Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler

Ana Sayfa » Yurtdışı iş ilanları - Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması
Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.

 • asfalt ekibi arayan firmalar
 • yurtdışı eleman arayanlar
 • asfalt ekibi arayanlar
 • yurtdışına eleman arayan firmalar
 • yurtdışına kalıpçı arayan ınsaat firmaları
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler yazısına yapılan yorumlar
 1. mehmet.engin dedi ki:

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirsenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevnirim.Alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. medeni deniz dedi ki:

  mikser hiyep silindir portif ve temperli kamyon kulaniyorum tel o5376618619

 3. mehmet şeker dedi ki:

  slmlar ben mehmet şeker mobilya ve marangoz ustasıyım kalfalık ustalık ve usta öğretici belgem var ayrıca yurt dışı deneyimim var sizin le çalışmak istiyorum. tlf. 506 293 03 05

 4. oktay düzen dedi ki:

  slm ben oktay elektrikçiyim.yurt içi yurt dışı tecrubem var sizinle çalışmak isterim.

 5. oktay düzen dedi ki:

  oktay düzen 0541 450 34 19

 6. satılmış manaz dedi ki:

  merhaba be 25 yıldırişmakinaları ve jenaratör tamircisiyim ceşitli firmalarda ustabaşılık ve formenlik yaptım en so suudiarabistanada calıştıım atolye ve makina formenliği yaptım yaşım 39 yurtdışında iş arıyorum tel 05467610534

 7. SELAHATTİN ÇALİK dedi ki:

  İSİM: SELAHATTİN

  SOYAD:ÇALIK

  TEL NO : 0534 275 11 82

  POZİSYON:EKSKAVATÖR-SAUL OPERATÖRÜ

  ÇALİŞTİĞİM ŞİRKETLER :
  ENKA LİBYA 1989
  BAYİNDİR İZMİR ÇEŞME YOLU 1993-1995
  BALABAN HARFİYAT İSTANBUL
  ALARKO KAZAKİSTAN

  Tercihen yurt dişi iş ariyorum saygılarımla …

 8. mansur çakmak dedi ki:

  bekoleder oporetoruyum
  18 yıllık oporetorum
  suan makyolda çalısıyorum
  iş uzerınde deneyımım vardım
  iş tecrubesı vardır

 9. sahet **** dedi ki:

  Merhaba İTÜ Makina fakültesini bitirmek üzereyim. 2014 yazında okulum bitiyor. Türkmenistan uyrukluyum. Okul bitirene kadar tecrübe amaçlı iş imkanı sağlayabilecek şirket ile okulu bitirince de ülkemde aynı şirkette çalışabilirim. saygılar. gerekirse CV gönderebilirim. iletişim adresi futuretense@bk.ru

 10. zekai dedi ki:

  slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var no 0531 833 09 38

 11. seyit ali kuscu dedi ki:

  ben seyit ali kule vinc oprt ve montajcisiyim yurt disi 9 yillik formenlik ve oprt deneyimim var turkmenistan tercihim baska yerde olabilir 0538 817 88 63

 12. ecelii dedi ki:

  ust yapi asfalt serim isi ekip arayan veya makinalar bizden iscilik yaptirmak isteyen firmalarin dikkatine makinalar dijital 2013odeldir tercih olarak yurt disi olabilirr numaram 05444112725 alti yiillik yurt disi deneyimimiz bulunmaktadir

 13. adil dedi ki:

  20 yıllık otoelektirik tecrübem vr ustalık belgelerim vr yurtdışıonda çalışmak isterim tercih ederseniz tl 05355778728

 14. cüneyt dedi ki:

  slm ismim cüneyt 25 senelik mobilya ustasıyım yaşım 35 iş arıyorum

 15. erdal dedi ki:

  Ben erdal kuzey irakta insaat tamanito operatörü lüğü yaptım inşaat deneyim var 0 5447262007

 16. erdal dedi ki:

  Manito operatör ü erdal

 17. ismail aslan dedi ki:

  5 deneyimli mekanik ustasıyım 05424668226

 18. serkan dedi ki:

  elektrik ustasıyım 8 yıllık tecrübemiz ve projede sıkıntımız bulunmamaktadır isteğe göre ekip ayarlanır irtibata geçeceğiniz no 538 839 37 35 ve 0541 436 64 02

 19. ABUZER BİNGÖL dedi ki:

  SLM 22 YILLIK ON NUMARA İŞİME CANIM KADAR ÖNEM VEREN BİRİYİM SEVEREK YAPIYORUM 6 SENE IRAKTA ÇALIŞTIM IRAK HAVA ALANINDA MAKYOL ŞİRKETİNDEDE ÇALIŞTIM SERAMİK FAYANS GIRANİT MERMER TAŞ KAPLAMA SÜS TAŞLARI ESKİTME YAPAY TAŞLARI VERNİKLİ VESAİRE BOYA İŞLERİDE YAPIYOM KISACA DENİRSE HER TÜRLÜ DÖŞE İŞLERİNİ ALLAHIN İZNİYLE KENDİME ÇOK GÜVENEREK YAPIYORUM YUR DIŞI YURT İÇİ FARKETMEZ SÜREKLİ SİGORTALI OLURSA DAHA İYİ SAYGILAR 05372835990

 20. arif 0533 718 53 50 arifarif1959@hotmail.com dedi ki:

  cesıtlı arap ulkelerınde mekanık tesısat ve borulama ıslerı yapdık ekıbımle beraber sızınle calısmak ısterım

 21. rıza budak dedi ki:

  konkasör ustasıyım artı 15 yıl önde gelen firmalarda çalıştım şu an işsizim iş arıyorum terci yut dışı 05422356591 saygılar

 22. mehmet kırmızıay dedi ki:

  Alçıpan asma tavan mobilya montaj kapı montajı konteyner kurulumu ağır vasıta şoförüyum şantiye hayatım uzun zaman oldu irakta iç savaş sebebi ile geri dönüş yapmak zorunda kaldım işe alırsanız sevinirim 05457876365

 23. murat ayhan dedi ki:

  slm inş ustasıyı 5387224393

 24. Şenay başar dedi ki:

  Finişer ayarcisi ve asfalt formeniyim uygun görurseniz sizlerle calismak isterim. No: 05327901519

 25. Garip Sirke dedi ki:

  2000den beri asfalt finişer opr yüm artık formenlik yapmak istiyorum formenlik için gerekli bilgi ve beceriye sahibim yapamasam maaş almıyacam tel 05363141692

 26. nurettin arslan dedi ki:

  slm ben şuan baküdeyim iş bitti yarın türkiyeye dönüyom çelikve sac montajcısıyımyurtdışında çalışmayı isdiyom 05322215509

 27. ayhan dedi ki:

  elektrot kaynakçısıyım 05326813810

 28. Burak dedi ki:

  Harita teknikeriyim sahada ve büroda mesleğime hakimim.Seyehat sıkıntım yok (yurtiçi/yurt dışı) olmak üzere cazip iş tekliflerine açığım.Tel:0506 667 37 69

 29. mehmet ural dedi ki:

  3 yıldır rusyadayım ahcılık yapıyorum meslegımı sevıyorum ıs bıttıturkıyeye donuyorum ıs teklıflerıne acıgım 9384589883

 30. samet yabar dedi ki:

  slm benim finişer ekibim var ve asfalt ile ilgili her türlü tecrübeye sahibim finişer serimi , yama sermi, kazı işi (trimer) ve mastik asfalt işleride yapıyorum . yurt dışında çalışmak istiyorum 05386264769

 31. ercan dedi ki:

  slm mrb ben yaklaşık on yıl bir fiğil yurt dışında depo sorumlusu olarak çalıştım tekrar yurt dışında çalişmak istiyorum.çok güzel demir dorama işinden anlarım cep 0536 033 15 13

 32. gökhan dedi ki:

  6 yıldır izometrili borucuyum imalat montaj yapıyorum 10 yıllık pasaportum var yurt dışı işi arıyorum
  0553 603 11 49

 33. zafer dedi ki:

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışı deneyım var saygılar sıvasıl zafer 0534 478 01 31

 34. abbas uce dedi ki:

  işsizim iş arıyorum her işi yaparım 0543 403 96 13

 35. ferhat sıs dedi ki:

  pasaportum var yurt dısıda iş arıyorum 05448550171 fırıncıyım

 36. caner kılıc dedi ki:

  tirimer opr yurtdışında iş arayorum

 37. ergülacer dedi ki:

  kaynacıyım yurtdışişiolsun varketmez tlf 0538 625 1165

 38. yaşar dedi ki:

  Selam ben finişer öperatoruyum devamliyurt dişinda calisiyorum silindirci arkadaşimda var isteyen firmalara asfalt ekibimiz var yurt dışı iletişim no 0535 218 41 86

 39. rıdvan iyen dedi ki:

  Asfalt ve mekanik ekibimvar yurt dışı ve yurt içi iş ariyorum 05358933606

 40. tacim doğan dedi ki:

  Tecrübeli asfalt dispiretör operatörüyü.0537 256 96 05

 41. sedatkorkmaz dedi ki:

  Inşaat teknikeri yabancidilingilizce tel05531823008

 42. sedatkorkmaz dedi ki:

  Profesyonel inceisler Şef tel05531823008

 43. caner dedi ki:

  slm ben caner wirgen opt yum yutdışında iş arayorum 0541 736 18 74

 44. ALİ dedi ki:

  25 yıllık fayans seramik granit mermer ustasıyım. yurt dısında calısmak istıyorum 0535 527 12 91

 45. bunyamin caglak dedi ki:

  1971 doğumluyum 25 senelik üst yapı asfat formeniyim yur dısı tecrübem var tel 05321590318 sakarya

 46. eray berber dedi ki:

  Selam ben MANİSA’ soma dan ERAY BERBER. Daha önce rusyada MOSKOVA,PETERSBURG’ şehirlerinde inşaat sektöründe çalıştım.Şuan soma’da iş yok ve yurtdışında çalışmak istiyorum.10 kişilik inşaat ekibim var.Yurtdışında inşaat üzerine çalışmak istiyoruz.05313900955

 47. mehmet eryılmaz dedi ki:

  ıskele ustasıyım 6 kısılık ekıbımle ıs arıyorum ılgılenırsenız sevınırım saygılarımla…

 48. engin yilmaz dedi ki:

  Slm hayirli isler ben yurt disinda calismak istiyorum azerbaycanda beko loder operatoruyum b-g ehliyetim mevcut yardimci olursaniz sevinirim

 49. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gma’l.com

 50. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gmail.com

 51. M. RASMİ ALDARDARİ dedi ki:

  Mimar sinan Mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon ve iş görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd- şantiye şefi….)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızca orta biliyorum
  iletişim için mai adres – mohdar57@gmail.com

 52. m.soner kaya dedi ki:

  ağır vasıta şoförüyüm damperli,mikser,tır kullanıyorum yurtdışı şantiyelerinde çalışma tecrübem var pasaportum hazır saygılarımla 0537 563 73 34

 53. Şenay başar dedi ki:

  FİNİŞER AYARCİSİ. 1970 corum dogumluyum 1987 den beri asfalt islerinde calisiyorum son 10 yildir asfalt formeni ve finiser ayarciligi yapiyorum yurt ici ve yurt disinda degisik firmalarda calistim asfalt ekibi bulunur  uygun gorurseniz asfalt islerinizde sizlerle calismak isterim saygilar. ŞENAY BAŞAR. TEL05327901519

 54. kemal islamoğlu dedi ki:

  kalıpcı ve kuaförüm 05415989691

 55. BAHRİ USTA dedi ki:

  merhaba 30 senedir turizim sekteründe unlu mamüler ve ekmekçi şefi olarak çalışmaktayım 4 ülkede çalıştım 1ci sınıf tatil köy ve 5 yıldız otelerde çalıştım çalıştım yerler refaransımdır seyhat engelim yoktur işimkonusunda porfosonelim saygılar cep 05326476301……cep05355140085 bahriyakup@hotmail.com

 56. levent turkmen dedi ki:

  Mrb.ben celikkapi ic ve dis montaj ustasiyim.ayrica ic oda kapisi montaji da yapiyorum.almanya dogumluyum.almanca ve orta derece ingilizce biliyorum..Allah nasip edderse yurt disinda calusmak istiyorum.05061690247

 57. asalettin yakar dedi ki:

  Mozanbik de calismak istiyorum cok ihtiyacim var uzun sureli olursa sevinirim yettkili kisilerden yardim bekliyorum tel 05468454414 asalettin yakar

 58. ALİ EKBER KARAKUZU dedi ki:

  24 yıllık finişer deneyimim var son 10 yıldır formenlikte tecrübemde var italyan massenza veamerikan gomaco ve bunların raylı sistemler üzerinde deneyimim var daha önce yurdışı deneyimimde vartekliflere açığım saygılar cep no:05374389329

 59. durmus dedi ki:

  Selam ben yurtdısında calısmak isterim ekip bası olarak su an da 15 kisi ellamanım var boya alcı seramik dıscepe man tolama yaptıgımız isler birin ci sınıftır isciliktir kendine güvenecek firmalar arıyorum tabiki parası saglam olmalıdırki bizimde isimiz saglam olsun tercihederseniz tskler etmezseniz canınız sagolsun tel 05346754043

 60. Anonim dedi ki:

  Tamam

 61. huseyin dedi ki:

  Yaşar nErde çalıştınız

 62. mehmet dedi ki:

  Merhabalar, ben mehmet Fransızca tercümanım. 4 yıl Cezayirde inşaat şirketlerinde Tercüman ve idari işler şefliği yaptım. Üniversite mezunuyum (Fransa dan). acil iş aramaktayım. 05302180260

 63. Anonim dedi ki:

  Slm ben 10 yıllık finiser öp yurt dışı deneyimim wardir yurt dışı tercihimdir ekip istenirse ekibim mevcuttur e-g ehliyetim wardir pasaport um hazır seyahat sorunum yok iletişim telefonum 0507 256 45 60 teşekkür

 64. nuri kocyiğit dedi ki:

  merabalar ben nurı kocyığit yılardır asfalt işiyınnen uğraşiyom 30 35 senelık deneyımım var ekıbımınle beraber yurt ıcı yurt dışı iş arıyorum 05363207411

 65. ahmet dedi ki:

  asfallt işinde uzunzamandır çalışıyorum tek bildiğim iş diye bilirim yurt dışında çalışmak istiyorum birden fazla ekip temin edebilirim son altı yıldır formenlik yapıyorum

 66. ÖMER dedi ki:

  SLM BEN AĞRILIYIM İSMİM ÖMER SOY ADIM SANCAK içtaş göçayda çok çalıştım sayın ibrahim çeçen bey efendinin ekmeğini yemişim yurd dışındaki şirketlerinde çalışmak istiyorum saygılarımla 05352577922

 67. Metin dedi ki:

  Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.
  Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.iş arıyorum Sizinle çalışmak istiyorum.
  TLF 0537 824 4801 metinergün144@mail.com

 68. ayvaz dedi ki:

  mrb arkada§lar ben 15 yildir asfalta calisiyorum ekibim var sizde uygun gorurseniz sizlerle calişmak istiyorum .05346445898

 69. halil guntad dedi ki:

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim

 70. halil guntad dedi ki:

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim 05444550215

 71. AYHAN YASAR G S M 0545 868 12 27 dedi ki:

  MERHABALAR BEN POLYESTER KALIP UStaSIYIM PLREKAST DLS CEPHE IMALATTI YAPABILECEK EKIP ARKADASLARIM VAR
  DEMIR KAYNAK USTASIYIM
  ALÇL BOYA USTASIYIM
  PASAPORTUMUN 2 YILI VAR HAZIR
  DAHA ÖNCE LRAK ERBILDE ÇALISTIM
  PARKLARA POLYESTER SÜSLEMELERI YAPARM
  POLTESTERDEN HEYKEL YAPARIM
  GSM 0545 868 12 27

 72. erkan tuna dedi ki:

  mrb ben seramik işin de cırak olarak calışıyorum elim den gelen her işte de calışırım numaram budur 05454965094

 73. yadigar dedi ki:

  slm deneyimli tam kadro asfalt ekibim var formenim ilginize arz ederim 05069500456@

 74. Sadettin dedi ki:

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş bakıyorum 05332279058

 75. Sadettin dedi ki:

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş 05332279058

 76. abdulvahap dedi ki:

  SELAM YAKLASIK 12 YILDIR ASFALT YOL YAPIM SEKTORUNDE CALISMAKTAYIM. SU ANDA ASFALT FORMENIYIM KENDIME AIT EKIBIM VAR GEREK YURT ICI GEREK YURTIDISI TECRÜBELİ ASFALT EKIBI ARAYAN FİRMALARIN TELEFONUNU BEKLIYORUM TELEFON NUMARAM 05424305153

 77. metin sen dedi ki:

  Selam ben baraj suyu tahliye tunnelledé de calismis deneyimli FORKLIFT operatöratöru yum yurt ici yurt disi calisabilirim iyi duzeyde ingilizce biliyorum E + G SINIFI FORKLIFT BELGELIYIM 0534320 5992

 78. hasan turan dedi ki:

  mrb ben alçı boya işleri ustasıyım 29 yaşındayım. 2012 yılında rusyada hazinedaroğlu şirketi vasıtasıyla çalıştım.diğer inşaatla ilgili çoğu işe elim yatkındır görev verirseniz çalışmak isterim saygılarımla 05362420371

 79. necmettin dedi ki:

  ben karadenizli inşaat uzmani yıllarım yurt dişlarinda geçti insanlar okul okur mımar olur ben inşaatta okudum .temelinden girdim anahtar deliğinden çiktim yabanci dil arapca ingilizce tel05340812875

 80. Erkan karci 0536 415 72 62 dedi ki:

  Ben fethiye den erkan karci 36 yaşında A2.E.D ehliyetim src 2 ve 4 piskoteknik dijital belgelerim damperli tır tecrübeli işine
  Sahip çıkan biriyim. Yardımcı olanlardan allah razı olsun 0536 415 72 62

 81. halim duymaz dedi ki:

  yurt dışı iş arıyorum inşaat ince işler 05351020577

 82. MUHAMMET dedi ki:

  rhaba arkadaşlar. savunma sanayinde deniz işletmesinde . sahıl güvenlik ani hucum botları.üretim depart manında 3 yıl görev aldım malezya projesinde.hucum botları üretim faliyetler,nde bulundum meslekte 15 yıllık tecrübe sahibiyim.kompozit. 6..
  ayrı ülkede görev aldım. bunlardan bir kaçını. sayabılırım.2006. 2007. dubai.2009.libya.2012. yılı malezya.2013 yılı iran deniz savunma. 2014.türkmenistan avaza bölgesinde görev aldım yurt dışı tecrübem var. ingilizce yeterince var.yat donatım poliyester kalıp ve model. çalışmalarım mevcut. hava kontrol dolgu macun zımpara. pasta polişh. vs.yurt dışı işi arıyorum ilginize sunarım.tercıhım uzak dogu.ve avrupa.0507.563414

 83. Anonim dedi ki:

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 84. ferhat Yalçın dedi ki:

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 85. mahmut dedi ki:

  On numara aşcıyım her dalda yurtdışı tecrübem var arayın pişman olmazsınız 0534 693 46 12

 86. CEMAL YILMAZ dedi ki:

  Yeni mezun inşaat teknikeriyim tecrübesizim kendimi geliştirmek işi öğrenmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

  0531 324 11 93

 87. Armagan gome dedi ki:

  Bn armagan goke daha once yurt dısında calıs.adım ama. Yurt icinde her turlu meslekte calıstım. G sınıfı ehliyetim var beko dozer ve roder kullana biliyorum tugla ve fayans yapabiliyorum yasım 26 her turlu iste bilgim var yanı 05455579223

 88. fettah dedi ki:

  Vinç operatörüyum.yurtdışında çalışmak istiyorum.05423691048 .Emekliyim yurt dışı tecrübem var.

 89. emre dedi ki:

  Asansor kabin imalati ustasiyim sadece kabin döşemesi yapitorum 4. Til calistim 18 yaşındayım insaattan anlarim az cok tecrübem yuksek cabuk benimdmserim isi yurtdışında calismak istiyorum sebebi artik kendi basima yeni hayat kurmak

  (506)157 9525 teşekkür ederim selametle
  (Aramanizi bekliyorum)

 90. mustafa dedi ki:

  Merhaba ben alçı boya şap kara sıva işlerinde uzmanım ve uzman ekip arkadaşlarım var yurtdışı 05350781302

 91. suat karaca dedi ki:

  selam arkadaşlar çelik artı mekanik artı dış cebhe işi de çalıştım ama tercihim mekanik dir ararsanız sevinirim tel. 0544 4608137 alman şirketleri ile çalıştım

 92. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben ferhan ustyapıformeniyim ekibimvar lazım olanlara arasın 05367273428

 93. hasan dedi ki:

  tava işleri kablolama elektrik pano işleri yapa bilen bir ekibe sahibim..
  7 kişiyiz elektrik usatası tava ustası olamk üzere tam bir ekip olarak yurt dışı deneyiminden ziyade
  fabrika işleri yaptın yurt dışı deneyimine sahibiz
  eti bor madeni
  öztaş
  emit
  yılmazlar
  bu firmalarla uzun zamandır iş yapıyoruz ilgilenen olursa götüre iş alınır sözleşmeli
  tel: 0534 873 66 32
  hasan bey

 94. Arif MATA dedi ki:

  Merhaba ben 20 yıllık kebap ustasıyım yurtdışı deneyimimde var dubai ve Arabistan’da çalıştIm yurtdışında çalışmak istiyorum GSM05336981386

 95. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var

 96. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim

 97. fadli alishan dedi ki:

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim ve rusyada yerli guvenebilecek iscilerde var 200 -300 isci insanlar var

 98. muhammed varol ay dedi ki:

  MERHABALAR BEN 24 YAŞINDA SOGUK DEMİR USTASIYIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM PASSAPORT MEVCUT 0507 827 84 79

 99. ali dedi ki:

  Merhabalar adım ali sağkal 18 yıldır yurt dışında aşçılık yaptım bir çok firmada evliyim işsizim işe ihtiyacım var yurt dışında nere olursa olsun çalışırım ustalık belgem var numaram 05052448203 saygılarımla

 100. Bahaittin Seçen dedi ki:

  slm 25 yıllık işaat firmalarında saha tercümanı olarak çalıştım çok iyi derecede inglizce ve arapça firmanızda çalışmak isterim cep telefonum 05423158400

 101. Dursun gökçe dedi ki:

  Merhaba yurtdışın çalışmak istiyorum yaşım 45 daha önce yurt dışında calıştım aşçı ve depocu mutfak yiyecek içecek satinalmabölümü işlerinde çalıştım rusyada rusca bilirim acil işe ihtiyacım var memleketim bartın ilgilenen arkadaşlara teşekür cep 05326871887 Dursun gökçe

 102. selim kaptan dedi ki:

  Selm ben kayserden yaziyorum yurtdisinda 8yil calistim 20 kilik alcisuva ekibimle tekral yurt dis isi olursa ekibimle hazirim selim kaptan tel 05369212685

 103. fazıl yaprak dedi ki:

  merhabalar ben fazıl yaprak 1970 dogumluyum mekanık elektrık kondıvıt tava ıslerınde deneımlıyım yurt dısı deneyımım vardır uzun yıllar nurol gama alarko gıbı fırmalarda ıclerınde olmak uzerı bırcok fırmada calıstım kendı ekıbımde bulunmaktadır hepsı benım gıbı uzun yıllar yurt dısında ıs deneyımı olan kalıfıye elamanlardır sıbırya rusya katar kazakıstan arabıstan gıbı dunyanın farklı bolgelerde calıstım sızınlede calısmayı çok ısterım tesekkur ederım 05377022070 ceyhan /adana

 104. selim kaptan dedi ki:

  Slm kayserden yaziyom 8yildir yurdisi tecrubemvar caliştigim firmalar enka nepal baytur arabistan yamata sibirya haznadar oglu soci enkateknik libya enka burindi acarsan insaat libya monotek tataristan bu ulkelerde calistim 20kisilik alcisiva ekibimle yine nereolursa olsun gideriz selim kaptan tel 05369212685 hazir ekib

 105. Kaya dedi ki:

  Slm ban kaya yalçın Kaynakçıyım türkmenistandayım 3 yıl askeri gemilerde çalıştım elektron ve gözaltı Kaynakçısıyım telefonum 05393828577

 106. Mahsun dedi ki:

  Slm ben 24 yasında biraz kaynak bilgim var insaattada kalıp bilgimm var yurt dısını sürekli olarak düşünüyorum noter anlaşmalı sözleşme yapabiliriz 05362139774n

 107. aziz dedi ki:

  13 yıllık mekanik tesisat,plakalı eşanjör,kazan dairesi kurulumu ve buhar sistemleri yapan firmada montajdan ve formenlik yaptım çalıştım. tecrübem ile yurt dışı işi aramakdayım . 0507 650 35 21

 108. ersin dedi ki:

  ben soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 109. ersin dedi ki:

  soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 110. ersin dedi ki:

  demir bağlama ustasıyım yurt dışı işi arıyorum

 111. alişen özcan dedi ki:

  20 yıldır alüminyum dograma giydirme cephe kompozit işi yapıyorum yurt dışı iş arıyorum

 112. Hüseyin Demiri dedi ki:

  selam yurtdışi tecrebem var calıştıgım ülkeler arabistan ferma kastaş libya mapa inşaat calıştım en son güney sudan ant inşaat calıştım yabancı dilim arapca 05340137124 boştayım saygılar

 113. yavuz ercan dedi ki:

  merhaba ben yavuz ercan asfalt pmt ( mekanik ) serim ekibimle yurtdışı işi arıyoruz işimizde tecrübeliyiz bulundugumuz yerler libya Azerbaycan tunus Türkmenistan
  ve somali’dir bu ülkelerde yol asfalt ve pmt serimi yaptık ilgilenen kişi ve kurumlara teşekkür ederim
  0531 244 24 32

 114. poyraz yesilyurt dedi ki:

  Ben 24 yasindayim askerlim biti hic bir engel yok sizinle her ulkede calisabilirim 10 yildir mobilya isi yapiyorum mobilya dalinda ustayim her turlu mobilya montaji yapilir oksijen le kesim gazalti elektir kaynakkarida yapiyorum elektirikten ve su tesisatinda anlarim ayrica laminant parke ustasiyim herturlu laminant dosemesi yapiyorum asma tavan fayan kalebodur itinayle yapilir sizinle calismak istiyorum tel….05313494280

 115. merhababen cemil ozkara dedi ki:

  Ben tir soforuiym işi arıyorum tercubem var 1994 beri romanında yaşıyorum vize sorunum iok avrupanın herhangi ülke işi arıyorum

 116. cemil ozkara dedi ki:

  Merhaba ben tir soforuiym işi arıyorum tercubem var 1994 beri romanında yaşıyorum vize sorunum iok avrupanın herhangi ülke işi arıyorum 05375915002-0040767594864

 117. alisan yemenici dedi ki:

  Arkadaslar sizlere super bir is firsatindan haberdar etmek isterim ilgilenen arkadaslar bana mail adresimden alisanyemenici1977@gmail.com yada 05375618464 telimden ulasabilir her nerede olursaniz olun ulasin bana

 118. Fahri Akay dedi ki:

  Mehraba ben elektrik ustasıyım pano montaj trafo bakımı ve onarım ehliyetim de var bedaşta yedi yıl çalıştım yurt dışında çalışmak istiorum tel05300660983

 119. üçler güzel dedi ki:

  slm ben ingilizce arabca konuşan yabancı ülkelerde cok calışmış formenim deneyimlerim saga formenligi beton santralleri formenligi makina formenligi kamp amirligi yapmış konumundayım ayrıca sekiz ayrı ülkelerde büyük firmalarda bulundum disiblinli ve tercübeli biriyim ceb 05425196849 ceab bekliyorum

 120. hüseyin yaman dedi ki:

  25 yıllık tabildot aşcıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0541 361 15 77

 121. serkan kormaz dedi ki:

  Ben yurt dişinda calişmak istiyorum kalip işi 0536326 30 59 tokatliyim

 122. Adil ecir dedi ki:

  Slm 20 yıldır balik ustayim antalyada ikamet etmekteyim mesleğimi yurt dışında devam etmek istiyorum tlf num 5553054108

 123. Osman atar dedi ki:

  Elektirik gaynakcisiyim tataristanda calistim firmanizda calismak istiyorum

 124. slm 4kisilik tesisat ekibimiz var isimizde cok hizli ve deneyimliyix eger bizimle calismak isterseniz 05076649828 ulasabilirsiniz dedi ki:

  A

 125. slm 4kisilik tesisat ekibimiz var isimizde cok hizli ve deneyimliyix eger bizimle calismak isterseniz 05076649828 ulasabilirsiniz dedi ki:

  Yasar kya

 126. cevdet dedi ki:

  dış montalama boya sıv taşyunu yaparım macun cekerım 05340129894

 127. cevdet dedi ki:

  dış montalama boya taşyunu sıva macun ustasıyım pasaportum hazır 05340129894

 128. senol-yilmazyasar dedi ki:

  Kaynak-ustasiyim-agirmakinalar-ve-fore-kazik-makinelerinde-uzman-kaynakciyim-yurtdisinda-isariyorum-tel-05374013615

 129. Ersin küçük avcı dedi ki:

  Elektirk ustasıyım yurt dışında çalışabilirim 30 Yaşında yım 05367197642

 130. Ersin küçük avcı dedi ki:

  Elektirk ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 30 yasında yim 05367197642

 131. elektrik ustasiyim 5434956193 yüksek gerilim hattinda çalışıyorum eger yurtdışında is bulabilirsem gidecegim dedi ki:

  Ökkeş gok

 132. ökkeş Gök dedi ki:

  elektrik ustasiyim 5434956193 yüksek gerilim hattinda çalışıyorum eger yurtdışında is bulabilirsem gidecegim

 133. yavuz dedi ki:

  Asfalt kamyon soforuyum 05446092444

 134. erkan dedi ki:

  slm ben erkan kaya balıkesır mıxer soforuyum yurtdıslarında calısmıslım olmusdur santıyecılın ıyı bılen bırıyım calısmak ısdıyorum acıl ıse ıhtıyacım var saygılar 05376961863

 135. vsfsz elaman yurtdişinda iş bulabilrsm gidcm dedi ki:

  Mahmut has

 136. mahmut ugur dedi ki:

  Vsfsz elemnm yurtdişinda iş aryrm

 137. husamettin çetin dedi ki:

  elektrık formenıyım 25 libyada çalışb
  dım çalıştığım fıramalar gunay inşaat yaşar ozkan aş ozturkler aş gurış aş ve sonra taşoren bazında sembolınşaat ronesans ınşaat mıtaş ınşaat stf inşaatbunların kamplarının kurudum ve lıbya Trablus bolgesının elektrık kurumunun alçak gerılım orta gerılım olarak 7yıl işlerını yaptımm lıbyada dengelerın bozulmasıyle butun ışlerımı kaybettım işe ıhtıyacım var çlışmak ıstıyorum allaha emanet saygılar

 138. Anonim dedi ki:

  Mehmet Beşir Bilgiç asfalt ekibi lazimsa ulaşabilirsiniz her türlü operetor bulnur 05378634679

 139. Asfalt ekibi bulnur dedi ki:

  Mehmet Beşir Bilgiç

 140. slm ben alci boya havalandirma isi yapiyom dedi ki:

  Hayrettin

 141. ust yapi formeni ararsaniz 05413064049 ekip ile birlikte dedi ki:

  Hakan

 142. mustafa 0.541.8386557 dedi ki:

  Uzman depo şefiyim. Hertürlü insaat,tesisat,elektrik ve iş makinaları,yedek parçalarını,cok iyi tanıyorum. Yurtdışı tecrübem var.15 yıllık depocuyum.ingilizce ve Fransizca biliyorum.excel,word NETSİS, ETA, Outlook,SAP programlarını biliyorum.ayrica forklift ehliyetimde bulunmaktadır. Sorumluluk sahibiyim.yurtdisi için her yerde çalışırım. 0.541.8386557 Mustafa

 143. Anonim dedi ki:

  slm ben 9 yıldır yüksek gerılımde ag ve og hattında çalışıyorum arıza bakımda yurt dışında calısmak ıstıyorum elektrık teknısyenıyım ıse ıhtıyacım var tlf 05459354454

 144. Alparslan söz dedi ki:

  Ben endüstri meslek lisesi metal işleri mezunuyum elektrik ark kaynağı argon kaynağını yaparım 15 makina bakım montaj işleri yaptım telekom altyapısı fiber optik ekte yaparım 054

 145. coşkun baştürk dedi ki:

  bn kaynakçıyım 15 senedir yurt dışına kaynakçı olarak çalişmaya gider 30 yaşındayım 60 kıloyum

 146. coşkun baştürk dedi ki:

  bn kaynakçıyım 15 senedir yurt dışına kaynakçı olarak çalişmaya gider 30 yaşındayım 60 kıloyum 05342199566

 147. RAMAZAN dedi ki:

  arcelik servisinde klima sogutma teknisyeni yurt dısı calısmak istiyorum 05359722345

 148. Öz karot Bülent Özdemir 05067596272 dedi ki:

  Yurtdışında karotcu olarak çalışmak istiyorum makinaları mevcuttur

 149. bülent özdemir dedi ki:

  Yurtdışında karotcu olarak çalışmak istiyorum makinalar mevcuttur

 150. harun eroglu dedi ki:

  slm alcıpan ve kaynak ışlerınde tecrubelıyım 0554 297 1500

 151. mustafa paksoy dedi ki:

  Merhaba ben alcısıbaustasiyim 05362563656

 152. Anonim dedi ki:

  Mrb, Ben 32 yaşındayım 10 yıllık Gaz altı ve Elektirik Testli kaynak ustasıyım
  Seymbol Çimtaş Nurol Gemak ve aklıma gelmeyen daha bir çok büyük firmalarda çalışmış bulunmaktayım
  Yurt dışında işi arıyorum herhangi bir seyahat engelim yok
  Adım Murat Hımhım
  Tel: 0536 019 66 34

 153. Beton santral operatoru uyum dedi ki:

  25 yıllık santral operatoru yum türkiyede büyük şirketlerde çalıştım aynı zamanda formenlik yaptım 05335434785

 154. Murat Hımhım dedi ki:

  Mrb, Ben 32 yaşındayım 10 yıllık Gaz altı ve Elektirik Testli kaynak ustasıyım
  Seymbol Çimtaş Nurol Gemak ve aklıma gelmeyen daha bir çok büyük firmalarda çalışmış bulunmaktayım
  Yurt dışında işi arıyorum herhangi bir seyahat engelim yok
  Adım Murat Hımhım
  Tel: 0536 019 66 34

 155. Seramik ustasıyım yurt dışı iş tecrübem var tel 05051087036 dedi ki:

  Ahmet aksu

 156. Kalipci ustasiyim 15 yıllık yurtdışı tecrübem var tlf 05413726655 dedi ki:

  Abdullah cip

 157. ahmet polat dedi ki:

  slm mobilya imalat ve montajcilazi msa herturlu yardimci olurum tl 05388679541

 158. Anonim dedi ki:

  Düz işçi yim her işi yaparım 05059906562

 159. Düz işçi yim her işi yaparım dedi ki:

  Tahsin bozkaya tlf 05059906562

 160. Elektrik AG og ustasıyım 5yıllık tecrübem var dedi ki:

  Tahsin bozkaya tlf 05059906562

 161. REYHAN KAYA dedi ki:

  Mekanik tesisat ustasıyım tel 05310831368

 162. Ökkeş dincer dedi ki:

  Merhaba ben Ökkeş Dinçer Ben tır şoförüyüm damperli tır kullanıyorum damperli kırkayak kullanıyorum Uzun Yol tecrübem var yurt dışında şantiyesinde çalışmak istiyorum Avrupa ülkesinden çalışmak istiyorum Cep telefonu söylüyorum
  0539 720 00 91
  0539 720 00 93

 163. Ben elektrik ustasiyim yurt dışı da çalışmak istiyorum tel 05413013054 ne iş olursa da yaparım dedi ki:

  05413013054,

 164. mekanik tesisat ustasıyım yurtdışında çalışmak isterim dedi ki:

  yılmaz açık 05314246526

 165. mustafa dedi ki:

  karasıvacıyım yurtdışı iş arıyorum tl 05428379041

 166. mustafa ozkan dedi ki:

  karasıvacıyım yurtdışı iş arıyorum tl 05428379041

 167. ibrahim eren 0553 568 32 21 dedi ki:

  Kaynak ve insat işinden anlarim

 168. Duvar kara ve sıva seramik ustasiyim yurt dışı faaliyetlerin de çalıştım sizinle birlikte çalışmak istiyorum saygılarımla iletişim tlf 0532 4550318 dedi ki:

  M salih ilgen antalyaya tlf 0532 4550318 saygılarımla

 169. Nihat dedi ki:

  Adanadan Nihat usta 25yillik kebap doner izgara suluyemek ustasiyim.acil is ariyorum 5417176926

 170. asfalt ve mekanik ekibin var yurt içi yurt dışı farketmez 05376440458 dedi ki:

  Nurullah

 171. Mehmet Ali Yıldırım dedi ki:

  Telefon: 0539 399 2446
  30 Yıllık elektirik ustasıyım, şartların daha iyi olacağını düşündüğüm için yurtdışında çalışmak istiyorum

 172. Mehmet Ali Yıldırım dedi ki:

  30 yıllık elektirik ustasıyım, şartların daha iyi olacağını düşündüğüm için yurtdışında da çalışmak istiyorum

 173. Merhaba beni etem Saraç dedi ki:

  Kalıcı üstasıyım çelik perde çalışıdım Moskova’da enson antyapı da yurtdışında çalışmak üzere iş arıyorum 05319325570 sayı gılarımla az ederim

 174. yılmaz mantarcı dedi ki:

  alçıpan ve boya ustasıyım yurtdışı iş arıyorum 0535 557 61 11

 175. yılmaz mantarcı dedi ki:

  alçıpan ve boya ustasıyım yurtdışı iş arıyorum 0535 557 61 11

 176. irfan dedi ki:

  merhaba ben elektirik sellosiz kaynakcıcıyım yurt dışında calışma istiyorum 05350267516

 177. merhaba ben irfan yaşar dedi ki:

  yurt dışında calışmak istiyorum sellozik ve elektirik kaynakcısıyım 05350267516

 178. cevdet dedi ki:

  yırmı yılık tercubem var yurt dışında çalışmak istiyorum dış cepe montalama taş yunu boya sıva yaparım 05340129894

 179. Alı tunç dedi ki:

  Mesa mesken aş altyapı ve peyzaj formenı olarak calıstım 15 yıllık deneyımlıyım yurt dısında çalısmak ısterım tesekkur ederım saygılarımla.cep.5399789616

 180. Anonim dedi ki:

  çati ve ïzalosyon ustasiyim yurt dışı tecrūbem var çalışmak istiyorum0534 674 9420

 181. Gomaco Gp 2600 iki paletli Beton finişeri Operatörüyüm 24 yillik beton tercübesine sahibim yurtici ve yurtdisinda calistim iş ariyorum dedi ki:

  Dursun SEMİZ Tel:0542 528 06 55

 182. Fatih dedi ki:

  Celik cati imalat ve montaj ustasiyim.gazalti elektrik ve oksijen kaynagi yaparim.ayrica aluminyum dis cephe yaparim camini falan takarim.yurt disi is ariyorum.05462393322 gerek duyulursa bu nodan ulasabilirsiniz

 183. zülfikar çetin dedi ki:

  19 yıl Rusya tecrübe var görmeniz yaptım 5 yıl Türkiye tecrübe var Otel hastane okul gibi iş arıyorum yurt dışı

 184. mustafa dedi ki:

  20 yıl kalerifer tessat ustasıyım elektirik okjisen kaynagım var 05424904514

 185. senol osman dedi ki:

  Merhaba ben senol e,sinif, ehliyetim, var, src2, src4,belgelerim var, 17,senelik soforum, oyobus, kamyon, minibus, her, turlu, araci kullana biliyorum, avrupa, ulkelerine , vize sorunum yok, bulgar vatandasi, ve turk vatandasiyim, 00359896335638, bg numaram,00905350885372, rt, numaram.

 186. Merhaba ben klima havalandırma montaj ustasıyım üç yıllık yurtdisi gecmisim var tekrar ve acil yurtdışına çıkmak istiyorum 05418375730 dedi ki:

  Tuncay

 187. Tuncay dedi ki:

  Ben 26 yaşında klima havalandırma montaj ustasıyım üç yıllık yurtdışı gecmisim var tekrar ve acil yurtdışına çıkmak istiyorum 05418375730

 188. Cuma Yıldız dedi ki:

  Yurtdışı tercübem var mısırda çalıştım limak aşde hava limanı inşaatı da çalıştım 13 ay kaynakcıyım elektrik ve gaz altı
  0532 515 95 32

 189. Kaynakcıyım yurtdışı tercübem var Elk ve gaz altı kaynak dedi ki:

  Cuma yıldız 0532 515 95 32

 190. Kaynakcıyım yurtdışı tercübem var Elk ve gaz altı kaynak dedi ki:

  Cuma yıldız 0532 515 95 32 kaynakcıyım yurtdışı tercübem var mısırda çalıştım Elk ve gaz altı kaynakcısıyım

 191. Bayram ergül dedi ki:

  Elektrik teknisyeniyim
  Kablo kanalı ve tava döşeme kuvvetli ve zayıf akım tesisat döşemesinde ve pano monterligi ustasiyım 38 yaşındayım
  0541 440 37 39

 192. Anonim dedi ki:

  Ali.kilinc.yurt.disi.deneyimli.vormenim.5.yildir.irakdaydim..eletirik.santirali.vei..insat.uzmaniyim.ve.yurtdisinda.calismak.isdiyom.ekiphalinde..05380866930

 193. Ayhan dedi ki:

  Kebapçıyım 05340677002

 194. Garip dedi ki:

  Merhaba ben 20 yıldır balikciym yurtdışında çalışmak istiyorum

 195. Anonim dedi ki:

  elektirik su kalfasıyım yurt dışın da iş arıyorum 0553,027,83,81

 196. Mehmetemin garhan dedi ki:

  Asfalt finişer ekibim var şuan boştayiz işariyoruz 12 yildir asfalt işindeyim ilgilenirseniz seviniriz cep 05374582702

 197. Murat karakaya dedi ki:

  slm ben Mekanik Sıhhi Tesisat ustasıyım 25 yıldır bu meslekte çalışıyorum yurt dışı teçrubem var Afganistan Natoda 4 yıl çalıştım pasaportum hazır Tel 05369776292 ilgilerinize arz olur

 198. maşallah yıldırım dedi ki:

  inşaat ustadim kalp duvar çok çeşitli yurt dış nda çaldım yurtdışı 10 yıl tercbem var alman iş tren aranan 0535 565 63 15

 199. Muhammet koca dedi ki:

  Bnim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var

 200. Muhammet koca dedi ki:

  Benim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var

 201. Anonim dedi ki:

  Benim sıkıştırma silindir operatörlüğüm var belgem de var yurt dışında deniyimim yok ama sizinle çalışmak isterim ayrıca inşaat kalıp deneyimimde var 05356412116 numaram

 202. Anonim dedi ki:

  Ben Abdul hakim ışık 15 yıldır asfalta formenilk yapıyorum yurt dışında Rusya Kazakistan Türkmenistan azarbayanca Özbekistan ırak görcistan deneyimli ekibi var Tlf 05426628369

 203. Baki karakütük dedi ki:

  Mobilya imalat montaj ustasıyım çalışmak istiyorum 05365622144

 204. zakir akyuz dedi ki:

  seramık ve mermerustasıyım 05394922449

 205. Selam ben bodrumdan sabri pide lahmacun ustasiyim honkong yada fubai iş ariyorum saygılar 05078297015 dedi ki:

  Sabri Güvenç

 206. zakir akyuz dedi ki:

  seramıkfayans vemermer 0539 492 24 49

 207. Hakan dedi ki:

  Merhaba ben asansor ustasiyim hertur asansor montaji ithal yerli farketmez tlfnumaram 05051344622

 208. Volkan hartlı dedi ki:

  Gemi makine teknikeriyim yurt dışı tecrübem var 2020ye kadar pasaport sürem var verilen uygun görülen bütün işleri benimseyerek yaparım ekip yönetimi düzenleme tecrubesine sahibim tel;05422218881