Yıldız Holding Personel Alımı İş Başvurusu İş İlanları

Yıldız Holding personel alımı yapacak!

Yıldız Holding iş başvurusu yaparak sizde Yıldız Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yıldız Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yıldız Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yıldız Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yıldız Holding olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız bu küresel başarıda hiç kuşkusuz 29 bin 500 çalışanımızın büyük payı var.

Hızlı tüketim başta olmak üzere farklı sektörlerde global bir oyuncu olan Yıldız Holding’in sahip olduğu insan kaynağının, holding vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, holdingimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki İşe Alım, Ücret Yönetimi, Eğitim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler  departmanları ve İK Grup Müdürleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.

Yıldız Holding iş ilanları ve iş başvurusu için yenibiris.com veya kariyer.net gibi sitelerdeki güncel iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvuru şartlarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin gıda sektöründe faaliyetlerini sürdüren başarılı gıda firması olan Ülkeri’de bünyesinde bulunduran Yıldız Holding personel alımı yapmayı sürdürüyor. Sizde Yıldız Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren şirketlerden birinde çalışmak istiyorsanız haberimizde bulunan bilgiler sayesinde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yıldız Holding personel alımı iş ilanlarını diğer firmaların aksine kariyer siteleri yerine kariyer sayfasındaki insan kaynakları bölümünden yayınlamaktadır. Türkiye genelinde personel alımı için yayınladığı ilanlara başvurularıda yine kariyer sayfası üzerinden yayınlamaktadır. Yayında olan tüm pozisyonları kolay erişim ile görebileceğiniz kariyer sayfasına üye olarak iş başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Yıldız Holding iş ilanları için yayınlanan sayfada verilen ilanlarda alım yapılacak pozisyonlar şu şekilde verilmiştir;

  • Gıda güvenliği şefi,
  • İş sağlıgı memuru,
  • Üretim mühendisi,
  • Satış lideri,
  • İnsan kaynakları uzmanı,
  • Üretim planlama uzmanı.

Yukarıda sıralanan iş ilanları ile birlikte yayında olan onlarca ilan yine aynı sayfada görüntüleye bilirsiniz. Yıldız Holding iş ilanlarını incelemek size uygun olan pozisyonlara başvuru yapmak için alttaki bağlantı linkine tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...