Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler


Yurtdışı iş ilanları - Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması
Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi. -

Yorumlar (113)
 1. mehmet.engin
  11 Kasım 2013 - 12:23

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirsenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevnirim.Alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. 15 Kasım 2013 - 14:15

  mikser hiyep silindir portif ve temperli kamyon kulaniyorum tel o5376618619

 3. 17 Kasım 2013 - 00:26

  slmlar ben mehmet şeker mobilya ve marangoz ustasıyım kalfalık ustalık ve usta öğretici belgem var ayrıca yurt dışı deneyimim var sizin le çalışmak istiyorum. tlf. 506 293 03 05

 4. oktay düzen
  25 Aralık 2013 - 15:38

  slm ben oktay elektrikçiyim.yurt içi yurt dışı tecrubem var sizinle çalışmak isterim.

 5. oktay düzen
  25 Aralık 2013 - 15:39

  oktay düzen 0541 450 34 19

 6. satılmış manaz
  30 Aralık 2013 - 11:28

  merhaba be 25 yıldırişmakinaları ve jenaratör tamircisiyim ceşitli firmalarda ustabaşılık ve formenlik yaptım en so suudiarabistanada calıştıım atolye ve makina formenliği yaptım yaşım 39 yurtdışında iş arıyorum tel 05467610534

 7. SELAHATTİN ÇALİK
  03 Ocak 2014 - 01:10

  İSİM: SELAHATTİN

  SOYAD:ÇALIK

  TEL NO : 0534 275 11 82

  POZİSYON:EKSKAVATÖR-SAUL OPERATÖRÜ

  ÇALİŞTİĞİM ŞİRKETLER :
  ENKA LİBYA 1989
  BAYİNDİR İZMİR ÇEŞME YOLU 1993-1995
  BALABAN HARFİYAT İSTANBUL
  ALARKO KAZAKİSTAN

  Tercihen yurt dişi iş ariyorum saygılarımla …

 8. 05 Ocak 2014 - 22:03

  bekoleder oporetoruyum
  18 yıllık oporetorum
  suan makyolda çalısıyorum
  iş uzerınde deneyımım vardım
  iş tecrubesı vardır

 9. sahet ****
  06 Ocak 2014 - 16:58

  Merhaba İTÜ Makina fakültesini bitirmek üzereyim. 2014 yazında okulum bitiyor. Türkmenistan uyrukluyum. Okul bitirene kadar tecrübe amaçlı iş imkanı sağlayabilecek şirket ile okulu bitirince de ülkemde aynı şirkette çalışabilirim. saygılar. gerekirse CV gönderebilirim. iletişim adresi futuretense@bk.ru

 10. zekai
  05 Şubat 2014 - 13:23

  slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var no 0531 833 09 38

 11. seyit ali kuscu
  07 Şubat 2014 - 03:30

  ben seyit ali kule vinc oprt ve montajcisiyim yurt disi 9 yillik formenlik ve oprt deneyimim var turkmenistan tercihim baska yerde olabilir 0538 817 88 63

 12. ecelii
  15 Şubat 2014 - 01:21

  ust yapi asfalt serim isi ekip arayan veya makinalar bizden iscilik yaptirmak isteyen firmalarin dikkatine makinalar dijital 2013odeldir tercih olarak yurt disi olabilirr numaram 05444112725 alti yiillik yurt disi deneyimimiz bulunmaktadir

 13. adil
  18 Şubat 2014 - 00:29

  20 yıllık otoelektirik tecrübem vr ustalık belgelerim vr yurtdışıonda çalışmak isterim tercih ederseniz tl 05355778728

 14. cüneyt
  27 Şubat 2014 - 14:15

  slm ismim cüneyt 25 senelik mobilya ustasıyım yaşım 35 iş arıyorum

 15. erdal
  28 Şubat 2014 - 12:56

  Ben erdal kuzey irakta insaat tamanito operatörü lüğü yaptım inşaat deneyim var 0 5447262007

 16. erdal
  28 Şubat 2014 - 12:59

  Manito operatör ü erdal

 17. ismail aslan
  08 Mart 2014 - 17:11

  5 deneyimli mekanik ustasıyım 05424668226

 18. serkan
  14 Haziran 2014 - 23:06

  elektrik ustasıyım 8 yıllık tecrübemiz ve projede sıkıntımız bulunmamaktadır isteğe göre ekip ayarlanır irtibata geçeceğiniz no 538 839 37 35 ve 0541 436 64 02

 19. ABUZER BİNGÖL
  19 Haziran 2014 - 17:50

  SLM 22 YILLIK ON NUMARA İŞİME CANIM KADAR ÖNEM VEREN BİRİYİM SEVEREK YAPIYORUM 6 SENE IRAKTA ÇALIŞTIM IRAK HAVA ALANINDA MAKYOL ŞİRKETİNDEDE ÇALIŞTIM SERAMİK FAYANS GIRANİT MERMER TAŞ KAPLAMA SÜS TAŞLARI ESKİTME YAPAY TAŞLARI VERNİKLİ VESAİRE BOYA İŞLERİDE YAPIYOM KISACA DENİRSE HER TÜRLÜ DÖŞE İŞLERİNİ ALLAHIN İZNİYLE KENDİME ÇOK GÜVENEREK YAPIYORUM YUR DIŞI YURT İÇİ FARKETMEZ SÜREKLİ SİGORTALI OLURSA DAHA İYİ SAYGILAR 05372835990

 20. arif 0533 718 53 50 arifarif1959@hotmail.com
  02 Temmuz 2014 - 16:10

  cesıtlı arap ulkelerınde mekanık tesısat ve borulama ıslerı yapdık ekıbımle beraber sızınle calısmak ısterım

 21. rıza budak
  02 Temmuz 2014 - 23:19

  konkasör ustasıyım artı 15 yıl önde gelen firmalarda çalıştım şu an işsizim iş arıyorum terci yut dışı 05422356591 saygılar

 22. mehmet kırmızıay
  05 Temmuz 2014 - 11:14

  Alçıpan asma tavan mobilya montaj kapı montajı konteyner kurulumu ağır vasıta şoförüyum şantiye hayatım uzun zaman oldu irakta iç savaş sebebi ile geri dönüş yapmak zorunda kaldım işe alırsanız sevinirim 05457876365

 23. murat ayhan
  08 Temmuz 2014 - 00:12

  slm inş ustasıyı 5387224393

 24. Şenay başar
  15 Temmuz 2014 - 00:16

  Finişer ayarcisi ve asfalt formeniyim uygun görurseniz sizlerle calismak isterim. No: 05327901519

 25. Garip Sirke
  30 Temmuz 2014 - 22:34

  2000den beri asfalt finişer opr yüm artık formenlik yapmak istiyorum formenlik için gerekli bilgi ve beceriye sahibim yapamasam maaş almıyacam tel 05363141692

 26. nurettin arslan
  31 Temmuz 2014 - 19:55

  slm ben şuan baküdeyim iş bitti yarın türkiyeye dönüyom çelikve sac montajcısıyımyurtdışında çalışmayı isdiyom 05322215509

 27. ayhan
  25 Ağustos 2014 - 20:31

  elektrot kaynakçısıyım 05326813810

 28. Burak
  29 Ağustos 2014 - 00:12

  Harita teknikeriyim sahada ve büroda mesleğime hakimim.Seyehat sıkıntım yok (yurtiçi/yurt dışı) olmak üzere cazip iş tekliflerine açığım.Tel:0506 667 37 69

 29. mehmet ural
  03 Eylül 2014 - 10:39

  3 yıldır rusyadayım ahcılık yapıyorum meslegımı sevıyorum ıs bıttıturkıyeye donuyorum ıs teklıflerıne acıgım 9384589883

 30. samet yabar
  24 Eylül 2014 - 15:32

  slm benim finişer ekibim var ve asfalt ile ilgili her türlü tecrübeye sahibim finişer serimi , yama sermi, kazı işi (trimer) ve mastik asfalt işleride yapıyorum . yurt dışında çalışmak istiyorum 05386264769

 31. ercan
  07 Ekim 2014 - 00:56

  slm mrb ben yaklaşık on yıl bir fiğil yurt dışında depo sorumlusu olarak çalıştım tekrar yurt dışında çalişmak istiyorum.çok güzel demir dorama işinden anlarım cep 0536 033 15 13

 32. gökhan
  11 Ekim 2014 - 19:52

  6 yıldır izometrili borucuyum imalat montaj yapıyorum 10 yıllık pasaportum var yurt dışı işi arıyorum
  0553 603 11 49

 33. zafer
  12 Ekim 2014 - 22:14

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışı deneyım var saygılar sıvasıl zafer 0534 478 01 31

 34. abbas uce
  13 Ekim 2014 - 12:50

  işsizim iş arıyorum her işi yaparım 0543 403 96 13

 35. ferhat sıs
  14 Ekim 2014 - 16:44

  pasaportum var yurt dısıda iş arıyorum 05448550171 fırıncıyım

 36. caner kılıc
  24 Ekim 2014 - 20:26

  tirimer opr yurtdışında iş arayorum

 37. ergülacer
  25 Ekim 2014 - 21:41

  kaynacıyım yurtdışişiolsun varketmez tlf 0538 625 1165

 38. yaşar
  26 Ekim 2014 - 17:45

  Selam ben finişer öperatoruyum devamliyurt dişinda calisiyorum silindirci arkadaşimda var isteyen firmalara asfalt ekibimiz var yurt dışı iletişim no 0535 218 41 86

  • huseyin
   15 Mart 2015 - 10:05

   Yaşar nErde çalıştınız

 39. rıdvan iyen
  30 Ekim 2014 - 07:45

  Asfalt ve mekanik ekibimvar yurt dışı ve yurt içi iş ariyorum 05358933606

  • Anonim
   15 Mart 2015 - 10:01

   Tamam

 40. tacim doğan
  01 Kasım 2014 - 21:41

  Tecrübeli asfalt dispiretör operatörüyü.0537 256 96 05

 41. sedatkorkmaz
  08 Kasım 2014 - 08:31

  Inşaat teknikeri yabancidilingilizce tel05531823008

 42. sedatkorkmaz
  08 Kasım 2014 - 08:33

  Profesyonel inceisler Şef tel05531823008

 43. caner
  13 Kasım 2014 - 18:59

  slm ben caner wirgen opt yum yutdışında iş arayorum 0541 736 18 74

 44. ALİ
  21 Kasım 2014 - 11:44

  25 yıllık fayans seramik granit mermer ustasıyım. yurt dısında calısmak istıyorum 0535 527 12 91

 45. bunyamin caglak
  24 Kasım 2014 - 22:58

  1971 doğumluyum 25 senelik üst yapı asfat formeniyim yur dısı tecrübem var tel 05321590318 sakarya

 46. eray berber
  01 Aralık 2014 - 23:49

  Selam ben MANİSA’ soma dan ERAY BERBER. Daha önce rusyada MOSKOVA,PETERSBURG’ şehirlerinde inşaat sektöründe çalıştım.Şuan soma’da iş yok ve yurtdışında çalışmak istiyorum.10 kişilik inşaat ekibim var.Yurtdışında inşaat üzerine çalışmak istiyoruz.05313900955

 47. mehmet eryılmaz
  09 Aralık 2014 - 20:11

  ıskele ustasıyım 6 kısılık ekıbımle ıs arıyorum ılgılenırsenız sevınırım saygılarımla…

 48. engin yilmaz
  28 Aralık 2014 - 01:51

  Slm hayirli isler ben yurt disinda calismak istiyorum azerbaycanda beko loder operatoruyum b-g ehliyetim mevcut yardimci olursaniz sevinirim

 49. M. RASMİ ALDARDARİ
  31 Aralık 2014 - 13:05

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gma’l.com

 50. M. RASMİ ALDARDARİ
  31 Aralık 2014 - 13:05

  Mimar sinan mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon iş ve görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd -şantiye şefi…)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızce
  iletişim için mail adresim – mohdar57@gmail.com

 51. M. RASMİ ALDARDARİ
  31 Aralık 2014 - 13:13

  Mimar sinan Mim fak 1988 mezunum
  mimarlıkta bir çok pozisyon ve iş görev yapıtım ( ince işler şefi- proje müd- şantiye şefi….)
  arapça anadilim türkçe çok iyi ingilizce- fransızca orta biliyorum
  iletişim için mai adres – mohdar57@gmail.com

 52. m.soner kaya
  04 Ocak 2015 - 17:25

  ağır vasıta şoförüyüm damperli,mikser,tır kullanıyorum yurtdışı şantiyelerinde çalışma tecrübem var pasaportum hazır saygılarımla 0537 563 73 34

 53. Şenay başar
  12 Ocak 2015 - 23:45

  FİNİŞER AYARCİSİ. 1970 corum dogumluyum 1987 den beri asfalt islerinde calisiyorum son 10 yildir asfalt formeni ve finiser ayarciligi yapiyorum yurt ici ve yurt disinda degisik firmalarda calistim asfalt ekibi bulunur  uygun gorurseniz asfalt islerinizde sizlerle calismak isterim saygilar. ŞENAY BAŞAR. TEL05327901519

 54. kemal islamoğlu
  26 Ocak 2015 - 15:34

  kalıpcı ve kuaförüm 05415989691

 55. BAHRİ USTA
  04 Şubat 2015 - 11:34

  merhaba 30 senedir turizim sekteründe unlu mamüler ve ekmekçi şefi olarak çalışmaktayım 4 ülkede çalıştım 1ci sınıf tatil köy ve 5 yıldız otelerde çalıştım çalıştım yerler refaransımdır seyhat engelim yoktur işimkonusunda porfosonelim saygılar cep 05326476301……cep05355140085 bahriyakup@hotmail.com

 56. levent turkmen
  27 Şubat 2015 - 00:27

  Mrb.ben celikkapi ic ve dis montaj ustasiyim.ayrica ic oda kapisi montaji da yapiyorum.almanya dogumluyum.almanca ve orta derece ingilizce biliyorum..Allah nasip edderse yurt disinda calusmak istiyorum.05061690247

 57. asalettin yakar
  10 Mart 2015 - 17:50

  Mozanbik de calismak istiyorum cok ihtiyacim var uzun sureli olursa sevinirim yettkili kisilerden yardim bekliyorum tel 05468454414 asalettin yakar

 58. ALİ EKBER KARAKUZU
  12 Mart 2015 - 13:06

  24 yıllık finişer deneyimim var son 10 yıldır formenlikte tecrübemde var italyan massenza veamerikan gomaco ve bunların raylı sistemler üzerinde deneyimim var daha önce yurdışı deneyimimde vartekliflere açığım saygılar cep no:05374389329

 59. durmus
  12 Mart 2015 - 15:14

  Selam ben yurtdısında calısmak isterim ekip bası olarak su an da 15 kisi ellamanım var boya alcı seramik dıscepe man tolama yaptıgımız isler birin ci sınıftır isciliktir kendine güvenecek firmalar arıyorum tabiki parası saglam olmalıdırki bizimde isimiz saglam olsun tercihederseniz tskler etmezseniz canınız sagolsun tel 05346754043

 60. mehmet
  18 Mart 2015 - 16:10

  Merhabalar, ben mehmet Fransızca tercümanım. 4 yıl Cezayirde inşaat şirketlerinde Tercüman ve idari işler şefliği yaptım. Üniversite mezunuyum (Fransa dan). acil iş aramaktayım. 05302180260

 61. Anonim
  23 Mart 2015 - 23:04

  Slm ben 10 yıllık finiser öp yurt dışı deneyimim wardir yurt dışı tercihimdir ekip istenirse ekibim mevcuttur e-g ehliyetim wardir pasaport um hazır seyahat sorunum yok iletişim telefonum 0507 256 45 60 teşekkür

 62. nuri kocyiğit
  26 Mart 2015 - 12:42

  merabalar ben nurı kocyığit yılardır asfalt işiyınnen uğraşiyom 30 35 senelık deneyımım var ekıbımınle beraber yurt ıcı yurt dışı iş arıyorum 05363207411

 63. ahmet
  27 Mart 2015 - 22:01

  asfallt işinde uzunzamandır çalışıyorum tek bildiğim iş diye bilirim yurt dışında çalışmak istiyorum birden fazla ekip temin edebilirim son altı yıldır formenlik yapıyorum

 64. ÖMER
  29 Mart 2015 - 16:35

  SLM BEN AĞRILIYIM İSMİM ÖMER SOY ADIM SANCAK içtaş göçayda çok çalıştım sayın ibrahim çeçen bey efendinin ekmeğini yemişim yurd dışındaki şirketlerinde çalışmak istiyorum saygılarımla 05352577922

 65. Metin
  30 Mart 2015 - 18:53

  Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.
  Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.iş arıyorum Sizinle çalışmak istiyorum.
  TLF 0537 824 4801 metinergün144@mail.com

 66. ayvaz
  01 Nisan 2015 - 15:38

  mrb arkada§lar ben 15 yildir asfalta calisiyorum ekibim var sizde uygun gorurseniz sizlerle calişmak istiyorum .05346445898

 67. halil guntad
  02 Nisan 2015 - 11:53

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim

 68. halil guntad
  02 Nisan 2015 - 11:56

  Merhaba ben yurdisinda 2 yil calistim arapca cok iyi derecede biliorum ingilizce orta daha once 77 insaata gorev yaptim yurt disinda calismak istiorum simdiden tsekur ederim 05444550215

 69. AYHAN YASAR G S M 0545 868 12 27
  07 Nisan 2015 - 10:51

  MERHABALAR BEN POLYESTER KALIP UStaSIYIM PLREKAST DLS CEPHE IMALATTI YAPABILECEK EKIP ARKADASLARIM VAR
  DEMIR KAYNAK USTASIYIM
  ALÇL BOYA USTASIYIM
  PASAPORTUMUN 2 YILI VAR HAZIR
  DAHA ÖNCE LRAK ERBILDE ÇALISTIM
  PARKLARA POLYESTER SÜSLEMELERI YAPARM
  POLTESTERDEN HEYKEL YAPARIM
  GSM 0545 868 12 27

 70. erkan tuna
  10 Nisan 2015 - 20:34

  mrb ben seramik işin de cırak olarak calışıyorum elim den gelen her işte de calışırım numaram budur 05454965094

 71. yadigar
  19 Nisan 2015 - 20:27

  slm deneyimli tam kadro asfalt ekibim var formenim ilginize arz ederim 05069500456@

 72. Sadettin
  29 Nisan 2015 - 18:21

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş bakıyorum 05332279058

 73. Sadettin
  29 Nisan 2015 - 18:23

  Merhaba ben yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir ustayim mantolama alçı boya işleri yapıyorum iş 05332279058

 74. abdulvahap
  03 Mayıs 2015 - 15:39

  SELAM YAKLASIK 12 YILDIR ASFALT YOL YAPIM SEKTORUNDE CALISMAKTAYIM. SU ANDA ASFALT FORMENIYIM KENDIME AIT EKIBIM VAR GEREK YURT ICI GEREK YURTIDISI TECRÜBELİ ASFALT EKIBI ARAYAN FİRMALARIN TELEFONUNU BEKLIYORUM TELEFON NUMARAM 05424305153

 75. metin sen
  08 Mayıs 2015 - 17:46

  Selam ben baraj suyu tahliye tunnelledé de calismis deneyimli FORKLIFT operatöratöru yum yurt ici yurt disi calisabilirim iyi duzeyde ingilizce biliyorum E + G SINIFI FORKLIFT BELGELIYIM 0534320 5992

 76. hasan turan
  10 Mayıs 2015 - 23:16

  mrb ben alçı boya işleri ustasıyım 29 yaşındayım. 2012 yılında rusyada hazinedaroğlu şirketi vasıtasıyla çalıştım.diğer inşaatla ilgili çoğu işe elim yatkındır görev verirseniz çalışmak isterim saygılarımla 05362420371

 77. necmettin
  11 Mayıs 2015 - 18:27

  ben karadenizli inşaat uzmani yıllarım yurt dişlarinda geçti insanlar okul okur mımar olur ben inşaatta okudum .temelinden girdim anahtar deliğinden çiktim yabanci dil arapca ingilizce tel05340812875

 78. Erkan karci 0536 415 72 62
  22 Mayıs 2015 - 10:29

  Ben fethiye den erkan karci 36 yaşında A2.E.D ehliyetim src 2 ve 4 piskoteknik dijital belgelerim damperli tır tecrübeli işine
  Sahip çıkan biriyim. Yardımcı olanlardan allah razı olsun 0536 415 72 62

 79. halim duymaz
  24 Mayıs 2015 - 17:43

  yurt dışı iş arıyorum inşaat ince işler 05351020577

 80. MUHAMMET
  26 Mayıs 2015 - 16:04

  rhaba arkadaşlar. savunma sanayinde deniz işletmesinde . sahıl güvenlik ani hucum botları.üretim depart manında 3 yıl görev aldım malezya projesinde.hucum botları üretim faliyetler,nde bulundum meslekte 15 yıllık tecrübe sahibiyim.kompozit. 6..
  ayrı ülkede görev aldım. bunlardan bir kaçını. sayabılırım.2006. 2007. dubai.2009.libya.2012. yılı malezya.2013 yılı iran deniz savunma. 2014.türkmenistan avaza bölgesinde görev aldım yurt dışı tecrübem var. ingilizce yeterince var.yat donatım poliyester kalıp ve model. çalışmalarım mevcut. hava kontrol dolgu macun zımpara. pasta polişh. vs.yurt dışı işi arıyorum ilginize sunarım.tercıhım uzak dogu.ve avrupa.0507.563414

 81. Anonim
  30 Mayıs 2015 - 22:27

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 82. ferhat Yalçın
  30 Mayıs 2015 - 22:28

  Çatı montaj trapes kenet panel cephe kaplama işinde iş varsa geliriz ekip de kurarız Ferhat 0535 970 69 38

 83. mahmut
  04 Haziran 2015 - 17:03

  On numara aşcıyım her dalda yurtdışı tecrübem var arayın pişman olmazsınız 0534 693 46 12

 84. CEMAL YILMAZ
  09 Haziran 2015 - 18:49

  Yeni mezun inşaat teknikeriyim tecrübesizim kendimi geliştirmek işi öğrenmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

  0531 324 11 93

 85. Armagan gome
  15 Haziran 2015 - 02:58

  Bn armagan goke daha once yurt dısında calıs.adım ama. Yurt icinde her turlu meslekte calıstım. G sınıfı ehliyetim var beko dozer ve roder kullana biliyorum tugla ve fayans yapabiliyorum yasım 26 her turlu iste bilgim var yanı 05455579223

 86. fettah
  28 Haziran 2015 - 18:21

  Vinç operatörüyum.yurtdışında çalışmak istiyorum.05423691048 .Emekliyim yurt dışı tecrübem var.

 87. emre
  01 Temmuz 2015 - 01:46

  Asansor kabin imalati ustasiyim sadece kabin döşemesi yapitorum 4. Til calistim 18 yaşındayım insaattan anlarim az cok tecrübem yuksek cabuk benimdmserim isi yurtdışında calismak istiyorum sebebi artik kendi basima yeni hayat kurmak

  (506)157 9525 teşekkür ederim selametle
  (Aramanizi bekliyorum)

 88. mustafa
  06 Temmuz 2015 - 04:04

  Merhaba ben alçı boya şap kara sıva işlerinde uzmanım ve uzman ekip arkadaşlarım var yurtdışı 05350781302

 89. suat karaca
  06 Temmuz 2015 - 22:33

  selam arkadaşlar çelik artı mekanik artı dış cebhe işi de çalıştım ama tercihim mekanik dir ararsanız sevinirim tel. 0544 4608137 alman şirketleri ile çalıştım

 90. Anonim
  07 Temmuz 2015 - 11:54

  Merhaba ben ferhan ustyapıformeniyim ekibimvar lazım olanlara arasın 05367273428

 91. hasan
  07 Temmuz 2015 - 12:07

  tava işleri kablolama elektrik pano işleri yapa bilen bir ekibe sahibim..
  7 kişiyiz elektrik usatası tava ustası olamk üzere tam bir ekip olarak yurt dışı deneyiminden ziyade
  fabrika işleri yaptın yurt dışı deneyimine sahibiz
  eti bor madeni
  öztaş
  emit
  yılmazlar
  bu firmalarla uzun zamandır iş yapıyoruz ilgilenen olursa götüre iş alınır sözleşmeli
  tel: 0534 873 66 32
  hasan bey

 92. Arif MATA
  11 Temmuz 2015 - 00:55

  Merhaba ben 20 yıllık kebap ustasıyım yurtdışı deneyimimde var dubai ve Arabistan’da çalıştIm yurtdışında çalışmak istiyorum GSM05336981386

 93. fadli alishan
  13 Temmuz 2015 - 15:15

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var

 94. fadli alishan
  13 Temmuz 2015 - 15:18

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim

 95. fadli alishan
  13 Temmuz 2015 - 15:21

  merhaba ben Ukrayna vatandasiyim Turkiyede antalyada oturuyorum hazinedaroglu firmada calistim tercumanlik yaptim…baska petrol sirketlerden mazut,,benzin cok dusuk fiatlardan ala bilecek tanidiklarim var….05061614574 ararsaniz cok memnuniyetle calisirim ve rusyada yerli guvenebilecek iscilerde var 200 -300 isci insanlar var

 96. muhammed varol ay
  22 Temmuz 2015 - 11:35

  MERHABALAR BEN 24 YAŞINDA SOGUK DEMİR USTASIYIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM PASSAPORT MEVCUT 0507 827 84 79

 97. ali
  29 Temmuz 2015 - 13:09

  Merhabalar adım ali sağkal 18 yıldır yurt dışında aşçılık yaptım bir çok firmada evliyim işsizim işe ihtiyacım var yurt dışında nere olursa olsun çalışırım ustalık belgem var numaram 05052448203 saygılarımla

 98. Bahaittin Seçen
  03 Ağustos 2015 - 19:05

  slm 25 yıllık işaat firmalarında saha tercümanı olarak çalıştım çok iyi derecede inglizce ve arapça firmanızda çalışmak isterim cep telefonum 05423158400

 99. Dursun gökçe
  06 Ağustos 2015 - 22:51

  Merhaba yurtdışın çalışmak istiyorum yaşım 45 daha önce yurt dışında calıştım aşçı ve depocu mutfak yiyecek içecek satinalmabölümü işlerinde çalıştım rusyada rusca bilirim acil işe ihtiyacım var memleketim bartın ilgilenen arkadaşlara teşekür cep 05326871887 Dursun gökçe

 100. selim kaptan
  07 Ağustos 2015 - 19:10

  Selm ben kayserden yaziyorum yurtdisinda 8yil calistim 20 kilik alcisuva ekibimle tekral yurt dis isi olursa ekibimle hazirim selim kaptan tel 05369212685

 101. fazıl yaprak
  07 Ağustos 2015 - 22:32

  merhabalar ben fazıl yaprak 1970 dogumluyum mekanık elektrık kondıvıt tava ıslerınde deneımlıyım yurt dısı deneyımım vardır uzun yıllar nurol gama alarko gıbı fırmalarda ıclerınde olmak uzerı bırcok fırmada calıstım kendı ekıbımde bulunmaktadır hepsı benım gıbı uzun yıllar yurt dısında ıs deneyımı olan kalıfıye elamanlardır sıbırya rusya katar kazakıstan arabıstan gıbı dunyanın farklı bolgelerde calıstım sızınlede calısmayı çok ısterım tesekkur ederım 05377022070 ceyhan /adana

 102. selim kaptan
  07 Ağustos 2015 - 22:41

  Slm kayserden yaziyom 8yildir yurdisi tecrubemvar caliştigim firmalar enka nepal baytur arabistan yamata sibirya haznadar oglu soci enkateknik libya enka burindi acarsan insaat libya monotek tataristan bu ulkelerde calistim 20kisilik alcisiva ekibimle yine nereolursa olsun gideriz selim kaptan tel 05369212685 hazir ekib

 103. Kaya
  08 Ağustos 2015 - 19:54

  Slm ban kaya yalçın Kaynakçıyım türkmenistandayım 3 yıl askeri gemilerde çalıştım elektron ve gözaltı Kaynakçısıyım telefonum 05393828577

 104. Mahsun
  25 Ağustos 2015 - 12:54

  Slm ben 24 yasında biraz kaynak bilgim var insaattada kalıp bilgimm var yurt dısını sürekli olarak düşünüyorum noter anlaşmalı sözleşme yapabiliriz 05362139774n

 105. aziz
  25 Ağustos 2015 - 14:36

  13 yıllık mekanik tesisat,plakalı eşanjör,kazan dairesi kurulumu ve buhar sistemleri yapan firmada montajdan ve formenlik yaptım çalıştım. tecrübem ile yurt dışı işi aramakdayım . 0507 650 35 21

 106. ersin
  25 Ağustos 2015 - 22:53

  ben soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 107. ersin
  25 Ağustos 2015 - 22:53

  soguk demir bağlama ustasıyım yurt dışın da bir iş arıyorum tl 05312230567

 108. ersin
  25 Ağustos 2015 - 22:55

  demir bağlama ustasıyım yurt dışı işi arıyorum

 109. alişen özcan
  27 Ağustos 2015 - 12:20

  20 yıldır alüminyum dograma giydirme cephe kompozit işi yapıyorum yurt dışı iş arıyorum

 110. Hüseyin Demiri
  29 Ağustos 2015 - 13:57

  selam yurtdışi tecrebem var calıştıgım ülkeler arabistan ferma kastaş libya mapa inşaat calıştım en son güney sudan ant inşaat calıştım yabancı dilim arapca 05340137124 boştayım saygılar

 111. yavuz ercan
  02 Eylül 2015 - 12:23

  merhaba ben yavuz ercan asfalt pmt ( mekanik ) serim ekibimle yurtdışı işi arıyoruz işimizde tecrübeliyiz bulundugumuz yerler libya Azerbaycan tunus Türkmenistan
  ve somali’dir bu ülkelerde yol asfalt ve pmt serimi yaptık ilgilenen kişi ve kurumlara teşekkür ederim
  0531 244 24 32

Yorum yaz

Haber 24 Saat © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / İletişim / Patronturk.com