Yıldız Holding eleman alımı yapılacak açık pozisyonlar

Yildiz Holding

Yıldız Holding

Yıldız Holding eleman alımı yapmaya devam ediyor. 2014 yılında ağırlıklı olarak satış ve perakende alanlarında eleman alımı gerçekleştirecek. Ayrıca potansiyeli yüksek, genç yetenekleri de bünyesine katacak.

YILDIZ HOLDİNG

Yurtiçi ve yurtdışında farklı yatırımlar ile büyüyen Yıldız Holding personel alımı yapmaya devam edecek.

Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.

Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.

Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.

Yıldız Holding iş başvurusu yapacak adayların kariyer siteleri üzerindeki açık pozisyonlara başvuru yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...