Yeni Opel Astra Kullanıcı Yorumları

Opel Astra 1.6 DizelYeni Opel Astra ve Opel Astra 1.6 Dizel kullanıcı yorumlarıOpel Astra, 110 ve 136 hp’lik iki ayrı güce sahip yeni 1.6 litrelik dizel motorlarını Türkiye yollarına çıkardı. Yeni model Opel Astra Enjoy Active ve Opel Astra Cosmo donanım seçenekleriyle satışta. Astra ailesine 1.3 CDTI, 1.6 110 hp ve 1.6 136 hp olmak üzere üç ayrı güçte dizel motor bulunuyor. 66 bin 750 TL’den başlayan modelin fiyatı ST versiyonda 81 bin 281 liraya kadar çıkıyor.

Yeni Opel Astra’da zengin donanım seçenekleri

Yeni nesil 1.6 dizel motorun 110 hp güçle sunmaya başladığı baz versiyon Enjoy Active, 17″ hafif alışım alüminyum jantlar, CD 400 – Radyo/CD/MP3 çalar – Grafik Bilgi Ekranı – altı hoparlör, elektronik iklim kontrollü klima (çift bölgeli), Flex Floor Esnek Bagaj Bölmesi, köpekbalığı yüzgeci anten, krom kaplı cam çerçevesi, park sensörü (arka), spor deri direksiyon simidi, spor koltuk döşemesi ve USB bağlantısı gibi donanımlar içeriyor. Sürüşe duyarlı ön farlar (AFL), geri görüş kamerası ve gelişmiş park pilotu gibi akıllı sürüş asistanı sistemler de otomobilin gelişmiş donanımları arasında yer alıyor.

Yeni Opel Astra’da NAVI 650 sistemi

Özellikle çok yol yapan biriyseniz Opel Astra, kategorisinde pek sık göremeyeceğiniz türden opsiyonel özellikler sunuyor. Sırtınızı düşünen ergonomik spor koltuklar, bilmediğiniz yollarda yönünüzü bulmanızı sağlayan NAVI 650 sistemi ile opsiyonel ekipmanlar yolculuğu daha kolay ve keyifli hale getirebilir. Bluetooth bağlantısına sahip bilgi ve eğlence sistemleriyse gittiğiniz her yerde bağlantıda kalmanıza yardımcı oluyor.

Yeni Opel Astra’da elektronik iklim kontrollü klima (ECC)

Elektronik iklim kontrollü klimanın çift bölgeli ayarı sayesinde hem sürücü hem de yolcu için ayrı sıcaklık derecesi ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş kompresörü sayesinde sadece ihtiyacı olduğunda soğutma yaparak yakıt tasarrufunda bulunuyor, pılen ve koku filtresi sayesinde istenmeyen kokuları aracın dışında tutuyor.

Yeni Opel Astra’da gelişmiş sürüşe duyarlı ön farlar

Bi-Xenon teknolojisini kullanan Gelişmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar sayesinde, gece sürüşleri gündüz yapılan sürüşler kadar rahat ve güvenli. Ön cama monte edilen bir kamera, yağmur sensörü ve direksiyon tepkilerini sürekli takip eden sistem, far huzmesini ve yönünü farklı hızlara, manevralara, hava ve trafik koşullarına göre otomatik olarak ayarlayarak görüş ve güvenliği artırıyor.

Yeni Opel Astra’da Flexride Tekonlojisi

FlexRide tuşuna basmanızla bütün sürüş dinamiklerini “Sport”, “Tour” ve Normal arasında değiştirebiliyorsunuz. Sürekli Süspansiyon Kontrolü (CDC) sistemini kullanarak FlexRide size en uygun yol tutuşu vermesi için süspansiyon sertliğini otomatik olarak ayarlanıyor. FlexRide ayrıca gösterge aydınlatmasını da değiştiriyor. Sport tuşuna tek bir dokunuşunuzla tüm gösterge aydınlatmaları beyazdan dinamik kırmızıya dönüştürüyor.

Geri görüş kamerası ve ekranı

Yüksek çözünürlüklü NAVI 650 ekranınızda aracınızın arkasını açık bir şekilde gösteren RVC, geri vitese geçildiğinde otomatik olarak devreye giriyor.

Gelişmiş park pilotu

Paralel park esnasında size yardımcı olan bu sistem, uygun bir park alanı olduğunda size haber veriyor. Park esnasında manevralarınızda size ne kadar ileri ya da geri gitmeniz gerektiğini hatta direksiyon açısını bile gösteriyor. • opel astra kullanıcı yorumları
 • opel astra 1 6 dizel kullanıcı yorumları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Yeni Opel Astra Kullanıcı Yorumları yazısına yapılan yorumlar
 1. Caner dedi ki:

  opel astra enjoy 1.6 için yapılan yorumları merak ediyorum

 2. kenan kaya dedi ki:

  Opel beni mağdur etti şikayetinizi Almanya ya yapın diyorlar helal olsun be merak etmeyin oraya da şikayet edileceksiniz

 3. kenan kaya dedi ki:

  asla ama asla çevremdeki hiç kimseye opel onermıyorum 2.5 yıl içinde maşallah arabamda bi çok yerinde arıza ve degışen bir çok parça km hala 30 binde her kafadan bir ses

 4. kenan kaya dedi ki:

  servis evlere şenlik zaten rastgele parça değişimi yaptılar yinede olmadı sokdukleri parçayı geri taktırdım paramıda geri aldım meğer oradan arıza yokmuş ama gel görki işte opel kalitelili marka olarak bilinir ama 2.5 yaşında arabam 30 bin km ama yakında hurdaya çıkarırım artık….. opel mi tövbeler olsun birdaha dönüpte bakmam