesviye çalıması
  Pozisyon= Damperli ve kaya kamyonu şoförü
  İKİZ İNŞAAT- Erzurum , Mardin Hava alanı yapımı
  pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  KULAK İNŞAAT- Irak (Nasriye’de) apron yapımı
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü.

 55. ali balta says:

  iş makınası harfiyat kamyonları yıkama yğlamacısıyım sizinle calışmak isterim yurt dışında 0534 575 36 71

 56. bülent vural says:

  mrh. ben konkasör ustasıyım 9 yıllık tecrübem var . yurdışın da çalıştı güney sudanda. ekikibim vardır. makina kurma tecrübemiz vardır.sizinle çalışmak isteriz. saygılar. 543 821 89 87

 57. NURİ KİBAR says:

  Merhaba ben daha önce 2 yil Sudan da operatorde calistim. İs makinalari hakkında deneyimliyim. Operator kullanabiliyorum. 1 yil da Ukrayna da calistim yol calismasinda. Telefon numaram : 05436267193 ararsaniz sevinirim iyi günler

 58. NURİ KİBAR says:

  MERHABA NURİ KİBAR BEN. 12 YİL OPEL GEDİZLERDE KAYNAKCİLİK YAPTİM. DAHA SONRA 2 YİL SUDANDA OPERATORDE CALİSTİM. OPERATOR KULLANABİLİYORUM. İS MAKİNALARİNİ VALİSTİRABİLİYORUM 6 AY UKRAYNADA CALİSTİM. 1968 DOGUMLUYUM TELEFON NUMARAM; 05436267193

 59. NURİ KİBAR says:

  MERHABA BEN NURİ KİBAR 1948 DOĞUMLUYUM. 12 YIL BOYUNCA OPEL DE KAYNAKÇILIK YAPTIM. 2 YIL BOYUNCA SUDAN DA OPERATÖRDE ÇALIŞTIM. 6 AY UKRAYNADA İŞ MAKİNELERİNİ KURDUM ÇALIŞTIRDIM. ARARSANIZ SEVİNİRİM 05353687812

 60. cuma özkan says:

  1968 hatay antakyalıyım ist ikamet etmekteyim lobet harfiyat transmiker 30 yıllık şoförüm arapçam var kısmete sizinle çalışmayı isterim cep 05061243306 saygılar

 61. Ali KILIÇ says:

  Ben 10 yillik beko lider operatörüyum sizinle calismak istiyorum 05052523454

 62. cuma özkan says:

  Harfiyat trandmikser tır şoförüyüm arapça biliyorum 25 yıldr tır kırkayak lobet her türlüsünü kulandım sizinle yurtdışı projelerinizde çalışmak isterim cep no 05061253306

 63. Bahtiyar ataş says:

  Ben yapı merkezi btz projesi kapsamında Cezayir de Damper li kamyon şoförü olarak çalıştım şimdi ise Etiyopya projesinde çalışmak istiyorum tel:05352955634 — 05427246059 gereginin yapilmasini arz ederim

 64. Arif Turhan says:

  Arif turhan 1978 dogumluyum il kirsehir ozgecmis 1993 1996 yili bademler mermer as calistim 1997 1998 2000 2006 yili maktas makina elkt tc as calistim 2007 yili eser insaat romanyada calistim 2008 2009 yili enka insaat tacekistan ve rusyada calistim 2009 2014 yili 77 insaat afganistan nato ussunde calistim ehliyet b+g operator kulandigim makina loder yukleyici beko loder eskvator tlf 0535 970 47 53

 65. şükrü şahin says:

  iş makına öperatörüyüm .lastıklı ve paletlı loder-teleskobık bomlu forklıft.cjb ve hıdromek.sılındır.öperatörüyüm yurt dışı olması 05442217604

 66. mustafa Gomurt says:

  10 teker kırkayak şöforüm 15 yildır harfiyat ta çalişıyorum sizin projenizde çalimak isterim tel 05315732816

 67. isimsiz says:

  arkadaşlar kusura bakmayın ama insan kaynakları buradaki yorumları okuyarak size dönüş yapmaz yapımerkezinin sitesine girip oraya cv nizi bırakırsanız daha iyi sonuç alırsınız.

  saygılar

 68. YAŞAR BAL 1956 Zonguldak says:

  işim dampercilik olup yıllara dayalı tecrübem ile ETİYOPYA daki işinizde çalışmak iştiyorum hiçbir sağlık sorunum yoktur ihtiyacınız çerçevesinde vereceğiniz iş imkanı için teşekkür eder saygılar sunarım TEL 05336368867

 69. Ahmet Karamahmut says:

  Slm. Ben daha önce 3 yıl Etiyopya da çalıştım amharca dil biliyorum uyum saglarım sıva ve seramik ustasıyım saygın tekstil ve hes fibel yani bimet fabrikalarında formenlik yaptım satın alma işlerine baktım

 70. Ahmet Karamahmut says:

  Slm.bem sizinle çalışmak isterim Etiyopya da ben daha önce Etiyopya da 3 yıl çalışmış olmanın tecrübesi de var amharca dil biliyorum uyum sağlama gibi bir sorunum yok sıva ve seramik ustasıyım saygın tekstil ve hes fibel fabrikalarında formenlik yaptım ve satın alma işlerine baktım

 71. Ahmet Karamahmut says:

  Slm ben sizinle birlikte Etiyopya da çalışmak istiyorum ben daha önce de Etiyopya da çalıştım 2011 2012 2013 yılların da sıva ve seramik ustasıyım saygın tekstil ve hes fibel fabrikalarında formenlik yaptım ve satın alma işlerine baktım amharca dil biliyorum uyum sağlama gibi bir sorunum yok 05368807425

 72. Ahmet Karamahmut says:

  Slm 05368807425

 73. ahmet korucu says:

  loaderoparatöruyum g+ c ehliyetim var.25 yılık tercubem var yurt dısında sizinle calişmak istiyorum. 05434305325.

 74. tamer karakuş says:

  mobil vinç oparatörüyüm . 15 yıllık tecrübeye sahibim yapı merkezinden görev bekliyorum saygılar

 75. tamer karakuş 0544 893 92 84 says:

  mobil vinç oparatörüyüm . 15 yıllık tecrübeye sahibim yapı merkezinden görev bekliyorum saygılar

 76. tamer karakuş 0544 893 92 84 says:

  mobil vinç oparatörüyüm 15 yıllık tecrübeye sahibim yapı merkezinden görev bekliyorum saygılar

 77. Ahmet Karamahmut says:

  Slm Ben 3 yıl Etiyopya da çalıştım uyum sorunum yok sıva ve seramik ustasıyım saygın tekstil ve hes fibel fabrikalarında formenlik yaptım ve satın alma işlerine baktım amharca dil biliyorum uyum sağlama sorunum yok 05368807425

 78. cemil DARICI..ADANA. says:

  selamunaleykum daha önce çetin işl.ile arabistanda mikser operatörü olrak çalıştım 1964.. doğumluyum mikser ve damper şöförü olarak sizlerle çalışmak isterim,,,oparetörlük belgelerim mevcuttur…teşekkür ederim.. tel.05070094007…05357604488..

 79. ibrahim says:

  Merhaba ben sizinle Medine hızlı tren istasyonda calıştım meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum Etiyopya pırojenizde calışmak isterim 0541 232 72 03

 80. ibrahim karpuz says:

  Merhaba ben sizinle Medine hızlı tren istasyonda calıştım meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum Etiyopya pırojenizde calışmak isterim 0541 232 72 03

 81. idris 0535 926 39 25 DİYORKİ says:

  ÇELİK BORU İMALAT MONTAJ FORMENİYİM EKİBİM VARDIR YAPI MERKEZİ YURT DIŞI PROJELERİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILAR

 82. ramazan ata says:

  Selamun aleykum ben 20 kisilik ekibimle birlikde bicok yurtdisi santiyelerinde is teslimati yapdik pasaportlari hazir bi sekilde celik kontruksuyon uzerine yurt disi isi bakmaktayiz sizinlede calismak isderiz saygilarimla gsm +90 535 877 52 60 azerbaycan gsm +994 50 870 4250

 83. mehmet başyigit says:

  tır ve kamyon şöförūyūm işe ihtiyacım var 05453956403

 84. Samet Demirel says:

  Ağır vasta şoförüyüm etiyopya şantiyelerinizde çalışmak itiyorum yurt dışı tercübem var bilginize arz ederim Tlf 05367805440

 85. Samet Demirel says:

  Ağır vasıta şoförüyüm etiyopya şantiyelerinizde çalışmak istiyorum bilgilerinize arz ederim Tlf 05367805440

 86. Samet Demirel says:

  Ağır vasıta şoförüyüm etiyopya şantiyelerinizde çalışmak istiyorum saygılarımla Tlf 05367805440

 87. KÖKSAL CINDIK says:

  35 Senedir tanker şoförüyüm E sınıfı ehliyetim pasaportum vardır sizinle calışmak istiyorum tel:0543 745 41 84

 88. yusuf says:

  Merhaba ben yusuf mesleğim aşçı yurtdışı çalıştım sıcak soğuk tatlı her türlü kırmızı ve beyaz et işlerim artı döner her türlü iskender ve yaprak döner takımp keserim yurtdışı çalışmak istiyorum saygılar sunuyorum telefon. 05334191935

 89. yusuf says:

  Merhaba ben yusuf mesleğim aşçı yurtdışı çalıştım sıcak soğuk tatlı her türlü kırmızı ve beyaz et işlerim artı döner her türlü iskender ve yaprak döner takımı kesim yaparım yurtdışı çalışmak istiyorum saygılar sunuyorum telefon. 05334191935

 90. Yusuf yavuz says:

  Merhaba ben yusuf mesleğim aşçı yurtdışı çalıştım sıcak soğuk tatlı her türlü kırmızı ve beyaz et işlerim artı döner her türlü iskender ve yaprak döner takımı kesim yaparım yurtdışı çalışmak istiyorum saygılar sunuyorum telefon. 05334191935

 91. davut özdemir 01.14.1970 says:

  sizinle çalışmak istiyorum loder kırader cisibi operatörüyüm yur dısında calışmış oldugum fırmalar lipya özdaş cezayir nurol ırak kulak inşaat arnavutluk enka türkmenistan ccc.sudi arabistan cezire aş.saygılarmla 05445536683

 92. davut özdemir 01.14.1970 says:

  slm sizinle etopya purozesin de çalişmak istiyorum yurt dişi deneyimim çok çalişmiş oldugum firmalar lipya.özka.enka.kulak a.ş.loder ve kırader.cisibi kullanıyorum.saygılar haberinizi beekliyorum.tel nom.05445536683

 93. çetin firik.01.01.1971 says:

  slm yapı merkezi çok begendigim ve çalişmalarını taktir ettigim bir firma.sizinle etopya purozesinde çalişmak işterim.yurt dışı deneyimim.cezayir ve kazakistan abudabu purozesinde çalıitım,05418850315

 94. salih ertekin says:

  Ağır vasıta şöförüyüm etiyopya şantiyelerinizde çalışmak istiyorum yurt dışı tercübem var bilginize arz ederim Tlf 05546522227

 95. Tufan çavuş says:

  25yıllik loder operetörüyum etopyadaki isinizde çalismak istiyorum 05354891696

 96. Tufan çavuş says:

  25yillik loder operatörüyüm çalistigim ülkeler azerbeycan
  cengiz inssaat bosna hersek katar etopyadaki isinizde çalismak istiyorum

 97. yımaz deniz says:

  Jumbo operatörüyüm.yurt dışı projelerinizde çalışmak istiyorum.yurt disi olarak.arabistan ve arnavutlukta calistim.0534 370 53 86

 98. yımaz deniz says:

  Jumbo operatörüyüm.0534 370 53 86

 99. Ferhat Reyhanlıoğlu says:

  ağır vasıta şöförüyüm avrupa asya calışıyorum etiyopya da calışmak ıstiyorum.0544 538 3283

 100. recep özen says:

  ben beton ponpa operatoruyum beton bırlıgımden ponpa sertıfıkam var daha once beton ponpa operatoru olarak cevahir holdınkte ve oyak beton da calıstım pendik gebze hızlı tren hattında elastık beton doktum ,uskudar yenıkapı marmaray porojesinde. zincırlı kuyudakı yuksek katli çifçi towerda maslaktakı soma iş merkezınde beton ponpa operatoru olarak çalıstım sızlerle porojelerinizde çalısmak isterim 0543 585 54 04

 101. cuma yiğit says:

  merhaba 25 yıllık aşçıyım toplu yemeklerde teccübem var 7500 kişilik şantiyenin aşçi başılığını yaptım şu an türkiyedeyim ekibim var ilgilenenlere duyrulur

 102. sabit erdogan 0530 822 29 65 says:

  motor tamircisiyim 15 yıl ozel firmalarla calıstım E sınıfı ehliyetim var var dekapaj işinde calıştım pasaportum var yurt dısı işinde calısmak istiyorum

 103. ünal ibici says:

  1990 dan beri eskavatör operetörüyüm 8 yılık tünel tecrübem var halende çalışmaktayım sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum 05384084831

 104. Ahmet öğüt says:

  ağır vasıta şöförüyüm ayrıca tehlikeli madde taşıma sertifikam var yurt dışı tercübem var etiyopya şantiyenizde çalışmak istiyorum bilginize arz ederim tlf 05325537903

 105. ümit saglam says:

  27-11-1984 dogumlu 10 yıllık agır vasıta soforuyum belgelerşm: src 3-4-5 mevcuttur.
  kullandıgım araclar : low bet- sal dorse -damperlı tır -damperli kamyon kullanma bilgileri mevcuttur ilgilenirseniz sevinirim cep:0542-716-7910 yurt dısı santıye tecrubem vardır.saygılar

 106. ferhat says:

  Merhaba bende sizin gibi kaliteli firma ile yurtdisinda calismak isterim saygilarimla 05372224317

 107. mehmet akif erşan says:

  selamın aleyküm ben saudi arabistanda tünelformenliyi yaptım arapçam var aynı zamanda kalıpve kaynak ustasıyım istanbulda 2 yılda marmaray projesinde görev yaptım yol ve tünel projelerinde deneyimliyim aynı zamanda kalıpcı ve demirci ekibi temin edebilirim hepside pasapotlu arap ülkelerinin iklimine alışık ustalar bu mesajımı deyerlendirirseniz sizinle daha detaylı görüşebilirim saygılarımla tel 0535 517 17 30 istanbul kartal .yapmış olduğunuz projeleri her zaman gururla takip ediyorum biz türk milletinede böyle büyük projeler yakışır.

 108. taner çetin 05373555715 says:

  20 yılık soguk demır ustasıyım yaş 42 kazakıstan tekfen romanya astaldı ırak ekıncıler azarbeyjan dıa kazakıstan ccc gurcıstan ayberk ırak yuksel inş turkıye tekfen torunlar enka baytur antalya guriş te çaliştım

 109. selami altın says:

  toprak işleri formeniyim uzun yıllar yurt dışı yurt içi şantiyelerde oto yol ve baraj projelerinde çalıştım en son çalıştığım firma makyol göçay izmir istanbul oto yolu
  bechtel enka ile de arnavutluk kosova oto yol projelerinde çalıştım sizinle çalışmak isterim saygılarımla tlf 05323523974

 110. Aydın says:

  İsim. = Aydın
  Soyadı = Yonç
  Doğum tarihi= 15.02.1986
  Uyruğu = TC
  Meslek =grayder operatörü
  Medeni hali =evli
  Öğrenim =ortaokul
  İletisim. =0530 218 57 66
  = İş geçmişi =
  Hgg inşaat= Afyon yol yapım inşaatında çalıştım 2 yıl.
  E.G mühendislik= Denizli ve tokatta yol yapım ve geo duvar sanat yapılarında çalıştım.1yil
  Cemal Beğen= Denizli ve samsun da yol yapım da çalıştım.2yil.
  İstaş ve simgemat=Antalya da yol yapim ve sicak asfalt ta çalışıyorum.2 yıl.
  Not.kendimi operatörlük yönüyle iyi gelistirmis, insanlarla sosyal ilişkilerimiz iyi.sirketiniz bünyesinde görev alma isterim saygılar.

 111. gökhAN BURHAN says:

  METAK ÜZERİNE HER İŞ YAPARIM SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM 29 YAŞINDAYIM VE HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR 0538 394 31 73

 112. Aydın yonç says:

  Ben greyder operatörü 10 yıllık deneyim ve tecrubem var.
  Sıfırlama ve ince işçilikte kendimi çekirdekten yetişme başladım.
  29 yasında her turlu greyder kullanırım.joistik yada manüel fark etmez.(Volvo.komatsu.mitsubishi.cat. is ahlakına önem veririm disiplin vazgeçilmez prensibim..
  Sizinle çalışmak isterim.şimdiden saygılar.
  İLETİSİM ADRESİM
  0530.218.57.66.

 113. Aydın yonç says:

  Greyder operatörü 05302185766
  Deneyimli tecrübeli. 29 yasında hic bir engelim yoktur.
  Sizinle çalışmak gurur verecek bana.

 114. ibrahim aydogdu says:

  Dort yildir tir soforuyum src 3 mevcut yurtdisi deneyimim var E-D sinifi ehliyetim var sizinle etiyopyada calismak istiyorum ararsaniniz sevinirim 05337155828

 115. Zeki Göktaş says:

  35 yıllık dozer operatöruyum şu anda arnavutlukta Limak a ş de çalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum 00355698876922

 116. amokachi says:

  bende kalite kontrol mühendisiyim. çok tecrübeliyim. etiyopya güzel memleket. orada çalışmak isterim. her türlü deney itina ile yapılır. kalitenin dibiyim, çok kaliteliyim… lütfen beni arayın… 0 530 929 34 40 adalıyım

 117. john benjamin toshack says:

  hakkediş mühendisiyim. adamın dibiyim. türkiyede benim değerimi bilmiyorlar. ancak etiyopya paklar beni. Etiyopyada hatırı sayılır bir çevrem var. ayda en az 8 hakkediş yaparım. Yüksek yerlerde tanıdık çevrem var afrikada. İhzarat benim işim. Ben kazanırsam sende kazanırsın, şirketimde kazanır. 0 532 167 46 96

 118. aydın keleş says:

  soguk demır ustasıyım . sızınle arbıstanda calıştım .nasıp olursa tekrar calısmayı ısterım .onbeskısılık ekıp de mevcuttur.tlf.05355474114. saygılar

 119. aydın keleş says:

  soguk demır ustasıyım. sızınle daha oncede calıstım .nasıp olursa etopya santıyenızde calısmak ısterım .onbeskısılık ekıpte mevcutur tlf.05355474114

 120. levent emrusi says:

  Merhaba agir vasda soforuyum damperli kamyon yurdisi santiyenizde calismak isdiyorum

 121. levent emrusi says:

  Agir vasita soforuyum damperli yurdisi santiyenizde calismak isdiyorum bilginize arz ederim

 122. hasan zeyrek says:

  Merhaba öncelikle iş hayatınızda başarılar dilerim ağır vasıta şoförüyüm on yıllık tecrübem var yardımcı olursanız çok memnun kalırım teşekkürler

 123. murat onat says:

  Selam balikesirden yaziyorum paletli ismakinesi exskavator oporotoruyum yurtdisinda calismak isterim geregini arz ederim yaklasik 5yillik oporotorum numaram bu 0543 877 22 51

 124. yavuz kılıç says:

  18 yıllık ekskavatör operatörüyum yurtdışı tecrubem var iş bitirme belgelerim referans olarak mevcuttur sizin ile calismak istiyorum

 125. yavuz kılıç says:

  Ekskavatör operatöruyum 18 yıllık tecrübem var , referans olarak yurtdışın çalıştığım projelerin bitirme belgelerim mevcut rusya, arnavutluk, kosova ve gürcistan gibi yerlerde çalıştım sizin ilede çalışmak istiyorum 05394468653

 126. mehmet says:

  Merhabalar.benim adim mehmet, 15yildan fazla duvar islerinde tecrube sahibiyim.ekibimle birlikte yurtdisi duvar is aramaktayim.ethiyopya ve irakta is deneyimim var.gsm:05326456310

 127. iskender burgucu says:

  15 yıllık harfiyat şöferiyim src 2ve4 var ayrıca .piskoteknik e. d ehliyetim var siziorno/

 128. iskender burgucu says:

  05378542984 şöferim15yıllık harfiyat tecürbem var evrakları tamdır dizinle calımak isterim

 129. iskender burgucu says:

  şöferim15 yılık harfiyatteccürbem var belgelrrim tadır tl 05378542984

 130. Güray Bayram says:

  Merhaba ben pvc alüminyum meslek dalında çalışiyorum inşaat üzerine tecrübem var Afyonda ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum Allah Nasip Ederse daha önce gurbette çalıştım.05458555535

 131. Kenan sonay says:

  UZKA RAY AŞ. Eskişehir şantiyesinde, Adana şantiyesinde,Hatay şantiyesinde,Edirne Lüle Burgaz Alpulu ilçesi TCDD yol bakım ında loader operatörü olarak çalıştım CRCC ÇİN FİRMASI :İNÖNÜ ,İZMİT KÖSEKÖY arası YÜKSEK HIZLI TREN PROJESİNDE KEPCE OPERATÖRÜ OLARAK AKTİF GÖREV YAPTIM… Yurt dışındaki projelerinizde çalışmak güzel hizmet vermek isterim saygılarımla 0543 498 6100

 132. Kenan sonay says:

  UZKA RAY AŞ. : Eskişehir,Adana,Hatay demircelik fabrikası ,Edirne lüle Buurgaz Alpullu TCDD Yol yenilemede aktif kepce operatörü olarak çalıştım … CRCC : Çin firmasında İNÖNÜ , İZMİT KÖSEKÖY arası YÜKSEK HIZLI TREN PROJESİNDE Kepce operatörü olarak projede çalıştım . Yurt dışında sizin etıyopya projesinde calışmayı güzel hizmette bulunmayı isterim saygılarımla 0543 498 6100

 133. Gökhan elhan says:

  Ben kirsehirli gökhan elhan 16 yillik soguk demirciyim yurt disi tecrübem var sizinle calismak isterim not ayni zamanda ekibimde var 0532 562 46 05

 134. asalettin yakar says:

  Slm hassas taslama ustasiyim 4 yildir bu sekdorde hizmet vermekteyim isimi severek yapiyorum isimde titiz oldugum kadar basarali olmak da isterim calistigim sirketden menmunun herhangi bir sorunum yok fakat maddi.sıkıntilarimi gidermek icin sizinle calismak isterim yetkili kisilerden telofon bekliyorum 05468454414 pasaportum mevcut

 135. Anonim says:

  iyide isci alimi nezaman

 136. gökhan says:

  Ekskavator operatörü yum yurt dışı imkanlarinizla çalışmak isterim 0534 700 4002

 137. sait açar says:

  Çelik ve ahşap Kalıp ustasiyim. Ustalık ve kalfalik belgem var.her türlü iş deneyimim var. Sizinle çalışmak isterim. 05362787709

 138. halit kansu says:

  oniki yillik eskavator operatoruyum yurt dişi tecrubem var zizinle etiopyada çalişmak istiyorum

 139. halit kansu says:

  halit kansu iniki yillik eskavator operaroruyum alt yapi ust yapi yol yarmasi veyurt dişi tecrubem var sizinle etiopya da çalişmak istiyorum

 140. Anonim says:

  halit kansu eskavatör operatöruyum alt yapi ust yapi taş ocaği vede yurt dışı tecrubem var tekrar yurt dişinda çalismak istiyorum bilgilerize TLf 05318674673

 141. Osman yavaş says:

  Ağır vasıta şoförum Medine hazli tren şantiyenizde görevim iş bitimi geldim etopyada görev almak istiyorum

 142. Anonim says:

  loder ve excavator opt lazim olursa 0542 616 53 67 gazanfer mercan yurt ici yurt disi fark etmez

 143. nuh koçak says:

  mekanık tesısaat işlerinde çalıştım ustalık belgem var yurt dışıo tecrübem var 3 yıllık etiyopya şantiyenizde çalışmak istiyorum bilginize arz ederim 05458014765

 144. ercan cetin says:

  Celik kontriksiyon formeniyim etiyop yada calismak istiyorum ekibim var pasoportumuz 10 yillik tir yurt disi tecrubemiz var angalaj imalat montaj ve kaplama isi yapiyoruz sizinle calismak istiyoruz

 145. ercan cetin says:

  Celik kontriksiyon formeniyim ekibim var yurt disi tecrubemiz var etiyopyada calismak istiyoruz 0534 888 99 04 ercan cetin

 146. CEMİL says:

  Mrb ben enkada calişiyorum ordan ayrildim şu an iş aramak tayim boya ve üzey hazirlamak alci siva ustalik belgem var iş aramaktayim saygilari mla

 147. CEMİL says:

  MRB ARKADAŞLAR E ehliyeyim var iş ariyorum iş ari yorum saygilarimla

 148. CEMİL says:

  Mrb ben enkada calişiyorum ordan ayrildim şu an iş aramak tayim boya ve üzey hazirlamak alci siva ustalik belgem var iş aramaktayim saygilari mla numaram 0535 4968114

 149. zekeriya koçgöz says:

  ekskavatör operatörüyüm yurt dışı ve yurt için de 30 otoz yıldır çalıştım sizinle etiyopya purojenizde çalışmak istiyorum tlf 05435726093

 150. yusuf diner says:

  Çelik montaj ve kaynak ustasiyim belgemde var merkezimizde cv doldurdum bir haber gelmedi

 151. yusuf diner says:

  0542 375 81 61 çelik montaj ve kaynakci ustasiyim cv doldurdum altunizade uskudarda haber gelmedi

 152. ALİ AYDIN says:

  TIR SÖFÖRÜYÜM E+D EHLİYET SAHİBİYİM SRC 1-2-3-4 VAR PİSKOTEKNİK VAR DİJİTAL EHLİYET VAR 46 YAŞINDAYIM VE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM LİSE MEZUNUYUM 2 ÇOCUK OKUTUYORUM VE BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR tel 0533 273 26 65-0541 404 40 23

 153. yaşar yılmaz says:

  kamyon şöförüyüm harfiyat şöförlüğünde 13 sene çalışmıslıgım var sizinle etopyada calışmak isterim kütahyalıyım tel 05455461990

 154. hamza gültepe says:

  SLM 22 YILLIK ESKAVATÖR OPRT RÜM 41 YAŞINDAYIM İZMİR METRO TÜNELİNDE 3 YILLIK TEÇRÜBEM VAR YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM HAMZA GÜLTEPE TLF 0534 480 24 13

 155. zekeriya koçgöz says:

  MERHABA EKSKAVATÖR OPERATÖRÜYÜM SİZİNLE ETİYOPYADA ÇALIŞMAK İSTERİM OTUZ YILLIK DENEYİMİM VAR YURT İÇİ YURT DIŞI M ÇALIŞTIM TLF 5435726093

 156. zekeriya koçgöz says:

  MERHABA EKSKAVATÖR OPERATÖRÜYÜM SİZİNLE ETİYOPYADA ÇALIŞMAK İSTERİM OTUZ YILLIK DENEYİMİM VAR YURT İÇİ YURT DIŞI ÇALIŞTIM TLF 5435726093

 157. salih says:

  ben etiyopya da çalışmak isterim yaşım 35 kamyon şöför uyum damperli yaklaşık 13seneye yakın hafriyat isleriyle ugrasiyom 10 teker veya kırk ayak farketmez her birini rahatça kullanırım işe ihtiyacım var saygilar tel.no 05455261452 şimdiden tsklr olsada olmasada

 158. önderselik says:

  Merhaba ben önder selik ağır vasita tir şöförüyüm d sınıfı pisko teknik src belgeleri bulunmaktadır yurtdışında Etiyopya şantiye nize de çalışmak istiyorum diğer projelerinde. de çalışabiliriz pasaportu m hazır seyahat engelim yok .tl cep 05071256857

 159. salih ilgen says:

  yurt dısı tecrubelerim var duvar sıva alçı boya ustasıyım yapı merkezi arabistan al narıya işinde çalıştım çalışmak istiyorum saygılarımla 05324550318

 160. salih ilgen says:

  agır vasıta sürucu belgem src psiko teknik belgelerim var etiyopya projenizde yer almak istiyorum saygılarım la salih ilgen 0532 4550318

 161. Anonim says:

  agır vasıta sürucu belgem src psiko teknik belgelerim var etiyopya projenizde yer almak istiyorum saygılarım la salih ilgen 0532 4550318

 162. zekeriya koçgöz says:

  MERHABA OTUZ YILLIK EKSKAVATÖR OPERATÖRÜYÜM E G EHLİYETİM VAR YURT İÇİ YURT DIŞI YOL ALTYAPI BARAJ İŞLERİNDE ÇALIŞTIM SİZİNLE ETİYOPYA DA ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA TLF 05435726093

 163. salih sahin says:

  Merhaba ağır vasıta şoförüyüm genellikle ağır tonaj damper ve Kırkayak soforuyum 1 seneden beri hafriyat isleriyle uğraşıyorum yabancı dilimde var

 164. salih sahin says:

  merhaba ağır vasıta şoförüyüm genellikle ağır tonaj damper ve kırkayak soforuyum 1 seneden beri hafriyat isleriyle ugrasiom yabancı dilimde var

 165. salih sahin says:

  oncelikle Merhaba 13seneye yurt dışında yaşadım yabancı dilim var ağır vasıta şoförüyüm damperli kırkayak ağır tonaj hafriyat isleriyle uğraşıyorum ordu havalimanı nda 2senelik geri kalaninda farklı şirketlerde kamyon şoförü lugu yaptım sizinle çalışmak istiyorum bu işe çocuğunun hastalığından dolayı ihtiyacim var şimdiden tşkler ederim tel 05455261452

 166. huseyın ölç says:

  merhaba ben huseyın ölç daha önce afyonkarahısar dinarda yapırayda calıştım etıyomyaya gıtmak istıyorum pasaportum var vızelı seyahat engelım yok tel 0541 2577126

 167. mesut sahin says:

  Su anda sudi arabitan al-nariyah santiyenizde calismaktayim isim bitti ekibimiz sartlari biliyor uyum saglayacak bi ekiptir duvar siva alci boya isleri ustun kalite guvencesiyle yapilmaktadir tel: 0538 084 09 76
  Sudi arabistan cep 966 532 871 531

 168. fahri kansu says:

  alçı mantolama boya ustasıyım sizinle çalışmak isterim05314213384

 169. AHMET ARSLAN says:

  merhaba ben ahmet konkasör oparatörü ve bakım onarım ustasıyım kaynaKçılığımda vardır yurt dışında çaloşmak istiyorum iş arıyorum 0531 811 28 20

 170. yasin says:

  merhaba ben yasin kalem kumlama ve boya ustasiyim tersanelerde is yapmaktayim kendi firmam var ekip ve ekipmanlarim mevcuttur..ekipimin hepsi sertifakalidir ..tel:05326478378

 171. yılmaz çakıcı says:

  merhaba ben yılmaz çakıcı beton santral oporatöruyum.1985.1992.kiska komd şti
  1992.1993.sezai türkeş fevzi akkaya a.ş-libya
  1993.1994.enka a.ş-rusya
  1994.1998.yibitaş laferge hazır beton-ankara
  1998.2007.güçlü hazır beton-eskişehir
  2007.2014.selka hazır beton-eskişehir
  e sınıf ehliyetim var src lerim mecut.
  yapı merkezi a.ş ile yurt içi yurt dışı fark etmez
  çalışmak istiyorum saygılarıma arz ederim
  selamlar.

 172. Ozan says:

  slm ben 6 yıllık ekskavatör operatörum 2 yıl allarko da çalıştım yurtdışında Kazakistan da ve kolinde ictaş Cengiz Alarko calistim ve bn bekarim ve yurtdışında çalışmak istiyorum varket mez hangi ülke 10 yıllık pasaportum da var. .ozan 0537 9 15 28 71 beyn ederim

 173. Ozan says:

  Slm ben 6 yıllık ekskavatör operatör um bn 2 yıl yurtdışında çalıştım Alarko firması da Türkiye de çalıştım firmalar cengiz alarko ictaş Kolin makyol bn yurtdışında çalışmak istiyorum farketmez ülke 10 yıllık pasaportum da ozan 0537 915 2871 beyan ederim

 174. hikmet kurnaz says:

  slm ben hikmet kurnaz atölye ve kademeci olarak iş makinaları roder esvaratör dozer csb kamyon beton mikseri ( beton pompas ı montacı hatdı) silindir…buhar janötörü ısımak genel bakım onarım tamir ayrıca mekanik olarak atölye kademe genel santiye kurumu genel donatımı çelik ve piramatik montaj ayrıca kademe formeni olarakda çalıştım .yurt içi yurt dışı.yurt içi / yersu .a.ş. sontaç Antalya / yöntaş a.ş Konya / inci a,ş karaman / konya sulama koparatifi Konya /cengin inşaat Gümüşhane
  Yurtdışı kazakistan almata enka holding / afrika gabon rönasans holding / ırak basra dorçe holding /kazakistan astana Rönesans holding / çalıştıgım şirketlerde çalışma belgeleri var çalıştıgım şirketlerde işbitimi ayrıldım ..E ve G. sertikam var tercigim yurt dışi tel..05427463941..05398321679 sizlernen çalışmakdan mutluluk duyarım.

 175. cihan esen says:

  merhaba ben cihan esen 20 yıllık kaynakcıyım kazaldı argon 5 yıldır yuttısında calısmakdayım edopya burejesinde sizlerle basarılı olmaksardıyla calısmak istiyorum ulasa bileceyiniz delofon numaram tEL 0534 692 77 10 tel 0554 891 52 95

 176. ayhan says:

  10 yıllık beko loder operatör üyÜm 0541 4543922

 177. Ali Kırgın says:

  7yıllık ekskavator operatörüm Etiyopya şantiyenizde çalışmak istiyorum 05434145362

 178. mustafa celik says:

  mustafa celik konkosor ustasiyim yada oporotor ve formenlikde yapiyorum 1 ay once sudi arabistandan geldim metsonun mak montaj yapip geldik sizin firmaylan beraber etopyada calismak isterim tsk ler tlf 05387472903

 179. mustafa celık says:

  slm ben yenı sudı arabıstandan geldım vızem hala devam etmekte konkosor oporotoruyım arabıstana metso mak sını kurduk sızın fırmaylan bera ber yurt dısında calısmak ıstıyorum ılgılenırsenız tsk ederım mustafa celık yas 37 cep 0538 747 29 03

 180. özcan says:

  mrb ben özcan üstünsoy tünel kazı destekleme çelik kalıp ekibim var iş arıyorum yurt dışında çalışmak istyorum ekip olarak ilginiz için teşekür edrim saygılar tel.0541.483.73.96 referansım uğur çelik tel nosu 0532.372.62.07

 181. mustafa uçar says:

  19 yıllık enerji kablosu üretim tecrübesine sahibim bunun 17 yılı yönetici olarak çalıştım son 7 ay ethopyada kablo firmasında görev yaptım yapı merkezinin enerji kablolarını bizzat ben ürettim sizinle ethopyada çalışmak istiyorum
  saygılarımla
  tel:05339202546

 182. TURHAN GÖRÜCÜ says:

  1959 baLIKESİR DOĞUMLUYUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MOTOR BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.1983-2014 YILLARI ARASI TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİNE BAĞLI EGE LİNYİTLERİ İŞLETMESİNDE 10 YIL HAFİF VASITA ÜZERİNE TAMİRBAKIM USTA OLARAK ÇALIŞTIM.21YILDA AYNI KURUMDA AMBARCI OLARAK GÖREVİMİ YERİNE GETİRDİM.HAFİF VASITANIN TÜM YEDEK PARÇALARINI PİYASADAN TEMİN , TALEP VE GELEN MALZEMENİN AMBAR GİRİŞ (TESELLÜM)İŞLEMLERİNİ YAPTIM.İHTİYACA GÖREDE AMBAR ÇIKŞLARINI YAPIP SERVİS DESTEĞİNİ SAĞLADIM.2014 MART AYINDA EMEKLİ OLDUM. EĞER SİZLERE UYGUN İSEM ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA .HAYIRLI İŞLER DİLERİM BUARADA (E)SINIFI EHLİYETİM MEVCUT. 05426258857.

 183. ali akbabalar says:

  30 yıllık oto tamircisiyim her nevi oto tamiri yapıyorum etyopya’da tamirci olarak çalışa bilirim sizlere bakımcı olarak evraklarım delecek asıl mesleğim motor ustalığı aktif olarak araç kullanıyorum telefon numaram:0542 816 17 16
  ilginize teşekkürler

 184. ŞAHİN KAHRAMAN ÖZÇINAR says:

  MRH BENIM 15 SENELİK KAMP AMİRLİGİ DENEYİMİM VAR KAMPIN BÜTÜN İŞLERİNDEN ANLARIM YURT DIŞINDA ETOPYA ŞANTİYELERİNİZDE SİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM tellefon numaram 0536 479 29 87 ilgilemeniz için teşekkür ederim sagılarımla

 185. mahsuni beserek says:

  Merhaba ben mahsuni beserek tecrübeli greyder. Oparatoruyum 1968 omaniye kadirl dogumluyum caliştıgım sirketler ali osman ozmen aş Ankara .ertasyol asfaltlama gebze allarko. Kazak istan fermak inşaat tahuut aş polat konya arası hızlı tren inşaatı gurcıstan gurcu şirketi olan ni enerji şirketinde 4 yıl caliştım kıbrısda ucan ok insaatda caliştım gurcustanda italyan firması olan todini şirketinde caliştım şu an boştayım yurt dışı porejenizde çalışmak isteri bilgilerinize arz ederim 0536 9203515

 186. celalettin bahar says:

  selamunaleyküm adım celalettin BAHAR etopya.daki şatiyenizde bende gazaltı kaynakcısı olarak şantiyenizde görev almak istiyorum tlf numaram 0546 894 88 03

 187. halil savaşan says:

  excavator operatoruyum.limak içtaş şirketlerınde çalıştım.yurt dışı tecrubem var.etopyada sızınle çalışmak ıstıyorum…ılgınıze…saygılarımla

 188. halil savaşan says:

  excavator operatoruyum.limak içtaş şirketlerınde çalıştım.yurt dışı tecrubem var.etopyada sızınle çalışmak ıstıyorum…ılgınıze…saygılarımla…0544 376 55 26

 189. harun kurt says:

  slm uzun yıllardır hafriyat dekapaj yol yapımı işlerinde çalıştım damperli kamyon tır kullanmaktayım yurt dışı işlerinizde uzun yıllar çalışmak isterim 0539 490 1909

 190. nevzat çetin says:

  JCB-EKSVATÖR(beko) LODER operatörüyüm.E+G sınıfı ehliyetliyim.uzun yıllar yurt dışında operatör olarak calıştım.2005 de BETA TEK firmasıyla rusyada BOSCH simens porojesinde ve NİSAN FABRİK projelerinde 2005 den 2007 kadar calıştım.2008 de YENİGÜN İNŞAATLA rusyanın omsk şehrinde İKEA projesinde ve Afganistan Kandahar nato üssünde calıştım.2010 da MEAMMAR ARABİ firmasıyla libyada konut projesinde jcb operatörü olarak calıştım.yine libyada brezilya firması olan GUERİOZ GALVAO firmasıyla alt yapıda eksvatör operatörü olarak calıştım ve olaylardan dolayı türkiyeye döndüm.libya olaylarından sonra IRAKTA nursoy firması ve vatan inşaata calıştım.2012 yılında POLAT YOL YAPIYLA azerbaycanda calıştım 2014 ocak ayında geldim.tekrar vatan inşaatla ırakta petrol platforum yapımında eksvatör operatörü olarak calıştım iş bitimi geldim.en son HATCON İNŞAAT LA afganistandayım iş bitimi geldim.
  .ayrıca referans olarak şantiye şefim Hakkı BATAN türkiyededir telefonu:0532 666 65 62 referans Bahadır bey HATCON inşaat telefonu:0539 225 36 72 Dubai numarası +971 55 340 73 89 makine şefim Erhan şengel referansım:0534 281 33 22 referans:ümüt sürücü yenigün inşaata 0312 468 28 68. uygun görürseniz operatör olarak yurt dışı projelerinizde calışmak istiyorum.yurt dışı engelim yoktur.saygılarımla.
  Nevzat ÇETİN-ADANA
  Tel:0535 556 09 98

 191. metin says:

  ben montanj ustasiyim yurdisina cok gitim gama enka mng pirokons turkmen kazak katarda
  kaldim

 192. Ali Kırgın says:

  8 yıllık ekskavatör operatörüyüm yurtdışındaki şantiyelerinizde çalışmak istiyorum 05434145362

 193. ibrahim vural says:

  İBRAHİM VURAL
  ZİRAAT MAHALLESİ NİYAZ SOKAK
  NO:7 KÜTAHYA
  EV: 02742315823
  CP: 05452912043
  E-MAİL : ibrahimvural_43@hotmail.com

  KİŞİSEL BİLGİLER

  DOĞUM TARİHİ 02.03.1970
  MEDENİ DURUM EVLİ
  ASKERLİK DURUMU TAMAMLANDI

  İŞ TECRÜBESİ
  1992-1994 HES KABLO HACILAR MAKINA SANAYİ A.Ş DE DEVLETTEN ALINAN PROJELERDE KÜTAHYA İLÇE VE KÖYLERİ VE BİLECİKTE GÜZERGAH VE MERKEZLERDE TELEFON KABLOLARI EKLEME VE BU PROJELERE BAĞLI TELEFON SANTRALLARININ MONTAJI VE ÇALIŞTIRILMASI KONUSUNDA 6 ADET 1800 LÜK SANTRAL ŞEBEKESİNDE ÇALIŞTIM.
  KASIM 1994-TEMMUZ 2013 19 YIL GÜRAL PORSELENDE ELEKTRİKÇİ OLARAK ÇALIŞTIM VE AYRICA 2008-2013 YILLARI ARASINDA ELEKTRİK BAKIM ATELYESİNDE FORMEN OLARAK GÖREV YAPTIM.ÇALIŞTIĞIM SÜRE İÇİNDE BÜNYEMİZE BAĞLI 2 TANE PORSELEN FABRİKASI VE 1 TANE VİTRA FABRİKASININ MAKINA VE AYDINLATMA MONTAJI VE MAKINALARIN ÇALIŞTIRLMASINDA GÖREV YAPTIM.MONTAJI YAPILAN MAKINALARIN ELEKTRİK PANOLARI SIFIRDAN ŞAHSIM VE EKİBİM TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.
  OTOMATİK KUMANDA VE PLC İLE ÇALIŞAN MAKINALARININ KURULUM VE ÇALIŞTIRILMASI VE SIFIRDAN PANO İMALATI KONUSUNDA GEREKLİ DENEYİMİM VARDIR.AYRICA BİNA VE SİTE ELEKTRİK TESİSAT VE MONTAJLARINDA GEREKLİ BİLGİ VE DENEYİMİM VARDIR.
  TEMUZ 2013-MART 2014 ENKA ŞİRKETİNDE 6 AY IRAK ERBİLDE ÇEVRİMİÇİ TERMİK SANTRALİ MONTAJINDA SAHA ELEKTRİK VE TERMÜNASYON EKİPLERİNDE ÇALIŞTIM
  3 NİSAN-16 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA SİEMENSİN KARTALDAKİ FABRİKASINDA NXAİR ORTA GERİLİM PANOLARI VE KABLO BAŞLIĞI YAPIMI KONULARINDA VERDİĞİ EĞİTİME KATILDIM VE YAPILAN SINAVLAR SONUNDA BELGEYİ ALMAYA HAK KAZANDIM.(BELGE YANIMDADIR)
  5 EYLÜL 2014 TEN İTBAREN ECE TUR İNŞAAT OTOMOTİV TURİZ A.Ş SAKARYADA KARASU KOCAALİ
  BELDESİNDE MELEN BARAJI İNŞAATINDA ELEKTRİK ARIZA ,MONTAJ, TESİSAT VE YILDIZ-ÜÇGEN POMPA MOTORLARI VE DİĞER MOTOR VE KUMANDA PANO İMALATI VE ARIZALARINDA ÇALIŞMAKTAYIM.
  OTOMATİK KUMANDA, ARIZA, PANO YAPIMI VE MONTAJI KONULARINDA 20 YILLIK TECRÜBEM VARDIR..(9 YILLIK PASAPORTUM VAR)

  EĞİTİM BİLGİLERİ

  1988 KÜTAHYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ

  SEMİNER ve KURSLAR

  03.04.2014-16.05.2014 SİEMENS NXAİR ORTA GERİLİM PANOLARI VE KABLO BAŞLIĞI YAPIMI

  BİLGİSAYAR BİLGİSİ
  WİNDOWS XP SP2-SP3,WİNDOWS 7,WİNDOWS 8 İŞLETİM SİSTEMLERİ,OFİS PROGRAMLARI

  REFERANSLAR
  ENVER KORKMAZ(VİNÇ OPERATÖRÜ) Cp:05435434180
  RASİM UYSAL(VİNÇ OPARATÖRÜ)

  SALİH BAYSAL: HERİŞ SERAMİK VİTRA FABRİKALARI ELEKTRİK BAKIM SÜREÇ SORUMLUSU GSM:0 543 471 33 55

  AHMET BAHAYETMEZ: HERİŞ SERAMİK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ ELEKTRİK VE MAKINA BAKIMLAR GENEL SORUMLUSU GSM:0535 277 28 13

 194. sabit says:

  ben sabit aktaş e sınıfı ehliyet ve srclerimiz piskoteknik balıkesirden 4 arkadas hepimizde damperli kamyon şöförüyüz degobaş bigadic etibor özdoganda calıştık ve arnavukluk enkada otoyol prejesinde iş bitimi calıştık kadronuzda acık olan şöför ihtiyacı ılursa memnun olurum saygılar 05456960010

 195. yıldırım says:

  iyi günler ben yıldırım öncelikle ilgili insankaynaklarına ve direktörlüyüne ve iş veren yönetim kuruluna ve makina gurubuna ve tüm ilgililerine saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum benim 10 yıllık inşaat şantiyeleri tecrübelerimle iş makinaları operatörü olarak teleskop manıtou loder kepçe ve 10 tonluk mobil megan vinç operatörü ve silindir operatörü olarak iş başıvurusunda bulunuyorum tüm inşaat şantiyeleriniz için baraj inşaatları havaalanlarınız ve konut inşaatlarınız ve köprüler ve diyer tüm inşaat projeleriniz için iş başıvurusunda bulunuyorum saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum iyi günler cep-05384781207 saygılarımla

 196. müzaffer GÜN says:

  merhaba ben muzaffer 15 yıldır omv petrol ofisi terminalinde tamirde bakım çalıştım 1aydır terminalin kapanması nedeniyle iş sizim yurdışında iş arıyorım tlf 0532 658 96 83

 197. müzaffer GÜN says:

  merhaba ben muzaffer 15yıldır omv petrol ofisi terminalinde bakım tamirde çalıştım 1aydır terminalin kapanması nedeniyle iş sizim yurdışına işarıyorım 0532 658 96 83

 198. Ali sofuoğlu says:

  25 kişilik kalipci ekibimle yurtdışı işi arıyorum ekibin tamamı trabzonlu dur genç tinamik bir ekip tel no 0536 246 40 11

 199. durmuş ali gezen konya eregli says:

  Slm ben iş makinesi ustasıyım uzun yıllar tünel işinde çalıştım çalıştıgım firmalar stfa eren inş cengiz inş yamata sembol inş yurt dışında libya rusya kazakistan gibi yerlerde çalıştım tünel makineleri jumbo rok robot hidrolik ve motor yaptıgım işler sizinle çalışmak isterim

 200. muharrem paş says:

  merhaba yaşım 32 torna tesviye ve kaynak ustasıyım sizinle etiyopyada çalışmak isterim

 201. bekir karatas says:

  Mrb sayin yetkili ben 4 yil ethiopiada calistim referanslarim vardir tercumanlik alim satim vinc operatorlugu ve saha amirligi yaptim yasim 33 amharca dilini cok iyi biliyorum asil meslegim insaat demircisiyim ethiopianin bir cok yerine hakimim dilerseniz sizinle calismayi isterim numaram 05330357428

 202. Rıdvan KARAKAŞ says:

  Tir Şoförlugu yapmaktayimve araç bakımda ustalık belgem var araç bakılarını ne sahip biriyiyim kendim suan ordu unye ilçe sinde oturmaktayim 0543 791 3929 nolu tlf dan ulaşırsanız sevinirim şimdiden tesekkurler .

 203. cengiz arıcan says:

  Selam 30 yıllık elektirik ustasıyım İstanbul metro isinde m

 204. cengiz arıcan says:

  Selam 30 yıllık elektirik ustasıyım İstanbul metro isinde m
  Selam ben 30 yıllık elektirik ustadıyım yurt dısı deneyimim vardır metro isinde istsnbulda calıstımise ihtiyacım var talep olursa tel 05347318457 cengiz arıcan

 205. metin says:

  mrb ben 6 yıllık demirci ustasıyım yurt dışı deneyimim var daha önceden rusya libya arabistan da bulundum kendime ayid demirci ekibimde var sizinle çalışmak istiyorum 05414743008

 206. mehmet arlan says:

  slm ben mehmet arslanafrikadaginede calistim kalipciyim projem var afrikada calismak istiyorum ankarada oturuyorum bilgilerinize 05326681843

 207. hasan says:

  Merhabalar beton santral operatör uyum sizinle calismak istiyorum

 208. hasan says:

  slm beton santral operatör yüm sizinle etiyopya da çalışmak istiyorum

 209. Metin ŞEN says:

  13 ay ırak ın erbil şehrinde yaşamış ve iyi duzeyde ingilizce biliyorum ve silvanda bulundugum dönem yertaş & kayaoglu ortak girişimi olan baraj su tahliye tunelinde BELGELİ FORKLİFT OPERATORÜ OLARAK GOREV YAPTIM BAŞARILAR TEL:05343205992

 210. HALİL TETİK says:

  SELAM BEN Halil tetik marangozum enka ile moskovada çalıştım 20 ay ırak necefte rotam group ile çalıştım 1 mayıs 2015 cuma günü türkiyeye geldim ev aldım borcum var acilen yurtdışına çıkmam lazım ayrıca sıhhi tesisatta yapıyorum e sınıf ehliyetim var yardımcı olursanız memnun olurum telefonum ..05426854607

 211. ALİ. ÖZCAN says:

  KATAR. TEKFE . KUZEY. OTOYOL . VİADÜLÜYOLD . DEMİRCİ. FORMENİ. OLARAK. CALIŞIYORUM. İHDİYACOLURSA. 150 ADET. EKİBİMVAR. HEPSİ. DE. DENEYİMLİ

 212. ALİ. ÖZCAN says:

  KATAR. TEKFE . KUZEY. OTOYOL . VİADÜLÜYOLD . DEMİRCİ. FORMENİ. OLARAK. CALIŞIYORUM. İHDİYACOLURSA. 150 ADET. EKİBİMVAR. HEPSİ. DE. DENEYİMLİ

 213. ALİ. ÖZCAN says:

  COKGÜZEL

 214. ALİ. ÖZCAN says:

  YAŞ. 42. DENEYİM. 28. SOUK. DRMİR

 215. Anonim says:

  Selam ben etyopya da 3 yıl çalıştım demirci ve tesisatci olarak ismim Aytekin Alagöz telefon 0534 3339935

 216. murat says:

  slm ben murat yapi merkezi arabistan dammam Alnariah projesinde termo taseronda mekanik isinde calistim tekrar sizinle calismak istiyorum tlf numaram 0535 935 59 31

 217. Anonim says:

  Selam ben cengiz holdik de libya azeride calışdım eskevatör oparetörüyü yaş yirmi dokuz sizinle calışmak isterim 05376699385 yavuz

 218. yavuz karademir says:

  Selam ben cengiz holdik de libya azeride calışdım eskevatör oparetörüyü yaş yirmi dokuz sizinle calışmak isterim 05376699385 yavuz

 219. cevahir bayat says:

  oncelıkle slm ben 10 tır tamırcılıgı yapmaktayım bu ılk deneyımım olacak 0537 872 85 75

 220. cuma çiftçi says:

  selam ben cuma dubaide çalıştım ingilizce ve arapça biliyorum mesleğim ağırvasıta şöförlüğü kepçe silindir kulana biliyorum 05379492416

 221. ali Aksoy says:

  slm ben deneyimli kamyon harfiyat şoförüyüm e sınıfı ehliyetim var src 123 var aynı zamanda elektrik teknikeriyim yüksek okul mezunuyum aynı zamanda turktelekomdan emekli oldum iyi bir telekominikasyoncuyum çalışmak istiyorum 05062343201

 222. hüseyin says:

  selam ben suudiarabistan işinız de calişmak istiyorum etopyada olabilir ateşçi formeniyim 4 tane ateşçi elamanim var caliştigim firmalar
  akfen hes
  karaca inşaat
  yol-su inşaat
  ekin inşaat
  nvs inşaat
  ateşciyeterlilik belgem b-c yer altı ve yer üstü
  0539 292 47 05

 223. tugay says:

  Eskavator operatoruyum 05369442604

 224. tugay says:

  Selamın aleyküm Eskavator operatoruyum yurtdışı işinde calışmak istiyorum

 225. Osman says:

  selamlar hiyap oferatörüyüm belgelerim var sizlerle çalışmak istiyorum saygılar

 226. Osman says:

  05419714448

 227. Aytekin çetik says:

  Slm ben kaynakci yim argo ve elektrik kaynakcisiyim etiyopya da çalışmak istiyorum

 228. Baki Yılmaz says:

  12 yıllık eskavator(beko) loder oparatörüyüm maden ocaklarında yol yapımında tecrubeliyim yurt dışında çalışmak istiyorum 05423211166

 229. Fuat candir says:

  Fuat candir gulsan Güneysudan yolporojesi nde çalıştım Rusya kış olimpiyatları poroje sinde çalıştım sembol şuanda umman astaldı-ozkar yol projesinde çalışmaktayım kaynak formeni telefon numaram 968 914 335 11 sizinle çalış maçtan şeref duyarım bilgilerinize arz ederim 1994 2015 kaynakciyım .

 230. Seyfullah Demirbağ says:

  Slm ben 1966 van doğumluyum 1984 den beri imajını tami rcısiyim yurt dışı tercübem var Astaldi Özkara da çalıştım sizinle çalışmak iseterim yurtdışı tel 96891207049 bilgilerinize arz ederim

 231. Mithat yıldız says:

  Selam 25 yılık tamir bakım ustasıyım 4 yıl libya 3 yıl rusya şu an borusan makinada çalışmaktayım 05388658565

 232. metin uğur says:

  Selam ben medine insaatiniz da çalıştım.
  sizinle Etiyopya insaatinda çalışmak istiyorum. (Kaynakçi ustasiyim.) Ismim metin uğur
  05363825429

 233. metin uğur says:

  Selam.
  istanbul da oturuyoruM.
  (KAYnAKÇI ustasiyim) medine projeniz de çalıştım
  Etiyopya projesinde de çalışmak istiyorum.
  Tel No 05363825429
  metin uğur

 234. metin uğur says:

  Not. Medine projenizde bir yıl calistim

 235. metin ugur says:

  Selam
  ben kaynakçı ustasiyim
  yurt dışı tecrübem var.
  Medine projenizde çalıştım.
  etiyopya projenizde çalışmak istiyorum.
  tel no 05363825429

 236. metin ugur says:

  43 yasindayim

 237. muharrem says:

  Slm is makinasi oparatoruyum 10 yıllık tecrübe var 05424204916

 238. adem gündüz says:

  Yurtdışı deneyimim var sizinlede calısmak isterim calısmıs oldugum firmalar enkainş orhanevin mön ortaklık makimsaninş yedainş sıkmainş Özdoğan inş yirmi senedir deneyimli olarak çalışmaktayım roder oparötöruyum calısmaya ihtiyacimvar geregini yapılmasını arzederim tel 05448345844 malatyada ikehmet etmekteyim

 239. ramazan says:

  selam ramazan ben Konyada 2 yıl libya 6 ay ettopya tecrübe var pasaport hazır kaynak montaj ve saha sorumlusu olarak sizinle ettopyada çalışmak isterim tel 0 585 83 06

 240. Anonim says:

  Selam 15yıllık celik ı malatı ve makına malatı tecrubem var ekıbımle sızınle calısmak ısterım0544 893 0362

 241. murataydogan says:

  celık kontrasyon ımalat ustasıyım sızınle yurt dısında calısmak ıstıyorum 0 506 054 95 67

 242. murataydogan says:

  celık kontrasyon ustasıyım yurt dısında sızınle calısmak ıstıyorum 0 506 054 95 67

 243. bayramışık says:

  bayramışık 2006 yılından beri etiyopyada salını şirketinde calışıyordum ve çıkış aldım geldim inşaat süpervızoruyum eger şartlar uyarsa sizinle çalışmak isterim

 244. ayhan says:

  slm 20 yıllık ağır vasıta şöförüyüm kamyon,tır damperli,sal kasa,tentenli tecrübem vardır.e/d ehliyet.dijital ehliyet,pisikoteknik,src ve pasaportum mevcuttur.lise mezuyum.40 yaşındayım.etiyopyada sizinle çalışmak isterim.saygılarımla

 245. ismail says:

  slm 15 20 yıllık agır vasıta tecrübem var harfiyat uzun yol etiyopyada src pisikoteknik eksik yok ne yapmam lazım size nasıl ulaşabilirim bilgi verirseniz çok makbul olur.

 246. ismail says:

  slm 15 20 yıllık agır vasıta tecrübem var harfiyat kömür taşımacılığı src piskoteknik mevcut etiyopyada calışmak isterim tel nom;05335762580 nolu telefondan ulaşabilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

 247. baki yerlikaya says:

  merhaba ben1966 Eskişehir doğumluyum 22 senedir beton santrali oparatörüyüm 7senedir yurt dşında çalıştım santral söküm ve bakım kurulum yaparım çalıştığım ülkeler rusya novororsski tarko sale niyabisiski afrika ülkesi papağı yeni gine ekvatör oyala şant. Senegal dakar camiaco şanti. seyehat engelim yoktur yurt dışı projelerinizde çalışmak isterim SAYGILARIMLA beton santrali oparatörü BAKİ YERLİKAYA tlf no 0546 247 02 62 .

 248. Şeyhmus bayrak says:

  Selam 2 yıldır vinç oparatörüm raylı sistemde devlet Demir yolunda çalıştım turklarda unumok mobil vinç iş arıyorum yurt içi yurtdışı fark etmez 05416096347

 249. Zeki says:

  Beko loder+ loder oparatoruyum 15 yillik deneyimim var
  Sizinle yurt dışında calismak istiyorum
  zeki alpaslan
  05375267304 numaram

 250. iskender says:

  iskender burgucu tır şöferiyim 10yıllık tecrübemle sizinle calışmak istiyoyorum tel05378542984 bana ulaşabilirsiniz teşekürler

 251. Kemal Algur says:

  Beton mixeri operatörüyüm oyak beton, nuh beton, summa inşaat ile ekvator ve senegalde operatör olarak çalıştım operatörlük belgelerim vadır sizinle çalışmak isterim telf: 05434350228 tlf2: 05530245377

 252. vahap öztürk says:

  30 yıllık loder oparetörüyüm 2 yıl azarbaycana amerikan firmasında çalıştım 3 yıl sudi arabistanda çetin işletmelerinde çalıştım sizinle yurt dışında tel çalışmak istiyorum telefon 0536 470 39 06 ev 0324 320 76 05 vahap öztürk

 253. Durmuş eroğlu says:

  Slm ben aşçı 9 yıldır afganistan da çalıştım istambul restoranda çalıştım ve cok acil işe ihtiyacım var etopia 5 ayda kaldım yardımcı olur mu sunuz bana telefon mumara mda yaziyom 0536 253 80 77

 254. Murat says:

  Slm ben yapi merkezi arabistan dammam al nariah santiyesinde termo taseronda mekanik isinde calistim gayet cok memnun kaldim yapi merkezi isinde calismaya dewam etmek istiyorum etiyopya yada cezayir santiyesi farketmiyo tlf numaram 0535 935 59 31 ismim murat alptekin dosyam kayitli yapi merkezinde

 255. hakan bülbül says:

  selam ben kimya mühendisiyim 10 yıldan fazla yurtdışında beton santral ve labaratuar tesis müdürlüğü tam zamanlı olarak çalıştım sizinle çalışmak isterim yurt dışı hiç bir engelim yoktur uzunca kalabilirim işime sadık severek yaparım saygılarımla 0506 854 04 19

 256. Mehmet koç says:

  merhaba mehmet koç trabzon 02 .20 .1977 doğum 8 yıl yurt dışında Enka Rönesans calık enerji firmalarında çalıştım kalıp ustası yım eki Bim var tlf 05389843762

 257. yasin pilak says:

  06 06 2012 30 05 2015 tarıh arası medınede calıstım su tesısatcı sı olarak ıs bıtımı olarak turkuyeye dondum ym şantıyelerınde gorev verırsenız calısmak ıstıyorum

 258. semih ozberk says:

  Her tur mkine motaja ve elekktirik kaynagi ustasiyim kilima motji ve bakimi irak kerbela santiyesinde kamp amir yardimciligi yaptim forklift operatorlugum tam ustasiyim etopya da calismak istrim

 259. Harun tasdemir says:

  slm ben harun Taşdemir 17 asciyim soğuk sıcak döner kebab hepsi mevcuttur yurt dışı tecrübem var ve yurt dışı işi arıyorum 05336907175 teşekkür ederim

 260. Harun tasdemir says:

  slm ben harun taşdemir 17 yıldır aşçılık yapıyorum 10 yılı şef aşçılık yapmaktayım soğuk sıcak döner kebab hepsi mevcut tür Otel restorant ve tobldot deneyimim le yurtdışı tecrübem vardır ve yurt dışı işi arıyorum 05336907175

 261. Bilal Aydogmus says:

  10 yıllık elektrik ustasıyim 6 sene Arabistan’da çalıştım 3 yıl rüyada çalıştım ve son bir yıldır türkiyede çalışmaktayım sizinle etopyodaki projenizde calışmak istiyorum numaram 0535 870 39 86

 262. cemil çelebi says:

  Cmil çelebi esxkavatör öpr e+g ehliyetim var yüm 22 yıllık türcübem var 0544 204 24 51

 263. mehmet ibişağa says:

  Adım mehmet.iş makinaları lastikçisiyim adanada oturyorum yaşım33 yurt dışı 7yılk tecrübem var.yurt dışında çalşmk istiyorum.05427992590
  İ

 264. ahmet says:

  Beton santral operatoruyum ENDOst-prokser peogramlarini kullandim yurt dısi tecrubem var 8 yildir bu isle ilgileniyorum meslek yüksek okulu bilgisayar teknolajisi ve programlama bolumu mezunuyum.tlf 05379184252 ulasabilirsiniz.

 265. Anonim says:

  rock oparatrne ihtiya var m var ise 9 yllk rok oparatrym atlas ve sandvik kullanyorum
  ismim murat numaram 05355733563

 266. serkan altun says:

  slm ben serkan altun 10 yıldır tünel kazı saha işlerinde çalışıyorum .hızlı tren metro hes ve otoyol tünellerinde vardiya formenligi saha formenligi genel formenlik ve kontrol formenligi yaptım sizinle çaşılmak istiyorum 05418037321

 267. halil büyük boduroğlu says:

  slm 21yıllık şöförüm firmanız bünyesinde çalışmak isterim şindiden kolay gelsin

 268. ugur says:

  Selam adim durmuş 34 yillik kamyon ve tır şöförlügü deneyimim var yurt dışında çalışmak istiyorum referans olarak interray da calisiyorum ve hala sizde balans taşı cekiyorum irtibat no: 05412778338 saygilar durmuş USTAOĞLU

 269. memet says:

  selamun aleyküm ben mehmet beko loder jcb OPERATÖRUYUM . Yanlız sürekli ekip çalıştırıyorum ıstanbul tüp geçiş projesinde ekibimle beraber çalıştık herkes benden ekibim den razıydi tek isteğim kendimi size de ispatlamak volkan bey ben çok iyi tanır işçiye ekibe operatöre ihtiyacınız varsa bizim de ise ihtiyacımız var sizinle çalışmakta gurur duyarız saygılar no 05388585128

 270. Onur ÖZGÜR says:

  Merabalar ;
  beton teknisyeniyim (laborant) hazır beton tercüben iyidir yaklaşık 10 yılı bulan şantiye ve hazır beton hayatım var beton test ve deneylerine hakimim sizlerle yapı merkezi gibi bir kurumsal firmada yurt dışinda çalışmak ve görev almak istiyorum kalite kontrol bölümünde daha öncede cv bıraktım başvuru formunuza. iyi çalışmalar

  yurt dışı projeleriniz için ihtiyaç duydugunuzda sizlerle çalışmak isterim

  tel: 0538-707-30-26

 271. ercan özdemir says:

  slm ben 16 yıldır kaynakcıyım elektirik ve gaz aıltı kaynakları yaparım ustalık ve usta ögretici belgelerim var sizinle yurt dişinda calişmak isterim

 272. sadrettin says:

  selamınaleyküm ben sadrettin gödeş 1988 yılınden beridir şoförlük yapmaktayım şuanda antalyada antmos asfalt şirketinde çalışmaktayım etiyopya projesinde tır şöforu olarak çalışmak istiyorum ayrıca yurt dışı tecrübem var 1yıl türkmenistan da çalıştım 05353577142 hayırlı işler dileğimle

 273. üçler güzel says:

  slm ben ingilizce arabca konuşan yaklaşık sekiz ülkede calışmış demirci ekib başıyım formenlik yaptım kamp amirligi yaptım makina formenligi yaptım ssk emeklisi elli yedi yaşında tercübeli deneyimli biriyim sizlerle etopyada calışmak istiyorum ekiblede olur artı görevlerdede olur saygılarımla ceb 05425196849 kırşehir kaman

 274. Erdal demırtaş says:

  Merhaba ben erdal demirtaş şuan yapımerkezının calişmaktayım medınede mekanın sıhıtesısat işimiz bıtmektedır tekrar edopyadakı calişmaktayım istiyorum gerek duyarsanız 05348626427

 275. muhsin torunoğlu says:

  merhaba ben muhsin torunoğlu ordu ünye yaş 46 uluslar arası tır şöförü ve otobüs şöförüyüm. 7 Yıllık Pasaportumda mevcuttur. Dış ülkede çalışmak istiyorum 0544 581 69 00

 276. Volkan sengel says:

  slm iş makinası hidrolik işleriyle uğraşıyorum ve mekanik yapı merkezi yurdisi şantiye sinde çalışmak istiyorum volkan 0554 685 15 37

 277. Ömer milayim says:

  Slm ben ömer milayim daha önce etiopya da 2 yıl çalıştım iş makinası tamircisiyim hidrolik ve motor şuan yapı merkezi bünyesinde etiopyada çalışmakta olan Addis ababada merkez ofiste satın alma görevlisi syn abdullah rüzgarla beraber çalıştık etiopyada refarans olarak abdullah beyede sora bilirsiniz
  Yaşım:35
  TL:0545 215 6994 (0541 860 4087)

 278. Cuma Çetin says:

  Slm ben yapi merkezi ile sudi arabistanda calistim kismet olursa tekrar yapi merkeziye calismak istiyorum ismim cuma çetin telefonum 0531 310 6813 mesleyim kaynakciyim

 279. zeki ataş says:

  selam ben zeki ataş enka inşaat grup ta rusyada 10 yil formenlık kalfalık ve iç taşaronluk yaptım varsa ihtiyacınız
  etopyada çalişmak için baş vuruda bulundum

  05422342357

 280. gokhan says:

  Selamlar adimgokhan daha önce sizinle cezayir sidi bel ab bes da çalıştım kaynakciyim ve celik boyama yardımcılığı yaptim 05372551895

 281. Burak says:

  Kalıp ve demir ustasıyım 6yıldır bu ıste ılgılenıyorum

  Sızıntı calısma ıstıyorum full taym 05314380315

 282. Burak says:

  demir ustasıyım 6yıldır bu ıste ılgılenıyorum

  Sızıntı calısma ıstıyorum full taym 05314380315

 283. Burak says:

  Ben Ismail Yakut kalıp ustasıyım 10 yıldır bu ısı yapıyorum yurtdısı deneyimim var ırak erbil Tataristan dubai zaho Romanya da bulundum yurtdışına cıktıgım zaman ıcın kullanma taraftarı degilim 2 yıl full kalabilirim arabanızı beklıyorum 05469732713

 284. Dilaver eski says:

  Is ariyom yardimci olursaniz an

  cak dua edrim allah razi olsun tel 05396733486

 285. murat says:

  Slm ben murat kurnaz 15 yıllı excatör operatörüyüm yol kanal altyapı taşocağı vs diyerek işlerde tesrubeliyim bende yapı merkezi bünyesinde faliyet göstermek istiyorum sakaryada hikamet etmekteyim yurt dışı tercrübem var 0541 814 54 61

 286. Muhsin says:

  EKİBİMLE Etiyopya da çalışmak istiyorum kalıpçı ve Demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum 05353610683 05532087616

 287. mecıt taga says:

  kalipcı ekıbım var rusyada ve lıbya ızlanda cezayır calısmısız ekıbımle 05385284876 05454417503

 288. mucahit says:

  Sizinle calişmak istiyorum

 289. mucahit says:

  Rok operatoruyum 8 yildir bu işi yapiyorum yurt dişi tecrubem var numaram 05398289874

 290. BURHAN says:

  BEN DAHA ÖNCE YAPI MERKİNDE CALIŞTIM YINE YURT DIŞINDA CALIŞMAK İSTERİM 05320660213 SIVA ALCI BOYA USTASIYIM

 291. mithat avcu says:

  Ben kaynakciyim 6 senelik is deneyimim var sizinle Etiyopya şantiyesinde calismak istiyorum. 23 yasindayim 05465479343

 292. hikmet kurnaz says:

  Merhaba ben hikmet kurnaz 1967 doğumlu 20 yıllık mekanik usta atölye ve kademeci olarak iş makinaları roder esvaratör kepce bobget manito hiyap vinç dozer csb telex silindir kamyon sondaj makinası beton mikseri ( beton pompası montajıı buhar janötörü montajı ve döşemesi ısımak genel bakım onarım tamir hidrolik ayrıca mekanik olarak atölye kademe genel santiye kurumu genel donatımı ve her türlü montaj ayrıca kademe formenligide yaptım yapılan işler itinayla …yurt içi ve yurt dışı .yurt içi / yersu .a.ş. sontaç Antalya / yöntaş a.ş Konya / konya sulama koparatifi Konya
  Yurtdışı kazakistan almata enka holding / afrika gabon rönasans holding / ırak basra dorçe holding /kazakistan astana Rönesans holding / çalıştıgım şirketlerde çalışma belgeleri var çalıştıgım şirketlerde işbitimi ayrıldım deneyimli olarak çalıştım ..E ve G. sertfikam var pasaportum 10 yıllık tercigim yurt dışi tel..05427463941..05398321676

 293. HABİP SARIKAYA says:

  MERHABA BEN HABİP SARIKAYA E+D SINIFI EHLIYETİM VAR YURTDIŞI TECRUBEM VAR ETİYOPYADAKİ ŞANTİYENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TEL.05387407580

 294. Anonim says:

  Slm kolayi gelsin yurtdiş veyurtiçi işlerinizde caşımaki istiyoruz g sınıf exiswator opr yum etopyaya da çalışmak istiyorum 17yıl dır Bu iş yapiyorum ırakta ve iranda ve gürcistanda çalıştım no 05389121030

 295. İsrafil köse says:

  35 yıl toprağı kazımakma geçti ömrüm tecrübeli deneyimli ve ehliyetli DOZER OPRT ihtiyacınız olduğunu durumunu aldım ihtiyac giderilmdiyse ben hazırım

  05338541069. 05337761770

 296. Ramazan Kaya says:

  Mrb ben Ramazan kaya 1994 yilindan itibaren eskavatör operatörüyüm tecrübem çok fazladir sizinle çalişmak istiyorum şantiye çalişmasinda tecrübeliyim telefon numaram: 0533 717 07 45 ilginize teşekkür ederim.

 297. cengiz sezer says:

  merhaba ben oto elektirik,cisiyim is makinalari ve vinclerinde tecrubem var ethiyopya santiyenizde calismak istiyorum 1986 yilindan beri bu isi yapiyorum 0538 258 80 89

 298. i05372608658 smail says:

  Slm mesleğim şöför daha önce sudan da 2 yıl çalıştım sizinle egitopya da çalışmak isterim

 299. semih ozberk says:

  Ben semih özerk ırak Kerbela hastane santiyesinde 8 ay kamp amir yardımcılığı yanisira kilimatamir bakım tekniksorumluluk yaptım su an mısır Kahire de hava alanı santiyesinde mekanik bölümünde limak santiyesinde montorluk yapmaktayım ekip olarak sizinle çalışmak isteriz semihozberk@gmail.com 0536 980 5337 Antalya

 300. semih ozberk says:

  Selam ben ayhan Önder katar da gama inşaat ta boru montaj Enka inşaat Rusya yine borumontajcisi olarak görev aldım summa inşaat Ekvator gine de Joker ekibi olarak çalıştı 0536 920 27 54 Samsun Bafra Saygılarla

 301. semih ozberk says:

  Merhaba ben seda Kalaycı saha formeni olarak Antalya talip inşaat görev aldım artı puantorluk ben yanikinkoyanikinkoruma lık yaptım lisanslı boks vuhusu ve kikboks yapıyorum sedamallim@gmail.com istanbul

 302. ali düzgün says:

  Eskavator oparatoruyum 12 yillik tecrubem var ayrica damperli kamyon ve tir kullanmıyorum evraklarim tam
  Numaram 05320562009

 303. mehmet akkoca says:

  merhaba mekanik teknisyenim rusya veya etopyada sizlerle çalışmak istiyorum

 304. mehmet akkoca says:

  merhaba mekanik teknisyenim rusya veya etopyada sizlerle çalışmak istiyorum 05346671596

 305. Nuh murat kaptan says:

  Nuh murat kaptan iş deneyimlerim rusyada rixsos otelleri alt yapı boru yangın hatları formenlik zurıch hse uzmanı formeni dubaide turbılans ve mekanık formenlik türkiyede treysan azerbeycan dogal gaz boru hattı kars şantiyesinde alt yapı mekanik formem şantiye şef. Yrd pozisyonlarında bulundum . İngilizcem,ruscam akıcı bekarım yurt dişi işlerınıze talipim 0554-581-49-11

 306. Nuh murat kaptan says:

  Nuh murat kaptan alt yapı mekanık formeniyim bir cok ülkede calıştım bekarım sizinle çalişmak isterim öz geçmişimi bir önceki email de atmıştım bekarım işe ihtiyacım var ingilizce rusca var proje okuyabiliyorum takım çalışmasına ınanır sonuc odaklı çalısırım . Cslıştığım şirketlerde kurumlarda daima ileri hedeflerim.0554-581-49-11

 307. ekrem çakır says:

  kapı montajı laminat lambiri ustasıyım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum t.l 05426842938

 308. Erkan says:

  İs makinasi operatoruyum jcb kulaniyorum yurtdisinda calismak istiyorum 05321537707

 309. Dursun says:

  Ben daha önce 1.5sen calıştm yap merkezi
  Çok güzel bir şirkett yurtdışında calşımak istiyorum ben işmakine bakım cısıyım 05373066119

 310. müslüm kara says:

  slm ben müslüm kara yurt dışı tercübem var loder oparetörüyüm yurdışı iş arıyorum

 311. ibrahim elci says:

  slm ben ibrahim elci kutahya simavdan ben34yasındayım eskavatör operatoruyum 18 yıllık tercubem vardaha oncede yurtdısında calışdım suan sızınle etiyopyada calışmak istıyorum bilgılerimi arz ederim

 312. ibrahim elci says:

  slm ben kutahya simavdan ibrahim elci 34 yasındayım 18 yıllık eskavatr operatöruyum yurt dısı fırmalarnda cok calışdım rusya moskova apazya da set insatda calşdım sızınlede olursa etıyopyada calşmak istiyorum bılgılerımı arz ederim tel 05443400463

 313. ibrahim bitik says:

  marangoz ustasıyım 25yılık bırıkım tecrubeye sahıbım firmanız bunyesınde calısmak ıstıyorun herturlu boya montaz ve imalat saygılarımla

 314. Ahmet keskin says:

  Merhaba ben Ahmet, 6 yıllık eskavator operatörüyüm, suan çalışıyorum ama tercihim yurtdışı iş arıyorum

 315. yasin says:

  Merhaba ben yasin 10 yıllık oporotörüm iş makinası üzerinde kullanmayacam makine yok tur 1990 doğumluyum çekirdek ten yetiş meyim Hep sinde 05422437926

 316. savas says:

  Ben savas tufan 15yillik beton ponpa oparatörüyüm çoğu ülkelerde çaliştim tecribeliyim sizinle çalişmak isterim

 317. mehmet ibişağa says:

  MEHMET iş makinaları lastikçisyim.05427992590

 318. Erdal says:

  selam ismim ERDAL 33 YAŞINDAYIM USTA KAYNAKÇIYIM HER KAYNAK DALINDA AYRICA MONTAJ İŞİNDEN VE ELEKTİRİK İŞİNDEN ANLARIM DAHA ÖNCE IRAKTA ÇALIŞTIM ŞANTİYE TECRÜBEM VAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM 0539 980 73 85

 319. fuat says:

  30 yıllık beton san opr 10 yol yurt dışına çalıştım beton san opr gerekli olursa sizinle calışabilirim aygılarımla 05345702174

 320. ibrahim demir says:

  29 yıldır eskavatör operatörüyüm dekabaj yol hafriyat baraj tejrübeliyim yaş 47 yurtdışı hiç bir engelim yok tlf no 05355645806

 321. şoforum says:

  Celal Odabaşı537 6094230

 322. erkan says:

  Merhaba ben hıyap vinç operatoruyum 0506 6800895

 323. Erkan says:

  merhaba ben vınç operatoruyum yurt dışında çalışmak istiyorum

 324. hakan says:

  29 yaşındayım insaat prafaplik montajcı ustası çalışdım katarda dubai habu dabide çalışdım türkiyede montaj kaynak işlerinde çalışdım kaynak matal sentifikam var istanbul ikamet ediyorum tel 0533 384 80 88

 325. Ahmet Karamahmut says:

  S.a ben firmanız çalışmak istiyorum Etiyopya da daha önce de 39 ay kaldım Etiyopya da dil biliyorum uyum sağlama sıkıntı olmaz kalıp sıva işleri yaptım satın alma işlerine baktım saygın tekstil ve hes kablo fabrikası inşaat bölümü

 326. İsa tural says:

  s.a ben isa tural tır şoförü ve Mikser oparetoruyum tel 05377400329

 327. İsa tural says:

  s.a ben isa tural tır şoförü ve Mikser oparetoruyum 05377400329

 328. İsa says:

  s.a ben isa tural tır şoförü ve Mikser oparetoruyum 05377400329

 329. Tır şoförü yum Mikser oparatoruyum is ariyorum says:

  İsa tural

 330. Yusuf ögat says:

  10 yıldır tunel yol işleri yaptım yeterince seri makineme bakarım kendim loder oparetoruyum işimi severek yapıyorum ilgilenmenizi rica ederim 05346658351

 331. Gökhan cerrah trabzon says:

  Yurtdisinda çalışmak istiyorum meslekler.konkosorcu.insaatci.

 332. Yurdisinda calismak istiyorum says:

  Bulent sarmusak. 25 senelik loder operatoruyum

 333. cemil çelebi says:

  Merhaba 22yıllık eskavatör opr yüm hertürlü ince işde tercübem vardır yurt dışında sizinle çalişmak istiyorum 0544 204 2451

 334. Başaran Peltek says:

  Merhaba iki yıla yakındır Batı Afrika ülkesi Gana da yaşıyorum usta asciyim Bir yıla yakın burada yapılan büyük Türk Camisi’nde çalıştım ve ardından Türk lokantasin da çalıştım şu an bostayim sizinle çalışmak isterim telf no 00233507205516

 335. Başaran Peltek says:

  Merhaba .Ben usta aşçı yim şu an Gana başkent Akra da yaşıyorum Enson burada ki Türk Lokantasin da çalıştım telf 00233507205516

 336. Ahmet özaydın Bartın diyorki: says:

  Yer altı tünelinde mikser şöför olarak çalıştım Belediye çöp kamyonda çalıştım halk otobüsleŕde çalıştım ehliyet e 15 yılık src 234 vardır ilgi göstereceğimize arz ederim çep:0545 506 15 54

 337. Akif Karabaş says:

  Yaklaşık 22 yıl yurt dışı tecrübem var cezayir de 12 yıl kaldım inşaat formenligi yapıyorum ekibim var tl 0541 570 16 85

 338. ömerçelik bilek says:

  şu an fasda nurol yol şantiyesinde çalişiyom formenım sizinlede çalişmakisterim

 339. Resul Alkan says:

  Tır soforuyum is arıyorum

 340. mehmet says:

  Ben şu an israil de ç alismaktayim. Burda 36 kişilik bir ekibiz yapi merkezie etiyopya projesinde çalışmak istiyoruz siz firma yetkilileri ile nasıl irtibat kurarım. Lütfen cevap yazın yenı projelerinizin devamı dileğiyle başarılar dinlerim .Saygılar

 341. ismail kartal says:

  Eskavstor oparatoruyum daha önceden yurt dışında çeşitli ülkelerde çalıştım.tel.05353612937

 342. yakup avcı says:

  Ağır vasıta şoförüyüm yurtdışında iş arıyorum 05353448154

 343. Murat says:

  Is arıyorum etopyada çalışmak isterım orda çalışan bı aile dostum var ehlıyetım e src 2 ve 4 pskoteknık ve dijital kartım vardır ılgılenmenızı rıca edıyorum cep 534 731 79 46 Murat durdağı

 344. merhaba iş makinası operatöruyum ve agır vasıta şoförüyüm says:

  etiopyadaki projenizde çalısmak istiyorum mustafa bazoglu 5334882818

 345. erol Akbulut says:

  Püskürtme robot operatörüyum yurtdışında çalışmak istiyorum 15 yıl tecrübem var

 346. erol Akbulut says:

  Püskürtme robot operatörüyum 15yıl tecrübem var 0532 542 9983

 347. Mustafa says:

  Elektrik Elektronik ve bilgisayarlı otomasyon teknikleriyim.yurtdisi tecrübem var.
  0546 595 3205

 348. mücahit kaya diyorki says:

  kamyon şoforuyum iş arıyorum 05458223076

 349. cafer karataş says:

  kamyon ve iş makine tamircisiyim etopyada 3 yıl çalıştım iş bitimi nedeniyle şu an yurt dışı işi bekliyorum

 350. bahri ekin says:

  yurt dışı tecrübem var uzun yıllar depoculuk tecrübem vardıryurt dışı işi arıyorum 05335118296

 351. mehmet karahan says:

  Selamlar ben damperlı kamyon şöförüyüm yurtdışında calışmak ıstıyorym 05433653989

 352. ramazan akar says:

  Selam ben sertifikali testli elektirik kaz alti kaynak ciyim yurtdisi tecrubem iyi etiyopyada calismak itiyorum yapi merkezle tel numaram 0546 845 98 02 aramanizi bekliyorum

 353. mucahit says:

  10 senelik rok operatoruyum yurtdişi tecrubem var sizinle etopyada calişmak istiyorum irtibat : 05398289874

 354. mucahit says:

  Slm.ben 10 senelik rok operatoruyum yurtdişi tecrubem var sizinle etopyada calişmak istiyorum irtibat : 05398289874

 355. Erkan says:

  merhaba 3 yıl rusya 1 yıl dubai de marangoz mobilya ahşap işleri formenligi yapım çalıştıgım şantiyelerimde proje teslimatlarımı bitirip şu an da türkiyede iş bekliyorum çalışabilecegimiz projelerinizde yer almak isterim teşekkürler. 5424957215

 356. cemil çelebi says:

  Merhaba 22yıllık eskavatör opr yüm yol baraj hes ve çok pırocelerde çalıştım sizinle çalışmak istiyorum 0544 204 2451

 357. Anonim says:

  SLM.BEN.AHMET.IŞIK.BURSADAN.KATİLİYORUM.LODER.OPERATORUYUM.İŞ.ARİYORUM.YURT.DŞNDA.ÇALIŞMAK.İSTZORM

 358. Anonim says:

  SLM.BEN.AHMET.IŞIK.BURSADAN.KATİLİYORUM.LODER.OPERATORUYUM.İŞ.ARİYORUM.YURT.DŞNDA.ÇALIŞMAK.İSTZORm05368250270.05454511435

 359. İş makinasi eskavatör loder beko loder 22 senelik deneyimliyim tunel alt yapı degebağ sizle çalişmak isterim no 05327043409 no says:

  Hakan 05327043409 sizle çalişmak isterim

 360. ünal eker says:

  LOADER OPERATORU
  ben çorum’ dan ünal eker (32) 15 yıllık loder tecrübem var yurtdışında çalışmak üzere iş arıyorum… belgelerim tam. (B-G) saygılarımla 05464031752

 361. Serkan says:

  Merhaba ben serkan 13 yillik eskavator operatörü yum Sizinle etopyada calismak istiyorum 0533 143 58 15

 362. Serkan says:

  Merhaba ben 13 senelik eskavator operatörü yum sizinle etopyada çalışmak istiyorum 0533 143 58 15

 363. salih erol kaynak ve insatciyim yutdisi tercubem var acil ise ihtiyacim var says:

  salih erol 05348130567

 364. selam.ben 15yıllık soforüm 35yaşındayım hem mikser öperötörü hemde harfiyatta yıllarca çalıştım evraklarım tam sizinle etopya projeniz de çalışmak isterim irtibat.05396224630 ayriyetten ekibimiz vardır teşekkür ler says:

  Mutlu kaya

 365. slm ben 25 yılık kamyon şoförüyüm harfiyat ve uzun yol şöförlüğü yapıyorum sizinle etobyada çalışmak istiyorum says:

  Ali erbaş 05536503580

 366. Slm ben emrah elektirik ustasıyım dokuz yıldır çalışıyorum yurt dışı tecrübem var ekibim var Etiyopya daki içinizde çalışmak istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum says:

  Slm ben emrah elektirik ustasıyım dokuz yıldır çalışıyorum yurt dışı tecrübem var ekibim var Etiyopya daki işinizde çalışmak istiyorum başarılarınızın devamını dilerim 05379474615

 367. Serkan says:

  Slm ben 13 senelik ekskavatör operatörü yum Limak kolin detay gibi yol saniyelerin de calistim sizinle çalışmak istiyorum mümkün se yurt dişi da 0531 552 65 10 0533 143 58 15

 368. Anonim says:

  salih erol kaynakciyim acil ise ihtiyacim var05348130567

 369. muhammet ali karaaslan says:

  S.A ben metal ve çelik işlerinde kaynakçı olarak çalışmak istiyorum tecrübeliyim aynı zamanda ağır vasıta sürücüsüyüm sizinle çalışmak istiyorum ,sizinle çalışan arkadaşım var referansımda olur , gölcük/kocaeli gsm 0533 488 25 76.

 370. üçler güzel says:

  slm ben ingilizce arabca konuşan sekiz yabancı ülkelerde yabancıları calıştıran tercübeli yetenekli formenim sizinle etobyada yerel veyabancı calıştıracagıma dayir varım saygılarımla 05425196849

 371. kazım akalın lasttamirci says:

  yordışında deneyimli ustayım turan aşe,özaltın holdik şetiyeleride libyada çalıştim etiyopya işinizde çalimakisityom başarlaridileri 05386477956 ceyhan adana 03 11 2015

 372. kemal döndaş says:

  25 senelik.şöforum hem uzun yol ve harfiyatta tercubeliyim ve siznle etopyada calişmak istiyorum tum evraklarim var 0535 413 72 27

 373. kemal döndaş 05354137227 says:

  20senelik kamyon şüfürlüğü yapıyorum. belgelerimde bir eksiklik yok . sizinle çalışmak istiyorum

 374. kemal döndaş 05354137227 says:

  20 yıllık şöfürüm ve belgelerimde bir eksiklik yok. sizinle çalışmak istiyorum…

 375. ihsan erden says:

  30 yıllık mobil vinç operatörüyüm.4 yıl enka firmasında yurt dışında çalıştım. anlaşabilirsek etiopyada çalışmak istiyorum.16 yıl askeriyede çalıştım iş disiplinini ve iş ahlağını iyi bilirim.uygun görürseniz görüşebiliriz.
  meil;ihsanerden37@hotmail.com

 376. İş makinası opr yapmaktayım loder eksevoter kullanıyorum yurtdışında çalıştım 1990 2015 yılı arasında opr yapmaktayım says:

  Fahrettin ceylan telefon 05335697814

 377. Israfil şimşek says:

  Selam ben özkar inşaatta 11 yıl 4 sene de köse oğlu gibi firmalarda yol baraj hava alanı gibi değişen bölümlerde 15 senedir kazida formenlik yapıyorum sizinle etiyopya Şantiyelerinizde formen olarak çalışmak istiyorum iltism 536 323 75 84 saygılarımla

 378. bilal yıldırım says:

  15 yıllık eskavator operatoruyum cetin isletme arabistanda calistim ve barajda yolda taş ocagi tecrubeliyim etopyada sizinle calismak istiyorum tl 0545 38187 22

 379. Ben 1990 2015 yılı arasında opr yapmaktayım loder eksevoter kullanıyorum yurtdışında çalıştım yurtdışı tercibem var iş arıyorum Fahrettin ceylan says:

  Fahrettin ceylan3535 @gmail com 05335697814

 380. asef says:

  Zemin betonu taseronlugu yapıyorum siz ile çalışmak istiyorum 05448731221

 381. asef says:

  Zemin saha vakumlu beton taseronlugu yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum 05448731221

 382. asef berk says:

  Endustiriyel zemin betonu taseronlugu yapiyorum etiyopyada bulundum daha once sizinle calismak istiyorum 05448731221

 383. asef berk says:

  5448731221 betoncu

 384. slm ismim ihan says:

  alçı boya montalama gibişiler yapıyorum ekibim sizinle çalışmakistiyorum tel 05056307506

 385. slm ismim ihan benince işler yapıyorum alçı boya montalama vesayre ekibimvar iletişim 05056307506 says:

  arar sanız memnun olurum teşekkürler

 386. Anonim says:

  Selam ben mahmut loder operatoruyum ayriyetten toprak silindir dozer kullanıyorum 16 yıl bu işin içindeyim her işte tecrubem var pasaport d + g ehliyet var etopya isinizde çalışmak için basarilar dilerim tl 0536 3174996. 0532 7301847

 387. Mesut says:

  Paletli ve Lastikli exekavatör operatörüyüm her işte çalışabilirim sizin çalışmak isterim 0532-730-18-47

 388. Mesut says:

  Paletli ve Lastikli exekavatör operatörüyüm her işte çalışabilirim sizinle çalışmak isterim 0532-730-18-47

 389. SALİH ARSLAN says:

  SAGA PETONU VEHELİKOPTER İŞİNİYAPIYORIZ BORDUR KIRANIT İŞİNİDE YAPIYORUZ ARABİSTAN NARYA PIROJENİZDE CALIŞTIK EKİP VAR TEL 0535 892 6428
  0535 892 64 28 SALİH ARSLAN

 390. SALİH ARSLAN says:

  SAGA PETONU VE HELİKOPTER KIRANİT BORDUR İŞİNİ YAPIYORUZ SİSİZLE ARABİSTAN NARYA PIROJENİZDE CALİŞTIK
  TEL 0535 892 64 28

 391. ismail razgat says:

  TECRÜBELİ KAYNAKÇIYIM ARABBİSTANDA (RABİK ŞEHRİNDE )GAMA FİRMASINDA ÇİMENTO FABRİKASI YAPIMINDA MONTAJ ELAMANI OLARAK ÇALIŞTİM.FİRMANIZLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TELEFON…0545 871 0643.

 392. AHMET GÖNÜLRAZI says:

  CONTİNENTAL-CONTCEH (ALMAN FİRMASINDA )BURSA ŞUBESİNDE BUHAR KAZANI OPERATÖRÜ SUĞUK SICAK HAT BAKIMI VE MAKİNA BAKIMINDA ÇALIŞTIM BORU VE MAKİNA MONTAJ PROJELERİNİ OKUYORUM.TELEFONUM–0535 484 50 32

 393. HACI ÖMER DİRİL says:

  USTA MONTAJ ELAMANI OLARAK ÇALIŞTIM EFE MÜHENDİSLİK VE DEĞİŞİK FİRMALARDA GÖREV YAPTIM.PROJE OKUYORUM FİRMANIZLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM–TELOFUN-0535 772 3965

 394. ŞAHİN GÖNÜL RAZI says:

  BORU MONTAJINDA VE ŞİRKET ATÖLYELERİNDE ÇALIŞTIM FİRMANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM TELEFON–0531 910 6810

 395. 13 yildir harfiyat da calisiyorum kirkayak ve damperli tir soforuyum sizinle etuyopyada calismak istiyorum says:

  hasan tokat

 396. UGUR UNAL says:

  MOBILYA MARANGOZ VE KALIB USTASIYI YURTDISI DENEYIMI VAR IS ARIYORUM

 397. UGUR UNAL says:

  marangoz mobilya ve kalib ustasiyim ve e sinifli soforum is ariyorum telifonum 05443912411

 398. Salman askan says:

  Merhaba 15 yıllık jcb operatoruyum sizlerle etiyopya şantiyesinde calısmak isterim saygilarimla

 399. Salman askan says:

  Merhaba 15 yıllık jcb operatoruyum sizlerle etiyopya şantiyesinde calısmak isterim saygilarimla tel numaram 0535 235 7250

 400. Mustafa eryilmaz says:

  Şantiye kurumu sökumü yapıyorum çatı montajı kaynak ustası yurtdışı deneyim var sizinle yurtdışında çalışmak isterim 05384722162 ekip te ayarlarim

 401. Irfan onder says:

  Ben otuz yıllık şoförüm onbeş yıl otobüs kullandm onbeş yıl kamyon ve tir kullandım Şirketinizin uyumlu bir şekilde çalışmak istiyorum uygun görürseniz aramanızı rica ederim saygilarimla irtibat telefonu 05338145436

 402. senol-yilmazyasar says:

  30-yillik-deneyimli-elektirik-kaynakcisiyim-oksijen-kullanabilirim-agir-makinalarda-yurtici-yurtdisi-kaynak-islerinde-deneyimli-usyayim

 403. slm ben salih arslan says:

  saga peton işini ve helikopterli yapıyoruz daha önce
  Arabistan narya bıroşeniz beton işini biz yaptık 6 kişiyiz
  tel 0535 892 64 28

 404. slm ben salih arslan says:

  0535 892 6428

 405. seyit ali yetik says:

  loder lastikli kepçe oparatoruyum 20 yıldır gurbeteyim sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum,03 12 2015.05414702528

 406. ismail razgat says:

  Deneyimli kaynakçı,montajcı yüksekliklik takıntısı bulunmayan elamanım uygun bulursanız şieketinizde çalışmak istiyorum yurt dışı tecrübem var 0545 861 0643

 407. zafer says:

  selam ben zafer usta kendım ınşat ışlerı yapıyorum yaklaşık100 kişı ekbım var kalıpcı demırc şu ana yurt ışındaniş bakıyorum saygılar zafer usta 0534 478 01 31

 408. zafer says:

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var tercube var saygılar 05344780131

 409. zafer says:

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var 05344780131

 410. dincer dilmaç says:

  Kazakistan ve ukrayna kalfalik yaptim kalipci ekibim var 30kişilik ukraynada kiyev borispil havalimani ve viyadünü bitirdim kazakistanda boşakol altin bakir fabrikasi demir yolu ve fabrikasinin alt yapisinda caliştik sizinle calişmak istiyoruz no: 05350574014

 411. senol-yilmazyasar says:

  Selam-deneyimli-30yildir-kaynakciyim-agirmakinalarin-kaynak-islerinde-oldukca-tecrubeliyim-ummanda-ozkarda-calistim-oksijenkesimide-yapiyorum-saygilar-05374013615

 412. hayati genç istanbul says:

  22 yıllık akar yakıt tanker tır ve kamyon şöförüyüm firmanızda çalış mak isterim t lf 0532 364 32 55

 413. sedat.çakmak says:

  selam.ben.tekirdağlıyım.soğuk.demirkaynakçıyım.yurtdışı.tercümem.var.belgem.var.ilgilenenlerde.haber.bekliyorum.teşekürler

 414. sedat.çakmak says:

  selam.ben.sedat.usta.25yıl.kaynakçılı.formelik.yurtdışıda.tercümem.var.ilgilenenlerde.haber.bekliyorum.

 415. MEHMET GÖNÜL says:

  slm oto elektirik ustasıyım iş makinaları üzerine yurt dışı deneyimim var çalıştım yerler LİBYA ARABİSTAN MEDİNE GÜRCİSTAN TİFLİS GÜRCİSTAN BATUM.şuan boştayım iş arıyorum YAPI MERKEZİNDE MEDİNEDE çalıştım ETOPYADA çalışmak isderim cep numaram 0545 503 18 58 yardımcı olursanız sevinirim.

 416. mehmet gönül says:

  merhaba ben 15 senelik oto elektirik ustasıyım yurt dışı deneyimim var çalıştığım yerler libya arabistan gürcistan tiflis gürcistan batum ülke önemli degil heryerde çalışırım ben yardımcı olursanız sevinirim cep nom 0545 503 1858.

 417. mehmet diyor ki says:

  15 senelik oto elektirik ustasıyım yurt dışı deneyimim var cep nom 0545 503 1858

 418. Slm ben beko loder operatörüyüm sizinle yurt dışında çalışmak istiyrm Karabük, delta sistem delta rayda bir yıl çalıştı demir yollarında tel says:

  Aydın yıldız tel 05426616174

 419. demıryolu asıgı alper ballı says:

  slm ben tcddsırket personeluıyım ekıplı ekıpsız sızınle calısmak ıstıorum oparatorluk belgem agır vasıta ehlıyet(e,g kazıyıcı yukleyıcı]15 yıllık tecryubelıyım
  sızınle calısmak ıstıorum tcdd 1,2,3,4,5,6,7, bolgenın hepsınde yol yenıleme tamır bakım onarım ıslerınde faal olarak calıstım geregını beklıorum

 420. Latif kotan says:

  Deneyimli Kamyon şoförü
  05346210835

 421. Muharrem alpyasar says:

  Ben daho önce rusya ırak ve arabistanda sizinle calıstım Elektirik ustasıyım yine sizinle calişmak istiyorum cep 0531 821 3312

 422. ben ulu ova şirketinde çalışyordum etopyada haksızlık nedeni ile gönderildim yapı merkezinde devam etmek istiyorum says:

  Murat çulha. 0537 726 56 49

 423. cemal 05372463238 says:

  İnşaat yaparım demir kalıp yapıyorum ekipvar

 424. cemal 05372463238 says:

  Kalimçidemirci ekipvar

 425. Erdem aydin says:

  Etiyopya da çalişmak istiyorum eskavator operatörüyüm ararsaniz sevinirim 05339680533

 426. adnan gûvenc says:

  Kamyon soforuyûm 20 yıldır hafriyat işi ypıyorum

 427. tayfun pinar 0538 7225461 says:

  Elektrik Formeniyim Tekfen katar doha boru hattinda ,Kazakistan atrauva kpp elektrik santrali projeleinde Arganistan tepe grubunda Ant insda nato mezari serif havaalani projesinde elk formeni olarak ve diger gama vb sirketlerde calistim elk ve enstruman ekibim mevcut bunyenizde calismak isteriz 0538 7225461,

 428. cem turmaz@hotmail.com says:

  usta aşçıyım en son ırakta görev yaptım şu an iş arıyorum ustalık ve usta öğretici belgelerine sahi bim tlf 0546 2570274

 429. vahap özyürk says:

  30 yıllık loder oparatörüyüm 2 yıl azarbaycada 2 yıl sudiarabistanda çalıştım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum tel 0536 470 39 06

 430. vahap öztürk says:

  30 yıllık loder opar yurt dışı deneyımım var sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum telfon 0536 470 39 06

 431. vahap öztürk says:

  30 yıllık loder oparatörüyüm azarbaycan ve sudiarabistanda çalıştım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum telefon 0536 470 39 06

 432. deneyimli damperli kamyon ve mikser şöförüyüm says:

  Murat çulha 0537 726 56 49

 433. erdem gür says:

  agır vasta soforyum yulardı sırketlerde calısıyorum lıbya rusya ırak ta calıstım yurdısı tercubem var

 434. erdem gür says:

  0541 334 95 70 agır vasta soforuyum lıbta rusya ırak ta calıstım

 435. musa TUNÇ says:

  17 yıllık agır vasıta tır şöforuyum aydın demiryolunu biz yaptık profesyonelce
  şirketlerinizde górev almak isterim .05374727021

 436. musa TUNÇ says:

  Profesyonel tır şöförüyüm 0537 4727021

 437. Anonim says:

  kanber korkmaz demirci kalfasIyIm kalIpcI kalfasIyIm arkadasImda var bir ekip olarak calIsIyoruz yurt dIsI tercubemiz cok enka firmasIndaydIk bir hafta once isimiz bitti geldik eger isinizvarsa sizinle calIsmak isteriz yaptIgImIz sadece bir kacInI yazIyem etyopya mekele cimento fabrikasI sene 1995 1998 rusya perm yayva santiyesi elektirik santralI 2009 2011enka moskova siti gokdelen projesi 2006 2009 enka uman ulslararasI hava limanI 2011 2014 enka kuzey Irak erbil elektirik santralI 2014 2015 gine kuzey Irak suleymaniye bazyan santiyesi 2015 enka telefon acIp sorabilirsiniz cep 05365004964

 438. yılmaz 05356679677 says:

  ben çeşitli baraj ve hes şantiyelerişnde damperli ve mikser şoförüolarak çalıştım sizinle çalışmak isterim

 439. yılmaz 05356679677 says:

  Ben çeşitli baraj,hes ,tünel ve maden şantiyelerinde damperli ve mikser şoförü olarak çalıştım sizinle çalışmak isterim

 440. yılmaz 05356679677 diyor ki says:

  Ben baraj,hes ve maden şantiyelerinde damperli,mikser şoförü olarak çalıştım sizinle çalışmak isterim

 441. Kurtuluş AYDEMİR says:

  Merhaba! yaşım 30 tır şoförüyüm uzunyol Damper tecrübemde vardır. Src 3 ve 4 belgem digital ehliyetim mevcuttur iletişim : 0555 756 56 75

 442. kadir ali tercuman says:

  25 yıldır inşşat sektöründe formen olarak enka gama yenigün fırmalarda çalıştım son olarak nıka stroyda kamp amırı olarak çalıştim iş bitimi turkiyeye dondüm. telefon.0538 317 49 97

 443. Musa says:

  Ben iş makinası operatörüyüm sayılı şirketlerde çalıştım sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum

 444. Musa says:

  Ben dozer operatörüyüm sayılı büyük şirketlerde çalıştım sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum tel 05418920360

 445. Musa says:

  Ben dozer operatörüyüm sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum tel 05418920360

 446. adem yelen says:

  kalıpçı ekibim var 12 senelik yurt dışı tecrübem var ırak katar azerbaycan libya bahreın meslek olarak kalıpçıyız ordu lu tel.0542 715 08 71

 447. adem yelen says:

  kalıpçı ekibim var tel 0542 715 0871

 448. deneyimli Dozer operatörüyüm sizinle çalışmak isterim says:

  Bülent Dayanan 0539 596 85 81

 449. Ben beton santreli opetirum 5 yildan beri bu isi yapiyorum rusya irak da calistim numaram o5412614402 says:

  Murat taaci

 450. okatay taşkın says:

  slm ben yirmi yıllık gazaltı elektirik kaynakcısıyım sizinle calışmak isterim aynı zamanda montajdanda anlarım saygılar

 451. ugur aslan 05346761920 says:

  EDA2 ehliyet sahibiyim SRC4 pisko teknik iş saglığı güvenlik belgem var tır kamyon 15. Sene tecrübem var oto lastik tamir ustasıyım aynı zamanda ETIYOPYA çalısmak istiyorum

 452. ugur aslan 05346761920 says:

  EDA2 ehliyet SRC4tır kamyon 15 sene tecrube birde oto lastik tamircisiyim

 453. süleyman öksüz formen says:

  23 yıldır yolişlerinde havalimanlarında çaliştım asfalt pmt serimi yaptım ekibim var hizlitiren hatında pmt serimi yaptım yurt içi yurt dişinda çalışırım irtibat cep numaram 0533 573 5367

 454. süleyman öksüz formen says:

  23 yılık tercübemle yapımerkezinde çalışmak isterim referans verilir yol havalanı hızlı tiren işlerinde tecübeliyim irtibat için 0533 573 5367

 455. Muhsin KIZILTEPE says:

  Merhaba taşeron işlerinizi yapan Uluova firmasinda şöfor olarak çalişmaktayim ama sizin yurt dişi projenizde görev yapmak isterim.

 456. Muhsin KIZILTEPE says:

  Merhaba taşeron işlerinizi yapan Uluova firmasinda şöfor olarak çalişmaktayim ama sizin yurt dişi projenizde görev yapmak isterim.tel:05323048568

 457. Muhsin KIZILTEPE says:

  Ben taşeron işlerinizi yapan Uluovada şöforluk yapiyorum.Sizin yurt dışı projelerinizde görev almak isterim.,saygılar :05323048568

 458. kaynakcı says:

  20 yıllık kaynakcıyım sizinle çalışmak isterim daha önce enkayla rusyada calıştım gaz altı ve eletirik kaynakcısıyım sertifikalarım var numaram 05375789096

 459. kaynakcı says:

  slm ben burhan kesici 20 yılık kaynakcıyım daha önce enkayla rusyada şarabovada kaynakcı olarak calıştım eletirik ve gazaltı ve argon kaynak cısıyım sizinle çalışmak isterim numaram 05375789096

 460. Ben 30 senelik kamyon tir otobus ve tanker şoforuyum bu isde calişmak istiyorum says:

  Cevdet akkartal 05458441207

 461. Ben kaya kamyonu Kırkayak tır soforuyum evrakların tam yurt dışı tecrubem var bekar sizinle çalışmak istiyorum says:

  HÜSEYİN OVAK TLF 05426567700

 462. Ben 30 senelik kamyon tir otobus ve tanker şoforuyum bu isde calişmak istiyorum says:

  Ugur kartal 05435206837

 463. Ayhan says:

  Ben makina tamir bakım yağlama ve kontrol elamanıyım bechtel enka şirketinde çalışıyordum arnavutluk yol projesi tamamladık şuan işsizim sizinle bana uygun iş varsa çalışmak isterim

 464. .Turgay says:

  Elektrik teknıkerıyım 6 yıldır yurt dışında calik holdıng general elektrık ve Bır çok firmayla çalıştım elektrık santralları kurduk devreye aldık ve sizinle calişmak isterım 05535329482…

 465. .Turgay says:

  Elektrık teknıkerıyım 6yıldır yurt dışında general elektrık calik holdıng ve Bır çok firmayla çalıştım enerjı santralları kurduk ihtıyacınız varsa sızınle çalışmakta. Mutluluk duyarım Turgay Özdemir 05535329482..

 466. Baris says:

  Merhaba ben 8yildir şantiyelerde tır damperli kamyon soforluyu yaptım halende yapmaktayım yurtdışı sorunum yok sizinle çalışmak isterim tel no 0533 479 28 60 Teşekkürler. ..

 467. yusuf karakus says:

  Ben 15 yillik tamper ve mikser soferiyim belgelerim var serece 2.3.4 var tirans mikser belgeside var sisin firmada calikmak isterim yurt disida 05373386049

 468. Baris says:

  Merhaba ben 8 yıldır şantiyelerde tır damperli kamyon kullandım halende devam etmekteyim yurtdışı sorunum yok sizinle çalışmak isterim.. 0533 479 2860

 469. Hüseyin says:

  İyi günler ben hüseyin ankaradan gaz altı elektrik kaynakcıyım yurt dışı deneyimim var daha önce Gürcistan Kazakistan Irakta calışdım sizinle calismak isterim haberinizi bekliyorum 0535 377 00 01

 470. Hüseyin küçük says:

  Slm ben ankaradan hüseyin gaz altı elektrik Kaynakcıyım yurt dışı deneyimim var sizinle calışmak isterim 0535 377 00 01

 471. Nazım Uğurlu says:

  Emekli tren makinistiyim her türlü dizel lokomotif kullanıyorum iş arıyorum

 472. nazım uğurlu says:

  emekli tren makinistiyim her türlü dizel lokomotif kullanıyorum iş arıyorum tel 0505 675 6071

 473. Muhammed hanifi turhan says:

  İstanbul 3. Havalimanında tir soforuyum derece 5 olmak şartıyla evrakların tam eksiksiz tecrübemde mevcut irakta tanker şoförü olarakta çalıştım powertrans adına düşünürseniz görüşmek isterim

 474. mehmet ugan says:

  Mobil vinc oparatoruyum 20 yillik deneyimim var makine farketmez tel 05327602926

 475. Ahmet says:

  Beko loder ekskavator operatör 05374756851 yurtdışı iş arıyorum

 476. Loder operatör 05374756851 says:

  Ahmet

 477. Bekir Coşkun says:

  Şuanda sudi Arabistan da çalışıyorum binladin gurup ta deneyimlerim çelik konstrüksiyon ve çelik kalıp hidrolik üzerinde ustayim 3 yıl dır burada yım ihtiyaç varsa sizin le çalışmak isterim saygilar irtibat tlf 0502 119 94 23

 478. meraba Damper mixer tir şoförü 05337444791 says:

  Kenan guvenc

 479. Muammer kumsar says:

  Ben arabistan mekke medine hizli tren istasyonunda calistim bilindigi gibi yapi merkezi projesidir bes ay once dondum yapi merkezi ile calismak guzeldi meslegim granit mermer ustasiyim tekrar olursa firmanizla calismak isterim.referansim Yapi Merkezi.Cep numaram 05301417493 saygilar.

 480. zafer arslan says:

  ben oto lastik tamiri makasve makina bakım elamanıyım yurt dışı deneyimim var çeşitli yurt dışı firmalarda görevimi güvenli bişekilde icraettim tlf 0545 649 53 76

 481. zafer arslan says:

  ben oto lastik tamircisiyim

 482. çetin yerdelen says:

  mrh ben iş mak opr beko loder ve loder opr b ve g sınıfı ehl var 25 yıllık opr zizinle çalışmak isterim tel 0535 949 90 55

 483. çetin yerdelen says:

  mrh ben loder ve bekolode jcb iş mak opr b ve g sınfı ehl var 21 yıllık tercubemle yurdışı pırojelerinizde çalişmak isterim saygılar 0535949 9055

 484. etiopyada calismak istiyorum20 yillik tir soforuyum no 05331363515 says:

  RAMAZAN AKMAN

 485. Anonim says:

  osman avar ismim ben 14 yıllık eskavator opr yum 14 yıllık makinası belgem var en son Yüksel inşaat la Irak’a da içtas la rusyada çalıştım 3 aydan beri bosum iş varsa sizler le çalışmak istiyorum . Osmaniye kadirlide. ikamet ediyorum Tl nom 0537 600 69 30 saygilar

 486. mustafa porcek says:

  Tünel çelik kalip ekibiyiz şuan calismaktayiz 2 aylik işimiz kaldi Hes çelik kalip tünel çelik kalip oparoturumuz gergi ve alin kalipcilarimiz tecrubelidir erkenek@hotmail.de

 487. halil ibrahim akça says:

  9 yıllık damperli kamyon şoförum yeni işden ayrıldım,işin bitmesi nedeniyle sizlerle çalışmak isterim saygılarla….05363765562

 488. tayfur avcı says:

  05496361969 telim 10 yıllık degabaj söforuyum etiyopyaya gitmek istiyorum 1969 dogumluyum

 489. Vedat çakmak says:

  Eskavatör Beko Paleli makina oparatörüyüm yapı merkezinde çalışmak. Istiyorum 12 yılık oparetörüm telefonum 0542 369 92 06

 490. ozgur comart says:

  Yapi merkezi etopya projesinde celik montaj iskele montaj grubunda calismak istiyorum referanslar gama enka halen tataristan gemont 0 554 301 57 03

 491. Salman Boynueğri says:

  Tünel işinde tercubeli yim 5 yıldır tunelciliyim ekip temin ederim opartor dahil ihtyac olursa 05432812918 Nolu tlfondan ulaşırsınız
  Saygılar

 492. Salman Boynueğri says:

  Yol tüneli hes tüneli hızlı tiren tunelerinde çalıştım 5 yılık tercubem var a dan z ye tünel işinden anlarım ekip kurabilirim opartor dahil ihtiyac olursa 05432812918 Nolu tlfondan ulaşabilirsiniz
  Saygılar

 493. guven subaşi says:

  Güven subaşi Gbekoloderismakinasi E birde tır ehliyeti m var D sizinle çalışmak istiyorum.

 494. guven subaşi says:

  Tır ve bekoloder oparatoruyum firmanizda görev almak isterim

 495. guven subaşi says:

  Tır ve bekoloder oparatörüyüm firmanizda görev almak isterim 05324316276 guvensubasi79@gmail.com

 496. MURAT. ÖNDER says:

  Demirci. Ustasiyim . Yurt. Disi . 5yillik. Tecrubem var. Tel. 05427407025

 497. Hakan güç says:

  Merhaba 20 yıldır tır şöforuyum şu anda çalışıyorum ihtiyaç olursa sizinle çalışmak isterim 15 yıl yurt dışında çalıştım tl 05358745362

 498. Hakan says:

  Kardeşim burayat birde telefon numarasını yazın ökuzler

 499. Veysel says:

  Elektrik ustasıyım yurt dışı tejrubem var sizinle çalışmak istiyorum saygılar tlfnm.0535 379 62 16

 500. Mermer ustasıyım İstanbul Pendik'te ikametim 0(532 1735334 says:

  Adem

 501. hüseyin ünlü says:

  mikser söförüyüm yurt dışında çalışmak isterim 15 yıllık tecrübem var
  tel 0537 698 07 49

 502. huseyin unlu says:

  beton santrali operatörüyüm 9 yıl tecrübem var yurtdışında calısmak isterim
  tel 0533 568 74 22

 503. tevfik gul says:

  15 yılık tir soforuy um etopya gelirim 0545 573 28 13

 504. tevfik gul says:

  Tir soforu yum 15 yılık etopya gelirim 0545 573 28 13

 505. mehmet özden says:

  15 yıllık şöferim tır şöferiyim sizinle etopya da çalışmak istiyorum maddi durumum çok bozuk sizinle çalışmak isterim 0546 941 59 12 tel

 506. mehmet özden 30 06 1982 says:

  balıkesir liyim tır föförüyüm sizinle çalışmak istiyorum tel 0546 941 59 12

 507. mehmet özden 30 06 1982 says:

  mrb ben tır şöförüyüm sizinle çalışmak istiyorum tel 0546 941 59 12

 508. mrb ben granit kuptas bordor karo parke ustasiyim ilgili kurumlara duyrulur says:

  Osman duran tel 04543058664

 509. merhaba mekanik celik montaj ustasiyim 4.4 lük projem var yurdisinda calismak ustiyorum 05338145195 says:

  Mehmet pepe

 510. merhaba mekanik celik montaj ustasiyim 4.4 lük projem var yurdisinda calismak ustiyorum 05338145195 says:

  Mehmet pepr

 511. İsmail arslan says:

  18 yıllık tır soforuyum 5 YILLIL yol yapım santıye tecrubem var her turlu iş makinesı kullanırım su an kıbrıstayım sızınle calısmak istiyorum 0533 8580031

 512. İsmail arslan says:

  Sizinle calısmak isterım 18 yıllık tır soforuýum 5 yıllıkta yol yapım santıyesı var herturlu iş makinesı kullandım 05338580031

 513. Salih yüksel says:

  Slm salih demirciyi ustay 0545 311 63 61

 514. Salih says:

  Merhaba ben Demirci ustay 0545 311 63 61

 515. Ahmet atay says:

  Sizinle çalışmak isterim uzun yol tır şöförüyüm 05442734243

 516. Ahmet atay says:

  05442734253

 517. Ahmet atay says:

  Sizinle çalışmak isterim 25 yıllık şöförüm 05442734253

 518. aydın karaman says:

  merhaba tünel celik kalıp formeniyim sizinle calişmak isterim yutr dışı da 0537 480 9333

 519. Ömer says:

  Elektrik ustasiyim 15 tane elektrik ustası arkadaşımız çalışacak usta lazimsa tlf 0541 525 25 62

 520. Huseyin polat says:

  Agır vasıta şöförüyüm yurtdinda calismak istiyorum sicilim temizdir

 521. mehmet ciftci says:

  10 yillik tercubem vardir ambar sefi veya yardimcisi olarak is ariyorum iyi derece ofis programi bilgim var 05436280832 saygiler

 522. 20 yıllık harfiyat şoför uyum sizin le çalışmak istiyorum says:

  Hasan Çakır 05377793907

 523. Nevzat says:

  On yılık yurtdışı şantiye çalışmam var sizinle calismak isterim.Sıva şap alçı boyacı ve kalip

 524. barış gezginci says:

  etopyada sizlerle çalışmak isterim sizlerde isterseniz yapı merkezi
  0543 202 20 66

 525. barış gezginci says:

  sl yapımerkezi sizlerle çalışmak isterim 05432022066

 526. mrb ben granit kuptas bordor karo parke ustasiyim ilgili kurumlara duyrulur says:

  Osman duran 05453058664

 527. necmı kaya says:

  merha benım adım necmı emeklı tır soforuyum 30 yıldır soforum sızınle calısmak isterım hayırlısıyla OLUR tel: 05398135896

 528. kadir akbulut says:

  işmakinesi ekskvatör.operatörüyüm 10 senedir deneyim var bümkünse yurtdışında çalışmak isti yorum irtibart.no.0543,735,50,25 tşkrler

 529. Gökhan says:

  Etüt projede 5 senedir alet oprt yum hızlı tren de tecrübe var şuan da Etiyopya çalışmak için gelirim eğer isterseniz memnunum olurum

 530. Gökhan says:

  05383191095 tlf

 531. kudret uysal says:

  Selam 16 yıllık damper tecrübeli Şöförüm (SRC 1ve 3 )var tır on teker kırkayak kullanırım yurd dışı engelim yok saygılar

 532. Nevzat says:

  8yil yurtdışında çalıştım kamp amirliği puantorluk ve ince işler formenligi yaptım.00905312495562 sizinle çalışmak isterim

 533. Hulki bayrak says:

  Cezayir,etiyopya,Suudi Arabistan da şöförlük yapmak isterim 15 yıllık tecrübem var 05374560925

 534. Selam şuanda üç yıldır YDA hızlı tren projesinde çalışmaktayım uc arkadaş şoför olarak ihtiyacınız varsa biz sizinle çalışmak istiyoruz 0535 559 05 71 says:

  Bayram Ali kazankaya

 535. Bekir Turhan. says:

  Hafriyat damperli tır şoförüyüm. Etiyopya şantiyesinde sizlerle çalışmak isterim. Yurtdışı Engelim yok. Haber verirseniz pasaport çıkarmak istiyorum Saygılarımla.. 0541 543 42 08

 536. gama suudi arabistanda 5 yil termik santralda mekanik ustasi olarak calistim tekfen tupras sizinle yurt disinda calismak isterim says:

  Yusuf suer

 537. gama suudi arabistanda 5 yil termik santralda mekanik ustasi olarak calistim tekfen tupras sizinle yurt disinda calismak isterim says:

  Yusuf suer tel 05355845378

 538. gama suudi arabistanda 5 yil termik santralda mekanik ustasi olarak calistim tekfen tupras sizinle yurt disinda calismak isterim says:

  Yusuf suer tlf 05355845378

 539. serbulent ozturk says:

  Kirkayak tir soforuyum yurtdisinda calismaya ihtiyacim var sizinle calismak istiyorum ilgilerinize tesekkur ederim 0533 653 69 15

 540. kamil çemrek says:

  diyor ki. 12 yıllık harfıyat tercubem vardır tır kırkayak kullandım tecrübem vardır 2 3 4 src psikoteknik vardır 05354101080

 541. AYHAN KILIC OĞLU says:

  TAMPERLÎ KAMYON KULLANIYORUM TEL 05386644597 TEŞEKKÜRLER

 542. ZEYNÎ TAN says:

  E SINIFI EHLÎYETÎM VAR KAMYON ŞOFORLUĞU YAPMAKTAYIM 2011 2013 ARASI OTOBÜS ŞOFORLUGĞU YAPTIM ŞU AN TAMPERLÎ KAMYON KULLANIYORUM TEL05370440385 TEŞRKKÜR EDERÎM

 543. bunudikkatealınlütfenihtiyacımvar says:

  Benkemalyıldırım sutesisatçıyım etopyadaçalıştımişkazasıgeçirdimbenimçıkışımverildi ben tekrar çalışmakistiyorum

 544. Merhaba 5.6 yildir santiyeciyim meslegim celik montaj bu arada ekipbasiyim suanda calisiyorum ama yurt disi isine ihtiyacim oldugu icin yaziyorum kaynakta yapmasinida biliyorum manlift kullaniyorum d sinifi ehliyetim var beni sevindirecek bi haberinizi be says:

  Ümüt sabah

 545. erdal yılmaz says:

  20 yıllık damperli kamyon şoförü ve yol yapımında formenlik yaptım yurt dışında çalışmak isterim 0 537 9398050

 546. 15 seneden beri kaynakci yim says:

  Ahmet

 547. bayram demırcı says:

  kalıpçı formenıyım ekıbım var yurtdışı tecrubem var çalıştığım fırmalar enka mensel yamata c c c ıstersenız sıvımı gonderırım tel 0534 642 43 40

 548. bayram demırcı says:

  kalıpçı formenıyım ekıbım var yurtdışı tecrubem var çalıştığım fırmalar enka yamata mensel c c c ıstersenız sıvımı gonderırım tel 0534 642 43 40

 549. BAYRAM DEMİRCİ says:

  kalıpçı formenıyım yurt dışı tecrubem var ekıbım var enka yamata mensel c c c gıbı fırmalar ıstersenız sıvımı gonderırım tel 0534 642 43 40

 550. Adim fahri ozbeytemur emekli tir soforu 34 yillik tir soforuyum. Beraber calismak isterim yurtdisi tecrubem var ortadogu e posta. Hatice 102@hotmail.com says:

  Fahri ozbeytemur

 551. Yunus yuksel 05322656888 says:

  Emekli 30 yillik tir soforu etyopya veya baska ulkeler olabilir yurt disi deneyim var calismak isterim hayirlisi olsun.

 552. Yunus yuksel says:

  Mwrhaba ben Yunus Yüksel 25 yıllık uluslararası tır şoförüyüm. Emekliyim sizinle çalışmak isterim. Tel : 05322656888

 553. Alcipan kaynak ustasiyim.prefabrik koğuş kurulumu joker olarak çalışmaktayız vb Ve ekip arkadaşlarım var şuan balıkesir. 850 yataklı devlet hastanesinde calismaktayiz deneyimli olarak. Çalışmamızı gosterebiliriz Türkiye içinde yurt dış says:

  İbrahim ER

 554. İbrahim ER says:

  Alcipan kaynak ustasiyim. Frefaprik koğuş kurulumu sökümu joker olarak çalışmaktayız vb ekip arkadaşlarım şuan balıkesir 850yatakli devlet hastanesinde çalışmaktayız deneyimli olarak. Çalışmamızı Türkiye icin de gosterebiliriz yurt dışı tecrübe’miz. Vardır summaa ekvator ginesi alcipan ekili Somali joker. Ekipi ırak. Esna makina sizinle çalışmak isteriz

 555. merabalar adım murat kaşıkçı argon gaz altı elek girik kaynak cisiyim yurtdışı işi arıyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun says:

  Murat kasikci

 556. merabalar adım murat kaşıkçı argon gaz altı elek girik kaynak cisiyim yurtdışı işi arıyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun says:

  Murat kasikci 0531 428 70 57

 557. merhaba ben mikser+ tamper sofuruyum 10 yillik tecrubem var sizinle calismak isterim 1982 dogumluyum says:

  Sadik cosar

 558. merhaba ben mikser+ tamper sofuruyum 10 yİllik tecrubem varsizinle calismak isterim 05331280951 says:

  Sadık cosar

 559. osman özen says:

  yükleyici. loder. beko.atlas.delici .dozer.finişer vogele.iş makina ustasıyım,sizinle etopyada çalışmak isterim.05356706639.

 560. Ahmet kuru says:

  Her türlü endüstriyel kalıp yapılır fas da cezairde çalışmak isteriz tecrübe var

 561. Ahmet kuru says:

  Her türlü endüstriyel kalıp yapılır fas da cezairde çalışmak isteriz tecrübe var 0536 960 2882

 562. Ahmet kuru says:

  Her türlü kalıp yapılır fas da cezairde çalışmak isteriz 0536 960 2881

 563. Ahmet kuru says:

  Her türlü endüstriyel kalıp yapılır fas da cezairde çalışmak isteriz tecrübe var 0536 960 2881

 564. Yaşasın tok says:

  Man ve mersedes ustasiyim sizinle çalışmak isterim

 565. Yaşasın tok says:

  Man mersedes ustasiyim sizinle çalışmak isterim

 566. Yaşasın tok says:

  Man mersedes ustasiyim sizinle calismayi isterim 0534 374 6078

 567. 26 yillik agir vasta soforuyum yurt disi tecrubem vardir sizinle calismak isterim saygilar 05469775178 says:

  veysel

 568. yavuz says:

  Su an ıcın yurt dısında calısmaktayım 10yıllık Excavations operator olarak calistim makina saha formenligi yaptım referans olarak pek maden Kolin binladin Yuksel inşaat tinsa su an ıcın yurt dışında sizle calismak Isterim 0966 0557 631 949 turkiye 0533 958 28 06

 569. cemil özdemir says:

  selam ben 9 yıllık exkavatör opr. etopyada sizinle çalışmak istiyorum. cep.0531 261 0586

 570. cemil özdemir says:

  selam ben 9 yıllık exkavatör opr etopyada sizinle çalışmak istiyorum. cep.0531 261 05 86

 571. erdoğan aslan says:

  MERHABALAR,BEN ERDOĞAN EMEKLİ GREYDER OPERATÖRÜYÜM HER TÜR MARKA VE MODEL GREYDER KULLANIRIM GREYDERİN YAPIPTA BENİM YAPAMAYACAĞIM İŞ POZİSYON YOKTUR .C.G.EHLİYET VE PASAPORTUM VAR.TEL.0543 723 93 95.HAYIRLI İŞLER.

 572. mekanik çelik montajcisiyim 5 yil deneyimliyim 05434399189 says:

  Turgay Eryılmaz

 573. Anonim says:

  Slm ben zakir özkan daha yeni nijeryadan geldim orda isimiz bitti orda söfor basi lik yapiyordum her turlu agir vasita söforuyum sizinle etopyadaki sirkete calismak istiyorum..yirmi senelik tercubem var…orda akrabalarim da var.engin+adnan+ve mehmet varlar…

 574. Hüseyin Kanlıca 0537 688 8244 says:

  kaynakcı

 575. Hüseyin Kanlıca says:

  05376888244 kaynakcı yurt dışı deneyimim var

 576. Zakir özkan says:

  Ben zakir özkan 05366517715 numaram sizin etopya sirketinizde calismak istiyorum mesleyim ağir vasita soforiyim yurt disi tercubem var yeni nijeryadan geldim pasaportum var hazirim

 577. SALİH says:

  SLM BEN SALİH ARSLAN SAGA BETONU VE BORDUR KIRANIT İŞİNİ YAPIYORUZ ARABİSTAN NARYA PIROJENİZDE CALIŞ DIK TEL 0535 892 64 28

 578. süleyman yazıcı says:

  slm ıspartadan. işe ihityacım var saygılar. +90 536 814 00 00.

 579. İSMAİL RAZGAT says:

  KAYNAKCI VE MONTAJ ELEMANIYIM CENABI ALLAHIN İZNİYLE ŞİRKETİNİZLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TELEFON NUMARAM 05458610643

 580. Cengizkavak says:

  Drenaj prekast ustasiyim yurt disi tecrubem var celik kalip ve kopru kaliplarnda calsirim 05374073289

 581. Slm ben kamyon soforuyum ilani gordum sizinle calismak istiyorum tlf 0541 791 60 19 says:

  Tahsin mut

 582. sedat konuk says:

  18 Yıllık Eskavatör opr yurt dışı ile ilgileniyorum no 05376108975

 583. merhaba ben muhharem hem kamyon şöför merhba ben muharem üm hem iş makinaları bakımcısıyım enkada kosovada ırakta çalıştım yurt dışı iş arıyorum tel şöförüyüm says:

  hem kamyon şöförüyüm hm iş makinalari bakımcısı enkada çalıştım ırakve kosavada çalıştım yut dışı iş arıyorum yut dışı tercübem vardır 05413473319

 584. Tacim TUNÇ says:

  Yurt dış tercübeye sahip olup 2004 yılında ırak ta 77inşaata calıştım eskivatör cjb loder ve gıreyder kullanıyom ABD Askeri üste havalanı yaptık cevre yol ve düzenlemesi bitirdim formen olarak calıştım taktir le hic bir iş kazası yapmadan 2009 yılınakadar calıştım yol havalimanında tercübe sahibiyim
  STFA DA libyada 2010 yılında inşaat temelinde ve alt yapı yol işlerinde calıştım iç savaş nedeniyle ayrıldım 2011 de ayrıldım
  METAG İNŞAATA 2011 YILINDA afganistanda ABD havaüstünde havalimanı inşaatında calıştım
  Son olarak AFRIKA Cubuti de calıştım 2013 yılında yine ABD de hava üstünde ek havaalanı ınşatinde calıştım formen olarak görev aldım bu tercübemden sizin yapı merkezi etopya yol raylı sistemli inşaatında görev almak istiyom size faydalı olacagıma inaniyom 2015 yılına kadar hava üstünde calıştım toprak formeni olarak ve iş makinas formeni olarak calıştım
  SAYGILARIMLA TACİM TUNÇ

 585. ahmet says:

  arkadaşlar etiyopyada çalışmak için hangi evrakları istiyorlar

 586. ahmet says:

  merhaba ben ahmet 1,5 sene abudhabı de hiap operatörü olarak tekfen holdingde çalıştım operatör yada kamyon şoförü olarak yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar 05466850860

 587. Ceyhan koç says:

  Kamyon ve iş makinaları tamircisiyim şirketinizde de yer almak isterim 05446369566

 588. İdris Çetinkaya says:

  Merhaba ben tir soforuyum yurt dışı çalışmak istiyorum her hangi bir engelim yoktur tel 0536 345 51 46

 589. İdris Çetinkaya says:

  Merhaba ben tir soforuyum yurt dışı çalışmak istiyorum her hangi bir engelim yoktur tel 05363455146

 590. Cener Çetinkaya says:

  Merhaba ben tir soforuyum yurt dışı çalışmak istiyorum 28 yaşındayım yurt dışı çıkma engelim yok tür tel 05076635332

 591. Cener Çetinkaya says:

  Merhaba ben tir soforuyum yurt dışı çalışmak istiyorum 28 yaşındayım yurt dışı çıkma engelim yok tür tel 05076635332

 592. faruk esen says:

  slm 20 yılık sıhi tesisat mekanik işi yapıyorum yurt dışı deneyimim var yurt dışıda çalışmak istiyorum 10 yılık pasaportum var tşk tel 0532.472 15 29

 593. KEMAL DÖNDAŞ says:

  Selam ben sizinle etopya santiyesinde calismak istiyorum ve ben 25 yillik hafriyat ve tir şoforuyum saygilar sunarim 0535 413 7227

 594. 24 yıl agır vasıta şöförüyüm damper kamyoda uzun yıl calıştım ve mikserde kullandım serece pisikoteknik belgelerimde var says:

  Ahmet sağlam adana 05464126212

 595. bülent kazar says:

  evet demir yollarında sizinle çalışmak istiyorum seyahat engelim yoktur daha önce gomel ve belorusta çalıştım ilginiz için teşekkür ederim tel 05355170576

 596. demirci says:

  evet demir yollarında sizinle çalışmak istiyorum seyahat engelim yoktur daha önce gomel ve belorusta çalıştım ilginiz için teşekkür ederim tel 05355170576

 597. Murat güneş says:

  16 yıllık eskavatör oparatörüyüm etopyadaki şantiyenizde calişmak isterdim 0542 590 1197

 598. adnan tetik says:

  1987 den bu yana kamyon tır otobüs şoförlük yapmaktayım yeni şehiriçi halkotobüs şoförlüğünden ayrıldım sizinle çalışmak isterim 05358154322
  antalya da ikamet etmekteyim seyahat engelim yoktur

 599. MERHABA,BEN SALİH KARATAŞ, says:

  Yapı Merkezin Etiyopya’da AŞÇI Olarak çalışmak istiyorum daha önce bir yıl Etiyopyada çalıştım Aşçı olarak çok iyi tercübem var, Daha ÖNCE Enka da ve tek fen de bir de 10 yıl gemilerde Aşçı olarak çalıştım,ŞU AN BOŞTAYİM,CEP,,,05317350292, VE EV,,,02125923427,,MELMEKETIM GAZİANTEP,

 600. salem saygi deyer yapi merkezi ve deyerli patronlar ve seferi bende sizinle çalışmak istiyorum loder operotoruyum says:

  Hüsamettin seven 0530 9634522

 601. salem saygi deyer yapi merkezi ve deyerli patronlar ve seferi bende sizinle çalışmak istiyorum loder operotoruyum says:

  Hüsamettin seven 0530 9634522 yapı merkezi

 602. Salem ben Mikser soforuyum 0536 8231849 belge.var says:

  Abdullah albakan

 603. Anonim says:

  Tir ve kamyon şoför damperli tecrübem var sizinle yurtdışında çalışmak isterim kolay gelsin 05424732065

 604. Rıdvan Korkmaz says:

  Tir kamyon şoför tunel asvalt tecrübem vardır sizin le yurtdışında çalışmak isterim saygılarımla 0542 4732065

 605. Irfan onder says:

  Resmi kurumda ozel soforlukten emekli oldum saglikliyim seyhate engelim yok uzun zaman calisa bilirim bekarim firmanizda calismak istiyorum saygilar

 606. Irfan onder says:

  Telefon numaram 05384053658

 607. ferhat sarsu says:

  soguk demirciyim yurtdışında çalışmayı çok isterim porejem de var 22 yıllık ustayım kendime çok güveniyorum tel 05349731267

 608. ferhat sarsu says:

  soguk demirciyim yurtdışında çalışmayı çok isterim porejem de var 22 yıllık ustayım kendime çok güveniyorum tel 05349731267 sizinle etopyada çalışmak isterim
  saygılar

 609. slmlar ismim akın ben iş makinasi oparatörüyüm beko loder paletli kepce oparatörüyüm. iş makinasi tercübem 18 yaşinda basladim kullandigim makinalar eskavatör.loder.paletli kepce. sennebogen marka makinalar kullanmaktayim yurt ici yurtdişi so says:

  AKIN

 610. slmlar ismim akın ben iş makinasi oparatörüyüm beko loder paletli kepce oparatörüyüm. iş makinasi tercübem 18 yaşinda basladim kullandigim makinalar eskavatör.loder.paletli kepce. sennebogen marka makinalar kullanmaktayim yurt ici yurtdişi. c says:

  Akın

 611. slmlar ismim akın ben iş makinasi oparatörüyüm beko loder paletli kepce oparatörüyüm. iş makinasi tercübem 18 yaşinda basladim kullandigim makinalar eskavatör.loder.paletli kepce. sennebogen marka makinalar kullanmaktayim yurt ici yurtdişi. c says:

  Akin

 612. suat yazıcı says:

  tır ve kamyon şöförüyüm ve uzun yıllar hazır beton şantiyelerinde görev yaptım src belgelerim var seyhate engelim yok sağlık durumum çok şükür iyi.etiyopya şantiyelerinizde çalışmak istiyorum..numaram 05457180128.teşekkürler saygılarımla…ANKARA..

 613. MUSTAFA ÜŞÜDÜM says:

  MERHABA 33 YAŞINDAYIM ÇELİK BORU SEKTÖRÜNDE FORMENLİK YAPIYORUM 2014 YILI İÇERİSİ AFRİKA GİNE KONAKLI DA ÇALIŞTIM 2015 YILI İÇERİSİNDE YİNE AFRİKA KAMARON DAVULA DA BULUNDUM YAKLAŞIK BİR YIL KADAR ÇALIŞTIM ORTA DERECEDE FIRANSIZCAM VAR YAPI MERKEZİYLE ÇALIŞMAKTA GURUR DUYARIM SAYGILAR TEL 05458627355

 614. Mehmet sait says:

  Ekskavatör operatörüyüm yurtdışında firmanızda çalışmak isterim:05343001230.

 615. Mehmet sait says:

  Ekskavatör operatörüyüm yurtdışında firmanızda çalışmak isterim : 05343001230.

 616. Selamin aleykum ben beton santral operatoruyum sizinle calismak istiyorum 05439364574 says:

  Mehmet eren akdag

 617. cemal menekşe says:

  merabalar ben oto elektirikçisiyim 18 yılık ağır vasıta scania ve bunlar gibi arçlarda deneyimim var sizlerle çalışmak isterim saygılarımla.0546 891 85 14

 618. erol mustefa gurbuz says:

  merhabalar ben 15 senedır oto tamır mekenık ve kamyon tır otobus mekanık ustasıyım kalfalık ustalık ve usta ogretıcı belgelerım var b sınıfı ehlıyetım mevcut endustrı meslek lısesı 4 yıllım motor bolumu mezunuyum ayrıca sılahlı ozel guvenlık sertıfıkam var fıat wolsvagen ve mazda yetkılı servıslerınde calıstım bu markalar uzerıne butun kurs ve semınerlere katıldım yurt dısı ıslerınde sızınle calısmak ıstıyorum 05383672626 saygılar

 619. erol mustefa gurbuz says:

  05383672626 mekanik teknisyeniyim 16 senelik tecrübem var

 620. erol gürbüz says:

  05383672626

 621. bahri dogan says:

  Ben tir soforuyum sizinle calismak istiyorum

 622. bahri dogan says:

  Ben tir soforuyum sizinle calismak istiyorum. 05423803796

 623. BESAT says:

  SLMBENKAYNAKİŞLRİGAZALLTI CELİKMONTAS MAKINABAKIMONARIMİŞLERIYAPIYORUM 05454847760

 624. Zeki says:

  Is makinası esklavator operatörü yum tel 05353486692

 625. 3 Yıllık İş Makinesi Loder Ve Eskavator Operatorüyüm İş Makinesi Ehliyetim Var Askerliğimi Yaptım Bekarım Sizinle Yurtdışında Calismak İsterim Telefon Numaram : 0506 142 06 55 says:

  Muharrem Memiş

 626. Muharrem Memiş says:

  İş makinesi Loder Ve Eskavatör Operatörüyüm İş makinesi ehliyetim var askerligimi yaptım bekarim sizinle yurtdışında çalışmak isterim telefon numaram: 0506 142 06 55

 627. Muharrem Memiş says:

  Is makinesi operatoruyum ehliyetim var sizinle calismak isterim telefon numaram : 0506 142 06 55

 628. iş makinesi loder ve eskavator Operatörüyum ehliyetim var sizinle calismak isterim telefon numaram: 0506 142 06 55 says:

  Muharrem Memiş

 629. TAYFUR OKUR says:

  YOL YAPI BORU HATTI VS İŞLERİNDE SAHA VE OFİS TECRÜBELİ TOPOĞRAF IM.YURTDIŞI ÇALIŞMAK İSTİYORUM (0541 344 12 08)

 630. c. Ali says:

  Ben ismakinasi oparatörüyüm eskavatör ve beko loder kullanirim belgem var TEL 0541 675 73 81

 631. ben işmakinasi oparatörüyüm eskvatr ve beko loder kullanirim belgemvar TEl 0541 675 73 81 says:

  C. Ali

 632. Turan biçer says:

  Etitopyada çalışmak istiyorum tir ve kirk ayak tecrubem var on yıllık pasaport hazır sizinle çalışmaktan mutlu olurum

 633. Turan biçer says:

  Etitopyada çalışmak istiyorum tir ve kirk ayak tecrubem var on yıllık pasaport hazır sizinle çalışmaktan mutlu olurum 05434453765

 634. Sinan yesiloglu says:

  Ben Sinan yesiloğlu etopya işinizde çalışmak istiyorum ağır vasıta şoför uyum

 635. Ömer filiz says:

  Agır vasıta tır söföruyum etoptada calışmak ıstıyorum 0541 876 24 16

 636. kalipözlü says:

  etopya projenizde ahci olarak çalışmak isterim dijibouit den yeni geldim 0543 628 55 31

 637. Fettah ulusoy says:

  Lastikli loder oparatoruyum libya ve afganistan da calisdim yurt disinda sizinle çalışmak isderim tlf/ 05324001280

 638. Mehmed says:

  Mekanik havalandirma ustasiyim soforlugum var pasaportum hazir 8kisiyiz havalandirma

 639. Fettah ulusoy says:

  Slm lastikli loder oparatoruyum sizinle çalışmak isderim yurt disinda.

 640. Mehmed demir says:

  Mekanik havalandirma ustasiyim ekibim var pasaport hazir05435216264

 641. fuat yıldız says:

  Merhaba eskavatör operatoruyum 15 senelik tercubem var g ehliyetim var etopyada veya başkayerler farketmez

 642. slm iş makine jcb eskavator kullanıyorum belgem var .(e.g.d.) (serece.1.2.3.4.)mevcut .05344302592 says:

  mehmet resul tüker

 643. HÜSNÜ SEZGİN says:

  TIR ŞÖFÖRÜYÜM ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM 0544 4644454

 644. HÜSNÜ SEZGİN says:

  TIR ŞOFORUYUM ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM İLGİLENİRSENİZ 05444644454

 645. Feramis.akçay says:

  Tır soforuyum kuzey.marmara.üçüncü
  Köprüde çalışıyorum yol.aşağılama
  Fakat.yurt.dışında çalışmak istiyom

 646. Fettah ulusoy says:

  Slm ben 25 yıllık loder oparatoruyum afganistan ve libyada calisdim sizinle yurt dışında calisk isderim.

 647. irak ev afganistan çalıştım türkiye limak alarko koza ınş mikser opr size le çalış mak isterdim says:

  Ibrahim kaya 0537 4144029

 648. murat kalay says:

  murat kalay sudı arabıstanda mapada calıstım ezızdınk yol formenlıgı yaptım eskavator sılındır bılıyorum burada ıs durdugu ıcın suanda ıs arıyorum 0545 863 43 35 0541 533 26 61 bılgınıze arz ederım

 649. Erkan says:

  Merhaba bn balikesrden erkan kaya yurtdisu santiyelernde tercubem vardir mikser siforuyum bana sirketinzden is varsa calisirim sayglar e snif 2.4 srce pisgoteknk disital togorf blkelerm mevcuttur acilen calismk isderim hemn giderim 0 5376961863

 650. mustafa says:

  kamyon şoförüyüm. Sağlık durumum iyi. 537 960 96 97 Yurt dışında çalışmak istiyorum

 651. Hüseyin sarı says:

  Damperli kamyon şoförü yum daha önce Irak’ta da çalıştım şu an yurt içi nde bir firmada çalışıyorum ama sizinle yurt dışında çalışmak isterim tabiki sizlerde uygun görürseniz irtibat tlf 543 467 23 27

 652. MUCEVHER BOSTANCI says:

  SANATOKULU DOKUM CELIK KALIP MODEL MEZUNUYUM 10 YIL RUSYADA ALORKODA SOYAKTA SIBIRYADA YAMATA FIRMASINDA CELIK KONTRUKSIYON CATI INSAAT EN TEKFENDE ABUDABIDE PETROLGAZ BORU HATTINDA CALISTIM TURKMENISTANDA POLIMEKS ATIKSU ARITMA HAZAR DENIZI TURKMEN BASINDA CALISTIM BENI YETKILI SAHISLARINIZLA SINAV YAPIN ONDAN SONRA TAKDIR SIZIN 05398570965 SAYGILAR

 653. necmeddin harun says:

  DAMPERLİ KAMYON ŞOFÖRÜYÜM ETHOPYADA ÇALIŞABİLİRİM 0537 912 89 66 YALOVA

 654. 16 yillik harfiyat soforuyum .çalıştığım firmalar ozdogu ovacik altın madeni bahar madencilik ovacik altın madeni fernas aş Kozak altın madeni .eray hafriyat Aliağa star rafineri si .yenigun star rafineri si .1990 yılından e.sınıfı ehliyet says:

  Bektaş Beyazkuş izmir Bergama pinarkoy .cep 0535 527 0825

 655. Ahmet ucar kayseri says:

  Slm 25yillik mekanik tesisat ustasiyim 5yil yurt disi tercubem var etopyadada buyuk elci vilasinin tesisat isinide ben yaptim sizle etopya prosenizde sizle calismak istiyorum ahmet ucar kayseri tel 05321623108

 656. Ahmet ucar kayseri says:

  Slm 25yilik mekanik tesisat ustasiyim 5yili yurdisi olmakla etopyadada buyuk elci vilasinida ben yaptim sizle etopyadaki projenizde sizle calismak istiyorumahmet ucar kayseri tel 05321623108

 657. Ahmet ucar kayseri says:

  Slm ben 25yillik mekanik tesisat ustasiyim 5yil yudisi tercubem var bunun 1ride etopya olmakta buyuk elcinin vilasinida ben yaptim sizlede etopyadaki projenizde calismak istiyorum 05321623108

 658. KADIR KILIC says:

  Yurt dışında çok çalıştım ince işler formeniyim ihtiyaç varsa gelirim.0532 375 40 96

 659. KADIR KILIC says:

  INCE ISLER KALFASIYIM IHTIYAC VARSA CALISIRIM

 660. Fevzi Çakmak says:

  Beko Loder operatörü yum yurt dışında çalışmak istiyorum numaram 0534 356 2680 Eskişehir yardimci olursaniz sevinirim

 661. Zeki says:

  iş mak esklavator operatörü yüm telefonum 05353486692

 662. idris cetinkaya says:

  Tir taper tanker soforum etopyada calismak istiyorum tel 05363455146

 663. Ahmet ucar kayseri says:

  Slm ben25yilk mekanik tesisat ustasiyim 5yil yurtdisi deneyim var etopyada dahil buyuk elcinin villasini ben yaptim tanzanyada maden faprikasi kurdum arabistan rusya irak yurdisi calismalarim oldu sizlede calismak isterim05321623108

 664. halil mermi diyoki 8 mert says:

  her turlu tır kamyon soforyum bu isten emekliyim 1959 dgumluyum yurtdisinde her ulkede sizinle calısmek isterım

 665. Merhaba ben tercübeli jcb operatörüyüm taşeron firmanızda çalışıyorum sizle çalışmak istiyorum says:

  Aykut 05462525590

 666. Kaynakçıyım gaz altı ve elektrik kaynağı says:

  Ömerkırtan

 667. Ahmet atay says:

  Selam damperli kamyon tır farketmez kullanırım ethopyadaki şantiyenizde çalışmak isterim 05442734243

 668. Ahmet atay says:

  Santiyenizde şoförlük yapmak isterim 0544 273 42 43

 669. Zulkuf karacizmeli says:

  Ekskavator operetoruyum yurt dışı tecrübe var sertifikam ehliyeti var Etiyopya’ya çalışmak isterim yardimci olursaniz sevinirim 05445317994
  05427349417

 670. Slm ekskavatör operatörüyüm Etiyopya icin calismak istiyorum tlf 05435435680 _05070669100 says:

  Ali ates

 671. ALİ ÇETİN TOHUMCU says:

  DOZER OPERATÖRÜYÜM 0530 904 86 49

 672. ercan yırmı yıllık danperlı şoferım says:

  sakaryalıım sızle calışmak ısterım daha once kolınde calıştım azerbeycanda

 673. ercan yırmı yıllık danperlı şoferım says:

  şantiyenizde şoferlık yapmak ıstıyorum
  0543 562 20 16

 674. ercan says:

  şantiyenizde şoferlık yapmak ıstıyorum
  0543 562 20 16

 675. ercan furta sakaryalıyım says:

  0543 562 20 16 şantiyenızde şoferlık yapmak ısterım yurtdışı tecrubem var daha once kolınse calıştım

 676. insaat kalip ustasi ve formeniyim daha once yurtdisi gurcistan azerbaycan irakta calistim 10 yillik pasaportm var isteqe qöre saqlam ekibimde var Numaram 05379774627 says:

  Murat Araz

 677. murat akgün says:

  2002 yılından bu yana inşaat harfiyat üzerine kamyon ve tır şöförlüğü yaptım halen bir harfiyat firmasında tır hardoks damperli harfiyat lobetle makina nakli yapıyorum tel 0535 407 87 73

 678. serkan engin says:

  Selam aşçı yim 18 yıllık tecrübeliy im yurtdışında calismak istiyorum 0546 652 15 47 donus yaparsaniz sevinirim

 679. İbrahim onder says:

  Tir soforuyum 10 yildir limanlarda demir cekiyorum geniş yüke kadar hepsini çektim uygunsa çalışmak isterim 0542 384 82 70

 680. murat şahin says:

  merhaba ben 27 yıllık oto elektrik ustasıyım jeneratör bakımından anlarım ayrıca Esınıfı ehliyetim mevcuttur imkan verilirse yurtdışında firmanızla çalışmak isterim.0538 462 9346

 681. muktelip says:

  Ben dispiretor operatoruyum uzun yillar yurt disinda çalistim sizin etiyopya şantiyenizde çalişmak isterim 05354831597

 682. naci yalçınkaya says:

  1972 izmir doğumluyum 25 senedir ağır vasıta şoförüyüm genelde baraj ve gölet yapımlarında çalıştım tecrübeli damperli kamyon şoförüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum tel.. 0544 382 93 47

 683. baki Canpolat says:

  Slm 15 yıldır çelik imalat montaj işlerinde çalışıyorum son 5 yıldır Formen olarak devam ediyorum ve sağlam ekibim var şuan iş arıyorum irtibat no 0536 869 34 97.

 684. baki Canpolat says:

  Montaj formeni olarak sizinle çalışmak isterim 05368693497

 685. hasan ınan says:

  merhaba ben kalıp demır usdasıyım purojeden anlar tecrubem tamdır ınşaatısömelden catıya gadar bütün sorumluluğunu alır gerekdığınde ekıp kurarım görüşmek ıcın telofon 05375758985

 686. Nejdet Gündür says:

  Elektrik elektronik teknisyeniyim Else tekstilde ETİYOPYA ADDAMADA ÇALIŞTIM
  ELEKTRİK MEKANİK VE JENARATÖR İŞLEİNE baktım 0537712755
  nejdetgundur@gmail.com

 687. mustafa says:

  Slmlar Yurtdışı şantiyelerinizde çalışmak isterim Yurtdışı deneyimim var daha önce Rusya Ukrayna Kazakistan Irak Azerbaycan ve Afrika’nın Gine ülkesinde çalıştım. Mesleğim deneyimli Alçıpan tavan Alçı sıva boya ve iç dekorasyon ustasıyım isterseniz 8 Kişilik deneyimli ve Saygın ekip Arkadaşlarımla sizinle çalışmaktan gurur duyarız. Tlf. 0532 212 26 41 Kocaeli körfez.

 688. AYDIN KARACA says:

  KAYNAKÇIYIM ETİYOPYADA ÇALIŞMAK İSTERİM 534 652 88 02

 689. ali aydemir says:

  slm ben dokuzyıldır tekfen enka enson rusyada çaliştım demir ustası ve formen olarak calıştım ekim var tel 05398890697 cok açil

 690. Ali ihsan aksoy says:

  Konkosor formeniyim yurt dışı tecrübem var kenyada 3.5 yıl sudan da 1.5 yıl gulsan holdinkde çalıştım iş arıyorum bilgilerinize arz ederim 05377048688

 691. osman cardak says:

  kaynakciyim boruhatlarinda 20 senelik tecrubemvar bircok yurddisi isinde calistim.0539 443 2383.firmanizla calismak isterim

 692. Ali Culfa says:

  Ben Ali Culfa Gazaltı kaynak, Argon Kaynak Çelik kaplama Inşaat isinde çalışabilirim Etiyopya da 3 yıl Çalıştım Yurt dışına Gitmek De hiç engellim yok Her Türlü is yaparım+Anlarım Yardımcı olursanız sevinirim. Tel:05537261890 iyi gunler dilerim.

 693. hatrettin gezgin cep 05326365041 says:

  etopya veya cezayır sudıde şirketinizde şöför olarak calişmak istiyorum 40 yıllık meslek tecrübem var emeklıyın yapı merkezle calişmak istiyorum

 694. Feramis.akçay says:

  Marmaray.üçüncü köprüde yol.asfaltlamada.tır şoförü yüm
  Yurt.dışında iş arıyorum

 695. davut sağaltıcı says:

  30 yıllık tır kamyon şoförüyüm (damper ve sal kasa tecrübem var)yurtdışında çalîşmak istiyorum 05353163172

 696. is makinesi tamircisiyim hidrolik agirlikli says:

  yakup goksen 05466919317

 697. Yurtdışı tecrübem var says:

  Musacesur

 698. Merhaba says:

  Ben inşaat kalıp Demir duvar ustasıyım yurt dışı tecrübem var daha önce Libya’da çalışdım sizinle çalışmak isterim 05343814125

 699. selim sener says:

  ben ascıyım daha önce yapı merkesinde calıstım simdide calısmak istiyorum eger mumkunse rica ederim saygılarımla etopyada calistım 05466525939 aralsanız cok sevenirim

 700. Mustafa says:

  Elektrik tesisat ustasıyım yurt dışında iş arıyorum akyuzelektrik218@gmail.com

 701. çetin yerdelen says:

  selam ben 1992 den bugune işmakineleri opratoruyum loder ve bekoloder opr 12 yıllık yurtdışı tercubemle yapı m yurt dışı şantiyelerinizde çalışabilirim b ve g sınıfı ehliyetvar tel 0535 949 90 55

 702. cenk kahraman says:

  15 yıllık harfiyat şöförüymüm ararsanız memnun olurum

 703. İsa sevimli says:

  TIR kamyon söförüyüm sirketinizde calısmak istiyorum 05303155234

 704. Mustafa says:

  Slmlar adım Mustafa Kocaeli körfezde ikamet ediyorum. Yurtdışı şantiyelerinizde çalışmak isterim Yurtdışı deneyimim var daha önce Rusya Ukrayna Kazakistan Irak Azerbaycan ve Afrika’nın Gine ülkesinde çalıştım. Mesleğim deneyimli Alçıpan tavan Alçı sıva boya ve iç dekorasyon ustasıyım isterseniz 6 Kişilik deneyimli ve Saygılı ekip Arkadaşlarımla sizinle çalışmaktan gurur duyarız. Tlf. 0532 212 26 41 Kocaeli körfez.

 705. servet says:

  Şirketinizde calismk isterim soforluyum iydr.0502241927.

 706. servet says:

  Şirketinizde çalışmak isterim soforluyum iyidir.009660502241927

 707. oktay celik says:

  b.c yeraltı yerustu dınamit patlatma e .sürücü ilkyardımcı ve g sınıfı ehliyetlerim var suan bir firmada patlatmacı ve harfıyatta sofer olarak calişmaktayım* manisa demirci *liyim yurt dısı işlerinizde emrinizdeyim tel 05372954237

 708. Turgay Daloglu says:

  Tir soforuyum 5 yıl deneyimim var 0541 900 10 43

 709. sebahattin says:

  bekoloder ve loder operaratoruyum arti fortifde kulanirim libya ve gobonda calismisligim var jcb kiricida kulaniyom ararsaniz giderim 05312595865

 710. sebahattin says:

  loder bekolder operatoruyum fortif manitu bobcate kulaniyom jcb kirici ve tesviye cok iyi daha once libya ve gabonda calistim ararsaniz bir telofon kadar yakinim 05312595865

 711. 17 yıllık yükleyici loder operatörüyüm bana uygun bir pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum 0 507 369 52 85 says:

  Nedim micanoğlu

 712. Veysel göksel says:

  24 yılık 955 cat loder ekskavatö oparatörüm yur dışı porjelerinizde çalışmak isterim 05349478062

 713. sait kaya says:

  Damperli tır şöförüyüm yurt dışı projesinde görev almak isterim 545 785 61 55 ist yaşıyorum samsunluyum

 714. BEN ROKCU DURAN YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM says:

  05323159853

 715. ufuk şahin says:

  slm aleykum yurt dışı santiyelerinizde çalışmak istiyorum beton pompa ve trans mikser operatoruyum 0545 938 32 15 nolu telden ulaşabilirsiniz

 716. Kubilay varol says:

  Loder exkavator jcb operatoruyum loderin sertifikasi 16 yildir bu isi yapiyorum yani tecrubeliyim haberlerinizi bekliyorum

 717. Kubilay varol says:

  Loder exkavator opertoruyum 16 yildir bu isi severek yapiyorum sizlerden gaber bekliyorum

 718. Kubilay varol says:

  Loder exkavator opertoruyum 16 yildir bu isi severek yapiyorum sizlerden haber bekliyorum 0544 569 21 64

 719. Serdar yavuz says:

  20 yıllık loder operatörlüğü yaptım kamu kurumu (karayollarından)emekli oldum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız05343693091

 720. Turan demirel says:

  Exkavatör loder oporotoruyum 17 yıllık tecrubem var baraj yol otoyol harfiyat dekabaj taş ocağı gibi benzeri işlerde yer aldım E,G sınıfı belgem var sizlerle çalışmak isterim 0538,977,23,05

 721. Serdar yavuz says:

  Karayollarından emekliyim 18yıl bilfiil loder operatörlüğü yaptım şu An bu işe çok acil ihtiyacım var yardımcı olursanız 05343693091

 722. Serdar yavuz says:

  Loder operatörüyüm karayollarından emekliyim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız büyük sevap işlersiniz 05343693091

 723. Serdar yavuz says:

  Loder operatörü Erzincan karayollarından emekliyim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız büyük sevap işlersiniz 05343693091

 724. ercan yesiloz says:

  Selam yapi merkeziyle medinede calistim gercekten cok iyi bir firma etopyada cezayirde nerde ihtiyac varsa yine calismak isterim 10yillik cepheciyim 0535 329 73 52

 725. ercan yesiloz says:

  10yillik cepheciyim sizinle medinede calistim yine calismak isterim cok iyi bir firma gercekten 0535 3297352

 726. Ayhan says:

  Harfiyat şöföruyum bide demirciyim hangi işe ihtiyaç varsa çalişirim yurtdişinda yamatada çalıştım refaransim var yapı merkezde çalışmak isterim 05377942555

 727. Ayhan polat says:

  Yapı merkezde çalışmak isterim söförum ve demirciyim hangisi olursa farketmez çalişirim 05377942555

 728. gültekin1970 says:

  28 yıllık kamyon ve tır soforuyum yurt dısı tecrübem var şirketinizin imkanlarından yararlanmak ve sizinle beraber çalışmak isterim.

 729. Selçuk akaydin says:

  15 yıldır hazır peton sektöründe çalışıyorum 5 yıldır şantiye sefiyim makine sorumlu suyumuz yurtdışı calismak istiyorum 0532 607 78 71

 730. zeki çubuk says:

  santiye decrübem var 2 4 5 src var şöför olarak çalışırım

 731. zeki çubuk says:

  yapı merkezde şöför olarak çalışmak iterimyurt dışı tecrübem var yamata sembol doğuş tekfen gibi firmalarda çalıştım

 732. Serdar says:

  5 Yillik Lastikli Loder operatöruyum arti elektirik kaynakcisiyim sizlerle çalışmak isterim.

 733. Ali says:

  E ehliyetim ve Beko loder ehliyetim var tamirciliği ye yapabilirim yurt dışı Lübnan Türkmenistan Irak ve Suudi Arabistan tecrübelerim var. 05334266754

 734. Selam mücahit düzgün diyorki says:

  ikiyil demiryolu tecrübem var konya Karaman demir yolunda çalıştım Formen olarak ayrıca lastikli loder operatörüyüm jsb lastikli Beko kullanıyorum yapı merkezinde yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdışı tecrübem var Libya’da Nurol aş de ronesans Türkmenistan da Libya’da Mapa da çalıştım 05372930766

 735. Selam mücahit düzgün diyorki says:

  Mücahit düzgün konya Karaman demir yolunda çalıştım Formen olarak ayrıca lastikli loder operatörüyüm jsb lastikli Beko kullanıyorum yurtdışı tecrübem var Rönesans Nurol Mapa da çalıştım yurtdışında yapı merkezinde çalışmak istiyorum 05372930766

 736. tuncay karabulut says:

  saygılarımla ben adanada asvalt makineleri finişer vogele serisi dynapak virtgen silindir gurupları agır iş makineleri kamyon gurupları periyodik yağ bakımcısı bakım sorumlusuyum yurt dışı şantiyeleriniz için iş baş vurusu yapmak istiyorum başarılarınızın devamını dilerim tel 0536/860/34/59/ adana

 737. isa albayrak says:

  beko loder loder ve beko operatörüyüm 10 yıldır operatörlük yapıyorum yurt dişi işinde calısmak istiyorum 0 536 025 50 06 0 535 513 75 07

 738. Hayrettin Karınlı says:

  12 yıllık beton pompa op. Etiyopyayada 2 yıl çalıştım yeterli yurtdışı tecrübem var yapı merkezinde çalışmak istiyorum tel 05416800969

 739. Ercan Topaloglu says:

  Slm ben 20 yıllık deneyimli demir ustasiyim her nevi proje deneyimim ve yurt dışı deneyimim var insaatt işinde demirci olarak ben ve ekibim sizinle çalışmak istiyoruz saygılarla No 0539 822 64 24

 740. Anonim says:

  Davut uzun selam yurtdisinda calismak istiyorum toprak isleri formeniyim ekibimle var calistigim firmalar enka arnavutluk eko kazakistan italyan firmasinda kazakistanda calistim 05372544211

 741. servet akdagoglu says:

  ben ekavatör oparatörüyüm 15 yıldır yurt icinde ve yurt disinda bircok projelerde calıstım ihtiyaciniz olursada sirketinizin yurt disindaki projelerinde yer almak isterim 05319395161

 742. Kadir pekmez says:

  Deneyimli ağır vasıta şoförüyüm.tüm resmi evraklara sahibim.emekli değilim,39 yaşında işe ihtiyacı olan,bu benim işim değil,ben bu işten ne anlarım demeyen.bulunduğu ekibe her anlamda artı katacak türde çalışmaya hazırım.sizinle her yerde çalışmayı çok istiyorum..
  Tlf:05377210438.

 743. Kadir pekmez says:

  Kadir

 744. 14 yıllık tecrübeye sahibim demirciyim 3 yıl rusya 15 ay azerbaycan 6 ay gatarda çalıştım ister ekip olarak isterseniz şahıs olarak şirketinizde çalışmak isterim mesajıma olumlu veya olumsuz cevap verirseniz sevinirim çünkü ihtiyacli bir says:

  Süleyman sarisik 05069769764

 745. ahmet says:

  Kalıpcıyım yurtdışı tecrüben var pasaporttum 10 yillik yapi merkezinde calismak istiyorum 05386314688

 746. ahmet says:

  Kalıpcıyım yurtdışı tecrübem var pasaporttum 10 yillik yapı merkezinde çalışmak istiyorum 05386314688

 747. hakan eren says:

  08 03 2016 tarihinde etopya projesinden istifa ettim mümkünse tekrardan bu projede yer almak istiyorum 0533 779 44 40 çelik montajı olarak gitmiştim ama şimdi mümkünse transportura gitmek istiyorum

 748. cemil tas says:

  eyıtopyada calısmak ısterım ben soguk demırcıyım yurt dısından yenı geldım yaklasık 4 senedır afrıkada ekvator gınesınde calıstım demır işi karot makınası kullanırım sırketın ekvator gınesınde işi bıttıgı icin iş bitimi geldim vakıt kaybetmeden fırmanızda calısmak ıstıyorum tel 05426537806 samsun refaransım summa as dır

 749. cemil tas says:

  4 yıldır ekvator gınesınde demırcı olarak calıstım karot makınası kullanırım iş bitimi geldim refaransım summa aş dir eyıyopyada calısmak ıstıyorum tel 05426537806

 750. Mrb bende firmanizda çalışmak istiyorum daha önce nur ol şirketin aracılığıyla arabistan kararda çalıştım i dinle çalışmak isterim says:

  Ihsan akagunduz tel 05447178080

 751. Hasan ışık says:

  Mekanik alt yapi üzerine suudiarabistan Nesma projesinde çalışmış bulunmaktayım ekibinde her türlü kaynaktan anlayan alt yapı ve mekanik üzerine ustalar vardır.görüşmek isterseniz tlf.no.5362050728 saygilarimla hasan ışık

 752. Erol Yazgan says:

  Ben boya ve epoxi zemin kaplama ustasiyim 1yıl Medine şantiyesinde çalıştım ilanı gordum ve sizinle çalışmak istiyorum 0532 661 78 46

 753. Erl yazgan says:

  Slm ben boya ve epoxi zemin kaplama ustasiyim 1 yıl Medine şantiyesinde çalıştım ilanı gordum ve sizinle çalışmak istiyorum. 0532 661 78 46

 754. perul erdöl says:

  ben aşçı olarak yurdışinda calışmaktayim bir çok firmalarda aşçı olarak çalıştım çezayir Libya güneysudan ırak Türkmenistan yurtdışında iş arıyorum tl 0542 776 42 29 sayglarimla perul edöl

 755. mustafa.kasab@mynet.com says:

  Beton santral sorumlu formen pump oprtion tecrübeli elaman temini yapılır 05448014427

 756. Loder exkavator oporotoruyum sizlerle çalışmak isterim 17 senelik tecrubem var 05389772305 says:

  Turan demirel

 757. gani akcan says:

  slm yurtdisinda lefarge firmasinda mikser soforlugu yaptim damperlikamyon ve mikser soforlugu tecrubem vardir gereklibelgelerim ve pasaportum vardir sizinlecalismak isterim saygilarimla05331980247

 758. gani akcan says:

  slm yurtdisindan yeni geldim. lafarge firmasinda mikser soforlugu yaptim turkiyede star insaatta dekabaj da damperli kulandim gerekli belgelerim mevcuttur sizinle calismak isterim saygilar 0533 198 02 47

 759. mehmet ali CuLLA says:

  tünel formen lık yapıyım ekibim var

 760. yurt disinda tir soforu olarak calismak istiyorum uluova fernans ozeserde calistim tel 05496361969 says:

  Tayfur avci

 761. Anonim says:

  Damperli Kamyon Şöfürüyüm Etiyopya’daki işiniz için talibim teşekkürler

 762. adil says:

  Oto kaporta ve kaynakciyim0538 237 20 76 yurtdışında calusmakistiyorum

 763. servet korkmaz says:

  yirmi yil deneyimim var yukleyici ve eskivator kaya kamyonu kulanıyorum yapı merkezinde calısmak isderim.05323524558

 764. Rüstem Sadıkoğlu says:

  Merhabalar ben eskavatör operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 2004 yılından beri bu iş le ilgileniyorum ve Samsun da bi şirkette hala çalışmaktayım eğer ilgilenirseniz memnun olurum Tlfn 0536 280 90 92 şimdiden Tşkr ederim iyi günler

 765. adem aktaş says:

  hafif çelik yapı ustasıyım yurt dışında iş arıyorum emekliyim

 766. adem aktaş says:

  hafif çelik yapı ustasıyım emekliyim yurtdışında iş arıyorum tlf 05323753977

 767. Hikmet kara says:

  Ben kalipciyim duvar siva iside yapiyorum sirketinizle etyopyada caliak istiyorum.yurt disi engelim yok.referansim mng azerbaycan.slm kazakistan.abdabi kazakistan astana toplamda 4.yil santiyeciligim var.halen astanadayim.
  Iletisim icin hikmetustaa@gmail.com ilginize simdiden tesekkur ederim.

 768. Mustafa YEŞİLYURT says:

  ÖNGERMELİ KÖPRÜ KRİŞİ,PANEL,PREFABRİK BETON YAPILARI,BETON ELEMANLARI USTASIYIM.TÜRKİYE VE CEZAYİR DE ÇALIŞTIM.YURT DIŞI İŞİ ARIYORUM.

 769. Mustafa YEŞİLYURT says:

  ÖN GERMELİ KÖPRÜ KRİŞİ,PANEL PREFABRİK BETON YAPI,BETON ELEMANLARI USTASIYIM.YURT DIŞI İŞİ ARIYORUM.0 544 412 30 88

 770. emrullah says:

  İŞ MAKINASI OPERTÖRÜYÜM YAKLAŞIK 2O YILDIR BU İŞLERLE URAŞMAKDAYIM OPERÖTÖR İŞİNE ÇEKİRDEKDEN YAÇILIKDAN YETİŞEREK DAHA VERİMLİ ODUGUMU DUŞUNUYORUM BİR ÇOK FİRMADA ÇALIŞDIM BUNLARDA KISAÇA İSİMLEDİRMEK GEREKİRSE AÇS BETON AFŞİN ELBİSDAN B TERMİK SANTIRALI 4 YIL LODER. DEMİRER AŞ İKİ TELİ 3 TOPLU KONUT İDARESİ İSTANBUL 2 YIL LODER VE 963 PALETLİ LODER .2005 SORA YURDIŞI GAMA HOLDİNK DEMİRÇELIK FABRIKASI 33 AY LODER GIRDER VE DOZER OLMAK ÜZERE JOKER OLARAK İHDIYAÇ HALİNDE ÇALIŞDIK İŞ BİTİMİ .TÜRKMEN İSTAN YAKLASIK 10 AY POLİMEKS AŞ KUZEY IRAK CENGİZ İNŞAT ERBİL YOL İŞ KISA ZAMAN BUNUN GİBİ BİRÇOK FİRMADA CEŞİTLİ YERLERDE ÇALIŞDIK YURRDIŞI ISI OLURSA ÇALIŞABİLİRİM ÖZELE TEL FON .05453991015.TŞK

 771. orhan aydemir says:

  orhan aydemir Nisan 17, 2016
  2004 ila 2010 yıllarında 77 inşaat co istanbul ikitellide merkezi olan,projeleri kuzey ve güney IRAK ta köprü ve beton ağırlıklı işlerle uğraşan ve sonrasında baraj inşaatları ve petrol tesisleri inşaası yapımlarında olan bu firmada,mekanik tesisat ustası borocu kaynak ustası vede bakım onarım ustası olarak çalıştım.2010 ve 2016 yılları arsında MERSİN de bulunan ATAŞ RAFİNERİ sinde bulunan MİMAŞ İNŞAAT ın taşeronu olan RONİCAN MAKİNA isimli bir firmada borucu kaynak ustası,montaj ve bakım onarım ustası,kumlama ve boya hazırlama ustası olarak sertfikalı çalıştım.2016 şubat ayında İSTANBUL daki 3 cü hava limanı projesinde İGA A. Ortaklığı ana firmada,sulu kum eleme makinası ve beton santrallerinin bakım ve onarım ustası olarak çalıştım,maaş probleminden kaynaklanan sorundan ötürü işi bıraktım.şu an boşta olup firmanız yurtdışında bulunan şantiyelerinizde,projelerinizde görev almak isterim.saygılarımla.iletişim için 05358375275 ararsanız sevinirim.
  Yorum Yap

 772. Sinan bıçak says:

  Damperli kamyon şoförüyum eteyopta çalışmak istoyorum şuanda arkadaşim orda çalişiyor operatör kendisi tlfnm 0531 218 95 34 donerseniz sevinirim

 773. Mehmet says:

  8 yılk beko opr sizinle calşmk istiyom ilgilenen yetkililere tşkür

 774. Anonim says:

  Ekskavatör Opr yurtdışında calışmasak istiyorum itibat tlf 05323836569

 775. erhan zafer says:

  28 senelik altyapı ve yol formeniyım yurt dısi tecrubem var iş arıyorum bilgınıze.0 536 846 71 61

 776. nail says:

  Merhaba
  26 yaşındayım mesleğim muhasebe,abilerim sizinle çalışıyor. bende sizlerle çalışmak istiyorum. 05368960367

 777. Ertugrul Akca says:

  25.yillik agir vasita ve treyler soforuyum yurtdisi tecrubem var sizinle calismak isterim tel 05359747209….

 778. Ali atmaca says:

  fabrikada elektrikçi olarak çalişmaktayım çagırırsanız gelirim

 779. Ali atmaca says:

  Tel 05545859613 elektrik ve elektronik işi yapıyorum

 780. Ali atmaca says:

  fabrikada elektrikçi olarak çalişmaktayım çagırırsanız gelirim tel 05545859613

 781. Mehmet simsek says:

  Merhaba ben 15yil libyada kalipci olarak calistim cesitli ulkelerde calistim 10yil sudiarapistanda kalibci formenligi yabtim arabcam cokiyidir ayrica ekib ayarlayabilirim tel 05074147998

 782. Selaaddin beller says:

  Mixer ve damperli kamyon şoförüyüm 19 yıllık tecrübem var daha önce dubaide 3 yıl ready mix beton firmasında çalıştım.şu anda KOLİN İNŞAAT TERMİK SANTRAL İNŞAATINDA BAŞ ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞIYORUM. YURT DIŞINDA SİZİN FİRMADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. 05384650481.selocanbeller@hotmail.com

 783. kalıpçıyım şirketinizde çalışmak isterim daha önce cezayırde çalıstım 05445161520 says:

  Mustafa

 784. komyon ve makine uzerıne calıstım ırak ve arnavutlukda calıstım tamirciyım yurt dısı ısı arıyorum says:

  bekir ates 05377209974

 785. Metincan says:

  Slm benim kalıpçı ekibim var 12 sene yurtdışında iş yaptım sizilede çalışmak istyorum 0537 273 57 36

 786. Caner şengül says:

  İş makınaları deneyimli oto elektirikviyim ustalık belgem var c kamyon ehliyetim g iş makinaları oparatör sertıfikam var ayrıyryen makina ikmal bakım sevk formenligi yaptım pasaportum var telefonum.05385631675 saygılarımla

 787. şahin says:

  Ağır vasıta şöförü ruyum sizinle çalışmak istiyorum 05362222568 bütün evrakların tam pasaport var çok acil işe ihtiyacım var

 788. tuncay karabulut says:

  SAYGILARIMLA ben adanadan asvalt makineleri fogele serisi virtgen dynapak silindir gurupları ağır iş makineleri kamyon gurupları periyodik yağ bakım sorumlusuyum yurt dışı şantiyeleriniz için iş başburusu yapmak istiyorum tel 0536/860/34/59 BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

 789. YASİN BAŞARAN 1979 says:

  tecrübeli lopet danper tenteli tır şöförüyüm etiyopya işinde sizlerle beraber çalışmak istiyorum yurt dışı tecrübem var trasportçuluk yaptım teşekkür ederim 0542 632 69 32

 790. Reşit Karaca says:

  Kasktaş a.ş ve Günmak makina sanayisin de kaynakci olarak çalıştım 7 yıl yurt dışında çalıştım sizinle yurt dışında çalışmak isterim 0533 391 95 26

 791. Idris cetinkaya says:

  Merhaba tir tanker Kamyon soforum yut disinda sizlen calismak istiyorum tel 05363455146

 792. Idris cetinkaya says:

  Merhaba tir tanker Kamyon soforum yut disinda sizlen calismak istiyorum tel 05363455146 tesekurler

 793. Salih aslanlı says:

  Tır şöförü 05423685460

 794. CİSİBİ ÖPERETÖRÜYÜM YAPIMERKEZİ FİRMASINDA ÇALIŞMAK İSTERİM. says:

  İBRAHİM KELEŞ TEL 0536 787 98 34

 795. AGIRVASTA VE OPERETÖR BELGEMCİSİBİ ÖPERETÖRÜYÜM YAPIMERKEZİ FİRMASINDA ÇALIŞMAK İSTERİM. says:

  İBRAHİM KELEŞ TEL 0536 787 98 34

 796. şahin says:

  Ağır vasıta şöförü ruyum sizinle çalışmak istiyorum 05362222568 bütün evrakların tam pasaport var çok acil işe ihtiyacım var bana yardımcı olur sanız sevinirim acil acil

 797. şahin says:

  Ağır vasıta şöförü ruyum sizinle çalışmak istiyorum 05362222568 bütün evrakların tam pasaport var çok acil işe ihtiyacım var bana yardımcı olur sanız sevinirim acil

 798. Nurettin polat says:

  Deneyimli manitou operatörü yüm sizinle çalışmak istiyorum ýurt dışında olabilir 05054707244

 799. demirci ustasyim firmanizda calismak istiyorum says:

  Irfan deniz tel.no 05380885075

 800. özkan bolcal says:

  slm bn özkan bolcal tır şöförüyüm harfiyat işlerinde çalıştım şuan uzun yolda çalışıyorum etiyopya şantiyenizde çalışmak istiyorum özellikle yurtdışı olursa sevinirim.cep tl.0507 502 28 31

 801. Slm ben seyithan insaat kalıp ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum says:

  Seyithan Çaldıran 05358870475

 802. Slm ben seyithan insaat kalıp ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum says:

  Slm ben seyithan insaat kalıp ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum deneyimlim no 05358870475

 803. Seyithan Çaldıran says:

  Slm ben insaat kalıp ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum deneyimlim no 05358870475

 804. yusufkocaker says:

  sizlerle calışmak istiyorum eskavator kulanıyorum atyapı yol baraş 15yıl verdihi tercubem var05358514748

 805. murat says:

  25 yılık damperli kamyon şöförüyüm her türlü belgem var 0530 322 58 12

 806. mehmet says:

  selam ben fora kazık ve paletlı vinc oparatöyüm 25 yıllık tercubem var begelerim milliegitim bakanlıgı onaylı işimde tercübeliyim sizinle calışmak isterim saygılarımla tlf 535 933 45 51

 807. şahin says:

  Ağır vasıta şöförü ruyum bütün evrakların tam pasaport var çok acil işe ihtiyacım var bana yardımcı olur sanız sevinirim 05362222568

 808. Kaynakcıyım yurtdışı tercübem var Elk ve gaz altı kaynak says:

  Cuma yıldız 0532 515 95 32

 809. Tugrul kayar says:

  Agir vasita ve is makinalari oto elektrikcisiyim sizinle calismak 5383548550

 810. O.g says:

  Kamyon şoförüyüm .tel.0542 5501366

 811. şahin says:

  Damperli kamyon tır ağır vasıta şöförü ruyum bütün evrakların tam E D ehliyetim src belgem pizkoteknik belgem dijital ehliyetim pasaportum var yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum 05362222568 acil işe ihtiyacım var

 812. Hüseyin KILIÇ says:

  Uzun yıllar Türkiye içinde tır şoförü olarak görev yaptım hafriyat damper ve uzun dorse araçlarda tecrübe sahibiyim evraklarım tamdır sizlerde uygun görürseniz Etiyopya projenizde birlikte çalışmak istiyorum… #kestanederesi34@gmail.com #05443691733 #

 813. Cebrail says:

  Cebrail özdemir 9 yıllık kamyon tır şöförlüğü tecrübem var tüm belgeler mevcut yurtdı engelim yok yurt dışında çalışmak istiyorum teşekkür ediyorum 0546 933 07 08

 814. Cebrail özdemir says:

  Selamlar 9 yıllık tır kamyon şöförüyüm belgelerim tam ve eksiksiz yurt dışında çalışmak istiyorum sizinle uyarsa 0546 933 07 08

 815. mehmet çam says:

  25 yıllık tamperli şöferiyim her türlü belgelerim vardir

 816. Anonim says:

  Deneyimli,lastikliyükleyici silindir manitou Bobcat operatörü yüm.yurt dışıdışında,çalıştım,yurt dışında yurt,içinde bende sizinle,çalışmak,isterim..05054707244

 817. www.mavista.com.tr says:

  Katar…suudi arabistan gibi arap ülkelerinde Türk firmaları tarafından alınan ihalelerde çalışmak isteyen işçi ve personel adayları bizim ule iletişime geçin…

 818. mavista danışmanlık dış ticaret says:

  Katar…suudi arabistan gibi arap ülkelerinde Türk firmaları tarafından alınan ihalelerde çalışmak isteyen işçi ve personel adayları bizim ule iletişime geçin…

 819. mavista danışmanlık dış ticaret says:

  Yurt dışı calıştırılmak üzere işçi alınacaktır.

 820. ahmet says:

  Arap ülkelerinde çalışacak işçi ve personel alınacaktır.www.mavista.com.tr

 821. ahmet says:

  Selam bende iş istiyorum.05300098

 822. ali says:

  Operatörüm..05384107006

 823. operatörüm .05384117111 says:

  Ali usta

 824. Mer.ben Mehmet uzun 15 yillik vinc oparatoruyum sizinle calismak isterim 05319340114 says:

  Mehmet Uzun

 825. anil says:

  Selam ben harita kadadastro teknisyeniyim.daha once istanbul ray ve ileri ray demir yolunda calistim.lise mezunuyum.suanda spe projesi uydu muhendistlikte calismaktayim topograf teknikseyi olarak sizinle calismak isterim saygilar.05536290818

 826. rok operetoruyum her marka rok kullanirim 05419372280 says:

  Salih yalcin

 827. Önder says:

  selam benim adım onder katener de ekip şefi olarak çalışıyorum beş kişilik kendi ekibim var hepsi de işinde usta adamlar sizde kabul ederseniz sizinle yurt içi ve yurt dışı farketmeksizin çalışmak isteriz no 05347439873

 828. abdullan says:

  3 yıldır elektırıkfaksyon (katener) de calıştım halende dewam edıyorum cok başarırı bırıyım işimi severek yapan bırıyım sızınle calışmamk gurur verıcı yurt içi yurt dişi bı engelım yok 05415150672

 829. Engin says:

  Selam Engin 10 yıllık hiap vinç operatörüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum05438417067 ilgilenen arkadaşlar

 830. Anonim says:

  6 yıldır ekskavator operator lugu yapıyorum demir yoların da çalıştım kömür madeninde çalıştım altyapıda çalıştım kırıcı olsun liper olsun kovada olsun hepsinde tecrübem vardır ulaşmak için 0541 430 70 79

 831. Recep says:

  6 yıldır ekskavator operator lugu yapıyorum demir yoların da çalıştım kömür madeninde çalıştım altyapıda çalıştım kırıcı olsun liper olsun kovada olsun hepsinde tecrübem vardır ulaşmak için 0541 430 70 79

 832. selçuk turan says:

  selamün aleyküm ben 6 yıllık alet operatörüyüm çalıştığım firmalar cengiz inşaat gümüşhane otoyol tünelleri / nova inşaat ankara konut projesi/ in istanbul projesi/ ekolkoz inşaat 3.köprü çamlık bağlantı tünelleri/kalyon inşaat sabuncubeli otoyol tünelleri/ kuzey inşaat artvin hes projesi/telfon/ 0531 390 66 73/

 833. göksal says:

  Trabzonluyum sizlerlen etitopyata calismak isterim kaynak yaparim okjijen elektirik kalip yani sanatkarim 0542 2987700

 834. Hasan says:

  Slm ben tamirciyim yut dışında daki firmamız da çalışmak istiyorum yapa billeceyi iş tecrübesi iş makinası ve tır ve kamyon ve size de hayırlı çalışmalar diliyorum tlf 0543 696 50 88 0530 382 66 94

 835. harun yaver says:

  slm ben harun yaver yurt dışında çaliştım iran ve cezayirde çelik demir fırınlarında çalıştım.inşaat sektöründe kalıp ustası ve duvar ustalığı yaptım .konya ereğli belediyesinde fen işleri bölüm çavuş luğunu yaptım c ehliyetim var damperli kamyon kullanıyorum

 836. Anonim says:

  ben harun yaver telefonumu yazmayı unutmuşum tel:05327461935

 837. harun yaver says:

  slm ben harun yaver yurtdışında iran ve cezayirde demir çelik fabrikalarının fırınlarını yaptım.aynı zamanda inşaat kalıp ve duvar ustasıyım.konya ereğli belediyesi fen işleri çavuşu olarak 10 yıl görev yaptım deneyimliyim bu işlerde ve ayrıca C ehliyetim var kamyon için src var bilgilerinize.tel 0532 746 19 35

 838. tuncay says:

  Ben tuncay alikopterciyim beton ve şap işinde çaliştim ekib var 05436960765

 839. tuncay says:

  Sizinle calişmak isterim

 840. Cosar says:

  Bende soforum e ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum açık yerimiz varmiydi

 841. Cosar says:

  İstanbul da oturuyorum e ehliyetim var sizinle çalışmak isterim çalışma açık pozisyonu varmi

 842. ismail says:

  ben ismail 30 yıllık harfiyat şöförüyüm sizinle çalışmak istiyorum

 843. fedai ince says:

  Merhaba etopyada şöför ihtiyacınız olduğunu duyddum pasaport ve tüm evraklarım mevcut tır ve damper tecrübem var yardmcı olursanız sevinirim 0544 412 6601 fedai ince samsun

 844. İbrahim says:

  33 yıllık şoförüm şoförluk belgelerimin hepsi var firmanızda etiyopya için çalışmak isterim no:0545-585-5576

 845. İsmail alun says:

  12 yillik vinc tecrubem var yurt disinda sizinle calismak istiyorum 2 tonda- 80 tona kadae makina sikintim yok kuzey irakta lider vinc. ve cözum vincile calistim..turkmenistanda da arikan vincle calistim..tlfnum : 0553 775 77 20. İlginiz icin simdiden tesekkurler.

 846. murat says:

  Merhaba ben hafriyat soforuyum ve tır yurt dışında çalıştım astaldi ozkar ortak yol işinde çalıştım unmanda n dubaiye 4o km yo çalışmasında ihtiyacım var ararsaniz sevinirim

 847. seyfi says:

  selamlar 7 yıllık damperli tır ve kırkayak söförüyüm sizinle calısmakistiyorum 0544 351 96 38

 848. Serkan onat says:

  Selam ben erz oltudan serkan is ariyoruz 10 sofor 1 loderci 1bekocu 1jsbci 1 silindirci haziriz hesi tecrubeli soforler ve opertorler isbitimi nedeniyle sizinle calismaktan onur duyarriz nesce yol yapim isbitimi nedeniyle yurtdisi isi ariyoruz tlf 05370114580

 849. Bertan capar says:

  Merhaba kolay gelsin biz ekip halinde. Yurt dışında iş arıyoruz sizinle çalışmak isteriz bizler Maraş elbistanli makinecileriz iki eskivator iki loderci bi gireyderci. Değer len dirirseniz seviniriz telno 0545 501 70 47

 850. mevlüt acar says:

  Merhaba ben Mevlüt acar ben setefa hem yurtdışı hem yurt içi şantiye lerde aşçi başı olarak yaklaşık on sene çalıştım yurtdışı da çalışmak istiyorum telefon 05353067968 iş arıyorum

 851. velat says:

  Uncelikle yeni aldiginiz is hayirli olmasini diler is icin bas vurmak istiyorum beton ekibi formeniyim ekibim var daha unce calistigim yerler irak afganistan. Kirgizistan afrika cibuti turkmenistan da hava alani kaplama beton yaptik yani apron pistt bina menhol menfes ve saire kalip demir beton farketmez telefonum 05350268347 isim velat gunes

 852. ömer sungun says:

  Merhaba ben rok oprt yurtdışında çalışmak istiyorum ve yurticide 24 yıldır rok oprt olarak çalışıyorum

 853. ömer sungun says:

  Merhaba ben rok oprt yurtdışında çalışmak istiyorum ve yurt
  icide 24 yıldır rok oprt olarak çalışıyorum
  05355658204

 854. ömer sungun 05355658204 says:

  Merhaba ben rok oprt yurtdışında çalışmak istiyorum ve yurticide 24 yıldır rok oprt olarak çalışıyorum

 855. Ali uykun says:

  Merhabalar. Ben 17 yillik altyapi ustasiyim.hedp boru kaynakcisiyim.altyapida( pvc.hedp. daktel. Betnon. Goreger)borularida tecrubeli ustayim.sertifikalarim var. Ekibim var. Tel:05376829923. Yurtdisi tecrubem var. Ararsaniz sevinirim

 856. tayfun aktaş says:

  me