Yünsa Personel Alımı Eleman Alımı İş İlanları

Ana Sayfa » İş İlanları - Yünsa Personel Alımı Eleman Alımı İş İlanları - haber24

Türkiye iş ilanları sektöründe revaçta olan özel sektör ilanlarıda yayınlanmaya devam ediyor. Son örneğini ise Sabancı holding bünyesinde faaliyet gösteren ve tekstil hammaddesi üreten Yünsa şirketinde görüyoruz.

Yünsa 173 yılında Çerkezköy sanayi bölgesinde kurulmuş olup yılda 3600 ton iplik ve 12 Milyon metre kumaş kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.Üretiminin büyük bölümünü dış pazarlara sunan Yünsa az bir bölümünü ise yurt içindeki piyasalara üretmektedir. Yünsa iş ilanlarını kariyer, personel alımı siteleri ve resmi websitesi,kurumsal sitesi insan kaynakları bölümü aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret  A.Ş. 2013 yılı istihdam raporu çerçevesinde çevre mühendisi, eğitim uzmanı, iş güvenliği uzmanı, finansman uzmanı, arge mühendisi gibi 14 farklı pozisyonda  personel eleman alımı yapmaktadır.Yünsa iş ilanlarına kariyer.net, yenibiris, secretcv websiteleri üzerinden ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yünsa iş işanları ve iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve Yünsa iş başvurusu yapabilir.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.