YURTDIŞI ÇALIŞACAK ELEMAN ARAYAN FIRMALAR VE ŞIRKETLER

Ana Sayfa » Yurtdışı iş ilanları » Yurtdışında çalışacak eleman - YURTDIŞI ÇALIŞACAK ELEMAN ARAYAN FIRMALAR VE ŞIRKETLER

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?

• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.

Yurtdışı’nda çalışmak için iş arayanlar.. Yurtdışı’nda istihdam etmek üzere eleman, personel ve işçi arayan güncel firma ve şirketler aşağıda belirtilmiştir. Yurtdışında çalışmak istiyorum diyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Yurtdışı’nda operatör ve farklı branşlarda çalışmak için başvuru şartları nelerdir bu konuda da fikir sahibi olacaksınız.

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması

Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda

Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor

Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor

İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor

B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor

Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor

Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor

Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışı’nda çalışmak üzere eleman, işçi ve personel arayan şirket ve firmalar hakkında mesajlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden de gerçekleştirebilirsiniz.

 • yurtdisi kaynakci arayan firmalar
 • kaynakçı iş ilanları yurtdışı
 • kaynakçı arayan firmalar
 • yurtdışı kaynakcı iş ilanları
 • isci arayan firmalar
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
YURTDIŞI ÇALIŞACAK ELEMAN ARAYAN FIRMALAR VE ŞIRKETLER yazısına yapılan yorumlar
 1. ahmetyazar dedi ki:

  selam benahmet yurtdışıfirmasında calışmak istiyorum yabancıdilolrak da arabca biliyorum dahaönce yurt dışı iş tercümem var dır genelde kamp amiri olarak calıştım 0536 526 85 45

 2. ahmet dedi ki:

  slm ben ahmet mobilya ve marangoz ustasıyım yurt dışında calışmak istiyorum 05367392742

 3. serkan şentürk dedi ki:

  deneyimli mikser şoförüyüm tüm belgelerim var rusya yada moldovada calısmak istiyorum 05442631165 serkan

 4. ömer dedi ki:

  slm ben ömer eksavatör oparatöruyum formenlıkte yaptım yurt dısında cok calıstım tercubem var yıne dısarda calısmak ıstıyorum tel 0544 412 32 80

 5. tarkan dedi ki:

  yurt dışında mobilya montaj elemanı aolarak calışmak istiyorum 507 845 49 36

 6. muammer yanık dedi ki:

  merba yaklaşık 13 sene elektrik bakım tecrübem var 49yaş emekliyim azarbaycan sangaçal santralde kinrtik nanına şantiyenizdecalıştım tercübelerim=gazaltı tozaltı ark argon çanta kaynak makinaları matkap cugul taş sekron a sekron motorları tavan vinçler kontaktörler konpanzasyon takibi elektrikli el ve iş makinaları tamirleri bakımları tessisatları yapılır saygılarımla TLF= 535 5607896

 7. suleyman dedi ki:

  damper dorse makas şase kaynakcı ustasıyın metel uzerıne herşeyı yaparım
  05326439422

 8. necip turan dedi ki:

  merhaba ben amasyadan necip turan yaşım 41 ben 27 senelik kalıpcı ustasıyım çok iyi derece purece bilgim var 15 sene saha kalfalığı yaptım ve şu anda iş arıyorum

 9. necip turan dedi ki:

  ben necip turan özür dilerim telefonum 0543 676 16 05

 10. necip turan dedi ki:

  necip turan :
  merhaba ben amasyadan necip turan yaşım 41 ben 27 senelik kalıpcı ustasıyım çok iyi derece purece bilgim var 15 sene saha kalfalığı yaptım ve şu anda iş arıyorum0543 676 16 05

 11. hasan eren dedi ki:

  ben alçı boya kartonpiyer fayans ve izalasyon işleriyle 35 yıldır ugrasmaktayım yurtdısında bu vasıflarıma uygun iş arıyorum yurtdısı tecrübem yoktur bana telefondan ulasabilirsiniz 0534 2734738 hasan eren

 12. huseyin dedi ki:

  ben loder operatöruyu ve 963 kepce kulanıyorum 20 sendi operatörluk calışyom turkiye ve yurdışında calıştım .05373122062

 13. aziz KARAÇİZMELİ dedi ki:

  delici (ROK) operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum…
  TEL:0545 312 20 10

 14. erol KARABULUT dedi ki:

  delici (ROK) operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum…
  TEL:0545 312 20 10

 15. aziz KARAÇİZMELİ dedi ki:

  baton santrali operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum…
  TEL:0542 256 30 91

 16. yasin dedi ki:

  selamün aleyküm amasyalıyım 1988 doğumluyum sizinle yurtdışında çalışmak isterim e sınıfı ehliyetim var 5 yıldır soförlük yapıyorum artı dış cephe ustasıyım 8 kişilik bir ekibim var memnun kalacağınızdanda eminim numaram 05370574216

 17. sezai dedi ki:

  ben sezai kelek 14 yıl kendı iş yerımı calıstırdım sulu yemek kebap ve doner ustasıyım su anda yurt dısında biş arıyorum ılgılenenlerın aramalarını beklıyorum 38 yasındayım telefon numaram 05334174891 05374243340

 18. ramazan kırhan dedi ki:

  kamyon tamircisiyim yurt dışında çalişmak istiyorum 05333358838

 19. sezgin dedi ki:

  o kadar yazıyoruz geri dönüş yapılmıyor ben boru kaynakçısı sezgin sertifikalı 20 yılıkdeneyim var yurt dışında görevde bulundum tekfenle saygılarımla tlf 05350797776

 20. mehmet sarıoğlu dedi ki:

  mrb 22 ki yıllıkağır vasıta şöförüm yurt dışına çıkıp çalışmak istıyorum 70 doğumluyum saygılarımla ,532,586,38,82

 21. mustafa ersoy dedi ki:

  Merhaba benkonkosör ustası ve formeniyim dahaönce fas cezair irak libyada çalıştım tel 0538 216 21 60

 22. besim kilic dedi ki:

  selam irak basrada limaninda turk ve arap ortakli bir agir nak firmasinda vinc oprttoym rusya . turkmenistan .kazakistan. ve sinir ulkelerde calismak istiyorum halen iraktayim sartlari burdan iyi olursa ekiple calismasini bilirim mevcut calistigim sirket iso bir cok belgeye sahibim evraklarim tambelgeli ilginize tesekkur besim kilic +96407509606516

 23. ismet dedi ki:

  ben elektirik ustasıyım yurt dışında çalışmak için iş arıyorum 0543 718 29 87

 24. mustafa ersoy dedi ki:

  Selam benkonkosor ustasi ve formeniyim dahaònce yurtdisi tacrubem var calistigim ulkeler .fas.makyo.cezayir.bentas irak.nursoy sirketler gurubu.libya yuksel insaat ekibimle yada yanliz olabilir isariyorum tel 0538 216 21 60

 25. Anonim dedi ki:

  ben osman yurt dışıda çalışabilirim nersi olursa farketmez kaynakçı çelik konstrüksiyon iş yapıyorum diğerleri de olabilir 05357224383

 26. Ali dönmez dedi ki:

  Selam alı ben malatyalının 28 yıllık iş deneyımım var 1970 doğumlunun yaklaşık 12 yıldır da Formen olarak çalışııyorum Libya’da derman ve susasa senız suyu arıtmasınyaptık makina dormenı olarak çalıştım B/ G sınıfı ehlıyetım car her türlü iş makınasını kullanıyorum saha formenı malına formenı toprak işlerı FORMENİ olarak çalıştım 15 gündür çalışmıyorum yurt dışında çalışmak ısterım pasaport hazır saglık raporu bes yurt dışı işi bekliyorum saygılarımla 0536 02 02 608

 27. huseyın OZTURK dedi ki:

  soğuk demirci ustasıyım yurt dışı iş arıyorum işçi bulma konturatı olmayan aramasın cep 05357281043 korsana karşıyım

 28. ahmet ali alku dedi ki:

  kaba inşaat ustası ı5 yıl taşorunluk yapdım orduluyum izmiede ikamet ediyorum tuğla kalıp demir ustası olarak ekip yaparım yrt dışında inşaat yapan şirketler arayabikir tel 05369483700

 29. SADULLAH ATAK dedi ki:

  NERHABA BEN YURDIŞINDA 5 YIL AMERİNKAN USTLERİN DE IRAK TA 2 YIL AFRİKADA TOPLAMADA 7 YIL ŞANTİYELERDE HERİŞLERİN BAŞINTA BOYAMA İŞAAT SAHA TEMİLEME VE DUZELTME KAZI BETONLAMA İNTERNET BAGLATIN KABLO ÇEKME SONLANDIRMA İYİDERECEDE İNGİLİZCE KONUŞUR SAHA HAKIMYETİM NEYİMLİ İŞBİTİRMELERİM VAR DUNYANIN HER YERİNE GİDEBİLECEK YETERLİLİKTEYİM AYNI ZAMANDA USTA GEMİCİ LİGİMVAR BELGEM USTA GEMİCİ AŞCILIGIM HERDALDA İŞ KABİLYETİNE SAHİBİM TLF 05427480895 MAİ Sadullah_atak@hotmail.com

 30. ALİ TALAY dedi ki:

  Almanya ve kıbrıs dail 7 ülkede çelik montaş ve plaka kaynakcısı olarak calıştım.GAMA.TEKFEN.ENKA ve ayrıca bu şirketlere iş yapan taşeronlardada calıştım şantiye deneyimim cok iyidir.yurdişı ve yurdici sertifikalarım mevcud.tel.05342429632…Balıkesirde yaşıyorum.saygılar

 31. halil ay dedi ki:

  slm paletli exsavatör oparatörüyüm 30 yılık deneyim var tlf05336825984

 32. ali dönmez dedi ki:

  SLM BEN ALİ 1970 DOGUMLUYUM 27 YILLIK İŞ DENEYİMİM VAR YAKLAŞIK 12 YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM LİBYADA ENKA TEKNİKTE 6 YIL ÇALIŞTIM MAKİNA FORMENİ OLARAK İŞ MAKİNALARI ALTYAPI DA HASÇALIKTA ÇAVUŞ OLARAK ÇALIŞTIM BARAJARDA ÇALIŞTIM SAHA FORMENİ OLARAK ERMİT BAGERDE YOL FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM ULUOVA İNŞAATTA SAHA FORMENİ OLARAK GÖLET ŞANTİYELERİNDE BARAJ ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM ALTYAPI ÜST YAPI TOPRAK İŞLERİ FORMENİ YOL FORMENİ VE BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULLANIYORUM G/VE B SINIFI EHLİYERİM VAR PASAPORTUM HERŞEYİM TAMAM SAĞLIK RAPORU BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIR VE YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTERİM UYGUN BİR POZİSYONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM EV TL0422 361 35 76/0536 02 02 608 NOLU TELEFONLARDA BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 33. hüseyinsipahi oğlu dedi ki:

  e sınıfı yurtiçi ve dışı tamperli kamyonserece kırkayak şoferiyim baraj ve yol tercibeliyi05425360172

 34. yavuz dedi ki:

  selam ben moskova st petersbur kazan moskova beyaz rusya israil de iş yapan firmalarda kaynakçı ve alçıpan işinde iş arıyorum alçıpan işi için arkadaşım formen ben ekip başı olarak alçıpan ekibi kurabiliriz ben şuanda moskovadayım şuanda çalıştığım şirkete 1800+messai diye geldik 1200 dolar yatarsa öp baaşının üzerine koy diyorlar ve şantye herkez kandırılmış herkez böyle çalışıyor iş arıyorlar memnun olmadığım için iş arıyorum rusya numaram +79263631054 skype adres yavuz.cakar4

 35. yavuz dedi ki:

  forklift ehliyetim var onunla bobcet kullanabiliniyormuş kanunen e sınıfı ehliyetim var

 36. ali dönmez formen dedi ki:

  SLM BEN ALİ 1970 DOGUMLUYUM 27 YILLIK İŞ DENEYİMİM VAR YAKLAŞIK 12 YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM LİBYADA ENKA TEKNİKTE 6 YIL ÇALIŞTIM MAKİNA FORMENİ OLARAK İŞ MAKİNALARI ALTYAPI DA HASÇALIKTA ÇAVUŞ OLARAK ÇALIŞTIM BARAJARDA ÇALIŞTIM SAHA FORMENİ OLARAK ERMİT BAGERDE YOL FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM ULUOVA İNŞAATTA SAHA FORMENİ OLARAK GÖLET ŞANTİYELERİNDE BARAJ ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM ALTYAPI ÜST YAPI TOPRAK İŞLERİ FORMENİ YOL FORMENİ VE BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULLANIYORUM G/VE B SINIFI EHLİYERİM VAR PASAPORTUM HERŞEYİM TAMAM SAĞLIK RAPORU BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIR VE YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTERİM UYGUN BİR POZİSYONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM EV TL0422 361 35 76/0536 02 02 608 NOLU TELEFONLARDA BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 37. AHMET ARSLAN dedi ki:

  MRB. ben ahmet arslan bodrumda yaşıyorum.aslen ordu ünye 1975 doğumluyum. 20 yıldır inşaat sektöründe çalışmaktayım. çıraklıktan, ustalıktan, kalfalıktan ve formenliğe kadar inşaat işlerinde çalıştım. çalıştığım firmalar koray inşaat istanbul, doğan grubu istanbul ve bodrum, ataman inşaatistanbul ve bodrum. vb. kırklareli, kayseri, izmir ve bodrum. arda inşaat ALMANYADA çalıştım. yuriçi ve yurtdışı projelerinde tercübeliyim. sizce sakıncası yoksa sizinle çalışmayı kabul ediyorum. saygılarımla AHMET ARSLAN TE. 0 542 394 85 80

 38. mehmet sarıoğlu dedi ki:

  mrb 1970 doğumluyum 92 den ağır vasıta söförüyüm vede yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum doğuş bayındır nurol gibi şirketlerde çaliştim ağir vasıta söförü olarak saygılarımla .5325863882 tel

 39. coşkun demir dedi ki:

  yurt dışında iş yapan firmalarda çalışmak istiyorum 34 yıllık e sınıfı ehliyetim var.

 40. mustafa dedi ki:

  ben yırmı yıllık soğuk demır ustasıyım ıs teklıflerınızı bekliyorum 05311012006

 41. süleyman açık dedi ki:

  işmak operatörüyüm ekskawatör ve loader kullanıyorum 5 kez yurtddışıprojelerinde çalıştım.sağlam biyer olursa ğiderim.0537 583 22 27.ırak hattım.artı964 750 574 84 86

 42. sülo dedi ki:

  yurt dışı için isçi arayan firmalar

 43. ali dönmez dedi ki:

  selam ali ben malatyalıyım 1970 dogumluyum 27 yıllık iş deneyimim var G VE B sınıfı ehliyetim var bütün iş makinalarını kullanıyorum 12 yıldır formen olarak çalışıyorum libydda enka teknikte çalıştım 6 yıl mete ar deniz işlerinde deniz suyu arıtmada çalıştım yol formeni saha formeni ve altyapı işleri baraj gölet şantiyeleriinde görev yaptım şu an çalışmıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum bütün ekipman var şoför oparatör her türlü iş arkadaşlarımla yurt dışı firmalarında sorunsuz iş gücüyle çalışmak isteriz GSM0536 02 02 608 EV 0422 361 35 76 NUMARALARDA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 44. huseyin sazak dedi ki:

  is tercubemle yur disinda calismak seramik mermer alci boya alcipan discepe kablama isi yaparim 5454068957

 45. ali dönmez dedi ki:

  SLM BEN ALİ 1970 DOGUMLUYUM 27 YILLIK İŞ DENEYİMİM VAR YAKLAŞIK 12 YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM LİBYADA ENKA TEKNİKTE 6 YIL ÇALIŞTIM MAKİNA FORMENİ OLARAK İŞ MAKİNALARI ALTYAPI DA HASÇALIKTA ÇAVUŞ OLARAK ÇALIŞTIM BARAJARDA ÇALIŞTIM SAHA FORMENİ OLARAK ERMİT BAGERDE YOL FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM ULUOVA İNŞAATTA SAHA FORMENİ OLARAK GÖLET ŞANTİYELERİNDE BARAJ ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM ALTYAPI ÜST YAPI TOPRAK İŞLERİ FORMENİ YOL FORMENİ VE BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULLANIYORUM G/VE B SINIFI EHLİYERİM VAR PASAPORTUM HERŞEYİM TAMAM SAĞLIK RAPORU BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIR VE YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTERİM UYGUN BİR POZİSYONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM EV TL0422 361 35 76/0536 02 02 608 NOLU TELEFONLARDA BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 46. mehmet cevahir dedi ki:

  Taç ocağı ile ilgili her türden işçi mevcuttur konkosorcu oporotor patlatmaci formen / trabzon / 05306875561

 47. yakup dedi ki:

  Yurt dışında çalısmak istiyorum meslek lisesi mobilya bölümü mezunuyum 15 senedir bu meslekte çalışmaktayım panel mobilya iskelet makine operatörü ve kalite kontrol elemanı olarak çalış mak isterim bana ulaşmak isteyenler 05532134364 arasinlar saygilarimla

 48. mustafa önder dedi ki:

  çelik montaj elemanıyım tejrübem iyi kimse pişman olmaz.0536 980 67 01

 49. seyit sahin dedi ki:

  Merhaba ben ve ekibim kaynakciolarak yurtdisinda calismak istiyoruz yurt disi tecrubemizvardir orta derecede arapca dilimiz vardir makina ve kalip imalati yapabiliyoruz saygilarimla 05313417837

 50. Halit Delimehmet dedi ki:

  Merhaba ben yol baraj asvalt şsntıyelerinde konkasör ustası olarak ve kepçe operatörü olarak çalıştım yurt içi ve yurt dışı iş arıyorum 0 532 491 2061

 51. ahmet bilen dedi ki:

  merhaba ben japonyada inşaat işi ariyorum 0538 6486322

 52. hacı mehmet mete dedi ki:

  t.c.k 9 böl. den laborant olarak emekli oldum son 8 yıl alt yapı formeni olarak calıstım yurt dısı santıyelerınızde alt yapı formeni olarak calısmak ıstıyorum 05306668421

 53. murat karabiyik dedi ki:

  Ben trabzon arakli ilcesinde oturuyorum konkasör ustasiyim düz isci olarakta calisirim yurtdisi öncelikli tercihim gürcistan ben suanda irakta calismaya gidiyorum ama gürcistanda is olurda beni ararsaniz seve seve gelirim irak tel numaram 009647506336374 lütfen itiyaci olan arasin gereken bicok yerden referans veririm sagilarimla tskürler

 54. murat karabiyik dedi ki:

  Ben trabzon arakli ilcesinde oturuyorum konkasör ustasiyim düz isci olarakta calisirim yurtdisi öncelikli tercihim gürcistan ben suanda irakta calismaya gidiyorum ama gürcistanda is olurda beni ararsaniz seve seve gelirim irak tel numaram 009647506336374 lütfen itiyaci olan arasin gereken bicok yerden referans veririm ayrica tas ocaginda patarci veya kaynakci olarakda calisirim kaynak ustam türkiyenin en iyi ustalarindan biridir.bende iyi bir kaynakciyim çalismamdan memnun olursunuz buna emin olun.saygilarimla

 55. mustafa usta dedi ki:

  slm ben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım yurt dışı tecrübemde var iş tekliflerinizi bekliyorum 05311012006

 56. merhaba dedi ki:

  Halil.yllmaz.20.konkasör.ustaslylm.tel.05321515494

 57. serkan dedi ki:

  elektrik ustasıyım 8 yıllık tecrübemiz ve projede sıkıntımız bulunmamaktadır isteğe göre ekip ayarlanır irtibata geçeceğiniz no 538 839 37 35 ve 0541 436 64 02

 58. nurettin dedi ki:

  ben kalıpcı kalfasıyım kalıpcım demircim var ekip sorunum yok ekipbimle yurt dışına gitmek istiyorum saygılar 053932728230

 59. nurettin dedi ki:

  05392728230 nurettin

 60. derviş doğan dedi ki:

  merhaba ben iş makineleri ustasıyım makine ayırdımım yok yeni emekli oldum ve yurtdışında çalışmak istiyorum tel:05345712834

 61. mesut dedi ki:

  selam ben exkavator operator olarak çalışıyorum b ve g ehliyetine sahip yurt dışında çalışmak istiyorum 10 yıllık deneyim ile sizlerle çalışmak istiyorum 05317104518

 62. slm ben adanadan yusuf ozpınar dedi ki:

  mobılya marangoz dekarasyon ustasıyım ben ve ekıbım var yurt dısına gıtmek ıstıyorum eger olursa lutfen bu numarayı aramanızı rıca edıyorum 05379380687

 63. süleyman dedi ki:

  selam benim E ve D ve A2 ehliyetine sahibim her türlü aracı kullanırım ayrıca iş yeri yönetici konumunda yılların deneyimi var özellikle yurt dışında çalışmak istiyorum 30 yıllık deneyim ile sizlerle çalışmak istiyorum 05333182735

 64. bilal gunes dedi ki:

  S.a ben ve ustsm istanbul silivrideyiz ustam konkosor ustasi ben kalfayim isi biliyorum 05372882627 yurt disinda calismak istiyoruz bu tlf dan ulasabilirsiniz simdiden tsk ederim

 65. zafer dedi ki:

  kalıpcı demırcı ekıp var yurt dışından iş arıyoruz 0534 478 01 31

 66. habib dedi ki:

  eletrik ustasyim 6 ülkye kitım yurtışnta iş aryorum 0535 829 81 68

 67. aliaydın apaydın dedi ki:

  yurt dışı elektrık formenlıgı arıyorum katarda 4 yıl formen olarak calıştım ayerbaycanda 4 yıl elektrık formenı olarak calıştım oncelıgım azerbaycan olmak uzere yurt dışı ış arıyorum

 68. alihan dedi ki:

  selam ben alcıpan asmatavan ustasıyım yutdışındacalışmak istiyorum 05438748662

 69. Kemal kurt dedi ki:

  merhaba ben kemal kurt mobilya boyacısıyım acil ise ihtiyacım var yurt dışında çalışmak istiyorum telefon numaram 05339355870

 70. Gökhan Edge TUNA dedi ki:

  12 yıl İngiltere de kaldım çok iyi İngilizce biliyorum ,barmenlik iyi araba kullanırım ehliyetim B sınıfı yurtdışında çalişırım …0538 9431034

 71. ozgur yuksel dedi ki:

  Bn mobilyaciyim ve motajcisiyim yurd disinda cesitli ulkelerde calistim 10 yil yakin santiyelerde calisiyom herturlu proje okuyabiliyirum 05345267992

 72. arif 0533 718 53 50 arifarif1959@hotmail.com dedi ki:

  mekanık tesısat alt yapı ppr pvc ısıtma sogutma borulama formenıyım ekıbımle beraber yurt dısı ısı arıyorum saygılar

 73. rıza budak 05422356591 dedi ki:

  konkasör ustasıyım yurt dışı iş arıyorum 28 yılık tercübem var 15 yıl yöneticilik yaptım

 74. muzaffer gargar dedi ki:

  slm yurtdısında ırakta dorce holdıng te saha formnelıgı yapmaktaydım cıkan karısıklılıklar nedenıyle turkıyeye geldım saha tecruben var saha koordınasyonum ve cevre duzenlemem cok ıyı sızde uygun gorursaenız ıletısıme gecmek ısterım trabzonluyum evlı 1 cocuk babasıyım saygılar 05342389691 cep numaram

 75. cengiz ışık dedi ki:

  Taşaronluk yapıyorum inş.tum alanında ekipim mevcut. yurtdışı benim için fark etmez. 0533 423 65 10

 76. Ersin AYDOĞDU dedi ki:

  1989 dan beri Tekfen,Alarko gibi firmalarda alt yapı formenliği yaptım yut dışı ve yurt içi iş arıyorum Tel ; 0538 865 52 88

 77. ali elalmış dedi ki:

  Dönerci + kebapçı ustasıyım 13 yıllık tecrubem vardır 1983 doğumluyum arapça dilim var yurt dışında çalışmak istiyorum ilginize tşkler ( 05337366779 )

 78. yücel delimehmet dedi ki:

  Konkosor ekibi arayan firmaların dikkatine yurtdışında calısabilen deneyimli kaliteli eleman ekip arayanlar 12.13. Yildır konkosor makinelerinde çalişnaktayiz ekip alacak plursanız 0541 733 26 61 nolu numaradan ulasabilirsiniz saygılarimla iş sahiplerine başarılar dilerim allah emanet

 79. Anonim dedi ki:

  slm ben trabzondan mahmut karabela 15 yillik konkasör teçrubem vardir 05354502290

 80. Murat yavuz dedi ki:

  Elektrik formeniyin 15 yıllık şantiye tecrübem vardır. Enka, rönesans, gama gibi firmalarda çalıştım. Yurt dışı ve yurt içinde iş arıyorum. İş tecrübem AG ve OG panel terminasyon konusunda uzmanım…

 81. Murat yavuz dedi ki:

  Telefon numaram 0 544 877 59 91

 82. muharrem zalaltuntaş dedi ki:

  elektirik ustasıyım yurt dışı tecrübem var ırakta kazakistanda çalıştım özellikle kazakistanda çalışmak istiyorum ordan evliyim iş sonuna kadar kalabilirim tel 05467434834

 83. hakan dedi ki:

  selam ben agrılıyım ankarada oturuyorum yurtdışı deneyımım var kıbrı cezaır rusya soçı bağdat erbıl 2 yılık pasaportum var alcı dışcehpe montalama da calıtım tam usta değılım ne iş olursa yaparım 0534 562 15 37

 84. zafer dedi ki:

  selam ben zafer kalıpcı demırcı ekıbım var yurtışı tercubem vardır 0534 478 01 31

 85. Timur demir dedi ki:

  Slm ben elektrik formeniyim 20 yıllık iş tecrübem var yurt dışı yurt içi birçok büyük firimalarla çalıştım ( gama, enka, çalık, rönesans ….) ekibim var ,bireysel ve ekip işi olarak çalışabilirim pasaportumun süresi var ve seyehat engelim yok istiyenlere cv gönderebilirim
  Tel 0542 307 95 72

 86. sadettin yavuz dedi ki:

  selam ben sadettin yurt disinda calişmak istiyorum branjim çellik konstürüksyon montaj 2006yilindan beri çelik isinde calisiyorum daha öncesinde sanayide calisiyordum yani kisacasi çegirdekten yetismeyim arapca ve kürtçe dil biliyorum 25 yasindaym.simdi”den tesekür ederim 0532 113 86 85

 87. yasar dedi ki:

  ben alçı ve alcıpan ustaıyım daha once rusyada calıstım ırakta calıstım suanda ıs arıyorum 05364589523

 88. ferhat 0545 468 14 33 dedi ki:

  Bn celik montaj usdasiyim kaynakci olarakta calistim santiyelerde suan afrikadan yani geldim bostayim yurtdisinda calismak istiyorum yasim 23 tecrubeli usdayim 0545 668 14 33

 89. celal tok dedi ki:

  merhaba.ben celal.42 yaşında bekar beyim..alçıpan ustasıyım.20 yıllık deneyim ve ekipimle metraj veya maaşlı yurt duşı işlerine açığız…arap ülkelerine asla çıkmam.diğer her ülkeye açığım..05374743983

 90. MERHEBA BEN AHMET dedi ki:

  DUVAR USTASIYIM 7 YIL YURT DIŞI TECRÜBEM VAR İLGİLİ FİRMALARIN DİKKATİNE ARZ EDERİM EKİBİMLE DE GELEBİLİRİM TEL 05354561917

 91. recep şahin dedi ki:

  ben 1972 dogumluyum sovuk demirci ustasıyım yurt dışına tercihimdir 0532 765 2789

 92. fahri özdemir dedi ki:

  selm ben fahri özdemir kalıp çıyım ankarada oturuyorum aslen samsun Çarşambalıyım kalıp işi arıyorum kalfalık yaparım aylık olarak da şalışırım teklıf lerinizi bekliyorum türkiye yurt dışı fark etmez önemli olan beni için sigorta ve iş güvenliği dir tlfonum 05545416835

 93. isa dedi ki:

  slm ben gaz altı ve elektirik kaynakçısıyım yurt dışında çalışmak isterim şimdiden sagolun

 94. doğan günay dedi ki:

  merhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem vardır.yurtdışında çalışmak istiyorum.ülke farketmez saygılarımla 0536 692 63 51

 95. MUSTAFA GUREL dedi ki:

  SELAM 8 YILDIR KONKOROSÖR VE EKSVATÖR VE LODER ÖPERTÖRÜYÜM TEL.05385855975

 96. RAMAZAN dedi ki:

  30 YILLIK MOBİLYA USTASIYIM.YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA BİRÇOK YERDE ÇALIŞTIM.PASAPORTUM VAR.İŞ ARIYORUM.05456058838

 97. Ben konkasör öprt iş arıyorum dedi ki:

  Slm Nasreddin A
  kpınar tel 05427457415 ben 5 sene bu işi yapıyorum kaynakım var

 98. Ben konkasör öprt iş arıyorum dedi ki:

  Slm ben Nasreddin Akpınar konkasör öprt 5 sene bu işi yapıyorum kaynakım ve oksijen anliyorum konkasör belgem var telefon 05427457415

 99. Anonim dedi ki:

  SLM BEN ALİ 1970 DOGUMLUYUM 27 YILLIK İŞ DENEYİMİM VAR YAKLAŞIK 12 YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM LİBYADA ENKA TEKNİKTE 6 YIL ÇALIŞTIM MAKİNA FORMENİ OLARAK İŞ MAKİNALARI ALTYAPI DA HASÇALIKTA ÇAVUŞ OLARAK ÇALIŞTIM BARAJARDA ÇALIŞTIM SAHA FORMENİ OLARAK ERMİT BAGERDE YOL FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM ULUOVA İNŞAATTA SAHA FORMENİ OLARAK GÖLET ŞANTİYELERİNDE BARAJ ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM ALTYAPI ÜST YAPI TOPRAK İŞLERİ FORMENİ YOL FORMENİ VE BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULLANIYORUM G/VE B SINIFI EHLİYERİM VAR PASAPORTUM HERŞEYİM TAMAM SAĞLIK RAPORU BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIR VE YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTERİM UYGUN BİR POZİSYONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM EV TL0422 361 35 76/0536 02 02 608 NOLU TELEFONLARDA BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ SAYGILARIMLA

 100. erdogan baldırlı dedi ki:

  SLM BEN ERDOGAN MOBİLYA MONTAJ İŞLERİNİZ EKİBİMLE İTİNA İLE YAPARIZ ÇOK KEZ YURT DIŞINDA İŞLER YAPTIK PASOPORT SORUNU YOK İLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM SAYGILARIMLA TEL 0536 710 30 72

 101. samet kamber dedi ki:

  selam ben samet 13 yıllık elektrik ustasıyım yurt dışı çalışmak istiyorum tel 05465970048

 102. ibrahim halil sözal dedi ki:

  slm merbalar ben istanbulda hikamet ediyorum istanbul tuzla tersanelerin de 12 yildi
  calisiyorum elektirik kayna ve gazalti kaynaklari yapiyorum
  kaynaklarim filime ve otrasyona tabidir daha once kuzey irakta
  tankg isinde calistim 1 yilda turkmenistanda gemi insd calistim
  ekibim de var 2o kisilik ihtiyaciniz varsa calismak isterim
  05340387220 05352347576 saygilarimla …

 103. ilhami dedi ki:

  fayan ustasıyım yurt dışında eleman arayan şirket arıyorum.

 104. haşim güler dedi ki:

  Turkiynin en iyi alt yapı ekiyiz ve eniyi formeniyim kendime ekibime güveniyorum yurtdışı ve yurtiçi 0530 492 20 31

 105. veysel eker dedi ki:

  yurt dışında çalışa bilirim elektrik formeniyim türkiyede bütün havaalanlarında çalışmışımdır. tercubeliyim veysel_eker06@hotmail.com 0535 619 7363 iş vermenizi bekliyorum saygılarımla

 106. eyyüp ertuğrul dedi ki:

  slm ben 18 yıldır alçı sıva boya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0532 050 03 93 istanbul

 107. eyyüp ertuğrul dedi ki:

  10 yıllık pasaportum hazır

 108. şevket han dedi ki:

  konkosoru ustası ney iş olSa yabarım kaz altı kaynak yaparım 0538 616 28 79

 109. murat macit dedi ki:

  s.a ben alcıpan ustasıyım banka tadilatları yapıyorum iş arıyorum 05343972018

 110. KADEM ŞAHİN dedi ki:

  ELEKTİRİK USTASIYIM YAŞIM 23 6 YILDIR BU İŞİ YAPIYORUM ŞİMDİ İŞİM VAR AMA YURT DIŞI ARIYORUM 541 577 62 73

 111. erdal polat dedi ki:

  BEN 30 SENELİK ELEKTRİK USTASIYIM. YURT DIŞINDA ÇALIŞTIM. 0507 019 8426

 112. Ufuk dedi ki:

  Selamun aleykum Irak suleymanıyede dokum mermer işi yapıyorum . Yurt dışında fabrıka kurmak isteyen bir arkadas yanı ortak arıyorum…dokum mermer fabrıkası ve hammadde satışı uzerıne.. Selamlar ufuk 0750 845 30 62 Irak

 113. Ufuk colak dedi ki:

  Selamun aleykum Irak suleymanıyede dokum mermer işi yapıyorum . Yurt dışında fabrıka kurmak isteyen bir arkadas yanı ortak arıyorum…dokum mermer fabrıkası ve hammadde satışı uzerıne.. Selamlar ufuk 0750 845 30 62 Irak

 114. haşim güler dedi ki:

  Selam ben haşim güler 18 yillik deneyimli kendine guvenen işini seven ekip çevresi geniş formenim goturu ekibim var 05304922031

 115. veysel dedi ki:

  Elektrik formeniyim 22 senedir bu işle uğraşıyorum tercübeliyim çalışmak istiyorum yurtdışı tecrübem daha çoktur uzun yıllardır hava alanlarında çalışmaktayım AG/OG tecrübem vardır. tel:0535 619 7363 iş tekliflerinizi bekliyorum
  Saygılarımla

 116. Adem dedi ki:

  Suudi Arabistan’da eleman arayan şirketler hakkında bilgisi olan var mı?

 117. kaba ve ince işler formeni dedi ki:

  KABA VE İNCE İŞLER FORMENİ
  İŞ TECRÜBESİ

  Yaklasık 25 Yılı aşkın kaba ve ince inşaat işleri ve formenliği yaptım. Kaba ve ince insaat üzeri sırasıyla çıraklık
  kalfalık ustalık ve taşaronluk formenlik yaptım.1993 yılından beri yurtiçi ve yurt dışı bir çok işte
  formenlik yaptım.Yılların tecrübesi ve kişisel özelliklerimle her türlü yüksek iş temposuna uyum sağlarım.Her türlü ofis içi ve ofis dışı işlerde çalışabilirim.İş disiplinine ve iş ahlakına önem veren sorumluluk sahibi biriyim.Daha önceki tecrübelerim ve yılların birikimiyle kendime ait olan güvenimle her türlü yurt dışı ve yurt içi işte çalışabilirim.Çalıştığım iş yerlerinden bir kaçı ve ilgili ekte belgeleriyle mevcuttur.

  ÇALISTIGIM ÜLKELER VE İŞ ALANLARI

  • ARABİSTAN: Alay.bısa: Otel ve Konut İnşaatı
  • RUSYA: HANTIMASKI: KONTEK INSAAT: Okul ve buz Okey İnşaatı
  • RUSYA: KEMEROVO: ORIMEKSSUVAR: Konut İnşaatı
  • TURKMENISAN: ASKABAT.CULI.BASYAZICI Oglu: Nebit gaz 07 yas cocuk Kompleksi
  • DUBAİ: RUWAYS VE EL SILA: DORÇE HOLDIG: Daywu Prefabrik İşçi kampı
  • AZERBAYCAN: QUBA.ZQAN HOLDİNG: Rıksos OTELI ve Villa İnşaatı
  • RUSYA MOSKOVA RASEN STROY MERCURY STI OFIS INSAAT
  • RUSYA SANPETERSBURG .İNTEPE GROUP.PULKOVA 1 HAVAALANI APRON KAPLAMA BETON DÖKÜMÜ
  OSMAN PINAR BAŞI
  ERZURUM
  TLF.05326317154

 118. Ufuk parçal dedi ki:

  Ben 21 yaşında askerLiğini yapmış elektrik ustalıgı belgesi olan elemanım 5 yıllık tecrubem var tercihen AZERBAYCAN VE RUSYADA Elektrik firmasıyLa kaLıcı oLarak çalışmak istiyorum.. Lütfen uLaşın uzun soluklu bir iş herkez için hayırLısıdır.. Tel : 05074824433

 119. BEYAZIT KURŞUNOĞLU dedi ki:

  SELAM. 20 YILLIK ELEKTRİKÇİYİM.1O YIL TAŞERONLUK YAPTIM.BİRÇOK KURUMUN ELEKTRİK İŞLERİNİ ANAHTAR TESLİMİ YAPTIM.ŞUANDA KEŞİF,METRAJ HAKEDİŞ HAZIRLAR İYİ DERECEDE AUTOCAT VE OFİS PROGRAMI BİLİRİRİM. BİR MÜHENDİSTEN DAHA ÇOK TECRÜBE VE BİLGİYE SAHİP OLDUĞUMDA İDDALIYIM ŞUANDA SİNPAŞ
  HOLDİNG ANAKARA ALTIN ORAN PROJESİNDE PROJE KONTROLLÜĞÜ YAPIYORUM.YURT DIŞI PROJELERİNDE GÖREV ALMAK İSTİYORUM.0507 832 1288 ANAKARA

 120. ugur dedi ki:

  merhaba ben 30 yasında 15 yıldır ınsaat soguk demırle ugrasıyorum son bırkac yıldır formenlık yapıyorum cesıtlı yurtdısı deneyımlerım var istedıgınız kadar saglam demırcı kalıpcı ekıplerım var eger sızde uygun gorursenız sızınle calısmak ısterım tel:+905413268323 yurtdısı tel:+77028223208 suan kısa bır surelıgıne yurtdısındayım maıl adresım :ysrugur1@hotmail.com mail atarsanız sevinirim

 121. Anonim dedi ki:

  Iyi gunler ben uytdisinda calismak istiyorum ismim refik kaynakciyim gazalti elektirot uzerine acil is ariyorum numaram bu 0507 056 06 44

 122. ihsan tasdogen dedi ki:

  Slm ben dogal gaz kaynak ve montaj ustasiyim pasaportum hazir yurt disi is ariyorum ilgilenen kisiler beni bu nodan ulasin 05067946710 ilgili arkadaslara tesekur ederim

 123. Şeref kurt dedi ki:

  Slm Alcipanci Kaynakci boya alci ustasiyim Kazakistan da calistim rusya sochide calistim ekip var numaram 05372193452

 124. yavuz DELİMEHMET dedi ki:

  Selam ben trabzon araklıdan yavuz delimehmet daha önce libyada taş yapıyla ve kazakistanda face grupta çalıştım konkasör ve loder operatörüyüm yurt dışında iş olursa konkasör ekibi götüre bilirim tel 0535 592 74 40

 125. emrah dedi ki:

  mrh ben emrah lastikli yükleyici oprt 7 yıldır kum ocagında calıstım vede karayollarında kar temizleme ekibinde calıstım sertifkam var tercübem var her işte 05433050741

 126. aydın kıvırcık dedi ki:

  boru montaş ve kaynak ustasıyım baküde iş arıyom o51 707 02 64

 127. murat dedi ki:

  Merhaba ben konteyner vb prafarik evler yapiyrum suan islerim ara verdi ve calismiyorum yurt ici yurtdisi kaynak ve gazalti kaynakci ihtyaci varsa onemlen rica ederim cep 0539 636 3900

 128. MURAT GÖÇMEN dedi ki:

  SLM 24 YAŞINDAYIM ASKERLİĞİM BİTİRMİŞ B SÜRÜCÜ BELGEM VAR 10 YILDAN BERİDİR İSTABULDA DOĞAL GAZ SU TESİSATI KAT KALORİFER USTASIYIM YUR DİŞINA ÇIKMA ENGELİM YOK TERCİHİM MÜSLÜMAN ÜLKELERİ TERÇİHİM SELAMETLE 05376721000

 129. Anonim dedi ki:

  mrb ben celal mermer kalebodur karo fayans işlerini titizlik ve itinayla yapılp istenilen tarihte iş teslimiyatı yapılmaktadır ekip sıkıntım yok 05366686204

 130. ali can dedi ki:

  18 yıldır mobilya montaj ustasıyım yurt dışında daha önce çalıştım hollanda kırgizistan almanya italya arabistan ırak dubai israil katar kuwait kenya taiwan libya türkmenistan rusya romanya norveç arjantin amerika hindistan filipinler macaristan otel mobilyaları montajı kapı parke montajı şuan almanya 3 aydır çalışıyorum şartlarımız uyarsa burdan ayrılabilirim almanyadaki numaram 0049 287 44 370

 131. AHMET ARSLAN dedi ki:

  merhaba ben kaynakcı ve tornacılıktan yetişme konkasör ustasıyım on yıldır bu işi yapıyorum yasım 44 yurtdısında çalışmak istiyorum kaynakcılık konkasor ustası veye konkasor oparatoru olarak daha önce sadece ırak ta yurtdışı çalıştım yurtdışında iş arıyorum tel 0531 811 28 20

 132. veysel_eker06@hotmail.com dedi ki:

  Elektrik formeniyim 22 yıldır bu işte calışmaktayım havaalanlarında şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye elektrikciliginde görev aldım yurdışı tercubem vardır öncelik yurdışı işi istiyorum 0535 619 7363
  Saygılarımla:

 133. abdullah dogan 05462418683 dedi ki:

  yurt dışında uzun yıllar çelik montaj dış cephe kaplama kompozıt işlrınde çalıştım ekip olarak yada bireysel olarak yurt dışında çalışmak istiyorum 05462418683 tlf

 134. adem yavuz bozdemir dedi ki:

  Kaynak ve kalipci işlerinden anliyorum

 135. adem yavuz bozdemir dedi ki:

  Kaynak ve kalipci işlerinden anlıyorum meslegim kaynak05359127509

 136. ilhan mutlu dedi ki:

  merhaba ben libyada çalıştım ikisene meslek kaynak almiyum dorama pvc deneyim 22sene yurdtışı gitmek istiyoru tel 05317316268 ilginize deşegür ederim.

 137. mustafa dagistan dedi ki:

  Ben 15 sene tasronluk yaptim alcipan boya kartonpiyer vede fayans ustsiyim sgtali bir iste yurt ici disi fark etmez calismak istiyorum saygilar

 138. serdar dedi ki:

  Alçıpan isi arıyorum yurtdışında pasaport um mevcut 0544 916 37 90

 139. recep Yilmaz dedi ki:

  Merhaba ben recep Yilmaz istanbul da yaşıyorum 24 yaşındayım endüstri Meslek Lisesi mezunuyum 5 yıldır gaz altı ve Elektrot kaynağı yapmaktayim yurtdışında çalışmak istiyorum 0534 684 9767 teşekkür ederim

 140. orhan dedi ki:

  YURT DISINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM KENDİM DEMİRCİYİM İŞ ARIYORUM LÜTFEN YURT DISINDA ÇALIŞAN FİRMALARDAN CVP BEKLIYORUM 0539 662 56 52

 141. yunus KAVALCI dedi ki:

  slm 10 yilik alcipan alci boya kartonpiyer ustasiyim yurdisi engelim yok lise mezunuyum kaliteli ustalar ayarlarim pasaportum hazır cep 0536 710 1516

 142. zafer dedi ki:

  selam ben zafer kalıp demir işi yapıyorum ekıbım var 0534 478 01 31 yurdışından iş arıyoruz

 143. veysel dedi ki:

  Selam elektrik formen ıyim 22 yıllık tercubeliyimdir havaalanlarinda pist aydinlatma islerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye elektrikciliği olarak görev yaptım şuanda işsizim yurtdışı tercubeliyimdir 0535 619 73 63 saygilarimla

 144. nihat ercan dedi ki:

  meraba ben nihat ercan 4 kişilik ekibim var kalrifer ısıtma sogutma sıhhı tesisat işlerinde 30 yıllık tecrubem var elektirik ve ksijen kaynagı biliyrum ısıtmada ve sgutmada çok tecrubeliyim yurtdışında şirketinizde yurt dışında çalişmak istiyorum balık esirliyim beni dinlediginiz için teşekkür ederim 05427112749

 145. battal dedi ki:

  mrb ben soğuk demir ustasıyım daha önce russya ırak ve israilde çalıştım tekrar yurtdışında şalışmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 05365942059

 146. battal dedi ki:

  slm ben soğuk demir ustasıyım daha önce russya ırak ve israilde çalıştım tekrar çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 147. kadir dursun dedi ki:

  slm kaynakçıyım elektirik gazaltı argon toz altı kaynağı yapıyorum saygılar

 148. kadir dursun dedi ki:

  slm kaynakçıyım elektirik gazaltı argon toz altı kaynağı yapıyorum saygılar 0543 402 42 91

 149. slm arkadaşlar yurt dışı cazip fiyatlı iş arıyorum dedi ki:

  slm ben mehmet elektrik ustasıyım yırt dışı işi arıyorum cazip fiyatlar olursa yaklaşık 20 kişilik eşlektirk ustası da ayarlaya bilirim ve formende ayarlaya bilirim 05427475753

 150. mustafa keskin dedi ki:

  İnsatin her dalinda deneyimin var bende yurt dişinda calismak istiyorum ilgilenen firmaların aramasini bekliyorum yurt dişi tecrubemde var Kazakistan Rusya soci gibi yerlerde calismisligim vasaygilar 0535 782 89 70

 151. yusuf açıl dedi ki:

  Slm ben kıbrıs da elektrik kaynak cısıyım yurt dışında bir iş arıyorum yaş 26 benim beni de listenize eklemeyin lütfen ulaşın bana tel.05338825137

 152. serkan yöntem dedi ki:

  slm ben 15 yıldır bına elektrık tesısatcılıgı yapıyorum su ankı ısyerımde formenım 8 yıldır.yasım 34 cok serı ıs yaparım memnun kalmayanolmadı bugune kadar ama ben artık azerbaycanda calısmak ıstıyorum ılgılenen fırmalar 5432096127

 153. veysel dedi ki:

  Selam elektrik formeniyim 22 yıllık tercubem var havaalanlarında pist aydınlatma işlerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye elektrikciligi AG OG zayıf akım işlerinde bulundum yurtdışı tercubeliyim
  0535 619 73 63

  SAygılarımla:

 154. mehmet sinan aloğlu eskişehir dedi ki:

  lisanslı,profosyonel dövüş sporcusuyum.15 yıldan buyana hemen her sektörde 5188 tabi silshlı güvenlik görevlisi olarak çalıştım.silahlı güvenlik belgesi,yakın koruma belgesi vs gibi belgelere sahibim.kırmızı bölge,yeşil bölge hiç fark etmez yurt dışında herhangibi biryerde kamp sorumlusu,şantiye güvenligi,yakın koruma,makam araç şöförlüğü gibi vasıflarıma uygun işlerde saygın köklü,firma veya holding ailelerin de birey olmak istiyorum.0543 6397330.

 155. mehmet sinan aloğlu eskişehir dedi ki:

  uçurum kenarında dahi olsan sırf hayata kıcıklık olsun diye her daim sırıtacaksın.felsesi ile yol kat ediyorum.kendisini mutlu edib aydınlatamayan ömrü hayatında ve yaşamı boyunca hiçbir ferde,kesime,topluluğa faydalı aynı zamanda verimli bir insan olsmsz.543 6937330

 156. çetin kayaaltı dedi ki:

  selamlar ben yıllardır inşaat sektöründe dirsek çürütmüş biriyim asıl meslegim sıva bir çok ülkeye gittim şuanda tekrar gitmek istiyorum Türkiyede saha kalfası olarak görev yapmaktayım.iletişim numaram 0531 624 42 92 ilginize teşekkürler.

 157. Sinan DÖNDÜ dedi ki:

  Selam ben 1972 dogumluyum 25 yıldır inşaat ustası olarak çalışıyorum 10 yıl boyunca yurtdışında farklı şirketlerde formen olarak çalıştım projem çok iyidir 30 kışılık ekibim vardır sizinle çalışmak isterim saygılar Tel 0530 520 5346 0539 368 9275

 158. veysi aydın dedi ki:

  ben sertfikalı boru ve tank kaynakcısıyım iş arıyorum ilgilenlere duyurulur

 159. Anonim dedi ki:

  Alem buysa sivacida kiralda benim 05354853563

 160. yusuf açıl dedi ki:

  Merhaba ben yurt dışında iş arıyorum mesleğim elektirik kaynak ustasıyım yaş 26 lütfen beni de listenize eklemeyin tel.05338825137

 161. Anonim dedi ki:

  ben yalçın sözal soğuk demirci ustasıyım ve ekibim var projeden anlarım yurt dışı tercihim tlf 05376392906

 162. saeed sayyadi dedi ki:

  merheba
  turkce , farsca ve azerice konosa biliyorum . universite mezuno (pazarlama moduru)
  tur liderlik yapmis
  pazarlamacilk yapmis
  ticaret yapmis
  iranda ve turkiyede danisman ve … lazim olan kisilerle calismaya hazirm
  tel : +98 9111277429
  tel : +98 9379519770
  eposta : transport-marketing@hotmail.com

 163. ali uçar dedi ki:

  merhaba.1963 doğumlu olup.meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. fabrika elektrik montaj ve bakımları konusunda deneyimli olup,şu anda emekliyim. formen vs gibi bir pozisyonla sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum. saygılarımla.tel 05366070056

 164. mehmet feyda İSTANBUL dedi ki:

  selam 1981 van dogumluyum 25 kalıpcı ve15 kisilik demirci ekibimle en son somalide havaalanı yaptım oncesinde sudi arabistan BAYTURda gorev yaptım turkiyeye yeni dondum ekibime is bakıyorum sizinle calısmak istiyorum saygılar irtibat 0532 203 14 02

 165. veysel dedi ki:

  Selam elektrik formenìyim 22 yıllık tercubeliyimdir havaalanlarinda pist aydinlatma islerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye saha elektrikciliği AG OG zayıf akım işlerinde çalıştım yurtdışı tercubeliyimdir
  veysel_eker06@hotmail.com
  0535 619 73 63
  saygilarimla.

 166. oğuz Çalışır dedi ki:

  Merhaba biz çelik imalat ve montaj ustalarıyız 10 kişilik ekibimiz var hepimiz işimizin ehli ustalarz tel 05514295700

 167. Yalçın Sarmaşık dedi ki:

  Merhaba marangoz ustasıyım,ayrıca B ehliyetimbulunmakta,yurddışında vasıflı vasıfsız çalışmakistiyorum, pasaportum vardır,tlf. 05394909878

 168. Anonim dedi ki:

  slm mermer montas ustası arayan arasın 05383818676

 169. ihsan demir dedi ki:

  slm mermer montas ustası arayan arasın 05383818676

 170. zafer dedi ki:

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışı deneyım var saygılıar zafer 0534 478 01 31

 171. veysel dedi ki:

  Slm veysel bey

 172. osman kaya dedi ki:

  selam ben mermerci este operatörü katrak vs. yurt dışında çalışmak istiyorum

 173. osman kaya dedi ki:

  selam ben mermerci este operatörü katrak vs. yurt dışında çalışmak istiyorum telefon 05417835894

 174. yusuf soyturk dedi ki:

  İmalattan yetismis konkasor ustasiiyim yurt disinda calistim konkasor konusunnda kendime guvenim tam usta arayanfirmalara duyrulur 05417693061

 175. abbas uce dedi ki:

  mrb işsizim iş arıyorum kalıp demir işi yapıyorum her ülkede çalışırım haber bekliyorum sizden 0543 403 96 13

 176. murat dedi ki:

  merhaba ben elektrik ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum telefon:0537 057 99 71

 177. ismail bogusur dedi ki:

  2006 yılından itibaren çelik yapı kaynak kaplama vs… işlerinde çalışıyorum işimde son derece uzmanım türkiyede birçok şehrin dışında yurtdışındada çalışmışlığım vardır bunlardan bazıları Libya Mozambik Cezayir vs… pasaportum’un 2023 yılına kadar süresi vardır. eger bu branjlarda işçi alımına ihtiyaç olursa numaram 0541 360 68 64

 178. eyyup dedi ki:

  berhaba ben her işten anlıyom hemen hemen her iş yatıp yaşım 23 iş yönünden baya bi becerekliyim dir diksoyun düzgün dür atikimdir ama avrupa nerde olur sa olsun çalışırım yeterki maaşı dolgun olsun yeter cep05433605998

 179. mehmet dedi ki:

  Mobilya montaj ustasiyim her ulkede calisirim 05443693119

 180. abbas dedi ki:

  mrb ben 30 yaşındayım kalıp demir işi yaparım haber beklerım sizden tlf 0543 403 96 13

 181. sinan dedi ki:

  Alcipan.ustasiyim baya.yurtdisi.arkadaslar.var.05362597139

 182. hanifi karakoc dedi ki:

  slm ben yurtdisnda calismak istiyorum dahaonce turkmenistanda iki yil calistm iki turk firmasiya kablo elkrik tavacisyim kaynak ve pano montaji yapiyorum 05378263137

 183. müslüm battal dedi ki:

  oto elektirikciyim iş makinasından anlıyum bilgisayar kulanıyum ekib var şantiye tercübem var yurt dışına çıkmak istiyum yardımcı olursanız cok motlu olurum saygılarımla 05433604330

 184. Ferit dağlı dedi ki:

  Selam 20 yıllık seramik ustasıyım yurt içi yurt dışı deneyimim var 05366237823

 185. sait diyor ki dedi ki:

  mrb ben 32 yaşındayım kalıp işi yaparım yurtdişi olsun çalışırım cep 0544 8700565

 186. TARIK dedi ki:

  Merhaba ben ALCİPAN USTASİYİM HER ÇEŞİT DETAYİ YAPAN BİRİYİM PROJEDENDE İYİ ANLİYORUM 0546.644.60.46

 187. mustafa orman dedi ki:

  gazaltı kaynak operatörüyüm ülke farketmez saygılar…5458617790

 188. ahmet açıkgöz dedi ki:

  ahmet ben insaat kalıpçısıyım projede iyi anlarım yurt dışında çalışmak istiyorum

 189. veysel dedi ki:

  Selâm elektrik formen ıyim 22 yıllık tercubeliyimdir havaalanlarinda pist aydinlatma islerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye saha elektrikciliği AG OG zayıf akım işlerinde çalıştım yurtdışı tercubeliyimdir veysel_eker06@hotmail.com 0535 619 73 63 saygilarimla

 190. ramazan dedi ki:

  Selam ben ramazan 23 yillik mobilyaciyim 4 kisiyiz yurt disinda is ariyorum 0542 514 74 24

 191. talabani figen dedi ki:

  mermer fabrikasında usta başıyım iş arıyorum 05435875073

 192. mehmet dedi ki:

  alcı boya ustasıyım daha oncelerı bı cok yerde gorev aldım yurt dısı santıye tecrubelerım oldu degerlendırnler ıcın tesekkurler 0507 821 99 06

 193. cesim dedi ki:

  Alçı boya ve dışcephe montalama ekiplerim var yurt dışında taşeron arayanlar araya bilir 05327357609

 194. murat dedi ki:

  Selam ben gaz alti elektirik kaynagi boya badana ustasiyim lise mezunuyum eyer isterseniz ekip arkadaslarimda var kaynakci sivaci alci boya badanaci fayansci elektirikci
  Tl:05464893256

 195. hüseyin kütük dedi ki:

  demirci ustasıcım tel :05364438356

 196. oktay dogan dedi ki:

  Dış cephe ustasıyım yur dısina gitmek istiyorum irtibat tel .
  545 446 43 69

 197. akın dedi ki:

  slam ben 15 yıllk inşaat demirci ustasıym yurt dışı deneyimim var rusya almanya 2 kişiyiz yurt dışı işi arıyoruz 0532 409 91 55 samsn

 198. suleyman dedi ki:

  celık konstrıksıyon işindencokııalıyorum yurttısınacalışmakıstıyorumformenolarak 20 yıllıktecrubemvar sygılarınıza 05313133555 ozbay-celık@hotmail.com

 199. Ömür Okatay GÜNEŞLİ dedi ki:

  Meraba ben Ömür Oktay Güneşli 1983 doğümluyum 20 yıldır pvc imalat montaj asma tavan kaynak işleri ile uğrasıyorum 5 kişilik ekibe sahibim bu arkadaşlar la ben evliyiz hepimizin ciddi getirisi yüksek olan işe ihtiyacımız var biz ekip olarak bursada ARSLAN’lı İNŞAAT- METİN İNŞAAT gibi birçok firma ile taşaron olarak çalıştık ve hala çalışmaktayız.mümkünse sizinlede çalışmak istiyoruz
  0507 925 95 11

 200. selam 17 yılık elektirik ustasıyım rusiy libiya ıraktacalıştım 05060683454 hasan kocabaş dedi ki:

  17 yılık eletirik ustasıyım libya rusiya ırak 20 kişilik ekibim mecutur 05060683454 hasan kocabaş

 201. onur dedi ki:

  inş soğuk demir ustasıyım yurtdışı işlerde çalısırım 05536058839

 202. orhan dedi ki:

  Slm ben kaynakci ve havalandirma ustasiyim yurtdisi tecrubem vardir kendi ekibimde vardir tercihim yurtdisi numaram 0546 244 99 98

 203. engin dedi ki:

  slm ben engin mermer sektöründe esteciyim yani este operetoruyum 27 yasında kayseride yasıyorum yurtdışı isi arıyorum ekıbımde var fasonda çalışabilirim tel 0541 717 40 38

 204. erdal sayan dedi ki:

  slm 10 yollık eskavatör bekoloder rok delici operatörüyüm yurt dısında calısmak ıstıyorum tsk

 205. mehmet kutsi dedi ki:

  yurtdışı çeşitli mutfak alanlarında deneyim sahibi ingilizcesi iyi bir yünetici adayıyım..yeni projelere katkı sağlayabilecek düzeyde özveri sahibiyim yurtdışında beraber çalışma teklifleri bekliyorum. 0532 402 14 72

 206. Anonim dedi ki:

  Meraba demir dogrm kaynakci hakan yurtdisinda calisirm 05447454829

 207. Anonim dedi ki:

  Meraba demir dogrm kaynakci hakan yurtdisinda calisirm 05447454829

 208. hakan dedi ki:

  Meraba demir dogrm kaynakci hakan yurtdisinda calisirm 05447454829

 209. ergülacer dedi ki:

  ben kaynakçı ustasıyım gazaldı ve elektirikkaynayıyapıyom tlf0538 625 11 65

 210. muzaffer dedi ki:

  slmlar iyi çalışmalar ben izmir den ekmek ustasıyım 20 yıllık yurt dışında iş arıyorum azerbaycan bakü olursa sevinirim ihtiyaçtan dolayı iyi çalışmalar

 211. muzaffer dedi ki:

  slmlar iyi çalışmalar ben izmir den ekmek ustasıyım 20 yıllık yurt dışında iş arıyorum azerbaycan bakü olursa sevinirim ihtiyaçtan dolayı iyi çalışmalar 0538 203 0552 0554 252 80 60

 212. mehmet dedi ki:

  Selam ben elektrik usta ve tava yurt deneyimim var pasaportum 2022ye kadar arapcam var hatayllylm. Saygilar 0534 9205641

 213. mustafa gündüz dedi ki:

  Ben kayseriden elektirik oksijen kaz altı kaynakcısıyım is arıyorum selamlar

 214. mustafa gündüz dedi ki:

  Ben kayseriden elektirik oksijen kaz altı kaynakcısıyım is arıyorum selamlar tel.0542 398 2685

 215. erdogan dilekci dedi ki:

  1972 doğumluyum altyapı ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0535 330 52 49

 216. ercan aras dedi ki:

  yurt dışında deneyimli kalıpcı demirci betoncu ekıbim hazır.ihtiyac halinde hazırız..irtibat no 05374305644

 217. tuncay usda diyorki dedi ki:

  mermer montaş işleri bizim işimiz yurt dışında çalışmak isdiyor 0537 496 98 27

 218. mehmet dedi ki:

  ben konyadan mehmet mobilya ve doğrama ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 05413040520

 219. Anonim dedi ki:

  selamlar ltf mail adresimi eklermisiniz mutfakbanyouzmani@hotmail.com döküm mermer ırak süleymaniye için görüşelim tşk.iyi akşamlar

 220. hakan dedi ki:

  20senelik kaynak demir dograma caliştim yurt dışı işinede 6ay tecrübem var kazakistanda calistim

 221. aslan usta dedi ki:

  ben enka ukraına. mamararabi Libya.mng dubai.polimeks turkmenıstan.kuzugurubu iranda
  ince işler formenliğini yaptım
  yurt dışı şantıyelerde görev almak istiyorum
  arapca rusca biliyorum tel 0532 481 0695
  saygılarımla.

 222. tarık coban dedi ki:

  Alcıpan ustasıyım 24 yasındayım yurt dışında calışmak istiyorum

 223. tarık coban dedi ki:

  05307745314

 224. temel özsoy dedi ki:

  Gazaltı Kaynakcyım 5 yıllık deneyimim var 32 yaşındayım yurtdışında calışmak istiyorum cep no:05358934258

 225. huseyın dedi ki:

  kaynakcıyım yurt dısında isarıyorum yas 34tel o5347134682

 226. RIFAT BENGI dedi ki:

  selam ben sovuk demirciyim suudi arabistan projelerinizde calismak isterim.
  Celik konturuksiyon asma tavan celik kapi imalat montaj cok iyi derecede anlarim projem vardir iyi calismalar dilerim 0537 829 80 14:

 227. kemal özen dedi ki:

  yurdışında çalışmak ıtıyorum ekıbımle bırlıkte kalıpçı ustasıyım 05354067153

 228. Mahmut dedi ki:

  Mobilya Dekorasyon ve ahşap İşlerinde uzmanım ahşap mobiya dekorasyon ve mutfakta işi ölçer çizimini elle yaparım güzel arapça konuşurum ancak yazı ve okumayı bilmiyorum işletme idare edebilirim ilgilenen arasın şu anda Irak necef. Kentind. Çalışıyorum telefon 00964 7503146451

 229. mehmet camuz dedi ki:

  Merhaba ben mehmet 33yasindayim elektrik ve ustasiyim pasaportum hazir arapcamda var saygilar 05349205641

 230. gurbetci dedi ki:

  slmlar yurt disina gitmeyi düsünen arkadaslar 8 yildir yurt disinda yasiyorum vence hic gitmeyin ama Eger illaki gidecegim diyorsaniz gitmeden önce anlasmanizi noterde onaylattirin öyle gidin cok magdur edilenleri gördüm

 231. adem munas dedi ki:

  alcı buya usta 05334966104

 232. adem munas dedi ki:

  alcı buya usta 05334966104

 233. hakan dedi ki:

  1995 buyana mermer granit montaj ustasıyım 05376231637

 234. şaban asilkan dedi ki:

  mereba ben bekoloder operatörüyüm yurtdışı işarıyorum 05326072506

 235. ALI GÖKTÜRK dedi ki:

  selamun aleykum 13 yildir rusyada azerbaycanda israilde ozbekistanda ve turkiyenin bircok ilinde buyuk projelerde kalipci ustasi olarak calistim degerlendirmenizi rica ederim 0553 577 61 66

 236. erdoğan macit dedi ki:

  fayan ustasıyım 20 senedir yapıyorum fıransada 4 sene calıştım yurtdışında iş arıyorum yurt ici de olabilir tekirdağ cerkezköyde yaşıyorum

 237. erdoğan macit dedi ki:

  fayan ustasıyım 20 senedir yapıyorum fıransada 4 sene calıştım yurtdışında iş arıyorum yurt ici de olabilir tekirdağ cerkezköyde yaşıyorum 05334164437

 238. sıtkı boztımur dedi ki:

  slm ben könkasör öperatöruyüm daha önce 8 yıl makimsanda calıstım ayreten kazakistan sine inşaata 7 yıl çalıştım toplam 15 yıl tercubem var tl no 05368655547

 239. mehmet feyda dedi ki:

  DAHA ONCE ARABİSTAN VE SOMALİ GİBİ ULKELERDE CESİTLİ PROJELERİ TAMAMLADIK SİMDİ 25 KİSİLİK KALIPCI 15 KİSİLİK DEMİRCİ EKİBİMLE CALISMAK İSTIYORUM SAECE YURT DISI TESEKKURLER 0533 704 21 65

 240. hanifi karakoc dedi ki:

  slm ben hanifi karakoc elektrik kablo tava montajcisyim ayrica kaynakciyim pano montajlarida yapiyorum turkmenistanda iki yil calitim ronesans ve polimeks firmsssiyla yurt icinded 6 yil calistim.05378263137

 241. ahmet ada dedi ki:

  slm ben perte sadış ustasıyım usdalık belkem var tlf0 05397110918

 242. osman aydin dedi ki:

  Merhabalar ben 10 yıllık çatı cephe PVC mebran ustasiyim yurtdisinda çalışmak istiyorum 0537 364 35 83

 243. Anonim dedi ki:

  slm ben zakir rok jumbo opr yurtdısında iş arıyorum 05442595656

 244. hasan dedi ki:

  yurt dışında iş arıyorum argon kaynakçısıyım 20 yıl 05369291838

 245. hüseyin ünlütürk dedi ki:

  slm ben celik imalatı montajı ve ustalıgını yapmakdayım ve ustalık belgemde meslegme göre var ve uygun bir ustayım yurdısı icin firmalardan is icin haber bekliyorum yurdısı calısmak istiyrum önem verdigim ülkede azabercan 10 yıllıkda pasaportum aktif haldedir
  beni aramak isterseniz beni bu numaradan arayınız 05354169010

 246. akan akın dedi ki:

  asma tavan ustasıyım yurt dışı ışı aramaktayım tel. 0544 323 21 89

 247. huseyin yalcin dedi ki:

  Konkösür ekibim var tas ocaklerinda ton hesabi calisirim

 248. zakir dedi ki:

  slm 12 yıldır ekibimvar rok eskavatör loder csb kamyon dozer işleri yapmaktayız öncelik yurtdışı cep05442595656

 249. şahin dedi ki:

  Alçı sıva boya ustasıyım 545 540 87 44

 250. muammer çınar dedi ki:

  merhabalar kalıp ve duvar ustasıyım acil iş arıyorum ülke farketmez irtibat tlfnm 05438572580 saygılar

 251. mustafa dedi ki:

  mustafa biber 100 de100 filimlik kaynak ekibibiz mevcuttur irtibat 0542 6187880

 252. ali osman cavus dedi ki:

  20 yillik tercubemle tas ocagi isletmesi yapilir ekibimiz vardir 0534 3523378

 253. oktay düzen dedi ki:

  slm adım oktay elektrik ustasıyım.çekirdekten yetişmeyim.28 yaşında yım.6 yıldır elektrrik işi yapıyorum.yurt dışı tecrubem var.çalıştığım firmalar :dorçe holdıng ,set stroy,tepe inşaat ,crisytal firmalarında çalıştım refarans olarak bunları verebilirim.yaptıgım işler:zayıf akım ,kuvvetlı akım ,kablo çekimi,montaj,ve proje okuya biliyorum.ilginiz için teşekkürler 0506 121 15 13

 254. muammer yanık dedi ki:

  meraba 1965 dogumlu emekli çeşitli fabrikalar ve gemi tersanelerinde yaklaşık20 yıldır elektrik bakım işlerinde usta ve teknisyen olarak görev yaptım yurt dışı olarak azarbaycanda görev yaptım iş tercübem gaz altı tozaltı ark canta kaynakmakinaları toclar taş cugul matkaplar a sekron sekron motorları tavan vinçler otomatik kumandalar konpanzasyon takibi bakımları ve elektrikli iş ve elmakinaları peryodik bakımları ve arızaları yapılır iletişim 0535 5607896

 255. Davut dedi ki:

  29 yaşındayım mobilya ustasıyım yurtd dışında iş arıyorum daha önce 2 sefer bulgarıstana 1 seferde Libya’da çalıştım.ilginize teşkkrler

 256. Davut dedi ki:

  29 yaşındayım mobilya ustasının pasoportum var daha önce 2 sefer Bulgaristan’a 1 seferde Libya’da çalıştım yurt duşunda iş arıyorum ilginize teşklr. 05367649365

 257. Anonim dedi ki:

  merhaba ben aykut kaynakcilik ve tula fabrikalarindaotamatik makine oparotoruyum kaynakci sertifikam var yas 30

 258. murat kuzu dedi ki:

  Selamun Aleyküm arkadaşlar usda kaynakçıyım (gazaltı, elektrik,tozaltı, argon, oksijen kaynaklarnda testim ve sertfikm mevcut) aynı zamanda torna tesviye deneyiminde var imalat montaj. Daha önce irakin belli bölgelerinde calsdm tekrar çıkmayı dusunuyorm sağlam iskur desdekli yurt dışı işi bakıyorum bu tlfn numrasndan bana ulaşabilirsiniz… 0555 504 62 48

 259. Osman dedi ki:

  merhaba granit ve mermer montaj ustasıyım ekibimde var yurt içi yurt dışı fark etmiyor 538.891.97.38

 260. mehmet tunç dedi ki:

  Slm ben mehmet 22 yaşındayim mermer ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum 05444310503

 261. koray dedi ki:

  slm ben koray lastikli kepçe ve paletli eskavatör oparatörüyüm ilginiz için saolun

 262. cemil alka dedi ki:

  merhaba 19 yııllık yurtdışı yurt içi enka anel novatek tekfen baytur bir çok firmalarda elektrikçi ve formenlik yapmaktayım son 10 yılldır formenlik yapıyorum en son marmaray ve ırak beta çimento fabrikasında çalıştım ırak iç savaş nedeniyle gelmek zorunda kaldım şu anda iş aramaktayım uygun görürseniz sizinle çalışmaya hazırım dilerseniz ekip var daha önce sizinle görüşmüştüm cv istediniz cv ekte saygılarımla cemil iyi çalışmalar

 263. hüseyin dedi ki:

  alcı boya ustasıyım yurt dışı iş arıyorum
  o 532 246 66 00

 264. fahrı tellı dedi ki:

  slm ben fahrı tellı 09.01.1982 osmanıye dogumlu elektırık ve gaz altı kaynakcısıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum bılgılerınıze arz ederım 20 yıldır kaynakcıyım tel 05438211861

 265. Cumali ÇAKIR dedi ki:

  Slm. ben kalebodur alçı sıva, asma tavan ve kaba inşaat işçisi arayan şirketlere Yurt dışında çalışacak deneyimli ustalar ayarlayabilirim Usta arıya Şirketlerin dikkatine 0 537 235 91 00

 266. Anonim dedi ki:

  Slm. ben kalebodur alçı sıva, asma tavan ve kaba inşaat işçisi arayan şirketlere Yurt dışında çalışacak deneyimli ustalar ayarlayabilirim Usta arıya Şirketlerin dikkatine 0 537 235 91 00

 267. Nizamettin Özçelik dedi ki:

  Alçıpan alçı boya mantolama şap işlerinde ustasıyim yillarca Formen kalfa olarak çalışıyorum yurtdışında hangi ülke olsa fark etmez çalışırım

 268. Nizamettin Özçelik dedi ki:

  En son kuzey ırak erbilde ttopco petrol tesisinde ventech firmasının alttasaronu sance inş formen olarak çalışıyordum

 269. emrah basci dedi ki:

  Slm eger verdiginiz ilan yalan deyilse ben elektrik ustasiyim yabanci dil yok cekirdekten yetisme ustaligim var saygilar.05383525120

 270. Anonim dedi ki:

  slm ben zübeyr 15 yıllık soğuk demır ustasıyım,yurtdışı tecrübem var ekıp olarakta her ülkeye gıderız,05327213694

 271. mustafa dedi ki:

  ben boru kaynakcisiyim yurt disinda 10 yil gecmisligim var is ariyorum elektirik boru kaynakcisiym adim mustafa şahi̇n tlfn 05350846794 istanbul.

 272. mustafa dedi ki:

  Ben demir boru desisatcisiym is ariyorum istanbuldn mehmet goktas tlfn 05452021382

 273. MENNAN dedi ki:

  kaynak alçıpan montalama kargas ustasıyım. projeden anlarım.sertifikam var.sizinle çalışmak isterim.05070668719

 274. muhammed karakuzu dedi ki:

  klima inşaat 5382423658

 275. Anonim dedi ki:

  Adim sadık, Yasim 32 mobilya ustasiyim. 20 yildir bu isi yapiyorum 5312493091

 276. umit dedi ki:

  slm ben boya alcı sıva işlerı yapıyorum iş arıyorum pasabort hazır acıl iş olursa hazırım tel 05353771016

 277. mehmet dedi ki:

  ben 13 senedir elektrik tesisat işi ile ugrasıyorum elemana ihtyacı olan arasın konusalım yırt dısında calısmak istyrm 05454833198

 278. AHMET ŞANLI dedi ki:

  MERHABA KAYNAKCI USTASIYIM USTAÖGRETİCİBELGEM VE DİYERBELGELERİM MEVCUTTUR YURTDIŞIDE IRAK SOCİ MOSKVA YURİCİNDE GİYOTEKNİK TEKFEN BUNABESER GOTURU İŞLER YURTİÇİ VEYAYURTDIŞ SAYGILARIL ARZ

 279. AHMET ŞANLI dedi ki:

  05386699902

 280. AHMET ŞANLI dedi ki:

  MERHABA KAYNAKCI USTASIYIM USTAÖGRETİCİBELGEM VE DİYERBELGELERİM MEVCUTTUR YURTDIŞIDE IRAK SOCİ MOSKVA YURİCİNDE GİYOTEKNİK TEKFEN BUNABESER GOTURU İŞLER YURTİÇİ VEYAYURTDIŞ SAYGILARIL ARZ 05386699902

 281. zafer dedi ki:

  slm ben 8 senelık alcı boyacıyım 3 sene kuzey ırakta kaldım sizinle beraber calışmak ısterim ekibimde var 5455356526

 282. serkan onat dedi ki:

  selam ben yurtdışı işi arıyom bakımcı yagcı jsb portif operotörüyüm çelik motanj ustasıyım demirci kalıpcı ekibim var cep 05348559930

 283. erdem dedi ki:

  Elektrikçi ustasıyım 30 yaşındayım yurt dışında çalışmak istiyorum 18 yıllık tecrubem var 0553 308 90 24

 284. fırat mengü dedi ki:

  ben fırat kaynakçı ustasıyam yurt dışı tercübem var

 285. fırat mengü dedi ki:

  ben fırat kaynakçı ustasıyam yurt dışı tercübem var
  0545416177

 286. fırat mengü dedi ki:

  ben fırat kaynakçı ustasıyam yurt dışı tercübem var
  05454161778

 287. Osman KILIÇ dedi ki:

  15 yıl Alçı boya kara sıva işleri yapıyorum. Ekibimiz var. Çorumlu Yalnızda çalışabilim. 0532 792 71 45

 288. murat demiroğlu dedi ki:

  15 yıldır hazır beton santral operatörüyüm yurtdısı iş arıyorum…murat demiroğlu 0532-120-24-38

 289. fatih polat dedi ki:

  s.a biz montajcı kaynakçı iki kişiyiz yurtdışı tecrübemiz vardır sizlerle çalışmak isteriz email adresim fatih_25_35@hotmail.com 05543284818

 290. Anonim dedi ki:

  meraba ben gazı kılıç dışcepe mekanik seramik ustasıyım ekibimvar 05462866777

 291. mehmet camuz dedi ki:

  Selam ben mehmet elektrik ve tava ustasiyim pasaportum hazir saygilar 05349205641

 292. Abdurrahman Baran dedi ki:

  Slm ben soğuk demir tasaronuyum ekip sorunu yok ekibimle yurt dışında çalışmak istiyoruz referans gösterebilirim daha önce Afganistan kuzey Irak gibi yerlerde cok çalıştık ekibimle yurt dışında çalışmak istiyoruz saygilar 05379569963

 293. ercüment dedi ki:

  slm ben inşatçym içdekor ustasiyim yurtdşnda çalşmk istyrm 05347909657

 294. mennan dedi ki:

  katnak alçıpan motalama kargas ustasıyım.projeden anlarım.05070668719

 295. Muhammet dedi ki:

  Irakta Erbil, suleymaniye ve Duhok şehirlerinde bulunan mağazalarimizda çalişmak uzere yurtdışındaİalışmaya engel durumu olmayan, askerlik sorunu olmayan, ehliyet sahib. personel ariyoruz.
  1 SATIŞ VE PAZArlama konusunda tecrube sahibi ingilizce bilen( tercihen kurtçe veya arapca bilmesi avantajidir)İ
  2 endustriyel mutfak ürünlerinin tamiri, montaji konusunda tecrübeli olmali( arapça, kürtçe veya ingilizceden herhangi birini bilmesi ise tercihimizdir.
  009647503814530 Aranabilir. info@classdecorkitchen.com emaille cv ulaştirabilirsiniz.

 296. muhammet güngör dedi ki:

  slm ben 1974 d: ve arkadaşim celik montaj ve kaynak ustasıyızdubaı 2 yıl kazakıstan gurcustan kuveyt ve rusyada calıştım sızlerden iş beklıyorum saygılar tşk

 297. ismet geneci dedi ki:

  Gazalti ve elektrik kaynakcisiyim 17 yillik is ariyorum 05378647241

 298. zakir dedi ki:

  rok delici makina opryüm 12 yıldır delme işi ile çalışıyorum yurtdışında iş arıyorum 05442595656

 299. osman dedi ki:

  slm ben mobilya ustasıyım yurt dışı tecrübemde var yurt dışında mobilya sektöründe ustaya ihtiyacı olan varsa arasın 0533 562 55 13 osman yurt dışı olursa calışalım

 300. nurullah dedi ki:

  Selam ben nurullah eskavator oparatoruyum yurt disinda calismak istiyorum 05416280695

 301. sebahattin dedi ki:

  slm ben pvc doğrama ustasiyim yurt dışında çalışmak istiyorum 0532 598 13 24 saygilar

 302. Anonim dedi ki:

  Ben ali bayram konkosor ustaslyim 05373236038

 303. Anonim dedi ki:

  Elektrik ustaasiyim 24 yil insaat deneyim santiye tercube otel kamu insatlarinda yurt disi tercubesi olan biriyim sizinle calismak istiyorum calistgim ulke rusys cezair irak erbil azerbaycan baku saygilar

 304. erhan dedi ki:

  Merhaba adana ceyhanliyiz 5 arkadasiz ekskavatör operatörüyüz yurt disinda calismaktan mutlu oluyoruz ortalama 13 senelik operatöruz arar saniz cok mutlu oluruz cok tesekkurler allah razi olun tlfn 0545 591 83 30 erhan sarica

 305. mehmet hacıoğlu dedi ki:

  selam ahşap doğrama pvc doğrama ve mobilya ustasıyım 17 yıl kendi iş yerimi işlettim şidi boşum

 306. coskun yucel dedi ki:

  Coskun yucel .marangozum .azarbaycandayim .is ariyorum 30 yillik tecrubem var

 307. murat dilber dedi ki:

  merhaba ben murat trabzonluyum.yasım 33.2006dan beri yurtdısı tecrubem var çin brezilya afrika ve daha bir cok ülkede gemide kaynakçı olarak calıştım.ilgilenen firma olursa gelebilrim.ilginize tskler

 308. murat dilber dedi ki:

  merhaba ben murat trabzonluyum.yasım 33.2006dan beri yurtdısı tecrubem var çin brezilya afrika ve daha bir cok ülkede gemide kaynakçı olarak calıştım.ilgilenen firma olursa gelebilrim.ilginize tskler.05364727677

 309. nurullah dedi ki:

  Yurt disinda elektirik isi ariyorum ustayim no05363085152

 310. ahmet coşgun dedi ki:

  askerliğimi yaptım ve iş makinası operatöruyüm yol baraj ve otoban metro tüneli taş ocağı alt yapı tecrübem vartır 4 ayrı işmakinası ehliyetim olmakla beraber e sınıfı ehliyetim vardır ve yutr dışın da çalış mak istiyorum. Tel.05416278743

 311. adem başak dedi ki:

  Alcipan ustasiyim yurtdisibda calismak istyrm …

 312. uğur dedi ki:

  30 yıllık acık işletme ,hafriyat ve üretim formeniyim konkasör tesisi tamir bakımından,anlarım yurtiçi yurt dışı calışabilirim, tel:05425920759-05398116041

 313. yakup uz dedi ki:

  Usta mobilyaci yim herturlu makineyi kullaniyorum 4 farkli cnc biliyorum ar-ge tasarim delik plani autoCAT iyi derecede yurt disinda is ariyorum 0530 209 7020

 314. Huseyin dedi ki:

  Slm ben hüseyin alcı boya ustasıyım yaklaşık 16sener inşaat işiyle uğraşıyom yurt dışı iş arıyorum ekibim var gsm 05327608504

 315. erdem dedi ki:

  Meraba beni erdem kayinakciyim yurdisnda calismak istiyorum 05423296992

 316. ayhan dedi ki:

  22 yıl moskovada tasorenlık yapdım bırcok tıcaret merkezı eglence merkezı vıllalar yapdım suan azer baycanda ınce ısler sefı olarak calsıyorum ınce ve kaba ıslerde cok ıyıyım meıl adresım akiuz@list.ru azerbaycan telefon numaram 0777110088 ruscam cok ıyı

 317. ALİ ENÜL dedi ki:

  merheba ben 25 yıllık şöferim ve aynı zamanda aşçı ve börek pasta ustasıyımyurt dışında işarıyorum tel 00389 071504587

 318. Anonim dedi ki:

  Slm ben alcipan ustasiyim is ariyorum 05443170365

 319. mehmet dedi ki:

  slm ben alcipan ustasiyim is ariyorum 05443170365

 320. Yusuf çoban dedi ki:

  Merhaba ben konkasör ustasiyım söküm
  Montaj ve kaynak oksijen tahmirat ve gibi vesayreler
  Yurt dışı. Deneyimimde var 05446414279

 321. ahmet polat dedi ki:

  Slm ben 24 yildir mobilya usyasiyim ve pire favrik montaf yer dosrme ve pivisi doseme yaparim yurtdisi tercubem var arti pasapirtum hazir ilgilenir seniz seviinirim tl 05388679541

 322. Anonim dedi ki:

  merhaba. k.maraşlıyım kalıp ustasıyım yani inş işinde ne olursa olsun benim için fak etmez teşekkürler ilginize tln 05433602140

 323. naci dönüş dedi ki:

  merhaba. k.maraşlıyım kalıp ustasıyım yani inş işinde ne olursa olsun benim için fak etmez teşekkürler ilginize tln 05433602140

 324. atila keçik dedi ki:

  alcısıva veboya ustasıyım yurtdışında calışmakistiyorum 25yıllıktecubemvar ekipli veekipsiz cep 05552220401

 325. ayhan guder dedi ki:

  merhaba adım ayhan arapca ana dılım ınsaat sektorunde babamla bırlıkte seramık ustaları olarak lıbyada calıstık ılgınız olursa 539 697 36 60

 326. ismail dedi ki:

  1980 dogumlu 15 yıllık soguk demr ustasıyım ekip başı kalfa formenlik yaptım 7 kişilik salam ekibim var.
  05338747896

 327. Ercan Şahin dedi ki:

  Merhabalar 40 Yaşındaim 30 yıldan beri mermerit granit mekanit kaplama ustasıyım yurt Dişi iş olrsa çalişirim yurt dişi tecrübelerim var Numaram 0537 728 23 82. Buradan ulaşa bilirsiniz teşekürler

 328. Anonim dedi ki:

  isim gökhan, 1986 doğumluyum 9yıllık marangozluk tecrübem var, iyi derecede ahşap profil makinası (Weinig) operatörüyüm, son 5 yıldır operatörlük yapı

 329. Kenan terkoglu dedi ki:

  Elektrik ci ustasiyim yurtdışında Nerede olsun giderim tl 05466022782

 330. bahrı sozuer dedi ki:

  25 yıllık tecrubemle agır iş mkn tamırcısıyım branjm motor ve hıdrolık yurt dısı tecrubem vr yurt dısında calısmak ıstyrum tlfn 05382761714 bahrı usta

 331. bahrı sozuer dedi ki:

  25 yıllık agır iş mkn tamırcısıyım motor ve hıdrolık ustsıyım yurt dısı tecrubem vr yurt dısında calısmk ıstıyorum tlfn 05382761714 usta

 332. mehmet bolat dedi ki:

  Ben dogalgaz boru kaynakcisiyim 17 yildir bu isi yapiyorum yurt disina gitmetk istiyorum05434529897

 333. mehmet bolat dedi ki:

  Mrb ben dogalgaz siyah boru kaynakcisiyim 17 yildir bu isi yapiyorum yurt disina gittim rusya azerbaycan ozbekistan turkmenistan cezayir bu ulkelerde calisdim telefonum05434529897

 334. hamza dedi ki:

  Alçı boya mantolama söve ustasıyım duvar kağıdı ithal boya ustasıyım 0553 616 9383

 335. ayhan dedi ki:

  slm ben ayhan tel çekme hadde ustasıyım pasaporyum var yurt dışın ihtiyaç duyanlar için tl 05344122278

 336. fatih dedi ki:

  roje Dekorasyon
  inşaat iç dekarasyon yurtdışı deneyimli büyük firmalarla çalışmış türkiyenin bir çok yerinde bir çok firmalarıyla imza atmış iş teslimatını zamanında teslim eden başarılara imza atmış bulunmaktayız. dzayn proje iç dekarasyon da bulunan iş hareketlerimiz bolme duvar, asma tavan, detay gavan, metal tavan, taş yönü tavan, kaynaklı tavan, kalvanisli tavan, gergi tavan, gizli ledli tavanlar, kübbe tavanları, italyan duvar kağıtları, italyan boya, alçı, iç ahşap dekarasyonu, fayans yapımı, mermer yapımı, dış cehpe montalama alamimyum dış cehpe montalama, temel proje çizimleri, elektirik tesisatı su tesisatı, tüm inşaat taadilat ve tamirhat işlerinizde yapılan sözleşme gereğince gününde teslim edilir……DELFİN DİZAYN DEKARASYON
  İLETİŞİM: 053325333632 E POSTA:fatih_budak_04@hotmail.com

 337. cerngiz duyu dedi ki:

  Ellektirik ustayim yurt disi tecrubem var tel 05453978704 yurt disi ariyom arkadaslar

 338. murat dedi ki:

  Selam ben gaz alti elektirik kaynagi boya badana ustasiyim eyer ister seniz ekip arkadslarimdavar kaynakci fayansci alci boya badanaci sivaci eyer uygun gorur seniz yurt disinda calismak istiyoruz hayirli isler
  Tl:05464893256

 339. murat dedi ki:

  Selam ben gaz alti elektirik kaynagi boya badana ustasiyim eyer ister seniz ekiparkadaslarimda var kaynakci sivaci alci boya badanaci fayansci eyer uygun gorurseniz yurt disinda calismak istiyoruz hayirli isler
  Tl:05464893256

 340. zeki burnaz dedi ki:

  Selam ben ahsap mobilya v kapi pencere ve forklift ve bobket operetoruyum vinc belgemde var yurt ici yurt disi olarak yurt disinda calismak istiyorum yasim 30 tl5445845408

 341. zeki burnaz dedi ki:

  selam ben mobilya ve ahşap montaj ustasıyım forklift ve bobcat operatörüyum yurtdışında çalışmak istiyorum vinç belgem var yurtiçi ve yurtdışı olarak geçerli telefon 544 584 54 08

 342. zeki burnaz dedi ki:

  selam ben mobilya ve ahşap doğrama ustasıyım ayrıyetten vinç operatörlük belgem var yurtiçi ve yurtdışı olarak w forklift operatörüyüm bobcat operatörü yurtdışında çalışmak istiyorum telefon 544 584 54 0 8

 343. zeki burnaz dedi ki:

  544 584 54 0 8 yurtdışında çalışmak istiyorum

 344. şükrü dedi ki:

  slm rok delicimakina oprtörüyüm yurtdışında iş arıyorum 05442595656

 345. kerim dag dedi ki:

  Asma tavan ustasiyim ekibin var agir çekik ekibin de var numaram 05427725874

 346. şükrü şahin dedi ki:

  yükleyici lastikli paletli loder ve teleskopik forklift öperatörüyüm tercihim yurtdışı 05442217604

 347. mustafa erturk dedi ki:

  Kaynakciyim 1990 yildan beri gazalti elektrik kaynak biliyorum tersanelerde calistim belgem var 0507 837 76 70 0507 481 43 62 ulaşabilirsiniz daha önce kibris irak kerkukte calistim

 348. mustafa usta dedi ki:

  slm ben yirmi yıldır soğuk demir işi yapıyorum yurt dışı tecrübemde var ayrıca yirmi yıllık kaynakcı belgem var bu numaradan ulaşırsanız sevinirim 0531 101 20 06

 349. Anonim dedi ki:

  Merhabalar 24 yaşindayim 2004 den beri elektrik isi ile ugrasiyorum elektirik uzerine belgelerim mevcuttur cekirdekten yetismeyim ayni zamanda 2sene led aydinlatma sistemiyle alakali isletmecilik gecirdim referanslarim oldukca fazladir. 05442674151 (özcan akkol) Alanya/Antalya yasmaktayim (askerlik sorunum yoktur)

 350. özcan Akkol dedi ki:

  Merhabalar 24 yaşindayim 2004 den beri elektrik isi ile ugrasiyorum elektirik uzerine belgelerim mevcuttur cekirdekten yetismeyim ayni zamanda 2sene led aydinlatma sistemiyle alakali isletmecilik gecirdim referanslarim oldukca fazladir. 05442674151 (özcan akkol) Alanya/Antalya yasmaktayim (askerlik sorunum yoktur)

 351. hasan demir dedi ki:

  Merhaba ben argon gazalti kaynakcisiyim resim okuyabiliyorum yasim 26 nom: 0541 283 39 12

 352. nazim tekiner dedi ki:

  Alcipan kaynak ustasiyim proje okurum 20 yillik tercube

 353. enver pektas.tlf..5419105507 dedi ki:

  Merhaba.ben 1996 yilindan beri yapi insaata usta ve ustabasi olarak calismaktayim.yurtdisi tecrubelerim var.ince islerde tecrube sahibiyim.fayans seramik ve yapi dekorasyoncusu ustalik belgelerim var.pasaportum var.surucu belgem var.sigara alkol kullanmiyorum.insaatta kullanilan butun teknik malzemeyi kullanirim.proje okuyup uygulayabilirim.santiyelerinizde calismak isterim saygilarimla…

 354. murat dedi ki:

  profesyonel kaynakçı ve montajcıyım iş arıyorum 05412369030

 355. murat dedi ki:

  profesyonel kaynakçı ve montajcıyım 05412369030

 356. selami seckin dedi ki:

  afrikada 5 yıllık tecrubem var libya ve ganada calıştım yerel halkı calıştırdım kaba ve ince işler formenligi yaptım 05396502808

 357. selami seckin dedi ki:

  gana ve libyada calıştım kaba ve ince işler formenligi yaptım ingilizcem var mozambikte calışmak isterim
  05396502808

 358. salih dedi ki:

  20 yıldır kaynaklı alçıpan tavan ve duvar işi yapmaktayım projeli çalışabilirim onun dışında taşyünü ve karolam tavan metal tavan klipin tavan işlerindede uzmanım 0507 8530646

 359. salih dedi ki:

  20 yıldır alçıpan tavan ve duvar işi yapmaktayım projeli çalışabilirim onun dışında taşyünü ve karolam tavan metal tavan klipin tavan işlerindede uzmanım 05078530646

 360. mustafa uskan dedi ki:

  Libya ırak doguş holding tekno yapı bünyelerinde yurtdışınlar çalıştım 1 yıl 2 yıl olarak elektrik filmli boru sertifikalı kaynakçısıyım tel:0507 431 20 99 0507 445 1336

 361. ibrahim dedi ki:

  ben seramık ve fayans ve kara sıva ustasıym gsm 0532 710 87 65

 362. METİN dedi ki:

  1976 DOĞUMLUYUM E+D SRC 2-4 PSİKOTEKNİK BELGELERİM VAR.OTOMATİK VE MANUEL ARAÇLAR KULLANIYORUZ.VOLVO 480-550-750/İVECO ASTRA 8244/KISA DORSE FORD KARGO 1846T ÇEKİCİ/RENAULT 460/ FORD 3536 /MERSEDES 4140 DAMPERLİ AĞIR VASITA ARAÇLAR KULLANMAKTAYIZ..ARAÇ BELDEN KIRMALI CAT GİBİ AĞIR VASITA ARAÇLAR KULLANIYORUZ.KENDİME YURT İÇİ VEYA YURT İÇİ İŞ ARIYORUM.İKAMETGAHIM BALIKESİR-GÖNEN TEL.0*538*4494662

 363. Halil ilhan dedi ki:

  Mrb iş makinesi beko loder eskovator operatorūyüm 12 yildır bu işi yapıyorum hertürlü tergüvene sahibim her türlü işte çalış tim yurtdışında da çalıştım yurt ici dede yurt dışı işi arıyorum 0541 2072128

 364. mirza hosein khavari dedi ki:

  marhaba ban alçıpan ustasıyım Alçıpan/taşyünü/metal/bölme duvar… İşleri
  05414202159

 365. taner yıldız dedi ki:

  Merhaba ben ist elektrik teknisyenleri odası uyesiyim yurtdışı işlerinde çalışak üzere iş ariyorum 05352671540

 366. taner yıldız dedi ki:

  Merhaba ben ist elektrik teknisyenleri odası uyesiyim yurtdışı işlerinde çalışmak üzere iş ariyorum 05352671540

 367. serkan onat dedi ki:

  selam ben serkan operötörüm jsb bobket loder portif bakımcı özkar inşaata çalışiyorum iş bitiyinden yurtdışi işi arıyoruz erzurum oltu da yaşiyorum kalıp demir ustaları kaynakçı elektirik teknikeri daha önce çalıştıgımız firmalar dorce çelik montaj doguş inşaat demir kalıp seda inşaat palmira inşaat rusya moritanya afrika moskova çalitıgımız yerler ekibim hazır cep 05348559930 05370114580 05456575492 05384875042 05363471551

 368. mustafa usta dedi ki:

  slm ben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım buaralar boşum yurt dışı tecrübemde var arayın görüşelim 0531 101 20 06

 369. solmaz dedi ki:

  meraba ben alcı karasıva hostasiyım ekip olarakta yortdışında calışmak isteriz ilgilenler arasın yozgatlı 0535 570 30 12

 370. hayal dedi ki:

  Slm ben alçı boya mantlam yapıyurm yurdışnda çalışmak istyurm 0507 199 81 52

 371. hayal dedi ki:

  Slm ben alçı boya mantolm yapıyurm yurdışnda işarıyurm 0507 199 81 52

 372. mahmut ertugrul dedi ki:

  deneyimli ekmek ustasıyım yurtdısında iş arıyorum

 373. ismail dedi ki:

  Slm iyi günler yurtdışı da çalışmak istiyorum paraya ihtiyaçım var 05418554265

 374. hayal dedi ki:

  Slm alçı boya 13 semedır hustasym yurdışında işarıyurm 0507 199 81 52

 375. mehmet ider dedi ki:

  slm ben elektrik fomeniyim 6 yılkadar cezayir nurolcezayir şantiyesinde çalıştım tekrar dışarda çalışmak istiyorumşuan limak artvin yusufeli barajında çalışıyorum tlf 05447786043

 376. mehmet şengül dedi ki:

  kaynakcıyım 2003 yıldan beri gaz altı ve elektirik ark kaynakcısıyım calıştıgım yer ankara cagdaş ve kütahya hermeksan a.ş şirketi dir
  530 936 48 17 nolu numaradan ulaşabilirsiniz

 377. alı doksan 05366696301 antalya dedi ki:

  slm ben celık kondıksıon kaynakcıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum celık catı sera ve butun demırıslerınden anlarım ….. ılgılenen fımalara duyurulur … alı doksan 05366696301 antalya

 378. serdar dedi ki:

  ben 38 yaşındayım pvc doğrama ustasıyım 20 yıldır bu işi yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 05378604602

 379. serdar dedi ki:

  pvc ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05378604602

 380. serdar yılmaz dedi ki:

  pvc ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05378604602

 381. hayal dedi ki:

  Slm alçı boya mantolm yapıyurm yurdışnda işarıyorm cep 0507 199 81 52

 382. hayal dedi ki:

  Slm alçı boya mantolm 15 sendır hustaydm yudışnda yurdışda işarıyorm 0507 199 81 52

 383. harun dedi ki:

  Trabzonluyum konkasör ustasıyım ayrıca işmakinesi oparatörüyüm yurtdışı işi arıyorum 0541 231 0978

 384. asim koşum dedi ki:

  Merhaba 1985 doğumluyum ve 15 yıldır çalışıyorum un fabrikası makina montajı yapıyorum ve 5 yıldır da ekip başı olarak çalışıyorum gazalti elektrik v oksijen kaynağı yapiyorum Kazakistan Tacikistan Özbekistan mısır Etiyopya azarbaycan v Gürcistan vede 81 vilayetin çoğunda un fabrikası montajlari yaptim yabanci dilim rusça eyi derecede biliyorum arapça ve Ingilizce az ama alt yapı var tabi tel:0533 334 86 10

 385. israfil yilmaz dedi ki:

  Selam ben kaynakciyim yıllardır kaynak işiyle uğraşıyorum şuan iş aramaktayim
  0545 830 9292

 386. ramazan yilmaz dedi ki:

  Kaynakciyim yıllardır ayan iş aramaktayim 0545 208 8002

 387. ismail kocahar dedi ki:

  22yillik elektrik ustasiyim yurtdisinda calismak istiyorm 05416745983

 388. özgür biçer dedi ki:

  Gaz altı Argon elektrik kaynagı yapıyorum yurt dısı ıçın iş arıyorum meslek lisesi 1 den terk MEB. onaylı ustalık sertifikam var ulasabılecek telefon numaram : 0531 550 77 61 izmir

 389. özgür biçer dedi ki:

  Gaz altı Argon elektrik kaynak ustasıyım yurt dısında çalışmak istiyorum.
  Meslek lisesi 1 den terk MEB onaylı ustalık sertifikam vardır.
  Tel: 0531 550 77 61

 390. abdullah yıldız dedi ki:

  29 yasındayım bekarım 12 yıldır paslanmaz argon kaynagı yapıyorum gaz altı elektrik kaynagıda yapıyorum gurcıstana gıttım daha önce 0544 648 14 24

 391. zakir dedi ki:

  slm rok operatörüm yurtdışında iş arıyorum 05442595656 saygılar

 392. ramazann dedi ki:

  Selam ben ramazan loder operatör uyum 5 yıldır mermer ocağında çalışıyorsum yurtdışında çalışmak istiyorum 05333284942

 393. yasin dedi ki:

  Slm ban alçı boya ustasıyım yurt dışı iş arıyorm tel 0507 199 81 52

 394. Anonim dedi ki:

  Slm ban alçı boya ustasıyım yurt dışı iş arıyorm tel 0507 199 81 52

 395. yasar eserli dedi ki:

  ben alcı boya ve alcıpan ustasıyım daha once rusya ve ırakda calıstım yanı y.dısı tecrubem var 0536 458 9523

 396. yasar eserli dedi ki:

  ben alc boya ve acıpan ustasıyım y.dısı tecrubemm var tekrar gımek ıstıyorum 0536 4589523

 397. Anonim dedi ki:

  Slm ben alçı boya mantolma ustasıyım yurt dışın iş arıyorm tel 0507 199 8152

 398. Cuma Kaya dedi ki:

  Ben 28 yaşındayım seramik ve fayans usta sıyım 10yılı aşkın bu işi yapıyorum 0546 640 00 05

 399. beyazıt dedi ki:

  34 yıldır mobilya ustasıyım e ehliyetim var yurtdışında çalışmak istiyorum .

 400. bulent durarifoglu dedi ki:

  imalat.ve montaj ustası 30 yıl tecrübem var yurt dışı işi arıyom 0532 778 10 61

 401. aydın dilmeç dedi ki:

  argon ve diğer kaynaklarla her türlü cidarlı cidarsıs boru kaynağı.paslamaz işçilik. talaşlı imalat.soğutma ısıtma alt yapı tesisleri kurulumu.makina montaj ustasıyım.endüstri meslek lisesi mezunuyum ve bu işlerde 20 yıllık tecrübem var.gıda sektörlerinde yurt içi ve dışı çalışmalarım var orta derecede solidworks ve autocad kullanırım.sizlerle çalışmak isterim saygılar.

 402. aydın dilmeç dedi ki:

  argon ve diğer kaynaklarla her türlü cidarlı cidarsıs boru kaynağı.paslamaz işçilik. talaşlı imalat.soğutma ısıtma alt yapı tesisleri kurulumu.makina montaj ustasıyım.endüstri meslek lisesi mezunuyum ve bu işlerde 20 yıllık tecrübem var.gıda sektörlerinde yurt içi ve dışı çalışmalarım var orta derecede solidworks ve autocad kullanırım.sizlerle çalışmak isterim saygılar.tel 05454990128

 403. aydın dilmeç dedi ki:

  argon kaynağı paslanmaz işçilik soğutma ısıtma sitemleri kurulum cıdarlı sistemler makina montaj talaşlı imalat .sollidworks autocad yurt içi yurt dışı gıda sektöründe 20 yıllık deneyim bölüm şefliği .sizlerle çalışmak isterim memnun kalırsınız.selamlar. tel 05454990128

 404. Selami karadağlı dedi ki:

  Selamun aleykum 26Yıllık Celik catı Konduruksıyon ve Tonajlı Celik ıslerinde Kaynakcı Ustayım Celik adına yapılan Tum projelerden aNlarım Bana Bu numaraLardan Ulasabılırsınız [05074049589]&[05061078289] Ayrıca email[selami-kara42@hotmail.com ]

 405. ahmet fatih turinay dedi ki:

  merhaba ben kablo imalat makinaları exruder operatörüyüm izole hatlarının hemem hemen hepsini kulalndım tandem de çalıştım pvc,hffr,xlp,dolgu,dolgudışi,yassı ,nyff twin ve zırhlı çeşilerini çektim yurt dışında iş arıyorum kablo fabrikalarında exruder operatörüne ihtiyaç olursa benimle aşagıdaki bildilerimden iletişime gecebilirsiniz.
  turinay20@hotmail.com
  0506 864 64 30
  saygılar..

 406. vedat bay dedi ki:

  Ben elektirik kaynakcisi ve su kalorifer doğalgaz tesisatçısıyım ihtiyacı olanlar ulaşabilirsiniz tlf 05374962523

 407. üçler güzel dedi ki:

  slm ingilizce arabca bilen sekiz ülkede ceşitli firmalarda sag şantiye formenligi yapmış biri olarak sizi arıyorum deneyimli tercübeli vede disiblinli biriyim cocukların eyitiminden dolayı iş arıyorum 02.02..1956 doguml dinç ve dinamik ssk emeklisi bir vatandaşım sizden cevab beklerim 05425196849

 408. Eyup kose dedi ki:

  30 yıllık boya ustasıyım elazığ
  tel:05352181336

 409. ozay dedi ki:

  Elektrik usta basiyim elektrik teknisyeniyim yurt disinda calismak istiyorum ilginize saygilar

 410. ozay dedi ki:

  Elektrik usta basiyim ayni zamanda teknisyeniyim 05459733013 ilginize

 411. Rasim dedi ki:

  Slm Ben 15 yıl inşaat işleri sıva alcı sıva seramik işleri tadilat işleri yapıyorum.Sizlerle calışmak istiyorum ve refrakter işleride yapıyorum saygılar.05353116723

 412. barış karagöz dedi ki:

  25 yıllık çatı oluk kenet çatı bakır kaplama ustasıyım ekibim var tercihim rusyamoskova 0535 627 00 66

 413. ertan dedi ki:

  Benim iişim ekip işidir ekibimle herturlu işaat işin de uzmanız butun fikirlere işlere uyumluyuz yur ici yurdışı na çıkarız iş bara sorunu olm madık tanson ra ustalık sorun suz olur temiş iş temiz ustalık önemli 05418545845

 414. yusuf gök dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben elektrik teknisyeniyim elektrikte tecrübem çok og ag otomatik kumanda kompanzasyon işlerinde yoğunlaştım yurdışı olarakta kıprısta çalıştım şuan elektrikçi formenliği yapıyorum ama yurt dışı işi arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 0543 732 7301

 415. ibrahim ince dedi ki:

  Bn ibrahim ince formenlik yaptım ukraynada ırakta çalıstim ekibim var

 416. mücahit canlı dedi ki:

  marangoz ve mobilya ustadıyım kendime iş konusunda güvencim sonsuzdur 0545 534 02 24

 417. dogan Yatkın dedi ki:

  Slam ben 3 yıl Dr Beko operatörü yüm 05453479521

 418. ALİ GÜMÜŞ dedi ki:

  yurt dısında elektrik formeni olarak gürev yaptım yıne lazım olursa formenlık yaparım tercubelıyım ekıbımde var ıs yerım dahıl fal durumdayım bana 0 535 285 11 57 telefondan ulasıla bılırım selamlar

 419. DAVUT TEKELİ dedi ki:

  Beton santrali imalat ustasıyım aynı anda lastikli loder oparatörüm her iki mesleğimde tecrübeliyim yurt dışı tecrübem var 05326369800

 420. yasin dedi ki:

  Slm ben alçı boya sıva ustasıyım yurt dışıda iş arıyorm tel 0507 199 81 52

 421. Tahsin Ağca dedi ki:

  25 yıllık boya alçı alçıpan seramik işleriyle uğraşıyorum yurt dışında çalışmışlığım var yurt dışında çalışmak istiyorum ülke fark etmez 05321769783

 422. Tahsin Ağca dedi ki:

  25 yılık boya alçı alçıpan seramik işiyle uğraşıyorum yurt dışı tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum ülke fark etmez 05321769783 Denizli

 423. tahsin ağca dedi ki:

  25 yılık boya alçı alçıpan montalama işleriyle uğraşıyorum yurt dışı tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum 05321769783 denizli

 424. Tahsin Ağca dedi ki:

  25 yıllık boya,alçı,montalama işleri ile uğraşmaktayım.Yurt dışı tecrübem var.Yurt dışında çalışmak istiyorum.TEL:05321769783

 425. bulentkozan dedi ki:

  yurt dışında çalıştırılacak ekipler mevcut olup duvar boya montalama ustalarımız mevcuttur 05077015818 05462287778 03222567778

 426. mustafa dedi ki:

  Ben daha önce kazakistan da formenlik ve kendime çalıştım kazak dili ve normal rusça biliyorum 05316305576

 427. oguz yuksel dedi ki:

  ben gaz altı ve elektrık kaynakcısıyım yury dısında calısmak ıstıyorum 7yıllık deneyıme sahıbım ılgınıze tesekurler sımdıden 5315904230

 428. Cemal Atagu dedi ki:

  Uuluslar arası tır şöförüyüm 05317079172

 429. Anonim dedi ki:

  ızalasyon ustasıyım mebran epdm temelden catıya 05315053171

 430. abdullah dedi ki:

  izalasyon ustasıyım mebran epdm 05315053171

 431. mustafa dedi ki:

  12yılık ustayim yurt dışına da çalışmak istiyormuş ülke önemli değil pasaport hazır
  05350746637

 432. Ali Doğan dedi ki:

  slm ben celik kondiksiyon işinde calıştım elektirik ve argon katnağı yapıyorum oksijen kesimide yapıyorum yani metalle ilgili 14 yıllık tejrübem var 0532 636 69 52 nodan bana ulaşa bilirsiniz

 433. necip yenidoganay dedi ki:

  merhaba ben 1974 dogumlu adana oturuyorum mobilya kapı montaj ustasıyım yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyorum işim çok temiz ve seridir işe ihtiyacım var yer neresi olursa olsun fark etmez beni bu numaradan ararsanız çok memnun olurum 05367169057 saygılarımla

 434. YUSUF TAMKOÇ dedi ki:

  slm ben15 yıllık elektrik ustasıyım kalfalık belgem vardır yurt dışınde iş arıyorum 26,04,1985 doğumluyum 0530 347 57 91 pendikde ikamet edmekteyim

 435. Selami karadağlı dedi ki:

  Kaynakcı Celık catı CELIK KONDURKSYON DEMIRCI USTASIYIM HERTURLU CELIK ISI YAPARIM CELİK BINA VE DEPO ISLERI YAPARIM PROJELI İŞLERDEN ANLARIM KONYADA ATOLYEM VAR YURDISINA CIKACAK KALABALIK BİR EKIBE SAHIBIM 4O YASINDAYIM TONAJLI DEVLET CELIK BINALARI YAPTIM YURDISINDA CALISMAK ISTIYORUM NO

  05074049589
  05061078289

 436. mesut erdal dedi ki:

  Ben elektrik işi yapıyorum benim yurt dışında 10 yıllık Çalışma tecrübem var benim çalıştığım işler üniversite konut AVM hastane su arıtma Tesisleri itfaiye binası Otel 0545 390 04 62

 437. semsettin cicek dedi ki:

  Ben eleltirik kaynakcisiyim

 438. erkan aydın dedi ki:

  Selam ben 25 yıldır inşaat demircisi ustasıyım . Yaklaşık 10 yıl kadar yurtdışlarında farklı firmalarda formen olarak çalıştım . Kalıpçı ve demirci ekibim vardır . Sizinle çalışmak isterim . Saygılarımla….87027687892 77089506134

 439. nurettin dedi ki:

  slm ben ordudan nurettin 42 yaşındayanım kalıpçı kalfasıyım 10 yıldan fazla yurt dışında kalfalık yaptım yurt dışı deneyimin var ekip sorunum yok saygılar 05392728230

 440. ÖMER SEVİM dedi ki:

  ben 20 yıldır inşaat demir bağlama ustasıyım , sizinle çalışmak isterim , numaram : 0506 147 40 80

 441. nail. küçükkaya. dedi ki:

  Oncelikle. Hayirli gunler ve hayirli isler dilegimle. Ben ustalik vekalfalik belgeler olan temelden yetisen mobilya marangoz ustasiyim. Yurt ici ve yurt disi ince isler formenligi yaptim. 45 yasindayim rusca ingilizcem normal. Dil biliyorum. Bilginize rica ederim. Tel 05377755009

 442. oktay düzen dedi ki:

  slm ben elektrik ustasıyım.çekirdekten yetişmeyim.yurt dısı tecrubem var işe ihtiyacım var 0506 121 1513 tesekkürler

 443. zafer arpa dedi ki:

  Selam ben zafer Konkasör ustalığı ve formenliği.ocak formenliği.termik santral tecrübem var. 05366460449

 444. Anonim dedi ki:

  slm ben aslan duvar kalip ustasi yurtdişina iş ariyom 05345641964

 445. Anonim dedi ki:

  slm ben aslan duvar kalip ustasiyim yurtdişina iş ariyom 05345641964

 446. erdem duman dedi ki:

  Merhaba. 25 yaşındayım. Askerlikle ilisigim yoktur.fiber optik teknisyeniyim (ekçi).yurtdışı nda iş arıyorum.
  Tel:0534 698 7278

 447. hüseyin küçük dedi ki:

  ben gaz altı elektrik kaynak ustasıyım yurtdışı tecrübem var daha önce bir kac ülkelerde calışdım ayrıca pompasantral operatörüyüm yaş 26 yurt dışı iş arıyorum 0545 488 32 10

 448. sezai kaba dedi ki:

  Ben. çelik konturksıyon. demir imalat. proje ve resimden anlıyorum. ustalık ve formen olarak çalışırım. ustasıyım. 25 yıllık Gazaltı. Elektrik. karbon. Alüminyun. orta derece de Argon kaynakçısıyım. 0535 3967724

 449. savaş gayret dedi ki:

  slm ben konkasörden imalatından ve arızasından kurulumundan montajından ve üretimden iyi anlayan bi formenim yurt içi ve yurtdışı sorun olmaz 0/532/565/63/71

 450. mehmeterdaş,kaynakçı,24,11,2014,moskovayagitmekistiyorum, dedi ki:

  BENÇELİKKONDÜRÜKSİYON KAYNAKÇISIYIM LİBYA RUSYADAÇALIŞTIM YURTDIŞINDAÇALIŞMAKİSTİYORUM,EMEKLİYİM YURTDIŞIOLSUNFARKETMEZ GERÇEKTENÇALIŞMAYAİHTİYACIMVAR,

 451. mehmeterdaş,kaynakçı,24,11,2014,moskovayagitmekistiyorum, dedi ki:

  BENÇELİKKONDÜKRÜSYONPLAKAKAYNAKÇISIYIM EMEKLİYİM LİBYAVE,RUSYADA ÇALIŞTIM ,LİBYADA,PARTNERTEKNİK,SEMBOL,VE,MERTMAKİNA,DA,ÇALIŞTIM,RUSYADA,RÖNASANS,VE,NORUMMAKİNAVE,ASTEKDE,ÇALIŞYIM,YURTDIŞINEREOLURSAGİDERİM,ÜLKEFARKETMEZ,İŞEİHTİYACIMVAR,,0531552,5087
  ,

 452. mehmeterdaş,kaynakçı,24,11,2014,moskovayagitmekistiyorum, dedi ki:

  BEN,ELEKTRİKKAYNAKÇISIYM,EMEKLİYİM,LİBYAVERUSYADAÇALIŞTIM,MOSKOVADAN,VİZEBİTİMİGELDİM,İŞEİHTİYACIMVAR,YURTDIŞINAGİTMEKİSTİYORUM,ÜLKEFARKETMEZ,ONYILLIKPASAPORTUMMEVCUT,0531,552,5087,

 453. omer dedi ki:

  Merhaba kalip ustasiyim yurt disinda isinizde calismak istiyorum05436726021

 454. omer dedi ki:

  Merhaba yurt disi isiniz varsa kalip ustasiyim05436726021

 455. mücahit kaya dedi ki:

  selam ben mucahit yurt dışı deneyimim vardır senagalden yeni geldim sizde çalışmak istiyorum fransızcam vardır 05458223076 tşkler şimdiden

 456. selahattin yılmaz dedi ki:

  merhaba ben selahattin yılmaz elektrik ustasıyım 8 yıldır bu iş ile ugrasıyorum 4 sene türkiye geneli LCW mazalarının elektirk işlerini yaptık suanda yurt dısındaki firmalarla çalışmak isitiyorum elektrikte calışma izin belgem vardır 0534 320 58 29 irtibat numaram budur bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz saygılar .

 457. ALİ GÜVEN dedi ki:

  25yılık elektrik ustasıyım kalfalık-ustalık-eğitici ustalık belgelerim var yurt dışı iş olursa calışmak isterim 05372908437 ADANA

 458. musa dedi ki:

  Daha önce yurt dışı ırak iran Azerbaycan Elektrik ustası ve ekip başı olarak çalıştım şu anda boştayım 8 kişilik usta ekibi var.Otel rezidıns Avm hastahane okul konut şantiyelerde çalıştık Elektrik tesisat desant kaplo pano tava buspar Zayıf akım data tv yangın montaj işleri yapılır
  .cep 05397667359

 459. mehmet dedi ki:

  Merhaba
  17 yıldır boru kaynak çı sı olarak çalışıyorum Türkiye de ve yurtdışında çalışmış iyi deneyim ustyım iş arıyoru
  e-posta , meh21pol@hotmail.com
  tlf:05398895851

 460. murat aktan dedi ki:

  mrb. murat ben meslek lisesi mezunu mobilya ustasıyım ben yasım 30.yurt dısında calısmak istiyorum bana ulasırsanız sevinirim..iy gunler..0536 663 90 37

 461. Ramazan / KUTSALURFA@HOTMAIL.COM dedi ki:

  mrb ben daha önce yurtdışda çalıştım kaynak ve montajcı olarak 12:12: 1974 doğumluyum iy bir fırmayla yurtdışda çalışmak istiyorum ben gsm 0545 794 59 65 bol kazaçlar arz ederim

 462. levent can dedi ki:

  ist 20 yıldır doğalgaz kalarifer su tesisatı boru kaynağı yaparım tüm sertifikalarım vartel05334620075

 463. Nasreddin Akpınar dedi ki:

  Merhaba ben iş ariyorum taşocağı kıma eleme tesis oprt yim sisinle çalışmak istyorum 05427457415

 464. atilla aydoğan dedi ki:

  marangoz mobilya ustasıyım yurt dışında kıbrıs libya rusyada çalıştım 7kişilik ekibimde var montaş imalat yapılır.05354064766

 465. mennan dedi ki:

  alçıpan montalama kaynak ustasıyım.libya vekazakıstan da çalıştım.projeden anlarım.14yıllık ustayım.05070668719

 466. Mustafa dilber dedi ki:

  mrb ben Mustafa seramik ve dış cephe mantolama ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum. Ekip teğmin Ede bilirim Tlf 05452115461

 467. Mustafa dedi ki:

  Alçıpan Kartonpiyer alçı saten boya ustasıyım. Yurtdışı deneyimim var saygılar: 05322122641

 468. ibrahim dedi ki:

  Merhaba 30 yil deneyimli elektrik osdasiyim yurtdisi isi ariyorum azarbayjan turkmenisdan tercihim ekibim varisim ibrahim tel5414027062

 469. ibrahim dedi ki:

  Yurtdisi elektrik mekanik tava isi yaparim ekibim var 30 yillik deneyimim var kendime guvenim var calisdim yerler turkmen rusyaturkmenisdan azarbayjan irak suriye lipya tl 541,402,7062

 470. ali bayır dedi ki:

  10 yıllık topografım turkıyede her turlu ıslerde gorev yaptım suanlık yurtdısı ısı dusunuyorum olursa sevınırım05343440050

 471. Abdullkerim dedi ki:

  Ben 20 yılık fayans ve seramik ustası yım yurtdışı yurtiçi fark etmez çalışmak istiyorum kıbrıs tada calismisligim var acil işe ihtiyacım var 05368991527

 472. ibrahim dedi ki:

  slm kablo üretim ustasıyım tlf 05346424813

 473. isa arslan dedi ki:

  İsmim isa dubai turkmenistan libya irak gibi yerlerde calist im suan yurtdisinda calismak istiyorum 5443712152 numaram

 474. mesut özdemir dedi ki:

  selamlar ben 27 yıllık fayans ve mermer montaj ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum..tel.. 0542 450 93 08…

 475. kazım yıldırım dedi ki:

  Meraba gaz alti kaynakcisiyim.boya mobilya.catı cepe ustasiyim.yurt disi deyimim var.05368772544

 476. Anonim dedi ki:

  Slm .ben veli tok iş makinesi her marka elektirik ve elektronik ve kilima ustasiyim komyon elektirindede tercubebeliyim uxun sure yurt disida calistim saygilsrimla 0535 404 39 03

 477. veli dedi ki:

  Slm .ben veli tok iş makinesi her marka elektirik ve elektronik ve kilima ustasiyim komyon elektirindede tercubebeliyim uxun sure yurt disida calistim saygilsrimla 0535 404 39 03

 478. recep dedi ki:

  mrb ben çocukluktan yetişme un üretim ustasıyım her çeişt un çıkartırım makinadan a dan zye herşeyini bilirim kaynak makina imalat montaj bakım herseyi yaparım 05415402412

 479. Anonim dedi ki:

  ince işler taşeronu…fayans ve seramik yurt içi ve yurtdışı

  0532 454 37 66

 480. halit karadeniz dedi ki:

  MRB BEN HALİT ELEKTRİK USTASIYIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. PASAPORTUM VAR

 481. ercan cetin dedi ki:

  Slm zonguldaktan ercan cetin angalaj imalat montaj ve kaplama isleri yapiyoruz ekibim var yurt disi tecrubem var 0534 888 99 04 yurt disindan is ariyorum

 482. ALİ ÇİL dedi ki:

  Elektrik ustasıyım yurtdışı makedonya bosnahersek gürcistan tiflisde çalıştım yurtdışı iş arıyorum.

 483. mustafa şahin dedi ki:

  slm mekanik tesisat ustasi ve boru kaynakçısıyım yurdışı tecrubem var 05377960465

 484. Anonim dedi ki:

  Slm ben kayseri den hacı 18 yılık soguk.demirci.ustasıyım.almanyada yurt dışında iş arıyorum. 0541 694 38 58.

 485. mehmet şeyhmus yumugan dedi ki:

  Forklift operatörüyüm iş arıyorum Nerede olursa olsun çalışmak istiyorum tlf 05374659949 ulaşabilirsiniz.

 486. ömer dedi ki:

  iyi bir inşaat kalıp ve demir ustasıyım demir ve kalıpçı ekibim var hepsi tecrübeli elemanlar yurtiçi veya yurt dışı ihtiyacı olan firmalar arasın 05432011569

 487. ramazan dedi ki:

  selam ben boru ve çelik kaynakcısıyım gazaltı ve elektrik daha önce enkada moskova kazakistanda sembol mısırda tav vs yani yurt dışında bir cok firmada calıştım sizin de projelerinizin birinde yurt dışında çalışmak istiyorum tlf 05422864453

 488. mahmut güneş dedi ki:

  mercedes man kamyonlar her model motor her model şanzıman otomatik şanzıman firen ustasıyım yurt dışı alarko holdingde rusyada çalıştım saygılarımla 05345246012 orta derece ingilizcem ve rusçam var

 489. erol uygun dedi ki:

  selam ben erol uygun yaşım 34 yurtdışında çalışmak istiyorum mesleğim sıhı tesisat ustalık belgem var tel 05365266084

 490. cuma aslan dedi ki:

  Mrh 15 yıldır kaynakciyim meslegimde başarılı biriyim elektrik ve gazalti kaynakcisiyim yurtdışında calistim enka ve calik enerji sirketleriyle sizlerle calismak istiyorum 05365802751 tskl

 491. turgay cetinkaya dedi ki:

  Merhaba ben turgay gaz alti ve elektrot kaynakcisiyim
  5 senedir demir dograma isinde calistim. Ve yurt disinda
  Calismak istiyorum. 24 yasindayim ankarada oturuyorum.
  Tel. 0537 914 36 75 pasaportum var .

 492. cemal dedi ki:

  slm ben 15 yıllık elektirik ustasıyım ve genelde taşaronluk yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 05346411566

 493. kenan dedi ki:

  Kuru ve piyasa betonu dökebilen beton santral operatörüyüm kullandığım proğramlar semix,vuruşkan,pimak,güriş ve tekno sistem mobil ve sabit santrallerini kullandım son üç yıldır kuru beton yani travers betonu üretmekteyim yurtdışı işi arıyorum irtibat 0543 937 2499

 494. emrah dedi ki:

  Seramik ustasiym ekip var yurt disi yurt ici calisiyorum 05385056132

 495. emrullah dedi ki:

  Merhaba ben kaynakci ustasiyim asma tavan işide yapıyorum daha önce Irak’ta çalıştım suan tekrar gitmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 05380287444

 496. Anonim dedi ki:

  Elektrikci ustasi is ediyorum yurt dişinda veya yurt içinde sertifikası olan SSK emeklisi olup cevap bekliyorum eğer ciddi ustaya ihtiyaciniz var ise bu telefon numarami arayin 054133533 92

 497. ayhan dedi ki:

  aşcıyısıcak soguk ve un mamulleri üzerine yurt dışı ve oteller gemilerde turner şevi olarak aşcıyım saygılarımla 0530 317 11 46

 498. ahmet öztürk dedi ki:

  merhabalar ben 12 yıl yurt dışında oparötörlük yaptım roder heyap kazıcı yukleyıcı ve su sondaj oparötörlügü portıf te kullanabıılıyorum ıhtıbat 05459524866

 499. Nuri Yılman dedi ki:

  ADIN NURI BAKIR ALIMIYUM GUMÜŞ KAYNAKCIYIM 19 YIL TERCUBEM BEM VAR YURDISNDA CALIMAK ISTIYORUM KAC YIL OLURSA OLSUN FARK ETMEZ İŞİMDE TAM PROFOSYONELIM NUMARAM 05468562783 tesekuler..

 500. Nuri Yılman dedi ki:

  BEN NURİ YILMAN YURT DISINDA CALIMAK İSTİYORUM KAC YIL OLDUGU ONEMLI DEGIL OJIEN BAKIR ALİMİYUM DEMISR KESIM ustasıyım 19 yıılık tercumbem var 05468562783 tel nom tesekuler

 501. Anonim dedi ki:

  maşallah senin bilmediğin kalmamış çalışmak neyine

 502. mehmet ali gun dedi ki:

  Elektrik teknikeriyim 27yasindayim
  Agirlik buyuk projelerde santiye saha icinde elektrik islerinde calistim. Ise ihtiyacim var. 05387015439
  O

 503. bekir dedi ki:

  izmirde yaşıyorum moblya dekarsoyun ve motaj usatasıyım iş arıyorum

 504. bekir dedi ki:

  izmirde yaşıyorum moblya dekarsoyun ve motaj usatasıyım iş arıyorum 0534669250

 505. bekir dedi ki:

  izmirde yaşıyorum moblya dekarsoyun ve motaj usatasıyım iş arıyorum 05346669250

 506. mehmet dedi ki:

  eskavator & loder oparatoruyum yurt disinda is ariyorum 15 yillik deneyimim var e+g+d ehliyetlerim mevcuttur 05321004192

 507. serkan sucu dedi ki:

  cekirdekten yetişme mermer ustasıyım atölye ve montal denizlik balkondenizligi kaplama döseme basamak m tezgah mezar dükanküpesteleri vs gibi kırklareli lüleburgazdan yazıyorum 0537 201 92 68 skayp duygusal769

 508. ümit dedi ki:

  mhrb ben tunel çelik kalıp formeni ümit kamalak ekip gerektiginde araya bilirsiniz 0543 565 29 91

 509. metin özkan dedi ki:

  merhaba ben 10 yıldır elektrik işi yapıyorum ve çok iyi projelerde bulundum mall of istanbul torium alışveriş merkezi kartal gürallar lapishan projesinde bandırma liman avm ora alış veriş merkezinde çalıştım çoğu şantiyede formen olarak çalıştım ve yurt içi çalıştım hep ama şimdi yur dışında hizmet vermek istiyorum ilgilenenler için tel:05530261182 adım metin
  şimdiden teşekkürler

 510. ali geyikci dedi ki:

  mobilya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05374920597

 511. ALİ GÜVEN 05372908437 dedi ki:

  25tılık elektrik ustasıyım kalfalık-ustalık-eğitici ustalık belgelerim var 40yaşındayım adana ikamet ediuorum yurt dışı işlerde calışmak istiyorum saygılar.

 512. seyitaktekin dedi ki:

  s.a sayın sayfanın çok degerlı ınsanları 20 ylık usda basılık ve usdalık gecen zaman asman tavan ve alcıban işi yaptım acıl yurdısı ısı arıyom 05532952807 aslen konyalıyım

 513. Kemal dedi ki:

  slam ben mermer ocaklarında 1999 yılından beri çalışmaktayım ekip çalışmasını iyi bilen birisiyim ustalığımada güvenen birisiyim son yıllarımda usta yöneticiydim ilgilenler arasın görüşelim 0541 512 26 25

 514. RAMAZAN dedi ki:

  mrb ben ramazan elktrik kaynağı ve gazaltı oksijen ve montaj yükseklik korkum yok daha önce yurtdışında çalıştım ben iyi bir firmala çalışmak istiyorum be 1974 dogumluyum ben kaynak belgem var …..GSM ..0545.794.59.65 bol kazaclar

 515. murat baltacı ben firma sahibiyim yeni cep nomu yazmanızı rica ederim 0538 776 47 35 dedi ki:

  25 YILDIR MEKANİK TESİSAT DOGALGAZ USTASIYIM. YURTDIŞINDA MEKANİK TESİSAT FORMENİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. HALEN HAZIRDA FİRMAM VAR EKİP OLARAKTA GELİP ÇALIŞA BİLİRİZ. C SINIFI EHLİYET VAR PASAPORTUM BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIRSEYAHAT ENGELİM YOK.SAYGILARIMLA. 0538 776 47 35 İŞ.212 872 50 92

 516. muzaffer ERGEN dedi ki:

  1963 DOĞUMLUYUM GENÇ EMEKLİYİM YOL YAPIM ŞANTİYELERİNDE DE ÇALIŞTIM ORTA DERECEDE İNGİLİZCEM VAR AYNI ZAMANDA SİLİNDİR VE DOZER OPARATÖRÜYÜM UYGUN OLAN YURT İÇİ VE YURT DIŞI OLARAK ÇALIŞMAK İSTERİM TELEFONUM 05369824307 SAYGILAR

 517. Anonim dedi ki:

  Slm ben serdar gazaltıve eletirik kaynakcısıyım yurtdışında calışmak istiyorum yasım 24 ilgilenen arkadaşlar bu numardan arasın 05078761128

 518. vakkas karakuş dedi ki:

  meraba benim mesleğim bina elektrik mesleğimi 20 yıldır icra ediyorum ve çıraklık eğitim merkezi mezunuyum kalfalık belgem var eyer uygun görülürse çalışmak isterim saygılarımla tel 05366819256

 519. Anonim dedi ki:

  Slm ben sadullah 20 yasindayım yurdisinda calısmak istiyorum elektrik teknisyeniyim 05314938276

 520. muammerçaglak dedi ki:

  kaynak argon rotil bazik kaynakları yapıyoruz ve yurdışında çalıştım lipya ırak ve etopya faprikalar kurduk ve işbitimide türkiyeye dönüş yaptık işarayan olursa telimi yazıyorun 05320599338 kayseri

 521. mesut özdemir dedi ki:

  28 yıllık mermer fayans ustasıyım ihtiyaç doğrultusunda yurt dışında çalışmak istiyorum…0542 450 93 08

 522. zafer dedi ki:

  Selam alipci demirci ekibim var yurtdışından is bakıyoruz tercube var ekip salam daha ne olsun bizde sağlam firma bakıyoruz 05344780131 saygılar zafer

 523. zafer dedi ki:

  Selam kalipci demirci ekibim var yurtdışından is bakıyoruz tercube var ekip salam daha ne olsun bizde sağlam firma bakıyoruz 05344780131 saygılar zafer

 524. hamit dedi ki:

  slm ben gazaltı elektirot tig argon kaynagı yapıyorum yurt dısı işi arıyorum ilgilenen iş verenlerin tel bek saygılarımla 0545 230 30 05

 525. mustafa şahin dedi ki:

  slm 20 yılık mekanik tesisat ve boru kaynakçısıyım sertifikam var acil yurtdışı işi arıyorum 05377960465

 526. abdullah dedi ki:

  meraba ben istanbuldan abdullah yaşım 35 15 yıllık rutil ve bazik örtülü testli lektrik kaynak ustasıyım yurt içi ve yurt dışı kaynaklı iş arıyorum 0534 022 06 34

 527. şahin taş dedi ki:

  slm ben kaynakçı ustasıyım argon kaynagı ve gazaltı kaynakçısıyım tecrubeliyim yurt dısında polimeks inşaatta ve gap inşaat calıştım .. yurt dışında iş arıyorum ve tlfonlarınızı bekliyorum 05302877693

 528. zeki dedi ki:

  Ben alci ve boy usataym

 529. Halil dedi ki:

  selam ben suğutma ısıtma klima, dolap ,soğuk hava işlerini yapıyorum daha önce ırakta çalıştım ihtiyaç doğrultusunda yurt dışında çalışmak istiyorum rusya ve arap ülkeleri olursa iyi olur tşlker 0534 651 90 53 .

 530. ahmet dedi ki:

  iyi gunler elelktirik ve mekanik usdasıyım iş arıyorum özellıkle yurt dısında calıkmak istıyorum 05512134427

 531. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben mehmet elektrik ve tava ustası yurt dışı çalıştım pazaportum varsaygilar 05349205641

 532. hüseyin dedi ki:

  selm ben sıva seramik dışcepe montalama alçı ve boya ustasıyım yurtdışı deneyimim var 05442259069

 533. mesut özdemir dedi ki:

  yaklaşık 28 yıllık mermer fayans ustasıyım ihtiyaç halinde yurt dışında çalışmak istiyorum…042 450 93 08…

 534. ALİ GÜVEN dedi ki:

  25yıllık elektrik elektronik ustasıyım belgelerim var yurt dışı işi olursa cALIŞIRIM.

 535. nazım dedi ki:

  mermer ve fayans ostasıyım ekipde ver 05397755790 yaş 35Yorum yaz

 536. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben mehmet elektrik ustası ve tava işi yaparim yurtdışında çalıştım pazaportum varsaygilar 05349205641

 537. murat ural dedi ki:

  18 yıllık alçı boya ustasıyım.yurt dışı iş arıyorum. 0531 880 92 47

 538. kahraman dedi ki:

  slm ben demir doğrama işleri tesisat kolon kaynak işleri asma tavan dışcephe purofil işleri 27 yıllık mesleki tercübem var pasaportum hazır iş arıyorum . cep.05436334975

 539. kahraman dedi ki:

  slm ben demir doğrama işleri tesisat kolon kaynak işleri asma tavan dışcephe purofil işleri 27 yıllık mesleki tercübem var pasaportum hazır iş arıyorum çok iyi derecede gaz altı elektrok kaynağı. cep.05436334975

 540. zafer dedi ki:

  Selam ben zafer usta 100 kişilik demirci ve kalıp ci ekibin le is arıyoruz yurt disindan saygılar 05344780131

 541. mehmet.yazar.oglu. dedi ki:

  fayans.seramık.ustası…05377633660

 542. Mazlum dedi ki:

  Slm ben kongasor operotoruyum operotoru belgemle yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdisi iş ariyorum

 543. Mahmut dedi ki:

  Merhaba ben Mahmut alçıpan alçı boya demir çelik boru ki sinde çalışacak ekibim var tel 05454982992

 544. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben soğuk demir ustasıyım yurt dışı tecrūbem var ihtiyaç olduğu zaman ararsanız Sevinirim 05347012351

 545. yusuf dedi ki:

  Merhaba ben soğuk demir ustasıyım yurt dışı tecrūbem var ihtiyaç olduğu zaman ararsanız Sevinirim 05347012351

 546. zekı ozel dedi ki:

  selamun aleykum ben adanadan zekı 32 yasndayım adanada yasıyorum 13 yasından berı gazaltı elekrıtık elektornık kaynak ustasıyım babam 7 yıl once vefat ettı ve aıleme bakmak zorundayım yurt ıcı yurt dısı hıc fark etmez heryerde her kosulda calısırım daha once 3 yıl rıusyada calıstım ılgılenen fırmalara tesk ederım

 547. ferdi dedi ki:

  546 558 28 51 para lazm kaynakcıyım argon haric hepsinde teccrübem vr

 548. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben mehmet yaş 34 elektrik ve tava ustası ekibimiz var pazaportum uz hazir arapcamiz var yurt dışında çalıştık saygilar 05349205641

 549. ersin dedi ki:

  slm erzurum dan ersin alçı boya ekibimle birlikte ve izolasyon ekibi ile yurt içi ve yut dışı işlerinize referans 15yıllık deneyimimle hizmet vermekteyiz gsm 0535 861 57 57

 550. recep eren dedi ki:

  selamın aleykum 35yıllık eletirik tesat ustasıyım yutrdışı deneyimim var cep 05414202926

 551. mehmet bakay dedi ki:

  arkadaşlar ben elektik ustasıyım yur dışında iş arıyorum porojeden anıyorum tlf 05442993949 aramanızı bekliyorum

 552. vedat tuncer dedi ki:

  yurt dışında calıkmak ıstıyorum mobılya marangoz ustasıyım herturlı ısımde kendıme guvenırım 05369524094

 553. ali dedi ki:

  merebalar ben 32 senelik kaynakçıyım son 10 yıldır değişik pırojelerde kaynakçı formeni ve kontırolık yaptım kaynak üzerine aynı zamanda kaynakçı ekibim var genel olarak enerji ve boru hatı üzeri çalıştım deneyim iyi bir sıkıntım yok işle ilgili saygılar o5379110462

 554. Anonim dedi ki:

  kaynakçiyım tel 05393503637

 555. ahmet sevim dedi ki:

  kaynakçiyım

 556. ökkeş dincer dedi ki:

  selam ben ökkeş dinçer ben tır şöförlüğü yapıyorum ehliyetim var ben şuan türkiye türk şantiyesinde çalışıyorum ben yurtdışı şantiyesinden çalışmak istiyorum 10 tane arkadaşım var hepsi’den tır şoförü biz türk şanti yurtdışı şantiyesinden çalışmak istiyoruz biz taşeronuna çalışmak istemiyoruz taşeronlar bizim paralarımızı vermiyorlar bize zorluk çıkartıyorlar onun için büyük ana firmada çalışmak istiyoruz cep numaramı söylüyorum 539 720 çift sıfır 93 lütfen bizi arayınız kesinlikle taşeron aramazsın teşekkür ederim iyi günler dilerim

 557. ibrahim doğan dedi ki:

  meraba adım ibrahim yaş 29 elektrik ustasıyım yurdışı işi arıyorum elektrik adına bilmediğim yok saygılar pasapor e sınıfı ehliye yurdısında işe yarmaz sanırım:) ustalık belgem var.

 558. ibrahim doğan dedi ki:

  irtibat tel 05378186109

 559. ibrahim doğan dedi ki:

  meraba adım ibrahim yaş 29 elektrik ustasıyım yurdışı işi arıyorum elektrik adına bilmediğim yok saygılar pasapor e sınıfı ehliye yurdısında işe yarmaz sanırım:) ustalık belgem var. irtibat gsm:05378186109

 560. fuat şeker dedi ki:

  merhaba ben fuat 20 yıllık inşaat tejrübem var 4 yıl türkmenistanda çalıştım ince işler formeniyim saha kalfalıgıda yaptım sizlerle calışmak isterim 0531 290 23 21 erzurum

 561. vedat dedi ki:

  Ben prefabrik ustasym.05346944258

 562. haşim dedi ki:

  Merhaba ben haşim elktirikciyim yurt disinda calismak istiyorum saygilar 05453090314

 563. abdulkadir dedi ki:

  Merhaba, 1 yıl tecrübrli elektrik mühendisiyim.istanbulda oturuyorum.Kırgizistanda iş bakıyorum.ilgililer:
  05348457917

 564. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben nizamettin Özen alçı boya mesleğim var sizinle çalışmak istiyorum ve ağır vasıta ehliyeti olanbilen arkadaşımız var oda sizle çalışmak istiyor. Bana ulaşabileceğğinizz NO 05534855704

 565. nizamettin Özen dedi ki:

  Merhaba ben nizamettin özen alçı boya mesleğim var sizinle çalışmak istiyorum ve ağır vasıta ehliyeti olan bir arkadaşım var oda sizle çalışmak istiyor bana ulaşabileceğğiniz numaram 05534855704

 566. Anonim dedi ki:

  Belgeyi nerden aldın

 567. altay dedi ki:

  slm ben iskele kurum söküm ve montalama ustasıyım ustalık belgem var yurtdışında çalışmaya ihtiyacım var yardım cı olursanız memnun olurum 05369250523

 568. fikret şenel dedi ki:

  30 yıldır kaynacıyım firmanız yurddışın calişmak istiyorum tel 05353045106

 569. mehmet türk dedi ki:

  seramik ustasıyım yurt dışında çalışmışım kendıme güvenıyorum

 570. Kemal yılmaz dedi ki:

  merhaba 27 senelik alçı dekor ustasıyım yurt dışı iş lerde çalışabilirim.alçıpan tavan kartonpiyer bölme duvar işleri yapıyorum. usta arayan firmalar arayabilir. tel.05425853266.kemal usta.

 571. halil ibrahim fucu dedi ki:

  05348441018 celik catı konduksıon 15yıllık tecrube yas28 para kazanmak istiyorum çalışıp yönetio

 572. orhan dedi ki:

  merhaba yaşım 28 8 yıllık medikal gaz yani bakır boru tesisat ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum tel 0537 487 27 32

 573. fikret şenel dedi ki:

  30 yıldır kaynakcyım turddışında calışmak istiyorum te 05353045106l

 574. ibrahim yilmaz dedi ki:

  Selam kütük tav fırın oparatoruyum yurt içi yurt dışı calisirim

 575. ibrahim yilmaz dedi ki:

  05070537065

 576. MEHMET BATI dedi ki:

  mrhb ben kalıp beton ustasıyım yurt dışı deneyimim var katar.libya ve rusyada çalıştım sürekli yurt dışında iş alıyorum usta ihtiyacı firmalara saygılarımla 0544 737 58 32 afyonkahisar

 577. ilhan kural dedi ki:

  20 yıllık alçı boya dış cephe yalıtım ve tamirat tadilat ustasıyım ekibimiz vardır cezayir ve tunus ülkerinde çalışmak istiyoruz İLHAnkural yalova

 578. Anonim dedi ki:

  merhaba
  BEN İŞMAKİNALARI OTO ELEKTİRİKÇİSİYİM
  YUR DIŞI DENEYİMİM VAR

  İSİM ;AYDIN KAYA

  TEL;0534 364 86 17

 579. AYDIN KAYA dedi ki:

  MERHABA
  BEN İŞ MAKİNALARI OTO ELEKTİRİK USTASIYIM

  YURT DIŞI DENEYİMİM VAR

  TEL; 0534 364 86 17

 580. adil kurtoglu dedi ki:

  mrb ben adil kurtoglu moilya 28 yilik is deneyime sahip mobilya ustasiyim son 8 senedir montaj isi yapiyrum yurt disi isi tercihim 0535 740 0624

 581. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben elektirik ustasiyim deneyiliyim avm bankalarda calimisim tercubeliyim Bedri 05309572195

 582. mustafa öztürk dedi ki:

  kablo extruder ustasıym,yurtdışı tecrübem var.yurtdışında iş arıyorum.
  0530 4193417

 583. ADEM dedi ki:

  slm ismim ADEM 20 05 1982 G ANTEP DOGUMLUYUM . MESLEK LİSESİ ELEKTİK BOLUMU OKUDUM TEKSTİL FABRİKALARINDA TRAFO HUCRE VE İÇ TESİSAT BUSBAR GİBİ İŞLERDE CALIŞTIM DAİRE İDARİ BİNAVE BİNA İÇ TESİSAT GİBİ İŞLERDE DENEYİMİM ARTI NEUMAK <POLİP<ELEKTİRİK TESİSATINI YAPIYORUM YURT DISINDA CALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ONCE TURKMENİSTANDA BULUNDUM Bİ POLİP NEUMAK MAKINESİ KURDUM,,, 0530 876 20 40 TŞKRLER

 584. ADEM dedi ki:

  slm ben hasan 1986 g antep dogumluyum 14 sene elektirik tesisat ustasıyım avm ve sanayı dalında deneyımlıyım daha once yurt dısında bulundum ırak ve turkmenistan da yurt dısı iş arıyorum bilginize tşkr ler….tel..0535 622 43 51

 585. yahya durgun dedi ki:

  İsmim yahya durgun yaş 53 30yıtltan beri inşaat işleriy uğraşıyorum halen calışıyorum yurtdışınta bazı firmalarta saha kalfalığı ve formenlik yabtım kalıp duvar demir altyapı işlerinte broje ugulamalı ve kontrolu işlerte başarılı ve deneyımli süber bir kalfayım hızlı bratık uyumlu ve ahlaklı mesleğimin uzmanıyım verilen göreve hazırım trabzonluyum basabortum hazır tlf 05353295741 05353295741

 586. saffet bodur dedi ki:

  beko loder oparatoruyum arabistanda calismak isreterim arabcamm var 05385040310

 587. cevdet simsekli dedi ki:

  Gazalti elektirik kaynagi farketmez yurt disinda calismak istiyom fark etmez

 588. kazım yildirim dedi ki:

  Ekiibim hazir kaynak.boya.makina bakim05368772544

 589. Mevlüt beşer dedi ki:

  Isıtma ve mekanik Tesisat oksijen elektrik kaynak
  Ve istanbulda küçük işler tasaronluk yapıyorum
  2800***3000dolar arası maaş olursa yurt dışına
  giderim
  2005 ::2007 Ukrayna’da formenlik yaptım
  iletişim””:533 372 74 34

 590. vasfi dedi ki:

  Merhabalar ben vasfı ayaz kartonpiyer asma tavan ışık bantı göbek dış cephe iç cephe kaynak boya işi yapıyoru05414933044

 591. vasfi dedi ki:

  meraba ben vasfı dış cephe iç cephe kartonpiyer asma tavan ışık bantı göbek kemer kaynak boya 05414933044

 592. murat dedi ki:

  merhabalar 34 yaşındayım kaynakçıyım ve montaj işlerinde iyiyimdir yurtdışı olurs menmun olrum 05376184612

 593. halim duymaz dedi ki:

  slm ben dış cepe yalıtım alcı sıva boya ustasıyım ve çelik ev montaj ustasıyım yurtdışında calışmak istiyorum 05351020577

 594. necati sarı dedi ki:

  15 Yıllık Alcipanci ustasiyim yurtdışı iş arıyorum numaram
  0533 224 99 03 necati sarı

 595. Tümay dedi ki:

  Merhaba uzun süre elektrik ustası olarak rusya ve türkmenistanda ronesans ve enkada çalıstim yaşım 27 yurt disi elektrik isi ariyorum yardımcı olursaniź çok sevinirum..05386458182

 596. yasar kucuk dedi ki:

  mrh beton santralı oparatoruyum yurt dısında calısmak ıstıyorum 05379729290

 597. kazım yıldırım dedi ki:

  Cati cephe.kaynak.makina mbakim.kalip.mobilya.boya ustasiyim.ekibim hazir.05368772544

 598. Anonim dedi ki:

  alci boya ustasayim yurtdışında calisrim ekip var 05335629608

 599. Eyyüp dedi ki:

  Alçı Boya ustasayim yurtdışında çalışırım

 600. MURAT ÖDEMİŞ dedi ki:

  Merhaba YAKLAŞIK 16 Yıldır mobilya ve ağır sanayi boyacısıyım,akzo nobel distribitörü kemipaz firmasında otamatik tabanca ile uygulama yapmaktayım. international Ve Kansai altan eğitim sertfikalrı mevcut .kullanmakta olduğum tabancalar airless,hvlp,hazneli,havalı,havasız tabancalar ile uygulama ve tabanca bakımında deneyimli ve tecrübeliyim.istenilen mic kalınlıklarına göre uygulama yapmaktayım.ön cv bilgilerimin olumlu olmasını diler çalışmalarınızda başarılar dilerim

  saygılar
  05372666687

 601. Mazlum dedi ki:

  Slm ben mazlum kongasor operotoruyum belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum 05389559079

 602. Mazlum dedi ki:

  Slm ben mazlum kongasor operotoruyum belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum 05389559079 saygilar

 603. kazım yıldırım dedi ki:

  Caticephe.kaynak.mobilya..makina bakim ekibim var.05368772544

 604. Abdurrahim Özdemir dedi ki:

  Mrb ben kepçe oparatorıyım yurt dışında iş arıyorum 4 senelik deneyimim var 05439640803 05531331738

 605. serkan dedi ki:

  Kalifiye vrf ustası 05364789848

 606. mehmet korkunc dedi ki:

  Mrb ben insaat teknikeriyim ayni zamanda formenlik yaptim 11sen dir mkdonjada calistim.uskupte cok tercubeliyum ingilizce rusca mkdonca arnavutca biliyorum ana dilim gibi cok tercubeliyim suan is aryorum 39 yasindayim hic bir sorunum yok 05392708637.mehmet korkunc

 607. mehmet korkunc dedi ki:

  mehmet korkunc

  25 Mayıs 2015 – 13:37

  Mrb ben insaat teknikeriyim ayni zamanda formenlik yaptim 11sen dir mkdonjada calistim.uskupte cok tercubeliyum ingilizce rusca mkdonca arnavutca biliyorum ana dilim gibi cok tercubeliyim suan is aryorum 39 yasindayim hic bir sorunum yok 05392708637.mehmet korkunc

 608. Ercan Özcan dedi ki:

  selam ben ercan 13 yildir insaat ic dekorasyon cati demir kaynak dis cephe pak sayding betopan isleri yapmaktayim yurt disinda calismak istiyorum gsm0532 3318824 mail dekarasyoncu.ercan06@gmail.com

 609. fatih dedi ki:

  Slm 15 yillik celikkapi ve yangin kapisi ustasiyim yas 33 yurtddisi taseronluk montaji yapacak is ariyorum yas 33 tel 0535 654 21 17

 610. Anonim dedi ki:

  Ben mehmet gök boru montaj yurtdışında çalışmak istiyorum daha önce yurt dışında çalıştım 05362345615

 611. mehmet dedi ki:

  Selamünaleykim ben mehmet tecrübeli tank k
  aynakcısıyım ihtiyaca göre ekibim var 05375883076

 612. FERDİ dedi ki:

  SLM BEN 28 YAŞINDA VASIFSIZ ELEMANIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM05395901505

 613. aghamohammad dedi ki:

  Selam
  Afganistan’da Afgan-Türk halkını ve ben engelli Khdmtm olduğumu şimdi var

 614. erkan alp dedi ki:

  slm ben pvc ustasıyım ve yurtdışı deneyım yok ama ısımde başarılıyım 05531265025

 615. erkan alp dedi ki:

  ben pvc ustasıyım veyurt dışında calısmak ıstıyorum 112 senedır devam edıyorum meslegıme 05531265025

 616. İBRAHİM DOĞAN dedi ki:

  merabalar burdan hiç iş bulan varmı acaba bulan varsa yazarsa sevinirim birde iş bulna varsa burdaki arkadslarıda unutmasın eğer başka adam lazımsa tşler .0537 818 61 09

 617. Anonim dedi ki:

  Ben kalıpçı arıyorum, pasaportu en az beş yıllık hazır olan varsa acil beni arasın, iş belarus minsk’te, saat ücreti 6.5 dolar, sağlam usta lazım

 618. omer dedi ki:

  Meraba kalip ustasiyim yurtdisin da calismak istiyorum 05436726021

 619. Suphi bir dedi ki:

  Elektrik ustasıyım….
  Yurt dışında calişmak istiyorum daha once çalişmişm 05079817334

 620. Yavar dedi ki:

  herturlu alcipan ve dartma tavanlar kuruyoruz,ustalar tecrubeli ve disiplinli rusya v gurcustanda azerbaycandada calisiyoruz suan azerbaycandayiz 994557099610 benimadmyaver@gmail.com

 621. y.mimar serdar dedi ki:

  istanbul (bebek etiler) 40 yaşındayım avrupa ülkeleri körfez arap ülkelerinde çalışmak istiyorum yardımcı olabilecek şirket ve kişiler 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 622. ibrahim ensar durmuş dedi ki:

  Ben 6 senedir şantiyelerde konkasör ustası bakımı ve çalıştırmasını yapıyorum yıkama ve arıtma tesislerinde de 3 yıla aşkın tecrübem bulunmaktadır makine kurulumu da yapmaktayım yaşım 25 iletişim nunaram +90534-083-09-36

 623. Teksin dedi ki:

  Merhaba, Kac sene tecruben var? Hangi iste tecruben var?

 624. Anonim dedi ki:

  Umit bicer elektrik kaynak ustasının yurtdışında çalışmak istiyorum boru kaynakcisiyim 0544 964 34 02

 625. Umit bicer dedi ki:

  Elektrik ark boru kaynakcisiyim yurt dışında iş ariyorum

 626. mehmet hanifi avcı dedi ki:

  yurt dışında çalışmak istiyiyorum . 53 yaşındayım 20yıldan fazla deneyimim var yurtdışında çalıştım
  arapça ve kürtçe biliyorum

 627. mehmet hanifi avcı dedi ki:

  yurtdişında çalışmak istıyorum kum ve taş ocaklarında deneyımli tercubeli pırımer çene ve demaka ve dikmili butür makinelerin bakım ve tamirat onarım yeniden tesis kurma yapmaktayım ve bu işte emekliyım bu işte kısım şeflığı yapıyorum

 628. mehmet hanifi avcı dedi ki:

  yurtdişında çalışmak istıyorum kum ve taş ocaklarında deneyımli tercubeli pırımer çene ve demaka ve dikmili butür makinelerin bakım ve tamirat onarım yeniden tesis kurma yapmaktayım ve bu işte emekliyım bu işte kısım şeflığı yapıyorum 05456722455

 629. bekir ottaş dedi ki:

  ben elektirik ustasıyım gazi antep de oturuyorum yurdışında iş arıyorum 0543 698 07 87

 630. osman ozkan dedi ki:

  Merhaba ben osman 30 yasindayim 13 sendir demir dograma ustasiyim kaynak sertifikam var elektirik gazalti ve oksijen kaynaklari kullaniyorum eger isterseniz 10 kisilikde ekibim mevcuttur irtibat telefon no 0536 606 21 68 iyi calismalar

 631. hasan dogan dedi ki:

  inşaat ustasıyım sıva ve alçı ve boyacı ustasıyım 05364111385

 632. hasan dogan dedi ki:

  merhaba inşahat ustasıyım sıva ve alçı veboya ustasıyım 0536 411 13 85

 633. Bahtiyar.Abbasoglu dedi ki:

  slm.40 yasındayım.kaynakcıyım.yabancı dil(rusca) okuma yazma cok iy.0530 429 49 43

 634. cevdetakuzum dedi ki:

  Merhaba alçipan & alçi siva ustasiyim uzun sureli ise ihtiyaç var tecrübeli yim ve tecrubeli yetenekli yerel 13 adamim var alçipan ve alçici 05394733835 teşekkür ederim

 635. HÜSEYİN ÖZDEMİR dedi ki:

  Ben 30 yıl süreyle marangoz / mobilyacılık işleri yaptım. Çıraklıktan yetişmeyim. İstanbul’da yaklaşık 1000 dairelik iş yaptım. Son zamanlarda yalı restorasyonu ile uğraşmaktayım. 20 kişilik bir ekip çalıştırmaktayım. Ayrıca on yıl süreyle imalattan halka olacak şekilde mağazacılık yaptım ve üç mağaza çalıştırdım. Üç ay önce emekli oldum fakat çalışmaya devam etmek istiyorum. Sizin için herhangi bir proje üstlenip ekip çalıştırmak, usta /ustabaşı görevi görmek, işlerin akışını ve takibini yapmak vb. görevlendirmelere açığım. (En son çalıştığım restorasyon işini Güleryüz Mimarlık firması üzerinden yaptım, bana ulaştığınızda şirket sahibi Kadir beyfendinin telefon numarasını sizlere referans olarak verebilirim.) Yurt dışında Rusya, Türkmenistan, Kırgızistan ve Azerbaycan gibi ülkeleri görmek ve buralarda çalışmak istiyorum.
  Aktif olarak kullandığım telefon numaram: 05325802399
  Email adresim: huseyinozdemir1965@outlook.com

 636. mustafa dedi ki:

  merababen mustafa yıldız argon kaynakçısıyım filimlik belgelerim var 26 yaşındayım seyehat engelim yok 05536287533

 637. cevat akartürk dedi ki:

  meraba ben argon gazaltı ve elektrik kaynakcısıyım yurt dışında iş arıyom tecrubem var 0535 356 04 46

 638. cevat akartürk dedi ki:

  meraba ben argon gaz altı elektrik kaynakcısıyım yurt dışında tecrubem var acil işe ihtiyacım var 0535 356 04 46

 639. Güneş çakıcı dedi ki:

  Dış çepe Montolama ustasıyım dış çepe boyası ustasıyım iç çepe boya yapa bilirim düz ihçilik de yaparım ekip de gerekirse getir bilirimi

 640. Güneş çakıcı dedi ki:

  Dış çepe ustasıyım dış çepe boya ustasıyım iç çepe boya yapa bilirim istenirse ekip de getir bilirim düz ihçilik bile yapa birim 0531 989 94 63

 641. ahmet dedi ki:

  merba ben iyi bir argon boru kaynakcısıyım aynı zamanda ködürü işde yabıyorum egipim mevcut tlf 0530 292 73 55

 642. ahmet dedi ki:

  ben iyi argon boru kaynakcısıyım her tülü filimli kaynak yabarım 0530 292 73 55

 643. Anonim dedi ki:

  Mermer fayans tecrübeli yurdışın çalışmış ihtiyaç doğrultusunda çalışmak istiyuruz zeki usta
  533 245 34 72

 644. suleyman dedi ki:

  merhaba ben suleyman duman turkiyeliyim 10 yildir iran tebrizde yasiyorum buradaki piyasaya hakimim benimle calismak isteyen sirketler arayin goruselim 0098 914 107 3681.

 645. Mustafa Gölbaşı dedi ki:

  Mustafa Gölbaşı kaynak ustası yım yurt dışında çalışmak istiyorum. Aynı zamanda silindir ve teelendiroperatoruyum Daha önce Irak’ta ve İstanbul da çalıştım 05384121680

 646. ali rıza kaya dedi ki:

  selam mekanil oto motor ustasıyım belgelerim var 30 yasındayım maddi sıkıntıdan dolayı almanyada calısmak isdiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tesekkür ederim kutahyalıyım 05446894281

 647. Anonim dedi ki:

  Slm ben kablo ve filmasin ustasiyim

  05307710015

 648. isa murat cavan dedi ki:

  Slm ben kablo ve filmasin ustasiyim kadrom var ihtiyaç dahilinde 05307710015

 649. isa murat cavan dedi ki:

  Nerde calistin yurt dişinda

 650. mestan dedi ki:

  ben mestan aydın yaşım 40 kömür madeninden emekliyim kütahyalıyım dış ülkelerde çalışmak istiyorum05395840874

 651. mesut karaaslan dedi ki:

  sa seramik ustasiyim yaklasik olarak 4 yildir bu isteyim yasim 24 rizeliyim yurt disinda iyi bi maasla sorunsuz calisabilirim.

 652. durmuş dedi ki:

  havalandırma ust yurt dışında calş mak ist yorum yurt dısı tercbm var telofola ulsın 05340104532 e sınıfı ehl 18 yıllık

 653. mehmet dedi ki:

  selam asma tavan ve aynı zamanda çelik çatısıcıyım k.k.t.c ve kuzey ırak deneyiyim var işe ihtiyacım var

 654. mehmet dedi ki:

  selam asma tavan ve aynı zamanda çelik çatısıcıyım k.k.t.c ve kuzey ırak deneyiyim var işe ihtiyacım var
  cep tel 05398249599 mehmet

 655. fikret şenel dedi ki:

  30yıldır kaynakcyım firmanızla yurddışında callışmak istiyorum tel 05312661859

 656. memet yanık dedi ki:

  oksijen ve eltk kaynak ustasıyım 05447257552 nodan ulaşabilirsiniz

 657. ALİ dedi ki:

  merhaba rok DELİCİ OPERATORUYUM YURT DISI İYİ Bİ ŞİRKETTE CALISMAK ISTERIM DAHA ONCE ENKA ALARKO CENGİZ VE KOLİNDE CALISTIM ..MAKINA FARKETMEZ HEPSİNDE DENEYIMIM VARDIR ..SAYGILAR 0544 228 33 66

 658. yusuf dedi ki:

  Fayans seramik ustasiyim ekibim var yurtdışında çalışmak istiyorum 05333148161

 659. Erdinc tunç dedi ki:

  Yas 26 elektrik tesisat ustasıyım yurt disinda calismak istiyorum05414902266

 660. mehmet dedi ki:

  Slm ben mehmet elektrik formeniyim irak ve libyada calistik biz 9 kişiyiz puzpar tava ve elektrik isi yapariz arapcamiz var sizinle calasmak isteriz saygılar 05349205641

 661. YASAR dedi ki:

  YASAR-USTA-YURTDIŞI-TESISAT-VE-FAYANS-KALIP-DUVAR-EKIBIMIZ-VAR–KATAR-LİBYA-SUDIARABISTANDA-ÇALISMIS-EKIBIZ—yurt-dısı-işleri-arıyoruz–0535-558-90–96—–

 662. YASAR dedi ki:

  yasar-usta–irak–kerbelada-calısacak-fayans-ustaları–aranıyor–1800-dolar–usta-olan-arkadaşlar–0535-558-90–96

 663. YASAR dedi ki:

  TESISATCILAR.NET—ERKUL-İNSAAT-.COM—İSTANBUL-ATAKÖY–ANAHTAR-TESLIM-İŞLERINİZ–YAPILIR–0535-558-90-96—-yasar-usta-69-bayburt-ekıbı

 664. YASAR dedi ki:

  tesısatcılar.net–TUMTADILATLARINIZ-ANAHTAR-TESLIM-YAPILIR–BEYLIKDUZU–0535-558-90-96

 665. Hüseyin Ertuğrul için dedi ki:

  Merhabalar ben 40 yaşındayım . kaynak ustasıyım. Belgem var . Türk cumhuriyetlerinde , arap ülkeleri. Libyada , körfez ülkelerinde çalışmak istiyorum . yardımcı olabilecek kişiler ve şirketler lütfen ararmısınız . 0 537 456 84 83 Hüseyin ertuğrul. Arkadaşın e-mail inden de ulaşabilirsiniz . teşekkürler.

 666. Murat Darendeli dedi ki:

  Merhaba ben Murat yaş 32 bir cok firmada yönetici olarak calıştım elektrik formeni olarak çalıştım firmanızda calışmak istiyorum ekibim var çalıştığım firmalar Limak Bakü ceyhan boruhatdı Limak ankara segment fabrikası eryap muğla Dalaman EF 16 ucak hangarı kıbrıs akıllı villa tesatı enersis antalya dışhat hava limanı çağla elektrik Irak Erbil amerikan üstü çağla elektrik azerbaycan Hotel 77 inşaat Irak Basra amerikan üstü 77 inşaat afkanistan bagram amerikan üstü met mühendislik rusya selekhard liman tlf 0505 1120785

 667. engin şen dedi ki:

  oto elektrik ustasıyım kosava kazakıstan afganistanda calıstım tel 0538 683 06 04 0372 388 00 38

 668. serkan altun dedi ki:

  slm ben hes tüneleri hızlı trn metro ve otoyol tünelerinde genel formnlik saha formenligi ve kontrol formenligi yaptım 05418037321

 669. nasır dedi ki:

  merhaba adım nasır 21 yıllık sanayı ve inşaat elektrik ustasıyım ekip sorumluğu ve formenlik yapıuorum canlarelektrik-46@hotmail.com 05372877879

 670. mehmet dedi ki:

  Merhaba hataydan mehmet elektrik ve tava ustasiyim ekibim var arapcamiz var yurt disinda calistik pazaportumuz hazir saygilar 05349205641

 671. Yahya koc dedi ki:

  Ben kaynakların hepsini yapiyrm paslanmaz perforce ve benzeri oksijen gazalti elektrt paslanmaz kaynağı telefnm 05455067466 ankarada yasym yurt dışına gderm

 672. Cenap dedi ki:

  Usta oto boyacısıyım arkelik boya kulanmaktayım boya uzerine atamıcam hiçbirsey mevcut deyildir kalfalık belgem mevcutdur makina boya treyler iş makinası herturlu boya mevcuttur elyestabancalarım elyes pompam mevcudur yurdısı işlere saglam sirketlerle devamlı calısmak isterim dolgun ücretle görüşmek işterim ilgilenenlerin dikkatine bekarım 25 yasındayım cenap 0544 516 9525

 673. ahmet dedi ki:

  selam amet ben iş arıyorum atgon kaynakcısıyım

 674. Anonim dedi ki:

  merhaba ben yetkin 24 yasindayim kaynak imalat montaj herturlu celik isi yaparim yukseklik farketmez ozellikle yurtdisi ariyorum 05070327463. .

 675. şevket yıldız dedi ki:

  ben cok iyı derecece cepe kaplama ışleri biliyorum mermer granit ponpak lamınat orkopanel mekanık agrafli duz ıscılıklerı yaptım firma olarakta yurt dışısda iş arıyorum isdediyiniz kadar eleman bu vasiflarda b ula bilirim 1963 dogumluyum aynı zamda bircok firmadan refaransda vere bılırım bır fırmadada marmara bolge sorumluluguyaptım tercıhım kırgızıstan kazakıstan olursa ıyı olur

  saygılarimla ıyı calışmalar

 676. şevket yıldız dedi ki:

  tlf num 0542 495 93 68 0532 733 0508

 677. şevket yıldız dedi ki:

  ben cok iyı derecece cepe kaplama ışleri biliyorum mermer granit ponpak lamınat orkopanel mekanık agrafli duz ıscılıklerı yaptım firma olarakta yurt dışısda iş arıyorum isdediyiniz kadar eleman bu vasiflarda b ula bilirim 1963 dogumluyum aynı zamda bircok firmadan refaransda vere bılırım bır fırmadada marmara bolge sorumluluguyaptım tercıhım kırgızıstan kazakıstan olursa ıyı olur
  saygılarimla ıyı calışmalar

  tlf 0532 733 05 08 *0542 495 93 68

 678. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.

  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.

  deniz.k.oglu@outlook.com

 679. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.
  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.
  deniz.k.oglu@outlook.com

 680. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.
  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.
  deniz.k.oglu@outlook.com

 681. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.
  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.
  deniz.k.oglu@outlook.com

 682. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.
  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.
  deniz.k.oglu@outlook.com

 683. deniz dedi ki:

  Yurt dışında çalışabilecek Mutfak mobilya ve tezgahı ustaları aranıyor.
  -Askerlikten muaf olmak.
  -Yurtdışında çalışma engeli ve sağlık sorunları olmaması gerekmektedir.
  2000 dolar maaş
  Yemek ve kalacak yer verilecektir.
  deniz.k.oglu@outlook.com

 684. Halil dedi ki:

  Slm ben yurt dışı mobilya montajda iş arıyorum ekip olarakda olur 5326068146

 685. yüksel beyter dedi ki:

  35 yaşındayım 15 yıllık alçıpan ustasıyim yurtdışında is ariyorum 05324282676

 686. Mustafa biber dedi ki:

  Selam kaynakçiyim test verebilen yurdisinda is ariyorum bonservis sertifika mevcuttur ilgilenen arkadaslara simdiden tesekurler .suan cezayirdeyim

 687. Mustafa biber dedi ki:

  Kaynakciyim yurdisunda is ariyorum test verebilen tl 0557141273

 688. zafer dedi ki:

  Selma ben zafer usta kalkıp ci demirci ekibim var yurtdisindan is bakiyoruz 05344780131

 689. HÜSEYİN dedi ki:

  MERHABA;
  BEN 30 YILLIK FAYANS MERMER VE KARO USTASIYIM BUGUNE KADAR SÜREKLİ YURT DIŞINDA ÇALIŞTIM REFERANSLARIM ÇOK SAĞLAM TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE VEREBİLİRİM. GEREK USTA OLARAK GEREKSE EKİP KURUP FORMEN OLARAK YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM…

  0553 372 30 38

 690. Anonim dedi ki:

  SELAM YURT DIŞI TECRÜBEM VAR ELEKTRİK USTASIYIM GURCISTANDA ADLIYE SARAYI OTEL KONUT GIBI ISLERDE CALISTIM TELEFON 0541 887 30 53 hasan ali

 691. Anonim dedi ki:

  Merhaba yurt dışı tecrübem var gurcıstanda adlıye sarayı otel konut işlerinden çalıştım elektrik ustasıyım 0541 887 30 53

 692. mithat dedi ki:

  —Kaynak teknikeriyim. aynı zamanda çelik konstüriksiyoncuyum. sertifikalarım ve diplomam mevcuttur (gazaltı,elektrod ve oksigaz kaynağı yapabiliyorum)ve teorik bilgilerim mevcuttur. çizim programları kullanabiliyorum.
  üniversite ön lisans bölümü kaynak teknolojisi mezunuyum
  telefon:0536 684 14 78

 693. ismail yakar dedi ki:

  merhabalar ben çekirdekten elektrik kaynağı başta olmak üzere bütün kaynak çeşitlerinde tecrübe sahibiyim elekrik ve gazaltı sertifikam var ayrıca mekanik işlerde de tecrübem var yurtdışı’nda çalıştım bilgilerinize arz ederim saygılar.

 694. bekir avsar dedi ki:

  Slm ben bekir usta poletilen alin ve fizyon kaynak ustasiyim yurt disi moldova rusya libya gb ulkelerde calistim pprc.pvc.aspes vs boru montajlardada tecrubeliyim yurt disi tercihimdir 0534 543 22 02

 695. bekir avsar dedi ki:

  Selam ben bekir usta poletilen alin ve fizyon kaynak ustasiyim moldova rusya libya tecrübem var yurt dışı tercihimdir 0534 543 22 02

 696. Koray dedi ki:

  Slm yurtdisi tecrubem var azerbaycan baku de haydar aliyev airport (havalimani)da elktirik formeni olarak calistim tekrar yurtdisinda calismak istiyorum.ilginiz icin tesekkurler.0534 797 7112 koray

 697. MELIK YILMAZ dedi ki:

  EYURT ICI VE YURT DISI N MELIK YILMAZ GAZ ALTRI VE ELEKTIRIK KAYNAK CISIYIM IS ARIYORUM GSM 0535 327 53 43 0546 572 09 68

 698. barış İNCİ dedi ki:

  Merhaba gazaltı ve elektrik ark kaynakcısıyım 12 yıllık mesleki ve yurt dışı tercubelerim var 05445123814 05436274841

 699. şahin yıldırım dedi ki:

  e d ehliyetim src belgeleri psikotik nik belge dijital ehliyetim pasaportum herseyin tam Tanker de olur 05362222568

 700. Hasan dedi ki:

  Elektrik bakım teknisyeniyim tesis kurulumu devreye alma ve işletme tecrübelerim vardır

 701. fuat şeker dedi ki:

  25 yılık inşaat tejrubem var 4 yıltürkmenistanda formenlik yaptımsaha sorumluluguda yaptım sizlerle calışmak isterim 0531 290 23 21

 702. Mehmet Gümüş dedi ki:

  43 yıllık inşaat tecrübem var ekip, usta arıyan varsa 30-40 kişi de hazırlarım yurt dışı tecrübem var 536 213 56 56

 703. haan dedi ki:

  Merhaba her işe elim yatkındır diyebilirim Memur emeklisiyim yurt dışında çalışmak isitiyorum

 704. Abdulkadir dedi ki:

  ben 27 yıldır mobile işiyle uğraşıyorum ve çok güzel macarca biliyorum imalat ve montaj farketmez iş arıyorum
  macarca dili çok iyi biliyorum beni arayın 0553 630 74 02

 705. Mustafa Koç dedi ki:

  Mustafa ben uzun zamandır kulevinç operatörlüğü yapmaktayım bir çok yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde puroje bitirdim Tünel kalıp ahşap peri kalıp çelik montaj kayar kalıp gibi birçok iş üzerinde tecrübeli ve deneyimli bir operatörüm uygun görürseniz yurt dışı şantiyelerinizde şirketiniz adına sizlerle çalışmak ister saygılarımı sunarım yurt dışı olarak Afrika rusya Cezayir Tunus Libya Irak İran gibi yurt dışı purojelerinde çalıştım tonajlı ve normal tonajlarda her marka kulevinç çeşitleri ve modelleri kullandım cep 0535 666 6621
  (meyil adresim)mustafaa_-_koc@hotmail.com

 706. HÜSEYİN KAS dedi ki:

  yurt dışı vasıfsız usta yardımcısı olarak calışırım tel 05438912780

 707. celal dedi ki:

  slm merhaba ben mermer ve seramik montaj ustasıyım avrupada olursa çalışmak isterim 05366935265

 708. ahmet dedi ki:

  kaynakçiyım iş arıyorum 05393503637

 709. Göksal araz dedi ki:

  Merhaba ben son 5 yıldır elektirik ustabaşı ve formemlik yaptım yurtdışı tejübem de var tlf 05512369489 acil işe ihtiyacım var bilginize

 710. dursunfaih araz dedi ki:

  Merhaba ben dusun fatih 5 yıldır elektirik ustabaşı ve formemlik yaptım yurtdışı tejübem de var tlf 05512369489 acil işe ihtiyacım var bilginize

 711. adil kurtoglu dedi ki:

  ben mobolya montaj ustasiyim 36 yadindayim,yurt disi islerinde calismak istiyorum 0535 740 0624

 712. dilaver ege dedi ki:

  42 yaşındayım 30 senelik kaynakçıyım GAZ ALTI VE ELEKTİRİK KAYNAĞI VE MONTAJ USTASIYIM YURT DIŞNDA SİZLERLE BİRLİKTE ÇALİŞMAK İSTERİM. TEL:05374231063

 713. deniz bozkurt dedi ki:

  adım deniz bozkurt bursadayım 10 senedir kaynak çelik imalat montaj ustasıyım numaram 05382515928

 714. turan dogan dedi ki:

  merhaba ben 33 yasinda alcipan seramik ustasiyim ve ayri zamanda taseronluk da yapmaktayim kendi uzman oldugum bu iki kalem uzerinde gerekli tum refarans bilgilerimi mail yoluyla isteyen arkadaslara gonderebilirim.bir cok yurtdisi tecrubem var ve yurtdisinda gerek maasli gerekse tasore edebilecekginiz isleriniz olur ise gormek isterim.00905374984242 turan dogan

 715. turan dogan dedi ki:

  merhaba ben 33 yasinda alcipan seramik ustasiyim ve ayri zamanda taseronluk da yapmaktayim kendi uzman oldugum bu iki kalem uzerinde gerekli tum refarans bilgilerimi mail yoluyla isteyen arkadaslara gonderebilirim.bir cok yurtdisi tecrubem var ve yurtdisinda gerek maasli gerekse tasore edebilecekginiz isleriniz olur ise gormek isterim.00905374984248 nodan bana ulasabilirisiniz turan dogan

 716. ramazantuncel dedi ki:

  slm ben ramazantuncel seramikci ustasıyım bekarım tek başıma yaşıyorum yurt dışı tercübem var yurt dışında çalışmak istiyorum mumkunse tel 05417467002

 717. ramazantuncel dedi ki:

  slm yurt dışında çalışmak istiyorum seramıkcı ustasıyım yurt dışı tercubem var tel 05417467002

 718. Anonim dedi ki:

  33yasindayim havalimanlarinda pist apron ayrica yol betonu doken pover pavers veya comako makinalarinda operatorluk yaptim is ariyom 05395486703 kenan

 719. harun üstün dedi ki:

  slm makina yagcısıyım iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 720. harun üstün dedi ki:

  slm makina yagcısıyım iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim 0541 7223889

 721. ufuk kaya dedi ki:

  torna tesviyeciyim meslek lisesi mezunuyum yabancı dilim orta yaş 27 yurt dışında çalışmak isterim tel05353130295

 722. Fatih Akgün dedi ki:

  Merhaba ben fatih akgün 20 yıllık asma tavan alcıpan usta yım Gebze kocaeli bölgesinde işiniz itinayla yapılır 05327604320

 723. mehmet dedi ki:

  slm ben inşaat kalıp ustasıyım yaş 52 maddi sıkıntı yüzünden yurt dışında çalışmak istiyorum.yurt dışı tercübem var katar libya rusya tataristan gibi ülkelerde çalıştım ilgilenmenizirica ederim ve şimdiden teşekürler cep 0544 737 58 32

 724. muslim dedi ki:

  merhaba arkadaşlar .
  ben muslum usta alcipan bölme duvar kilipin ve karolam asma tavan ustasiyim proje okurum isimde tecrubeliyim aynı zamanda montaj ustadiyim ne olursa farketmez yurt dışı tecrübem vardır cezairde 2 sene kadar calistim yurt dışı işi arıyorum cezayir. rusya ukrayna kazakistan fark etmiyor

  batman sasonluyum bekar25 yaşında yim

  yalnız yada yardimci la beraberde gelebilirim pasaportum hazır tlf la aramanızyeterli
  tlf = 05434317518

 725. veysel dedi ki:

  slm ben veysel 13 yıllık mobilya cila ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyom 05392072627

 726. emin dedi ki:

  merhabalar ben EMİN,
  1.bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans mezunuyum
  2.işletme lisans mezunuyum
  3.arapça öğretmeniyim

  daha önce yurt içinde değişik firmalarda muhasebeci, üst yönetisi ve kamp amiri olarak çalıştım.

  yurt dışında muhasebe işlerinde yada kamp amiri olarak çalışmak isterim. 0533 330 2361

 727. şevket çolak dedi ki:

  1984 doğumluyum mobilya üretim ve montajı ustasıyım firmanizla yurtdışında çalışmak isterim ilginize
  0554 732 80 53 şevket çolak

 728. ENVER UÇAR dedi ki:

  OTO ELEKTRİK USTASIYIM İŞ ARIYORUM LİBYA RUSYA ŞANTİYE TECRÜBEM VAR 0534 043 44 58

 729. SEZER CEYHAN dedi ki:

  İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.EMEKLİ(2014 YILINDA)ASTSUBAYIM. SAYGILARIMLA RİCA EDERİM.
  TLF.:5534580104
  sezer.ceyhan@hotmail.com

 730. şaban bahar dedi ki:

  elektirik ve pano kurumunda deneyimli ehliyetli elektirikciyim sahak ve kolin şirketlerinde formenlik yaptım yurt dışı işlerine sıcak bakıyorum benimle calışmak isteyen arkadasların telefonunu beklerim 05432132242

 731. şaban dedi ki:

  elektirik ve pano kurumunda deneyimli ehliyetli elektirikciyim sahak ve kolin şirketlerinde formenlik yaptım yurt dışı işlerine sıcak bakıyorum benimle calışmak isteyen arkadasların telefonunu beklerim 05432132242

 732. şaban bahar dedi ki:

  elektirik pano işleriniz deneyımlı ehliyetli elektirikciyim 05432132242

 733. Mehmet dedi ki:

  yurtdışına argon kaynakçısı arayan firmalar var mı, yurtdışı iş arıyorum.

 734. Murat BAĞCI dedi ki:

  Asmatavan ustayım yurt dısında calısmak istiyorum tel 0505 208 2023

 735. mennan dedi ki:

  alçıpan montalama kaynak ustasıyım.projeden anlarım.daha önce libya ,kazakistan daçalıştım.iş arıyorum.05385471329

 736. Yaşar usta dedi ki:

  yurt dışında mobilya ustası arayan firmalar aranıyor. mobilya ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum.

 737. Ali fuat dedi ki:

  Damper dorse imalat ustasıyım yurdunda çalışmak istiyorum 05321743461

 738. Ali dedi ki:

  Damper dorse imalat ustasıyım yurdunda çalışmak istiyorum 05321743461

 739. yasin KILIÇ dedi ki:

  MRB 30 yaşında 15 yıllık deneyimimle sertifikalı gaz altı, elektrik ve ayrıca boru kaynak ustasıyım bilgilerinize sunarım…0544 559 52 79

 740. fadilçetin dedi ki:

  elektirikustasıyımbelgem var yurdışında çalıuşmak istiyorum tlfonum 05394972249

 741. adem boran dedi ki:

  oto elektrik ustasıyım iş arıyorumyurtdışı deneyimim var tel 05078494673saygılar

 742. adem boran dedi ki:

  oto elektrik ustasıyım yurtdışı deneyimşm var iş arıyorum tel05078494673

 743. Oktay dedi ki:

  Slm 20 yıldır dorse damper mikser silobaz şase şant kumlama ve boya işleri yapmaktayım yurtdışında calişmak istıyorum olumlu tekliflere açığım 0535 100 29 08

 744. AYTAÇ TENLİK dedi ki:

  38 yasindayim yurtdisina gitmek istiyorum meslek lisesi mezunuyum E/A2 src4 ehliyetim var telim 05438379716

 745. AYTAÇ TENLİK dedi ki:

  38 yasindayim yurtdisina gitmek istiyorum meslek lisesi mezunuyum E/A2 src4 ehliyetim var telim 05438379716 Meil aytactenlik@hotmail.com

 746. AYTAÇ TENLİK dedi ki:

  E/A2 src 4 ehliyetim var meslek lisesi mezunuyum yurtdisinda calismak istiyorum telim 05438379716

 747. Anonim dedi ki:

  Benim bildigim yiksel insaatin butun soforleri para alamadigi icin birakti

 748. kadir dedi ki:

  slm ben adanada oturuyom ırakta üç dört şirkette taşronda çalıştım turkiyede birçok yerde çalıştım yurtdışı işi arıyom kaynakçıyım elektırot gazaltı kaynagı yapmaktayım 3 yıllık pasaportum var şuan saygılar05070065859

 749. Cem balyemez dedi ki:

  15 sene kalfalik YAPTIM EKIP SORUNU YOK INCE IS VE GENEL ALTYAPI. ISI YAPACAK. ENKADA CALISTIM 15 YIL

 750. Cem balyemez dedi ki:

  ALTYAPI. Ince isler ekip sorunum yok 15 yil yur disinda calistim rusya. Tel05344262313

 751. cengiz dedi ki:

  Alci alcpan boya ve kartonpiyr ustasiyim is ar 05337387161

 752. Selam alekum ben Kadir Kadirow nomeram +99368936101 +99364494956 +993671702 dedi ki:

  Ben montajci farmeni olarak calishdim montaj imalat ishi yapyon bida gaynakci sertifikalarimda war belgemde war tawan dik yan gaynaklarini yapyom eger olorsa turkmenistanda calishsam coh iyi olordi ben ewliyim onun yuzinden hanimida hamlya onun yuzinden kendi ulkemde calishmak isteyorim turk shiketlerinde russca ozbekce turkmence gazakca turkce dilini bilyorim

 753. Elektrik desant işleri ve kablo tavasi doseme ustasiyim yurt dışı deneyimim var zayıf akım ve elektrik işleri yapilir dedi ki:

  Özgur bayram 0531 262 4560

 754. AYTAÇ TENLİK dedi ki:

  38 yasindayim E/A2 src4 ehliyetlerim var meslek lisesi mezunuyum telim 05438379716

 755. kumada ponusu otel ve insaat elektrikcisiyim yurt disinda tesrubem var dedi ki:

  Erol oral 0533 257 56 78

 756. suleyman gok dedi ki:

  546 961 5256 beton santirali oporotoruyum yurtidi isi ariyom farketmez bebim icin pororamlar

 757. dursunfatiharaz dedi ki:

  Merhaba ben son 5 yıldır elektirik usta başı ve formen olarak çalıştım yurtdışında iş arıyorum acil işe ihtiyacım var bilginize tlf 05512369489

 758. Elektrik kaynakcısıyım tercubeliyim dedi ki:

  Seyithan 05358870475

 759. tuncay alan dedi ki:

  fayans ustasıyım garanti usta belgeesine sahibim arabistan istanbul ankara izmir iş aarıyorum

 760. tuncay alan dedi ki:

  fayans ustaasyım yeterlilik belgesine sahibim iş arıyorum arabistan tercihim 44 yaaşındayım tel 05455951450

 761. Şenol kocabaş dedi ki:

  Oto Elektrik ustasıyım yurt dışında çeşitli bölgelerde çalışabilirim ustalık belgem vardır. Agır vasıta ehliyetede sahibim yabancı dil olarak arapça konuşuyorum. Telefon numaran 05323972806

 762. Ahmet recber dedi ki:

  05425109888 e\a2 beton mikseri soforuyum danperli arac tecrubeli 27 yasindayim rusyada calistim

 763. Ahmet recber dedi ki:

  05425109888 numaram ismim ahmet e\a2 beton mikseri soforuyum danperli arac tecrubeli 27 yasindayim rusyada calistim

 764. çelikboru kaynakçısıyım.(elektrot),sertifika ve test belgem var,yurt dışında çalışmak isterim.: 05462516864 dedi ki:

  ilker gedik

 765. Köksal dedi ki:

  ekibim le damper dorse lowbet 1360 çöp treyler Konteynır Şase si vs işleri yapıyorum ihtiyacı olan varsa TL 05353767504

 766. Köksal dedi ki:

  6 kişilik ekibim le damper dorse lowbet 1360 konteyner Şase si çöp dorde si tanker işleri yapıyorum yurtdışı yurtiçi güzel fiyatlara açığım TL 05353767504

 767. nurullah demir dedi ki:

  merhababen istanbuldan nurullah demir 17 yıllık mermer uygulama mermer silim cila ustasıyım yurt içi yurt dışı iyi bir ustsya ihtiyacınız varsa arayın 05356093487

 768. nurullah demir dedi ki:

  merhaba 17 yıllık mermer uygulama mermersilim cila ustasıyım 05356093487

 769. doǧalgaz,çelikboru kaynaǧı mesleǧim,test ve sertifikam var,yurt dışında çalışmak isterim. tel: 05462516864 dedi ki:

  ilker gedik

 770. s karagoz dedi ki:

  15 yıllık ınce ısler formenıym proje okurum her meslekte ekıp arkadaslarım vardır 05398928027

 771. mustafa koç dedi ki:

  18 yıldır kulevinc operatörlüğü yapmaktayım bir çok yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde puroje bitirdim tünel kalıp ahşap peri kalıp çelik montaj kayar kalıp gibi birçok iş üzerinde tecrübeli ve deneyimli biriyim uygun görürseniz yurt dışı purojelerinizde sizlerle çalışmak ister saygılarımı sunarım cep:0535 666 66 21

 772. muhammed dedi ki:

  9 yildir kaynakciyim ihtyac varsa 0534.083.21.51

 773. erkan gunduz dedi ki:

  Slm ben çelik e boru imalat ve montaj elamaniyim yurtdisi tecruben var pasaportumvar 10 yilliktir 0543 939 3004 ilginize

 774. sinan seker dedi ki:

  Beden iscisiyim yurt disi sorunum yok is ariyorum (acil)

 775. sinan seker dedi ki:

  Beden iscisiyim ekim sikintim yok alt yapi isinde calistim askerlik sorunum yo is ariyorum 05340807042

 776. Alisher xalilov dedi ki:

  Merhaba ben Kaynakci argon eliktrik paslanmaz p11 p 91 7 senlik tecrübem var

 777. murat dedi ki:

  camcı ustasıyım 43 yaşındayım..05357115450

 778. metin dedi ki:

  Mobilyaciyim yurt disinda is ariyorum yas 36 paso var 0544 585 58 45 ankara

 779. Ercan emirler dedi ki:

  Yaşım 35 oto elektrik ustasıyım daha önce irakda çalıştım şimdi iş arıyorum 0543,737,65,57

 780. Elektrik ustasiyim rusyada calistim ve20 yildir 5 yildizli otellerde calistim dedi ki:

  05357167098 teglefonlarinizi bekliyorum

 781. Ercument yener dedi ki:

  Elektrikciyim rusya deneyimim var ayrica 5 yildizli otellerde 20 yillik deneyimim var tlf 535 716 70 98

 782. Ercument yener dedi ki:

  Elektrikci ustasiyim rusya da meclis binasının yapiminda calistim 20 yillik 5 yildizli otellerde is tecrubem vardir numaram 05357167098 telefonlarinizi bekliyorum..

 783. YASAR dedi ki:

  BEN 15 YİLLİK AGİR VASİTA LOGBET SOFORUYUM KAZAKİSTAN OZBEKİSTAN TARAFİNDA İS ARİYORUM 538 818 32 86

 784. mehmet sarıoglu dedi ki:

  mrb 1970 samsun dogumlu 92den E sınıfı agır vasıta soforum sızınle yurt dısında calısmak ıstıyorum tel.5325863882

 785. Mehmet Ali Çetinkaya dedi ki:

  Meslek Lisesi Mezunuyum 3 yıldır kaynakciyim ustalık belgesi var elektrik ark kaynağı oksijen kaynağı ve argon kaynağı biliyorum 19 yaşımdayım

 786. Mehmet Ali Çetinkaya dedi ki:

  Meslek Lisesi Mezunuyum 3 yıldır kaynakciyim ustalık belgesi var elektrik ark kaynağı oksijen kaynağı ve argon kaynağı biliyoruom 19 yaşımdayım 05374624716 telefonlarinizi bekliyorum

 787. Mülayim aslantekin dedi ki:

  Kaynakçı kamyon makascı sıyım ve lastikdende anlarım yurd dışı işi arıyorum 05357321123

 788. Hayrli geceler 10 kişilik inşaat ustası ekibiyiz, daha önce yurt dışında calistik, alçı boya fayans ve sıva işleri yapıyoruz, sizde isterseniz yurt dışı isleeinizde çalışmak isteriz şimdiden tesekkur ederim, 05352146239 dedi ki:

  Duran

 789. bulutmurat_5801@hotmail.com dedi ki:

  işarıyom yurdışında inşaat kalıp ustasıyım 05324225917

 790. AYTAÇ TENLİK dedi ki:

  Yurtdisinda calismak istiyorum elimden her is gelir telim 05438379716

 791. Mobilya boyacı sıyım Irak'ta çalışmayı düşünüyorum usta arayan firmalar burdan bana ulaşabilirsiniz 0535 2 68 95 18 dedi ki:

  Hidayet çiçek

 792. Hidayet çiçek dedi ki:

  Mobilya boyacı sıyım Irak’ta çalışmayı düşünüyorum usta arayan firmalar burdan bana ulaşabilirsiniz 0535 2 68 95 18

 793. beneletrikvegazaltıkaynakcısıyımyurdışındaşantiyelerdeçalışmakistiyorusaygılsr. dedi ki:

  Yılmazkırtıl

 794. gürcan ayatay dedi ki:

  kalipcıyım yurtdısında calişmak ıstıyorum 0543 717 25 71

 795. Cihan Celik - 0530 311 22 88 dedi ki:

  Ben bakü olimpiyat stadında çalıştım sonra Rusya samarada devam ettim firma işi bırakınca şu an boştayım mümkünse yurt dışında Makedonya azerbaycan olabilir teşekkürler

 796. 4 yıllık kaynakciyim lise mezunuyum sertifika var iş yere açma belgem var isteğim almanyada çalışmak ihtiyaç duyan burdan ulaşabilir irtb no 05342451516 dedi ki:

  Habib

 797. 4 yıllık kaynakciyim lise mezunuyum sertifika var iş yere açma belgem var isteğim almanyada çalışmak ihtiyaç duyan burdan ulaşabilir irtb no 05342451516 dedi ki:

  Baran

 798. Tolga özer dedi ki:

  elektirikçiyim yurtdısında calısmak istyorum .sorumluluk alacak ve işdeneyımım yuksek . 05534932695

 799. Ahmet özbek dedi ki:

  Elektrik ustasiyim tava pano vs… tum islerden anlarim bana donus yaparsaniz mennun kalirim 05536082544

 800. Ahmet özbek dedi ki:

  Elektrik ustasiyim tava pano vs… tum islerden anlarim yurt disinda da calistim bana donus yaprsaniz memnun kalirim 05536082544

 801. Murat çavuş dedi ki:

  Alt yapıda uzmanım eletırık doyalgaz su pıssu teretuvar cevre düzenlemesi göturu bedelde yaparız tercıhımm rusya +90 (532) 563 70 14 itipat

 802. zülfikar dedi ki:

  17 yıldır kaynakcı formeni ve süper vizorolarak tekfen kama alstom gibi şirketlerde çalıştım ihtiyacı olan şirketlerden haber bekliyorum tl.0532307614

 803. zülfikar dedi ki:

  17 yıldır kaynakcı formeni ve süper vizorolarak tekfen kama alstom gibi şirketlerde çalıştım ihtiyacı olan şirketlerden haber bekliyorum tl.05323076148

 804. ibrahim avcı dedi ki:

  meslek yüksek okul doğalgaz mezunuyum yurtdışında iş arıyorum 05415902691

 805. murat cam dedi ki:

  mereba ben inşşat kaynakcısıyım bir cok projede önemli yerlerde rol aldım kendime güvenim tam iş arıyorum 05458958090

 806. Erdoğan özel dedi ki:

  E sınıfı ehliyetim var artı soğuk demirciyim yurtdışında iş arıyorum

 807. samet usta dedi ki:

  alçı boya diş cep işler yapılra 0533 0380071 ekip

 808. Slm elektrik selülozik gaz altı kaynakcisiyim ve montaj ustasiyim ilginize 0545 479 6392 dedi ki:

  Mesut

 809. Aziz cesur dedi ki:

  Merhaba 22 yıldır. Boru ve çelik konstrüksiyon saj metal kaynakları yapmaktayımdır. Yurdışında çalışmak isterim. 05352752897 saygılar

 810. Elektirik ustasiyim yurt dışında iş arıyorum bütün evraklar hazırdır 0535 870 39 86 dedi ki:

  Bilal Aydogmus

 811. Slm 22 yaşında elektirik tesisatci ustasiyim 8 yılık elektirik geçmişim var başta Dubai olmak üzere gelecek olan iş tekliflerini bekliyorum 05070493709 ömer dedi ki:

  Ömer Alp aslan

 812. Slm 22 yaşında elektirik tesisatci ustasiyim 8 yılık elektirik geçmişim var başta Dubai olmak üzere gelecek olan iş tekliflerini bekliyorum 05070493709 ömer dedi ki:

  Ömer arpacik

 813. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben konkasör öprt no 05427457415

 814. Enveruçar dedi ki:

  oto elektrik ustasıyım iş arıyorum tel 0534 043 44 58

 815. ılhan buyukkeskın dedi ki:

  merhabalar ben ılhan 28 yasındayım tugla ytong duvar ustasıyım yurtdısında calısmak ıstıyorum ılgılenen fırmaların telefonunu beklıyorum 05306681450 saygılarımla

 816. muharrem şahin dedi ki:

  merhaba ben arac tamircisiyim ama her işde elim yatgın 05059930658

 817. tecrübeli eskavatör ve loder operatörüyüm dedi ki:

  sıtkı koç 545 6133474

 818. ertan güney dedi ki:

  universite mezunuyum. ben beko loder jcp opertatörüyüm. gürcistanda is ariyorum. tlf : 0 531 666 07 95

 819. merhaba ben elektrik ustasi no=0530.884.6434 dedi ki:

  Hamza zırh

 820. merhaba ben elektrik ustasi no=0530.884.6434 dedi ki:

  Hamza zirh

 821. hulusi keni dedi ki:

  yurtdişinda calıştım rusya socı erbil bagdat necef elektrıkci ustasıyım cıkiş sorunum yok sisinlede calışmak isterim iyi akşamlar 0534 286 40 83

 822. elektrik ustasıyım elektrigin butun dallarından anlarım dedi ki:

  Ömer faruk
  05415347489

 823. Turgut KABA dedi ki:

  Merhaba ben elektrik topraklama ustasi endüstriyel projelerde sizlerle calismak isterim saygilarimla
  Turgut kaba
  0536 796 95 39
  turgutkaba72@gmail.com

 824. şenol dedi ki:

  Selam elektirik ve gazalti kaynak yaparim yurdisinda calişmak isterim 05412267096

 825. Anonim dedi ki:

  GAZALTI ELEKTRİK KAYNAĞI BELGEM VAR İŞ ARIYOM ABDULKADİR KOÇ 05428266070

 826. konkasör ustasıyım 15yıllık iş arıyorum05444402758 dedi ki:

  Cengiz doğan konkasör ustasıyım ekipli ekipsiz iş arıyorum 05444402758

 827. murat akyol dedi ki:

  slm 38 yasındayım 20 senedır mobılya ısı yapmaktayım yur dısında calışmak ıstıyorum 0538 356 28 92

 828. murat akyol dedi ki:

  mobılya ustasıyım 38 yasındayım yurt dısında calışmak ısıtyorum 0358 356 28 92

 829. 15 senelik elektrikciyim yurt disi is ariyorum 0543 763 44 01 dedi ki:

  ayhan

 830. müjdat dedi ki:

  Kaynakçıyım gazaltı karbon elektrik kaynağm
  Var sertfikalarım mevcut yaş 25 tel:0535 029 48 44

 831. PVC ustasiyim alcipan ve asma tavan işlerini de yaparim. 18 yillik pvc sektöründe deneyimim var dedi ki:

  Can Avcil 05078612635

 832. konkasor ustalığı ve formenligi yapmaktayim dedi ki:

  Doğan günaydın telefon 05368987884 numaradan ulasabilirsiniz

 833. Anonim dedi ki:

  havalandırma ustasıyım.yaklaşaık yirmi kişilkik havalansırma ustası ekibim var.katarda rusyada arabistanda çalışmış tecrübeli personel.biligilerinize.05415027775 telefonum.

 834. Anonim dedi ki:

  Tır şöförü 05396695481

 835. Fatih dedi ki:

  Tır şöförü 05396695481

 836. ilker gedik dedi ki:

  Çelikboru kaynakçısıyım.test belgeli.uygun şartlarda her yerde çalışırım. 05462516864

 837. ilker gedik dedi ki:

  Slm. Çelikboru kaynak ustasıyım.(testli),

 838. Ilker gedik dedi ki:

  Çelik boru kaynak ustasıyım.(testli),yurtdışında çalışmak isterim.05462516864,

 839. engin bilir dedi ki:

  10 yillik kaynak montaj iscisiyim sizinle calismak isterim yurtdisi tecrubem var ilgilenirseniz sevinirim 0507 767 37 47

 840. engin bilir dedi ki:

  selam 10 yillik kaynak montaj isi yapiyorum yurdisi tecrubem var sizinle calismak isterim. 507 767 37 47

 841. gazi gümüş dedi ki:

  17 yılık kaynakçyım gaz altı elektrik kaynağı bilyorum artı belgelerim var işimde uzmanım yabancı dil olarak arapça konşyorum konuşma seviyem çok iyi cep 05549575535

 842. gazi gümüş dedi ki:

  kaynakçyım elektrik ve gaz altı kaynağı yaparım artı arapça dilim var 05549575535 gazigumus15@mynet.com

 843. cem dedi ki:

  20 yıllık kaynakcıyım sızınle calişmak istıyom05374187882

 844. erdogan guden dedi ki:

  elektrık ustasıyım 33 yıllık yurt dışı tecrübem vardır ırak .lıbya ve arapıstanda calıstım erdoganguden@hotmail.com

 845. Suat dedi ki:

  Otuzbeş yıllık çelik kaynakçı ustasıyım sertifikam vardır 05452216970

 846. Suat dedi ki:

  Otuzbeşyıllık çelimci kaynakcıyım sertifikam vardır 05452216970

 847. Mehlet Salih Çelik dedi ki:

  20 yillik harfiyatciyim kamyon tir damperli kamyon damperli tir lobert is makinesi tasimaciligi ehliyet E.D src 1234 + fisko teknit arti kaya kamyon ehliyeti bulunmaktadir …calistigim firmalar özkar , gökçe insaat , özdoğanlar, özeser ..sizinle calismak istiyorum.tel 05419289747

 848. jcb ve ekskavator oparatoruyum yurtdisinda is aramaktayim dedi ki:

  Mustafa aktaş
  O533 856 86 25

 849. Halife kaval dedi ki:

  Selam ben 25 kişilik ekibimle yurt dışında çalışmak istiyorum branşlarımız duvar sıva fayans boya ve zemın betonu şap çalıştıgımız ulkeler ırak.afganıstan .rusya.israil.kazakıstan da 2015 .kasım ayın işbitimi coca cola fabrıkası 15 ay çalıştık astana refaran verebikirim

 850. Halife kaval dedi ki:

  Selam ben 25 kişilik ekibimle yurt dışında çalışmak istiyorum branşlarımız duvar sıva fayans boya ve zemın betonu şap çalıştıgımız ulkeler ırak.afganıstan .rusya.israil.kazakıstan da 2015 .kasım ayın işbitimi coca cola fabrıkası 15 ay çalıştık astana refaran verebikirim.tel 0539.578.55.43

 851. arıf ugur dedi ki:

  ben celık kolsılıksıyon ımalt montaş ekımle yut ıcı yurt dışı taşuren ışı arıyorum 0541 774 19 15

 852. uğur dedi ki:

  slm ben oto elektrik ustasıyım rusya azerbaycan büyük kamyonlar tırlar ve binek araçlarda ustayım yurt dışında çalışmak istiyorum 05071594177

 853. Ersin Küçük Avcı dedi ki:

  elektirk ustası yım 30 Yaşında yım 05367197642

 854. burhan sezgul dedi ki:

  Selam ben gurcistan da ekibimle mekanik sihhi tesisat ve kalerifer isi ariyorum 05336889759

 855. Nazmi karaduman dedi ki:

  Dinamit atescisiyim. B. C. Sınıfı belge var gürcistan ateşli belge var yer altı ve yer üstünde tecrübeli ve uzmanın yurtdışında iş arıyorum ülke farketmez tel. 05306924778

 856. erdogan guden dedi ki:

  33 yıllık elektrıkcıyım yurt dışı tecrübem var erdoganguden@hotmail.com

 857. iyi akşamlar ben elektirik ustasiyim yurt dışında çalışmak istiyorum dedi ki:

  Gurbet yolcusu

  0535 870 39 86

 858. mahmut usda dedi ki:

  slm ben oto elektirikciyim mercedes iveco daf volvo man tüm agırvasda araclardan anlıyorum tüm eyitimlerimi aldım vebesto kılima abs telma tüm sidem özellikle yurd dışı

 859. mehmet ali coşkuner dedi ki:

  merhaba ben mehmet ali coşkuner küçük ve büyük araç bakımcısıyım eger uygun görürseniz sizinle çelışmek isterim yurt dışında 05373240600

 860. idris dedi ki:

  Kaynakcıyım yurtdışında çalışmak istiyorum ben

 861. mennan dedi ki:

  Alçıpan kaynak montalama ustasıyım.projeden iyi anlarım 10yıllık pasaportum var yurtiçi yurtdışı serfitikam var.usta arkadaşlarım var

 862. hızlı usta dedi ki:

  Alçıpan kaynak montalama ustasıyım.projeden iyi anlarım 10yıllık pasaportum var yurtiçi yurtdışı serfitikam var.usta arkadaşlarım var.05385471329

 863. yasin yayla dedi ki:

  Argon kirali benim 05051031430

 864. mehmet dedi ki:

  Slm ben hataydan mehmet elektrik ve tava ustasiyim irak ve libyada çalıştım yurt dışına neresi olursa giderim ekibimde var saygılar 05349205641

 865. mehmet dedi ki:

  Elektrik ustasiyim yurt dışına giderim saygılar tlf05349205641

 866. meraba biz 8 10 kişilik ekibiz elektrik ve tava işleri yaparız ekipce u stayızdr numaram 05435014523 dedi ki:

  İsa şahin

 867. Lutfi cankaya dedi ki:

  Selam ben 40 kişilik ekilen kalipci demirci duvarcı çalışmak istiyoruz daha önce kazakistan astana ccc arabtecda abudhabi plaza ve alarko basa kol bakır işletmesinde çalıştık 3 3 yıl 05459311285 05346151428

 868. Merhaba ben ekibimyle tüm elektrik işleri itinayle ve seri çalışmada yapmaktayım tava arıtma tesisi yurt ve hastane vb işleri arıyoruz yurt dışı yurt içi şahin akdoğan tel 05557566765 dedi ki:

  Şahin akdoğan tel 05557566765

 869. Merhaba ben ekibimyle tüm elektrik işleri itinayle ve seri çalışmada yapmaktayım tava arıtma tesisi yurt ve hastane vb işleri arıyoruz yurt dışı yurt içi şahin akdoğan tel 05557566765 dedi ki:

  Şahin akdoğan tel 05557566765 0544 9436765

 870. Argon gaz alti kaynakcisiyim ileri derecede tecrubeli 25 yasindayim yurtdisinda calismak istiyorum 05342185933 dedi ki:

  Halim toz

 871. İsmail dedi ki:

  Slm ben gazaltı ustasıyım yurtdışında sizinle çalışmak istiyorum tlf 05426642155

 872. Hakan kanat dedi ki:

  Merhaba ben 10 kisilik yurtdışı deneyimi olan Elektrik ve zayif akim tecrubeli ekibimle yurtdisi calismak istiyorum saygilar

 873. ilker gedik dedi ki:

  slm. elektrik ark ,boru kaynakçısıyım.(testli). yurt dışında çalışmak isterim. 05462516864.

 874. fikret sang dedi ki:

  biz üç arkadaş mobilya dekorasyon işi yapıyoruz işimizde iyiyiz ama paraya oynuyoruz yurt dışı işi için konuşabiliriz numaram 05355083034

 875. fikret sang dedi ki:

  mobilyacı 3 arkadaşız işimizde iyiyiz yurt dışı deneyimi ve paraya oynuyoruz ilgili firmaların aramaları yeter 0535503034

 876. fikret sang dedi ki:

  mobilyacı 3 arkadaşız işimizde iyiyiz yurt dışı deneyimi ve paraya oynuyoruz ilgili firmaların aramaları yeter 05355083034

 877. ismail citim dedi ki:

  kaynaciyim makina imalat ve mostaj kalfalik belgem var teknik resim okuyorum diş ülke tecrubem var misir pasaportum var guvelir bir firmayla uzunvadeli cçalışmak isterim 15 sedir bu işle calisiyorum05532578711

 878. Slm ben konkasör öprt ve usta 7 sene bu işi yapıyorum şimdi boştayim çalışmak istiyorum tlf 05427457415 dedi ki:

  Nasreddin Akpınar

 879. Nasreddin Akpınar dedi ki:

  Slm ben konkasör ustasım ve bakım kaynak ve oksijen da var 05427457415

 880. Nihat usta dedi ki:

  Asciyim firinciyim mutfak ta ne olursa yaparım yurtdışında daha unce çalıştım ilgilenen arkadaşlar bu nomaradan ulaşabilirler 05306634750

 881. aziz aydın diyor ki dedi ki:

  ben ekmek ve çeşiyleri ustasıyım yurt dışında çalışa bilirim 1980 yılından beri çalışıyorum yurt dışı tercihimdir saygılar 05313558599

 882. selam kammiyon soferim yurt dışında çalışmak istiyorum dedi ki:

  Cep 05060253991 ben selahattin

 883. selam ben mobilya ustasıyım dedi ki:

  iş arıyorum adım faruk bayraktar telefon no 0533 711 51 62

 884. selam ben mobilya ustasıyım dedi ki:

  faruk bayraktar yurt dışında iş istiyorum tel0533 711 51 62

 885. ilker gedik dedi ki:

  Slm.elektrikark çelik,boru kaynakçısıyım,sertifikam mevcut,12yıl deneyimim var,genelde boru hatlarında çalıştım,yurtdışında çalışmak isterim. 05462516864

 886. ali ginesli dedi ki:

  7 kisy kadar ekip var ister ekip ister bi kac kisi olarak yurt dsi is aryorum elektrk isi yapiuoruz ustayiz piroje ve reknik olarak cok cddi tecrubemiz var saygilar tel 0537 747 73 27

 887. mehmet kaya dedi ki:

  selam ben kaynaci esim rus vatandasi yillardir celik kondioksanda catilarda calistim yurt disi is olursa calisirim 05374508977

 888. mehmet kaya dedi ki:

  selam ben kaynakci ustasiyim celik kondioksanda yillarca calistim yurt disi kaynakcilardan cevap bekliyorum 05374508977 ariza_roses_@hotmail.com

 889. elektirik ustasiyim yurt disinda calismak0554 761 49 93 istiyorum dedi ki:

  kemal polat

 890. Selam ben yıllardır kaynakçı yım cebri boru hattı kaynak yaptım dedi ki:

  Hacı ali büyükkurt telefon numarası 05415347475

 891. cenk dedi ki:

  Mrbben ıyıbır yetışmiş kaynakcıyım okdıjen elektrot gazaltı kaynagı yapyom yurt dısında calişmsk istıyom 05374187882 bu numaradan ulasabılırdınız

 892. cenk dedi ki:

  Elektrık ark ve gazaltıkaynakcısıyım sızınle calişmak isyerım 05374187882

 893. mehmet dedi ki:

  Slm ben mehmet elekttik ustasiyim yurtdisinda çalıştım pazaportum hazir arapcamda var sizinle calismak isterim saygılar tlf 05349205641

 894. Orta.alcak.yer.alti.kaplosu.direk.montaj.demontaj.her.tur.tel.montaji.yapan.bir.ustasiyim.saglam.bir.firmada.calismak.isterim dedi ki:

  Gokhan.simsek.0538.7366726

 895. Miray.Yılmaz-05332083037 dedi ki:

  50 yaşında dinç emekliym.İnşaat şantiyelerinde puantörlük ve Yemekhane personeli olarak(Aşçı Yrd.Bulaşıkçılık dahil)severek,sorumluluk bilinci ve tecrübelerime güvenerek,yurt içi ve dışı yatılı koşullarda çalışmak istiyorum.Evli 4 çocukluyum.Saygılarımla.

 896. Miray.Yılmaz-05332083037 dedi ki:

  Dinç,sportmen emekli,50 yaşında; Yurt içi ve dışında,Aşçı yrd.Bulaşıkçılık(sitiwirt) ve Puantörlük tecrübelerime güvenerek iş arıyorum. 0 533 2083037

 897. yasin dedi ki:

  selam yaşim 33 inşatta bekçi olarak iş ariyorum herkes kısmetin yer 05387710031

 898. yasin dedi ki:

  merhaba ben yasin gişi yaşim 34 fabrika veya işat sektörü gibi yerde iş bakıyorum calişkan ve sasadakatlı bir insanim bana yardimci oluşanız sevinirim saygilar 05387710031

 899. FETHi DEMİR dedi ki:

  Yıllardır inşaat dekorasyon alcı alcıpan boya yapmaktayım ekibim mevcut 5362862903

 900. santral operatörüyüm kullandıgım program tekno yurt dışı calışmak istiyorum 05377253668 dedi ki:

  murat

 901. santral operatörüyüm kullandıgım program tekno yurt dışı calışmak istiyorum 05377253668 dedi ki:

  murat altun

 902. erdal dirlik dedi ki:

  10 YIL ÜZERİNDE GÖREV YAPTIGIM TURİZM TEKNİK SERVİS KAYNAK VE BAKIM ONARIM SEKTÖRLERİNDE EGER FIRSAT VERİRİSENİZ KURULUŞUNUZDA DA YETENEKLERİMİ
  VE BASARILARIMI GÖSTERMEK İSTERİM İLGİLERİNİZ İÇİN TESEKKÜR EDERİM.
  TEL: 0537 317 07 27

 903. erdal dedi ki:

  Kaynak ustası 0537 317 07 27

 904. cemal durkaya dedi ki:

  her türlü elektrk işleri yapılır çalışmak istiyorum 05388459791

 905. cenk dedi ki:

  Ben ,20 yıllık elektrık ark ve gazsltı kaynakcısıyım yurd fışı ve ici iş sryom05374187882

 906. isa gezer dedi ki:

  Celik cati fabrika montaj dis cepe sandevuc panel ustayiz ekibimizle beraber yurtdisi isi ariyoruz05469702073

 907. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben mehmet elektrik ustasiyim yurtdisinda çalıştım pazaportum ve atapcamda var sizinle çalışmak isterim saygılar tlf 05349205641

 908. cenk dedi ki:

  Çok ıyıbır kaynakcıyım yurddısında calişmak isterım 05374187882

 909. Alparslan Söz dedi ki:

  Ben endüstiri meslek lisesi metal işleri mezunuyum elektirik ark ve argon kaynaı yaparım 15 yıl makina bakım ve montaj işleri tecrübem var halen telekom alt yapısında çalışıyorum fiber optik eki ve sonlandırma yaparım yurt dışı tecrübem var yine yurt dışında çalışmak idtiyorum 0541 906 23 17 saygılarımla

 910. Anonim dedi ki:

  bn coşkun baştürk 15 senedir kaynakçıyım yurtdişina kaynakçı olarak gideblirim cep 05342199566 manisa kulada hikamahkah ediyorum

 911. Merhaba ben konkasör ustasım ve 05427457415 dedi ki:

  Nasreddin

 912. muharrem dedi ki:

  Argon kaynakçısıyım filmlik sertvikalarım var5352982991

 913. gökhan dedi ki:

  boru kaynağı yapıyorum 5 10 yıl tecrübem var iş arıyorum no 5432899369

 914. salih dedi ki:

  kaynak ustasıyım işimde iyiyim numaram 05445813493

 915. Refik dedi ki:

  1992 yilindan beri kaynakciyim elektrik gaz alti toz alti kaynakları biliyom tecrubem tarih olarak beli gsm538 850 2752

 916. Mehmet gultekin dedi ki:

  Mobilya ustası yım təcrübəli yim kalfalik Belgem və yurtdışı təcrübəm va yaş 33 tel 0507 614 44 74

 917. Slm elektrik ustasıyım yurtdısı iş arıyorum dedi ki:

  Efendi bayık 05413724264

 918. Slm elektrik ustasıyım yurtdısı iş arıyorum dedi ki:

  Efendi 05413724264

 919. Mucahit dedi ki:

  Kaynakciyim argon elektirik mik mak krom aliminyum belgeli kaynakciyim mucahit Albayrak tlf 05439093838

 920. mehmet alı turkoglu dedi ki:

  paslanmaz ımalat ustasıyım yurt dısı tecrubem var 05433145060

 921. mahmut dedi ki:

  Ben s urfadan mahmut gaz altı elektrik kaynağında usta yim yaşım 47 argo nda yaparım yurtdışından iş ariyorum 05426054598 bu numaradan ulaşabilirsiniz bana

 922. mehmet dedi ki:

  Slm ben mehmet elektrik ustasiyim yurtdisinda çalıştım pazaportum ve atapcamda var sizinle çalışmak isterim saygılar tlf 05349205641

 923. ilker gedik dedi ki:

  Slm:çelik,boru kaynakçısıyım,test,sertifikam var,12,yıl tecrübeliyim,kaynakçı ekibimizde mevcut yurt dışı işi arıyorum. 05462516864,

 924. 3 kaynaktan test veriyorum ve resim okuma tecrübem var 05536670510 dedi ki:

  Murat

 925. 20 yıllık deneyimli gaz altı ve elektirot kaynak ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05427604875 dedi ki:

  20 yıllık deneyimli gaz altı ve elektirot kaynak ustasıyım iş arıyorum tercihim yurt dışı 0542 760 4875

 926. CEMİL ŞAHAN dedi ki:

  MESLEK LİSE Sİ MEZUNUYUM 45 YAS 30 YILDIR METAL İŞLERİYLE UĞRAŞIYORUM TEL 05457804355

 927. Guven alpaydin dedi ki:

  Selâmün Aleykum BEN Artvin Borckadan Guven Alpaydin 2011 yilinda lmt Şirketimi kurup GÜVEN YENER DANIŞMANLIK Adı Altında 163 ülkeye yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz Ayrıca 118 inşaat teknik personelim le Birlikte yurt dışındaki inşaat projelerisinde çalışmak istiyorum Bizlerle ciddi çalışmak isteyen firmaların bana ulaşabilirler irtibat +995568735038 işimiz gereği Gurcistandayim bizlere sahip çıkan hangi firma olursa olsun Muhakkak ofisimi zde şeref onur duvarimizda yer Alacak gerek referans gerek işlerimiz in görselleri
  Güven Alpaydın facebookta inceleyebilirsiniz
  +995568735038 WASSAP DAN DA Görüşe biliriz Allaha emanet olun başarılarını zin devamını dileriim

 928. mennan dedi ki:

  kaynakçı ustasıyım iş arıyorum 05385471329

 929. cengiz.topal dedi ki:

  Elektrik.teknikeriyim.jenaratör,ag.og.otamasyon.klima.zayıf.akım,formenlik.yaptim.yurtdişında,çâlıstim.iş.ariyorum.05358210528

 930. cengiz.topal dedi ki:

  Jenerator,otomasyon,sogutma..,elektrik.formeni.05358210528

 931. uğur kurnaz dedi ki:

  Slm aydın naziliden ben. Alçı boya kalıp duvar dış cebhe montalama kartonpier ustasıyım yurdişi deneyimim vardır firmalarda ustabaşılık formenlil yaptım kalıp duvar projesinden okuyup anlarım ekip sorunum yoktur isterseniz ekip getirebilirim bilgilerinize tel 05374300948

 932. uğur kurnaz dedi ki:

  Alçı boya kartonpier alcipan kara sıva duvar kalıp dış cebhe montalama ustasıyım kalıp duvar projesinden anlarım yurt dışı drneyimim vardır yurdışı firmalarda formenliK yaptım rusya esta novi pırektir litvanya kayı ırak 77 inşaat libya yüksel inşaata çalıştım ekip sorunum yoktur tel 0537 4300948

 933. uğur kurnaz dedi ki:

  Alçı boya kalıp duvar alcipan kartonpier dış cebhe montalama kara sıva fayans ustasiyim ekibim vardır yurt dışı deneyimim vardır bilgilerinize tell0537 4300948

 934. slm merhaba dedi ki:

  Ben uğur kurnaz alçı boya alcipan duvar kalıp kara sıva dış cebhe montalama ustasıyım yurt dışı deneyimim vardır tel 05374300948

 935. Makina imalat montaj çelik imalat montaj ișleriniz poreje teslimi yapılır CG.MAK.İMA.MONTJ.tl05386538657 dedi ki:

  Ceylan topcu

 936. mehmet dedi ki:

  Slm ben hataydan mehmet elektrik ve tava ustasiyim irak ve libyada calistim yurt disi deneyimim var ekibimde var sizinle çalışmak isterim arapcamizda var saygılar tlf 05349205641

 937. Sahyberdi diyor ki: dedi ki:

  Argon elektrik kaynakciyim benim nom +99369655464

 938. Sahyberdi diyor ki: dedi ki:

  Kaynakciyim testde vericem sorun yok
  +99369655464

 939. gören polat dedi ki:

  boru izometri ustasıyım 05458007432

 940. Elektirik kaynakci diyim belge var çelik kaynak tecrubeliiyim 05375685125 dedi ki:

  Emrah erdas

 941. Cihan dedi ki:

  Kaynak ustası whtsp ulasabılırsınız: 0506 145 83 42

 942. merabalar adım murat kaşıkçı argon ve gaz altı elektirik ve montajciyin çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun 0531 428 70 57 dedi ki:

  Argon gaz altı elektirik ve boru kaynak cisiyim yurtdışı işi ariyorum

 943. merabalar adım murat kaşıkçı argon ve gaz altı elektirik ve montajciyin çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun 0531 428 70 57 dedi ki:

  Murat kasikci

 944. merabalar adım murat kaşıkçı argon ve gaz altı elektirik ve montajciyin çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun 0531 428 70 57 dedi ki:

  0531 428 70 57

 945. Enver sayar dedi ki:

  Elektro mekanik ustayım ağırlık olarak Suzuki yetkili servislerinde görev aldım 1993 DEN buyana otomotiv sektöründeyim (KALFALİK,USTALİK VE USTA EGİTİCİ BELGELERİNE SAHİBİM AYRİCA BİR COK YERDEN SERTİFİKALARİM MEVCUTTUR YURT DİSİNDA Bİ DEPARTMANDA GÖREV ALMAKTAN MUTLULUK DUYARİM 05359719888

 946. Mustafa Pala dedi ki:

  çelik konstrüksiyon ustasıyım on Yıldır şantiye şefliği yapmaktayım yurt dışında çalışmak istiyorum 5428932525

 947. ömer taşpınar dedi ki:

  Beko operatörü yüm yurt dışında iş arıyorum 0535 584 11 15

 948. kadir dedi ki:

  Konkasor ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum 05439033603 saygilar hayirli isler

 949. alcıpan ve dekorasyon ustasıyım ekibimde var yurt dışı işi olursa geliriz 0535 506 00 11 dedi ki:

  Mehmet adaga

 950. vedat dedi ki:

  alci boya ustasiyim yurt disinda calismak istiyorun numaram 05414249847

 951. hayrettin usta dedi ki:

  Slm ben kaynak işi alcıpan boya işleri ustasıyım yurt dışı işi arıyorum saygılar tel.0544 820 88 80

 952. slm ben kaynakçıyım yurt dışı işi arıyorum saygılar tel.0544 820 88 80 dedi ki:

  Hayrettin usta

 953. Meslek lisesi mezunu sertifikalı elektrik gazaltı argon ve oksigaz kaynakçısı çelik montaj ustasıyım 20 yıllık tecrübe ve deneyim sahibiyim 0536 960 72 87 dedi ki:

  Barış Benzeş

 954. kerim avcilar dedi ki:

  Insaat kalıp ustasıyım daha önce katarda 2yil çalıştım

 955. Fikret erven dedi ki:

  Merhaba ben yurt dışı iş arıyorum 23 yıldır demir Doğrama ustasyim cep no 05331634604

 956. cemalettin tunç dedi ki:

  Yirmi beş yıl lık kaynakci ustasiyim celik cati imalat ve monttas ve boru kaynagim var bu konu da yurtdışında tecrübem var rusya da calismislim var dir saygilarimla 05432433376

 957. ilyas dedi ki:

  Otuz yilik elektirikciyim yurdisinde is ariyorum

 958. Murat yaşar dedi ki:

  Yurtdışı işi arıyorum ..altyapı yol fabrika havaalanı bina çelik konstrüksiyon işlerinde çalıştım 12 senedir bu meslekteyim iletişim …05356740065 mail..muratyasar_1973@hotmail.com..saygilarimla..

 959. zafer dedi ki:

  salam demir ci yim is arıyorum yurtdisindan 0534 478 01 31

 960. Mermer seramik ustasıyım yurt dışı deneyimim var.istenirse ekip ayarlarım.tel.05455579754 dedi ki:

  Kadir atak

 961. Kadir atak dedi ki:

  Mermer seramik ustasıyım yurt dışı deneyimim var.istenirse ekip ayarlarım.yurt dışında çalışmak istiyoruz.05455579754

 962. tuncay cınar dedi ki:

  inşaat genel formeniyim alt yapi kaba ve ince işler dolgu ve peyzaj dahil

 963. mustafa dedi ki:

  Meraba ben elektrik tesisat ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 20 yıldır bu işler uğraşıyorum akyuzelektrik218@gmail.com

 964. Medet hamak dedi ki:

  Merhaba 15 yıldır demir dograma işinde ustayim deneyimim var yrt dışında çalışmak istiyorum bundan önce rusya da çalıştım heber verirseniz sevinirim cep numarm 05433938777

 965. Guven alpaydin dedi ki:

  Selâmün aleyküm 2011 YILINDA Güven Yener Eletrik Sanayi ithalat ihracat sanayi lmt Şirketimi kurarak Aktif olarak 163 ülkeye yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz Ayrıca 118 teknik personelime inşaat sektöründe yurt dışındaki projelerde yer almak istiyorum +995568735038
  İrtibat numaram bu Gurcistanda İşim gereği nedeni ile bu no dan ulaşabilirsiniz saygilarimla başarılarını zin devamını dilerim

 966. Yurtdışında is ariyorum 13 yillik gazalti kaynağı tecrübem bardir dedi ki:

  Mustafa ılkay 05465447558

 967. Mustafa ılkay 05465447558 dedi ki:

  13 yillik gazalti kaynağı yapmaktayim tercihim yurtdisi

 968. Hasan ozdemir dedi ki:

  Ben kayseriden abs door da calisan kesim,çatim ve kaynak ustasiyim yurt disinda uygun bi fiyata calismak istiyorum.irtibat 05072701400

 969. BİLAL SARİ dedi ki:

  Mrb 12yıllık gazaltı elektrik ark kaynagı ve çelik imalat tecrübem var kaynakçılık belgesi mevcuttur yurt dışı işi arıyorum saygılarımla 0545 676 6987

 970. mehmet hacıoğlu dedi ki:

  selam pvc ahşab doğrama mobilya imalat montaj ustasıyım 25 yıllık tecrübem var yurd dışında çalışmak istiyorum tl 05334152302

 971. mehmet dedi ki:

  Slm ben mehmet elektrik ustasiyim yurtdisinda çalıştım pazaportum ve arapcamda var sizinle çalışmak isterim saygılar tlf 05349205641

 972. ilker gedik dedi ki:

  Çelik,boru elektrik ark kaynakçısıyım,(elektrot),sertifikam var,yurt dışında çalışmak isterim. 05462516864

 973. mehmet ali gunes dedi ki:

  merhaba yaklasik 19 senedir membran kapak ustasiyim bir cok sirketlerde yonutici ve imalat sorumlusun olarak calistim simdi de bagdattayim burdaki sikintilar cogaldi devletin yapisi itibariyle yine yurtdisi olarak baska bi ulkde calismakm istiyorum +964 772 289 68 64

 974. emre ünlü dedi ki:

  kaynak teknikeriyim. iş arıyorum

 975. inşaat kalıp ustasıyım yurt dışına iyi paraya giderim dedi ki:

  mesut 05377200967

 976. hayri akdemit dedi ki:

  merhaba ben yurt dışı iş arıyorum 10 yıldı aşcıyım 3 yıl irat da çalıştım 05301141721

 977. hayri akdemit dedi ki:

  05301141721

 978. serkan sucu dedi ki:

  cekirdekten mermer ustasıyım basamak döseme kaplama balkaon denizlikleri küpesteler mezar mutfak tezgaları atelyecilik kesim ve montaj ustasıyım kırklareli lüleburgazda ihkamet ediyoyum aramanızı umuyorum cep 0537 201 92 68

 979. kadir dedi ki:

  Slm ben ksfir kaba insaat kalfasiyim yurtdisinda cecitli tercubem vardir ekiple sizinle cslismak isterkm saygilsr

 980. kadir dedi ki:

  Slm ben kadir kaba insaat formen ve kalfayim yurtdisinda cecitli firmalarda kalfalik ve formenlik yaptim sizinle ekiplen calismak idtrfim saygilar 05369741071

 981. ümit dedi ki:

  ben 25 senedir mobilya cilacısıyım katar ve rusyada 5 yıl bir şirketle bu işi yaptım yurtdışı cehrübem vardır 0 553 466 32 48

 982. adil met dedi ki:

  kalıp ustasıyım libyada 7 yıl çalıştım iş arıyorum 05367612994

 983. omer ylmaz dedi ki:

  ben 15 yıldır genel formen olarak demir celik fabrikasında calısıyorum.herturlu yuksekaliminyumlu ve kapalı ozel dokumleri buyuk sorurumluluk ve disiplınle yapıyorum suan ff seteel de calısıyorum 07508806549

 984. ismet turken dedi ki:

  Demirci ustasiyim.20 yıllık tecrubem var…yurtdışında çalışmak istiyorum 5413143491

 985. ismail daşdöğen dedi ki:

  çelik boru ve su tesisatı demir doğrama kaynak işleri yaparım 0544 445 0301

 986. ismail daşdöğen dedi ki:

  kaynak çelik boru pilastik bor su tesisatı alçıpan işleri demir doğrama 544 445 0301

 987. fuat dedi ki:

  benim türkiyede ki işim iyi ama kazandığım parayı alamıyorum elin memlekinde ne işim var lakin elemana ihtiyacı olan

 988. Serdar dedi ki:

  Argon kaynakcısı ustasıyım elektirik ve gaz altı kaynagı da var 25 yaşındaym 10 yıllık tercübem var işimi severek yapan bir insanım.05452419549

 989. Serdar dedi ki:

  Argon kaynak ustasıym elektirik ve gazaltı da var 25 yasndaym 10 yıldır yapıyorum 05452419549

 990. mustafa ay dedi ki:

  yurtdışında enka şirketinde çelik montajda çalıştım.mesleğim kaynak işleri sıhhi tesisat ve çelik montaj işleri yapabilirim.tel:5308210945

 991. ercan dedi ki:

  26 yasındayım elektık ısı yapmakdayım 6 senedı 0546 941 8812

 992. kemal kurnaz dedi ki:

  yurdışında calıştım alcıpan astavan dekaras yo alcı işleri yaparım ekip hazır afrikada ekvetor ginesi malabo sipopo da calış tım & aşcı ekibiniz vardır tL 0539 677 27 42

 993. kemal kurnaz dedi ki:

  alcıpan kalıp kaynak alcı &aşcı yudışı deneymi olan ekipleerimz vardır işci arayan fimalarimiza arzedilir TL0539 677 27 42 0538 484 51 07

 994. kemal kurnaz dedi ki:

  kalıp alcı alcıpan kartonpiyer kağıt yapıştırma boya & aşcı ekiplerimiz var yurt dışı deneyimi olan TL0539 677 27 42 & 0538 484 51 07

 995. Suat 0538 85 46 938 dedi ki:

  Ben Koltuk cekyat baza başlık imalatında arge ustasıyım yurtdışındaki firmalarda calıştım Romanya’da Pirestij mob 6sene iranda tanasayda Tahran’da 6sene calıştım imalat kurulumunda daşmanlık yaptım işibilmiyen vasıfsıs elemanları usta yetiştirme konusunda uzmanım busektörde model cıkarmak kalıp profil iskelet kumaş dikiş üretim konusunda tecrübeliyim 30 senedir imalatın içindeyim yurtdışındaki firmalardan işarıyom bursa da oturuyorum

 996. mustafa kemal Kırmızı dedi ki:

  Torna borvek ve Elektrik kaynağı ustasiyim tel 0538 598 09 71

 997. mitra dedi ki:

  iranliyim 26 yasindayim turkce dilini cok iyi bilirim ve muhasebeciyim
  iran hattim
  mail adresim
  mitra_r_1988@yahoo.com

 998. abdulhakim demir dedi ki:

  elektrik ustasıyım ekibimle yurt dışında çalışmak istiyoruz
  05378393543

 999. Selamun aleykum mekatronik teknikeriyim bana göre iş varmı 05436357481 dedi ki:

  Murat

 1000. Mustafa dedi ki:

  Elektrik tesisat ustasıyım yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyorum yurt dışında iş arıyorum akyuzelektrik218@gmail.com

 1001. ben asma tavan ustasiyim ekibim var cok buyuk isler yaptim ve yapiyorum yurt disindada calistim proje islerde superim referanslarim cok dedi ki:

  Mehmet usta

 1002. ben asma tavan ustasiyim ekibim var cok buyuk isler yaptim ve yapiyorum yurt disindada calistim proje islerde superim referanslarim cok dedi ki:

  Mehmet usta tel 0542 215 55 97

 1003. cem dedi ki:

  Mrb ben cokıyı tecrubelı elektrık ark ve oksıjen velazer jesımcısıyım puntacıyım yurdısı ve yurd ici iş aryom 05374187882

 1004. osman gökgül dedi ki:

  merhaba ben elektirik gazaltı serfitikalı kaynakçısıyım yurt dışı tercübem var 05352489215

 1005. hüseyin dedi ki:

  Ben elektrık ustasıyım 20yılık deneyım sahıbıyın daha önce yurt dışında çalıştım

 1006. hüseyin dedi ki:

  20yılık deneyimlı elektrık ustasıtım daha önce yurtdışında calıştım 05386712681 not hastane otel yapımında tecrübeliyım

 1007. Ugur ozturk dedi ki:

  Merhaba ben 10 yillik demirci ustasiyim puroje bilgim en ust sefada sorunsuz yurtisi tercubem cok dil rusca var bi firmada iki ay gibi bi sitajer pozuisyinunda puroje uzerinde hizmet etmek istiyorum yani kisacasi bi firmanin kendi bunyesinde firmaya hizmet etmek istiyorum irtibat tel 0553 497 56 61 . 0537 336 12 44

 1008. Bayram Terler dedi ki:

  Deneyimli damperli kamyon şoförüyüm 12 yıllık tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum.0.541.622.64.62
  Yardımcı olursanız sevinirim.

 1009. Bayram Terler dedi ki:

  12 yıllık damperli kamyon şoförüyüm yut dışında iş arıyorum.
  05416226462

 1010. fikret şenel dedi ki:

  30 yıldır kaynakcıyım firmanız calışmak istiyorum cep 5312661859

 1011. hüseyın çetin dedi ki:

  Selamunaleykum 19 yıldır elektrik elektronik üzerine mesleğimi yapıyorum elektirik elektronik üzerine her işi anlarim ve yaparım desant. kablo .tava .busbar .pano .vs zayifakimdan yangin tv ve konusma sistemleri gibi vs islerden tecrubeliyim proje okurum yetistirdigim cok sayida sitajer ve mesleki ogrencii egitimi verdim yurtdışında arabistan da çalıştım 2 yil usta basilik yaptim suan formenlik yapiyorum kalfalik. ustalık .usta öğretici ve pano montorlugu belgelerim mevcuttur istegHice göre ekipde kurulur referanslarimda vardir

 1012. muhammet kuzu dedi ki:

  10 yıllık topografım iş arıyorum 05434492307

 1013. mennan dedi ki:

  kaynak,alçıpan, montalama usyasıyım projeden iyi anlarım.serfitikam var. usta arkadaşlarımla beraber yurtdışı iş aramaktayız.pasaportlar hazır.tel.05385471329

 1014. osman sahingoz dedi ki:

  Kalıpçı formeniyim ekip mevcut her türlü proje yapılır tel05458922253.

 1015. NAZIM dedi ki:

  Merhaba ben elektrik ustasiyim emekliyim yurt dışında tırmanışla cçalışmak iitiyorum saygılarımla.05514149952.

 1016. salih kacar dedi ki:

  35 yılık kaynakcıyım iş arıyorum

 1017. Mesut alıc dedi ki:

  Ben eleltirik istasi ve teknisyenim 25 yillik tecrübem var is arıyorum yurt dısına çikabilirim tlf 05415083702

 1018. murat dedi ki:

  elektrik ustasıyım rusya ve bulgaristanda calıştım yurt dışında calışmayı düsünüyorum tekrardan 05452189807

 1019. murat atmaca dedi ki:

  elektrik ustasıyım rusya ve bulgaristanda calıştım yurt dışında calışmayı düsünüyorum tekrardan 05452189807

 1020. fikret şenel dedi ki:

  kaynakcıyım firmanızla yurddışında calışırım tel 05308961859

 1021. bayram sivri dedi ki:

  Kaynakciyim elettirikgaz altimdavar sevtikamvar

 1022. hasan bilgic 0531 526 01 90 dedi ki:

  selamun aleykum ben daha once Şirnakta ILISU HES projesinde kaynakci olarak calistim argon elektirik ve gazalti kaynagi yapabiliyorum oksigaz(sari kaynak) kaynagini da 1.5 sene yaptim ve yurt disi deneyimim yok acikcasi yurt disinda calismayi istyorum bu

 1023. asafgormez dedi ki:

  Kaynakça demirdograma vesutesati ustesiyim kıbrıs libyairakta çalıştım arapcamvar poreceokumasini bilen yurtdisiengelimyoktur 05314231432

 1024. Bulent dedi ki:

  25 yildir elektrik sektorundeyim yurt dışı tecrübem tünel kalıp hastane okul hava alani toplu konutlarda çalıştım is arıyorum 0536 034 23 76

 1025. Salih dedi ki:

  11 yıllik ustayim mermer giranit vb.dis cephe döseme yapistime vb.

 1026. Salih dedi ki:

  Mermerci

 1027. Ziya dedi ki:

  20 yıldır montaj ve kaynakçıyım yurt dışında çalışmak istiyorum bana yardımcı olun 0545 590 0776

 1028. Ziya 0545 590 0776 dedi ki:

  Kaynakçı ve montaj işi yapıyorum 20 yıldır bana yardımcı olun

 1029. ahmet dedi ki:

  ELELKTİRİK USDASIYIM AYRICA MEKANIK USDASIYIM ACİLEN YURT DISINA CIKMAK İSDİYORUM BORCUM COK OLDUGUNDAN TURKIYEDE ALDIGIM YETMIYOR TELEFONUM : 05512134427 KOCAERLİDE OTURMAKTAYIM

 1030. yücel dedi ki:

  sayın yetkili.16 yıldır depo sorumlusuyum.ayrıca vaıfsız projelerdede bulunabilirim..tel:05365514417.saygılarımla

 1031. Ramazan okul dedi ki:

  Elektrik ustasıyım yurtdışın da calismak istiyorum .05359325916

 1032. Can dedi ki:

  Merhaba ben can rusyada 4 yıl boyunca çalıştım 3 dilim mevcuttur rusca almanca ve ingilizce yurt dışında çalışmak istiyorum 33 yaşındayım tel:05357315447

 1033. Talip tepe dedi ki:

  Elektrik teknisyeniyim. 3.4 yıldır bu iste çalısyorum lise mezunuyum 05312614900

 1034. orhankars dedi ki:

  slm orhan kars ben çelik imalat montaj ustasıyım sektörde 25yıllık 10yılı yurdışı deneyımım var sizinlede çalişmak istiyorum tel 05412957107

 1035. Metin celiktas dedi ki:

  Asciyim arabistanda albawanide çalıştım iyiasciliyim ksc kişi olsa farketmez5445906655

 1036. Nimet fırat dedi ki:

  Selam ben 20 yildir fayans seramik karo kara siva ustasiyim yurt disi deneyimim var irakta sizinle çalismak istiyorum .05372075639

 1037. ismail demircan dedi ki:

  selam yurtdısında marangoz olarak iş arıyorum 10 yıllık tecrubem vardır telefonum 05536855645

 1038. sinasi yeşilyurt dedi ki:

  slm herkeze hayirli isler argon boru kaynakcisiyim yeni evlendim cok borcum var gercekten ihtiyacim var 05392339673