Yıldız Holding Personel Alımı İş Başvurusu İş İlanları

Yıldız Holding personel alımı yapacak!

Yıldız Holding iş başvurusu yaparak sizde Yıldız Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yıldız Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yıldız Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yıldız Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yıldız Holding olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız bu küresel başarıda hiç kuşkusuz 29 bin 500 çalışanımızın büyük payı var.

Hızlı tüketim başta olmak üzere farklı sektörlerde global bir oyuncu olan Yıldız Holding’in sahip olduğu insan kaynağının, holding vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, holdingimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki İşe Alım, Ücret Yönetimi, Eğitim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler  departmanları ve İK Grup Müdürleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.

Yıldız Holding iş ilanları ve iş başvurusu için yenibiris.com veya kariyer.net gibi sitelerdeki güncel iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvuru şartlarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...