Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması
Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor. • asfalt ekibi arayan firmalar
 • yurtdışı eleman arayanlar
 • asfalt ekibi arayanlar
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler yazısına yapılan yorumlar
 1. mehmet.engin dedi ki:

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirsenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevnirim.Alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. medeni deniz dedi ki:

  mikser hiyep silindir portif ve temperli kamyon kulaniyorum tel o5376618619

 3. mehmet şeker dedi ki:

  slmlar ben mehmet şeker mobilya ve marangoz ustasıyım kalfalık ustalık ve usta öğretici belgem var ayrıca yurt dışı deneyimim var sizin le çalışmak istiyorum. tlf. 506 293 03 05

 4. oktay düzen dedi ki:

  slm ben oktay elektrikçiyim.yurt içi yurt dışı tecrubem var sizinle çalışmak isterim.

 5. oktay düzen dedi ki:

  oktay düzen 0541 450 34 19

 6. satılmış manaz dedi ki:

  merhaba be 25 yıldırişmakinaları ve jenaratör tamircisiyim ceşitli firmalarda ustabaşılık ve formenlik yaptım en so suudiarabistanada calıştıım atolye ve makina formenliği yaptım yaşım 39 yurtdışında iş arıyorum tel 05467610534

 7. SELAHATTİN ÇALİK dedi ki:

  İSİM: SELAHATTİN

  SOYAD:ÇALIK

  TEL NO : 0534 275 11 82

  POZİSYON:EKSKAVATÖR-SAUL OPERATÖRÜ

  ÇALİŞTİĞİM ŞİRKETLER :
  ENKA LİBYA 1989
  BAYİNDİR İZMİR ÇEŞME YOLU 1993-1995
  BALABAN HARFİYAT İSTANBUL
  ALARKO KAZAKİSTAN

  Tercihen yurt dişi iş ariyorum saygılarımla …

 8. mansur çakmak dedi ki:

  bekoleder oporetoruyum
  18 yıllık oporetorum
  suan makyolda çalısıyorum
  iş uzerınde deneyımım vardım
  iş tecrubesı vardır

 9. sahet **** dedi ki:

  Merhaba İTÜ Makina fakültesini bitirmek üzereyim. 2014 yazında okulum bitiyor. Türkmenistan uyrukluyum. Okul bitirene kadar tecrübe amaçlı iş imkanı sağlayabilecek şirket ile okulu bitirince de ülkemde aynı şirkette çalışabilirim. saygılar. gerekirse CV gönderebilirim. iletişim adresi futuretense@bk.ru

 10. zekai dedi ki:

  slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var no 0531 833 09 38

 11. seyit ali kuscu dedi ki:

  ben seyit ali kule vinc oprt ve montajcisiyim yurt disi 9 yillik formenlik ve oprt deneyimim var turkmenistan tercihim baska yerde olabilir 0538 817 88 63

 12. ecelii dedi ki:

  ust yapi asfalt serim isi ekip arayan veya makinalar bizden iscilik yaptirmak isteyen firmalarin dikkatine makinalar dijital 2013odeldir tercih olarak yurt disi olabilirr numaram 05444112725 alti yiillik yurt disi deneyimimiz bulunmaktadir

 13. adil dedi ki:

  20 yıllık otoelektirik tecrübem vr ustalık belgelerim vr yurtdışıonda çalışmak isterim tercih ederseniz tl 05355778728

 14. cüneyt dedi ki:

  slm ismim cüneyt 25 senelik mobilya ustasıyım yaşım 35 iş arıyorum

 15. erdal dedi ki:

  Ben erdal kuzey irakta insaat tamanito operatörü lüğü yaptım inşaat deneyim var 0 5447262007

 16. erdal dedi ki:

  Manito operatör ü erdal

 17. ismail aslan dedi ki:

  5 deneyimli mekanik ustasıyım 05424668226

 18. serkan dedi ki:

  elektrik ustasıyım 8 yıllık tecrübemiz ve projede sıkıntımız bulunmamaktadır isteğe göre ekip ayarlanır irtibata geçeceğiniz no 538 839 37 35 ve 0541 436 64 02

 19. ABUZER BİNGÖL dedi ki:

  SLM 22 YILLIK ON NUMARA İŞİME CANIM KADAR ÖNEM VEREN BİRİYİM SEVEREK YAPIYORUM 6 SENE IRAKTA ÇALIŞTIM IRAK HAVA ALANINDA MAKYOL ŞİRKETİNDEDE ÇALIŞTIM SERAMİK FAYANS GIRANİT MERMER TAŞ KAPLAMA SÜS TAŞLARI ESKİTME YAPAY TAŞLARI VERNİKLİ VESAİRE BOYA İŞLERİDE YAPIYOM KISACA DENİRSE HER TÜRLÜ DÖŞE İŞLERİNİ ALLAHIN İZNİYLE KENDİME ÇOK GÜVENEREK YAPIYORUM YUR DIŞI YURT İÇİ FARKETMEZ SÜREKLİ SİGORTALI OLURSA DAHA İYİ SAYGILAR 05372835990

 20. arif 0533 718 53 50 arifarif1959@hotmail.com dedi ki:

  cesıtlı arap ulkelerınde mekanık tesısat ve borulama ıslerı yapdık ekıbımle beraber sızınle calısmak ısterım

 21. rıza budak dedi ki:

  konkasör ustasıyım artı 15 yıl önde gelen firmalarda çalıştım şu an işsizim iş arıyorum terci yut dışı 05422356591 saygılar

 22. mehmet kırmızıay dedi ki:

  Alçıpan asma tavan mobilya montaj kapı montajı konteyner kurulumu ağır vasıta şoförüyum şantiye hayatım uzun zaman oldu irakta iç savaş sebebi ile geri dönüş yapmak zorunda kaldım işe alırsanız sevinirim 05457876365

 23. murat ayhan dedi ki:

  slm inş ustasıyı 5387224393

 24. Şenay başar dedi ki:

  Finişer ayarcisi ve asfalt formeniyim uygun görurseniz sizlerle calismak isterim. No: 05327901519

 25. Garip Sirke dedi ki:

  2000den beri asfalt finişer opr yüm artık formenlik yapmak istiyorum formenlik için gerekli bilgi ve beceriye sahibim yapamasam maaş almıyacam tel 05363141692

 26. nurettin arslan dedi ki:

  slm ben şuan baküdeyim iş bitti yarın türkiyeye dönüyom çelikve sac montajcısıyımyurtdışında çalışmayı isdiyom 05322215509

 27. ayhan dedi ki:

  elektrot kaynakçısıyım 05326813810

 28. Burak dedi ki:

  Harita teknikeriyim sahada ve büroda mesleğime hakimim.Seyehat sıkıntım yok (yurtiçi/yurt dışı) olmak üzere cazip iş tekliflerine açığım.Tel:0506 667 37 69

 29. mehmet ural dedi ki:

  3 yıldır rusyadayım ahcılık yapıyorum meslegımı sevıyorum ıs bıttıturkıyeye donuyorum ıs teklıflerıne acıgım 9384589883

 30. samet yabar dedi ki:

  slm benim finişer ekibim var ve asfalt ile ilgili her türlü tecrübeye sahibim finişer serimi , yama sermi, kazı işi (trimer) ve mastik asfalt işleride yapıyorum . yurt dışında çalışmak istiyorum 05386264769

 31. ercan dedi ki:

  slm mrb ben yaklaşık on yıl bir fiğil yurt dışında depo sorumlusu olarak çalıştım tekrar yurt dışında çalişmak istiyorum.çok güzel demir dorama işinden anlarım cep 0536 033 15 13

 32. gökhan dedi ki:

  6 yıldır izometrili borucuyum imalat montaj yapıyorum 10 yıllık pasaportum var yurt dışı işi arıyorum
  0553 603 11 49

 33. zafer dedi ki:

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışı deneyım var saygılar sıvasıl zafer 0534 478 01 31

 34. abbas uce dedi ki:

  işsizim iş arıyorum her işi yaparım 0543 403 96 13

 35. ferhat sıs dedi ki:

  pasaportum var yurt dısıda iş arıyorum 05448550171 fırıncıyım

 36. caner kılıc dedi ki:

  tirimer opr yurtdışında iş arayorum

 37. ergülacer dedi ki:

  kaynacıyım yurtdışişiolsun varketmez tlf 0538 625 1165

 38. yaşar dedi ki:

  Selam ben finişer öperatoruyum devamliyurt dişinda calisiyorum silindirci arkadaşimda var isteyen firmalara asfalt ekibimiz var yurt dışı iletişim no 0535 218 41 86

 39. rıdvan iyen dedi ki:

  Asfalt ve mekanik ekibimvar yurt dışı ve yurt içi iş ariyorum 05358933606

 40. tacim doğan dedi ki:

  Tecrübeli asfalt dispiretör operatörüyü.0537 256 96 05

 41. sedatkorkmaz dedi ki:

  Inşaat teknikeri yabancidilingilizce tel05531823008

 42. sedatkorkmaz dedi ki:

  Profesyonel inceisler Şef tel05531823008

 43. caner dedi ki:

  slm ben caner wirgen opt yum yutdışında iş arayorum 0541 736 18 74

 44. ALİ dedi ki:

  25 yıllık fayans seramik granit mermer ustasıyım. yurt dısında calısmak istıyorum 0535 527 12 91

 45. bunyamin caglak dedi ki:

  1971 doğumluyum 25 senelik üst yapı asfat formeniyim yur dısı tecrübem var tel 05321590318 sakarya

 46. eray berber dedi ki:

  Selam ben MANİSA’ soma dan ERAY BERBER. Daha önce rusyada MOSKOVA,PETERSBURG’ şehirlerinde inşaat sektöründe çalıştım.Şuan soma’da iş yok ve yurtdışında çalışmak istiyorum.10 kişilik inşaat ekibim var.Yurtdışında inşaat üzerine çalışmak istiyoruz.05313900955

 47. mehmet eryılmaz dedi ki:

  ıskele ustasıyım 6 kısılık ekıbımle ıs arıyorum ılgılenırsenız sevınırım saygılarımla…

 48. engin yilmaz dedi ki:

  Slm hayirli isler ben yurt disinda calismak istiyorum azerbaycanda beko loder operatoruyum b-g ehliyetim mevcut yardimci olursaniz sevinirim

 49. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gma’l.com

 50. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gmail.com

 51. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan Mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon ve iş görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd- şantiye şefi….)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızca orta biliyorum
  iletişim için mai adres – mohdar57@gmail.com

 52. m.soner kaya dedi ki:

  ağır vasıta şoförüyüm damperli,mikser,tır kullanıyorum yurtdışı şantiyelerinde çalışma tecrübem var pasaportum hazır saygılarımla 0537 563 73 34

 53. Şenay başar dedi ki:

  FİNİŞER AYARCİSİ. 1970 corum dogumluyum 1987 den beri asfalt islerinde calisiyorum son 10 yildir asfalt formeni ve finiser ayarciligi yapiyorum yurt ici ve yurt disinda degisik firmalarda calistim asfalt ekibi bulunur  uygun gorurseniz asfalt islerinizde sizlerle calismak isterim saygilar. ŞENAY BAŞAR. TEL05327901519

 54. kemal islamoğlu dedi ki:

  kalıpcı ve kuaförüm 05415989691

 55. BAHRİ USTA dedi ki:

  merhaba 30 senedir turizim sekteründe unlu mamüler ve ekmekçi şefi olarak çalışmaktayım 4 ülkede çalıştım 1ci sınıf tatil köy ve 5 yıldız otelerde çalıştım çalıştım yerler refaransımdır seyhat engelim yoktur işimkonusunda porfosonelim saygılar cep 05326476301……cep05355140085 bahriyakup@hotmail.com

 56. levent turkmen dedi ki:

  Mrb.ben celikkapi ic ve dis montaj ustasiyim.ayrica ic oda kapisi montaji da yapiyorum.almanya dogumluyum.almanca ve orta derece ingilizce biliyorum..Allah nasip edderse yurt disinda calusmak istiyorum.05061690247

 57. asalettin yakar dedi ki:

  Mozanbik de calismak istiyorum cok ihtiyacim var uzun sureli olursa sevinirim yettkili kisilerden yardim bekliyorum tel 05468454414 asalettin yakar

 58. ALİ EKBER KARAKUZU dedi ki:

  24 yıllık finişer deneyimim var son 10 yıldır formenlikte tecrübemde var italyan massenza veamerikan gomaco ve bunların raylı sistemler üzerinde deneyimim var daha önce yurdışı deneyimimde vartekliflere açığım saygılar cep no:05374389329

 59. durmus dedi ki:

  Selam ben yurtdısında calısmak isterim ekip bası olarak su an da 15 kisi ellamanım var boya alcı seramik dıscepe man tolama yaptıgımız isler birin ci sınıftır isciliktir kendine güvenecek firmalar arıyorum tabiki parası saglam olmalıdırki bizimde isimiz saglam olsun tercihederseniz tskler etmezseniz canınız sagolsun tel 05346754043

 60. Anonim dedi ki:

  Tamam

 61. huseyin dedi ki:

  Yaşar nErde çalıştınız

 62. mehmet dedi ki:

  Merhabalar, ben mehmet Fransızca tercümanım. 4 yıl Cezayirde inşaat şirketlerinde Tercüman ve idari işler şefliği yaptım. Üniversite mezunuyum (Fransa dan). acil iş aramaktayım. 05302180260

 63. Anonim dedi ki:

  Slm ben 10 yıllık finiser öp yurt dışı deneyimim wardir yurt dışı tercihimdir ekip istenirse ekibim mevcuttur e-g ehliyetim wardir pasaport um hazır seyahat sorunum yok iletişim telefonum 0507 256 45 60 teşekkür

 64. nuri kocyiğit dedi ki:

  merabalar ben nurı kocyığit yılardır asfalt işiyınnen uğraşiyom 30 35 senelık deneyımım var ekıbımınle beraber yurt ıcı yurt dışı iş arıyorum 05363207411

 65. ahmet dedi ki:

  asfallt işinde uzunzamandır çalışıyorum tek bildiğim iş diye bilirim yurt dışında çalışmak istiyorum birden fazla ekip temin edebilirim son altı yıldır formenlik yapıyorum

 66. ÖMER dedi ki:

  SLM BEN AĞRILIYIM İSMİM ÖMER SOY ADIM SANCAK içtaş göçayda çok çalıştım sayın ibrahim çeçen bey efendinin ekmeğini yemişim yurd dışındaki şirketlerinde çalışmak istiyorum saygılarımla 05352577922

 67. Metin dedi ki:

  Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.
  Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.iş arıyorum Sizinle çalışmak istiyorum.
  TLF 0537 824 4801 metinergün144@mail.com

 68. ayvaz dedi ki:

  mrb arkada§lar ben 15 yildir asfalta calisiyorum ekibim var sizde uygun gorurseniz sizlerle calişmak istiyorum .05346445898

 69. halil guntad dedi ki:

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim

 70. halil guntad dedi ki:

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim 05444550215

 71. AYHAN YASAR G S M 0545 868 12 27 dedi ki:

  MERHABALAR BEN POLYESTER KALIP UStaSIYIM PLREKAST DLS CEPHE IMALATTI YAPABILECEK EKIP ARKADASLARIM VAR
  DEMIR KAYNAK USTASIYIM
  ALÇL BOYA USTASIYIM
  PASAPORTUMUN 2 YILI VAR HAZIR
  DAHA ÖNCE LRAK ERBILDE ÇALISTIM
  PARKLARA POLYESTER SÜSLEMELERI YAPARM
  POLTESTERDEN HEYKEL YAPARIM
  GSM 0545 868 12 27

 72. erkan tuna dedi ki:

  mrb ben seramik işin de cırak olarak calışıyorum elim den gelen her işte de calışırım numaram budur 05454965094

 73. yadigar dedi ki:

  slm deneyimli tam kadro asfalt ekibim var formenim ilginize arz ederim 05069500456@

 74. Sadettin dedi ki:

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş bakıyorum 05332279058

 75. Sadettin dedi ki:

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş 05332279058

 76. abdulvahap dedi ki:

  SELAM YAKLASIK 12 YILDIR ASFALT YOL YAPIM SEKTORUNDE CALISMAKTAYIM. SU ANDA ASFALT FORMENIYIM KENDIME AIT EKIBIM VAR GEREK YURT ICI GEREK YURTIDISI TECRÜBELİ ASFALT EKIBI ARAYAN FİRMALARIN TELEFONUNU BEKLIYORUM TELEFON NUMARAM 05424305153

 77. metin sen dedi ki:

  Selam ben baraj suyu tahliye tunnelledé de calismis deneyimli FORKLIFT operatöratöru yum yurt ici yurt disi calisabilirim iyi duzeyde ingilizce biliyorum E + G SINIFI FORKLIFT BELGELIYIM 0534320 5992

 78. hasan turan dedi ki:

  mrb ben alçı boya işleri ustasıyım 29 yaşındayım. 2012 yılında rusyada hazinedaroğlu şirketi vasıtasıyla çalıştım.diğer inşaatla ilgili çoğu işe elim yatkındır görev verirseniz çalışmak isterim saygılarımla 05362420371

 79. necmettin dedi ki:

  ben karadenizli inşaat uzmani yıllarım yurt dişlarinda geçti insanlar okul okur mımar olur ben inşaatta okudum .temelinden girdim anahtar deliğinden çiktim yabanci dil arapca ingilizce tel05340812875

 80. Erkan karci 0536 415 72 62 dedi ki:

  Ben fethiye den erkan karci 36 yaşında A2.E.D ehliyetim src 2 ve 4 piskoteknik dijital belgelerim damperli tır tecrübeli işine
  Sahip çıkan biriyim. Yardımcı olanlardan allah razı olsun 0536 415 72 62

 81. halim duymaz dedi ki:

  yurt dışı iş arıyorum inşaat ince işler 05351020577

 82. MUHAMMET dedi ki:

  rhaba arkadaşlar. savunma sanayinde deniz işletmesinde . sahıl güvenlik ani hucum botları.üretim depart manında 3 yıl görev aldım malezya projesinde.hucum botları üretim faliyetler,nde bulundum meslekte 15 yıllık tecrübe sahibiyim.kompozit. 6..
  ayrı ülkede görev aldım. bunlardan bir kaçını. sayabılırım.2006. 2007. dubai.2009.libya.2012. yılı malezya.2013 yılı iran deniz savunma. 2014.türkmenistan avaza bölgesinde görev aldım yurt dışı tecrübem var. ingilizce yeterince var.yat donatım poliyester kalıp ve model. çalışmalarım mevcut. hava kontrol dolgu macun zımpara. pasta polişh. vs.yurt dışı işi arıyorum ilginize sunarım.tercıhım uzak dogu.ve avrupa.0507.563414

 83. Anonim dedi ki:

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 84. ferhat Yalçın dedi ki:

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 85. mahmut dedi ki:

  On numara aşcıyım her dalda yurtdışı tecrübem var arayın pişman olmazsınız 0534 693 46 12

 86. CEMAL YILMAZ dedi ki:

  Yeni mezun inşaat teknikeriyim tecrübesizim kendimi geliştirmek işi öğrenmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

  0531 324 11 93

 87. Armagan gome dedi ki:

  Bn armagan goke daha once yurt dısında calıs.adım ama. Yurt icinde her turlu meslekte calıstım. G sınıfı ehliyetim var beko dozer ve roder kullana biliyorum tugla ve fayans yapabiliyorum yasım 26 her turlu iste bilgim var yanı 05455579223

 88. fettah dedi ki:

  Vinç operatörüyum.yurtdışında çalışmak istiyorum.05423691048 .Emekliyim yurt dışı tecrübem var.

 89. emre dedi ki:

  Asansor kabin imalati ustasiyim sadece kabin döşemesi yapitorum 4. Til calistim 18 yaşındayım insaattan anlarim az cok tecrübem yuksek cabuk benimdmserim isi yurtdışında calismak istiyorum sebebi artik kendi basima yeni hayat kurmak

  (506)157 9525 teşekkür ederim selametle
  (Aramanizi bekliyorum)

 90. mustafa dedi ki:

  Merhaba ben alçı boya şap kara sıva işlerinde uzmanım ve uzman ekip arkadaşlarım var yurtdışı 05350781302

 91. suat karaca dedi ki:

  selam arkadaşlar çelik artı mekanik artı dış cebhe işi de çalıştım ama tercihim mekanik dir ararsanız sevinirim tel. 0544 4608137 alman şirketleri ile çalıştım

 92. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben ferhan ustyapıformeniyim ekibimvar lazım olanlara arasın 05367273428

 93. hasan dedi ki:

  tava işleri kablolama elektrik pano işleri yapa bilen bir ekibe sahibim..
  7 kişiyiz elektrik usatası tava ustası olamk üzere tam bir ekip olarak yurt dışı deneyiminden ziyade
  fabrika işleri yaptın yurt dışı deneyimine sahibiz
  eti bor madeni
  öztaş
  emit
  yılmazlar
  bu firmalarla uzun zamandır iş yapıyoruz ilgilenen olursa götüre iş alınır sözleşmeli
  tel: 0534 873 66 32
  hasan bey

 94. Arif MATA dedi ki:

  Merhaba ben 20 yıllık kebap ustasıyım yurtdışı deneyimimde var dubai ve Arabistan’da çalıştIm yurtdışında çalışmak istiyorum GSM05336981386

 95. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var

 96. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim

 97. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim ve rusyada yerli guvenebilecek iscilerde var 200 -300 isci insanlar var

 98. muhammed varol ay dedi ki:

  MERHABALAR BEN 24 YAŞINDA SOGUK DEMİR USTASIYIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM PASSAPORT MEVCUT 0507 827 84 79

 99. ali dedi ki:

  Merhabalar adım ali sağkal 18 yıldır yurt dışında aşçılık yaptım bir çok firmada evliyim işsizim işe ihtiyacım var yurt dışında nere olursa olsun çalışırım ustalık belgem var numaram 05052448203 saygılarımla

 100. Bahaittin Seçen dedi ki:

  slm 25 yıllık işaat firmalarında saha tercümanı olarak çalıştım çok iyi derecede inglizce ve arapça firmanızda çalışmak isterim cep telefonum 05423158400

 101. Dursun gökçe dedi ki:

  Merhaba yurtdışın çalışmak istiyorum yaşım 45 daha önce yurt dışında calıştım aşçı ve depocu mutfak yiyecek içecek satinalmabölümü işlerinde çalıştım rusyada rusca bilirim acil işe ihtiyacım var memleketim bartın ilgilenen arkadaşlara teşekür cep 05326871887 Dursun gökçe

 102. selim kaptan dedi ki:

  Selm ben kayserden yaziyorum yurtdisinda 8yil calistim 20 kilik alcisuva ekibimle tekral yurt dis isi olursa ekibimle hazirim selim kaptan tel 05369212685

 103. fazıl yaprak dedi ki:

  merhabalar ben fazıl yaprak 1970 dogumluyum mekanık elektrık kondıvıt tava ıslerınde deneımlıyım yurt dısı deneyımım vardır uzun yıllar nurol gama alarko gıbı fırmalarda ıclerınde olmak uzerı bırcok fırmada calıstım kendı ekıbımde bulunmaktadır hepsı benım gıbı uzun yıllar yurt dısında ıs deneyımı olan kalıfıye elamanlardır sıbırya rusya katar kazakıstan arabıstan gıbı dunyanın farklı bolgelerde calıstım sızınlede calısmayı çok ısterım tesekkur ederım 05377022070 ceyhan /adana

 104. selim kaptan dedi ki:

  Slm kayserden yaziyom 8yildir yurdisi tecrubemvar caliştigim firmalar enka nepal baytur arabistan yamata sibirya haznadar oglu soci enkateknik libya enka burindi acarsan insaat libya monotek tataristan bu ulkelerde calistim 20kisilik alcisiva ekibimle yine nereolursa olsun gideriz selim kaptan tel 05369212685 hazir ekib

 105. Kaya dedi ki:

  Slm ban kaya yalçın Kaynakçıyım türkmenistandayım 3 yıl askeri gemilerde çalıştım elektron ve gözaltı Kaynakçısıyım telefonum 05393828577

 106. Mahsun dedi ki:

  Slm ben 24 yasında biraz kaynak bilgim var insaattada kalıp bilgimm var yurt dısını sürekli olarak düşünüyorum noter anlaşmalı sözleşme yapabiliriz 05362139774n

 107. aziz dedi ki:

  13 yıllık mekanik tesisat,plakalı eşanjör,kazan dairesi kurulumu ve buhar sistemleri yapan firmada montajdan ve formenlik yaptım çalıştım. tecrübem ile yurt dışı işi aramakdayım . 0507 650 35 21

 108. ersin dedi ki:

  ben soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 109. ersin dedi ki:

  soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 110. ersin dedi ki:

  demir bağlama ustasıyım yurt dışı işi arıyorum

 111. alişen özcan dedi ki:

  20 yıldır alüminyum dograma giydirme cephe kompozit işi yapıyorum yurt dışı iş arıyorum

 112. Hüseyin Demiri dedi ki:

  selam yurtdışi tecrebem var calıştıgım ülkeler arabistan ferma kastaş libya mapa inşaat calıştım en son güney sudan ant inşaat calıştım yabancı dilim arapca 05340137124 boştayım saygılar

 113. yavuz ercan dedi ki:

  merhaba ben yavuz ercan asfalt pmt ( mekanik ) serim ekibimle yurtdışı işi arıyoruz işimizde tecrübeliyiz bulundugumuz yerler libya Azerbaycan tunus Türkmenistan
  ve somali’dir bu ülkelerde yol asfalt ve pmt serimi yaptık ilgilenen kişi ve kurumlara teşekkür ederim
  0531 244 24 32

 114. poyraz yesilyurt dedi ki:

  Ben 24 yasindayim askerlim biti hic bir engel yok sizinle her ulkede calisabilirim 10 yildir mobilya isi yapiyorum mobilya dalinda ustayim her turlu mobilya montaji yapilir oksijen le kesim gazalti elektir kaynakkarida yapiyorum elektirikten ve su tesisatinda anlarim ayrica laminant parke ustasiyim herturlu laminant dosemesi yapiyorum asma tavan fayan kalebodur itinayle yapilir sizinle calismak istiyorum tel….05313494280

 115. merhababen cemil ozkara dedi ki:

  Ben tir soforuiym işi arıyorum tercubem var 1994 beri romanında yaşıyorum vize sorunum iok avrupanın herhangi ülke işi arıyorum

 116. cemil ozkara dedi ki:

  Merhaba ben tir soforuiym işi arıyorum tercubem var 1994 beri romanında yaşıyorum vize sorunum iok avrupanın herhangi ülke işi arıyorum 05375915002-0040767594864

 117. alisan yemenici dedi ki:

  Arkadaslar sizlere super bir is firsatindan haberdar etmek isterim ilgilenen arkadaslar bana mail adresimden alisanyemenici1977@gmail.com yada 05375618464 telimden ulasabilir her nerede olursaniz olun ulasin bana

 118. Fahri Akay dedi ki:

  Mehraba ben elektrik ustasıyım pano montaj trafo bakımı ve onarım ehliyetim de var bedaşta yedi yıl çalıştım yurt dışında çalışmak istiorum tel05300660983

 119. üçler güzel dedi ki:

  slm ben ingilizce arabca konuşan yabancı ülkelerde cok calışmış formenim deneyimlerim saga formenligi beton santralleri formenligi makina formenligi kamp amirligi yapmış konumundayım ayrıca sekiz ayrı ülkelerde büyük firmalarda bulundum disiblinli ve tercübeli biriyim ceb 05425196849 ceab bekliyorum

 120. hüseyin yaman dedi ki:

  25 yıllık tabildot aşcıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0541 361 15 77

 121. serkan kormaz dedi ki:

  Ben yurt dişinda calişmak istiyorum kalip işi 0536326 30 59 tokatliyim

 122. Adil ecir dedi ki:

  Slm 20 yıldır balik ustayim antalyada ikamet etmekteyim mesleğimi yurt dışında devam etmek istiyorum tlf num 5553054108

 123. Osman atar dedi ki:

  Elektirik gaynakcisiyim tataristanda calistim firmanizda calismak istiyorum

 124. slm 4kisilik tesisat ekibimiz var isimizde cok hizli ve deneyimliyix eger bizimle calismak isterseniz 05076649828 ulasabilirsiniz dedi ki:

  A

 125. slm 4kisilik tesisat ekibimiz var isimizde cok hizli ve deneyimliyix eger bizimle calismak isterseniz 05076649828 ulasabilirsiniz dedi ki:

  Yasar kya

 126. cevdet dedi ki:

  dış montalama boya sıv taşyunu yaparım macun cekerım 05340129894

 127. cevdet dedi ki:

  dış montalama boya taşyunu sıva macun ustasıyım pasaportum hazır 05340129894

 128. senol-yilmazyasar dedi ki:

  Kaynak-ustasiyim-agirmakinalar-ve-fore-kazik-makinelerinde-uzman-kaynakciyim-yurtdisinda-isariyorum-tel-05374013615

 129. Ersin küçük avcı dedi ki:

  Elektirk ustasıyım yurt dışında çalışabilirim 30 Yaşında yım 05367197642

 130. Ersin küçük avcı dedi ki:

  Elektirk ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 30 yasında yim 05367197642

 131. elektrik ustasiyim 5434956193 yüksek gerilim hattinda çalışıyorum eger yurtdışında is bulabilirsem gidecegim dedi ki:

  Ökkeş gok

 132. ökkeş Gök dedi ki:

  elektrik ustasiyim 5434956193 yüksek gerilim hattinda çalışıyorum eger yurtdışında is bulabilirsem gidecegim

 133. yavuz dedi ki:

  Asfalt kamyon soforuyum 05446092444

 134. erkan dedi ki:

  slm ben erkan kaya balıkesır mıxer soforuyum yurtdıslarında calısmıslım olmusdur santıyecılın ıyı bılen bırıyım calısmak ısdıyorum acıl ıse ıhtıyacım var saygılar 05376961863

 135. vsfsz elaman yurtdişinda iş bulabilrsm gidcm dedi ki:

  Mahmut has

 136. mahmut ugur dedi ki:

  Vsfsz elemnm yurtdişinda iş aryrm

 137. husamettin çetin dedi ki:

  elektrık formenıyım 25 libyada çalışb
  dım çalıştığım fıramalar gunay inşaat yaşar ozkan aş ozturkler aş gurış aş ve sonra taşoren bazında sembolınşaat ronesans ınşaat mıtaş ınşaat stf inşaatbunların kamplarının kurudum ve lıbya Trablus bolgesının elektrık kurumunun alçak gerılım orta gerılım olarak 7yıl işlerını yaptımm lıbyada dengelerın bozulmasıyle butun ışlerımı kaybettım işe ıhtıyacım var çlışmak ıstıyorum allaha emanet saygılar

 138. Anonim dedi ki:

  Mehmet Beşir Bilgiç asfalt ekibi lazimsa ulaşabilirsiniz her türlü operetor bulnur 05378634679

 139. Asfalt ekibi bulnur dedi ki:

  Mehmet Beşir Bilgiç

 140. slm ben alci boya havalandirma isi yapiyom dedi ki:

  Hayrettin

 141. ust yapi formeni ararsaniz 05413064049 ekip ile birlikte dedi ki:

  Hakan

 142. mustafa 0.541.8386557 dedi ki:

  Uzman depo şefiyim. Hertürlü insaat,tesisat,elektrik ve iş makinaları,yedek parçalarını,cok iyi tanıyorum. Yurtdışı tecrübem var.15 yıllık depocuyum.ingilizce ve Fransizca biliyorum.excel,word NETSİS, ETA, Outlook,SAP programlarını biliyorum.ayrica forklift ehliyetimde bulunmaktadır. Sorumluluk sahibiyim.yurtdisi için her yerde çalışırım. 0.541.8386557 Mustafa

 143. Anonim dedi ki:

  slm ben 9 yıldır yüksek gerılımde ag ve og hattında çalışıyorum arıza bakımda yurt dışında calısmak ıstıyorum elektrık teknısyenıyım ıse ıhtıyacım var tlf 05459354454

 144. Alparslan söz dedi ki:

  Ben endüstri meslek lisesi metal işleri mezunuyum elektrik ark kaynağı argon kaynağını yaparım 15 makina bakım montaj işleri yaptım telekom altyapısı fiber optik ekte yaparım 054

 145. coşkun baştürk dedi ki:

  bn kaynakçıyım 15 senedir yurt dışına kaynakçı olarak çalişmaya gider 30 yaşındayım 60 kıloyum

 146. coşkun baştürk dedi ki:

  bn kaynakçıyım 15 senedir yurt dışına kaynakçı olarak çalişmaya gider 30 yaşındayım 60 kıloyum 05342199566

 147. RAMAZAN dedi ki:

  arcelik servisinde klima sogutma teknisyeni yurt dısı calısmak istiyorum 05359722345

 148. Öz karot Bülent Özdemir 05067596272 dedi ki:

  Yurtdışında karotcu olarak çalışmak istiyorum makinaları mevcuttur

 149. bülent özdemir dedi ki:

  Yurtdışında karotcu olarak çalışmak istiyorum makinalar mevcuttur

 150. harun eroglu dedi ki:

  slm alcıpan ve kaynak ışlerınde tecrubelıyım 0554 297 1500

 151. mustafa paksoy dedi ki:

  Merhaba ben alcısıbaustasiyim 05362563656

 152. Anonim dedi ki:

  Mrb, Ben 32 yaşındayım 10 yıllık Gaz altı ve Elektirik Testli kaynak ustasıyım
  Seymbol Çimtaş Nurol Gemak ve aklıma gelmeyen daha bir çok büyük firmalarda çalışmış bulunmaktayım
  Yurt dışında işi arıyorum herhangi bir seyahat engelim yok
  Adım Murat Hımhım
  Tel: 0536 019 66 34

 153. Beton santral operatoru uyum dedi ki:

  25 yıllık santral operatoru yum türkiyede büyük şirketlerde çalıştım aynı zamanda formenlik yaptım 05335434785

 154. Murat Hımhım dedi ki:

  Mrb, Ben 32 yaşındayım 10 yıllık Gaz altı ve Elektirik Testli kaynak ustasıyım
  Seymbol Çimtaş Nurol Gemak ve aklıma gelmeyen daha bir çok büyük firmalarda çalışmış bulunmaktayım
  Yurt dışında işi arıyorum herhangi bir seyahat engelim yok
  Adım Murat Hımhım
  Tel: 0536 019 66 34

 155. Seramik ustasıyım yurt dışı iş tecrübem var tel 05051087036 dedi ki:

  Ahmet aksu

 156. Kalipci ustasiyim 15 yıllık yurtdışı tecrübem var tlf 05413726655 dedi ki:

  Abdullah cip

 157. ahmet polat dedi ki:

  slm mobilya imalat ve montajcilazi msa herturlu yardimci olurum tl 05388679541

 158. Anonim dedi ki:

  Düz işçi yim her işi yaparım 05059906562

 159. Düz işçi yim her işi yaparım dedi ki:

  Tahsin bozkaya tlf 05059906562

 160. Elektrik AG og ustasıyım 5yıllık tecrübem var dedi ki:

  Tahsin bozkaya tlf 05059906562

 161. REYHAN KAYA dedi ki:

  Mekanik tesisat ustasıyım tel 05310831368

 162. Ökkeş dincer dedi ki:

  Merhaba ben Ökkeş Dinçer Ben tır şoförüyüm damperli tır kullanıyorum damperli kırkayak kullanıyorum Uzun Yol tecrübem var yurt dışında şantiyesinde çalışmak istiyorum Avrupa ülkesinden çalışmak istiyorum Cep telefonu söylüyorum
  0539 720 00 91
  0539 720 00 93

 163. Ben elektrik ustasiyim yurt dışı da çalışmak istiyorum tel 05413013054 ne iş olursa da yaparım dedi ki:

  05413013054,

 164. mekanik tesisat ustasıyım yurtdışında çalışmak isterim dedi ki:

  yılmaz açık 05314246526

 165. mustafa dedi ki:

  karasıvacıyım yurtdışı iş arıyorum tl 05428379041

 166. mustafa ozkan dedi ki:

  karasıvacıyım yurtdışı iş arıyorum tl 05428379041

 167. ibrahim eren 0553 568 32 21 dedi ki:

  Kaynak ve insat işinden anlarim

 168. Duvar kara ve sıva seramik ustasiyim yurt dışı faaliyetlerin de çalıştım sizinle birlikte çalışmak istiyorum saygılarımla iletişim tlf 0532 4550318 dedi ki:

  M salih ilgen antalyaya tlf 0532 4550318 saygılarımla

 169. Nihat dedi ki:

  Adanadan Nihat usta 25yillik kebap doner izgara suluyemek ustasiyim.acil is ariyorum 5417176926

 170. asfalt ve mekanik ekibin var yurt içi yurt dışı farketmez 05376440458 dedi ki:

  Nurullah

 171. Mehmet Ali Yıldırım dedi ki:

  Telefon: 0539 399 2446
  30 Yıllık elektirik ustasıyım, şartların daha iyi olacağını düşündüğüm için yurtdışında çalışmak istiyorum

 172. Mehmet Ali Yıldırım dedi ki:

  30 yıllık elektirik ustasıyım, şartların daha iyi olacağını düşündüğüm için yurtdışında da çalışmak istiyorum

 173. Merhaba beni etem Saraç dedi ki:

  Kalıcı üstasıyım çelik perde çalışıdım Moskova’da enson antyapı da yurtdışında çalışmak üzere iş arıyorum 05319325570 sayı gılarımla az ederim

 174. yılmaz mantarcı dedi ki:

  alçıpan ve boya ustasıyım yurtdışı iş arıyorum 0535 557 61 11

 175. yılmaz mantarcı dedi ki:

  alçıpan ve boya ustasıyım yurtdışı iş arıyorum 0535 557 61 11

 176. irfan dedi ki:

  merhaba ben elektirik sellosiz kaynakcıcıyım yurt dışında calışma istiyorum 05350267516

 177. merhaba ben irfan yaşar dedi ki:

  yurt dışında calışmak istiyorum sellozik ve elektirik kaynakcısıyım 05350267516

 178. Serdar dedi ki:

  Elekt ri k gaz altı kaynakcisiyim 05350239286

 179. cevdet dedi ki:

  yırmı yılık tercubem var yurt dışında çalışmak istiyorum dış cepe montalama taş yunu boya sıva yaparım 05340129894

 180. Alı tunç dedi ki:

  Mesa mesken aş altyapı ve peyzaj formenı olarak calıstım 15 yıllık deneyımlıyım yurt dısında çalısmak ısterım tesekkur ederım saygılarımla.cep.5399789616

 181. Anonim dedi ki:

  çati ve ïzalosyon ustasiyim yurt dışı tecrūbem var çalışmak istiyorum0534 674 9420

 182. Gomaco Gp 2600 iki paletli Beton finişeri Operatörüyüm 24 yillik beton tercübesine sahibim yurtici ve yurtdisinda calistim iş ariyorum dedi ki:

  Dursun SEMİZ Tel:0542 528 06 55

 183. Fatih dedi ki:

  Celik cati imalat ve montaj ustasiyim.gazalti elektrik ve oksijen kaynagi yaparim.ayrica aluminyum dis cephe yaparim camini falan takarim.yurt disi is ariyorum.05462393322 gerek duyulursa bu nodan ulasabilirsiniz

 184. zülfikar çetin dedi ki:

  19 yıl Rusya tecrübe var görmeniz yaptım 5 yıl Türkiye tecrübe var Otel hastane okul gibi iş arıyorum yurt dışı

 185. mustafa dedi ki:

  20 yıl kalerifer tessat ustasıyım elektirik okjisen kaynagım var 05424904514

 186. metin topuz dedi ki:

  demirçi ustasıyım 05334148868

 187. senol osman dedi ki:

  Merhaba ben senol e,sinif, ehliyetim, var, src2, src4,belgelerim var, 17,senelik soforum, oyobus, kamyon, minibus, her, turlu, araci kullana biliyorum, avrupa, ulkelerine , vize sorunum yok, bulgar vatandasi, ve turk vatandasiyim, 00359896335638, bg numaram,00905350885372, rt, numaram.

 188. selam aleykum suudi arabistan yuksel ins. 2 yıl calistim slet operatöruyum suanda is ariyorum is tecrubem vardir ilgilenen olursa sevinirim whatsapp no. 00905545381390 dedi ki:

  İsmail

 189. Ibrahim dedi ki:

  Ben ibrahim dubai da çalışmak istiyorum sadece dubai da çalışmak istiyorum ne iş olsa yaparim 05346391232

 190. Zeynel ölmez dedi ki:

  Merhaba yurtdışında iş arıyorum görevim Kaynakcidir ise ihtiyacım var numaram 0536 737 38 68

 191. slm ben sekiz senedir ustayim dış cephe ve alçı boya makinalı sıva işleri yapıyorum yurt dışına çalışmak istiyorum 05073187132 dedi ki:

  Nihat

 192. Ayhan dedi ki:

  Çok iyi derecede arapça konuşurum ve tercüme ederim.yurtdışında iş arıyorum.05330258108

 193. naim dedi ki:

  allahın selamı üzerinizde olsun ben inşaat kalıp duvar demir ustasiyim pasaport hazır yurtdışında çalışmak istiyor un acilan ışe ehtiyacim var banada yardımcı olun allah razı olsun itibat tel 0532 470 43 58 saygılar

 194. ÖMER KOÇ dedi ki:

  İÇ MİMARIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İÇİN İŞ ARIYORUM İLERİ DÜZEYDE 3D MAX VE AUTOCAD BİLİYORUM ..GÖRSELLERİM ÇOK İYİDİR 0507 662 47 50

 195. hayrettin koc dedi ki:

  KALIPCI KALFASIYIM EKIPIM VAR 25 SENEDIR YURT DIŞINDA BU ISI YAPIYORUM SU ANTA TÜRKİYETEYİM 05355869281

 196. meraba ben yunus dedi ki:

  Meraba agir vasıta soforum yurtdışında çalışmak istiyorum
  Tel.05424381998

 197. Mehmet albayrak dedi ki:

  Merhaba ben ankraj formeniyim ekip olarak yurtdışında çalışmak istiyorum yurt dışında çalışma deneyimleri m var iyi derecede arapça konuşur ve yazarım 05353133093

 198. Mustafa taslica dedi ki:

  Yurtdisinda calismak istiyorum elektrk ve sivi tesisatciyim numaram 5534924990

 199. merhaba toz ve yaş boya ustasının 0507 8511393 dedi ki:

  Elvan gungordu

 200. Ayvaz dedi ki:

  Merhaba ben asfaltçiyim ekibim var ilgilenen arkadaşlar varsa 05346445898

 201. Ayvaz dedi ki:

  Asfaltçiyim ekibim var 05346445898

 202. bahattin karabulut dedi ki:

  mrb yurt dısında calışmak istiyorum finişer ( asfalt serme mkn.) ehliyetim var 0533 396 45 89

 203. Mehmet simsek dedi ki:

  Merhaba ben 15yil libyada kalipci olarak calistim cesitli ulkelerde calistim 10yil sudiarapistanda kalibci formenligi yabtim arabcam cokiyidir ayrica ekib ayarlayabilirim tel 05074147998

 204. Mehmet Emin TEMEL dedi ki:

  Elektrod gaz altı kaynakcısıyım
  Ve soğuk demir kalfasıyım yurt dışı calışma isterim saygılarımla

 205. Slm ben fiberoptik ekcisiyim yurt disinda tercubeliyim fiber altyapisinda calisacak ekibimde var her turlu sistemi calistiraca ekibim vardir ..tlf 05397361868 dedi ki:

  Ramazan ulas

 206. metin dedi ki:

  15 yıldır kolılufer tesısaat ustasıyım yur dısında calısmak ıstıyorum oksıjen kaynakcısım 05413133066

 207. Ali ozdemir dedi ki:

  Mrb hayırlı işler elektrik gazalti oksijen kaynak ustasıyim 11 yıllık deneyimim var belgelerim mevcuttur meslek lisesi metal işleri mezunuyum tel:05446146730

 208. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben Aşkın kalafat mutfakta soğuk chef olarak çalışıyorum yurt dışında çalışmalarıma devam etmek istiyorum 05062826628

 209. nizsmettin cemiloglu dedi ki:

  2 yillik insaat teknisyeniyim AMA benim icin hic farketmez NE is olsa yaparim buna mecburum 4 cocugum var beni arasaniz sevinirim 05326535958

 210. eyyüp tepeci dedi ki:

  İnşat işi

 211. eyyüp tepeci dedi ki:

  Emekli inşat kalfasıyım 05374797252

 212. 4 yıllık tecrübem var Acil Tıp Teknisyeniyim yurt dışı iş arıyorum 5071070580 dedi ki:

  YASIR SARITAŞ

 213. ben eskawator kullaniyorum yasim 24 6 senelik oparatorum yurd disinda calismak istiyorum ilginenenler arasin 05424885595 dedi ki:

  Ibrahim

 214. Metincan dedi ki:

  Slm benim kalıpçı ekibim var 12 sene yurtdışında çalıştım 0537 273 57 36

 215. ugur dogan dedi ki:

  Alt yapi boru ustasiyim tesisat ustasiyim d sinif ehliyetim var yurt disi deneyimim var arapca biliyorum antepte ikamet ediyorum yasim 36 05418577723

 216. Metincan dedi ki:

  Slm benim kalpçı ekibim var 12 sene yurtdışında çalıştım 0537 273 57 36

 217. Merhaba ben klima havalandırma montaj ustasıyım üç yıllık yurtdisi gecmisim var tekrar ve acil yurtdışına çıkmak istiyorum 05418375730 dedi ki:

  Tuncay

 218. Tuncay dedi ki:

  Ben 26 yaşında klima havalandırma montaj ustasıyım üç yıllık yurtdışı gecmisim var tekrar ve acil yurtdışına çıkmak istiyorum 05418375730

 219. Cuma Yıldız dedi ki:

  Yurtdışı tercübem var mısırda çalıştım limak aşde hava limanı inşaatı da çalıştım 13 ay kaynakcıyım elektrik ve gaz altı
  0532 515 95 32

 220. Kaynakcıyım yurtdışı tercübem var Elk ve gaz altı kaynak dedi ki:

  Cuma yıldız 0532 515 95 32

 221. Kaynakcıyım yurtdışı tercübem var Elk ve gaz altı kaynak dedi ki:

  Cuma yıldız 0532 515 95 32 kaynakcıyım yurtdışı tercübem var mısırda çalıştım Elk ve gaz altı kaynakcısıyım

 222. Dogan Dogru dedi ki:

  Tır ve Kamyon.şöförüyüm.1978doğumlu.
  Arapçam var.uzun yıllar libyada.çalıştım.
  Saygılarımla.05346784995

 223. şahin dedi ki:

  Ağır vasıta şöförü ruyum sizinle çalışmak istiyorum 05362222568 bütün evrakların tam pasaport var çok acil işe ihtiyacım var bana yardımcı olur sanız sevinirim

 224. Bayram ergül dedi ki:

  Elektrik teknisyeniyim
  Kablo kanalı ve tava döşeme kuvvetli ve zayıf akım tesisat döşemesinde ve pano monterligi ustasiyım 38 yaşındayım
  0541 440 37 39

 225. mehmet çolak dedi ki:

  merhaba ben 15 yıllık damparli kamyon operatörüyüm e/g sınıfı belgem var eğer kabul ederseniz sizinle çalışmak isterim tel. 05366309433

 226. serdar gökçe dedi ki:

  yurt dısında deneyımlı ekıbı ıle sıcak soguk asfalt ve mekanık yol ısınde calıstık ekıbımız tecrubelı ve kalabalıktır tercıhımız buyuk fırmalar ve yurt dısıdır ılgenenlerın dıkkatıne ulasım 0541 659 96 66

 227. ali Ihsan tinastepe dedi ki:

  Çelik montaj çelik paslanmaz künefe boru montajı argon gazalti toz altı elektrik kaynakları her çeşit makina montajı ve mekanik arıza bakım projeden iyi anlayan ekibimle yurtdışı İşlerinizde çalışmak isteriz 0530 615 68 44

 228. Alçı sıva saten boya dış cephe mantolama ustasıyım dedi ki:

  Salim kahrıman 05350240016

 229. ARİF ORHAN dedi ki:

  Alüminyum doğrama ve pvc ustasıyım acil işe ihtiyacım var ararsanız sevinirim saygılarla .tel 0542 476 67 27

 230. mahsun dedi ki:

  ben ınsaat ışcısı her işten anlarım 05382847181

 231. mahsun bakır dedi ki:

  ınşaat işcisıyım herıs yaparım 05382847181

 232. Anonim dedi ki:

  Ali.kilinc.yurt.disi.deneyimli.vormenim.5.yildir.irakdaydim..eletirik.santirali.vei..insat.uzmaniyim.ve.yurtdisinda.calismak.isdiyom.ekiphalinde..05380866930

 233. Ayhan dedi ki:

  Kebapçıyım 05340677002

 234. Garip dedi ki:

  Merhaba ben 20 yıldır balikciym yurtdışında çalışmak istiyorum

 235. Ali akdemir dedi ki:

  Alçı boya ustası iki kardeşiz ihtiyac halinde calisabiliriz

 236. Ali akdemir dedi ki:

  Alci boya ustasi iki kardesiz ihtiyac durumunda calisiriz 05435820560

 237. Mustafa dedi ki:

  Slm ben eskavanoz bekoloder operatörünyum

 238. kerim dedi ki:

  merhaba 25 yıldır inşaat sogukdemircisiyim yurt dışı deneyimim vardı degişik ülkelerde libya rusya tatar istan kazanda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda ister şahsım ister ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep 05423499443

 239. yusuf dedi ki:

  Slm ismim yusuf kalipciyim yasim 24 ustayim birazda yurt disinda calismak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim 05442685116

 240. Ali çakmak dedi ki:

  Ben ali çakmak izelesyon yalıtım ustasiyim tünel ,çatı açık alan ve benzeri işler yapılır ekibim vardır 05074280468

 241. Hikmettullah engin dedi ki:

  Slm gida ve insaat sektorunde beton uzerine on yillik deneyimim var.yasim 30 evliyim yurt disi ve saglik engelim bulunmamaktadir.uni terkim.dikkate alirsaniz sevinirim saygilar sunarim.
  0536 347 9379

 242. ferhat Yılmaz dedi ki:

  Ağır vasıta tır kamyon şöförü yüm gurcistan tiflis batum civarı iş arıyorum ayrıca g ehliyetim var emekliyim.hala tokat il özel idaresinde çalışıyorum tel.05372515713

 243. Zeki dedi ki:

  Zeki Bayhan vasıfsız elmanım yurtdışında çalışmak istiyorum 05061752393

 244. Anonim dedi ki:

  elektirik su kalfasıyım yurt dışın da iş arıyorum 0553,027,83,81

 245. Anonim dedi ki:

  kaynakci ustasiyim celik imalati tavan vinc imalatcisiyim otamatik kepenk kollu bariyer yanakayar motor montaj ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum 05052333331 tahsin

 246. ramazan_05468749658 dedi ki:

  30 kisilik ekibiz alci boya izalasyon yalitim isleri yapiyoruz isci arayan arasin 05468749658

 247. mehmet dedi ki:

  Selam ben mehmet aleminyum çatı ve kompozit ustasıyım azerbaycanda ve kuveyyette çalıştım ustalık ve formenlik yaptım şimdi iş arıyorum 0536 2620311 ilgilerinize

 248. Sıtki Altuğ dedi ki:

  Merhaba ben kalıpçı ustasıyım ayrıca 10 kişilik ekibiz pasaportumuz hazır Türkiyede 30 a yakın şirkette ve yurtdışında cezayirdede çalıştım şimdiyse işaryoruz tel nom 05374764871

 249. salih erol dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben granül ustası yurtdışı tecrübem var cezairde tunus çalıştım pasaporthazır yurd dışı ariyom kalib su tessat kaynak ustası yim acil ise ihtiyacım var telefon numaram 05348130567 pasaport hazır

 250. Yunus dedi ki:

  Selamünaleyküm Ben 36 yaşında iki çocuk babasıyım Kahramanmaraş’ta ikamet ediyorum mesleğim damper tanker silobaz Tır şoförüyüm tecrübem 15 yıllık yurtdışında çalışmak istiyorum telefonum 0539 333 57 11 saygılar

 251. YAKUP UZGÖREN dedi ki:

  yurtdışında çalışmak istiyorum 22 yaşındayım askerlik engelim yoktur kendime güvenim sonsuzdur her işi yapabilirim inşaat sektöründe alüminyum paslanmaz korkuluk ferforje işinde çalıştım vasıflıyım 0539 827 52 00

 252. Abdülhakim dedi ki:

  Alçı boya alçıpan işi yapmaktayım ekibim var yurt dışı deneyimim var alçı boya işiniz özenle yapılır +905382093397

 253. ali su dedi ki:

  merhaba ben şöförüm ve her işi yaparım tel 05511051979

 254. ali su dedi ki:

  merhaba ben marangozum ve agır vasta şöförüyüm yurtdışı tecrübemvar tel 05511051979

 255. Erol saka dedi ki:

  Kalıp ve duvar ustasıyım yurtdışı deneyimim var05537423086

 256. Adem SAKAR dedi ki:

  kara sıva alcı boya ve montalama uzerıne 20yıllık deneyımım var ekıp saglanır tel 05449100771

 257. Ömer dedi ki:

  Kaynakciyim

 258. Ömer dedi ki:

  Kaynakciyim elimden her is gelir 05314984389

 259. Ali cil dedi ki:

  Çelik montaj ustasıyım ekibimle yurt dışı projenizde sizlerle çalışmak istiyorum cezair ırak ve rusya çalıştım
  0 542 617 67 04

 260. İbrahim dedi ki:

  Beton finişer operötürüyüm uzun yılar farklı ülkelerde tecrübem var virtgen ve gomago beton makinalarında tecrübem var ve iş arıyorum.

 261. Volkan ardıç dedi ki:

  Parke işlerinde tecrube sahibiyim 12 senelik ustalığın vardır laminant klasik rabıta lamine lambiri bambu gibi döşemeler yapabilmekteyiz sistire gibi ahşap döşemeleri yapıyorum hızlı ve temiz iş benim işim Kazakistan Kıbrıs vb yerlerde çalıştım genç ve yetenekliyim irtibat 0537 233 36 15

 262. Anonim dedi ki:

  Selam iş makinası ve kamyon tamircisiyim iran libya ve arabistanda şantiyelerde çalıştım şantiye saha iş makinası sevkiyati yaptım ayrıca arapça tercümelikte yaptım iş arıyorum 05300441241_05358766398

 263. Tekin dedi ki:

  Selam iş makinası sevkiyati yaptım ayrıca arapça tercümelikte yaptım iş makinası kamyon tamircisiyim iş arıyorum 05300441241_05358766398

 264. EMİN ŞEN dedi ki:

  Mrb inşaat Teknikereyim ve uzun yılar yurt dışında çalıştım. Almanca, İngilizce ve Rusça bilirim. yurt dışında iş arıyorum

 265. yener yılmaz dedi ki:

  Merhaba Ben elektirk tesisat işleri yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum

 266. ramazan dedi ki:

  selam demirci ustasıyım işsizim iş arıyorum tel:0536 482 92 64

 267. hüseyin keklik dedi ki:

  Merhaba ben asfalt Pilent operatörüyüm ve mekanik Pilent operatörlüğü yaptım yurtdışında çalıştım Alarko ve nurolundaydım
  Yurtdışında çalıştım terçiğim yurdışıdır tlf 05535591914

 268. abdulvahap dedi ki:

  merhaba 15 yıldır yol işinde calısıyorum.asfalt formenıyım alt yapı ust yapı.yurtdısına ekıp arayan fırmalar asfalt ekıbım bosta asfalt ekıbı arayan fırmalar irtibat telefon:05424305153

 269. Mehmetemin garhan dedi ki:

  Asfalt finişer ekibim var şuan boştayiz işariyoruz 12 yildir asfalt işindeyim ilgilenirseniz seviniriz cep 05374582702

 270. Mehmet EROL dedi ki:

  merhaba 30 yaşındayım bekarım tır şöförüyüm gerekli bilgiye tecrübeye ve belgelere sahibim yurt dışında iş arıyorum..

 271. Emre dedi ki:

  Yaşım 22 7,8 senedir gazaltı kaynakçısıyım yurt dışında çalışmak isterim

 272. Hamdi karadalan dedi ki:

  Meraba oto marş şarz dinoma işlerinde 35 senelik tecrübem var aynı zamanda her türlü oto bobinaj işi yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 1965 doğumluyum 05385280916

 273. BETON POMPA OPR dedi ki:

  Yurt dışi için iş ariyorum turkiyede çalışmaktayım şimdi

 274. BETON POMPA OPR dedi ki:

  Habib 05309242992

 275. şenol şararslan dedi ki:

  yutdışında iş arıyorum oto lastik tamiri ve inşaat demir işinde amelelik yaparım demire bağ atmayı biliyorum 0531 976 47 26

 276. şenol şararslan dedi ki:

  xccxzcxzczx

 277. hayrettin koc dedi ki:

  slm kalıpcı kalfasıyım ekibim var rusya turkmenistan arabistan kaztakistan ukranya gürcistan buralarta ekibimle calışdım sizlerle calışmak isterim cep 05355869281

 278. Cengiz Bağcıoğlu dedi ki:

  Yurtdışında iş arıyorum rok Opörötörüyüm beş senedir bu işin icindeyim Tel No:0545 781 17 78

 279. Cengiz Bağcıoğlu dedi ki:

  Yurtdışında iş arıyorum rok Opörötörüyüm beş senedir bu işin icindeyim ulaşmak için bu telofun numarasından Tek No; 0545 781 17 78

 280. Erhan koç dedi ki:

  Yurtdışında iş arıyorum konkorösör Opörötörüyüm belkem var bu işe ihtiyacım var Tel No:0544 681 68 26

 281. Enes karabiber dedi ki:

  Yurtdışında iş arıyorum beton santral Opörötörüyüm beş senedir bu işin icindeyim Tel No: 0531 481 52 64

 282. galip koçak dedi ki:

  sıhı tesisat kalorifer ve kaynakçı ustasıyım ve boru kaynakçısı su ve kaynak üzerine 20 yıllık tecrübem var yurtdışında çalışmak istiyorum

  TEL:05346652130

 283. Ayçin çicek dedi ki:

  Merhaba agır vasıta şöförüyüm mikser damper kamyonlar kullandim yurt dışı işi arıyorumm. 05317722982

 284. Selahattin demirkol dedi ki:

  Selam ben demirci ustasiyim yurtdisinda calismak istiyorum ekibimde var 05428268271

 285. Huseyin dedi ki:

  Adım huseyin 36 yaşım var ve A-Z asfalt fabrikasını biliyorum ve iranda tehranda bir şirketin patronuyum ( http://www.rigzaar.com)
  Yurt dışında iş arıyorum ve şimdı de irandayım
  Telefon numaram : 00989122727697 , 00989121257090 – email : zangalani@gmail.com

 286. (Y.MİMAR/SERDAR) dedi ki:

  200 kişilik ekibimle yurtdışı inşaat işlerinde çalışmak istiyoruz 0546 203 44 90

 287. 0n yıllık silindir öparetörüyüm yurdışı işi arıyorum dedi ki:

  kadir polat

 288. işi arıyorumasfalt silindir vabil kullanıyorum dedi ki:

  salam firma arıyorum 05320521624

 289. işi arıyorumasfalt silindir vabil kullanıyorum dedi ki:

  kadir polat 05320521624

 290. işi arıyorumasfalt silindir vabil kullanıyorum dedi ki:

  kadir polat

 291. Murat karakaya dedi ki:

  slm ben Mekanik Sıhhi Tesisat ustasıyım 25 yıldır bu meslekte çalışıyorum yurt dışı teçrubem var Afganistan Natoda 4 yıl çalıştım pasaportum hazır Tel 05369776292 ilgilerinize arz olur

 292. Slm ben ıslak mendil makina ustasiyim yurtdışı işı ariyorum 0531 497 93 15 dedi ki:

  Ahmet çiçek

 293. hayatim yurdışında.firmalarda..geçti.tünel.kalıp.ustabasiligi.yaptım.yurdışında.ise.talibim.ekimi.m.var.250.kişi.hazır .yol.konut köprü dedi ki:

  Yaşar.0538.2879670

 294. Bekir dedi ki:

  Asansör teknik bakım ariza ve montaj sefiyim sertifikam var 10 yıldır saha tecrubem var yurt disinda calismak istiyorum tel 05306006148bkr_bulus@hotmail.com

 295. Furkan dedi ki:

  Ben asansor bakim ariza ve montaj ustasiyim yasim21 yurt disinda calismak istiyorum tel 05313194502

 296. maşallah yıldırım dedi ki:

  inşaat ustadim kalp duvar çok çeşitli yurt dış nda çaldım yurtdışı 10 yıl tercbem var alman iş tren aranan 0535 565 63 15

 297. Muhammet koca dedi ki:

  Bnim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var

 298. Muhammet koca dedi ki:

  Benim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var

 299. Anonim dedi ki:

  Benim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var 05356412116 numaram

 300. Anonim dedi ki:

  Ben Abdul hakim ışık 15 yıldır asfalta formenilk yapıyorum yurt dışında Rusya Kazakistan Türkmenistan azarbayanca Özbekistan ırak görcistan deneyimli ekibi var Tlf 05426628369

 301. Baki karakütük dedi ki:

  Mobilya imalat montaj ustasıyım çalışmak istiyorum 05365622144

 302. zakir akyuz dedi ki:

  seramık ve mermerustasıyım 05394922449

 303. Selam ben bodrumdan sabri pide lahmacun ustasiyim honkong yada fubai iş ariyorum saygılar 05078297015 dedi ki:

  Sabri Güvenç

 304. zakir akyuz dedi ki:

  seramıkfayans vemermer 0539 492 24 49

 305. Hakan dedi ki:

  Merhaba ben asansor ustasiyim hertur asansor montaji ithal yerli farketmez tlfnumaram 05051344622

 306. Volkan hartlı dedi ki:

  Gemi makine teknikeriyim yurt dışı tecrübem var 2020ye kadar pasaport sürem var verilen uygun görülen bütün işleri benimseyerek yaparım ekip yönetimi düzenleme tecrubesine sahibim tel;05422218881

 307. Ayhan Durmuş dedi ki:

  Merhaba ben ayhan 33 yaşındayım 17 yıllık eskavatör oparatoruyum pasaportum var yurtdışında çalış mak istiyorum tercihen soğuk iklim olan yerler tercihim tel numaram 05427871761

 308. Zeynel dedi ki:

  Iki arkadaşız boya ve alçıpan ustasıyız yurt dışı iş arıyoruz tel 0537 836 81 11

 309. Servet dedi ki:

  Ellektrik ustasiyim is ariyorum tlf 05335251042

 310. Kesim yıldırım dedi ki:

  Ben ekmek ustasıyım ve iş arıyorum yurt dışında ve bekarım calışmak istiyorum en az 5 yıl kalırım be Arapça rusca dillerim var 05425459690 teşekkür ederim fırın deneyimim 20 yıl

 311. turan dedi ki:

  cok sayıda hangar bina petrol ofisi catıları yaptım 18 yıldır bu meslekteyim imalat montaj farketmez 0555 893 29 52

 312. Unal dedi ki:

  Trafo tesisi yer altı tesisi 15 yil is deneyimi ag.og işleri yurt disi formenlik 5418875005

 313. Metin özyurt dedi ki:

  Bağlı bulunduğumuz şirketin isviçre ve fransa’da bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere
  Sıhhi tesisat ustaları , inşaat elektrik ustaları , fayans ve şap ustaları , kaynak ustaları (gazaltı , elektrik ve asetilen kaynakları) boya ve alçı ustaları , alçıpan ustaları , pvc montaj ustaları ve dış cephe kaplama işinde tecrübeli iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
  Müracaat için
  Metin ÖZYURT
  e-mail : cnsept_switzerland@hotmail.com
  Whatsapp: 00336.20.93.22.13

 314. Ersan başaran dedi ki:

  Merhaba ben Amasya silindir oporotorum iş alıyorum 05358873819

 315. Ali yilmaz dedi ki:

  Slm yurt disinda her ne is olursa olsun calisirim el becerim var arti santiye elejtirik ekipmanlarida bulunmaktadir 05442390267

 316. Üst yapı asfalt serim formeniyim her türlü projeli işte deneyinmiz vardır. Mesut çetin Cetinmesut27@gmail.com 05333278676 dedi ki:

  Mesut çetin
  Cetinmesut27@gmail.com
  05333278676

 317. ramal dedi ki:

  iyi günler adım ramal azeriyim 12 senedir profisional olarak duvar örme kaba sıva fayans asma tavan alçipan kartonpiyer alçı boya lamina parke duvar kağıdı yapıyorum…. eliktirik tesisat işini 80 faiz biliyorum 10-15 kişilik usta ekibim var eyer ilgilenirseniz işte numaram +994503129198

 318. Mrb ben adanadan kadir dedi ki:

  Elektırot gaz altı kaynagı yapıyom bengel var yurt dışı işi arıyom 05070065859 tşk saygılar

 319. Erkan kılkış dedi ki:

  Kaynak montaj modiler mobilya montajcısıyım yurtdışı iş arıyorum ulke farketmez 05459172956

 320. Serdar dedi ki:

  merhaba ben forklift operatörüm belgem var yurtdışı iş arıyorum

 321. Turgut Kılıçoğlu dedi ki:

  Argon. oksijen. Gazali. elektirik. kaynakci saç işleri imalat ve montaj ustasiyim 542 683 2994

 322. hamdi kocaer dedi ki:

  ben mobilya cıla ustasıyım mobilya kapı montajları yaparım ekibim var tercigim yurdışı 05330248926

 323. hamdi dedi ki:

  ben mobilya cıla ustasıyım mobilya kapı montajı yapılır ekip vardır tercihim yurdışı 05330248926

 324. Ali dedi ki:

  Arkadaşlar yurtdışı elektrikçi arayanlara nasıl ulaşabilirim?

 325. üçler güzel dedi ki:

  slm ben ingilizce arabca pratik konuşan sekiz ayrı ülkelerde calışan deneyimli tercübeli formenim yabancıları calıştırmak benim işimdir sizinle calışmak isterim 05425196849

 326. Imdat dedi ki:

  Mermer ve seramik ustasiyim Ekibim var yurt disi ici farketmez arayin tlfon no 536 829 11 22

 327. Erkan cesur dedi ki:

  Merhaba c sinifi ehliyetim var mikser damperli kamyon kullandim tum evraklarim var tercihim yurt disi 0517865200

 328. selam.aleykum pvc ustasiyim pimapen ustalik belgem.var ehliyetim var her.turlu araba surebilirim.gsm 0534 683 09 63 dedi ki:

  yakup karakaya

 329. öcal teryaki dedi ki:

  selam ben öcal teryaki aksaraydan 10 yıl yurt dışında çaliştım usta olarak ve förmen olarak 33 yaşındayımn ince ve yapı dekorosyon ustasıyım email ad resim ocalteryaki6868@gmail.com 0382 455 41 83

 330. Anonim dedi ki:

  Nihat yurt dışında çalışdım konkasor ustası 0530 898 6212

 331. Niyazi dedi ki:

  yurtdışı kaynakçı arayan firmalar ın iş ilanlarına ve telefon numaralarına nasıl ulaşabilirim?

 332. şoförüm her türlü araç kullanırım tır kamyon ark etmez isterseniz ekip de getiririm dedi ki:

  Adem ASLANHAN cep:5357864436

 333. Ben ramazan i dedi ki:

  Mermer fabarika is aryorom yatLi 05352659417

 334. Hüseyin gözcu dedi ki:

  Ben büyük araç kamyon tir lastikcisiyim ustayim 15 yıldır bu işi yapıyorum 05457650463 yurt dışı is arıyorum

 335. Hüseyin gözcu dedi ki:

  Oto lastikcisiyim kamyon tir üzeri 05457650463

 336. Ahmet Efe dedi ki:

  Kamu kurumunda emekliyim,25 yıl Elektrik tesisat pana,otomasyon,bakım onarım,OG-AG yaptım,tüm belğelerim ve Ekat var.Ayrıca Şoforlüğüm ve E sınıfı ehliyet ayrıca serece 2-4 var Şoforlikte 20 yıllık tercübeliyim.Yurt dışında iş Arıyorum.+905426870885

 337. Mlk dedi ki:

  İyi günler suudi arabistanda cocuk bakımı yada yaslı bakımın da calışmak istiyorum 5368815912

 338. Abdurrahman dedi ki:

  selamın aleyküm ben Abdurrrahman metal işleri teknisyeniyim.MYK Belgelerim ve diplamam mevcut.Metal üzerine elektirik ark,gazaltı,oksijen gibi kaynak işlerinizde yardımcı olabilirim..Sıcak ve soguk sekıllendirme ve teknik resim okuyabilen ve sektörde 7 yıllık tecrübeye sahibim Yuriçi yurtdışı çalişma engeli olamayan biriyim.Eger size ihtiyac personel lazım olursa mutlaka görüşmek isterim.(irtibat:05307811387)

 339. Anonim dedi ki:

  15 senedir PVC kapı pencere doğrama imalat ve montaj ustası yım 05439336685

 340. islam Tunc dedi ki:

  cevre is guvenligi denetmeniyim ayrica uzun yillar ince isler kalfaligi yaptim aryapi ve ENKA gibi firmalarda uzun yillar calistim suan rustavi gurcistandayim is ariyorum ilgili firmalar icin watsap numerasi: +905458432518 gurcistan nomerasi: +995 574070207 ve +995 407594

 341. mustafa durmuş dedi ki:

  kamudan 25 yıl gece bekçiliginden emekli asıl meslegim demir dograma 25 yıldır devam ettıım b sınıfı ehliyet var ozel şoforlukte yaparım yurt dışı firmalar saygılar 0533 430 97 38

 342. Oktay dedi ki:

  Kalipçiyim ekip bulabilirim ustayım püreje uygulayabilirim hastane okul yanlışlığın vardir

 343. Oktay dedi ki:

  Oktay 0544 882 8o 33

 344. Oktay kaya dedi ki:

  Kalıpçı ustasıyım püreje okuyup turkiyede taşeronluk yapıyordum yurtdışında devam etmek istiyorum ekibim var 05448828033