Yay burcunu 2018 yılında neler bekliyor?

Yay burcunda doğanları 2018 yılında neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında neler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri?

yay burcu 2018 yorumuKötülüklerden koruduğunu bir yıldasınız sevgili yaylar. Akrep burcuna geçen şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter geçtiğimiz ekim ayının ikinci haftasından beri 12’inci evinizde bulunuyor. Bu evin arkadaşlık, gizli yürütülen işler, ruhsal büyüme, yardım faaliyetleri, sağlık, spiritüel konular başlıklarını içine alan olaylarda size fırsatlar yaratmaya 2018 Kasım ayının ikinci haftasına kadar devam edecek.

Bu süreçte gizli yeteneklerinizi keşfedebilir, yalnız başınıza yapacağınız çalışmalardan başarı elde edebilir, ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek isteyebilir, bazı alanlarda kapalı kapılar ardında ilerleme planları yapabilirsiniz. Ama Jupiter arkadan konuşmaların gizliliğini zorlaştıracağı için kendinizi zor duruma düşürmek istemezsiniz sanırım.

Yay Burçları 2018’de sağlık açısından da güzel bir yıl geçirecekler. Ön plana çıkmayarak ilerlenen işlerde başarı getirir 12’inci evdeki Jupiter ve hastane, sosyal yardımlaşma grupları ya da kurumlarıyla bağlantılı konularda destekleyicidir.

Ruhen rahatlama ve arınma süreciniz tamamlandıktan sonra 2019 yılında hayatınızın en güzel zamanlarından birini geçirmeye hazır olacaksınız.

YAY BURCU 2018’DE PARASAL KONULARDA SORUNLAR YAŞAYABİLİR

Sert geçen 2,5 yılın ardından gereken disiplini kazandınız, sınavlarınızı verdiniz. 2018’de dersler, parasal konulardan geliyor. Harcamalarınız artabilir, sizin gibi para harcamayı seven bir burç, gelirlerini artırmanın, parasını biriktirmenin yollarını bulmak zorunda kalabilir. Etrafınızdaki kişiler daha talepkâr olabilir veya yöneticilerinizle parasal konularda anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Size yük olan kişi ve olayları arkada bırakmak isteyeceğiniz, kendinize daha çok zaman ayırıp, yalnız başınıza çalışarak daha verimli olabileceğiniz bir yıldasınız.

Spiritüel konular daha fazla ilginizi çekebilir veya arka planda yürütülen işler kanalıyla daha fazla başarı elde edebilirsiniz. Manevi anlamda büyüyeceğiniz ve her alanda koruma altında olduğunuz yıldasınız. Özellikle Ocak ayı kapalı kapılar arında yapılan çalışmalar veya arka planda sizi destekleyen kişiler adına şanslı bir ay olabilir. Değişiklik yapmak için güzel veya şanslı bir ayda olabilirsiniz.

Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren 8 yıl boyunca iş hayatınızı veya işte kullandığınız araç gereçleri ilgilendiren alanlarda değişikliklere veya farklı olaylara açıksınız. Değişiklikler burcunuzun olmazsa olmazı olduğu için, bu durum size değişik bile gelmeyebilir.

İyi tarafından bakarsak, bu 8 yıllık süreçte beklenmedik bir iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz veya keşif niteliğindeki fikirlerinizle beklenmedik başarılar elde edebilirsiniz.

15 Ocak – 15 Nisan ve 25 Mayıs – 20 Ağustos 2018 tarihleri evinizi ve ailenizi ilgilendiren başlıklarda olumlu ya da şanslı durumlar söz konusu olabilir.

Evinizde istikrar sağlamak veya gelirlerinizi ilgilendiren konularda güvenliği akla getiren başlıklar açısından şanslı denebilecek tarihlerdesiniz. Ancak, anneniz veya hayatınızda anne figürü gibi algılanabilecek kişiler bu tarihlerde daha hassas veya talepkâr olabilir. Ya da evinizi su baskınlarına, zehirlenmelere, rutubet, toz toprak, ilaçlar, diğer sıvılar ve gazlar ya da böceklere karşı korumak üzere tedbirler alabilirsiniz.

Ocak ayının sonları civarında uzaktaki akrabalarınız, öğretmenleriniz, konusunda uzman eğitimciler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler başlıklarında yoğunluklar görülebilir. Ufkunuzu genişletmek, farklı yerlere seyahat etmek veya uzaklardaki tanıdıklarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri veya seminerleri ya da kurslar gündeminizde olabilir.

YAY BURCU İÇİN VERİMLİ BİR SÜREÇ

Yılın ilk yarısı genelde kuzenler, akrabalar, kısa mesafeli yolculuklar, yazılı sözlü iletişim, bilişim, sosyal medya, satış pazarlama veya kendinizi geliştirebileceğiniz konu başlıklarında yeniliklerle geçebilir.

Mart ayı, daha çok kariyeriniz ve/veya evinize odaklanacağınız bir ay olabilir. Nisan ayı, elde edilen gelirler ve geliştirilmesi gereken yetenekler adına hareketli geçebilir. Maddi anlamda dikkatli hareket etmek doğru olacaktır. 2018 genelinde harcamalarınız artabilir.

Yılın ikinci yarısında ise ortaklarınızın, partnerinizin veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerin maddi durumlarındaki gelişmeler sizi de rahatlatabilir. Vergiler, sigorta, tazminat, prim, borç alacak, kredi veya miras ya da nafaka başlıklarında olumlu haberler söz konusu olabilir.

26 Haziran ve 28 Ağustos aralığında, kendinizi ifade ederken, sosyal medyada, yazılı evraklarda veya sözlü yazılı her tür iletişimde, randevularda, toplantılarda çok dikkatli olmalı, pişman olacağınız laflar etmemeye çalışmalısınız.

Temmuz ayı sonlarında, akrabalarınız, kardeşleriniz veya komşularınız sizden yardım isteyebilirler, anlaşmalar, iletişim mevzuları, kısa mesafeli yolculuklar veya satış pazarlama ya da sosyal medya alanlarında beklenmedik durumlarla uğraşmanız gerekebilir.

Kullandığınız araç gereçleri ya da arabanızı ilgilendiren problemler de zaman alabilecek konular arasında. Kelimelerinizi doğru ve dikkatli kullanmalısınız.

Temmuz sonu ve Ağustos ortaları civarında, ani tepkiler vermemeye çalışmakta fayda vardır. Kasım ayının ikinci haftasından itibaren burç değiştiren gezegenler, bir süredir hayatınızın belli bölümlerinde yıpratıcı bir yorgunluk ya da problem yaşanıyorsa bu alanlarda rahatlama ve farklı alanlara odaklanma eğilimi getiriyor.

YAYLAR 2018 YILININ EN ŞANSLI İKİNCİ BURCU

Kasım ayının ikinci haftasından sonra burç değiştirerek kendi burcunuza geçecek olan Jüpiter, hayatınızı yenilemeniz ve her alanda şansı bulmanız için size önderlik edebilir.

Kasım ayının ikinci haftasından itibaren şans, bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter borcunuza geçiyor. Artık hayatınızın pek çok alanında koruma altındasınız!

Her burca 12 yılda sadece bir kez uğrayan Jupiter, bu sefer sizin borcunuzu sevindirecek. Aşk arayanlara aşk, iş arayanlara iş sunacak. Belki hayatınızı değiştirebilecek olanaklara kavuşacaksınız, belki hayatın sizi sıktığı noktalarda neşeye. Okula dönmek isteyenler okula dönebilirler veya daha fazla seyahat edebileceğiniz bir yıl olabilir.

Boyutu her ne olursa olsun Kasım sonrası 12 aylık dönemde kendinizi iyi hissedeceğiniz kesin. Maddi manevi büyüme sağlayabileceğiniz yepyeni bir siz yaratacaksınız sevgili Yaylar.

Enerjiniz yenilenmekle kalmıyor, hayatınızda değişiyor. Dolayısıyla bu yıl bir dilek listesi yapmanızda ve bol bol sosyalleşmenizde fayda var. Dilekleriniz gerçek olabilir. Tek sorun, aynı süreçte iştahınızın da açılacak olması.

Jüpiter geçici kilo almaya elverişli süreçlerdir, tadı ve görünüşü güzel olan her şeyi denemek isteyebilirsiniz. Benden uyarması.

Kısaca özetlersek, ruhen rahat hissedeceğiniz, sağlık anlamında korunduğunuz, arka planda veya yalnız yapılan çalışmalardan verim alacağınız; Ocak – Şubat ve Temmuz – Ağustos ayları başta olmak üzere kardeşler, akrabalar, komşular, seyahatler ya da eğitimler başlıklarında yoğun; gelirleri ve harcamaları ilgilendiren başlıklarda dikkat etmeniz gereken bir yıla girdiğinizi söyleyebiliriz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...