Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar


YURTDIŞINDA ÇALIŞACAK ELEMAN ARAYAN FİRMALAR

Türk işadamlarının yatırım sınırları genişledikçe, yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar artıyor. Sudan’dan Dubai’ye, Nijerya’dan Rusya’ya kadar pek çok ülkede üst ve orta kademe yöneticilerle mühendislere çok iş var.

İş gücü ihracatı, 1960’lı yıllarda, şimdi “Almancı” dediğimiz gurbetçileri uğurlamakla başladı. Bugün Almanya’da üçüncü jenerasyon iş hayatına katılmış durumda. 80’lerde yine böyle bir kitlesel iş gücü hareketi, inşaat şirketleriyle birlikte Libya’ya yönelik yaşanmışsa da bu, pek çokları için iyi bir deneyim olmadı. Gerek trendler gerek siyasi nedenler gerekse ekonomik zorlamalar nedeniyle yıllardır her türlü kesimden Türk çalışan yurt dışında şansını deniyor.

YURTDIŞINDA ÇALIŞACAK ELEMAN ARAYAN FİRMALAR

İlci Holding Irak Dohuk’da bulunan yol projesinde görevlendirilmek üzere eleman arıyor.

Irak Dohuk’da bulunan yol projesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranıyor. Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, iyi derece MS Office programlarına hakim, Netcad, Netpro ve AutoCad programlarını kullanabilen, teknik İngilizce veya Kürtçe bilen, yol projelerinde en az 5 yıl deneyimli olmak gerekmektedir.

DETAY YAPI Şantiye Şefi Yardımcısı arıyor

Detay Yapı Irak’ta görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi Yardımcısı arıyor.

 • İnşaat mühendisliği lisans bölümü mezunu,
 • En az 5 yıl tecrübeli,
 • Büyük ölçekli projelerde şantiye şefliği yapmış,
 • Auto-CAD ve MS Office programlarına hakim,
 • Tercihen akıcı olarak İngilizce veya Arapça bilen,
 • Irak/Kerbela şantiyelerimizde uzun süreli görev yapabilecek,
 • Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu,
 • Erkek

İş tanımı:

 • Statik projeleri çizmek, onaylamak,
 • Taşeronlara ve alt çalışanlara yer teslimi yapmak,
 • Kendisine bağlı şantiye personelinin iş bölümü ve programını düzenlemek, takip etmek,
 • Malzeme ve İmalat Kalite Kontrol Planlarını hazırlayarak proje müdürünün onayına sunmak ve takibini yapmak,
 • Proje kapanış planı doğrultusunda test ve devreye alma işlerini yönetmek,
 • Şantiyedeki imalatların sahada kontrolünü ve takibini yapmak. Buna göre bir sonraki günün planlamasını yapmak,
 • Günlük, haftalık ve aylık şantiye raporlarının düzenli olarak hazırlanmasını sağlamak ve takibini yapmak.

Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)
Tecrübe: 5 – 20 yıl tecrübeli adaylar
Cinsiyet: Erkek
Yabancı Dil: İngilizce,Arapça

77 İnşaat Irak şantiyelerine eleman arıyor

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar  Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı.  Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması 
Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda 
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor 
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor 
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor 
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor 
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor 
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor 
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.

Yurtdışında Çalışmak İstiyorum, Yurt Dışında Eleman Arayan Firmalar, yurtdışında çalışacak eleman arama; yurtdışında çalışacak eleman arayanlar ,yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar ve yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar

Feka İnşaat
Feka İnşaat yurtdışında görevlendirilmek üzere personel alımıyapıyor. Fena İnşaat Afganistan‘da görevlendirilmek üzere Mali ve İdari İşler Sorumlusu ve Laboratuvar teknisyeni arıyor.

Efes İnşaat
Efes İnşaat yurtdışında çalışacak eleman arıyor. Efes İnşaat Cezayir’de görevlendirimek üzere tünel kalıp ve ince iş tecrübeli tercihen Arapça veya Fransızca bilen Mügendis ve Teknikerler arıyor.

Metag İnşaat
Metag İnşaat yurtdışında görevlendirilmek üzere eleman alımıyapıyor. Metag İnşaat Afganistan‘da görevlendirilmek üzere Kamp Amiri arıyor

Salimoğlu İnşaat
Salimoğlu İnşaat yurtdışında çalışacak eleman arıyor. Selimoğlu İnşaat Ekvator Ginesi’nde çalışacak fayans ustası arıyor.

 • kepçe operatörü arayanlar
 • beko loder operatörü iş ilanları
 • loder iş ilanları
 • beko loder operatörü arayanlar
 • emekli loder operatörü arayan şirketler
 • beko loder operatörü arayan şirketler adıyaman
 • loder operatörü arayanlar
 • loder operatörü arayan firmalar yurtdışı
 • operatörü arayan şirketler
 • ustası arayan şirketler
 • yurtdışı arayan şirketler
 • arayan iş ilanları
 • şirketler iş ilanları
 • operatörü arayan ilanları
 • şöför arayan
 • abd, kanada, brezilya, rusya, ırak, libya kaynakçı arayan şirketler
 • yurtdışı kayakçı arayan firmalar

Recommended for you

1.329 Comments

 1. cem demir

  Oca 23, 2013 at 01:21

  ben adana dan cem ırakta musulda saddamın sarayında kuvesste bagdatta çalıştım split klima ustası olarak başarı belgem ve yüksekte çalışma ilk yardımcı kimlik kartım ve aynı zamanda deneyimli olarak görev yaptım 0536 391 05 36 saygılarımla

 2. huseyin

  Oca 23, 2013 at 11:21

  ben nigdeden huseyin rusyada libyada israilde cezayirde turkmenistanda cliştım mermer fayans duvar işi yapıyorum yurt dışında calişmak isterim saygılarımla cep 05358435813

 3. ömer

  Oca 23, 2013 at 12:05

  adım ömer 22 yaşındayım gazaltı oksijen argon elektrik kaynakçısıyım teknik resim bilgilerimde var 10 yıldır bu işteyim pasaportumda var numaram 05076671560

 4. serdar

  Oca 23, 2013 at 15:23

  ben 10 yıldır gemi inşaa da calışıyorum yurt dışına gitmek isdiyorum montaj ustasıyım resimden anlarım bilok ve donatım işi yaparım elim hızlıdır ve temiz yaparım gemi işide olur celik kondisyon işide olrur ama yurtdışında

  05375514941

 5. UMUT UÇAR

  Oca 24, 2013 at 00:12

  BEN KAZAKİSTANDA ÇALIŞTIM MONTAJCIDOĞALGAZ FİRMALARDA ÇALIŞTIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05369431592

 6. cemil

  Oca 24, 2013 at 01:51

  ben 1.sınıf borucu yardımcıym calısmak isteyenler montaj,kesim,kaynakagzı,bütünleme,taslama vs bu no,daym 05445122172 adım c.erkan

 7. hasan çetik

  Oca 24, 2013 at 09:45

  ben mekanik tesisat ustasıyım kaynağım var yurt dışı projelerinizde çalışmak isterim

 8. sasadullasa

  Oca 24, 2013 at 10:29

  slm ben sadullah insaat kalıpcısıyım ve 4 yabanci dil biliyorum arapca f
  arsca özbekca hind ca . Tel 05413918663

 9. ertan

  Oca 24, 2013 at 10:46

  ertan çayırlı ankaradan yasım 30 13 senedir klima vrv sogutma gruplarıyla ugrasıyorum 05447371827

 10. kadir

  Oca 24, 2013 at 12:51

  slm ben yurtdısında calısmak isterım insaat ustasıyım her turlu işleri yaparım yurtdısı tecrubem var .05379733032

 11. mehmet

  Oca 24, 2013 at 14:00

  yurt dışı şantiyelerde calışma istiyorum ülke farketmez ustalık belgesine sahibim 0546 253 85 93

 12. mesut

  Oca 24, 2013 at 14:33

  adım mesut ankarada 25 yasındayım gazaltı kaynakcısıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum ılgılılerın aramasını beklıyorum

 13. emre

  Oca 24, 2013 at 18:52

  adım emre 8 yıllık laminat parke ustasıyım yurt içi ve yurd dışı için iş arıyorum 5425585464

 14. yılmaz ozgul

  Oca 24, 2013 at 19:32

  2o yıl inşaat kalfa ve taşaronloğunü yapmaktayım ekbım var iş arıyorom saygılar 5356571371

 15. hidayet altın

  Oca 25, 2013 at 00:11

  Selam Kalıpcıyım 10 yılık tecrübem var
  05345577845

 16. hidayet altın

  Oca 25, 2013 at 00:18

  Merhabalar 10 yılık kalıpcı ustasıyım Yurtdışı tecrübem var..
  05345577845

 17. selim

  Oca 25, 2013 at 14:40

  MERHABA BEN SELİM 3 ARAKADAŞLA BİRLİKTE YURTDIŞI MOBİLYA MONTAJ İŞLERİNE GİDİYORUZ SÜREKLİ EN SON KAZAKİSTANDA RİXOS HOTELDE CALIŞTIK ŞUANDA TÜRKİYENIN BELİRLİ BÖGELERİNDE MONTAJ İŞLERİNE DEVAM EDİYORUZ YURTDIŞINDA MOBİYA USTASI ARAYAN İŞVERENLERİN ULAŞABİLECİĞİ İRTİBAT NUMARAMIZ 0536 373 38 37 ( EKİP OLARAKTA CALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ VAR YAŞLARIMIZ 28 LE 35 ARASI ) SAYGILAR

 18. erkan balıkcı

  Oca 25, 2013 at 15:02

  28yaşındayım inşaat üzeri calışa bilirim adım erkan bekarım saglık sorunum yok ülke fark etmaz iş ihtiyacım var saygılar 05368958566

 19. hadan gültekin

  Oca 25, 2013 at 15:22

  asfalt ekibim var ekip olarak çalışmak üzere yurt dışında asfalt.mekanik .alt yapı işler yapan firmaların aramasını bekliyorum.saygılar hasan gültekin 05358238846(sivas)

 20. bilal karaman

  Oca 25, 2013 at 17:07

  SELAM BEN BİLALKARAMAN ŞİRKETİNİZ BÜNTESİNDE ÇALISMAK İSTERİM MESLEK OLARAK ALÇI BOYA VE SIVA VE DIŞ CEPE KAPLAMA ISI YALITIM USTASIYIM YASIM 27 CEP 05376749773

 21. memet

  Oca 25, 2013 at 18:38

  mrh makinaalçısıva saten alçı dış cehpe mantolama ustasıyım ekibim var yurt dışında çalışırım ist 05368564439

 22. gurcay budak

  Oca 25, 2013 at 20:23

  SLM BEN KULEVINC OPARETORUYUM UYGUN GORURSENIS SISINLE CALISMAK ISTERIM 05323378204

 23. doğangünay

  Oca 25, 2013 at 23:49

  mrh 1972 tokat doğumluyum inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem vardır rusyada gama inş.lukova inş.mesa inş.nurol inş. yurtiçi ağaoğlu inş.çalıştım yurtdışı projelerinizde çalışmak isterim.ülke farketmez.saygılarımla 0536 692 63 51

 24. nası

  Oca 26, 2013 at 11:32

  slm ben ben fayansçıyım kuzeyırakta çalışmak istiyorum telefonum budur
  05325088523

 25. barış

  Oca 26, 2013 at 17:26

  ben sondoru zemın etut d500 oporotöru

 26. mevlüt cankeş

  Oca 26, 2013 at 19:41

  slm ben eskavatör oparetörüyüm 1974 dogumluyum iş arıyorum tercübeliyim yurdişina hic gitmedim ama gitmek istiyorum 05545617845

 27. ucler kuscu

  Oca 26, 2013 at 23:31

  ucler kuscu elektırık ustasıyım yurtdısı tercubem var 0543 374 21 09

 28. ucler kuscu

  Oca 26, 2013 at 23:34

  ucler kuscu kazakhısdanda 8 yıl calıstım calısmakta ısterım atrau ve almatada calıstım

 29. talat erdal

  Oca 27, 2013 at 12:07

  ben talat erdal beton santral oparatörüyüm 2 sene ırak bağdat ta çalıştım iyi dertece arapçam olup orta derece ingilizcem var hertürlü santral bakım ve onarım tecrübem vardır .

 30. talat erdal

  Oca 27, 2013 at 12:08

  talat erdal :
  ben talat erdal beton santral oparatörüyüm 2 sene ırak bağdat ta çalıştım iyi dertece arapçam olup orta derece ingilizcem var hertürlü santral bakım ve onarım tecrübem vardır .05360276180

 31. ufuk keleş

  Oca 27, 2013 at 16:17

  slm ben kuzey ırakta elektirik santirali kurulumunda çalışdım mekanik montaj ekibinde ve yine çalışmak isterim dünyanın neresi olursa olsun farketmez telefonum bu 0539 627 36 40 38 üç yıllık pasabortum var ilgilenenlere duyrulur

 32. ahmet

  Oca 27, 2013 at 17:57

  ben ahmet pws dograma ustasıyım 16 yıllık deneyımım var yurtdısında calısmak ısterım 0554 665 34 28

 33. tuncay

  Oca 27, 2013 at 18:09

  mrb ben tuncay iç dekorasyoncuyum kazakistanda çalıştım elektirik ustasıyım 05386903991

 34. sabri keser

  Oca 28, 2013 at 15:26

  selamlar ben adapazarı sakaryadan sabri lastikli loder kepçe oparatörüyüm 15 yıllık yol beton taş kömür kum şamtiyelerimde deneyimim ve tecrübem var.eg. Ehliyet belgem var yurtdışında çalışmak iştiyorum 0535 792 37 60

 35. süleyman aydın

  Oca 28, 2013 at 15:52

  mrh bn süleyman sondörüm ayrıca hertürlü agır vaısta şöförüyüm 5072448803

 36. kazım

  Oca 29, 2013 at 04:15

  slm 19 yaşındayım mobilya imalat kaalfasıyım inşaat sektöründe 2 yıl çalıştım telefonum budur 05364047572

 37. aykut kes

  Oca 29, 2013 at 13:36

  suudiarabistanda çalıştım kamyonşöforuyum,iş,arıyorum,yurtdışına.tlf.05398993229,ilgilenirseniz,sevinirim.

 38. hakan ceyhan

  Oca 29, 2013 at 15:02

  merhaba ben hakan ceyhan hıdro elektrık santrallerınde hıyap tavan vinci ve forglıft oparatoruyum k.maraşta 5 yıldan berı buyuk proje olan enerjısa heslerınde çalısıorum yurt dısında calışmak ıstıorum butun oparatorluk belgelerım vardır..tel 0536 688 53 02

 39. ERDAL YÜCEL

  Oca 29, 2013 at 15:24

  ADI: ERDAL

  SOYADI:YÜCEL

  DOGUM TARİHİ:20.03.1978

  DOGUM YERİ:ÇORUM

  TEL:05363235876-05414308624

  MESLEĞİ:ASFALT FORMENİ

  İŞ TECRÜBESİ:17 yaşımdan itibaren asfalt sektöründe çalışmaya başladım. finişer sürücüsü olarak, iki yıl yagcılık yaptım.
  daha sonra finişer oparatörü olarak GÜNEŞ YOL A.Ş de beş yıl görev yaptım, ve freze (wirtgen ) oparatörlügünede yaptım.
  daha sonra asfalt formenlıgıne başladım. YEDİ YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM. YURT DIŞI ( KAZAKİSTAN,EKO İNŞAAT. 1 ER YIL ) IRAK HGG
  EKİNCİLER İNŞAAT FİRMASINDA 1 YIL ÇALIŞTIM.EN SON GÖREV ALDIGIM FİRMA ( 2009-2013 ) TARİHLERİ ARASINDA AYDIN İNŞAAT A.Ş DİR.İŞ BİTİMİNDEN DOLAYI
  AYDIN İNŞAAT FİRMASINDAN AYRILDIM.
  ŞUAN TEKLİFLERE AÇIGIM. SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM EKİBİM VE BEN İŞLERİMİZİ ÖZENEREK DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAPIYORUZ. EKİBİM GAYET TECRÜBELİDİR.

 40. HAYRİ AKBAL

  Oca 29, 2013 at 15:39

  SELAM ELEKTİRİK USTASIYIM YURT DIŞI TERZUBEM VAR TUNUS MORITANYA CALIŞTIM 1971 DOGUMLUYUM VE KIRIKKALELİYİM İŞE İHDİYACIM VAR HAYRİ AKBAL KISMETSE 0535 422 17 58

 41. alidemir

  Oca 29, 2013 at 18:17

  selam ben sihhitesisatçıyım artı beton delme kesme karotçuyum yurtdışında bir çok devlete gittim tekrar gitmek istiyorum ararsanız sevinirim tlf 05355994619 saygılarımla

 42. mustafa usta

  Oca 29, 2013 at 19:40

  yirmi yıllık soğuk demircisiyim yurt dışı tecrübem var yurt dışında iş arıyorum 0537 370 48 60

 43. abdullah

  Oca 29, 2013 at 21:54

  ben 7 yıllık oprötörüm hem kepçe hem ekskavatör kullanırım 0544 347 9513

 44. ömer demir

  Oca 30, 2013 at 00:29

  yurt içi ve yurt dışı tercübem var makina formeniyim makina gurubu olarak ekibim var sorunsuz gözünüz arkada kalmayacak şekilde tecrübeli oparatörlerimle yurt dışına gitmek istiyoruz 0536 642 73 26

 45. hasan ali

  Oca 30, 2013 at 06:53

  bu siteyi gezen herkese selamlar yurt disinda uzun sureli calismak istiyorum insaat ustasiyim saten alci boya asma tavan kartonpiyer ustasiyim saygilarimla 05079706100 Hasan Ali KONYALI

 46. murat

  Oca 30, 2013 at 11:16

  12 yıldır kanada da yer doseme yapıyorum halı commercıal or resıdentıal ,,vınyle ,vınyle plank,vct tıle,rubber tıle,carpet tıle her cesıt halı doseme underped glue dawn gerdırme merdıver….. fıat uygun olursa baska yerlerdede buyuk ısler ıcın gelebılırım arayabılırsınız 00 1 778 990 47 93 altindagcarpet@gmail.com

 47. süleyman aydın

  Oca 30, 2013 at 11:26

  slm süleymanbn tır şöförüyüm yurt tecrübem var 5072448803

 48. süleyman aydın

  Oca 30, 2013 at 11:28

  slm ahmet ben 30 yıllık soguk demirciyim yurtdışı tecrübem var isterseniz sizlerle çalışırım tln 5362732803

 49. ahmet yılmaz

  Oca 30, 2013 at 12:03

  inşaat ince işler yapmaktayım slm 05376147613

 50. hakan

  Oca 30, 2013 at 15:25

  polietilen kaynak ustasıyım arazıde yada.
  şehir alt yapı fark etmez fizyon kaynak ve
  eksüder kaynagıda yapıyorum yurt dışı
  yada yurt içı fark etmez bekarım yaşım 25
  5398895919

 51. Nurettin ŞAHİN

  Oca 30, 2013 at 15:38

  Yurt içi ve yurt dışı deneyimlerim var kırım yıkım ve kalıp işlerinden anlıyorum ustalık belgem var her işte çalışırım TEL : 05375523686

 52. mustafa kaplan

  Oca 30, 2013 at 16:13

  merhaba ben loder ne jcb operatörüyüm yurtiçindede yurt dışında da çalışablirim 0539 595 09 07

 53. mustafa kaplan

  Oca 30, 2013 at 16:13

  merhaba ben loder ve jcb operatörüyüm yurtiçindede yurt dışında da çalışablirim 0539 595 09 07

 54. nihat ilkyaz

  Oca 30, 2013 at 18:25

  yurtdışı tecrubemle sızlere iyi bir hizmet vermek icin türkıyede olanşirketimin sizlerle calışmak tan gurur duyarım kalıp demır altyapımı bilgilerımden kalifiyeli elemanlarımla hazırım arabistan lipya tercümem arapca bilgim olarak tercihlerinizin derlendircenizi umuyorum fayaz sıva boya alcı sıva elamanlarım mevcuttur

 55. fatih

  Oca 30, 2013 at 18:32

  merhaba ben celik kaynak maontaj ustasıyım yurtdısında calıstım ve türkiyede ekibimle calıstım ve suan iş arıyoruz mümkünse sizinle calısmak isterim saygılarımla 05076197543

 56. suleyman moral

  Oca 30, 2013 at 18:45

  slm ben de mercedes volvo ıveko agır kamyon ve kucuk araç ve iş makıneler ustasıyım bende sizin şirkette yer almak ve daha once yurt dişi olararak gurcustanda çalişmişim ve şimdida 8 yıllık şandıye tercubesı olup ve daha oncede kendıme aıt iş yerı tercubesi var ve şimdi sızın şirketın aldında rusyada çalişmak ıstıyordum ılgınıze şimdiden tşkr ederım saygılarla cevabınızi beklerım:?

 57. yavuz kılıç

  Oca 30, 2013 at 21:44

  ben dış cephe giydirme ustasıyım iş arıyorum tlf 05464423312

 58. özgür

  Oca 30, 2013 at 22:44

  ben manisadan özgür kurnaz soguk hava deposu panel montaj ustasıyım 8 yıldır bu işi yapmaktayım plan projeden anlarım kendi ekibimde var metrekare ve yövmiye iş yaparım yurt içi yurt dışı olabilir 0535 389 51 17

 59. özgür

  Oca 30, 2013 at 22:46

  özgür :
  ben manisadan özgür kurnaz soguk hava deposu panel montaj ustasıyım 8 yıldır bu işi yapmaktayım plan projeden anlarım kendi ekibimde var metrekare ve yövmiye iş yaparım yurt içi yurt dışı olabilir yurt dışında çalıştım azerbaycan ermenistan katar 0535 389 51 17

 60. mehmet

  Oca 30, 2013 at 23:30

  ben 35 yıllık tesisat ustasıyım ekibim bulunmakta tercübeli uzun yıllar mekanik işleriyle ugraşmış ustalarım bulunmaktadır uzun yıllar formenlik ve taşaronluk tercübem vardır her türlü mekanik tesisat kat kalifer dogalgaz su depoları siprik hatları v.b işlerde tercübem vardır bilgilerinize

 61. mehmet yanık

  Oca 31, 2013 at 00:26

  slm ben mehmetyanık 15 yıllık aşçılık deneyimim var lokantalarda restorantlarda özel sektörlerde fabrikalarda şirket şantiye mutfaklarında calıştım bir yılı aşkın iranda turk özel firmasında aşçı başı olarak çalıştım pasoportum ve yurtdışı tercubem var seyahat engelim yok yurtdışında kısmet olursa yurtdışında sizinle calışabilirim 0531 948 81 21 0538 574 66 42 saygılarımla

 62. KADİR

  Oca 31, 2013 at 00:41

  mrb ben kadir 17 yıllık alçı boya montalama ustasıyım yurtiçi ve yurtdışı cezayir azerbaycan romanya ırak gibi değişik yerlerde çalıştım ekibimde var iş arıyorumsaygılarımla cevap bekliyom 05323831647

 63. mahmut aytaç

  Oca 31, 2013 at 02:07

  sogutma buz maknaları kilima ustasıyım tel05337600792

 64. ramazan koc

  Oca 31, 2013 at 02:09

  15 yılı farklı ülkeler olmak üzere 25 yıllık elektrık formenıyım dıplomam cok sayıda işbıtım bonservıslerı oto ehlıyetım mecut fırmanızda alanımda ıhdıyacınız olursa calışmak ıderım 05423372940 ramazan4559@hotmail.com

 65. hüseyin ilhan

  Oca 31, 2013 at 13:34

  hüseyin ilhan 25senedir sıhhi tesisat ustasıyım aynı zamandaproje ve elektirik kaynakcısıyım yurt dışında bana göre iş imkanınız varsa sizlerle calışmaktan memmun olurum 10sene antalyada formenlik yaptım telefonum05385577391

 66. serdar topcu

  Oca 31, 2013 at 15:05

  mrb ben enka da 2 sene yurdışında elektirik ve gazaltı kaynakcısı artı perdew kalıbında calıştım sizinlede calışmak isterim tel 05414658265

 67. serdar topcu

  Oca 31, 2013 at 15:06

  mrb ben enka da 2 sene yurdışında elektirik ve gazaltı kaynakcısı artı perde kalıbında calıştım sizinlede calışmak isterim tel 05414658265

 68. uğur cem

  Oca 31, 2013 at 22:19

  mikser danperli loder oparatörüyüm hepsi var şantiyeciyim yurt dışı yurt içi fark etmez iş olsun çalışırım 05354602361

 69. kemal yediren

  Oca 31, 2013 at 23:18

  ben kemal yediren yurt dışında ceşitli firmalarda saha kalfası ve mobılya montaj ustası olarak calıştım iyi bir teknik elamnım inşaat konusunda 05393942514

 70. mahmut aytaç

  Şub 1, 2013 at 00:35

  sogutma teknisiyeni 05337600792

 71. ökkeş kara

  Şub 1, 2013 at 15:24

  selamlar ben ökkeş 33 yaşindayım 14 senedir mobilya cila zımpara ustasıyım yurt dışinda çalişmak istiyorum ve 8.yıldan buyana pasaportum var . 0536 987 39 96

 72. hakan

  Şub 1, 2013 at 16:09

  polietilen kaynak ustasıyım arazıde yada.
  şehir alt yapı fark etmez fizyon kaynak ve
  eksüder kaynagıda yapıyorum elektrik işınden’de anlarım yurt dışı
  yada yurt içı fark etmez bekarım yaşım 25
  5398895919

 73. murat

  Şub 1, 2013 at 17:29

  slm 34 yaşındayım mikser ve kamyon şöförüyüm elektronik meslek lisesi mezunuyum 2.5 yıl fas,ta çalıştım doğuş usaş ento şimşekler akınbeton çalıştığım inşaat firmaları…553 331 92 96

 74. OSMAN DÖNMEZ

  Şub 1, 2013 at 21:30

  20 YILDIR OPERATÖRLÜK YAPIYORUM SAİTBOM PELVEDER LODER KULLANIYORUM C+G EHLİYETİM VAR 0535 305 95 80 İLGİLENMENİZİ ARZ EDERİM

 75. hasan tahmaz

  Şub 1, 2013 at 22:27

  ben mobilya dekorasyon ustasıyım ve saunada yapıyorum meslek lisesi mezunuyum 30 yasındayım ve istanbul çağlayanda çalıstım uzun süre yurt dışı deneyimim var 0542 443 05 03

 76. mehmet

  Şub 2, 2013 at 15:41

  selamben mehmet 13yıllık beko loder yurt dışında çalışmak ısdiyorum işim yok hemen çalışırım belgem var bosobort var engelimyok

 77. kadir çiçek

  Şub 2, 2013 at 16:15

  dahga önce erbil musul süleymaniye dahog da çalıstım ve yanısıra azerbeycan ve kıbrıstata 1 er yıl çalstım mobilya ustasıyım iş tekliflerinizi değerlendirebilirim

 78. halis yavas

  Şub 2, 2013 at 22:48

  yurtdışında mobilya cilacısı olarak calışabilirim. 35 senelik mobilya cilacısıyım. o538 747 3039

 79. HASAN KAYA

  Şub 2, 2013 at 22:49

  HASAN KAYA TAMİRCİYİM HİTROLİK VEMOTOR USTASIYIM 33 YAŞINDAYIM YURDIŞI TECRUBEM VAR 0541 598 38 84

 80. tuncay coşkun

  Şub 2, 2013 at 23:14

  ben hazır beton satıral operatörüyüm belgem var. ve çok iyi derecede beton pompası kullanırım E ahliyetim var. yurtdışı deneyimim var ırak süleymaniyede çalıştım ingilizcem var. yaklaşık 12 yıllık deneyimim var. işimde ustayım iş arıyorum tel: 0542 696 66 21

 81. doğangünay

  Şub 3, 2013 at 11:19

  merhabalar yurtdışıprojelerinizde çalışmak istiyorum saygılarımla 0536 692 63 51

 82. abdullah

  Şub 3, 2013 at 14:38

  merhaba, ben abdullah 49 yaşındayım, emekliyim, loder operatörüyüm, acil iş arıyorum, çalışmak isteyenler ulaşın.. 0539 956 68 88

 83. Abdulselam DOLANÇAY

  Şub 3, 2013 at 18:16

  Merhaba Ben yurtdışı projelernınzde çalışmak istiyorum.Aşçıbaşıyım,belgelerim var.Yemek ve gıda sektörlerinde çalışmakm istiyorum.
  0545 667 34 79

 84. veysel türker

  Şub 4, 2013 at 00:32

  mrb elektrik elektronik bakım onarım aksamın da 18 senedir çalışmışımdır.. bina otel avm tarzı elektrik ve elektronik aksamlar da seslendirme görüntü sistemlerinde işimde iyiyimdir ortama çabuk uyumsağlar pozitif biriyimdir işimde hırslı azimli seri olmayı iş bitirici olmayı seviyorum işimi severek ve azimle yapıyorum 10 senelik pasaportum vardır b + d ehliyetim vardır aktif araç kullanırım yurt dışında çalışmak istiyorum çalışmam da engel yoktur tşk
  0554 829 79 21

 85. sadullah

  Şub 4, 2013 at 01:09

  merhaba ben sadullah insaat kalıpcısıyem yurtdısında is arayorum ve 4 yabancı dil bılyorum / arapca / farsca / özbekca / hindca / tel 0541 391 8663 aksaray merkez

 86. orhan

  Şub 4, 2013 at 02:23

  mrhaba elektrik ustasıyım.otomasyon kumanda ve pano imalatı ve montacısıyım..işcilige önem veririm..yurtdışı projelerinizde çalışmak istiyorum saygılarımla .0546 598 45 80

 87. zekai

  Şub 4, 2013 at 17:01

  zekai incedal tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyimim var yutdışı olursa daha iyi olur no. 0531 833 09 38

 88. ali yavuz

  Şub 4, 2013 at 18:24

  1988 tarihinden bu yana halı yıkama ustasıyım ank ikamet ediyorum yurt dışında calışmak istiyorum 05363236789

 89. şükrü şahin

  Şub 4, 2013 at 18:51

  lastikli ve paletli loder.ve forklit-silindir-kazıcı.ve yükleyici öperatörüyüm. yurt dışı olabilir.05442217604

 90. Rahmi Rusya Moskova

  Şub 5, 2013 at 08:21

  merhabalar ben Rahmi rusya moskovali aiska turklerindenim rusya turk firmalarinda is aryom insaat muhendisiyim her isde ve deyisik firmalarda ve deyisik islerde bile calisirim

 91. muzaffer akyol

  Şub 5, 2013 at 15:49

  muzafferakyol türktelekom teknisyeniyim şantiye şefi kablo döşeme simens eki dolap montajı ekçi

 92. Eyyup yılmaz

  Şub 5, 2013 at 23:19

  Merhaba ben alçı boya, ısı yalıtım dalında 30 yıllık ustayım. 7-8 sefer yurt dışı tecrübem var. firmanızda çalışmak istiyorum.saygılarımla tel:0534 767 82 88

 93. erdal

  Şub 6, 2013 at 01:38

  25 yıl mobilya cila ustasıyım toki ve çok sayıda koparatif işi yaptım iş bitirme referansı veririm tüm cila işleriniz itinalı yapılır ekibim var otel tadilatı benzer tüm kapı boya ve tamirat işleri mevcut bilginize erdal usta irtibat 05324887912

 94. zekai incedal

  Şub 6, 2013 at 15:40

  slm mben zekai incedal tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var yurtdışında çalışmak istiyorum no 0531 833 09 38

 95. vahap acar

  Şub 6, 2013 at 22:55

  MERAHABA ADIM VAHAP ACAR 1980 MIDYAT DOGUMLUYUM YAKLASIK 10YILDIR ASFALT SEKTORUNDE CALISMAKTAYIM AFGANISTANDA YENİGÜN A.Ş DE 2 YIL İSTANBUL ACIK INŞ. 1YIL ANKARA TİSAN İNŞ. 1YIL DIYARBAKIR ACS YOL İNŞ. 4YIL ENSON CALISMIS OLDUGUM ACS İNŞ YAPILMIS OLAN DIYARBAKIR İÇİ 5 KÖPRU PROJESINDE YER ALDIM PROJE BITIMINDEN DOLAYI İŞTEN AYRILDIK SU ANDA BOSTAYIM TECRUBELI ASFALT EKIBIM VAR İRTİBAT NUMARAM :05424305153

 96. mahmut demir

  Şub 7, 2013 at 00:10

  ben mahmut demir soğuk demirci ustasıyım azerbaycan rusya ırak ta çalıştım 10 kişilik ekibiz yurtdışında iş arıyoruz tl 0542 576 57 41

 97. suat özbey

  Şub 7, 2013 at 06:24

  sağlık memuruyum 15 yıllık acil tercübem var 0530 6607136

 98. adem

  Şub 7, 2013 at 11:19

  Merhaba Ben Adem yavuz 45 yaşındayım 15 yıldır özel şirkette pompa oparatörü olarak çalışmaktayım yurt dışında da
  çalışmak istiyorum
  NOT:putmaister,Cifa,sivink,junjin.
  38,47,52, makinaları kullanırım belgelerimde mevcut işim de tecrübeliyim

 99. isa

  Şub 7, 2013 at 11:43

  ben isa alçı boya badana ustasıyım.ayrıca 2002 den beri özel güvenlik sektöründe amirlik ve şeflik yaptım.yurdışı tekliflerine açığım.teşekkürler.telim.05353736468

 100. ökkeş kara

  Şub 7, 2013 at 13:27

  selamlar ben ökkeş 33 yaşindayım 14 senedir mobilya cilacı ve zımparacısıyım yurtdişinda çalışmak istiyorum 9 senedir posaportum var.şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim telefonum.0536 987 39 96

 101. aziz cengiz

  Şub 7, 2013 at 15:40

  Selam ben aziz 34 yaşındayım
  9 senedir beton santral o p r kullandığım otomosyon endot tekno
  538 318 72 70

 102. MUSTAFA NİŞANCI

  Şub 7, 2013 at 18:24

  seramik fayans kaplama ustası 28 yıllık tecrübe MEB DEN ustalık belgesi yurd içi yurd dışı iş bakıyom ilgililerin aramasını beklerim 0538 762 62 29

 103. AHMET KAYA

  Şub 7, 2013 at 22:41

  Yurtiçi ve yurtdışında inşaat formeni olarak bir çok projelerlerde çalıştım bunlardan bir kaçı TEKFEN İNŞAAT FAS RAFİNRERİ .KöPRÜ VİYADÜK NATA İNŞAAT TÜRKMENİSTAN . ENKA KAZAKİSTAN. AKFEN İZMİR ALİAĞA ARITMA TESİSLERİ .bunların dışında konut rezidans spor kompleksi ve sanat kültür otel inşaat projelerin görev aldım NO 05353005473 SAYGILARIMLA AHMET KAYA

 104. hasan karaoglan

  Şub 8, 2013 at 00:50

  ben 1975 dogumla k.maraş ikametli uzunyıllar elektirik ustası olarak bircok purojede görev almış ve 5 yıldır formen olarak görev yapan deneyimli ekibi olan devlet hastanesi havaalanı pilazalar temik santıralleri deneyimiolan deneyimli ekip toplayacak durumda olan elektirik puroje lerinde görev yurdışı yurt ici deneyimiolan. tel .05468443898.

 105. GÖKMEN

  Şub 8, 2013 at 15:58

  ADIM GÖKMEN SOYADIM DEMİR 30 YAŞINDAYIM MEKANİK TESİSAT ALT YAPI USTASIYIM KAZAKİSTAN KARAKANDA LİBYA BİNGAZİDE ARABİSTAN CİDEDE KIBRISTA GİNEDE CALIŞTIM OTEL VE ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİNDE TÜRKİYEDE COGU FİRMADA CALIŞTIM İŞ BİTİMİNE KADAR NO 0543 803 66 61 İLGİLENENLERİ BEKLİYORUM ACELE

 106. murat

  Şub 8, 2013 at 22:48

  slm ısmımm murat mobılya ustasıyım ayrıca bırcok kanalın erbılde dekor işlerini yaptık kanal 4 ntr televizyonların yeni geldi yurtdışı iş arıyorum o5422495219

 107. Metin

  Şub 9, 2013 at 13:23

  mrb ben Metin 30 yaşındayım D-E- ehliyetim SRC belgelerim Forklift ve Kazıcı Yükleyici elgem ve Özel Güvenlik Kartım var.0542 599 06 10-0542 279 58 84

 108. güven

  Şub 9, 2013 at 18:15

  slm bn güven ank da yasyorm ve 10 senelık lestıklı loder operetürluk kullanyorm ve eskovatür de kullanıyorm yurt dısnda calışmak istyorm 0545 925 38 79 da ulasabılırsız tsklr

 109. kadir karasu

  Şub 9, 2013 at 20:06

  Ben kadir sivas kangal dan çelik mantac ustası uzun süreli çalışırim 05414291558 aramak ister niz bekli yorum saygı lar .

 110. kadir karasu

  Şub 9, 2013 at 20:21

  slm ben kadir çelik montaj ustası yüksek te kaynak var ülke farket mez yur dışı da olur mümkün se sivas kangal dan ben kadir karasu 05414291558

 111. sedat korkmaz

  Şub 9, 2013 at 21:12

  ben sedat korkmaz 10 yıllık çelik imalat artı mon deneyimimvar 2 ayrı yurtdışı işlerinde çalıştım ustalık belgem var işarıyorum

 112. mesut keskin

  Şub 10, 2013 at 12:07

  ben üst yapı asfalt formeniyim finişer ekibem var şuan boşta yurtiçi yurd dışında calışırım 05315985050

 113. abbdulmutalip

  Şub 10, 2013 at 12:37

  ben abulmutalip yakacı mem. d.bakır lise .mev .mes.formen guturu işleride alıyordum yurt ici yüksel inş rona çelik traysan şrt.calıstım boru ve celik imalati ve baraj montajlarını yaptım yurt dışı olarak ırak ta görkem şrkt pikaron şrkt ve sanitek şrkt firmalarınada su arıtma rafine projelerınde gorev yaptım deneyımlı bırıyım no 05369450815

 114. ahmet çalıskan

  Şub 10, 2013 at 14:01

  slm yurdısında isveren inşaat firmaları biz 2tane eksavatör operatörleriyiz yurdısında isarıyoruz 05378672913 05364580184 saygılarımla ahmet çalıskan

 115. ergul bulut

  Şub 10, 2013 at 16:33

  slm ben beton pompa oprt sızınle calısmak ıstıyorum saygılarımla 0535 295 6814 tel nobu

 116. muhammer kaya

  Şub 10, 2013 at 20:34

  slm 25 kalıpcı ve 15 demirci ustası ekibim var ve yurt dışında uzun soluklu calışmak istiyoruz ve ekip olarak daha öncede calıştık ceşitli ülkelerde ben muhammer kaya ordu ünyeliyim tl 0544 250 37 14

 117. dursun ali

  Şub 10, 2013 at 21:14

  slm. ben 40 yaşında alçı ve boya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0535 985 1371

 118. BAYRAM UZUZN

  Şub 10, 2013 at 22:26

  SLM BEN BAYRAM ESKAVATÖR LODER JCB OPORÖTÖRÜYÜM G VE E EHLİYETİM VAR YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM ÜLKE FARK ETMEZ TEL 0545 412 3070

 119. gökhan

  Şub 11, 2013 at 15:02

  selam ben hatay dan gökhan mermer fayans mekanık montaj ustasıyım yıllık tecrübem var …

 120. osman polat

  Şub 11, 2013 at 18:50

  adım osman havalandırma ustasıyım genelde yurt dışı çalışıyorum ilgilenen şirket ve taşaronlar bu numaradan ulaşa bilirler 05301137421

 121. kamilşah yıltaş

  Şub 12, 2013 at 18:46

  merbalar ben diyarbakırda kamilşah yıltaş 7 senedir alçı boya dış cephe işleri yapıyorum şu anda boştayım ekibim var dilerseniz sizinle çalışabiliriz görüşmek istiyorsanız bu numarayı aramanız yeterli yurt içi yurt dışı fark etmez pasaportlarımız var
  gsm:05315776435

 122. ALİ ÖZTÜRK

  Şub 12, 2013 at 19:04

  PROJELİ KALIP DEMİR DUVAR USTASIYIM. SUUDİ ARBİSTAN POLONYA RUSYADA DA ÇALIŞTIM. ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞABİLİRİM. 05423037797 BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 123. ismail sarmaz

  Şub 12, 2013 at 19:53

  mrb ben kamyon şöföruyum yurt dışında calışmak ısdıyorum
  05316642772

 124. OSMAN

  Şub 12, 2013 at 20:40

  MRB BENİM BETON EKİBİM VAR YURTİÇİ VE YURT DIŞI DENEYİMLİ TECRUBELİ İRTİBAT 0531 3572736

 125. Selahattin

  Şub 12, 2013 at 21:35

  12yildir alçı boya alçpan deneyim var ilgilinden şirketler firmalar 5336219047. İsmimselahattin

 126. sadullah

  Şub 13, 2013 at 10:56

  merhaba ben sadullah tercuman yurtdısında is arayorum arapca farsca özbekca urduca ve pakistan dil bılyorum ve insaat kalıpcısıyem yasım 38 aksaray da ekmat edyorum tel 0541 3918 663 /05545588977

 127. nıhat

  Şub 13, 2013 at 18:54

  slm ben ordudan nihat kalıpcıcım yurt dısı yurt ıcı ekıp ayarlanır kendımde gıderım 05413717710

 128. aziz cengiz

  Şub 13, 2013 at 21:47

  aziz cengiz :
  Selam ben aziz 34 yaşındayım
  9 senedir beton santral opr kullandığım otomosyon endost tekno
  538 318 72 70

 129. halil gök.

  Şub 13, 2013 at 23:38

  elektirik kaynagı gazaltı kaynagı kalfiya ustasıyım filimliktir yaptıgım işler yutdışı tecrubem var yurtdışında calışmak istiyom.tel.0537 8282 181.

 130. mustafa

  Şub 14, 2013 at 13:58

  mustafa cırpan mobil vinç ve kule vinç operatörüyüm. 15 yıllık tercübem var ve tekfenle yurt dışında calışmak istiyorum

 131. mustafa

  Şub 14, 2013 at 14:01

  celal ergün inşat da kalıp ve soğuk demir ustasıyım 15 yıldır bu dalda calışmaktayım ve tekfen holding yurdışı bünyesinde calışmak isterim tel 05369853504.

 132. rami oglu sener

  Şub 14, 2013 at 16:14

  mobiliya montaji ustasiyim yunanistanda yasiyorum 20 senedir bu isi yapiyorum 00306907574038 her yerde calisa bilirim

 133. zafer

  Şub 15, 2013 at 14:37

  selam ben zafer kalıp ve demır iş yapıyorum tercube var ekıp var uyrtdışından iş arıyorum ekıp ısteyen arayan fırmaların dıkatıne EKIPDE SIKINTIYOK GELNELDE METRE KARE YAPIYORUM 0534 478 01 31 ZAFER

 134. omer reyhan

  Şub 15, 2013 at 15:01

  merhaba ben omer tercumanim
  ordunda ve lubnanda ev suryide tercumnlik yaptim simdi yeni is ariyorum 00963790361805
  her yerde calisa bilirim aryin

 135. bekir koyuncu

  Şub 15, 2013 at 22:25

  otuz yıllık aşçıyım yurtdışı şantiye tecrübem var sırbistan libya da aşçıbaşı olarak çalıştım iş arıyorum 0539 894 57 55 bursa

 136. mustafa DUMLU

  Şub 16, 2013 at 02:17

  elektirik meslek dalında yutici yutdışı pırojelerinde calışdım usta ve ustabaşı olarak görev yapdım rusya türkmenistan sudıarabisdan otel fabrika okul alışveriş merkezleri tunel kalıp konut v.b kalfalık ve ustalık belgesi bulunmakdadır bu purojede sizinle calışmak isderim saygılarımla bilgilerinize arzederim.05532373614 05422388266

 137. ALİ KOÇAK

  Şub 16, 2013 at 15:21

  ben 23 yılık beton santrali operatoruyum son 8 yıldır yut dışında çalıştım libya ırak ukranya ve sudan da çalıştım beton santeli ve beton parke makinalari kulaniyorum 05327688269

 138. ALİ KOÇAK

  Şub 16, 2013 at 15:21

  ÖZGEÇMİŞİM
  Adı Ali
  Soyadı Koçak
  Doğum Tarihi 25.12.1968
  Askerlik Durumu Yaptı / Mardin- İdil
  Eğitim Durumu Lise Terk
  E-Mail / Telefon alikocak25@hotmail.com / 05327688269
  Mesleği Beton Santrali Operatörü ve Formeni
  Çalıştığım Firmalar
  Namtaş Beton Mak. Ve beton ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. İZMİR (1990-1995)
  * Kemal Onüçlüel 2328781359
  Özkar Prefabrik İZMİR (1995-2004)
  *Mustafa Özdemir 5322340095
  ATM Dalaman Dış Hatlar Ter. Şant. MUĞLA (2004-2008)
  *Müslüm Akkurt 5382495072
  Ürbek İnşaat UKRAYNA/ Kırım (2008-2009)
  *Davut Eskihelaç 5339647997
  Mitaş Enerji Nakil Hatları İnş. Tah. Böl. LİBYA (2009-2011)
  *Erkan Demir 5365593035
  Öztaşbaşı İnşaat A.Ş.(Yol Çalışması) KONYA (2011-2013)
  *A. Erdal Gökçe 5332059280
  NOT: Kuzey Irak’ta 10 gün Beton Santrali Montajı Yaptım.
  2 ay Sudan’da Beton Santrali ve Parke Makinası Montajı yaptım.

 139. mustafa dumlu

  Şub 16, 2013 at 17:16

  elektrik meslek dalında 20 yıldır çalışmaktayım yurt içi yurt dışı projelerinde çalıştım.Usta ve usta başı olarak görev yaptım.Rusya,türkmenistan,suudi arabistan.Otel,okul,fabrika,alışveriş merkezlerinde tünel kalıp konut v.b kalfalık ve ustalık belgesi bulunmaktadır.Bu projede sizinle çalışmak isterim.Saygılarımla bilgilerinize arz ederim.tel=05309782419-05532373614

 140. izzet -hüseyin

  Şub 16, 2013 at 19:52

  Biiz izzet ve hüseyin iyi aşçılarız. yurt dışında ırak nijerya rusya ve almanyada çalıştık. şantiye deneyimine sahibiz. iş arıyoruz cep 05342313470 arayın görüşelim.

 141. yüksel

  Şub 17, 2013 at 20:16

  ben türkmenistanda 3 yıl mobilya cilacısı olarak çalıştım sizinlede calışmak isterim saygılar 0536 590 9074

 142. mansur

  Şub 17, 2013 at 23:57

  merhaba turgayerdal ben iç dekorasyon bolme duvar akustık tavan ustasıyım sizle çalışmak isterim 0 542 676 0070

 143. mansur

  Şub 17, 2013 at 23:58

  merhab ben mansur 26 yasındayım kaynak ustasıyım sizinle çalışmak isterim 0 544 974 97 68

 144. akın

  Şub 18, 2013 at 14:32

  27 senedır beton santralı opr olarak calısdım her turlu bakım onarım kurum sokum yaparım opr olarak calısmak ısdıyorum.tel.05449625490.akın guray

 145. bahri

  Şub 18, 2013 at 16:26

  ben 18 yıl loder öperatorüm turkıyede cok çalıştım kıbrıs ankara gaziantep gibi yerlerde biraz da yurt dişin da çalişmak mistiyorum tercubeliyi tel 05359893660

 146. yılmaz

  Şub 18, 2013 at 18:32

  merhaba ben 40 yaşında yurt dışı deneyimi olan 26 yıllık elektirik ustasıyım seyahat engelim yok ankarada ikamet ediyorum şehir dışına yurt dışına çıkabilirim ilgilenenler 0532 171 64 38 nolu telefondan ulaşabilirler..

 147. zafer

  Şub 18, 2013 at 19:57

  selam ben zafer 20 yılık ış tercubem var yutdışı tercubem var kalıpve demrıcı ekıbım var acıl ış arıyorum ılgılı fırmaların dıkatıne 100 kışıye kadar ekıp bulunur saygılarla zafer 0534 478 01 31

 148. Hamra

  Şub 19, 2013 at 02:21

  Salamun alaykum ben Hamra Atayev Yurt dasi eleman arayan insaatde Libiya,Irak,Dubai insaatlar sadeje is ariyorum lutfan yardem Turkye arkadaslar bile calismakciyim hangi is olsun yapa bilyorum adres Turkmenistan +99365821927

 149. Ali birdal

  Şub 19, 2013 at 20:12

  Selamlar ben Ali kule vınç operatörüyüm iş arıyorum G sınıfı ehlyetm var tel 05317620521

 150. engin

  Şub 19, 2013 at 21:18

  selam ben engin samsunda elektrik işi yapıyorum bir cok kamu binalarında iş yapdım elektrik tesisat proje okuma zayıf akım ve kumanda panosu işyle uğraşdım 8 yıl bu işle uğraşdım ve halen calışıyorum yaşım 23 askerlik sorunu yoktur yurt dışı deneyimim olmasını istyorum ilgili arkadaşların dikkatine..0530 110 37 28

 151. Abdullah Kuru

  Şub 19, 2013 at 22:01

  4 yıldır akmetal madencılikte sondörlük yaptım maden aramada yurt dısında calışmak ısterım 0530 662 02 05

 152. MEHMET ALİ SAGIR

  Şub 20, 2013 at 15:21

  SLM. BEN BORU CELİK İMALAT SAHA MONTAJ G. FORMENİYİM 22 YILIK DENEYİME SAYİB CEVRİM SANTIRALI RAFİNERİ ISITM SOGUTMA KAZAN DAYRESİ ARITMA ÜNÜTESİ YANGIN HADI DENEYİMLERİ OLAN VE RUSYA ÖZBEKİSTAN KATAR SUDİ ARABİSTAN GİBİ ÜLKELERDE İŞ BİTİMİ SERTİFİKALARA SAYİBİM VE 200 KİŞİLİK İMALAT MONTAJ CELİKCİ BORUCU KAYNAKCI VE YARDIMCI İNSAN KAYNAGINA SAYİBİM VE TEKFEN GAMA ENTES ALARKO CCC OMAGA TEKNOTE ANELGURUB SON OLARAK BAYTUR A.Ş DE CALIŞTIM TEKFEN HARİC DİYER FİRMALARDA G FORMENLİK YAPTIM SAYGILAR TEL 05367740417

 153. süleyman

  Şub 20, 2013 at 17:43

  slm kalıpcıyım duvarda yaparım yurtdışı deniyim vardır saygılar. Isparta dğm1987 .0536 814 00 00 .

 154. burhan

  Şub 21, 2013 at 14:22

  TÜRK MUTFAĞI AŞÇISIYIM ELİ HIZLI VE ÇOK PRATİK VE YARATIÇILIK YETENEĞİM VAR IZGARA VE BALIK USTASIYIMDA HER BRANJDA ÇOK DENEYİMLİYİM….yurt dışı engelim yok tur ilginize teşekürler…05350234901 NOT: toplu yemek sektörün de çalışabilirim

 155. yılmaz vatansever

  Şub 21, 2013 at 16:39

  tecrubeli alçıpan bölme duvar ustasıyım daha önce libyada ve bulgaristanda çalıştım 2yılık sözleşmeli hiç izin kulanmadan 05366557928

 156. Hamra

  Şub 21, 2013 at 16:55

  Salamun alaykum ben Hamra Atayev Yur Dasi Dubal,Irak,Saudi arabi,Kuwalt,Sudan,Suria memlekede insaat is ariyorum insatde cok calisan isciyim isimi sevyorum arkadaslar Yuji Allahden insaat sektorindan Yardem insaat is ariyorum elleman Hamra Atayev tel +99365821927
  Allah razi olsun Turkmenistan

 157. yusuf

  Şub 21, 2013 at 21:21

  slm ben yusuf beton pompa oparetöörüyüm yurtdışına çalışmak istiyorum oparetörlük belgem var her türlü pompa kullanma deneyimim var tel 05378145692

 158. kadir

  Şub 21, 2013 at 21:27

  mesut :
  adım kadir ankarada 40 yasındayım sıhı tesisat ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum ılgılılerın aramasını beklıyorum

 159. Yasin YANDIM

  Şub 22, 2013 at 12:19

  ÇELİK KALIP VE AHŞAP KALIP USTASIYIM ARABİSTAN VE TÜRKMENİSTANDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM YURT DIŞI DEYİMİM VARDIR CEP: 0543 574 90 05 ÇORUM/MERKEZ

 160. nihat emuce

  Şub 22, 2013 at 17:19

  20 senedir kalıp ve demir formeniyim ekip sıkıntısı yok trabzonluyum yurt dişında 4 sene calışdım

 161. yüksel başlı

  Şub 23, 2013 at 01:37

  15 senedır turkıyenın saygın ve elıt fırmalerının.yurt dıiı projelerinde dıspetch süpervısor olarak gorevler yaptım..arnavutluk/kosova/romanya/omman/arabıstan buralarda gorevlerde bulundum 0534 6104656/0216 3088376

 162. ALİ ÇATAR

  Şub 23, 2013 at 14:06

  lastilki loder ve hidromek kazıcı yükleyci oparatörüyüm yurdışına gitmek istiyorum 05422090248

 163. mehmet inan

  Şub 23, 2013 at 15:05

  slm ben mehmet formenim asfalt ekibim var kolin demyol bayburt gurupta ta çalıştım yurdışı ve yuriçi den teklif belliyorum tel 05347019060

 164. yüksel

  Şub 24, 2013 at 01:07

  selam ben trükmensitanda 3 yıl polimeks firmasında ahşap mobilya cilacısı olarak görev yaptım sizlerlede çalışmak isterim saygılar 0536 590 9074

 165. duran kar

  Şub 24, 2013 at 02:35

  sim soğukdemir ustasıyım yurt dışı işlerde çalışmak istiyorum açilen iş arıyorum pasaportumun süresi 2014 subat 6 yakadar geçerli ilgilenenlerin dikkatine 02163233139 05376858031

 166. latif

  Şub 24, 2013 at 13:41

  18 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında aşcıbaşı olarak çalıştım. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur. Aşcılık sertifikam vardır saygılarımla Gsm 05313488177

 167. osman

  Şub 24, 2013 at 20:21

  slm ben iş makinası opörötürüyum yurt dışında calıştım tünelde calıştım kullandığım makinalar kato dözer silindir eskivatör ehliyetim var yurdışında calışmak istiyom 25 senelik opörötörüm 0536 293 85 11 0533 258 10 22

 168. hamit özbal

  Şub 24, 2013 at 20:52

  SELAM BEN ELEKTIRIK VE GAZALTI USTASIYIM GEMI INSATINDA 10YIL CALISTIM CILTUG AGIR MAKINA SANIYINDE GULERMAKDA VU SU YENI YAPILAN HALIC KOPRU KAYNAGINDA CLS SERTIFIKAM VAR TEST KAYNAKCISIYIM YURT DISINDA IS ARYORUM PASOPORTUM HAZIR SAYGILAR tlf 05397707669.

 169. mahmut bulut

  Şub 25, 2013 at 01:59

  43 yaşında adanada oyuruyorum e.d ehliyetim var yurtdışı deneyimim var şöförlük işi için yurt dışına gitmek istiyorom 0541 6563334

 170. mahmut bulut

  Şub 25, 2013 at 02:03

  mahmut bulut 22 yıllık ağır vasıta sürücüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum ilgilenen adanada ikamet etmekteyim 05416563334

 171. YUSUF GÖK

  Şub 25, 2013 at 09:07

  İyi günler ben YUSUF GÖK alçı boya ve ısı yalıtım ustasıyım bekarım yurt dışında uzun süreli çalışa bilirim
  tel : 0544 284 41 21

 172. necmi

  Şub 25, 2013 at 09:35

  selam..ben yurt dışında çalışan elektirik ve elektironik ustasıyım saha elektiriği jeneretör tamiri .paletli vinçlerin elektirik ve elektironiği sondaj makinaları elektirik ve elektironiği ve sondajda kullanılan tüm elektironik cihazların tamir ve bakımını yapuyorum.6 yıldan beri yurt dışındayım .ilgililenlere duyrulur.

 173. necmi

  Şub 25, 2013 at 09:36

  işimde başarılıyım yurt dışı tecrübem var .benimle çalışmak isteyen firmalara elimden geleni yaparım

 174. ismail hakkı baran

  Şub 25, 2013 at 15:00

  ben alcı, boya, kartonpiyer, asma tavan usntasıyım 20yılık deneyim cvar yasım 33 numaram 05356176291

 175. abdullah topal

  Şub 25, 2013 at 15:37

  slm 8 yıllı aşkın bir sürenin verdiği tecrübeyle operatörlük yapıyorum yurt dışı işi arıyorum ilgilenen olursa sevinirim eskavatör bekoloder loder 955 konusunda deneyimliyim teşekkürler 05065584943

 176. dursun kaya

  Şub 25, 2013 at 16:15

  ben mermer silim işleri yapıyorum yurt dışı tecrübem sadece ırak erbilde çalıştım. türkiyede biçok büyük projede yer aldım . mesleğimi yurt dışından devam etmek istiyorum 26yaşındayım tel 05384469567 tşk

 177. erkan

  Şub 25, 2013 at 20:29

  slm ben mermer ustasiyim 10 yildir bu isi yapiyorum ekipim var yurd isi yurd disi farketmiyor su anda azerbeycandayim tlf 0513173425

 178. mehmet

  Şub 26, 2013 at 11:39

  slm ben seramik fayans mermer ustasıyım şuan erbilde işyapıyoruz ekibimiz var işlerimizde bitmek üzere ekip arayan firmalarla görüşürüz tl
  07501814251-07501828344-05068561760

 179. naim kaliman

  Şub 26, 2013 at 17:28

  meraba ben demir çelik ve boru üzerine çalışıyorum yurt dışında bir çok şantiyede ekip başı ve hatta formenlik de yaptım ekip oluşturabilirim 5 kere azerbaycana gittim tekfen epro ve dia holdinkle türkmenistan katar uruguay da çalıştım türkiye içi şantiyelerde bulundum samsun terme elektirik santrali ankara polatlı hava ayrışım ünitesi ankara man fabrikası tire krone fabrikası ve daha birkaç küçük şantiyelerde bulundum yurt dışında iyi teklif olsa deyerlendiririm

 180. aydın yavuz

  Şub 26, 2013 at 17:30

  ekskavator op aratorum yurt dısında calısmak istiyorum yutt dısı tezrubeb va r afganistanda altı yıl calıstım aydın yavuz cep o5419456226 samsun

 181. efe dursun

  Şub 26, 2013 at 17:58

  cem demir :ben adana dan cem ırakta musulda saddamın sarayında kuvesste bagdatta çalıştım split klima ustası olarak başarı belgem ve yüksekte çalışma ilk yardımcı kimlik kartım ve aynı zamanda deneyimli olarak görev yaptım 0536 391 05 36 saygılarımla

 182. şükrü şahin

  Şub 27, 2013 at 01:56

  yur dışı problemim yok her an hazırım iş makina öperatörüyüm kullandığım makinalar.953.963.bütün lastikli kepceler ve cjb.hidromek.volvo.cat. ve forklift.silindir 20 senedir öperatörüm iş arıyorum 05442217604

 183. Ümit baday

  Şub 27, 2013 at 13:52

  Slm ben ALÇI, BOYA, KARTONPIYER, MONTAJLAmA işlerini yapiyorum dekorasyon işlerinin tamamını yapıyoruz ekip olarak calisiyoruz numaram 05432729485

 184. ercan

  Şub 27, 2013 at 15:17

  selem ben ercan çelikkonstrüksiyon imalat ustasıyım 5 yıldır bu işle uhrasıyorum uluslar arası kaynak sertifikam ve montaj imalat sertifikam var pasaportumda var amacım yurddışında çalışmak ilgilenen işverenlere saygılarımı gönderiyorum te. 0546 851 73 60

 185. yakup ekşi

  Şub 28, 2013 at 15:30

  ben tacikistan sudan rusya sibiryada iş makinaları ve dizel motor ustası ve kademe sorumlusu ve formenlik yaptım suan yurt dışın da calışmak icin iş arıyorum 05315004848 ev 03442255740

 186. yakup ekşi

  Şub 28, 2013 at 15:40

  ben iş makinaları ve genel oto elektirikcisiyim ben eteyopya ırak fas nicarya da italyan firmalarda calıştım yine yurt dışında alışmak istiyorum 05336866771

 187. yakup ekşi

  Şub 28, 2013 at 15:43

  ben iş makinaları ve genel oto elektirikcisiyim ben eteyopya ırak fas nicarya da italyan firmalarda calıştım yine yurt dışında alışmak istiyorum 05336866771
  lütfi göl

 188. mehmet kesmez

  Şub 28, 2013 at 23:00

  s.a ben 30 yıllık dozer opr töruyum emeklıyım suudı arabıya kırgızıstan romanya azarbaycan ve lıbya da yol işlerınde çalıştım turkıyede ise tekfen stf gıbı buyuk fırmalarda çalıştım saygılarımla bana bu no dan ulaşabılırsınız 05308840688

 189. metin

  Mar 1, 2013 at 01:57

  metin celik catı ustasıyım 05383037437

 190. fuat

  Mar 1, 2013 at 11:34

  20 yıllık beton san opr rusya cecenistan kazakistan ırak ve türkmenistanta opr ve formen olarak calıştım bilgilerinize arzederim 02.01.1966 trabzon doğumluyum 05417695494

 191. mustafa günana

  Mar 1, 2013 at 14:50

  demır kalıp ustasıyım yurt dışında çalışmak ıstyorum şırketler arasın yes ankara 5392473664

 192. yılmaz

  Mar 1, 2013 at 19:18

  merhaba 25 yıllık elektirik ustasıyım yurt dışı deneyimim var seyahat engelim yok ilgilenenler 0532 171 64 38 nolu telefondan ulaşabilirler…

 193. ergin

  Mar 1, 2013 at 22:43

  merhaba 17 senelik seramik ustasıyım yurt dışındada çalıştım ekibimle sizden iş bekliyorum

 194. ergin

  Mar 1, 2013 at 22:45

  merhaba ben ergin 17 senelik seramik ve granit ustasıyım yurtdışındada çalıştım ekibimle sizden iş bekliyorum tel..05365809081

 195. yılmaz

  Mar 1, 2013 at 23:34

  mrba ben yılmaz alçın ve boya ustasıyım yurtdışında çok çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum tekilif açıgım gsm 5339604875

 196. jcb operatörü

  Mar 2, 2013 at 13:14

  12 yıllık jcb 4cx beko loder operatörüyüm d+g ehliyetim bulunmaktadır .gerek tamir ve gerekse kullanım konusunda son derece ustayım şimdiden ilginiz için teşekkürler

 197. yüksel

  Mar 2, 2013 at 13:25

  selam ben türkmenistanda 3 yıl ahşap mobilya cilacısı ve fromenliyini yaptım sizinlede çalışmak isterim saygılar 0536 590 9074

 198. durdu ozbolat

  Mar 2, 2013 at 15:35

  selam ben 20 yılık beton pompa opotoruyum şuan ırak musulda çalısıyorum lipyada çalısmak istiyorum o5434525448 o7503241274

 199. serif

  Mar 2, 2013 at 17:29

  merhaba lar
  adım serif TAKAK
  lacı boya ustasıyım yurdısında calısabilirim
  aynı nzaman da mantolama ustasıyım
  tel 05452360707

 200. musa seven

  Mar 2, 2013 at 20:13

  slm ben musa seven tekrar yut dısına cık mak istiyorum gittiyim ulkeler libya arnavutluk arabistan insaat kalıp ustasıyım ilgilenirseniz sevinirim tel 05376811913

 201. Ayhan GÜNERİ

  Mar 3, 2013 at 17:19

  selam ben ayhan 20 yıldır kepçe kullanıyorum beko loder eskavetör lolder onyıl beko loder 6yıl eskavetör 4 yıl loder 26 yıldır aynı iş yerinde çalıştım işmdi yurtdışında çalışmak istiyorum ilginize teşklr tlf 05435837931

 202. mahmut nusren aktas

  Mar 3, 2013 at 17:55

  merhabalar
  mahmut nusren aktas
  22 yıldır arap ve turk mutfagın da calısıyorum kısım şefiyım fırın yemeklerı
  kazan yemaklerı .kebap .doner.. .sut tatlıları kekler .
  her cesıt pıza ve mezeler
  enson çalıştıgım yer IRAK
  DORCE HOLDING
  gıtıgım ulkeler sudı arabıstan
  oman tunus
  kazakıstan
  rusya
  azerbycan
  ırak
  ingilizce ve arapca biliyorum
  SAYGILARIM LA
  MAHMUT NUSREN AKTAŞ

 203. mahmut nusren aktas

  Mar 3, 2013 at 17:58

  merhabalar
  mahmut nusren aktas
  22 yıldır arap ve turk mutfagın da calısıyorum kısım şefiyım fırın yemeklerı
  kazan yemaklerı .kebap .doner.. .sut tatlıları kekler .
  her cesıt pıza ve mezeler
  enson çalıştıgım yer IRAK
  DORCE HOLDING
  gıtıgım ulkeler sudı arabıstan
  oman tunus
  kazakıstan
  rusya
  azerbycan
  ırak
  YURT DIŞI ŞANTIYELERI NIZDE
  ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  ingilizce ve arapca biliyorum
  SAYGILARIM LA
  MAHMUT NUSREN AKTAŞ

 204. mahmut nusren aktas

  Mar 3, 2013 at 17:59

  mahmut nusren aktas :
  merhabalar
  mahmut nusren aktas
  22 yıldır arap ve turk mutfagın da calısıyorum kısım şefiyım fırın yemeklerı
  kazan yemaklerı .kebap .doner.. .sut tatlıları kekler .
  her cesıt pıza ve mezeler
  enson çalıştıgım yer IRAK
  DORCE HOLDING
  gıtıgım ulkeler sudı arabıstan
  oman tunus
  kazakıstan
  rusya
  azerbycan
  ırak
  YURT DIŞI ŞANTIYELERI NIZDE
  ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  ingilizce ve arapca biliyorum
  SAYGILARIM LA
  MAHMUT NUSREN AKTAŞ
  <0090535 398 35 60

 205. zeynal yaldız

  Mar 4, 2013 at 13:18

  slm ben zeynal yaldız pvc ve alümünyum dış cephe ustasıyım 5 yıldır dukkanım var işletiyorum yurt dışında işarıyorum kalıcı telefon 05354775102

 206. mustafa kalca

  Mar 4, 2013 at 15:20

  Destan mühendislik havalandırma ve klima san. tic. ltd. şti. firması olarak yurt içi ve yurt dışı havalandırma,klima montaj,vrf,montaj ve satış hizmet vermekteyiz.En son yaptığımız iş ırak süleymaniye beyrut otel vrf montajı ve havalandırma işidir.Sizlerinde yurt içi ve yurt dışı işlerinde çalışmak isteriz.

  Mustafa KALÇA
  Tel:05366579109

 207. Rıdvan İnan

  Mar 4, 2013 at 15:23

  ben Rıdvan inan ben asfalt ve mekenik formeniyim dört dörtlük ekibim var yurt dışı ve yurt içi den teklifler bekliyorum saygılar….tel…05358933606

 208. hasan çelikkol

  Mar 4, 2013 at 18:34

  mrb ben hasan loder operatoruyum şu boştayım yurt içı yurt dişı fark etmez çalışırım tel 0543 598 59 41 adana

 209. satilmis karagoz

  Mar 4, 2013 at 20:05

  selam ben ince isler formeniyim ihtiyaciniz olursa ekiplede gelirim 05398928027

 210. salih usta

  Mar 4, 2013 at 20:19

  slm benim demirci ekbim var is ariyoruz tercihimiz rusya olsun sizden cevap bekliyoruz 0538 338 86 62 firma insatttttt isci burda sizi mahcup etmeyiz

 211. SAİT BOSTANCI

  Mar 5, 2013 at 17:56

  mardinde iş arıyorum .. ADIM SAİT MARDİN MERKEZ … CEP 05315621755

 212. mehmet kesmez

  Mar 5, 2013 at 18:36

  mehmet kesmez dozer operatöruyum emeklıyım bana bu nodan ulaşabılırsınız05308840688 izmirde ikamet etmekteyım saygılarımla

 213. serkan

  Mar 5, 2013 at 22:04

  elektrik plaka ark kaynakçısıym yurt dışı iş olanaklarınızdan yararlanmak istiyorum tel 0543 617 20 54

 214. bekir akyol

  Mar 6, 2013 at 02:36

  bekir ben kaynak imalat ustasıyım yurt dışı tecrübem var her türlü kaynak yapılır boru kaynağıda dahil olmak üzere hepsinde tecrübe sahibiyim ustalığıma güveniyor ve sizinle çalışmak istiyorum 05365524793

 215. mehmet

  Mar 6, 2013 at 11:43

  slm biz 2 kardeş beko loder operatör yüz yurt dişinda iş ariyoruz 10 yılı aşkın tecrubemiz var B arti G ehliyetimiz var 05072222706

 216. kahraman

  Mar 6, 2013 at 15:49

  beton santralı mekanık plent te kullanabılırım aynı zaman da tlf 0534 2222 866

 217. cengız

  Mar 6, 2013 at 23:09

  slm ben cengız AYDIN asfalt yol formenıyım ekıp kurarım 0533 392 10 39

 218. ihasdemir@mynet.com

  Mar 6, 2013 at 23:26

  osman yüksel sizle daha önce çalıştım rusya sovyseki şantiyenize ve tümen de 2008 yılında çalıştım.cizibi ve teleportiv operatörüyüm yurt dışı şantiyelerinde çalışma istiyorum.tel…0530 614 64 10…emal.ihasdemir @mynet.com

 219. Aydın Çiçek

  Mar 7, 2013 at 13:56

  Mrb Aydın ben ank dan 25 yaş İŞ MAKİNESİ ÖPERATÖR (Eskavator-Beko Loder) yurt dışında bulunmadım gitmek isterim taş ocagı vb gibi tacrelerım vardır. Ehliyet B-G 535 475 37 40

 220. bulent

  Mar 7, 2013 at 15:40

  slm rusya enka hidro komur elektrik santrelinde
  kerbela hidro elektrik santrali.celik montaj da 9 yildir calisiyorm
  samko celik
  gbm celik.
  turkaz yapi celik.
  ozkul yapi celik
  yukseklik kesim imalat.manyetik torklama stad up makinasi kulaniyorm.
  yurt disinda calismak istyorm
  ve sizinle calismak guzel olur diye dusunyrm.
  0539 769 4997

 221. Köksal Çekerek

  Mar 7, 2013 at 18:08

  Meraba ben ANKARA’dan köksal20 senelik eskavator oparatötüyüm.sertifikam var. yurtdışında çalışmak istiyorum.kanalizasyon yol hafriyat hiç farketmez.kanalizasyon ustasıyım. telefonum 05423651136

 222. seyfi

  Mar 7, 2013 at 19:17

  merhaba ben beton pompa oparatörüyüm yurt dısı ve yurt içi tecrübem var saygılarımla 05416253964

 223. HÜSEYİN BUDAK

  Mar 7, 2013 at 20:13

  MRH BEN HÜSEYİN BUDAK robot operatüm 0542 657 51 91

 224. muhittin

  Mar 7, 2013 at 20:25

  Fayans ustasıyım.Yurt dışında fayans işinde çalışmak istiyorum..tel:05376311818

 225. ŞAHİN ATALAY

  Mar 7, 2013 at 21:08

  MRB BEN ŞAHİN OTO TAMİRCİSİYİM KAMYON USTALIK BELGEM VAR MEB E SINIFI EHLİYETİMVAR ŞÖFÖRLÜKDE YAPARIM İŞ ARIYORUM YURT İCİ YURTDIŞI FARKETMEZ ALLAHA EMANET

 226. ŞAHİN ATALAY

  Mar 7, 2013 at 21:09

  ŞAHİN ATALAY :
  MRB BEN ŞAHİN OTO TAMİRCİSİYİM KAMYON USTALIK BELGEM VAR MEB E SINIFI EHLİYETİMVAR ŞÖFÖRLÜKDE YAPARIM İŞ ARIYORUM YURT İCİ YURTDIŞI FARKETMEZ ALLAHA EMANET

  5336991723

 227. h.y.

  Mar 7, 2013 at 21:45

  se. a aşcıyım belgem var

 228. h.y.

  Mar 7, 2013 at 21:45

  se. a aşcıyım belgem var 0546 639 2842

 229. ERHAN ER

  Mar 7, 2013 at 22:12

  Slm.adım ERHAN ER.36 YAŞINDAYIM.18 YILDIR SOĞUK DEMIRCIYIM.YURTIÇI YURTDIŞI BİRÇOK FİRMADA GÖREV ALDIM.YURTDIŞINDA UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ARARSANIZ SEVINIRIM.TEL:05515520212

 230. Rahmi ALCAN

  Mar 7, 2013 at 22:12

  slm ben rahmi ALCAN mersin’den.yaş 39, 24 yıldır ekskavatör oparatörüyüm.yutrdışı firmalarında çalıştım ve çalışmak istiyorum. iş arıyorum. tel:0545 249 5854

 231. mümin kendirli

  Mar 7, 2013 at 22:17

  merhaba ben mümin kendirli libyada ara verdiniz işten yeni geldim ve sizin şirketinizde çalışmaya devam etmek istiyorum alçı boya sıva duvar işleri yapıyorum bi çevap verebilirseniz menmun olurum tel:05462106711

 232. murtaza yıldırım

  Mar 8, 2013 at 10:42

  merhaba ben istanbuldan murtaza 22 yıl oparatörüm 7 yıl formenlık ve saha formenlik yapmış tercübeli biriyim yurtdışı engelim yoktur iş arıyorum saygılarımla tel 05436349575

 233. halil

  Mar 8, 2013 at 15:56

  slm ben halil ıraktan yeni geldim elektrik ustasıyım arapça biliyorum sizinle çalışmak istiyorum saygılar

 234. mehmet ali büyükbaş

  Mar 8, 2013 at 17:50

  merhaba ben mehmet ali ben boru montaj ekipbaşıyım ve argon kaynakcısıyım yeni türkmenistandan geldim vizem vardaha aşkabat veye türkmen başında iş olursa ararsanız gelirim tl 05340659242 tşk

 235. önder yıldız

  Mar 8, 2013 at 20:46

  slm ben ankaradan hazır beton santral oprt yurt dış neresi olursa olsun tekon sunset pogramlarında çalıştım limak hazır beton ozan hazır beton polat hazır beton arsan inş çalıştım firmalar bun lar 05302682933 05366572085 bu numaralardan ulaşa bilirsiniz saygılalarım la önder yıldız

 236. metin

  Mar 8, 2013 at 21:38

  selamlar 42 yaşındayım otobüs şöförüyüm pasaportum src 1-2 belgelerim mevcut arabistan yemen hattında çalışmışlığım var uzun yol tecrübeliyim yurt dışında (ülke farketmez) çalışmak istiyorum ilgilenen ler için irtibat tel 05399451966

 237. yaşar yaşar

  Mar 9, 2013 at 00:08

  isim:yaşar yaşar
  doğum tarihi:01.11.1961
  tel no:05366497122
  iş tecerübelerim:1984-1991 keçiören belediyesinde greyder operatörü olarak,
  1991-1997 makimsan a.şde ankara-kırıkkale-eskişehir-erzurum yol yapımında greyder operatörü olarak,
  1997-2001 özbekistanda,2001-2003te bulgaristanda,2003-2007de afganistanda,2007-2008de libyada,2008-2011de ankarada,2011-2013te azerbeycanda altyapı formeni olarak çalıştım…verilen görevleri itinayla yapmaya hazırım..gereğini arz ederim….

 238. murat esvet

  Mar 9, 2013 at 10:26

  isim..murat esvet doğum tarihi..10 03 1986 alçı sıva ustasıyım yurt dışaıda çalışmak istiyorum rusya ukrayna kazakistan gibi ülkelrde teşekkür ederim

 239. murat esvet

  Mar 9, 2013 at 10:27

  murat esvet :
  isim..murat esvet doğum tarihi..10 03 1986 alçı sıva ustasıyım yurt dışaıda çalışmak istiyorum rusya ukrayna kazakistan gibi ülkelrde teşekkür ederim

  05534192260 beni aramanısı beklerim

 240. ÖMER GÜL

  Mar 9, 2013 at 11:06

  BEN UN FABRİKASINDA LABARATUVARDA BUĞDAY ALIMINDA VE SİLO DEPOLAMADA,BUĞDAY PAÇALI YAPIMINDA,UN SİLO YAPIMINDA VE PAÇALINDA,YAKLAŞIK 13 YIL ÇALIŞTIM.YURTDIŞINDA SICAK ÜLKELERDE MESLEĞİME UYGUN İŞ ARIYORUM

 241. ÖMER GÜL

  Mar 9, 2013 at 11:09

  TEL,0541 7847503

 242. ÖMER GÜL

  Mar 9, 2013 at 11:14

  1964 LÜLEBURGAZ DOĞUMLU,B.ÇEKMECE DE İKAMET EDEN EMEKLİ VATANDAŞIM.İHTİYAÇTAN DOLAYI İŞ ARIYORUM

 243. yaşar AYAN

  Mar 9, 2013 at 11:34

  merhaba ben yaşar AYAN mob.cila ustasuyım deneyimli azebaycan baküde parkhayt otel cila yapımı ve rutüş işlerinde ayrıca rus ya sibiryada villa cila yapımında bulundum yurt dışı işlerinde teklifler bekliyorum 30 yılı aşkın tecrübemle…

 244. İDRİS KÖKSAL

  Mar 9, 2013 at 12:09

  SELAM BEN ANKARADAN İDRİS KÖKSAL MOBİL VİNÇ VE HİYAP OPERATÖRÜYÜM KULLANDIĞIM MOBİL VİNÇ ESKİ MODEL MEKANİK VİNÇ KULLANDIM YENİ MAKİNALARI KULLANA BİLMEM İÇİN BİRAZ EĞİTİM ALMAM GEREKİR KISA ZAMANDA ÖĞRENECEĞİME İNANIYORUM HİUP LARDA İSE TONAJ FARK ETMEZYURT DIŞI KISADA OLSA BİRAZ TECRÜBEM VAR IRAK KERKÜKTE BARAJ İNŞATINDA ÇALIŞTIM.İLGİLENENLERLE GÖRÜŞÜLÜR SAYGILAR. 1962 DOGUMLUYUM TEL 05323481618

 245. talip duzalan

  Mar 9, 2013 at 12:32

  ismim talip duzalan 7 sene arabinstandacalştım mermer fayans işi yaptım 4 sene dubai dranıskol şirketinde kalıp cı formen i olarak calıştım iyi arapca konuşurum 1976 dovumluyum istanbulda oturuyorum azer beycanda tataristanda calıştım yurtdışıtercubem cok iyidir şuanda işim yok iş arıyorum tel 0530 320 79 10.

 246. selcuk

  Mar 9, 2013 at 12:38

  selam ıstanbulda ıkamet etmekteyım yasım 27 demır dograma pvc dograma kaynak vs. ıslerıyle ugrasıyorum 10 yasından bellı calısmaktayım 15 yıl aynı yerde calıstım bazı konulardan anlasamadıgımdan dolayı ısyerınden ayrıldım yurt dısına cıkmak ıstıyorum ılgılenırsenız sevınırım beklıyorum 05445792014

 247. selcuk

  Mar 9, 2013 at 12:39

  ekstra olarak bekarım

 248. Ali çıra

  Mar 9, 2013 at 13:13

  12 yıldır çelik montaj kaynak panel çelik üzere her işi ekibim ve ben yapıyoruz tataristan kazakistan rusyanın eşitli yerleri türkiye işimizi yapıyoruz yurt içi dışı ekip olarak şirketimizde var kendi adımıza güven çelik olmak üzere her işi şartlarımıza uydugu zaman yaparız telf 05432983570 yurtdısı içi fark etmez saygılar

 249. BAHATTİN

  Mar 9, 2013 at 21:28

  1976 SINOP DOĞ, cıraklıktan DEMİR METAL elktirik gazaltı KAYNAĞI tecrübe..pasaportum var. 0534v799 8820 ,05327492379

 250. Muharrem Akyol

  Mar 9, 2013 at 23:39

  merbalar ben amasyadan muharrem argon gazaltı oksijen ve elektrik kaynağı ve paslanmaz işlerinde profoyonelim sertifikam var istanbuldan yeni taşındım işe ihdiyacım var yurt dışında çalışmak istiyorum. ilgilenler arasın saygılarımla. 0553 348 66 05

 251. selim korkmazoğlu

  Mar 10, 2013 at 12:35

  merhabalar 26 yaşındayım 11 yıldır ısıtma soğutma iklimlendirme ve chiller sogutma gruplarında çalıştım ve hala büyük bir hastanenin bünyesinde çalışmaktayım askerilimdede bir subay ordu evinde sogutma sisyemlerinde görev aldım bu iş üzerine kendime güveniryorum evliyim 1 çocuğum var katar, dubai, umman v.b aarp ülkelerinde çalışmak istiyorum. Saygılarımla Selim 0533 638 36 02

 252. doğan

  Mar 10, 2013 at 13:24

  slm ben suan sibirya nowahacarada çelik formenliği yapiyorum ekibimle birlikte işimizin bitmesine 10 gun kadar bi süre kaldi ekibi dağitmamak için itiyaci olan bi firma varsa bana ulaşabilirler 0541 397 56 72

 253. kemal yıldırım

  Mar 10, 2013 at 15:18

  slm bursa da aşcıyım daha önce dubayide çalıştım şantiye tercubem var yine yurt dışında aşcılık işi arıyorum tlf 05386195968

 254. Emre Eroglu

  Mar 10, 2013 at 16:34

  Merhaba ben Emre istanbuldan yurtdisinda alcipan asma tavan ustasi kadrolu eleman ihtiyaci olan firmalarin aramalarini temenni ederim tam ustayim projeden anliyorum yukseklik farki detay farki olmak sizin calisa bilirim ilgilenen firmalar icin tesekkur ederim +994 051 351 48 00 azerbaican 05398982564 turkiye numaram

 255. göksel

  Mar 10, 2013 at 23:16

  merhabalar KULE VİNÇ OPERATORUYUM .LİBYA VATANDAŞLIĞIM VAR ..ARAPÇA VE RUSÇAM VAR ..LİBYA VE RUSYA OLAK ÜZERE FARKLI ÜKLELERDE ÇALIŞTIM ..İHTİYAÇ HALİNDE İRTİBAT TELEFONUM .. 05367875807

 256. Gökhan

  Mar 10, 2013 at 23:24

  13 senedir alçı-boya ustasıyım. Özellikle yurtdışında çalışmak istiyorum. Ayrıca ekibimde vardır, Eğer lazımsa ekibimide getirebilirim. Arapça, ingilizce ve kürtçede biraz biliyorum, tabi lazımsa eğer… numaram: 0541 211 15 17

 257. serdar

  Mar 11, 2013 at 01:05

  ben serdar tornacıyım yurtdışında çalıştım iranda tekrar gitmek istiyorum 19 senedir tornacıyım 05355167849 numaram

 258. serdar

  Mar 11, 2013 at 01:07

  ben serdar tornacıyım yurtdışında çalıştım iranda tekrar gitmek istiyorum 19 senedir tornacıyım 05355167849 numaram tecrübeliyim

 259. mehmet

  Mar 11, 2013 at 12:18

  meraba ısmım mehmet 7 kısılık uzman kaynak ımalat montaj ekıbız bız guney kore seul ve turkmenıstanda ısıtma ve boru kaynagı yaptık suan turkıyedeyz ıhtıyac varsa gorusmek ısterz ıso 9001 ve kaynakcı sertıfıkalarımız mevcuttur 543 548 6104

 260. tahsin

  Mar 11, 2013 at 12:46

  tahsin samsunluyum 1962 doğumluyum exkavatör oreraörüyüm kırıcı ve kovayla her alanda çalıştım ihtiyacımdan dolayı uzunca bir süre yurt dışında çalışmak istiyorum.0536 323 95 33

 261. Erol

  Mar 11, 2013 at 15:25

  mrb.Bursadan Erol ben 10 senedir çeşitli akaryakıt firmalarında pazarlama ve toptan satış müdürlüğü yaptım.Eğer imkan olursa Ülke dışında görev almak isterim.Saygılarımla 05533839396

 262. ercan

  Mar 11, 2013 at 17:00

  selam ben sakaryadan ercan çelikkonstrüksiyon imalat ustasıyım 5 yıldır bu işle uhraşıyorum yurddışında çalışmak istiyorum 0546 851 7360 …….0543 545 8709

 263. kemal özen

  Mar 11, 2013 at 20:21

  ADI: kemal

  SOYADI:özen

  DOGUM TARİHİ:16.3.1969
  DOGUM YERİ:rize

  TEL:05354067153-05372294052

  MESLEĞİ:kalip FORMENİ

  tercihim rusya geneli çalişmak deneyimli elamlar ekibimle çalişirim.

 264. erol bağrıyanık

  Mar 11, 2013 at 20:27

  erol bğrıyanık :SLM. BEN BORU CELİK İMALAT SAHA MONTAJ G. FORMENİYİM 22 YILIK DENEYİME SAYİB CEVRİM SANTIRALI RAFİNERİ ISITM SOGUTMA KAZAN DAYRESİ ARITMA ÜNÜTESİ YANGIN HADI DENEYİMLERİ OLAN VE RUSYA ÖZBEKİSTAN KATAR SUDİ ARABİSTAN GİBİ ÜLKELERDE İŞ BİTİMİ SERTİFİKALARA SAYİBİM VE 200 KİŞİLİK İMALAT MONTAJ CELİKCİ BORUCU KAYNAKCI VE YARDIMCI İNSAN KAYNAGINA SAYİBİM VE TEKFEN GAMA ENTES ALARKO CCC OMAGA TEKNOTE ANELGURUB SON OLARAK BAYTUR A.Ş DE CALIŞTIM TEKFEN HARİC DİYER FİRMALARDA G FORMENLİK YAPTIM SAYGILAR TEL
  05356139891

 265. hayrettin koc

  Mar 11, 2013 at 23:24

  slm kalıpcı kalfasıyım ekipim var ruscam var arabistanta calıştım tel 05326358651

 266. adem mat

  Mar 12, 2013 at 10:42

  gama enka tekfen atilla mak bentaş atak muhendislik bukkoy madencilik bunyesinde boru montaj ve imalat celik montaj ustası olarak gorev aldım bu buranşlarda tecrubeli ekibim mevcuttur 05455692097

 267. ömer

  Mar 12, 2013 at 11:48

  ben k.maraş tayım ehliyetim var pisko teknik var src 4 ve 3 var ve 2 ile1 var.paşaport var,bu kadar.bu ehliyetim var,her yere gidebilirim.telefeon 05075122105 tel 05389406383 k.maraş

 268. ramazan

  Mar 12, 2013 at 15:01

  slmlar ben ramazan yurtdışında calışmak ıstıyorum alcı boya ve ısın yalıtım dış cepe işlerı yaparım 0536 309 50 67

 269. ali çıra

  Mar 12, 2013 at 22:26

  güven çelik
  kontriksyon

 270. SİNAN

  Mar 12, 2013 at 23:11

  Numaram 05414118158 insat USTASİYİM KALİP DUVAR DAHA ONCE RUSYA VE KUZEY İRAKTA CALİSTİM PASAPORT U DİREK SİRKETE YOLLARİM İSCİ BULMA KURUMUYLA SOZLESMELİ GİDERİM ACİK KONUSMASİNİ SEVERİM SOZUMDE DURURUM BENİM PATRONUMUN KOTU ALİSKANLARİ OLMAYACAK MESALA KUFUR İCKİ İSTESİN YİLLARCA CALİSİYİM SEYAHAT SORUNUM YOK ULKE FARKETMEZ BEKARİM YAS 25 ALLAH KORKUSUNU BİLEN ARASİN BİLMEYEN ARAMASİN YOZGATLİ SİNAN egliyetim var b vinc sabanciligi belgem var

 271. kasım ağca

  Mar 13, 2013 at 11:17

  selamün aleyküm eskaxator oparatörü kasım E G sınıfı ehliyetim var loder eskaxator beko loder iş makinaları itina ile kullanılır yol kanal bina yıkım bina temelleri işlerde çalıştım düşünürseniz memlun olurum arz ederim

 272. kasım ağca

  Mar 13, 2013 at 11:19

  kasım ağca

  selamün aleyküm eskaxator oparatörü kasım E G sınıfı ehliyetim var loder eskaxator beko loder iş makinaları itina ile kullanılır yol kanal bina yıkım bina temelleri işlerde çalıştım düşünürseniz memlun olurum arz ederim cep no 05439496034

 273. mehmet

  Mar 13, 2013 at 12:12

  slm ben seramik mermer ustasıyım kuzey ırakta çalışıyorum götürü iş yaparız tel 05068561760

 274. ayhan

  Mar 13, 2013 at 16:34

  selam ben agır vasıta şöförüm e+d+src1+src2+src3+src4+piskoteknik belgemde var 43 yaşındayım
  yurt dışı yurt içi iş aramaktayım seyhat engelim yok saygılarımla 05423798151

 275. yunusabay

  Mar 13, 2013 at 22:10

  merhaba duvar kalıp ustasıyım 2 yıl yurt dışında çalıştım şansımı denemek istiyorum numaram bu 05432675437 ustaya ihtiyacı olan firmalar arasın

 276. bülent alagöz

  Mar 13, 2013 at 23:54

  slm mersinde klima işi yapıyorum kendi mesleğim üzerine yurt dışında çalışmak istiyorum. seyehat engelim yoktur iyi çalışmalar..

 277. bülent alagöz

  Mar 13, 2013 at 23:55

  slm mersinde klima işi yapıyorum kendi mesleğim üzerine yurt dışında çalışmak istiyorum. seyehat engelim yoktur iyi çalışmalar.. 0 507 507 23 21

 278. cevdet

  Mar 14, 2013 at 03:32

  slm ben istanbul esenlerden cevdet küçük yaşdan beri matbaa pompalı poroför ustasıyım mert dürüs efendi ben 42 yasındayım bu yaşıma kadar iki firmada çalişdim uzak bol gelere gitdi ayrılmak zorunda kaldım ailem var diye türküyemin vatan toprağında nerde olursa olsun çalişmak istiyorum ilgilen kardeşlerimizın cvb beklemekteyim cebim irtibat numaram 05413501464

 279. murat sakı

  Mar 14, 2013 at 11:48

  inşaat demirci kalfası olarak calışıyorum ekibim var 6 yıl rusyada 2 yıl almanya ve arabıstanda calıştım tel 5347132495

 280. ali çevlik

  Mar 14, 2013 at 15:29

  eskavatör beko loder lasktili loder jsb dozer oparatörüyüm 32 yıllık deneyimim var barajlarda ve libyada uzun yıllar çalıştm yurtdışında düzgün bir iş arıyorum tel: 05347271472 bu te.den ulaşa bilirsinz selamlar

 281. FERHAT ARUK

  Mar 14, 2013 at 15:43

  MERABALAR BEN FERHAT ARUK 01 01 1985 SIVAS MERKEZ DOGUMLUYUM ASKERLIGIMI KOMANDO OZEL TIM OARAK YAPTIM ASKERDEN ALDIM BIR COK TAKTIR VE ONUR BELGELERIM VARDIR ASKERDEN ONCE RUSYAYLA TANISTIM SANTIYE HAYATIM 2002 DE BASLADI 10 YILI ASKINDIR RUSYADA SANTIYELERDE CALISYORUM BEN BEKCILIKTEN BASLADIM CALISMAYA PUANTORLUK YEREL ALIMI PERSONEL ISLERI PERSONEL SEFI YARDIMCILIGI YAPTIM KAMP AMIRLIGI YAPTIM INSANLARLA DIYALAGUM GAYET IYIDIR ISIMI DAIMA TEMIZ VE DUZENLI YAPARIM DUZENLI OLMAYI COK SEVIYORUM ISIMDE COK DISIPLINLIYIM VERILEN GOREVI KAYIKIYLA YERINE GETIRIRIM ELIMDEN GELENI ISIMDE ESIRGEM ALDIGIM PARAYI HELAL ETTIRIRIM RUSCAM VARDIR RUSYADAN EVLIYIM ESIM RUS 4 YILDIR SIK ARALIKLARLA RUSYAYA DEVAMLI GIDIP GELIYORUM IDARI ISLERDE YAPAMIYACAM IS YOKTUR KENDIME GUVENIYORUM YERELLERI ISE ALMA OLSUN TURKLERI TURKUYEYE GONDERME OLSUN TURKUYEDEN GELENLERI KARSILAMA OLSUN ARACLARI TAKIP ETME OLSUN KAMPLARA BAKMA OLSUN EVLERE BAKMA BENIM ISIM BENIM BIRANSIM ISIMI TEMIZ YAPARIM VE ALDIM PARANINDA HAKKINI VERIRIM IRTIBAT NUMARAM 0546 259 27 78 MAİL ADRESIM ferhat.aruk@hotmail.com SIKAYPI ADRESIM ferhat.aruk IDARI ISLER ELEMANI FERHAT ARUK SAYGILARIMLA ARZEDERIM

 282. Önder

  Mar 14, 2013 at 16:18

  Lisede Gemi makineleri okudum. Üniversitede makine teknikeri olarak mezun olduktan sonra 4 yıl mısırda kaldım. İyi derecede ingilizcem çok iyi derecede arapça dil bilgim ile (okuma yazma konuşma anlama) şuan tüm arap ülkalerine seferlere çıkarak ağır iş makina parçaları satıyorum. Bu anlamda Libya da yada başka bir arap ülkesinde bu tecrübelerimi değerlendirmek isterim.
  05300378795

 283. ahmet

  Mar 15, 2013 at 01:18

  merhaba ismim ahmet demir 25 yildir koltuk doseme ustasiyim her turlu koltuk doseme isini arti mobilya montaj isinin yaparim tel 0531 612 08 92

 284. mehtş

  Mar 15, 2013 at 02:44

  Yapı dekorasyon ustasıyım .. 21 yaşındayım ve Özellikle boyada elim gayet hızlıdır . Bunun haricinde mantolama , alçı , alçıpan , ışıkbandı uygulama ve tasarımlarıda yapmaktayım. Bursada kendi işimi yapıyorum ama yurtdışında çalışmak istiyorum… 0538 887 79 91

 285. mehti

  Mar 15, 2013 at 02:45

  Yapı dekorasyon ustasıyım .. 21 yaşındayım ve Özellikle boyada elim gayet hızlıdır . Bunun haricinde mantolama , alçı , alçıpan , ışıkbandı uygulama ve tasarımlarıda yapmaktayım. Bursada kendi işimi yapıyorum ama yurtdışında çalışmak istiyorum… 0538 887 79 91

 286. mehti

  Mar 15, 2013 at 02:48

  Yapı dekorasyon ustasıyım .. 21 yaşındayım ve Özellikle boyada elim gayet hızlıdır . Bunun haricinde mantolama , alçı , alçıpan , ışıkbandı uygulama ve tasarımlarıda yapmaktayım. Bursada kendi işimi yapıyorum ama yurtdışında çalışmak istiyorum… Ekip kurma imkanım da vardır 0538 887 79 91

 287. selim

  Mar 15, 2013 at 13:45

  selam yurtdışında çalışmak istiyorum
  ve deneyimi var
  aramanızı riça ediyorum
  ihdiyaçım var
  tel 05392801197

 288. yaşar

  Mar 15, 2013 at 21:24

  sel arkadaşlar ben yurt dışıda vinç operatörü olarak iş arıyorum teleskop kulevin ve limanlarda olabilir cünkü hmk.lhm.gentır gıreyin de kulanıyorum ve iş arıyorum gsm 0555 309 8623

 289. serkan

  Mar 15, 2013 at 22:12

  Adim serkan jcb oporotoruyum 9 yillik deneyimim var isimde pirofosyenelim yurtdisinda is istiyorum ihtiyaci olan firmalar araya bilir yasim 27

 290. serkan

  Mar 15, 2013 at 22:14

  Jcb oporotoruyum 05335069214

 291. mahmut olgun

  Mar 15, 2013 at 22:27

  26 10 1960 trabzon inşaat genel formenıyım yurt dışı tecrubeye sahıbım

  0535 243 42 83

 292. zekai

  Mar 15, 2013 at 23:31

  slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine no 0531 833 09 38

 293. barış

  Mar 15, 2013 at 23:32

  sıhhi tesisat doğalgaz ustasıyım ırakta çalısmak istiyom no_
  0545 245 58 91

 294. ilhan ACAR

  Mar 16, 2013 at 11:04

  ukrayna kiev de iş arıyorum.forklift operatörüyüm,sevkiyat ve depo tecrübem var.şöförlük de yapabilirim…

 295. aylin

  Mar 16, 2013 at 14:19

  slm ben aylin 27 yasinda 165b 55klmavi goz siyah sac hic evlilik yapmadim ve amacim bir yva kurmak bir hayat dostu olmak ii gunde ve kotu gunde el ele omuz omuza vererek her seyi kaldirmak allahin izinilen ama yeterki isanda allah sevgisi allah korkusu olsun saygi sevgi ic guzeli olsun benim nete katilma sansim olmuyio tel 00359896944317 00359896944317

 296. HİKMET KARABAĞ

  Mar 16, 2013 at 14:52

  Ben HİKMET KARABAĞ SON 20 YILDIR GÜVENLİK İŞİNDEYİM ŞUAN DA BİR GÜVENLİK FİRMASINDA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ASKER KÖKENLİYİM. 43 YAŞINDA 75 KİLODAYIM İLGİLENENLER OLURSA YURT DIŞINDA GÜVENLİK YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 0533 590 64 51- İSTANBUL SAYGILARIMLA

 297. ibrahim karakaş

  Mar 16, 2013 at 17:47

  mekanik tesisat montac ve kaynak ustasıyım 05425634071

 298. ali tilki

  Mar 17, 2013 at 11:33

  slm ben ali tilki 19 yıl eskavator operatorluk yapıyorum turkiyede ve yurtdısında cesitli firmalarda calıstım ve yine yurtdısında calısmak istiyorum simdiden tesekkurler tel 05374052737

 299. ferıdun

  Mar 17, 2013 at 12:43

  slm ben yurt dışında ış arıyorum angaralıyım mobılya ustasıyım meslek ve teknık lıse mezunuyum her turlu projeyı okurum 17 yıllık tecrubem var kapı mutfak lamınat palon merdıven kaplamalı vs ışlerınde tecrubelıyımdır ılgılendığınz için tşkler 0532 494 15 84

 300. hakan özdemir

  Mar 17, 2013 at 19:11

  slm ben dünya mutfağı profesyonel aşçısıyım 1971 doğumluyum yurt dışında da çalışaBİLİRİM 0507 112 8023 / 0506 656 9322 numaralarından ulaşabilirsiniz.

 301. doğangünay

  Mar 17, 2013 at 21:17

  slm inşaat işçisiyim yurtdışı inşaat projelerinde çalıştım yurtdışı inşaat işi arıyorum.ülke fark etmez saygılarımla 0536 692 63 51

 302. ali

  Mar 18, 2013 at 01:17

  ben pvc ve alumınyum montaj işleri ve ekıp halındede isteyen olursa çalısırız cam asmatavan işlerıde yapıyorum 17 senelık tecrubem var tlf5338173600

 303. ismail

  Mar 18, 2013 at 02:22

  slm ben 10 yıldır yalıtım işi yapıyoru çatı perde zemin yalıtımla ilgili her ne varsa tercihim yürt dışı 05378180416..

 304. SLÜEYMAN AKKOÇ:::....?

  Mar 18, 2013 at 13:35

  slm ben ankardan yazıyorum kepce hoparatoruyum 5 yıldır buısı yapıyorum alt yapı temel tas ocakları kum ocakları hıc farketmez tecrubelıyım dır yut dısı hıç farketmez no:0530 312 08 71

 305. şenol

  Mar 18, 2013 at 17:42

  slm ben senol aliminyum cephe ve konpozit ustasıyım yaş 28 0534 251 06 81

 306. şerafettin

  Mar 18, 2013 at 18:20

  slm ben 15 yıllık oto lastik tamircisiyim daha önce hes şantiyesinde çalıştım iş ariyorum ilgilemmenizi istiyorum 05446749174

 307. ziyattin

  Mar 18, 2013 at 18:36

  S.a Ben asfalt plent operotörüyüm Gsm:05363879975

 308. yakup

  Mar 18, 2013 at 18:36

  ben adanadan yakup doğalgaz argon gazaltı elektrod kaynak montaj ustasıyım yurdışında sizinle çalışmak isterim saygılar 05454634049

 309. mehmet

  Mar 18, 2013 at 22:34

  13 yıllık loder operatörüyüm yurt dışınta çalışmak isderim 5306553037 saygılar

 310. kenan göktaş

  Mar 19, 2013 at 10:31

  demir doğrama kaynak ustasıyım dış cephe montalama betopan ustalık belgem var yurtdılşşında çalışmak isterim

 311. kenan göktaş

  Mar 19, 2013 at 10:33

  demir doğrama kaynak ustasıyım ustalık belgem var dış cepe montalama petopan izalosyon yurt dışında çalışmak isterim 05428259810

 312. hasan kurt

  Mar 19, 2013 at 10:50

  ben adana dan hasan kurt Mercedes Axsor actros ateco agır vasıta mekanik ustasıyım daha once dubai ırak afganıstan da çalıstım Mercedes serisi orjinal DAS arıza tespit cıhazım bulunmaktadır Cihazımın 2012 versıyon guncellemesı yapılmıstır yurt dısında çalısmak isteyen firma ve sirketler bana bu numaralardan ulasabilirler 0507 368 4443 /0543 295 8809

 313. Hasan Hüseyin

  Mar 19, 2013 at 14:38

  20 Yıllık Sondör ustasıyım 1.sınıf 2.sınıf yurtdışındanda 3.sınıf ehliyetim vardır İş arıyoruım , ilgilenenler 0554 747 86 68 , 0537 472 98 20 nolardan ulaşabilir..

 314. Müslüm Daştan

  Mar 19, 2013 at 17:09

  23Yıllık loder operatoruyum.3Yılda arabistanda çalıştım.Mesleğimde oldukça deneyimliyim .Arapçamda var.Şu an boştayım,iyi fırmalar olursa yurt dışında çalışmak istiyorum.TEL:05374965169 SAYGILAR

 315. şahin kocakaya

  Mar 19, 2013 at 18:59

  ben rusyada çalışmak istiyorum no 05334749843

 316. şahin kocakaya

  Mar 19, 2013 at 19:00

  ben rusya veya romanya almanyada olabilir

 317. MUSTAFA GUNDOGDU

  Mar 19, 2013 at 21:03

  mrb ben yurtdısında calısmak ıstıyorm azer baycandakuzey ırakta calıstım rusyadan gelen ıs teklıflerıne cıyım saygılrımla TFL 05419352910

 318. MUSTAFA GUNDOGDU

  Mar 19, 2013 at 22:00

  mrb ben mustafa yurtdısında calısmak ıstıyorm azer baycan da kuzey ırakta calıstım rusyadan gelen ıs teklıflerıne cıyım saygılrımla mekanık tsıst yardımcı elaman calısısrım kaaynak demır dograma uerıne kalfalık belgem var tercıhım RUSYA saygılarımla
  TFL 05419352910

 319. fuat can

  Mar 19, 2013 at 22:19

  merhaba 15.10,1988 dogumlu bekar gazaltı ve elektirik kaynakcısıyım teknik resim anlar ve oksijen kesimcisiyim calıştıgım firmalar alba makian mertsan tarım fabrikaları irfan pullukcu ve kiremitciler madencilik 0537 299 72 21

 320. kaya

  Mar 19, 2013 at 23:16

  selam gazaltı kaynakcısıyım yurt dısı işlerine sıcak bakıyorum saygılar…05423367621 kaya

 321. kaya

  Mar 19, 2013 at 23:17

  kaya :
  selam gazaltı kaynakcısıyım yurt dısı işlerine sıcak bakıyorum saygılar…05423367621 kaya

  istanbul

 322. arap kobra

  Mar 20, 2013 at 12:35

  10 yıllık loder bekoleder oparatörüyüm ayrıca dizel tamircisiyimyabancı dil yok yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar 05304934096

 323. cemil

  Mar 20, 2013 at 14:15

  Ben cemil yaş 29 yurtdişında projelernizde calısmak istiorum.en son rusyada calıstim.deneyimim pasaport var ben birfiil 5 veya 10 yıl sureli büyük firmada calısmak istiorum meslek boru montaj elemaniym calısma mesai saatleri icersnde ekipisine uyum saglarm. ama ne verilirse yaparm.is güvenligi Egitimim var firma yetkili ilgililernin referansini bekliorum saygılarmla.05350777633 > C€

 324. kazım er

  Mar 21, 2013 at 13:16

  yurt dısı deneyımım var E,D ehlıyetıne sahıbım kosovada sudıarabıstanda calıstım ankaralıyım ılgılenenler luten arasın mersedes gargo man tga soforlugun de ıddalıyım calısma hususunda amırlerle ve arkadaslarıla uyumlulugu saglamayı ıyı bılırım tel 05363632406 kazım er saygılarrımla

 325. haluk gönen

  Mar 21, 2013 at 16:40

  selamlar alçı sıva ve boya ustasıyım 2008 den buyanı çeşitli yurt dışında çalıştım enson dominik cumhuriyetinden geldim acilen işe ihtiyacım var 10 yıllık pasaportum var projelerinizde çalışmak istiyorum ismim haluk gönen saygılarımla tlf num:0535 022 99 96

 326. yusuf ınce

  Mar 21, 2013 at 17:41

  sondorum yurtdısı tecrubem var.28 yasındayım.10 yıllık sondaj deneyımım var, genelde karotlu kuyularda gorev yaptım.05325644473

 327. remzi

  Mar 21, 2013 at 20:30

  selam gazaltı ve elektrirot kaynakcısıyım 11 yıl avrupada ve rus. çalıştım kaynakcıya ihtiyacı olan.. tercih yine yurt dışı 05454033097

 328. ali yeni

  Mar 21, 2013 at 20:36

  mrb ben ali yeni 17 yılvinç ve hiap operatörüyüm 5 yıl b p boru hattında nsl firmasıyla gürcistanda grove vinç kullandım 4 yıl ırakta kbr firmasıyla askeri üstlerde grove vinç kullandı yurt dışında çalışmak istiyorum tlf 05384680504

 329. Fatih

  Mar 21, 2013 at 21:24

  Venus makinalari Jenarator ve agir casita ustasiyim ayriyeten e.m.l.elektik bolumu mezunuyum is ariyorum+99365076814

 330. ferdi sahin

  Mar 21, 2013 at 22:01

  selamm ben ferdi yurt dısında calısmak istiyorum mekanik bilgim var sıhhi tesisatı hava tesisatı uzun yıllar pires iscili ve ustalıgı yaptım agır vasıta ve motor siklet ehliyetim var yaglı boya pilastik boya kısaca elimden her is gelir verdiginiz izleri kendi işim gibi sahip cıkar yaparım fortif kullanıyorum yurt dısındaki fabrikalarda calıscak tecrübeli bir elamanım 32 yasındayım bedensel hic bir engelim yok salıgım yerinde mekanik bakımcılıktan anlarım tel 0537 572 50 31 saygılarımla

 331. mahmut

  Mar 22, 2013 at 00:42

  selam ben renualt tır tamir ve elektrik ustasim tecrube ve renualt ta sertifkasi ve usta belgesi sahibim kuzay ırkta calışmak istiyorım arapce okma ve yazma iyi bilyorım 05327957057

 332. mahmut

  Mar 22, 2013 at 00:45

  iş aryorom selam ben renualt tır tamir ve elektrik ustasim tecrube ve renualt ta sertifkasi ve usta belgesi sahibim kuzay ırkta calışmak istiyorım arapce okma ve yazma iyi bilyorım 05327957057

 333. hamit maskan

  Mar 22, 2013 at 01:43

  Ben 10 yıldır inşaatlerde elektrik ve su tesisatçılığı yapıyorum gayrette başarılıyım arapçam var her yörenin arapçasini türkçe kadar rahat konuşabiliyorum yurt içi iş istemiyorum tercihen yurtdışı arap ülkeleri başta fas 543 640 36 77

 334. ceyhan

  Mar 22, 2013 at 01:59

  kalıp duvar ustasıyım yurt dısında iş arıyorum 0537 333 03 25

 335. aykut çetinkaya

  Mar 22, 2013 at 11:46

  eksavatör ve loder operatörüyüm yol ve mermer firmalarında çalıştım yurt dışında her yerde çalışa bilirim 05369292596

 336. ergul bulut

  Mar 22, 2013 at 16:24

  22 yıllık beton pompa oprt yum ıs arıyorum genellıkle yurt dısı ısı arıyorum saygılar sunuyorum cep 0535 295 68 14

 337. fuat

  Mar 22, 2013 at 17:21

  15.10.1988 doğumlu askerliğimi bitirmiş olup sanat okulu mezunuyum. Elektrik ve gaz altı kaynakçısıyım ve oksijen kesimi teknik resim den anlarım. Çalıştığım firmalar Alba makine,Kiremitçiler,İrfan Pullukçu maden ocakları ve Mert san tarım makinaları
  05372997221

 338. fatih

  Mar 22, 2013 at 17:52

  kamyon tamırcısıyı yurt dısında calısmak ıstıyorum mercedes kamyon 05413821813

 339. serkan

  Mar 22, 2013 at 20:58

  merhaba yurtdisina (avrupa)gitmek isteyenler benimle irtibata gecebilirler,mayista ve haziranda danimarka,isvicre ve italyaya gidilecektir,kaydinizi hemen yaptirabilirsiniz.issiz olmaniz engel degildir.taneergur@hotmail.com

 340. MUSTAFA YANAR

  Mar 22, 2013 at 21:46

  Ben ELEKTRİKCİYİM ELEKTRİKLE ALAKALI HE İŞİ YAPTIM FAS LİBYA ARABİSTAN AERBAYCAN DA ÇALIŞTIM ŞİMDİ AZAERBAYCANDAYIM İŞ ARAYORUM BURDAN CIKIŞ ALIP GİDECEM 0099451 391 75 74

 341. jesus navas

  Mar 23, 2013 at 06:01

  ben mantolamadan anlarim makina sivasinda bilgim var su an avusturyada yim avrupada bir ülkede calisabilirim..?

 342. selim türksoy

  Mar 23, 2013 at 09:58

  SELAM
  yasalçerçevede yurtdışında çalışmak istiyorum
  16 yıllık yükleyici kazıyıcı işmakinesi oparatörüyüm JCB
  aslen tokatlıyım
  İST ikamet ediyorum
  Tel 0 532 510 23 99

 343. hakkı ışık

  Mar 23, 2013 at 14:28

  1973 doğumluyum 28 yıllk kaynakcıyım yurt dışında çalışmak istiyorum çelik çatı doğrama ve alemünyum doğramada tecrübeliyim iletişim 05362161922

 344. murat

  Mar 23, 2013 at 15:54

  slm:35 yaşındayım.damperli kamyon ve mikser şoförüyüm.2.5 yıl fas,ta çalıştım.doğuş inşaat,ta ( ento osmancık,usaş artvin,akınbeton bodrum,şimşekler sivas çalışmış olduğum yerler ve inşaat firmaları…5533319296-5454110155

 345. ali

  Mar 23, 2013 at 16:26

  slm ben samsundan ali usta pvc pimapen ve alemiyum cambolkon ustasıyım yuksek ucret olursa yutdısına gitmek isterim no 0542 589 65 47

 346. esref

  Mar 23, 2013 at 17:47

  slm 20 yasındayım meslek lisesi mezunuyum gazaltı alimünyum paslanmaz kaynak ustasıyım yurt dısı calısmk ıstıyorum ay sene sorunum yok uzun sure clısabılırım 0507 476 85 81

 347. emre kılıckeser

  Mar 23, 2013 at 22:25

  ben 9 senedır pvc ısı yapıuyorum elektırık ve cam ısıde yapıyorum ısımde deneyımlıyım tel 0539 572 51 79

 348. erkan balk

  Mar 24, 2013 at 11:37

  1981 doğumlu inşaat işiyle .şöförlük ahçılık gibi işlerle ugraştım.tecrübelerim var kendime güveniyorum
  benimle iletişime geçerseniz sevinirim. erkan balk 0541.4957673
  0507.4184681

 349. murat gültekin

  Mar 24, 2013 at 20:37

  slm ben murat gültekin alçı boya mantolama işleri yapan ekibim var yurt içi ve dışına gitmeye engelimiz yok ilgilenelerin dikatine saygılar.0530 414 42 35

 350. murat gültekin

  Mar 24, 2013 at 20:41

  yalancıyı öpsünlermi sizler şebek deyilmisiniz orospular

 351. mehmet demircan

  Mar 24, 2013 at 20:53

  6 yıllık şöförüm iş arıyorum yurt dışına çıkabilirim

 352. müslüm üçer

  Mar 24, 2013 at 21:00

  slm ben müslüm üçer alçı boya mantolama işleri yapan ekibim var yurt dışına gitmeye engelimiz yok ilgilenelerin dikatine saygılar.05356755036

 353. yahya mustafa

  Mar 25, 2013 at 02:40

  merhaba ben yahya kuzey irakta yasiyorum turkce arapca kurtce tercumanlik yapbiliyorum ve irakin heryerinde yasama imkanim var yasim23 marangozla ilgili hersey biliyorum

 354. yahya mustafa

  Mar 25, 2013 at 02:42

  07714823339 yahya

 355. HAYATİ GUNACTİ

  Mar 25, 2013 at 13:13

  İŞ MAKİNASI USTAYIM MOTOR HİDROLİK MEKANİK BİLGİ VE TECRÜBEM VAR EXKAVATÖR DOZER KEPÇE LASTİKLİ SİLİNDİR FİNİŞER BİLİMUM ÇEŞİTLİ MAKİNALAR ÜZERİNE ÇALIŞTIM YURT DIŞI TECRÜBEMDE VAR USTA OLARAK VEYA FORMEN OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM YURT DIŞI VEYA YURT İÇİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM CEP TEL 05369549978

 356. HAYATİ

  Mar 25, 2013 at 13:16

  İŞ MAKİNASI USTAYIM MOTOR HİDROLİK MEKANİK BİLGİ VE TECRÜBEM VAR EXKAVATÖR DOZER KEPÇE LASTİKLİ SİLİNDİR FİNİŞER BİLİMUM ÇEŞİTLİ MAKİNALAR ÜZERİNE ÇALIŞTIM YURT DIŞI TECRÜBEMDE VAR USTA OLARAK VEYA FORMEN OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM YURT DIŞI VEYA YURT İÇİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM CEP TEL 05369549978

 357. numan

  Mar 25, 2013 at 13:36

  slm ben numan yurt dışında çalıştırılmak üzere.. seramik fayans betebe andazit kaynak taşı dogal taş vs.. ustasıyım yurt dışı için 0541 722 98 11

 358. mustaffa

  Mar 25, 2013 at 14:07

  slm ben mustafa yaşim 26 meslem mobilya montaj 2 yıl türmenistan da caliştim celik üzerine de deneyimim var celik kondüsyon asma tavan işi yaptim gemi montaj yutdışi işi arayorum tl 05380383257

 359. mustaffa

  Mar 25, 2013 at 14:17

  mustafa :slm ben mustafa yaşim 26 meslem mobilya montaj 2 yıl türkmenistan da caliştim celik üzerine de deneyimim var celik kondüsyon asma tavan işi yaptim gemi montaj yaptım yutdışi işi arayorum tl 05380383257

 360. hasan daşdögen

  Mar 25, 2013 at 17:53

  beton arme demirci temel imalat vemakina montaj ustasıyım e sınıfı ehliyetim var yurt dışı tecrübem var yurtdışında çalışmak istiyorum saygılar ..05363159643 adana

 361. uygar pala

  Mar 25, 2013 at 17:55

  ben kırkayak ve onteker şoförüyüm biz 3 kişiyiz türkiye içi ve dışı heryerde çalışabiliriz. 05358949670

 362. ramazan konuk

  Mar 25, 2013 at 18:27

  slm ben adanadan paletli lastikli beko operatörüyüm 05452136585 ilgilenlerin dikkatine ?

 363. mustafa

  Mar 25, 2013 at 19:05

  TECRÜBELİ DAMPERLİ TIR ŞÖFÖRÜYÜM YURT İÇİNDE YADA YURT DIŞNDA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM 0507 459 29 05

 364. bekir koyuncu

  Mar 26, 2013 at 10:18

  aşçı aşçıbaşı yurtdışı iş arıyorum sırbistan karadağ ve libyada aşçıbaşı olarak çalıştım 3000 kapasite üretimde görev yaptım çocuk yaştan beri bu meslekteyim baba mesleğimdir. 48 yaşındayım ankaralıyım ikamet bursa acil yurtdışı aşçı veya aşçıbaşı iş arıyorum tel. 0539 894 57 55

 365. şahin

  Mar 26, 2013 at 11:23

  fayan seramik ustasıyım yurdışında çalışmak isterim

 366. şahin

  Mar 26, 2013 at 11:23

  şahin :
  fayan seramik ustasıyım yurdışında çalışmak isterim

  05419217706

 367. seyit ak

  Mar 26, 2013 at 13:44

  seyit ak 5 sene yol işde çalıştım alt yapım üst yapı tecrübem var makinalardan laica sokia topcon nikcon kullandım tlf 0544 661 16 19.

 368. ömer

  Mar 26, 2013 at 16:32

  ben 27 yaşında hatay iskenderundan inşaatda demirci ustasıyım kalçılıkdanda anlarım yurt dışında iş arıyorum bilginize 05359452263

 369. Abdullah ERDEM

  Mar 26, 2013 at 16:42

  Alçı, boya ve dekorasyon işleri yapıyorum. Büyük firmalarda formenlik ustabaşılık yaptım yurt dısında calıstım. 507 508 5303

 370. serkan

  Mar 26, 2013 at 23:14

  slm ben serkan damper tır silobas şöförüyüm libya sudi arabistan ve avrupa ülkelerinde çalışmak istiyorum
  0535 275 25 74
  serkansener1@hotmail.com

 371. yusuf kurtuluş

  Mar 27, 2013 at 11:53

  slm yurt dışış arap körfez ülkeleri ve afrika arap ülkeleri de 20.yıllık tecrübemle .türk inşaat firmalarıın dikkatine ….şirket ve firmaların araçlarının bakım tamiri kaporta boya bakım servisi olarak ekibimle iş tekliflerinizi bekliyorum …çalışmış olduğum yerler…kuwaıt mercedes company libya.saudi arabia.tunus cezair .4.yabancı dilim var arap halk dilini arap piyasalarını bilen ustayım .formenim 2.senelik yurt dışı emeklisiyim 1956 doğumlulyum tasarım dizayn her onu da uzmanım saygılarımla tel..00905342556800…00905354012817 skype yusuf.kurt33

 372. orhan

  Mar 27, 2013 at 20:43

  selam iç dış cephe boya ustasıyım yurt dışında çalışmk istiyorum 05453662456

 373. ERSOY

  Mar 28, 2013 at 09:00

  1994 AKDENİZ ÜNV.TEKNİK BİLİMLER M.Y.O. HARİTA KADASTRO MEZUNUYUM.
  18senedir;Otoyol,demiryolu,havaalanı,altyapı,üstyapı,tünel,baraj,sanatyapıları…vs projelerde Haritacı olarak çalışmaktayım.Yabancı Diller: Almanca,Arapça
  ‘B’ sınıfı sürücü belgem var ‘araç kullanıyorum’.
  NETCAD Netpro (çok iyi derecede),Word-Exsel ofis programları ve AUTOCAD Çizim programını kullanıyorum.
  (Yol,tünel,altyapı,sanatyapısı,duvar..projesi çizimleri;Enkesit,Profil çizimleri,Kazı,Dolgu,Hacim hesapları…yapıyorum.)
  Herçeşit elektronik ölçüm aleti kullandım. ( Leica,Topcon,sokkia,GPS ‘Cors’…)
  Harita Kadastro Teknikeri
  Ersoy Unal
  tel 0536 3679227

 374. nejdat zeynal

  Mar 28, 2013 at 13:13

  selam ben nejdat zeynal oto elektirikci ustasıyım değişik firmalarda görev yaptım ankarada ve yurtdışında rusyanın moskovada suudi arabistada yurtdışında faaliyet gösteren firmaların ihtiyacı olan firmalardan haber bekliyorum teşekürler 05337439563

 375. mehmet sert

  Mar 28, 2013 at 15:09

  Ad.mehmet
  Soy.sert
  brs.celik.imalat.montaj.formeni
  50kisilik kalifyeli ekibim bulunmaktadir.
  Tlf.05387636696
  E.mail.msert01adn@hotmail.com

 376. süleyman çeçen

  Mar 28, 2013 at 15:43

  merhaba ben süleyman çeçen mardın kızıltepelim 13 yıldır alcısıva makinalı makınasız kaba boya saten kalekim ustasıyım cezairde atlasla calıştım k.ırakta tepeyle azer baycanda paşa inşta calıştım arapcam var tlf 0534 764 72 29

 377. Gökhan

  Mar 28, 2013 at 18:42

  Merhaba ben Gökhan. Alçı-Boya ustasıyım ve gerekirse kendime ait ekibimde vardır. Yurt dışı tecrübesi olan ustalarımda mevcuttur. Yurtdışında çalışmak istiyorum. numaram 0541 211 15 17

 378. Sadık Ünsal

  Mar 29, 2013 at 00:04

  mrb ben kayseriden Sadık Ünsal CNC Mak. Op.yüm deneyim ve tecrübem var çelik kapı ahşapın’da oldukça deneyimim var. Farklı Ülkelerde Yenilikci İşe atılım Gayret ve çapa göstermek icin Çalısmak istiyorumm…. 0507 656 34 03

 379. ramazan

  Mar 29, 2013 at 00:51

  merhaba ben ramazan alcı boya ustasiyim iş ariyorum Gsm 0542 623 36 32

 380. ramazan

  Mar 29, 2013 at 01:00

  slm ben ciwan alci.boy işleri yapiyorum bana ayıt ekibim var rusyada & ırakta işyaptım Gsm 0542 389 96 96

 381. beyti usta

  Mar 29, 2013 at 01:36

  selam ben beyti zar taşı beton parke bordür üstasıyım ekibim ve ben yurtdışında çalışmak için hazırız. numaram 0536 458 16 57

 382. HÜSEYİN

  Mar 29, 2013 at 09:45

  BEN HÜSEYİN KİRAZLI 1961 DOĞUMLU 1979 DAN 2013 TARIHINE KADAR İNŞAT TERCUBE SAHIBIYIM KABA İNŞAAT KALIP DEMİR DUVAR ÜZERİ KALFALIK VE FURMENLİK YAPTIM YURD DİŞINDA ÇALIŞMA FAYLIYETIM OLDU 5 ÜLKEDE ŞU AN İŞ ARIYORUM ŞİMDİDEN ANLAYIŞINIZA TŞKÜRLER KOLAY GELSİN DİYORUM

 383. kerim

  Mar 29, 2013 at 13:00

  merhaba ben kerim 1977 doğumlu ankarada oturuyorum yurt dışı tercubem var azer baycan rusya ve libya2 defa gitim alçıpancıyıım ve ekibimde var yurt dışı işlere herzaman açığım

 384. burak-uğur

  Mar 29, 2013 at 14:46

  2 arkadaşız sıhhi tesisatçıyız, yurt içi veya yurt dışı farketmez, tesisat üzerine herşey elimizden gelmektedir, birimizin boru kaynakçılığıda vardır, bekarız yol ve yolculuk sorunu olmaz. tel::544 618 24 11

 385. burak-uğur

  Mar 29, 2013 at 14:52

  2 arkadaşız sıhhi tesisatçıyız, yurt içi veya yurt dışı farketmez, tesisat üzerine herşey elimizden gelmektedir, birimizin boru kaynakçılığıda vardır, bekarız yol ve yolculuk sorunu olmaz. tel::543 618 24 11

 386. hüseyin iri

  Mar 29, 2013 at 14:52

  ben sıvacı ustasıyım çok acil iş arıyorum tlf 05532884515 saygılar

 387. kerim

  Mar 29, 2013 at 16:05

  ismim kerim alcı boya sıva ustasıyım yurt dısında 4 kısı calısmaya hazırız 05356576100

 388. ali

  Mar 29, 2013 at 18:51

  slm ben komotsu jcb hitromek jcb ve eskovatör operötörüyüm 4 yıllık tercübem var e.g ehliyete sahibim tercubelerimden faydalanmak isteyen firmalar arasın cep(05418463319)

 389. caner kılıç

  Mar 29, 2013 at 20:14

  wirgen opruyom iş aryom asfat kasma makinası 0541 736 18 74

 390. yener yolcu

  Mar 29, 2013 at 20:41

  ben ve keibimle birlikte alcıpan asma tavan taş yunu alcı sıva boya badana kartonpiyer sitropiyer yapmaktayım bütün görüşmelere acığım selamlar 05386322267

 391. kazım güzel

  Mar 30, 2013 at 08:03

  27 yılık beko operetoruyum yurtdışı tercubem var e g ehliyetım var iş ariyorum teşekurler

 392. vali

  Mar 30, 2013 at 13:24

  .ben KOSOVA PRIZREN DEN den kosova da is kurmak isteyenler yardimci olurum konustugum dil turkce arnavutca ve serpca tercumanlik daha unce yaptim ve fuarlarda tercuman olarak calistim turk is adamlarini is kurmak icin bayiler buluyorum turk firmalarla beraber calismaya hazirim vali821@hotmail.com

 393. celal izci

  Mar 30, 2013 at 13:46

  ben celal dönerci ustasıyım.ülke dışında iş arıyorum.29 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım.0542 3622873.

 394. BAYRAM

  Mar 30, 2013 at 14:40

  Merhaba ben bayram hazir beton santraloparatoruyum 14 yilik tecrubem bulunmak tadir istanbulda taninmis buyuk firmalarda uzun yillar calismis bulunmaktayim 2 yildir yurtdisindayim suan afkanistanda bulundugum proje bitmek uzere ilgilenen firmalarla gorusmek isterim proksis enelko endost keos elkon programlarini kullandim mekanik konusunda tecrubem bulunmaktadir TEL:0535 665 45 67
  bayram_temel_67@hotmail.com
  not:yurtdisinda oldugum icin telefonum cekmeye bilir mail yoluylada iletisim kurabiliriz.

 395. mehmet sena kılıç

  Mar 31, 2013 at 12:23

  ben 25 yaşıdayim yurdışıda iş ariyorum meslek işşat badene ve her türlü iş tercübem var cep telfonum 05380250163

 396. ünal çelik

  Mar 31, 2013 at 12:42

  ben rusya katar ve afkanistan olmak üzere bir çok kez yurt dışında çalıştım mesleğim havalandırma imalat ve montaj ustasıyım 1990 yılından bu yana bu işi yapmaktayım isim ünal çelik 1968 doğumluyum tl 0546 608 19 68

 397. şenol

  Mar 31, 2013 at 18:26

  slm mobilya marangoz alçıpan işleri itina ile ekip olarak veya işçi olarak yapılır yurt dışı tecrübe 10 yıl istenirse refarans verilir tel 0539 638 68 87

 398. tarık

  Mar 31, 2013 at 21:38

  merhabalar ben tarık demır 22 yasında 7 yıldır vınç operatoruyum ıstanbulda calıstıgım fırmalardan referans verebılcek g ehlıyetı olan yurtdısı farketmez ılgılenenlerın dıkkatıne 0533 163 15 94

 399. atabey

  Nis 1, 2013 at 12:59

  merhaba ben Atabey mahmutoglu uzun süre Gama şirketinde personel müdürü olarak yurt dışında çalıştım.rusça çok mükemmel biliyorum. unversite mezunuyum.48 yaşindayım.ehliyetim var.

 400. hakan

  Nis 1, 2013 at 13:14

  kendimi geliştirmek için yurt dışına çıkmak istiyorum maddi önemli degil ben 6 senelik teccübem var ev tesisaatı pano monitorlu dalı görev yapıyorum tel 05517117985

 401. alet opera törü

  Nis 1, 2013 at 19:02

  10 yıllık yurt dışı yurt içi şantiyelerinde alet operatörü olarak görev yaptım az derece netcat az derece ingilizce biliyorum yaptıgım işler yol hava alanı çelık demir fabrikası tünel alt yapı arıtma tesisi mesleki acıdan sıkıntı yok alet opera törü olarak iş arıyorum yurt dışı tercih sebebi tlf 05313158554

 402. İBRAHİM

  Nis 1, 2013 at 20:52

  merhaba ben ibrahim hakkı okan iş hayatına 1993 yılında erzurum da MAKİMSAN A.Ş de başladım 2003 yılına kadar çeşitli şantiyelerinde bulundum 2003 ten beri afganistanda ATAYOL a.ş ile hava üslerinde ve yol şantiyelerinde alt ve üst yapı işlerinde silindir opreratörü son iki yılı alt yapıda ekip başı olarak çalıştım. İşine önem veren sorumluluğunu bilen ekiple uyum sağlayacak kişiliğe sahibim istenildiğinde daha detaylı cv göndere bilirim NOT: işten ayrılma sebebim firmamızın işinin bitmesi yeni bir iş alamaması Sivil B sınıfı ve iş makinası ehliyetim var bilgilerinize arz ederim TELEFON:05363167811 dan bana ulaşabilirsiniz

 403. hasanbulut

  Nis 2, 2013 at 15:02

  havalandırmaiişdecalışmakistiyomherişde amelelık calısırım

 404. bayram

  Nis 2, 2013 at 17:04

  sac şekillendirme kalıpcısıyım torna freze satıh taşlama cnc freze kullanıyorum catıa v5 çizim ve takım yolu oluşturabiliyorum yurt içi yurt dışı farketmez 05392575001

 405. ramazan gündogan

  Nis 2, 2013 at 18:20

  su mekanik ustasıyım ekibiz kac kişi istenirse okadar ekip olur genelde yurrt dışına cıkıyoruz deneyimliyiz
  05389485151

 406. yucel

  Nis 2, 2013 at 18:41

  slm ben yucel lastikli yükleyici ve mini loder operatörü yüm alt yapı yol işlerinde 7 yıldan fazla calıştım …………. .05416609024

 407. kadir

  Nis 2, 2013 at 20:29

  20 yıllık usta tornacıyım ağır iş makinaları konusunda deneyimliyim bugüne kadar hiç yurt dışında çalışmadım ama yurt dışındaçalışmak istiyorum ilgilenirseniz tlf 05355596413.

 408. orhan

  Nis 3, 2013 at 07:59

  13 yıllık işmakinaları cat komatsu bauer forekazık makinaları vb makinaların hidrolik motor ve yut dışı tecübem vardır tel 007782029940 tr tel 05379928886

 409. orhan

  Nis 3, 2013 at 08:00

  orhan :
  13 yıllık işmakinaları cat komatsu bauer forekazık makinaları vb makinaların hidrolik motor ve yut dışı tecübem vardır tel 007782029940 tr tel 05379928886

  ustalık belgem vardır

 410. kazım güzel

  Nis 3, 2013 at 11:49

  merhaba ben kazım e g ehl aynı zamanda iyi bir formenı iş ariyorum tel 0532 682 22 15 teşekurler

 411. mustafa

  Nis 3, 2013 at 13:47

  slm ben mustafa yurt dişinda çalişmak istiyorum elekitrik ve gaz alti kaynakçisiyim türk loydu dan sertifikam var tel 05436749717 teşekkürler iyi günler

 412. fatih aktaş

  Nis 3, 2013 at 15:42

  slm ben mekanik ustasıyım yurt dışında 5 yıl çalıştım rusıa katar dubai libya iş arıyorum 0541 419 58 65

 413. muhittin

  Nis 3, 2013 at 18:50

  Merhaba ben muhittin loder operatörüyüm 24 yıllk tecrübem var. İş arıyorum numaram 0541 678 04 75 saygılarımla

 414. ramazan bayram

  Nis 3, 2013 at 22:51

  yurt dısı bakır tel cekme fabrıkaları ıcın usta yetıstırılır.usta temın edılır.
  05326911468

 415. alim

  Nis 3, 2013 at 23:30

  merhaba asfal ekibi arayan bütün firmalar arayabilir asflt işi yapılır

 416. Fatih Oylu

  Nis 4, 2013 at 19:00

  “Fatih Oylu” Sakaryalıyım 23 yaşındayım askerliğimi yaptım,kaynakçıyım. İlgilenenlerin aramasını bekliyorum – 0507 387 11 51 –

 417. ahmet hamdi durmuş

  Nis 4, 2013 at 20:54

  hüseyin usta cep telefonunu bildir

 418. ahmet hamdi durmuş

  Nis 4, 2013 at 21:01

  İsviçre’deki otel projemizde görev alacak Almanca tercihimizdir İngilizce bilen yurt dışı tecrübesi olan * İnşaat Mhendisi * Mimar * Topograf * Ekip halinde Kalıp-demir duvar taşeronu ve formen alınacaktır.
  müracaat: ahmethamdidurmus@gmail.com

 419. ahmet hamdi durmuş

  Nis 4, 2013 at 21:12

  Sayın müracaat sahiplerinin dikkatine: İsviçre’de bulunan firmamızın bu ülkedeki inşaat projelerinde görev alacak, yurtdışı tecrübesi olan , bizi mahçup etmeyecek dürüst çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır. Alınacak gruplar: 1- Şantiye şefi Mimar/İnşaat MÜhendisi (Tercihen Almanca bilen) İngilizce Bilen
  2- Harita Topograf (Tercihen Amanca bilen) İgilizce Bilen
  3- Kaba İnşaat Ekibi (iş götürü bedelleverilecektir. Kalıp-demir duvar işleri. YUrtdışında çalışmış, kefil, referans verebilecek)
  4- Formen (tercihen yabancı dil bilen) yurtdışı tecrübeli, kefil referans verebilecek)
  5- Ahçı. YUrtdışı tecrübeli kefil referans verebilecek.
  Birinci grupişimiz Otel-rezidans olup toplam -23-25.000-m2’dir. Seri çalışma ile 6-8- ayda tamamlanacaktır. 32. 3. ve devam edecek projelerimiz de olacaktır. Yeterki ekip sağlam ve güvenilir olsun. İlgilenenlerin: ahmethamdidurmus@gmai.com adresine mai ile başvurmalarını ricaederiz.

 420. ahmet hamdi durmuş

  Nis 4, 2013 at 21:17

  Sayın müracaat sahiplerinin dikkatine: İsviçre’de bulunan firmamızın bu ülkedeki inşaat projelerinde görev alacak, yurtdışı tecrübesi olan , bizi mahçup etmeyecek dürüst çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır. Alınacak gruplar: 1- Şantiye şefi Mimar/İnşaat MÜhendisi (Tercihen Almanca bilen) İngilizce Bilen
  2- Harita Topograf (Tercihen Amanca bilen) İgilizce Bilen
  3- Kaba İnşaat Ekibi (iş götürü bedelle verilecektir. Kalıp-demir duvar işleri. YUrtdışında çalışmış, kefil, referans verebilecek)
  4- Formen (tercihen yabancı dil bilen) yurtdışı tecrübeli, kefil referans verebilecek)
  5- Ahçı. YUrtdışı tecrübeli kefil referans verebilecek.
  Birinci grup işimiz Otel-rezidans olup toplam -23-25.000-m2′dir. Seri çalışma ile 6-8- ayda tamamlanacaktır.2. 3. ve devam edecek projelerimiz de olacaktır. Yeterki ekip sağlam ve güvenilir olsun. İlgilenenlerin: ahmethamdidurmus@gmail.com adresine mail ile başvurmalarını rica ederiz.

 421. ahmet yaman

  Nis 5, 2013 at 20:58

  ahmet yaman sanatokulu mezunu elektrik bölümü mezunuyum beton santrali opr ve formrniyim pompacı ekibim var kazakistanda veya başka ülkelerde olabilir yutdışı tecrübem var.tel-0541 391 84 33

 422. rasim

  Nis 5, 2013 at 21:23

  Selam ben rasim usta 15 yıllık yurtdışı 25 yıllık yurt içi deneyimim var kalıp duvar demir inşaat işini benden iyi yapabilecek kimse yok yurt içi yurt dışı ekibimle beraber hazırız bizimle çalışmak ayrıcalıktır tel: 05355044902

 423. hasan ulaş

  Nis 6, 2013 at 18:43

  hasan ulaş marangoz ustasıyım yurtdısında sırketınız bunyesınde calısmak ıstıyorum yurtdısında calısdım 5376110057 .5308664420

 424. Taylan

  Nis 9, 2013 at 23:03

  Ben Taylan 30 yaşındayım Sondaj operatörüyüm 12 senedir derin kuyu sondaj işinde deneyimliyim yurt dışında çalışmak istiyorum 05314982115

 425. savaş

  Nis 10, 2013 at 11:12

  slm ismim savas adana dogumluyum 23 yasında askerlıgımı yaptım yurt dısında heturlu yardımcı olarak calişmak istıyorum yanına yardımcı eleman arayan arkadaşlar arayabılırler beklıyorum

 426. savaş

  Nis 10, 2013 at 11:13

  slm ismim savas adana dogumluyum 23 yasında askerlıgımı yaptım yurt dısında heturlu yardımcı olarak calişmak istıyorum yanına yardımcı eleman arayan arkadaşlar arayabılırler beklıyorum 0546 209 32 94

 427. savaş

  Nis 10, 2013 at 11:14

  savaş :
  slm ismim savas adana dogumluyum 23 yasında askerlıgımı yaptım yurt dısında heturlu yardımcı olarak calişmak istıyorum yanına yardımcı eleman arayan arkadaşlar arayabılırler beklıyorum
  05462093294

 428. veysi

  Nis 12, 2013 at 01:08

  slm ben veysi havalandırma kanal ustasıyım 10 yıllık ve yurt dışı tecrübem var dubai irak afganistan gibi ülkelerde hiç bir firmayı mahcup etmem yeterki sağlam güvenilir bizleri mahcup etmeyecek bir firma olsun 0537 352 56 74 saygılarımla.

  ahmet yaman :
  ahmet yaman sanatokulu mezunu elektrik bölümü mezunuyum beton santrali opr ve formrniyim pompacı ekibim var kazakistanda veya başka ülkelerde olabilir yutdışı tecrübem var.tel-0541 391 84 33

 429. muharrem tören

  Nis 12, 2013 at 04:59

  mrba ismim muharrem Kütahyalıyım 8 senelık gıranıt ve fayans kara sıva ustasıyım yur dışında hiç çalışmadım ama çalışmak istiyorum işçiliğime güvenırım her ülkede çalışırım iğinize teşekkürler

 430. muharrem tören

  Nis 12, 2013 at 05:01

  muharrem tören :mrba ismim muharrem Kütahyalıyım 8 senelık gıranıt ve fayans kara sıva ustasıyım yur dışında hiç çalışmadım ama çalışmak istiyorum işçiliğime güvenırım her ülkede çalışırım ilginize teşekkürler numaram 0534 085 47 86 24 saat acık

 431. Ahmet

  Nis 12, 2013 at 17:20

  Selam
  Tecrubeli Haritaciyim (yirmi yıldan fazla). İrakta topograf ve harita teknikeri ihtiyacı olan şirket ve firmalarla çalışmayı arzu ediyorum. (Aylık ücret beklentisi: 1600 dolar) Hürmetlerimle, Ahmet
  ahmad13752002@yahoo.com
  +964 7706482789 – +98 9119867085

 432. ferhat akkuş

  Nis 12, 2013 at 19:27

  ferhat akkuş slm cezair ırak çok büyük projelerde termik santrallerinde formenlik yaptım çok saglam ekibe sahibim terminasyon tava kablo çekimi bunun yanında elektirigin a.zeye her türlü bilgisine sahibiz hiç bir firmayı bugüne kadar mahcup etmedik bizleride mahcup etmiyecek firma olmasını istiyoruz artı arapça tercümanlıgımızda dahil artı ingilizce ve rusca .tel.05377770947 tlefonlarınızı bekliyoruz

 433. cengiz çıtak

  Nis 12, 2013 at 19:30

  ben cengiz hıyap ve vinç oparatoruyum şuan ırakta çalısıyorum yasım 28 14 senelık şantıyecıyım 3000 tl maas alıyorum ısımde fena degıl ama 3000 tl uzerı maas ve sıgortalı avrupada veya yurtdısında is olursa gelebılırım 07509373059

 434. beytullah

  Nis 13, 2013 at 00:49

  Adres GÜLLÜBAĞLAR MAH HÜRİYET CAD DEMİRÖZÜ SK N 01

  Sürekli Adres

  PENDİK İSTANBUL 0537 330 22 57 0541 846 13 37

  AMAÇ: Bugüne kadar kazanmış olduğum iş deneyimimi daha üst düzeye çıkarabileceğime emin olduğum kuruluşunuzda görev alarak iş tecrübemi devam ettirmek istiyorum
  EĞİTİM: imam hatip lisesi 2000 yılıda bitirdim
  İŞ DENEYİMİ: 2001 bir yılıda sağlamlar inşaata yağcı olarak başladım 2002 yılında yılmazlar inşaata taş ocağında oparatör olarak görev aldım 2003 yılında askerlik görevimi yapmak için ayrıldım
  2005 yılında pusan inşaata hes tünelinde jcb ve loder oparatörü olarak çalıştım 2008 yılında pustiler inşaat kadıköy kartal metrosunda jcb ve loder oparatörü olarak çalıştım 2011 yılında cengiz inşaat ta azerbaycan şemkir de hes tunelinde jcb ve beko oparatörü olarak çalıştım 01 02 2013 tarihinde türkiyeye döndün şu ana boştayım.
  DİLLER: Türkçe, azerice
  BİLGİSAYAR BİLGİSİ: MS Ofis Programları (Word, Excel ve PowerPoint)
  SPSS ve NetSis.
  KİŞİSEL BİLGİLER: Doğum tarihi ve yeri: 05.09.1983, giresun
  Sürücü ehliyeti: Var E VE G

 435. SÜLEYMAN TÜRÜT

  Nis 13, 2013 at 10:08

  SLM 10 YILDIR KALIPÇIYIM 20 KİŞİLİK EKİBİM VAR SİZİNLE YURT İÇİNDE ÇALIŞMAK İSTERİM
  GSM 05076109110

 436. yakup

  Nis 13, 2013 at 11:48

  jcb beko loder operatörüyüm B ve G sınıf ehlıyetım(sertıfıkam )var 9 yıllık pasaporttum var işmakinası,şantıye hayatı ve yurtdısı tecrubbem var sızınlle yurt dısınsda calısmmak ıstıyorrum tlf 0533 330 58 38

 437. hüseyin

  Nis 13, 2013 at 13:54

  AHMET HAMDİ BEYİN DİKATINE 05079676276 TELİM VE MESNEM yol_yolcunundur@hotmail.com

 438. görgün gültin

  Nis 15, 2013 at 13:30

  35 yaşındayım 23yıllık marangoz mobilya ustasıyım.seramik döşeme plastik boyada da uzmanım ayrıca teknik konularda çok başarılıyım elektrik su tasisatı alçı dekor vs.yurtdışında çalışmak istiyorum.ilgilenenler için numaram 05517211744 numaram

 439. recep akdaş

  Nis 15, 2013 at 13:57

  selamün aleyküm 40 yıllık sulu yemek ve tatlı ustasıyım tsk öğrenci yurdundan emekliyim beş yıldır cezayirde şantiyede aşçı başılık yaptım şu an boştayım acil iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum hayırlı günler 0539 441 45 10

 440. besir deniz

  Nis 15, 2013 at 14:01

  SLM ben besir deniz tunus ta yasayan bir turk vatandasiyim 6 senedir tunus ta yasiyorum burda bir kac tane turk sirketlerinde calismisligim vardir cok iyi turkce ve arapca olmak uzere tercumanlik deneyimimd vardir eger ihtiyaciniz olursa beni bu numaradan bulabilirsiniz 0021623664779

 441. Bünyamin

  Nis 16, 2013 at 14:30

  Selam 25 yıllık tecrübeli inşaat demircisiyim yurtdışında çalışmak istiyorum afrika ülkeleri tercihimdir tel +905372542755

 442. abdulkadir

  Nis 16, 2013 at 23:38

  selam ben abdulkadir kaya: 34 yaşındayim 19 yıldır MOBİLYA TASARIMDA calışıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum mobilya +oyma 0536 695 11 80

 443. murat arçun

  Nis 17, 2013 at 02:56

  meraba ben murat 30 yıllık elektrikçiyim daha önce iki firmayla rusyada çalıştım tekrar yurtdışında çalışmak istiyorum ustalık belgem var tel.0544.710.30.92

 444. kaan

  Nis 17, 2013 at 13:16

  selam ben özkan 27 yaşındayım 9 yıllık sıhhı tesısat tecrubem var yurt dısında hıc bulunmadım ama çalısmak ısterım tercıhım rusya sovyetler ulkelerı tercıhımdır ) ılgınıze (0544 947 77 87)

 445. halil sözkesen

  Nis 17, 2013 at 16:00

  selamün aleyküm ben halil sözkesen yurtdışı elektirik ustası olarak calışmaktayım şüan için türkiyede işaraktayim ilgililerin bilgisine tel 0530 938 16 12

 446. halil sözkesen

  Nis 17, 2013 at 16:02

  selamün aleyküm ben halil sözkesen yurtdışı elektirik ustası olarak calışmaktayım şüan için türkiyede işaraktayim ilgililerin bilgisine tel 0530 938 16 12
  e mail handsome_halil60@hotmail.com

 447. ciwan

  Nis 17, 2013 at 17:35

  slm ben ciwan alcı boya ustasıyım 13 yıldr bu işi yapiyorum tercihim farketmes Gsm 0542 389 96 96

 448. serkan

  Nis 18, 2013 at 19:03

  slm ben serkan aşçıyım yurtdışında calişmak istıyorum deneyımliyim belgem var şantiyelerde caliştım 8 yıldır bekarım yaş 28 tlf no 05394309382 sayğı ve sevğilerimle

 449. Cumali

  Nis 18, 2013 at 19:03

  Adım Cumali Kılıç. 1981 Kahramanmaraş Elbistan doğumluyum. 14 yıllık kalıp ustalığım var. yurtdışın da çalışmak istiyorum. İlgilenen şirketlere.. Numaram : 0544 461 67 56

 450. ramazan

  Nis 18, 2013 at 22:10

  slm arkadalar bende yurtdısına calısmak ıstıyorum ozellıkle rusya olursa yardımcı olacak arkadaslar arasın lutven 05308292578 ne ıs olursa yaparım

 451. hüseyin

  Nis 19, 2013 at 00:03

  HÜSEYİN 23 YIL İ.NŞ İNŞAT DEMİRCISIYİM 4 ÜLKEDE ÇALİŞTIM LİBYA RUSYA ALMANYA İRAK PIROJE OKURUM İLGİLENLERİN DİKATINE 0232 782 73 34

 452. mehmet

  Nis 19, 2013 at 10:56

  Merhabalar, ben Fransızca/türkçe yeminli tercümanım. yurt dışı tercübem var, inşaat terimlerini iyi bilmekteyim acil iş arıyorum.

 453. mehmet

  Nis 19, 2013 at 10:58

  Merhabalar, ben Fransızca/türkçe yeminli tercümanım. yurt dışı tercübem var, inşaat terimlerini iyi bilmekteyim acil iş arıyorum.
  0537 8120598

 454. adem tuna

  Nis 23, 2013 at 00:11

  ahmet hamdi bey benim mesleğim aşcılık daha önce yurt dışında türkmenistanda aşçı olarak çalışmıştım şuan boştayım yurt dışında tekrar çalışmak istiyorum sadece aşcılık değil serbest meslek olarakta çalışabilirim bana bu numaradan ulaşabilirsiniz tel:0536 892 60 24 den ulaşabilirsin mesajıma cvp bekliyorum arayıp bilgilendiriseniz sevinirim saygılarımla adem tuna

 455. osman küçük

  Nis 23, 2013 at 20:34

  kaynak ustasıyım ve gazaltı normal kaynak demir doğrama aclen işe iğtiyacım var yurt dışı neresi olursa olsun farketmez 5357224383

 456. Bülent

  Nis 23, 2013 at 22:17

  yurt dışı ve yurt içi biçok projede formenlik yaptım ve kaba inşaatta deneyimli ekibe sahibim.sağlam işte sağlam ekiple varım
  05365497363

 457. hakan

  Nis 24, 2013 at 12:57

  mrhaba ahmet bey ben kayserıden hakan benım yabancı dılım almanca yurt dısı deneyımım var kayserıde onde gelen ınsaat fırmalarında ınsaat kalfası olarak gorev yaptım almancayı cok ıyı derece konusur ve yazarım bana ulasırsanız sevınırım 05353379189

 458. hanifi

  Nis 24, 2013 at 16:35

  20 yıllık tesisat tercübem var ısıtmanın hertürü yerden ıstma, mobil ısıtma, sıhhhi tesisat pissu, temizsu, gaz hattı içtesisat kazandairesi. proje okuma gibi her türlü tesisat işleri itinaile yapılır.yurt dışında tercübem yok denemek isterim 05364632965

 459. ÖNDER ÇALIŞKAN

  Nis 24, 2013 at 18:56

  ENDÜSTRİYEL ZEMİN KONUSUNDA YURT İÇİ VE YURT DIŞI PROJELERİZDE BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ…..ÇALIŞKAN İNŞ..END.. ZEM..SİS..SAN. TİC. LTD.ŞTİ.. TEL:0216 456 70 95/0532 615 77 18

 460. ÖNDER ÇALIŞKAN

  Nis 24, 2013 at 18:58

  ENDÜSTRİYEL ZEMİN KONUSUNDA YURT İÇİ VE YURT DIŞI PROJELERİZDE BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ…..ÇALIŞKAN İNŞ..END.. ZEM..SİS..SAN. TİC. LTD.ŞTİ.. TEL:0216 456 70 95/0532 615 77 18 önder ÇALIŞKAN

 461. ÖNDER ÇALIŞKAN

  Nis 24, 2013 at 19:01

  25 YILLIK TECRÜBE ÇALIŞKAN ZEMİN…YOL SAHA BETON İŞLERİ, YÜZEYSERTLEŞTİRİCİ ŞAP UYGULAMALARI,EPOKSİ KAPLAMALARI,,,TÜM PROJELERİZDE 10 MİLYON METREKARE REFERANSIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ…MERKEZ:ATAŞEHİR/ İSTANBUL…TEL:0216 456 70 95/ 0532 615 77 18

 462. bayram oylum

  Nis 25, 2013 at 14:54

  G EHLİYETLİ ESKAVATÖR JCB LODER OPARATÖRUM BUYUK FIRMALARDA YURT DIŞINDA CALIŞTIM GENE YURT DIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUM CEP 0545 306 07 51

 463. bayram oylum

  Nis 25, 2013 at 14:54

  bayram oylum :
  G EHLİYETLİ ESKAVATÖR JCB LODER OPARATÖRUM BUYUK FIRMALARDA YURT DIŞINDA CALIŞTIM GENE YURT DIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUM CEP 0545 306 07 51

 464. hikmet bayındır

  Nis 25, 2013 at 16:30

  merhaba..ben inşaat teknikeriyim genellikle saha organizasyonu ve ekip olarak yurtdışı projeleri uygulamalarını yaparım proje okumam ve uygulamam iyidir mimari ve statik projelerini hem çizimlerini ve sahada ve ofista uygulamasını yaparım ilgilenen firmalara ve taşaeron firmalarına bilgilerimle arz ederim….cep.05312594588

 465. atila asanatucu

  Nis 25, 2013 at 17:52

  catı cepe işleri yapmaktayım .yurt dışından yeni geldim aynı zamanda alcıpan ve betopan montajı yapmaktayım .bakır ve cinko ve kenet yapımı yapmaktayım proje bazında calışmak isterim gerektiğinde ekip kuabilirim . TEL 05346122214

 466. ahmet

  Nis 26, 2013 at 02:11

  slm ben ahmet 22 yıllık oto kaportacı ustasıyım gaz altı kaynagı elektirik kaynagı oksijen kaynagı sarıcusi3kaynaklarından çok bilgiliyimdir.E sınıfı ehliyetim var yurt dışında çalışmama herhangi bir engelim yok ayrıca iyi bir sürücüyümdür.

 467. ahmet

  Nis 26, 2013 at 02:12

  slm ben ahmet 22 yıllık oto kaportacı ustasıyım gaz altı kaynagı elektirik kaynagı oksijen kaynagı sarıcusi3kaynaklarından çok bilgiliyimdir.E sınıfı ehliyetim var yurt dışında çalışmama herhangi bir engelim yok ayrıca iyi bir sürücüyümdür. 0542 515 18 84. ayrıca kürtçe zazaca ve ingilizce dil bilgilerine sahibim.

 468. rustem

  Nis 27, 2013 at 11:43

  selam adım rustem rusyada çalısdım ankarada ısdanbulda nevsehirde havalandırma usdasıyım ısımısevıyorum para sorun degıl erseye ayak uydururum calısmaya ıgtacım var benımle ılgılencek firmalar arıyorum tercım yurd dıs ı numaram 05424219226

 469. murat

  Nis 27, 2013 at 15:35

  slm:35 yaşındayım.damperli kamyon ve mikser şoförüyüm.2.5 yıl fas,ta çalıştım doğuş inşaatta (ento osmancık,usaş artvin,akın beton bodrum,şimşekler sivas çalışmış olduğum yerler ve inşaat firmaları…5347428101

 470. mahmut aytaç

  Nis 27, 2013 at 15:36

  selamun aleykum arkadaşlar ben pek bu yazşmalardan faydalanacagmızı tahmin etmyorum sogutma klma bakım montaj işleri yapmaktayım yurt dışı iş aryorum endüstriyel buz maknaları ımalat bakım yaparım sayglarmla mahmut aytaç tel 05337600792

 471. yüksel

  Nis 27, 2013 at 22:45

  selam ben trükmensitanda 4 yıl mopbilya cilacısı olarak görev yaptım sizinlede çalışmak isterim saygılar pasoportum var 0536 590 9074

 472. SEMİH KURTAŞ

  Nis 29, 2013 at 12:16

  BEN ELEKTRİK SU TESİSATI DEMİR DOĞRAMA İŞLERİ YAPIYORUM TÜRKİYE İSTANBULDA YAŞIYORUM YURTDIŞINA ÇIKMAK İSTİYORUM DİPLOMAM YOK ÇEKİŞRDEKTEN YETİŞMEYİM 05367803234

 473. zafer

  Nis 29, 2013 at 17:08

  kalıp ve demırcı ekıbım var yurtdışından iş arıyorum 0534 478 01 31

 474. mustafa

  Nis 29, 2013 at 19:45

  meralar ben tır şoförü mustafa 9 yıldır şoför üm yaş 30 yurtdışında çalışmak istiyorum harfiyat işinde tercübem bulunmaktadır 05423743446

 475. Mahmut öz

  Nis 30, 2013 at 09:38

  Merhabalar ben her işte çalışabilirim diyebilecek ve asıl mesleğm ahçılık garsonluk ve bargilecilktir yurtdışında ulaşmak isteyen bi firmayla sorunsuz çalışabilirm ilginize tşkler kolay gelsn 0546 5834673

 476. abdulkerim

  Nis 30, 2013 at 20:01

  GRANİT KUP TAŞ USTASIYIM AYNI ZAMANDA MERMER ULUK BURDUR VE PARKE İŞİNİ EKIBIMLE BIRLIKTE YAPARIZ ITINAYLA İŞİNİZİ YAPARRIZ 0 YILLIK TERCUBEMLE TELL 05388607544

 477. Mustafa

  May 1, 2013 at 01:06

  Adım: mustafa altınkaya
  mesLegim dönerci ve 25 senedir profesyöneL olarak calısıyrum
  yurt dışında döner ustası üzerine iş arıyorum.
  Ve caLışacagım yer BERLİN tercihimdir.
  beni 05436126128 ve 05367344947 numaralarından ulaşabilirsiniz

  Emek olmadan yemek olmaz 🙂

 478. erhan öztürk

  May 1, 2013 at 02:23

  adım erhan özturk .ne ıs olursa yaparım bulunduğum ortamdan sıkıldım yasım 23 yalnız yasıyorum.yurt dısında calısmak ıstıyorum acık lıse makına bolumu siensi okuyorum turkıyede askarı ucretle kendıme bır hayat kuramıyacağımı anladığım ıcın yurt dısına cıkmaya karar verdım ılgılenen olursa memnun olurum ….0531 666 73 51

 479. zeki.KOÇAK

  May 1, 2013 at 13:31

  merhabalar.emekli elektirik.ustasıyım.uzmanlık.alanım.elektırofikasyon.elektirik.kumanad.ve.tüm.elektiriksel.aksamlar.belgelerim.ekat.ustalık.elektirik.ehliyet.8.aylık.elektirik.8.ay.elektırıonik.setefikalarım.var.şema.çizim.ve.şema.okuma.bilgim.var.çalıştığım.firma.kiska.kom.ankara.istanbul.elektirikli.hızlı.tren.tunel.şantiyesi.kınık.tuneli.05069976283.

 480. zeki.KOÇAK

  May 1, 2013 at 13:35

  zeki koçak.gsm.05069976283.

 481. halil candan

  May 1, 2013 at 20:26

  merhaba ben halil elektrikçiyim ıraktan yeni geldim boştayım işe ihtiyacım var yurt dışı tecrübem arapça biliyorum saygılar tel 0541 9120440

 482. Kemal123

  May 1, 2013 at 21:51

  Mrb adım Kemal yaşım 32 istanbuldan döner ve kebap ustasıyım yurtdışı deneyimim var yurt dışında çalışmak istiyorum irtibat tel 05071238801

 483. yüksel

  May 3, 2013 at 17:03

  selam ben yüksel. türkmenistanda 4 yık mobilya cilacısı olarak görev yaptım sizinlede çalışmak isterim pasoportum var saygılar 0536 590 9074

 484. sedat

  May 3, 2013 at 22:30

  arap ulkerınde satın alma ısı yaptım.deneyım ve feferans mevcuttur. cok ıyı derecede arapca orta derecede ıngılızce ve almanca dılı vardır.saygılarımla.

 485. ali DÖNMEZ

  May 4, 2013 at 00:56

  slm ben ali malatyadan 04/03/1970 dogumluyum işmakşnaları oparatörü olarak 1987 tarihinde başladım 24 yıllık çalışma hayatım var şantiyelerde yaklaşık 10 ıldır formen olarak çalışıyorum libyada 3 yıl çalıştım makina formeni olarak bütün iş makinalarını kulanıyrum yol formeni saha formeni olarak çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum tel 0536 02 02 608 ev 0422 361 35 76

 486. ÖZDAL DOLU

  May 4, 2013 at 14:27

  MERHABA BEN ÖZDAL DOLU YURDIŞINDA İŞ ARYORUM MESLEYİM AHÇILIK 19 YILDIR BU MESLEYİ YAPIYORUM MERSİNDE OTURUYORUM

 487. ali kızıldag

  May 4, 2013 at 19:46

  meraba ahmet bey ben ali rusyada çalıştım 1985 yılından beri kalıp demir ustası olarak çalıştım 05415686794 numaram bu aramanızı bekliyorum

 488. c.ali

  May 4, 2013 at 23:24

  boru hattı formeni..
  izole ,dizgi.
  arapça,ingilizce
  saudi ehliyet mevcut
  irtibat tl: 00966533121582.

 489. kadir

  May 8, 2013 at 16:47

  mrba. ismim KADİR MANİSA da oturuyorum SIHHİ TESİSAT KALOFİFER işi yapıyorum yasım 22…. 8 senelik tecrübem var 05392837361 şimdiden çok teşekkür edrim

 490. yaman

  May 8, 2013 at 23:21

  15 yıllık elektrik otmasyon teknikeriyim
  fabrika ve makına otmasyon işi için yurt dışında çalışmak istiyorum ekat (kuvvetli akım tesislerinde yüksek gerilim altında çalışma belgesi) belgem ve o.g teçrubem vardır
  edal3045@hotmail.com

 491. mehmey yavuz

  May 11, 2013 at 01:31

  arkadaşlar ben mehmet yavuz ben ve 7 arkadaşim ile yapabilecegimiz iş mekanik sıhhitesisat ustasıyız sipring montaj kapring motaj galvaniz montaj ısıtma sğutma hat upvc spvc hdp vizyon kaynak elektro kaynak pprc pvc vitrifiye montaj kromaj montaj alt yapı borulama ve yurtdışında çalışmak istiyoruz en azı 7 yıllık deneyimli ustalar esnek mesai saat lerine arkadaşlarla iyi gecinmeye özen gösteren bir ekip 05346457329 mhmetyvz@hotmail.com

 492. hakan leba

  May 11, 2013 at 15:14

  Selam Ben Çatı Montaj Usatasıyım YutrDışında Çalışmakİsdiyorum Yardımcı Olursanız Sewinirim Telim 05314362425 Saygılarla.

 493. mustafa akdemir

  May 11, 2013 at 17:11

  ben mustafa akdemir işaat saha kalfasıyım yut tışınta calışmak istiyorum temir kalıb yut tışi tercübem 25 sene arabca iyi konuşuyorum inkilzcem az 1960 trabzon akcaapat toğumluyum şuan boşum ceb 05344416054 ılkılilere teşekür eterim 11/05/2013
  basabortum 10 senelık suan hazırım ilkililere teşekür eterim

 494. cemal

  May 12, 2013 at 16:08

  merhaba cemal bekoloder operatörüyüm b +g sınıfı ehliyetim var yurtdışı veya yurt içi olabilir çalışmak istiyorum acil tel 05357762704

 495. faik targaoglu

  May 14, 2013 at 12:27

  merhaba ben faik targaoglu 35 senelık greyder operatöruyum 20 sene yurtdısı tecrubem vardır yenı ıraktan geldım iş arıyorum saygılarımla

  tel:05427288522
  tel:05427881136

 496. NURI

  May 14, 2013 at 12:45

  MERHABA BEN NURI AKYOL FRANSADAN INSAATIN HER BOLUMUNDEN ANLAMAKTAYIM FRANSIZCA DILIM VAR IYI KONUSURUM KENDI HESABIMA CALISTIM SENELERCE IS ARIYORUM TELEFONUM 00 33 7 53 18 16 45 TESEKURLER AYNI ZAMANDA TOGO ULKESINDE KAT KARSILIGI ARSASINA INSAAT YAPTIRACAK BIR MILLET VEKILI VAR EGER ILGILENIRSENIZ BENI ARAYA BILIRSINIZ

 497. mehmetcevat

  May 14, 2013 at 15:58

  mekanik yağcı ve yağ operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum mekanik araç bakımıda yapabilirim cevabınızı bekliyorum

 498. İsmail BELEN

  May 14, 2013 at 16:16

  Merbaha Ben İsmail BELEN LODER YÜKLEYİCİ OPERATÖRÜYÜM Caterpillar , KOMATSU,KAWASAKİ YÜKLEYİCİ KEPÇE
  TEL NO : 0539 860 31 60

 499. Aydamır

  May 14, 2013 at 20:32

  merhabalar ben aydemir afkanistanda rusyada libyada fırmalarda çalıstm kalıpcı ve duvarda calısmaktaym turkıyede sigorta gosteren her sırkette calısmaya hazırım

 500. Aydamır

  May 14, 2013 at 20:33

  05316708716

 501. Aydamır

  May 14, 2013 at 20:33

  05316708716

 502. Aydamır

  May 14, 2013 at 20:35

  10 yıllık pasaportum wardır

 503. atila

  May 15, 2013 at 03:42

  slm su anda fransada 30 senedir calisiyorum ;fransizca ve ispanyolca konusurum ;insaat seflik yapiyorum insaatin a dan z yi bilirim ;satis ;alis :organisayon muhasebe ,beton arme :afrika kitasinda calismak istiyorum fas ;cezayir oncelik

 504. mustafa kara

  May 15, 2013 at 14:03

  mrb
  vinç operatörüyüm vinç forklif belgeleri mevcut EDGA2 SINIFIM EHLİYETİM VAR
  5548756310

 505. abdullah baykal

  May 15, 2013 at 15:04

  hayırlı işler adım abdullah baykal 36 yaşındayım22senedir klima işi vrf montajı ile uğraşıyorum yurt dışı tecrübem var rusyada dünyanın her yerinde çalışırım güvenli ve maaşı uygun olursa ekipte kurarım izmirde ikamet ediyorum saygılar hayırlı işler tel 5369674840

 506. ismet kılıç

  May 15, 2013 at 16:01

  lastikli yükleyici loder operatörüyüm uzun yıllardır bu sektördeyim sağlam bir firmada çalışmak istiyorum …………05433063238

 507. mustafa pembe

  May 15, 2013 at 18:57

  iyi gunler ben 21 yildir yurt disinda avrupa ve arap ulkelerinde tasaron firma olarak gorev yapmaktayim,21 yilda 16 degisik ulkede ekip olarak gorev yaptik, insaat uzerine avrupa sistemi calismaktayiz, insaatin temel kalip beton her turlu insaat dalinda uzmaniz su an insaat alaninda ve ic tasarimda toplam 84 personal bulunmaktadir pasaport ve vize sorunumuz yoktur her ulkede calisma iznimiz vardir ilginize duyrulur. casa_de_lux@hotmail.com

 508. mehmet

  May 16, 2013 at 13:54

  merhaba ben hertürlü cepce ekskavatör caterpıler ve operatörüyüm ve ayreten şöförlüğümde var su tesisatı işde çok iyi biliyorum ve su tesisatı ustalık belgemde var yurt dışında çalışmak istiyorum cevabınızı bekliyorum
  ayrıca formenlikte yapabilirim. tel 0541.634.46. 85

 509. gökçen yılmaz

  May 16, 2013 at 16:51

  merhabalar ben gökçen yılmaz ben beton santral operetorüyüm yurt dışı tercubem var şuan iş arıyorum iki yılık pasaportum var telf 0533 217 74 49

 510. muammer koç

  May 17, 2013 at 11:47

  08/12/1972 dogmlu kocaeli izmit kartepe ikamet meslek lise terk formenlik yapıyorum son olarak soocide iş bitmi 05/07 de döndün cep 05416780861

 511. ömer

  May 17, 2013 at 23:35

  merhabalar ben sivastan ömer öztürk inşaat kalıpcı ustasıyım ve pilanproje dahil yurtdışı tecrübem var daha önce yurt dışında calıştım 3 yıl dubaide sudi oger şirketinde calıştım ve ırakta 1 yıl calıştım ve 2 rusya soçhede calıştım haznedar oglu şirketinde 1984 dogumluyum pasaportum hazır günü var 2 yılık sizinle yurtdışında calışmak istiyorum sizden haber bekliyorum evliyim 2 cocugum var calışmaya ihtiyacım var yurtdışına cıkmak için hiç bir engelim yok lütfen iyi haberler bekliyom ÖMER ÖZTÜRK TEL 0553 483 25 42 SAYGILAR

 512. hayrettin koc

  May 18, 2013 at 00:12

  KALIPCI KALFASIYIM 20 YILLIK DERCUPEM VAR EKİPİM VAR RUSYADA COK CALIŞTIM RUSCAM VAR TEL 0532 635 86 51

 513. Bülent Holat

  May 18, 2013 at 16:56

  Kalıp duvar ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum Tel:05358469202

 514. abdurrahman

  May 18, 2013 at 20:07

  slm ben abdurrahman k maraş lıyım dış cephe çatı asma tavan usdasıyım ekip olarak hazırız 05376689808…..

 515. ugur topal

  May 19, 2013 at 03:59

  yaglı boya ustasıyım ayrıca matbacıyım mücellit ve yatık ofsetde çalışabilirim bekçilik yapabilirim yurt dışındaki işlere açıgım 0554 658 39 15

 516. ibrahimpolat

  May 19, 2013 at 14:28

  slm ben seramik ve sıva ustasıyım bende kıbrıs ve kuzey ırak ve rusya ve rum turkiye geneli üzkar ve ılgın bucak gsm 0532 740 87 65 yurtdişinda çakişmak istıyom saygılarımla

 517. ibrahimpolat

  May 19, 2013 at 14:30

  ibrahim polat gsm yanliş oldu şimdi düzetiyom cep 0532 710 87 65

 518. nihat gültekin

  May 19, 2013 at 17:15

  yurd dışı tercübeye sahibim yurd dışında çalışmak istiyorum 05336334498

 519. nihat gültekin

  May 19, 2013 at 17:21

  selamun aleyküm 1964 doğumluyum orduluyum evli üççocuk babasıyım çalışmaya çok ihtiyacımvar inşallah ararsınız 05336334498

 520. memet taşkın

  May 20, 2013 at 14:07

  Merhaba ben demirci kalfasıyım ekibim var şuan kalıpcı kalfasıda ekibiyle boşta belgeli işbitirimlerimiz veya şeflerimiz refaransımız olur veya calıştığımız firmalar.0 536 777 10 31

 521. mustafa aktemir

  May 20, 2013 at 21:48

  merhaba ben mustafa akdemir işaat saha formeniyim yurtışıntacalışmak istiyorum terciğım turkmenistan kalb temir ve ince işlreler formenlığı yabtım dercübem 25 sene şuan boşum 10 senelık basabortum var 1960 trabzon toğumluyum ılkılılere teşegür eterimceb 05344416054 20/05/2013hayirliolur

 522. ömer polat

  May 21, 2013 at 00:47

  süleyman aydın :
  slm ahmet ben 30 yıllık soguk demirciyim yurtdışı tecrübem var isterseniz sizlerle çalışırım05417294288

 523. ömer polat

  May 21, 2013 at 00:48

  yurtdışı demirci arayanlar 05417294288 arayın

 524. emin kılınç

  May 21, 2013 at 11:42

  merhaba ben emin kılınç dış cephe cam alumüyum ustasıyım 12 yıldır yurt dısında calısıyorum rusya türkmenistan kazakistan azerbaycan özbekistan iran libya katar ırak 27 11 1973 dogum cep 0534 596 21 91

 525. hakan

  May 21, 2013 at 12:07

  merhabe yaşım 25. POLİETİLEN boru kaynak ustasıyım ayrıca elektrik işlerınden’de anlarım yurt dışı tecrubem vardır 5398895919 21/05/2013

 526. hamit

  May 21, 2013 at 21:52

  merhaba yaşım 44 pide ustasıyım arabistana gidebilirim çok seviirim 05359383262

 527. abdullah tomak

  May 22, 2013 at 17:50

  ben gemilerde reyis ve pompacı olarak 10 senedir calışıyorum ancak denizden bıtım yurt dışında internet telefon olanbir ortamda çalışmak istiyorum inşaat işinden anlıyorum özellilke kalıp ve demir baglama birde vinç kullanabiliyorum tel: 0532 330 28 15

 528. uraz

  May 22, 2013 at 23:33

  selam ben bursadan uraz iskeder ustasıyım yurdışana çıkmak istiyorum ayrıca soguk meze sıcak meze ustasıyım pide lahmacun ızgara tavuk döner et döner hata şu an bursanaın en ünlü işkenderin icat oldugu dükkanda cevat iskederde çalışıyorum ekip te kura bilirim bu lezeti yurtdışına taşımak istiyen veya iskeder dükkanı yapmak isteyen iş verenler arasın lütfen ciddi olmuyan arkadaşlar aramasın

 529. uraz

  May 22, 2013 at 23:39

  telefon: 05074738800

 530. cihansah

  May 23, 2013 at 21:14

  Name/Surname

  Cihanşah CAN
  Sex
  Male
  Date Of Birth

  01-01-1965
  Veteran Status
  Done
  Driver’s License B
  Marital Status Maried
  Phone Number CEP 534 663 35 37
  Home Address
  Educational Status
  E-MAİL TUNCELİ NAMIK KEMAL MESLEK LİSESİ MEZUNU canlafarge@hotmail.com
  EXPERİENCE
  FİRM Name Department Input Date Output Date
  Leaving Reason
  YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. KANDAHAR-HERAT /AFGANİSTAN
  Construction
  Lab.Response January 2010 August 2010 Business ended
  ULUSAL HAZIR BETON TESİSİ-KOCAELİ Concrete
  Lab.Response May 2007 February 2009 Passing To YÜKSEL İNŞAAT
  KAVANLAR HAZIR BETON KOCAELİ TESİSİ Concrete
  Lab.Response September 2002 May 2007 Passing To ULSAL BETON
  TEKFEN İNŞAAT A.Ş. BOĞUÇAR-VARONAJ TOPLU KONUT PROJESİ-RUSYA
  Lab.Technician January 1998 August 2002 Business ended
  NUROL – MESA A.Ş.Project Of BAHÇE ŞEHİR KONUT -İSTANBUL
  Lab.Response October 1993 February 1997 Business ended
  NOTES. (1)I BEGAN İGL STFA JV.KINALI SAKRYA AUTO ROAD CONSTRUCTION PROJECT LABORATORY SAKRYA AS ASSISTANT IN 1988-1993.LEAVING REASON WAS BUSSINESS ENDED. (2) J.V.İTALYAN STRADE TORNO-ERG Karakaya Dam POWER PLANT CONSTRUCTION JOINT VENTURE HES LABORANT IN CONCRETE IN 1984 I STARTED IN WORK. I QUIT MY JOB IN 1986 AND I SPLIT UP TO COMPLETE MY HOMELAND MISSION.
  I STARTED TO WORK AS THE CHIEF OF LAFARGE CEMENT CONCRETE LABORATORY IRAQ SULEYMANIYE IN 31.08.2010.STILL

 531. erol duman meseğim kompozit v giydime cephe ihtiyac olursa ekip olusur tlf 05397151797

  May 23, 2013 at 22:29

  erol duman mesleğim kompozit v giydirme cephe ihtiyac olursa ekip olusur tlf 05397151797

 532. yusuf dinç

  May 23, 2013 at 22:45

  bende iş arıyorummm benii arayabilirsn çep 0532 450 54 41 hemen bekliyoruzzzzzzzzzz

 533. emrah

  May 24, 2013 at 10:33

  Ben emrah jcb operatoruyum 6yil türktelekomda calistim yurtdisinda hic calismadim simdi yurtdisinda calismak istiyorum 1992 dogumluyum 0545 219 02 32

 534. hakan alpat

  May 25, 2013 at 14:22

  bn kaportacıyım yurt dışına gitmek istiyorum iş hayıtımı her hangi bi ülkede devam ettireceğim yaşım 20 cvp verirseniz sevinirim

 535. mesut

  May 25, 2013 at 20:32

  mrb torna tesfiye kalıp bölümü kaynak cıvata imalatında 22 yıllık iş tecrübem var 10 yıldırda ustabasılık yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum saygılarımla 0555 515 07 39

 536. mesut

  May 25, 2013 at 20:33

  mrb torna tesfiye kalıp bölümü kaynak cıvata imalatında 22 yıllık iş tecrübem var 10 yıldırda ustabasılık yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum saygılarımla 0555 515 07 39 makina bakım onarım bilgim vardır

 537. asım bayar

  May 26, 2013 at 12:12

  asım bayar tercübe tünel kalıp ve demir inşaatları denim ekip arayanlar götürü çalışırız
  20 yıl törcübem var mesa ağağaolu ayık ankara park oran işinide çalıştım tel05327470178

 538. denizayhan

  May 26, 2013 at 14:27

  selam ben denizayhan soylu ic mimarim yurtdisi deneyimim var 12 yildir rusya italya bolgelerinde calistim .ingilizce .italyanca .rusca bilirim fiyat uygun olursa calismak isterim…..denizayhansoylu@mail.ru……combattente@hotmail.by…

 539. muharrem yağcı

  May 27, 2013 at 14:08

  merhabalar demirci ve kalıpcı ekibi olarak şuan boştayız yurtdışı calışmalarımız coktur işbitirimlerimiz ve bonservislerimiz vardır .tel. 0536 777 10 31

 540. adnan calbay

  May 27, 2013 at 17:05

  merhaba ben adnan ben beton finişer(wirtgen) oparatörü loder ve forklift oparatörü belgesine sahibim yurt dışında sizle calışmak istiyorum tlf 05427872171 teşekürederim

 541. veysel

  May 30, 2013 at 01:32

  10 yıllık yurtdışı sıhhi tesisat iş tecrübem var değerlendirirseniz sevinirim
  tel,05363056083

 542. hakan

  May 30, 2013 at 11:41

  POLİETİLEN boru kaynak (alın kaynak)
  ustasıyım ayrıca elektrik işlerınden’de anlarım yurt
  dışı tecrubem vardır
  5398895919
  30/05/2013

 543. osman aslan

  May 31, 2013 at 15:38

  slm osman aslan mermer ustasıyım cephe döseme ıhtıyac varsa ekıp olusur tlf 05315030566 umman tlf
  95886646

 544. Erdal TURKCAN

  Haz 1, 2013 at 11:11

  merhaba Erdal TURKCAN 15 sene ingilterede kaldim iyi derecede ingilizce biliyorum 05075369783

 545. mehmet

  Haz 1, 2013 at 12:40

  Merhabalar, Fransızcam okuma yazma anadilim seviyesindedir çok iyidir. Arabcam normal, 4 yıl Cezayir tercübem var ve 2 yıl tunus, Tercüman veya diğer acil iş aramaktayım. 05378120598

 546. mesut

  Haz 1, 2013 at 18:48

  mrb torna tesviye kalıp mezunu ve cıvata istasyonlu 4 vuruşlu makinalarda çalıştım en son 10 yıldırda ustabasılık yapıyorum yurt dısında iş arıyorum makina bakım işileri
  bariyer cıvataları enerji nakil hatlarında kullanılan daldırma galvanizli cıvatalar ortadogunun yeniden insaa ediliyor çook yüksek potansiyeli olan bir iş yatırım düşünenler için kar marjı yüksek bir iş.0555 515 07 39 mesutcetinkaya42@hotmail.com

 547. murat

  Haz 2, 2013 at 11:08

  Beton pompa oparatörü ” ve kule vinç oparatörü –murat canruh tel . 05378548520 – 05395539013 bu meslekten -26 – yıldır çalışıyorum kulandığım makinlar — şiving – putmayıster – cifa – rayık – sermaç – junjın–mobil beton pompa da- ve sabit beton pompa da -yüksek kat kule beton pompasın da çalıştım ” viç liper ve sima kulandım “Rusiyada – 10 – yıl çalıştım ” kontek inşaat -moskova da – kalin gırat ve hanti mansiski de ” Cenk inşaata- sent petresburg da -Antyapı inşaat ta çalıştım moskova da – Libiyada STFA inşat ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım ayrıca – forklif ve – hiyap kulanırım ve beton pompa ” arzalar konusunda ustayım arzayı kendim giderebiliyorum daha önce arza konusunda – servislerde kurs aldım ,, E – ve – G – SINIFI sürücü belgem var hidrolik ve mekanik konusunda ustayım — oTo eletirik konusunda tercübeliyim işi arıyorum

 548. ilhami aydın

  Haz 2, 2013 at 11:32

  ankara dışkapı yıba çarşısı MEB pratik sanat okulu 1972.1974. elektirik kaynağı metal işleri bölümü mezunu İŞ TECRUBESİ 1.caca ısı makine sanayi 2.yıl 1974. 1975. 2.treysan tıreyler sanayi kazanköy ankara 2.yıl 1979.1980. 3.çukurova 8 .yıl 1980. 1988. 4. borusan 5.yıl 1994. 1999. 5. aydın makina da 5.yıl formenlik 2000. 2005. kendi isteğimle ayrıldım ırak kut şehrine gittim su deposu ve boru kaynak işleri kırkgünde bitirdim yurda döndüm üç ay sonra ırak badra şehrine gittim iş makinası şase ve kova kırık çivata işlerini yirmi günde bitirdim yurda döndüm ilgilenlerin dikkatine 0506.8718725

 549. m. ali yuksel

  Haz 2, 2013 at 11:51

  slm ben ali biz 6 kişiyiz meslek boru kaynağı catı işleri demir doğrama pvc kapı pencere işleri elyetimiz var uzun araç işinize talipiz taha önce kazakiztan rusya ırakta calıştık göturu de alıyoruz saygılar reveras vere biliriz teşekurler 05382822585 05326586886

 550. kemal

  Haz 2, 2013 at 19:33

  6 yıllık eskavatör oparatörüm iş arıyorum 5548566183

 551. ali aksoy

  Haz 3, 2013 at 13:03

  merhaba gazaltı kaynakçısıyım kepçe kovası imalat artı çatı işleri tecrübeliyim yur dışında çalışmak istiyorum cep:05457904306

 552. Lütfi

  Haz 3, 2013 at 15:05

  merhaba ahmet bey.iyi derecede.almanca biliyorum beton kesme dolgu.ve fayans derz dolgu usatasıyım . Lütfi kılınç 0534 600 2947

 553. Lütfi

  Haz 3, 2013 at 15:07

  Lütfi kılınç merhaba ahmet bey.iyi derecede.almanca biliyorum beton kesme dolgu.ve fayans derz dolgu usatasıyım . alman b ehliyetim var tel 0534 600 29 47

 554. kemla

  Haz 4, 2013 at 11:49

  slm kalıp demır duvarcı ekıbımızle yurt dısında calısmak ıstıyoruz kemal 05382444911

 555. mehmet

  Haz 4, 2013 at 13:14

  selam mekanik boru montajı sıhhı tesisat poetilen fizyon ve alın kaynak ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 0536 026 7111

 556. mehmet

  Haz 4, 2013 at 13:26

  merhaba ben Mehmet mekanik montaj kalorifer yangın sipring hattı polietilen kaynağı ustasıyım yurd dışında iş arıyorum 0536 026 7111 kantesisi@hotmail.com teşekkürler şimdiden

 557. dilek

  Haz 6, 2013 at 10:08

  slm ben dilek romaniyada kaliyorum aslen samsun carsambali kokenim annaokul ogretmeniyim kreste calsiyorum 27 yas 56kl 167boy amacim turkiyeye gitmek 00447700096906 kendine guvenen yalani sevmeyen durust samimi helyal sut emmis kisi arasin tsk saygilar.

 558. dilek

  Haz 6, 2013 at 10:11

  slm adem bey sizinlen tanismak istiyorum ben dilek romaniyada kaliyorum 00447700096906 ararsaniz sevinirim tsk

 559. yıldırım

  Haz 7, 2013 at 08:45

  merhaba makina teknolojisi bilgisayarlı makina imalatı talaşlı imalat ustasıyım belgem vardır yurt dışında çalışmak istiyorum 05392857647 izmir

 560. yıldırım

  Haz 7, 2013 at 08:53

  merhaba makina teknolojisi bilgisayarlı makina imalatı talaşlı imalat ustasıyım belgem vardır yurt dışında çalışmak istiyorum 05392857647 izmir yaş 37

 561. ali karaoglan

  Haz 7, 2013 at 14:11

  slm ben rok opr 10yıldır bu işi yapıyom yurtdışı deneyim var yurtdışı işi olursa calışmak isderim

 562. kadir

  Haz 9, 2013 at 15:55

  mrb ben finişer wirtgen operatörüyüm metag inş calıştım işe ihtiyacım var 5377226193

 563. bahri

  Haz 9, 2013 at 21:11

  ben 3 ay once kazakıstanda calıstım yaklasık 7 ay kadar.kalıpçı ustasıyım ve erkek kuaförüyüm belgelerım var orta derece de rusça ve kazakca bılıyorum sızınle nasıl ırtıbata gecebılırım yurt dısına gıtmek ıstıyorum.telefon numaram.05446753540

 564. latif

  Haz 10, 2013 at 14:10

  mrhb benım adım latif bir kız babası bir kadın kocasıyım mermer fayans işlerınden cok ıyı anlıyorum ilgilenirsenız numaram 0538 965 71 26

 565. Orhan Ergül

  Haz 10, 2013 at 19:15

  Selam adım Orhan. 1971 Ankara doğumluyum. 11 sene Suudi Arabistan’da kaldım. Yaptığım işler: Kırma eleme tesisi, beton santrali, paketleme fabrikası bunların imalatı, sökümü, montajı, bakımı ve çalıştırmasını yapıyorum. Çelik kondüksüyon işleri yaparım. Proje okurum. Arapça konuşabiliyorum. Sadece yurt dışı için arayın.
  05352742527

 566. eray berber

  Haz 11, 2013 at 11:43

  selam ben eray berber.10 kişik inşaat ekibim var.3 yıl rusyada çalıştık.tecrübemiz var.sizinle yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak isteriz saygılar.05348967918

 567. sıtkı alkaya

  Haz 11, 2013 at 21:09

  slm ben k maraş elbistandan sıtkı 20 yıllık eskavatör loder csb operetörüyüm yurt dışında calışmak istiyom calıştıgım firmalar kösolu madencilik aş cinerle aş yüksel inşaat aş ilci holdink haznedar oglu aş celikler holdinkte calışım yu dışında calışmak isiyom daha önce usyada calışım tlf 0544 660 24 79

 568. mehmet ÖZEN

  Haz 15, 2013 at 13:51

  slm ben adanadan dizel motor ustası ve forklift tamırcısıyım hıdrolık ve communraıl sıstem bılgısıne sahıbım yurt içi yurt dışı iş arıyorum 0535 602 23 56

 569. HARUN

  Haz 16, 2013 at 20:15

  selamun aleyküm ismim HARUN. TRABZONLUYUM yaşım 28 kalıpcı ustasıyım demırdende anlarım 10 yıllık pasaportum var çalışmaya ıhtıyacım var daha önce yurtdışında çalıştım ısraılde rusyada kosavada ve paraya ihtiyacım var DOLGUN UÇRET OLAN YERLER ARASIN BENI LÜTFEN TERCIHIM YURTDIŞI NERESI OLURSA OLSUN 0539.893.24.41 ARAYIN BENİ

 570. aziz

  Haz 16, 2013 at 22:29

  selam ben aziz ben azerbaycanda aşcılık yaptım yurt dışında calışmak isterim yine ilk tercihim azerbaycan ama diyer ülkelerede gidebilirim 0542 273 16 39 bu numaradan ulaşa bilirsiniz bana soğuk meze sıcak yemekler başarı belgelerim var

 571. ersan

  Haz 17, 2013 at 00:15

  ersan koçak 434 cat oparatorüyüm 05354111873

 572. ümit kırca

  Haz 17, 2013 at 19:45

  merhaba ben ahşap catı ve tünel kalıp ustasıyım her iki ekibim de var yurt dışı yurt içi fark etmez daha önce çalıştığım firmalar. yamata yatırım a.ş cevahir holding.celikler holding haznedar oğlu.ağa oğlu ve taşoren firmalarda calışdım tel 05344420495

 573. Deniz SOY

  Haz 18, 2013 at 09:16

  Merhaba Sedat.

  Telefon numaranı bırakmamışsın.Bana 0541 971 39 21 nolu telefondan ulaşabilirsin.Arabistan Taifte bir projemiz için arapça bilen satınalma işinden anlayan personele ihtiyacımız vardır.Ararsan detayları görüşürüz.

 574. ALİ KINIK

  Haz 18, 2013 at 15:19

  SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜM ERMAN BEY VE TÜM RONESANS ÇALIŞANLARI TEKNİK VE İDARİ KADRODAKİ ARKADAŞLARIM
  BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYĞILAR
  SUNARIM
  BEN ASLEN ERZURUM/ÇAT LIYIM 1966 ERZURUM DOĞUMLUYUM 1992 DEN BERİDİR İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.
  1988 DEN BU YANA ASMATAVAN ALÇI SIVA BOYA VE BADANA İŞLER DIŞ CEPHE VE İZOLASYON İŞLERİ YAPMAKTAYIM.
  SİZİN FİRMANIZLA İZMİRDE GAMKA İNŞAAT SAYESİNDE TANIŞTIM SİZİN SOCHİ HAVAALANI İŞİNİZDE GAMKA İNŞAATIN YAPTIĞI TAŞERONLUK İŞİNDE FİRMANIZIN SOCHİ HAVAALANI ŞANTİYESİNDE 4 AY ASMATAVAN FORMENİ-KALFASI OLARAK GÖREV YAPTIM
  VE İŞİMİDE BAŞARIYLA VE TİTİZLİKLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ANLIMIN AKIYLA TESLİM ETTİM VE İŞ BİTİMİ OLARAK YURDA DÖNDÜM
  TÜM RONESANS SOÇHİ HAVAALANI ŞANTYESİNDE RONESANS CALIŞANLARINIZA CANDAN TEŞEKKÜR EDER VE SAYĞILARIMI SUNARIM
  VE TÜM GAMKA İNŞAAT CALIŞANLARINADA CANDAN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM ÇÜNKÜ O ÇALIŞMA VE MESAİ ARKADAŞLARIMIZIN SAYESİNDE İŞİMİZİ BAŞARIYLA BİTİRDİK VE TESLİM ETTİK
  SAYIN ERMAN BEY BUNDAN SONRAKİ TÜM ŞANTİYELERİNİZDE HANGİ KONUMDA VE POZİSYONDA OLURSA OLSUN SİZİNLE VE FİRMANIZLA CALIŞMA İMKANI BULABİLİRSEM BUNDAN GURUR VE ŞEREF DUYARIM.
  SAYGI SEVGİ VE HÜRMETLERİMİ SUNAR ELLERİNİZDEN SAYGIYLA ÖPER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
  ALİ KINIK/ İZMİR
  TELEFON: 0 555 227 97 99
  ADRES:
  TRT TÜRKMENKÖYÜ MAH.
  209 SOKAK NO: 9
  AYRANCILAR/TORBALI/İZMİR
  ali-baran2535@hotmail.com
  ŞU AN ASMATAVANCI ALÇIPANCI EKİBİMDEN 25 KİŞİLİK USTALARIMIN TÜM YURTDIŞI ÇIKIŞ EVRAKLARI VE PASAPORTLARI HAZIRDIR
  YURT DIŞI ( RUSYA ) İŞİ BEKLEMEKTEYİZ ………

 575. emir

  Haz 18, 2013 at 19:58

  ben 1963 yurt dışına gitmek isdiyorum inşaatda tünel kalıpcıyım arabistan rusya vs cep 0537 497 13 08

 576. hüseyin demiri

  Haz 18, 2013 at 22:38

  hüseyin demiri 1967 hatay /reyhanlı doğumluyum. yurtdışı tecrübelerim var. yabancı dilim arapça. iş makinaları tamircisiyim… cep tel: 0534 013 71 24 saygılar … haber bekliyorum

 577. Birol

  Haz 20, 2013 at 00:39

  kalıpdöşemecisiyim 4 sene rusyada çalıştım.imkan verirseniz şirketinizde çalışmak isterim saygılarımla.

 578. Birol

  Haz 20, 2013 at 00:42

  Birol :
  kalıpdöşemecisiyim 4 sene rusyada çalıştım.imkan verirseniz şirketinizde çalışmak isterim saygılarımla.

  05448594681

 579. ibrahim öztürk

  Haz 21, 2013 at 18:51

  ben 20 yasında elektrnik bölümü meznuyum ilginnler tesekr ederim yurtdsına gtmek istyorum 0539 836 00 97

 580. zahir Azam

  Haz 21, 2013 at 21:24

  Merhaba ben Zahir Afghanistanliyim, 2001 Yilin EGE Üniversitesi Eczacilik Fakültesin den mezun oldum,benim ile Afghanistan da Eczane Acmak istiyorum,bu is icin kendime ortak ariyorum ilac sektörü ile ilgilenler benim ile irtibate gecsinler.
  E-Mail:zaher_jaan@hotmail.com
  0093787600680

 581. Emran atay

  Haz 22, 2013 at 12:06

  Merhaba Ben Emran ve Pusmem biz
  iki kisi Yurt disi Evropa da Irak mem. KALP VE DENIR ORME TUGLA is
  ariyorum hemen aran teciben var
  15yil stacym var tel.
  +99365821927
  atayew_hamra@mail.ru
  allaha amanet olun

 582. Emran atay

  Haz 22, 2013 at 12:13

  Merhaba Ben Emran ve Rustem biz
  iki kisi Yurt disi Evropa da Irak mem. Kalp, Demir, Tugla orme is
  ariyorum hemen aran teciben var
  15yil stacym var tel.
  +99365821927
  atayew_hamra@mail.ru
  allaha amanet olun

 583. doğan

  Haz 22, 2013 at 13:29

  slm ben çelik formenliği yapıyorum suan da tr de çalişiyorum ama yurt dişina getmek istiyorum daha önce ırak ve sibiryada çaliştim ekibimde var ityacı olanlar beni bu no dan arayabilir 05413975672 ukranyadada çaliştım..

 584. cengiz

  Haz 23, 2013 at 00:04

  1966 ankara mobilya imalat montaj alçıpan yurtdışı tecrübem var 05358236923

 585. latif

  Haz 23, 2013 at 14:30

  20 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında çalıştım. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur.aşcılık sertifikam vardır saygılarımla 05313488177

 586. yusuf

  Haz 23, 2013 at 20:00

  7.yıllık yurtdışı teçrübem var demirci tl 05432741563

 587. Önder terlikciogulları

  Haz 23, 2013 at 23:38

  Selam ben 1978 adana dogumluyum yurt dışi tecrübem vardir rusya ve ıtak bagdatta çaliştım alçi siva boya ustesiyım yurtdişinda çalişmsk istiyorum saygilar 05412602846

 588. AHMET ERGİN

  Haz 24, 2013 at 23:10

  SLM BEN TAMIRCIYIM BETON POMPALARI TAMROCK DELİCİ VİBRATÖR ATLAS COPPO KOMPRASÖR USTASIYIM BİRDE TECRÜBELİ ŞOFORÜM S.T.F.A. 4 SENE CALIŞTIM TEL NO 05438863676.05071302725.ARASANIZ MEMNUN OLURUM YURTDIŞININ HERYERINDE ÇALIŞIRIM

 589. tolga

  Haz 26, 2013 at 04:32

  slm ben vinc ve forklift oparatörüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum daha önce yurt dışı deneyimim olmadı ehliyetim D-E-G forklift-vinç dir 0507 702 30 08 koçaelinde ikamet etmekdeyim

 590. kenan

  Haz 26, 2013 at 21:59

  Ben eskavator loader kazici yukleyici ismakinasi opertryum 13yildir yurtdisinda calismak isterim yol ocak alt yapi herturlu tel 05305841228

 591. ihsan 1969 dogumluyum

  Haz 27, 2013 at 09:56

  merhaba arkadaslar ben tir soforuyum ingilizcem var yurt disinda is olursa rusya turki cumuriyetler santiye farketmez calismak istiyorum tel 05413922110

 592. Ummet

  Haz 27, 2013 at 12:15

  Dilek hanım merhaba ben romaniada yasıyorum ve romaniada is arıyorum oturum sorunum yok Antalya’da aşçı olarak çalıştım şimdi turkiyeye geldim Temmuz 25 tekrar romaniada olacağım mail: culligan@usa.com

 593. mehmet bektaş

  Haz 27, 2013 at 17:36

  merhabalar greyder operatörü ve formenim 30 yıllık tecrübem var enka stfa metiş mng alarko gbi firmalarda yurtiçi ve yurtdışında çeşitli projelerde görev aldım tel: 05364486881

 594. ömer serin

  Haz 27, 2013 at 22:41

  demir duvar sıva üzerine yurt dışında her yere giderim 05466417863

 595. temel

  Haz 28, 2013 at 19:22

  slm ben temel 8 senedir mobilya cilacısıyım yurtdışında calışabilirim saygılarımla 05428298729

 596. hüseyin

  Haz 29, 2013 at 12:25

  altoprt yüm ırakta iş arıyorum

 597. ersin

  Haz 29, 2013 at 12:31

  slm erzurum dan izolasyon ve seramik ustasıyım 15 yıllık tercubem le yurt dışı ve içi engelim olmayıp ustalık sertifikam ve e sınıfı eyliyetim le sizinle çelışmak tan kıvanç duyarım saygılarımla gsm 0535 861 57 57

 598. coşkun koç

  Haz 29, 2013 at 14:53

  slm ben coşkun koç 26 yaşındayım eml mezunuyum konstrüksiyon konusunda 5 yıllık tecrüben var kaynak işleride yaparım yurt dışında çalışmak iştiyorum ilgilenen olursa gsm

  0553 208 74 92

 599. hakan

  Haz 29, 2013 at 23:31

  POLİETİLEN boru kaynak (alın kaynak)
  ustasıyım ayrıca elektrik işlerınden’de anlarım yurt
  dışı tecrubem vardır
  5398895919
  30/062013

 600. ekrem eksik

  Haz 30, 2013 at 13:05

  işverenlerin dikkatine adım ekrem soy. eksik 5 yıldır dekorasyon işinde elektrik tesisatçısı olarak çalışmaktayım yurt dışında çalışmak istiyorum iş taleplerinizi bekliyorum çalıştığım firma çalık dekor aş adana tlf. 05368423635

 601. gökhan

  Tem 1, 2013 at 01:31

  merhabalar eşimle beraber istanbulda profesyonel olarak freelance grafik tasarım ve fotoğrafçılık yapmaktayız.

 602. zafer

  Tem 1, 2013 at 20:17

  ben yurtdışında ış yapdım labyada savaş nedenıle geldım şuanda çalışıyoruz bayramdan sonra yurtdışına gıtmeyı ıstıyoruz kalıpcı ve demrıcı ekıp mevcutur ekıpde sıkıntı yok saygılar zafer 0534 478 01 31

 603. kenan

  Tem 3, 2013 at 13:11

  Slm bn kenan 14 yildir santiye isinde calisiyorum yurtdisinda calismak istiyorum yol altyapi ocak herturlu ismakinasinin isinde tecrubem var ilgilenirseniz sevinirim05305841228

 604. halil

  Tem 3, 2013 at 13:48

  halil öksüz exkovötör operötörüyüm yurd dında calışmak istiyorum.tel.05323045330

 605. Muzaffer karataş

  Tem 3, 2013 at 18:44

  BEN ÇEKİRDEKTEN YETİŞME LOKANTACIYIM 33 YILDIR MESLEĞİN İÇİNDEYİM BAŞKA MESLEK YAPMADIM TÜRK MUTFAĞINDA HEPSİ MEVCUT BODRUM TURİSTLİK BÖLGEDE YETİŞTİM VE SULTAN AHMET GİBİ . ŞUANDA YURT DIŞINDA ÇALISMAKTAYIM 750 KİŞİYE YEMEK YAPIYORUZ ŞUAN 17 SENE USTA BAŞICILIK YAPTIM GIRAMCTAN UZMANIM . YURT İÇİ – YURT DIŞI ÇALISMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA . 0535 247 81 60

 606. İBRAHİM KÜTÜK

  Tem 4, 2013 at 22:34

  Siyah Boru Ustası Isıtma Soüutma Sistemleri Yangın Hatlarında Bircok Ülkede Çalıştım Qatar Iraq da Birçok Firmada Çalıştım TAV Qatar da hava alanında Çalıstın TAV TAYSEL OJV VE İNDİYA Nın Ortak Verdiği Başarı Belgem Var TEL NO 05434772630 yer Adana

 607. İBRAHİM KÜTÜK

  Tem 4, 2013 at 22:36

  YURT DIŞINA ACİĞİM

 608. Erkankocak

  Tem 5, 2013 at 20:43

  alcı boya ustasıyım tlf 05466988003

 609. Şerafettin

  Tem 6, 2013 at 11:21

  Ben kalıp ve tuğla ustasıyım. Ekibimle Rusya ve İsrailde çalıştım. Belgem var. İş arıyorum.
  Tel:05078422320

 610. ABDULLAH GÜLMEZ

  Tem 8, 2013 at 20:31

  Abdullah GÜLMEZ 1981 MERSİN DOĞUMLUYUM 16 YILLIK FORKLİFT OPARATÖRÜYÜM YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM DERDİMİ ANLATACAK KADAR RUSÇA VE İNGİLİZCE BİLİYORUM OPARATÖR ARAYAN FİRMALAR 05373186922

 611. hüseyin

  Tem 9, 2013 at 21:07

  iş makinalrı tamircisiyim.yurtdışı tecrübelerim var. yabancı dilim arapça iş arıyorum …telefon numaram:05340137124 hatay reyhanlı

 612. hasan

  Tem 9, 2013 at 21:32

  kardeş bize duvarcı ustası lazım benlen calışan yozgatlı var ırak erbile şirket adına calışacak 1600 dolar aylık artı mesayi tel nom 00964 750 409 30 05 hasan sofuoğlu inşaat teknisiyeni

 613. hasan

  Tem 9, 2013 at 21:38

  ceyhan :
  kalıp duvar ustasıyım yurt dısında iş arıyorum 0537 333 03 25

  bize ırak erbilde duvarcı lzzım 4 tane 1600 dolar aylı artı mesayi tel 00964 750 409 30 05 hasan sofuoğlu şirket adına calışacak

 614. kursat

  Tem 10, 2013 at 03:34

  sıhhı tesısat ve oksıjen fılmlı kaynak ustasıyım daha once yurt dışı deneyımım hıc olmadı yurt dışında calısabılecegım ıs arıyorum
  maıl: k.k.bektas_41@hotmail.com

 615. ramazan karaca

  Tem 10, 2013 at 16:03

  merhaba ben 26yıldır Oto lastik ve araç bakım ustasıyım çalıştığım yerler kendimin iş yeri vardı soyat inşat çalışdım.kalfalık ustalık usta öğretiçi diplamalarım var.yurt dışımda çalışmak istiyorum…0541 810 7445

 616. tel=009071508574497

  Tem 10, 2013 at 16:52

  yurdisinda viyetnamli ekibime insaat isi ariyorum 300 kisilik yetismis idemirci+kalipci+duvarci+sivaci+fanysci ingilizce ve yurdisi tercubeleri var tasorunlukta olur turklerden yari maasla calisiyorlar

 617. pisimurat

  Tem 11, 2013 at 00:31

  hasan :

  ceyhan :
  kalıp duvar ustasıyım yurt dısında iş arıyorum 0537 333 03 25

  bize ırak erbilde duvarcı lzzım 4 tane 1600 dolar aylı artı mesayi tel 00964 750 409 30 05 hasan sofuoğlu şirket adına calışacak

  la ceyhan madem adam lazım adamın numarasını ara numara bırakıp mlletin konturune mi tecavüz ediceksin 🙂

 618. murat

  Tem 11, 2013 at 12:30

  slm ben 1 yıl ırakta çalıştım şantiye ortamı nasıldır bilirim meslegim polyester kalıp ustalıgı ahşap lambiri döşemesi çatı mebran şıngıl döşemesi e sınıfı ehliyetim ve direksiyonu saglam şöförüm acil işe ihtiyacım var ilginize arzederim tlf 05424796769

 619. ali durmaz

  Tem 11, 2013 at 21:31

  rok delıcı operatoruyum yurt dışında calıstm herangı bı engelım yok irtıbat: 0544 228 33 66

 620. kadir ucar

  Tem 12, 2013 at 17:57

  yaşpasta ve kuru pasta ustasıyım yurtdışı iş arıyorum 0543 548 64 61 izmir de yaşıyorum yaş 32

 621. kadir ucar

  Tem 12, 2013 at 18:10

  otel 6 yıllık tecrübem var otellerde calıcırım ararsanız sevinirim 0543 548 64 61

 622. bayram

  Tem 12, 2013 at 18:13

  ben bayram yurdışında buyuk fırmalarda exkavatör jcb oparatörlugun yaptım ehliyetli olarak gene yurdışında calışmak istiyorum cep 0545 306 07 51

 623. ramazan

  Tem 13, 2013 at 11:07

  merhaba ben 26 yıldır oto lastik ve araç ustasıyım.kalfalık,ustalık,usta öğretici belge ve diplomalarım var.işmakinası,tır,kamyon,ve tüm araçların lastik ustasıyım.yurt dışında çalışmak istiyorum.tşkr ederim…tel 0541 810 7445

 624. baris sönmez

  Tem 13, 2013 at 14:18

  boya alçı ustasıyım çeşmede mahir vural inşaatta uzun süre çalıştım iş arıorum 0536 309 34 86 tşkler

 625. mstafaguler

  Tem 13, 2013 at 14:32

  fayans ustasıyım yurtdışı tecrübemvar almanya fıransa rusya libya arabistan irak budevletlerde çalıştım

 626. mstafaguler

  Tem 13, 2013 at 14:35

  mstafaguler :
  fayans ustasıyım yurtdışı tecrübemvar almanya fıransa rusya libya arabistan irak budevletlerde çalıştım05364511670

 627. mustafa

  Tem 13, 2013 at 18:13

  ben sıhhı tesisatcı ustasıyım tlf no 05385081268

 628. bugra

  Tem 13, 2013 at 20:47

  Merhaba cok iyi yabanci dilim almanca orta felamkce .kendim insaat veya diger alanlarda da olur calisa bilecegim yada beraber calisma yapabilecegim is baglantilari ariyorum ulke farketmez .insaat icinde kalfiyeli personel ayarlanir calisma yapilir saygilarimlar,suan kendim belcikadayim Gsm : 0032 / 483440127
  e.mail. gucci_masseur@hotmail.com

 629. ali han

  Tem 14, 2013 at 06:30

  slm işmim ali mekanik tesisat ustasıyım yurtdışında calısmak istıyorum

 630. ali han

  Tem 14, 2013 at 06:32

  işmim ali_mekanik tesisat ustasıyım yurt dışında calısmak istiyorum daa önceden cok ülkede calıstım ve tecrübem oldukça fazla 0531 089 41 01

 631. yunus

  Tem 14, 2013 at 10:59

  ukraynada calisacak kalip ve demir ustalari ariyorum 5 demirci 10 kalipci ilgilenler tel +380938906845

 632. mehmet inan

  Tem 14, 2013 at 13:57

  mehmet ben kazakistan astanada y yasiyorum 51 yasinda mobilya ustasyim astana ve almatide is ariyorum vize sorunum yoktur ilgilenlerin 77783545217 nolu telefondan ulasabilrler saygilarimla

 633. murat

  Tem 14, 2013 at 19:10

  elektrik ustasıyım yurtiçi yurtdışı konut arındırma tesisleri avm rezidans hastane otel gibi alanlarda usta ve ustabaşı olarak çalıştım tel -0537 478 29 15 ırak tel-07505629612

 634. ibrahim

  Tem 14, 2013 at 22:29

  slm bn ibrahim ben seramik ve sıva ustasıyım bnm çalıştığım şirketler enka gama seramik işlerinize talibim cep 0532 710 87 65

 635. şermin

  Tem 16, 2013 at 14:14

  BEN ŞERMİN 27 YAŞINDA ÇOK GÜZEL BİR BAYANIM BİR ÇOCUĞUM VAR KOCAMDAN AYRILDIM KENDİME CİDDİ ARKADAŞ ARIYORUM NUMARAM 00 35 9894 084 528

 636. ALİ KARADAĞ

  Tem 17, 2013 at 14:21

  Mekanik tesisat uzmanıyım ve formenlik göreviyle yurt dışında rusya özbekistan azerbeycan türkmenistan gürcistan da çalışdım 15 yıllık iş tecrübem ve ekibim vardır
  tüm kaynak alanlarında ve mekanik tesisat kaba inşaat üst yapı işlerini gerçekleştirebiliriz.

  ALİ KARADAĞ
  0534 357 20 20

 637. burak

  Tem 19, 2013 at 12:18

  ADI: burak

  SOYADI: ılgın

  DOGUM TARİHİ: 28.09.1988

  DOGUM YERİ: adana

  TEL, 05321754326
  gaz altı kaynakçısı

 638. mehmet

  Tem 20, 2013 at 07:49

  slm doğrama ve mobilya imalat montaj ustasıyım işaatlarda her türlü tercübem var tl 05334152302

 639. yusufsezgin

  Tem 20, 2013 at 10:42

  20 yillik surucu ehliyetim var ayni zamanda arapca biliyiyorum katarda calismak istiyorum ilginze tesekurler tel +905352180387

 640. mustafa erdoğan

  Tem 21, 2013 at 16:58

  ben 30 senelik serviz deneyimli kaporta ustasıyım yetkili servizte ustabaşılığı yaptım fakat yurt dışında çalışmak istiyorum sanatımla ilgili mağlum buranın parası yeterli gelmiyor telefonum 0534 687 83 80

 641. mustafa erdoğan

  Tem 21, 2013 at 17:09

  ayrıca gazaltı kaynagı elektirik ve okjien kaynagı kullanmaktayım bilgilerinizi saygılar sunarım 0534 687 83 80

 642. yalçın

  Tem 21, 2013 at 18:03

  ben oto elektirikçisim gerekli belgelerim vardır ve ayriyetten kaynak işlerindende anlarım

 643. İlyas Demirci

  Tem 22, 2013 at 12:36

  ahmet bey mimarlık bölümü öğrencisiyim bölümümle ilgili stajdan başka hiç bir yerde çalışmadım ama çalışmak isterim gayet titiz ve düzenli çalışırım ilk işiminde yurtdısında olmasını cok isterim kendimi kültür ve iş bakımından geliştirmek isterim dil bilgim yok ama yaptıgım bir kaç tane real projelerim var ingilizce bana ulaşırsanız projelerimi size göstermekten memnuniyet duyarım .. 05319068544

 644. özcan

  Tem 23, 2013 at 00:00

  ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN BEN PALETLİ VİNC EKSİVATÖR BEKO LODER OPARATÖRÜYÜM İŞ ARIYORUM BU MAKİNALAR ÜZERİNDE TERCÜBEM VAR TLF:0543 283 15 77/0537 784 88 34

 645. uğu batmaz

  Tem 23, 2013 at 03:50

  yurt dısında calısmak uzere ıs arıyorum 24 yasındayım pvc ustasıyım ısımı severek yapıyorum ılgılenen fırmalar bu 05387071532 numaradan ulasa bılır

 646. adem

  Tem 23, 2013 at 13:21

  SPRAL ÇELİK BORU İÇ KAYNAK MAKİNA USTASIYIM YURT DIŞI OLMAK ÜZRE İŞ ARIYORUM İÇ KAYNAK DIŞ KAYNAK BANT TAKİBİ V E BORU KESME OLARAK EKİBİMLE HAZIRIM SAYGILARIM LA

 647. adem

  Tem 23, 2013 at 13:21

  adem :
  SPRAL ÇELİK BORU İÇ KAYNAK MAKİNA USTASIYIM YURT DIŞI OLMAK ÜZRE İŞ ARIYORUM İÇ KAYNAK DIŞ KAYNAK BANT TAKİBİ V E BORU KESME OLARAK EKİBİMLE HAZIRIM SAYGILARIM LA 0533 708 92 99

 648. murat bal

  Tem 23, 2013 at 18:19

  slm
  ben aslen tokat/Turhal 01/11/1966 doğumluyum
  yurt dışı şantıyelerinde iş arıyorum iş bilgilerim kullandığım iş makinaları 977/955/963 ve BOMAG silindir oparatörü olarak 7 yıl iş hayatım var
  ikinci mesleğim elektrik ve boya badana işleri yapmaktayım yurt dışı tecrübem var tunus,ta çalıştım elektrikçi pano bağlatıcısı orta gelirimci olarak çalıştım tekrar yurtdışında iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
  irtibat tel,05398535416 bu nodan ararsanız sevinirim….
  not/ emesen kullanmıyorum sadece focebook adresim var

 649. ali yeni

  Tem 24, 2013 at 17:37

  slm ben 17 yıllık mobil teleskop ve kamyon üzeri hiap tecrübelerim var yurtdışında çalışmak istitorum ve büyük firmalarla yurtdışında ve yurtiçinde çalıştım 05384680504

 650. beyhul

  Tem 24, 2013 at 17:39

  Merehaba ben Beyhul turkmenistanda yaşıyorum turk şşirketle yurtdışında calismak ıstiyorum galip,demirci ekibim var 50,60 kişi avropa arap ülkeleri fark etmez tel nomuram. 0099367543542 . 0099363436239 saygılar.

 651. kenan

  Tem 24, 2013 at 20:40

  slm almanyada berline yakin oturuyorum oturum sorunum yok celik isi ariyorum.daha önce s.arabistan da 2 yil calistim ve menlift operatörü belgem var.ve ekip sorumlusu olarak görev aldim elaman arayan olursa nom.01785595057 bu da almanya b sinif ehliyetim var

 652. cevdet

  Tem 26, 2013 at 08:51

  Slm Romanyadaki kurulacak mobilya fabrikamıza deneyimli,dürüst mobilyacılar,döşemeciler aranıyor.İşten çok anlamadığımız için Özellikle fabrikanız kurulum aşamasında yardımcı olacak kişiler aranıyor.Cep telefonununda mesaj yollamanız veya maill adresine bilgilerinizi yollamanız yeterli olacaktır.En geç 48 saatte sizinle bağlantıya geçilecektir. Cevdet cep tel: 009 0720 605 785. maill: cevdetoruc@hotmail.com

 653. cevdet

  Tem 26, 2013 at 08:54

  Ükle kodunu yanlış yazmışım,mesajı tekrardan yazıyorum.
  Slm Romanyadaki kurulacak mobilya fabrikamıza deneyimli,dürüst mobilyacılar,döşemeciler aranıyor.İşten çok anlamadığımız için Özellikle fabrikanız kurulum aşamasında yardımcı olacak kişiler aranıyor.Cep telefonununda mesaj yollamanız veya maill adresine bilgilerinizi yollamanız yeterli olacaktır.En geç 48 saatte sizinle bağlantıya geçilecektir. Cevdet cep tel: 004 0720 605 785. maill: cevdetoruc@hotmail.com

 654. yasin

  Tem 26, 2013 at 11:46

  slm aleminyum gazaltı elektrik kaynakçısıyım yurt dışında çalışmak istiyom 05434153893

 655. cevdetoruç

  Tem 26, 2013 at 21:48

  Romanyada kuracağımız mobilya çekyat fabrikasına işten anlayan ustalar arıyoruz.İşten çok fazla anlamadığımız için Fabrikanın kurulmasında yardımcı olabilecek kişiler aramaktayız.Ciddi kişiler telefon nr larıını veya irtibat maill adreslerini bırakmalarını rica ederim.Allah tüm iş arayan kardeşlerimin yardımcısı olsun… maillim: cevdetoruc@hotmail.com tel: 0040720605785

 656. cevdetoruç

  Tem 26, 2013 at 21:49

  Romanyada kuracağımız mobilya çekyat fabrikasına işten anlayan ustalar arıyoruz.İşten çok fazla anlamadığımız için Fabrikanın kurulmasında yardımcı olabilecek kişiler aramaktayız.Ciddi kişiler telefon nr larıını veya irtibat maill adreslerini bırakmalarını rica ederim.Allah tüm iş arayan kardeşlerimin yardımcısı olsun… maillim: cevdetoruc@hotmail.com tel: 0040720605785

 657. ramazan uysal

  Tem 27, 2013 at 18:42

  mrb ben ramazan uysal 29 yasındayım 11 senedır mobılya dekorasyonla meskulum esım Azerbaycan vatandaşı oldu ıcın azerbaycanda mobılya ısı aryorum guvenılır olan num 05367175581 sımdıden tsk ederım

 658. salih

  Tem 27, 2013 at 23:07

  slam 20yıllık restoran aşcısıym her bölümünden anlarım ankarada restoranda aşcıyım tercihim yurtdışında çalışmak ihtiyacı olanlarla grüşmek istiyorum 0538 671 71 68

 659. mehmet

  Tem 29, 2013 at 00:09

  alci boya yapiyorum 05312375082

 660. cengiz

  Tem 29, 2013 at 14:11

  deneyimli ve tecrübeli seramik ustasıyım yurt dışı tecrübem var rusya dan yeni geldim tekrar rusya da çalışmak istiyorum tecrübeli bir kaç arkadaşım var onları da götürmek istiyorum saygılarımla GSM.+905326879379

 661. hüseyin

  Tem 30, 2013 at 13:20

  merabalar ben 30 yaşındayım bekarım yurduşında bulundum mesleğim ALÇI..BOYA.USTASIYIM.tlf.05338804511.05412117379.

 662. coşkun

  Tem 31, 2013 at 13:43

  slm tecrübeli argon elektrik kaynakçısıyım tercihim yurtdışı dah önce tecrübem var tlf 0537 705 29 18

 663. Fatih

  Ağu 1, 2013 at 14:47

  mrb ben Fatih
  6 yil ingilterede yasadim ve tekrar yurt disinda yasamak ve calismak istiyorum ilgilenenler
  iyi derecede ingilizce ve biraz kurtcem var
  05340718663

 664. enver

  Ağu 1, 2013 at 16:59

  selamlar ben enver aslen aerbaycan dogumluyum ama 20 senedir türkiyede yaşıyorum yaşım 24 yurtdışında çalışmak istiyorum kara sıva ameleliği boya zınpara yapa bilirim 05369147276

 665. nusya

  Ağu 2, 2013 at 11:05

  slm ben yurt disindan katiliyorum 27 yasindayim kendime bir doru duzgun bir is ariyorum lutfen
  0037253379097

 666. nusya

  Ağu 2, 2013 at 11:07

  slm ben yurt disindan katiliyorum 27 yasindayim kendime bir doru duzgun bir is ariyorum lutfen

 667. nusya

  Ağu 2, 2013 at 11:09

  bana burdan ulasa bilirsuniz skaype
  salliha64

 668. nusya

  Ağu 2, 2013 at 12:01

  salih :
  slam 20yıllık restoran aşcısıym her bölümünden anlarım ankarada restoranda aşcıyım tercihim yurtdışında çalışmak ihtiyacı olanlarla grüşmek istiyorum 0538 671 71 68

  banada biris bularmisiniz

 669. beyhan albay

  Ağu 3, 2013 at 00:00

  merhaba 25 yıllık kaynak çı ustasıyım ist tuzlada tersane ve gemilerde çalıştım elektirik oksijen gazaltı argon oksijen kesim tercübem var pasaportum hazır ihtiyaç duyuldugunda çalışırım no:0542 739 80 06 istanbulda yaşıyorum yaşım 37

 670. cevdet sogurman

  Ağu 3, 2013 at 11:39

  mrb ben cevdet eletrık ark kaynakcısıyım elektrk oksijen borucu kaynakciyım yurt dısı ve yurt ıcı iş aryom 05374187882

 671. Yuksel

  Ağu 4, 2013 at 00:35

  Selam ben 34 yasımda aşçıya ızgara şovum meze salata suçlu yemek hepisini çok iyi derecede bilyorum bu işi 10 yıldır yapıyorsun yurtdışda iş arıyorum .simdiden çok teşekkürler

 672. Yuksel

  Ağu 4, 2013 at 00:37

  Yuksel :
  Selam ben 34 yasımda aşçıya ızgara sovuk meze salata suvlı yemek hepisini çok iyi derecede bilyorum bu işi 10 yıldır yapıyorsun yurtdışda iş arıyorum .simdiden çok teşekkürler

 673. mahmut olgun

  Ağu 4, 2013 at 16:46

  trabzonluyum ınşaat genel formenıyım ışsızım yurt dışı deneyımıne sahıbım 535 243 42 83

 674. battal timur

  Ağu 4, 2013 at 23:42

  merhaba ben demir ustasıyım rusya ve ırakta çalıştım elamana ihtiyacı olan citti şirketlerde çalışmak isterim ihtiyacı olanlar ararsa sevinirim tlf 05380728676

 675. ramazan

  Ağu 5, 2013 at 11:45

  slm ben oto lastik ve araç bakım ve oto makas tamir ustasıyım. kalfalık,ustalık,usta öğretici diplomalarım var.çalışdıgım yerler kendi iş yerim vardı ve soyak inşaatta çalışdım.iş makinası,tır,kamyon,ve tüm harfiyat araçların lastik ustasıyım.ben yurt dışında çalışmak istiyorum.tşkr ederim…tel.0541 810 7445

 676. murat ülker

  Ağu 6, 2013 at 00:33

  Selam ben murat ülker . 27yasındayım aşçıya özellıkle sıcak yemekler olmak üzere . ızgara sovuk meze salata suvlı yemek hepisini çok iyi derecede bilyorum bu işi 8 yıldır yapıyorum. yurtdışda iş arıyorum . pasoportum var .askerlıgımı yaptım. simdiden çok teşekkürler 00905079112726. mail:wmurat_86@hotmail.com.

 677. LOKMAN

  Ağu 7, 2013 at 09:36

  SELAN BEN 7 YILLIK DUVAR USTASIYIM PROJEDEN İYİ ANLARIM PASAPORTUM VAR YURT DIŞI DENEYİMİM VAR YAŞ 27 TEL 05318999379

 678. Aziz

  Ağu 10, 2013 at 08:23

  (04.08.2013) Aziz Ekskavatör (Paletli- yurd dışı tercihimdir.32 yaşındayım 13 senelik oparatö yurdışı deneyimim var..calişmiş oldugum ülkeler Almanya danımarka horlanda Belçika .her türlü excavator kullanabilirim.hem almam hem Türk belgem vardır..kullan Mış oldugum markalar volvo hitachi neuson weiderman hunydai Bobcat terex doosan vesayire .asya ülkelerinde calişmak istiyorum.0 (532) 358 48 98 teşekkürler.bu arada tamir işleri elimden gelir.!! Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de

 679. Hozan Yağız

  Ağu 10, 2013 at 12:42

  slm ben Hozan. Romence bilen ve gıda işletmesinde tecrübesi olan gıda mühendisiyim. Romanyada iş iyi bir ücret karşılığında iş arıyorum. ilgilenelerin 0543 847 35 47-izmir numaradan veya hazananter@hotmail.com adresinde msj atabilirler. saygılarımla.

 680. BİLAL

  Ağu 10, 2013 at 13:49

  rusya soçi krasnodar nijninovgırat doha katar libya kazakistan buralarda çalıştım kalıpçı ustasıyım ekipte ayarlarım çalışmak istiyorum şu an boştayım tel 0536 202 2596 saygılar

 681. ilhan

  Ağu 10, 2013 at 16:20

  mrb ben yurtdışında çalışmak istiyorum yaşım 24. inşaatta 7 senelik deneyimim var mesleğim dış cephe montolama boya taş yonü sıva iç cephe alçı boya fayans me4rmer karo asma tavan bölme duvar cevre düzenleme bordor taşı döşeme elips parke döşeme ustasıyım ilgilenirseniz sevinirim 0541 301 04 85

 682. yusuf altunbaş

  Ağu 11, 2013 at 18:02

  merhabalar ben inşaat kalıpçısıyım acil işe ihtiyacım var numaram 0533 090 13 44 saygılar

 683. basri

  Ağu 12, 2013 at 21:53

  selam ben basri duygu emeklı 51 yasında iş makınaları oparatoruyum loder vinç kamyon kullanıyom e/g ehliyetım var telim 05309605163

 684. engin

  Ağu 13, 2013 at 15:13

  slm ben engin zemin delgi ankraj mini kazık zemin çivisi makina operatörüyüm 10 senelik tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum 05343104823

 685. engin

  Ağu 13, 2013 at 15:16

  selam ben dogan endüstiri meslek lisesi metal bölümü okudum kaynakçıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05300230767

 686. cemal

  Ağu 15, 2013 at 11:56

  slm ben 22 yillik soguk demirci ustasiyim kendi ekibimde var irakta calismak istiyorum no.05422434898

 687. serkan çaylak

  Ağu 16, 2013 at 17:32

  slm ben 15 yıllık inşaat ustasıyım sıva boya kalıp duvar izolasyon işlerinde ustayım yurtdışında çalışmak istiyorum ilgilenen firmalar arayabilir tel 0507 920 15 38

 688. ökkeş demir

  Ağu 16, 2013 at 18:54

  slm ben osmaniye de oturuyorum 14 yıllık operatörüm lastikli ekskavatör ve paletli ekskavatör operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum numaram:0 546 774 33 01

 689. turan özbek

  Ağu 18, 2013 at 11:28

  1986 YILIN DA STFA DA KULE VİNÇ MONTAJ VE BAKIMCI OLARAK BAŞLADIM VE HALA KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM… ÇALIŞTIGIM ŞİRKETLER STFA OTO YOLU FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜ İNŞAATİ VE VEDÜKLER VE SANAT YAPILARI.1992 YILARINDA TEKSER İNŞAAT RUSYA ŞANTİYELERİ VE TURKİYE DEKİ ŞANTİYELERİ KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM… 1992 YILINDAN 1994 KADAR ÇALIŞTIM. BAYTUR İNŞAATDA TÜRKİYE VE YUTDIŞI ŞANTİYELERİNDE KULE VİNÇ MONTAJ FORMENİ VE KULE VİNÇ MONTAJ DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞTIM.1996 YILINDAN 2011 YILINA KADAR..
  BAYTUR İNŞAATDA LOJİSTİK VE ANBAR SORUMLUSU OLARAK ANA DEPODA ÇALIŞTIM..
  SON BİR YILDA VANDA DEPREM KONUTLARININ İNŞASINDA BÜSE KULE VİNÇLE ÇALIŞTIM
  NOT.Sayın arkadaşlar ve değerli yöneticilerim ben iş kazası geçirdim sol kolum bilek üstünden yok ama mesleğimi yapmamda bir sakınca yok rahatlıkla kule vinç montajı ve formenliğini yaparım ve yapıyorum da beni çağıracak firmaların bunu göz önüne almaları gerekli..
  Sizlerden rıcam gerçekten işi çok ihdiyacım var yurt dışı veya yurt içi fark etmez çalışırım. mail adiresim ozbekturan68@hotmail.com

 690. Aziz

  Ağu 18, 2013 at 12:13

  8.2013) (12.08.2013) .2013) (04.08.2013) Paletli- r.32 yaşındayım 13 senelik oparatö yurdışı deneyimim var..calişmiş oldugum ülkeler Almanya danımarka horlanda Belçika .her türlü excavator kullanabilirim.hem almam hem Türk belgem vardır..kullan Mış oldugum markalar volvo hitachi neuson weiderman hunydai Bobcat terex doosan vesayire .asya ülkelerinde calişmak istiyorum.0 (532) 358 48 98 teşekkürler.bu arada tamir işleri elimden gelir.!! Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de

 691. mustafa

  Ağu 19, 2013 at 08:12

  aşçıyım yurtdışında çalışmak istiyorum.branşım sulu yemek,döner,ızgara çeşitleri.afkanistan ve romanyada çalıştım.terrübe yaklaşık 20 yıl ustalık belgem mevcuttur,selamlar mustafa dinçer tel.05334929995

 692. hasan

  Ağu 20, 2013 at 11:02

  selam ben işinin ehli mobilya ustasıyım ekip ruhuna sahip yurtdışın da çalışmak istiyorum ekibin elaman temin edebilirim GSM 0536 814 01 02

 693. ersin

  Ağu 20, 2013 at 13:39

  SLM İZOLASYON VE SERAMİK FAYANS USTASIYIM 32 YAŞINDA ULUSLAR ARASI SERTİFİKAMLA YURT SIŞI TERCÜBEMLE E SINIFI EHLİYETİMLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0535 861 57 57

 694. nurettin arslan

  Ağu 21, 2013 at 22:32

  slm ben 12 senedir gemide mantajcı olarak çalışıyom yurtdışında çalışmak isdiyom 05322215509

 695. fatih

  Ağu 22, 2013 at 10:12

  mrb ben daha önce yurt dışında calıştım Afganistan ve kırgızistanda benim meslegim beton ustasıyım ve beton kesme makinasınıda kunlanmaktayım yani derz operatörlüğünüde yapmaktayım ilgilenen firmalara duyurulur benim telim 05347763212

 696. muhammetcan

  Ağu 22, 2013 at 15:33

  ben 15 senelik şantiyelerde usta olarak görev yamışım tercübeli aşçıyım yurdışın da hep görev yapmışım şimdi ıraktayım marko ales te çalışıyorum işmiz b urda bitiyor ayın 30 da türkiye ye dünü yorum eger yur dışın da çalışmak istiyorum mehmet akalın 09647507148419 ırak türkiye 05394611235

 697. mesut kilic

  Ağu 22, 2013 at 17:40

  selam ben moldovadan mesut oto elektirik ustasi ariyorum moldovyada calisabilecek dil bilmesi onemli degil 0037360986921

 698. muharrem öksüz

  Ağu 22, 2013 at 19:20

  slm ben muharrem öksüz 8 yıllık bobcat eskavatör oparatörüyüm ist de ikamet ediyorum yurt dışı oparatörlük işi arıyorum tel 05458553419

 699. Sezer

  Ağu 23, 2013 at 08:04

  Merhaba bayan kuaforu calsııyorum ama yurt dısında calısmak ıstıyrm serbet meslek olarak fabrıka vb ıslerde ılgılenırsenız sevınırım.
  formdet@hotmail.com

 700. lutfi abidin

  Ağu 25, 2013 at 19:17

  SELAM BEN LUTFI ABIDIN LIBYA TIRIPOLIDE YASIYORUM LIBYADA TERCUMAN ISTIYORSANIZ EHLIYETIM VAR LIBYA VE TURK VATANDASIYIM TEL00218922464979.

 701. ramazan yaşar

  Ağu 26, 2013 at 13:56

  slm ben ramazan yaşar eskavatör kazıcı yükleyici loder ayrıca e sınıfı ehliyetim var bir dönem libyada çalıştım en 20 yıllık iş teçrübem var iliglenen firmalarla görüşebiliriz 0537 674 78 43

 702. mahmut

  Ağu 26, 2013 at 20:20

  slm jcb 3cx ve loder operetörüyüm 5 yıllık deneyim var belgem var g /sınıfı idealim yurt dışı yurtiçi de degerlen dirmek isterim 05074755158

 703. ethem cicek

  Ağu 27, 2013 at 11:53

  ben ethem yurt dısında iş arıyorum ben alcıpan asma tavan dıs cephe montalama ustasıyım yurt dışında iş arıyorum tel 05321201764

 704. bayram kuş

  Ağu 27, 2013 at 21:59

  polyester ustası bayram kuş mobilya boya işleriyle uğraşıyorum lake cila boya vb bi çok boya işlerini yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum +905362774496

 705. ismail

  Ağu 27, 2013 at 22:10

  selam ben ismai16 yıllık iş makinası oparatörüyüm 6 yıl kıbrısta çalıştım.ehliyetim ve pasaportum var.bekoloder,loder,jcb forklift ağırlıklı yurt dışı oparatörlük işi arıyorum.numaram 0542 269 7607

 706. fatih

  Ağu 28, 2013 at 12:31

  slm alçıpan ustasıyım yurt dışı deneyim bircok vir ma la iş bitimim var iş arıyom 0533 253 36 32

 707. savaş

  Ağu 29, 2013 at 12:29

  slm lar 38 yasındayım yaklasık 22 yıllık otomotıv sekterunde sanayıde yetısmıslıgım var meslegım oto elektrık ve elektronıkcısıyım ama her turlu oto ısınde aktıfım ızmırde yasıyorum yurt dısında calısmak ıstıyorum saygılar..tel o 532 306 95 49 ev 0232 339 81 88

 708. çapan

  Ağu 29, 2013 at 20:44

  mrb ben kaynakçıustasıyım 18yıldır çelikçatıve ferforje işleri yapıyorum yurtdışında çalışmak için iş arıyorum fark etmez ülke ararsanız beklerim 05435300122

 709. said bagcı

  Ağu 31, 2013 at 01:15

  ben çelik kontriksiyon formeniyim imalat kaynak ve montaj ekibim var sizinle çalışmak isteriz 05414394142

 710. mesut tekin

  Eyl 2, 2013 at 18:32

  18 senedir oto tamircisiyim tır kamyon ve iş makinesi ustasıyım şantiyede de çalıştım ustalık belgem var yurtdışında çalışmak istiyorum 05413147347 teşekkürler

 711. biner

  Eyl 6, 2013 at 12:14

  mrh. kalıpcıyım iş arıyorum çok sayıda kalıpçı arkadaşlarım da var

 712. biner

  Eyl 6, 2013 at 12:16

  kalıpçıyım kalıpcı arkadaşlarım da var onlar da iş arıyor 05362543470

 713. beyhan albay

  Eyl 8, 2013 at 14:39

  merhaba 22 yıllık kaynakçı ustasıyım elektirik gazaltı oksijen kaynagı ve kesim tercübem var yurt içi ve dışarda çalışmışlıgım var gerek olan her yerde çalışabilirim. tlf .0542 739 80 06

 714. mehmet

  Eyl 9, 2013 at 11:28

  ben mehmet yasim 26 ney ls olsa yabarim isizim lotfen arayin 543 711 33 23

 715. veli şahin

  Eyl 9, 2013 at 16:40

  teleskop forklift mobil telehandır mini bobket oporötörüyüm yurt dışı tecrübem vardır kazakistan rusya dubai arabistan ekvator ginesi gsm 05317152671 ilginizi beklerim

 716. cengiz

  Eyl 9, 2013 at 20:49

  İş arıyorum boya alçı Dekorasyon mantolama ustasıyim Irak Afrika Rusya çalıştım 05326951031 cengiz Bektaş

 717. sedat aksu

  Eyl 10, 2013 at 14:43

  cifliklerde hayvan bakıcısıyım kücük baş büyük baş bakabilirim acil iş arıyorum yurt dışı o5397087533

 718. huseyın arslan

  Eyl 11, 2013 at 14:45

  kalıpcı ekıbım var ıstege gore saeleman sayımı hazır edebılırız ırak dohokta famılı mool karfur ınsaatı yapmaktayız yurt dısı tecrubemız vardır NOT IDARI ISLER KAMP AMIRI VE PUANTAJ OLARAK CALISABILIRIZ IRAK TEL +964 750 503 82 01

 719. temel

  Eyl 11, 2013 at 16:19

  slam ben temel yurtdışında şalışmak istiyorum asıl mesleğim mobilya cilacısıyım ama iş fark etmez calışırım saygılarımla 05428298729

 720. Levent ER

  Eyl 11, 2013 at 22:25

  selam su an katardayim isim bitti burada ve yeni islere bakiyorum yurtdisindan elektrik kaynigi ve ic dekorasyoncuyum kaynakci sertifikam var ve ingilizcem de var yardimci olcak kisilereden mail bekliyorum tlf 05073446201/+97466818293/+639982067184

 721. erkan

  Eyl 12, 2013 at 11:59

  erkan şahingöz yozgatlıyım elektirik kaynakcısıyım artı formenlık yapıyorum ekıbım kalabalık rusyadakı fırmalardan teklıf beklıyırum tel:05439787201

 722. abdullah aydemir

  Eyl 12, 2013 at 16:00

  merhaba ben daha önce yutdışında çalıştım yıne çalışmak istiyorum çalıştığım yerler avkanista ukranya sudan yaptığım iş kalıp altyapı ustyapı şantiye kurumu pırefabrik montaj bordor usta ve teknik eleman olarak çalışmışım saygılar 0539 440 75 00

 723. ilhan

  Eyl 12, 2013 at 17:14

  slm BEN ALÇI DIŞ CEPHE MONTALAMA SIVA BOYA İÇ BOYA KARTONPİYER FAYANS KARO MERMER USTASIYIM YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0541 301 04 85

 724. ilhan

  Eyl 12, 2013 at 17:15

  slm BEN ALÇI DIŞ CEPHE MONTALAMA SIVA BOYA İÇ BOYA KARTONPİYER FAYANS KARO MERMER USTASIYIM YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0541 301 04 85

 725. ilhami aydın

  Eyl 13, 2013 at 10:05

  MERHABA bendeniz iş makinası kova şase bom kırık çivata elektirik ve gaz altı ve meslekte uzman biriyim ustume adam tanımam ama gel gör bakki iş bilmeyen sidiklileri alıyorlar arkalarında bir mimar veya bir poreja müdürü bir makine mühendisi kıçlarına takıyorlar aziz kardeşim bu sitelere güvenmeyin ben kendi cabamla ostimden zaman zaman iş alıp yapıyorum yırt dışı savaş bölgesi tercihimdir ilgilenenlerin dikkatine 0506.8718725

 726. murat kökli

  Eyl 13, 2013 at 17:55

  slm ben 13 senelık ekmek ve unlumamuler ustasıyım yurt dışında çalışmak için iş arıyorum saygılar.. 0536 962 12 65

 727. ALİ BOZDAG

  Eyl 13, 2013 at 21:38

  ARKADAŞLAR BEN AKSARAY DAN ALİ BOZDAG YAPMAKTA OLDUGUMUZ ISI YALITIM VE BOYA SÖVE BUNLARDAN ANLAYAN EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUM KALACAK YER MEVCUT SİGORTA VAR PARA SAMLAM İLGİLENEN ARKADAŞLARI BEKLİYORUM CEP 05534253220

 728. ALİ BOZDAG

  Eyl 13, 2013 at 21:40

  YURTDIŞINA GİDEMEYEN ARKADASLARI BEKLİYORUZ BEN ALİ BOZDAG YUKARI DAKİ İLANI LÜTFEN OKUYUN

 729. ahmet tanrıkulu

  Eyl 14, 2013 at 19:37

  Tecrübeli mermer ve fayans ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum dönerseniz sevinirim no:05333390291

 730. nazım türlü

  Eyl 15, 2013 at 13:49

  selam 20 yıllık aşçıyım arabistanda çalıştım sulu yemek döner ızgara çeşitlerim var yurt dışında çalışmak istiyorum pasapot hazır saygılarımı arz ederim cep 05303812090

 731. özay aşık

  Eyl 15, 2013 at 14:20

  YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İÇİN İŞ ARIYORUM.KAYNAK USTASIYIM HER TÜRLÜ AĞAÇ İŞİNDEN ANLARIM.
  05304556214

 732. veysel

  Eyl 16, 2013 at 13:41

  selam dilek banada iş yokmu iş makinası operetörüyüm çalışma hacmim çok performansım çok orada çalışmayı çok istiyorum saygılar 05533523525

 733. veysel

  Eyl 16, 2013 at 13:43

  veysel :
  selam dilek banada iş yokmu iş makinası operetörüyüm çalışma hacmim çok performansım çok orada çalışmayı çok istiyorum saygılar 05533523525

  v.yanka@hotmail.com

 734. veysel

  Eyl 16, 2013 at 13:44

  yol alt yapı kanal harfiyet tercübeliyim

 735. ali karakeçili

  Eyl 22, 2013 at 11:10

  ben uşaktan ali beko beko loder.ve loder kullanıyorum sertifikalar ehliyete işli 25 yıllık operatörüm şu an çalışıyorum ama daha çok paraya ihtiyacım olduğu için yurt dışı tercih sebebim

 736. nail ÇETİN

  Eyl 23, 2013 at 23:20

  yurtdışında çalışmak istiyoruz ekibimiz var mobilya dekarasyon işlerini itinalı ve sorunsuz teslim ediyoruz 0536 419 33 80 nail çetin

 737. zafer

  Eyl 26, 2013 at 11:09

  selam kalıpcı demrıcı ekıbım var yurt dışında ış yapma ıstıyoruz LIBYADA IŞ YAPDIM ılgılı fırmalara zafer 0534478 0131

 738. VELİ SUNAL

  Eyl 26, 2013 at 18:08

  merhaba e sınıfı ehliyetim src ve pisko teknik belgem var iş tecrübem var yurt dışında şöför olarak iş arıyorun İRTİBAT TLF.:05072845933

 739. adem

  Eyl 28, 2013 at 08:44

  mrb ben adem lasdikli LODER oparatöruyum 16 yılık dercubem var sisizle yurt dışı poruşelerinde calışmak isdiyorum tel 5364373001 teşekkur ederim

 740. faruk

  Eyl 28, 2013 at 14:10

  slm ben faruk yurt dısı isi arıyotum elektirik ustasıyım yurt dısı tercubem bar suleymaniye erbil basra ramadiye hilla tarflarında hastane otel akılı bina yaptım suleymaniye oturumum var 05425256736 acil arayın

 741. BURAK AYDOĞAN

  Eyl 30, 2013 at 11:52

  FIRAT ÜNİVERSTESİ JEOLOJI MUHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM İNGİLİZCEM İYİ SEVIYEDEDİR . YURT DİŞİ PROJELERİNİZDE GÖREV ALMAK İSTİYORUM . TEŞEKKÜR EDERİM .
  0539 727 21 40

 742. selcuk

  Eyl 30, 2013 at 12:41

  soguk demirci ustasıyım 05413084735

 743. şahan taştan

  Eyl 30, 2013 at 13:09

  1965 doğumluyum.30 yıllık elektrik tecrübem var.yurtdışında bağdat ve türkmenistanda çalıştım.10 yıl bir fransız firmasında formenlik yaptım.tekrar yurtdışında çalışmak istiyorum.işine saygılı işini seven biriyim.saygılarımla. 0535 364 88 18

 744. kadri

  Eyl 30, 2013 at 18:58

  merhaba ben kadri baküdeyim yeni geldim istanbulda yaşıyordum bilgisayar programları ofis programı muhasebe olursa aşçılık veya aşçı yardımcısı yapabilirim.
  kadri_kayran@hotmail.com

 745. serdar

  Eyl 30, 2013 at 21:57

  23 yasındayım metal bolumu mezunuyum yurt dısında ıs arıyoruumm 2 sene yuksek okulda endustyl kalıp okudum 2 sınıfdan terk ettm maddı duurmlar nedenıyle bıtıremedım ankara golbasında oturuyorum 05543541558

 746. mustatafa tuna

  Eyl 30, 2013 at 23:11

  3 yıllık kebce oparotörüyüm yurdt dışında çalışmak isterim 0238 584 82 30 mustafa

 747. mahsun

  Eki 3, 2013 at 16:39

  mobilya imalat ve montaj ustasıyım..12…13 yıllık tecrübem var yurtdışında çalışmak isterim teşekkürler…mahsun___0541 380 49 48

 748. murat avcı

  Eki 4, 2013 at 12:07

  dekorasyon asma tavan ve boya işleri yapmaktayım 22 yıllık tecrübem var tel no 05438921355

 749. osman

  Eki 4, 2013 at 18:37

  20 yıllık dozer oparatörüyüm daha önce arabistanda çalıştım arapça biliyorum tekrar yurt dışında çalışmak istiyorum 534 032 34 47

 750. hüseyin sancak

  Eki 5, 2013 at 12:27

  iyi günler sıhhi tesisat ve hdpe boru alınkaynak elektro fizyon kaynak ustasıyım yurt dışı tecrübem var 10 yıllık ustayım yurtdışında bu meslekte iş arıyorum ilgilenenlere teşekkür ederim 0536 247 52 70

 751. hüseyin sancak

  Eki 5, 2013 at 12:29

  hüseyin sancak :
  iyi günler sıhhi tesisat ve hdpe boru alınkaynak elektro fizyon kaynak ustasıyım yurt dışı tecrübem var 10 yıllık ustayım yurtdışında bu meslekte iş arıyorum ilgilenenlere teşekkür ederim 0536 247 52 70

 752. nurullah

  Eki 5, 2013 at 16:09

  Selam ben simdi bakudeyim baku veya yurtdisi isi ariyorum kendim elektrik ve otumasyon ustasiyim 994507992323

 753. Fatih Kayardı

  Eki 6, 2013 at 09:48

  Selam 9 Yıllık Fayans Ustasıyım. Çekirdekten Yetişmeyim Yurt Dışı Bir Çok Firmada Çalıştım Şuanda ANT Yapı Sochi’deyim Burda İşimizi Tamamlamış Durumdayız İlgilenen Olursa Çok Teşekkür Ederim Rus Tel: +79189619930 TR: 05393171276

 754. Mustafa

  Eki 8, 2013 at 00:10

  Merhaba ben Mustafa Simsek. Ben yurtdisinda bir çok projede saygın firmalarda çalıştım boru-montaj ve santexnik ustası olarak gorev aldim, Azerbaycanin baskenti Bakude yasiyorum, Sizinde projelerinizde olmaktan onur duyacağımı bilmenizi isterim.ilginize şimdiden teşekkür ederim. Tel: 055 597 65 68

 755. mümin yaşar

  Eki 10, 2013 at 09:48

  mrh ben mümin klıma ve soğutma konusunda deneyili bir ustayım yurdışında bana ihtiyacı olan firmalr 546 4231052 numaradan bana ulaşabilirler

 756. özkan çal

  Eki 10, 2013 at 19:31

  selam ben tıransmıkser operatoruyum sertıfıkam var 20 yıllık soforum 10 yılık miksercıyım sızınlen calısmak ıstıyorum saygılarımlan 05399330744

 757. mustatafa tuna

  Eki 11, 2013 at 21:28

  hidromek kepce kullanıyorum arkadaşlar dışarı ülkelere giden olursa lütfen ararsanız sevinirim herkesten ALLAH razı olsun mustafa 0538 584 82 30 saygılar

 758. mustatafa tuna

  Eki 11, 2013 at 21:30

  kalıp duvar ekipde ayarlarız mustafa 0538 584 82 30

 759. umut

  Eki 13, 2013 at 20:03

  slm umut ben 27 yaş tercübeli dış cepe ısıyalıtım ustasıyım yurt dışında çalışabilim 0535 920 65 52

 760. mehmet gök

  Eki 18, 2013 at 12:08

  merhaba ben mehmet gök kaynak montaj demır dograma celıkcatı kuzey ırakta ıkı yıl calıştım şu an bır aydır boşum teklıflere acıgım yurdışı işi arıyorum tel.,0537 335 89 47

 761. halil

  Eki 18, 2013 at 20:21

  BEN HALİL 32 YAŞINDAYIM ÇOCUKLUGUMDAN BERİ BU İŞİN İÇERSİNDEYİM AYNI ZAMANDA BABA MESLEGİM KEBAP USTASIYIM YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM PASAPORTUM USTALIK BELGEM MEVCUTTUR YURTDIŞINA ÇIKIŞ ENGELİM YOKTUR ÜCRET GÖRÜŞÜLÜR İLETİŞİM BİLGİLERİM
  halil1862@hotmail.com
  halle1862@gmail.com
  +905545076763

 762. zafer

  Eki 19, 2013 at 22:46

  kalıpcı demırcı ekıbım var lıbyada ış yapdım 0534 478 01 31

 763. tuncay

  Eki 21, 2013 at 12:34

  selamun alayküm istanbul kartalda oturmaktayım 7 senedir bilgisayar sistem bakım onarım işi yapıyorum bunun yanında firmalara güvenlik kamera sistemleri kurmaktayım

  inşaat alanında eskavatör bekoloder vinc opatörlük belgerim mevcuttur elimdeki belgelerin hepsi meb onaylıdır benim için işin ne kadar sürdügü önemli degil istediginiz süre boyunca çalışabilirim yurt dışı deneyimim vardır rusya bulgaristan ukrayna romanya ve italya da bulundum ilgilenen firmalarla çalışmak istiyorum 535 646 26 73

 764. Fatih

  Eki 21, 2013 at 23:11

  mrb ben Fatih
  6 yil ingilterede yasadim ve tekrar yurt disinda yasamak ve calismak istiyorum ilgilenenler
  iyi derecede ingilizce ve kurtcem ayrica az alamancam var
  05340718663

 765. yucel

  Eki 22, 2013 at 13:03

  mrb ben yucel afganistanda bulunuyorum celik kontrikason atolyesi calistirmaktayi afganistandaki turk firmalarina her turlu celik isi itina ile yapilir tlf 0785851 860 yerimiz kabildedir

 766. halis

  Eki 23, 2013 at 11:14

  slm ben halıs ben sondörum is arıyorum yrt dısı yurt ıcı fark etmez numaram 05312540379

 767. mustafa ekren

  Eki 24, 2013 at 08:44

  TECRÜBELİ BETON POMPA OPR yurt dışı tecrübem var hermarka makinayı puroblemsiz kullanabilirim. TLF 05413736563 -00902322286819 ilginize şimdiden teşekkür ederim.

 768. cemal

  Eki 24, 2013 at 12:35

  merhaba ben cemal kalıpçıyım ayrıca ekibimde var acilen yurtdışı işi arıyorum ilgilenen firmalara arz ederim tel 0535 776 27 04

 769. haci topac

  Eki 26, 2013 at 00:26

  sayklr ben haci topac 29 tekd çalşdm yen rusad geldim bir şandiy eldrkcsidm uykn gursenz sisnl yurdşnd çalşmk isdyorm ayrc iş grmd kepa ve dunr anlarm 05335403466

 770. yusuf

  Eki 28, 2013 at 13:57

  yusuf canpolat işim elektrik formeniyim 2002ten beri yurt tışıdayım işibe tevam etmek istiyorum tel 0533 328 19 06 0532 170 92 33 0532 461 93 36

 771. bayram kara

  Eki 28, 2013 at 21:55

  slm ben bayram kara kalıp ustasıyım aynı zamanda marangozum askerlk yaptım bekarım yurtdışında çalışmak istiyorum uzun süre

 772. ahmet

  Eki 29, 2013 at 23:44

  slm saygılarım la ben ahmet bıçak sakarya dan yaş 32 mesleyim mekanik tesisat temiz su pis su siprink yangın hattı fankoil galürüfer p.p.r aksesugar peyiks mobil sistem montaj ustasıyım milliğ eyitim bakanlığı belgem var yurt dışın da calışmak istiyorum gerek ekip arkadaşlarım var kaynak cı montaj cı tel 05356498518

 773. halis

  Eki 30, 2013 at 12:45

  slm ara tatlım benı 0531 254 03 79

 774. eren toptaş

  Eki 31, 2013 at 14:00

  slm iisim eren toptaş alçı boya kartonpiyer mantolama alçıpan işleri ustasıyım numaram 05435771374

 775. erdal

  Kas 2, 2013 at 20:15

  MERHABA HAMDİ BEY BETONSANTARALİ OP SERTİFİKALI YIM ARIYORMUSUNUZ YURT DIŞI DENEYİMİM VAR

 776. bahri kurt

  Kas 5, 2013 at 21:36

  merhaba ben 1959 istanbul dogumluyum 1969 dan beri mobilya dekarosyon işiyle ugrasıyorum tercihen yurt dısındaki işlerleri talep ediyorum turkmenistanda bulundum referans verebilirim oradaki calıştıgım firmalardan efor,askeri hastane,askeri kan merkezi,merve inşiat,sergi sarayı,çakır insiat,300 kişilik otel,gene cakır insiat, 3 adet 100 kişilik dugun salonu,500 kişilik dugun salonu bu işleri ben ve ekibim turkmenistanda bitirdik eger uygun gorurseniz imilat ve montaj ekibimle çalışmaya musaitiz bana mail adresimden veya bırakacagım cep numaramdan ulasabilirsiniz şimdiden tesekkurler 0532 283 21 35

 777. muhteremçetin

  Kas 13, 2013 at 00:25

  iş arıyorum tel. 0544 722 3209

 778. hasan

  Kas 17, 2013 at 13:50

  bn arabca biliyorum alci ve boya ekibi iştenrse calsmk isrerz iyi gnler

 779. hasan kartal

  Kas 17, 2013 at 21:46

  20 yıldır turk mutfagından tabıldot aşcısı ve aşcıbaşı olarak calışıyorum yurtdışı ve şantıye tercubem var sızınle calışmak ıstıyorum saygılar tl 05364457533

 780. davut arucan

  Kas 18, 2013 at 14:21

  mrb ben uzman cvl olarak görev yaptım güvenlık koruma ihtiyac varsa 05428224422 ulasabılırsınız saygılar

 781. Barış güreşçi

  Kas 19, 2013 at 00:37

  Merhaba ben barış 18 yıllık pvc ve alüminyum doğrama ustasıyım yurtdışı tecrübem var Kazakistan Gürcistan Azerbaycan ve kuzey Irak’ta toplam 6 yıl görev yaptım işimin ehliyim sizinle çalışmak isterim tel No/0553 536 84 77 saygılarımla.

 782. yılmaz

  Kas 21, 2013 at 02:57

  selam manisa dan yılmaz 18 yıllık iş makinaı opratörüyüm 32 yaşındayım yurt ışnda dolgun maaşla iş arıyoum. 05377473246

 783. Cenk

  Kas 22, 2013 at 05:59

  Selam adım Cenk 15 yıldır Elektrik tesisat ustasıyım Irak ve Azerbaycan dan calıştım şuan izmirde calışıyorum yurt dışında calışmak istiyorum 0542 538 88 46

 784. bekir topal

  Kas 23, 2013 at 23:30

  yurt ici ve yurt dışı deneyimi olan soguk sıcak talılılar kebablar yapabilen 20 yılı yurt dışında calışmış şantiye aşcısım rusya ozbekisdan afganisdan turkmenisdan da calışma belgelerim ve refaranslarım mevcut iş arıyorum 0543 61111 00

 785. bekir topal

  Kas 23, 2013 at 23:36

  ahmed bey tamamda işin suresi az

 786. zafer

  Kas 25, 2013 at 16:10

  selam ben zafer kalıpcı demırcı ekıbım var lıbyada iş yapdım ış arıyoruz ılgılı fırmaların dıktıne 05344780131

 787. metin

  Kas 28, 2013 at 00:50

  slm metın ben sıva duvar kalıp ustasıyım 0507 172 37 64

 788. ercan

  Kas 28, 2013 at 17:11

  selam ben ercan 23 yaşındayım orta okul mezunuyum B.sınıfı ehliyetim var yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla..

 789. latif gülmez

  Kas 29, 2013 at 18:29

  20 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında aşcıbaşı olrak çalıştım. Aşcılık sertifikam vardır. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur saygılarmla 05313488177

 790. mehmet alı aksu

  Ara 2, 2013 at 12:37

  mrb ben mehmet mekanık sıhhıtesısat ustasıyım rusyadan yenı geldım ıstanbulda yasıyorum yurt dısında ıs arıyorum5373335153

 791. halil

  Ara 4, 2013 at 14:34

  mrb ben inşaat üzerinde 15 yıllık deneyimim var elektirik boyacılık ve kaynak işleri yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 32 yaşındayım pasoportum var 05423418021

 792. ZEKI

  Ara 4, 2013 at 22:23

  SELAM BEN KABA ISLER FORMENIYIM 60 KISILIK DEMIRCI KALIPCI EKIBIM VAR 10 YILLIK YURTDISI DENEYIMIM VAR ENKA TEKFEN BETATEK METAG VE RUS FIRMALARINDA BUYUK PROJELERDE CALISTIM SIZLERLEDE CALISMAK ISTERIM TEL 0537 947 92 78 SAYGILAR HURMETLER

 793. zeki.koçak

  Ara 8, 2013 at 18:23

  merhabalar.25.yıl üzerinden emekli.elektırofikasyon.ve.elektirik.kumanda.ustasıyım.belgelerim.ekat.ustalık..8.aylık.elektıronik.kurs.bitirme.sertefika.tel.05069976283.

 794. Nevzat Pala

  Ara 8, 2013 at 21:12

  Merhaba ben nevzat pala 29 yasındayım samsunda yaşıyorum 15 yıldır iç ve dış cephe izalasyon mantoloma yalı baskı ustasıyım sıva alçı saten alçı ve boya bütün iç dış cephe işleri yapılır ekibim vardır çalışmak istiyorum
  05424408512

 795. ali karakaya

  Ara 8, 2013 at 23:59

  otel? konut? denk? kompak?parke?kapı? mutfak?genel mekan ?montajların tecrübeli kotro ve ekip?yurt içi yurtdışı.referanslar İC HİLTON İST SÜİT ODALAR?ŞANGRİLLA OTEL BEŞİKTAŞ İSTANBUL?ZORLU CENTR İST?RUSYA MOSCOW CTY?NOYABBRSK SPID HASTANESİ?CEZAYİR ELAVRASSİ OTEL.ERBİL ROTANA OTEL?VS İRTİBAT TEL +90 543 216 14 41….ALİ KARAKAYA …ADEM KARAKAYA..0536 284 31 13.AK MOBİLYA MONTAJ.ANK.

 796. hüseyin keklik

  Ara 9, 2013 at 15:33

  mrh asfalt plent operatörüyüm ihtiyacı olan firmalar arıya bilir tlf 05376259746

 797. ismet dilaver

  Ara 9, 2013 at 14:57

  merhabalar ben mobilya döşeme ustasıyım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 798. halis

  Ara 10, 2013 at 17:42

  ben halıs 24 yasındayım sondör üm neresı olursa gıderım 0531 254 03 79

 799. mesut demir

  Ara 11, 2013 at 04:16

  20 yıllık çelik çatı ve demir doğrama ustasıyım e sınıf ehliyetım var 1969 g.antep doğumluyum sizinle çalışmak isterim

 800. hakan yılmaz

  Ara 13, 2013 at 01:45

  slm ben moskovada mebe firmasıysa 2 sene kalıp işinde çalıstım şermotova havalimanında iş bitimi nedeniyle dönüs yaptım kalebodur işindende anlıyorum ilgilenirseniz mutlu olurum saygılarla ahmet bey

 801. CİHAN DERİN

  Ara 15, 2013 at 18:34

  YURTİÇİ YURTDIŞI ÇALİŞMALARIM VAR.ESKAVATÖR.LODER.ÜÇGEN DOZER .OPARATÖRÜYÜM.İŞ İMKANI SUNARSANIZ SEVİNİRİM.CEP:545 201 24 24

 802. HÜSEYİN KEKLİK

  Ara 16, 2013 at 13:35

  MER BEN ASFALT PLENT OPERATÖRÜYÜM OPERATÖR SERTİFİKAMDA VAR İHTİYACI OLAN TLF.05376259746.

 803. ramazan sezer

  Ara 16, 2013 at 14:43

  kalıpçı demirci ekibimle iş arıyorum buyuk firmalarda çalışmış ekibim tecrube bakımında ustune yok çalıştığımız firmalar lukova çukurova baytur enka ATK gama yüksel gibi buyuk firmalarla rusya katar libya ırak dubai gibi yerlerde çalıştık irtibat tel 0531 851 37 44

 804. RAMAZAN

  Ara 17, 2013 at 15:05

  20 YILIK DUVAR USTASIYIM VE DIŞ ÜLKELERDE ÇALIŞTIM EKİBİM VE BEN HAZIRIM GAZ BETON DUVAR USTASIYIZ PİLAN VE POROJE LERE UYGUN ŞEKİLDE ŞAKÜLÜ VE NİVALI Bİ İŞÇİLİK İSTERSENİZ HAZIRIZ EKİBİMLE 05415224066

 805. hüseyin keklik

  Ara 18, 2013 at 12:32

  herkese mrh ben asfalt plent operatörüyüm iş arıyorum yurt dışıda olabilir ihtiyacı olan firmalar arıya bilirler hüseyin tlf.05376259746.

 806. ali

  Ara 19, 2013 at 17:24

  slm 41 yasındayım elektirik ve oksijen kaynagı ustasıyım ankarada yasıyorum azerbeycanda calısmak istiyorum.

 807. SONER ÇALIŞKAN EXKAVATÖR OPARATRÜ

  Ara 24, 2013 at 21:31

  SLM BEN SONER 14 YILLIK EXKAVATÖR OPARATÖRÜYÜM MAKAM ŞÖFÖRLÜĞÜ-YAKIN KORUMALIK DA YAABİLİRİM.. İLK OKUL MEZUNUYUM MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI ACİL YURT DIŞI İŞE İHTİYACIM VAR 30 YAŞINDAYIM DUYARLI İŞ SAHİPLERİNDEN RİCA EDİYORUM BU AY SONUNA KADAR İŞ BULAMAZSAM DURUMUM BİRAZ KÖTÜ OLACAK İLGİLİ KİŞİLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM 0535 469 41 83

 808. satılmış manaz

  Ara 26, 2013 at 19:49

  merhaba ben 25 yıldır işmakinaları ve jenaratörler ustasıyım ceşitli şirketlerde ustabaşılık ve formenlik yaptım enson suudiarabistanda calıştım atolye ve makina formenliği yaptım pasaportum var yaşım39 yurt dışında calışmak istiyorum tel 05467610534

 809. şamil isaoğlu

  Ara 28, 2013 at 13:40

  iyi derecede rusça biliyorum.
  T.C vatandaşıyım çifte vatandaşlığım var.
  yurt dışı deneyimim var
  0536 252 18 39

 810. tuncay

  Ara 30, 2013 at 16:26

  selamun aleykum 7 senedir bilgisayar sistem bakım onarım ve firmalara güvenlik kemera sistemleri kurmaktayım bunun dışında bekoloder JCB eskavatör ve vinc oparatörlük sertifikalarım bulunmaktadır ilgilenen firmalarla çalışmak istiyorum ve isteyen firmalara ekip kurabilirim
  0535 646 26 73 tuncay
  0543 289 61 86

 811. selahattin

  Oca 2, 2014 at 19:55

  slm ben eskişehirden selahattin eskavator operotoruyum altyapı da çalışıyom altyapı tecrubem var yurtdışında calışmak istıyom ilgilenen firmalara / 0536 862 36 23/tlfn

 812. SELAHATTİN ÇALİK

  Oca 3, 2014 at 01:09

  İSİM: SELAHATTİN

  SOYAD:ÇALIK

  TEL NO : 0534 275 11 82

  POZİSYON:EKSKAVATÖR-SAUL OPERATÖRÜ

  ÇALİŞTİĞİM ŞİRKETLER :
  ENKA LİBYA 1989
  BAYİNDİR İZMİR ÇEŞME YOLU 1993-1995
  BALABAN HARFİYAT İSTANBUL
  ALARKO KAZAKİSTAN

  Tercihen yurt dişi iş ariyorum saygılarımla …

 813. emrah

  Oca 3, 2014 at 17:31

  mrb ben mobilyacıyım imalat ve montaj işleri yapıyorum yurt dışında iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 814. emrah

  Oca 3, 2014 at 17:31

  buda tlf numaram 0546 275 80 91

 815. arif DOĞAN

  Oca 5, 2014 at 17:41

  yurt dışında iş arıyorum kazakistan ince işcilik

 816. arif DOĞAN

  Oca 5, 2014 at 17:42

  tle. 05398983221

 817. arif DOĞAN

  Oca 5, 2014 at 17:44

  seramik mermer mekanik betebe cam mozaik kablama ekip temin edilir saygılar tel 05398983221

 818. erkan

  Oca 6, 2014 at 16:43

  selam ben ben erkan 15 senelik deneyimli jcb operatörüyüm yurtdişinda güvenilir bir firmada uygun şartlarda çalişmak isterim e-g belgem var ilgilenen bu nodan arasın 0535 274 10 93

 819. cumhurtetik

  Oca 6, 2014 at 20:02

  48 yaşındayım kalıp duvar sıva alçı boya seramik yalıtım işleri yapmaktayım ekip arkadaşlarım var yurt içi yurtdışı işlerinde çalıştım pasaportum var iletişim tel 05367663620

 820. Ali Yılmaz

  Oca 11, 2014 at 16:33

  Merhaba ben ali Usta 20yilk kebap restaurant lari sektöründe çalışıyorum turkmutfaginda ve Osmanlı Mutfağı da yöresel yemekleri çok imalatinda iyiyim hali hazirda olan kadromla yurtdisinda suan faaliyet gösteren firmalarlabyada yeni açılan restaurant lari sektöründe çalışmak istiyorum .irtibata 05426762793 numaram ulaşabilirsiniz teşekkür ederim.

 821. Ali Yılmaz

  Oca 11, 2014 at 16:35

  Facebook aracılığıyla benim özgeçmişi mi bula bilirsiniz

 822. ıdrıs sadi diktas

  Oca 12, 2014 at 13:04

  slm tavan vinci kullanıyorum tecrübelıyım.yukleme kaldırma belgem var ,askerlıgımı yaptım,orta okul mezunuyum 30 yaşındayım iş arıyorum.05386857099 iskenderun

 823. abdurrahman yiğit

  Oca 12, 2014 at 17:26

  mekanik pilentı ve konkösör ustasıyım sökme kurma aynı zamanda faal çalıştırma teknık arzaları anında gıderme art kaynaktanda tamemen anlarım tlll.: 0534 971 05 06 ulaşıla bılen tlfonumdur.

 824. recep

  Oca 13, 2014 at 15:54

  iş makina tamircisiyim rusyada çalıştım 17 senelik tecrübem var yurt dışında iş arıyorum yurt dışında çalışan şirketlerin dikkatine her türlü dizel benzinli araclarda tecrübem var şu an çalışmıyorum pasaportum var tel 05464764390

 825. kebab döner sulu yemek ustasıyım

  Oca 14, 2014 at 13:15

  kebab döner suluyemek ustasıyım iş arıyorum pasaportum hazıraşcı arayanların telefonunu bekliyorum 05313571075

 826. kebab döner sulu yemek ustasıyım

  Oca 14, 2014 at 13:17

  acil iş arıyorum kebab döner sulu yemek ustasıyım gaziantepliyim pasaportum var hemen çıkarım yola engelim yok 05313571075 acill

 827. cumhur tetik

  Oca 18, 2014 at 18:02

  48 yaşındayım kalıp duvar sıva alçı alçıpan boya seramik yalıtım işleri yapıyorum yurtdışı tecrübem var pasaportum var ayrıca ekip arkadaşlarım var iletişim tel 05367663602

 828. muhsin

  Oca 19, 2014 at 03:56

  biz kalıpcı ustası ıkı kişiyiz yurtdışında çalışmak istiyoruz pasaportumuz mevcuttur telefon 05468532212

 829. Ferhat Urçar

  Oca 19, 2014 at 21:48

  Slm ben ferhat 10 yıllık ustayım TAV firması Ve AKIN ÖZAY firmasında calıstım denekımlık ve calıskan bir ustayım Tel No: 0531 841 7962

 830. burak

  Oca 20, 2014 at 21:32

  mrb ben elazıg dan burak mobilyacı ustasıyım 1995 dogumluyum 9 yıldan beli bu işle ugrasırım mobilya,dogramacılık,panel montas ustasıyımdır yurdısında calışmak isdiyorum yer hiç fark etmez GSM:0542 786 38 45 ararsanız sevinirim…

 831. MOHAMMED AKGUL

  Oca 22, 2014 at 17:32

  MRB BEN LIBYA BINGAZI DOGUB BUYUDUM BEN BII IS ARIYORUM TERCUMANLIK YAPARIM SOFORLUK YAPARIM BINGAZIDEKI ISLETME YAPAPILIRIM…BU BENIM NUMARIM 00218928099475

 832. hayati önder

  Oca 26, 2014 at 02:57

  gsm.direk ve kule direk örme işinden anlayan ustalar aranıyor

 833. hayati önder

  Oca 26, 2014 at 02:58

  hayati.yukarı ilan için .tlf. 05357165024

 834. ibrahim korkmazbi

  Oca 26, 2014 at 12:30

  Selamun aleykum ben ibrahim korkmaz alcipan dekarasyon ustasiyim rusya viladivostokta ve azerbaycan / baku havalimani MNG firmasinda calistim ayrica E sinifi ehliyetim var yurtdisi isi ariyorum yetkililerden yardim istiyorum 05422378651

 835. ali ağca

  Oca 28, 2014 at 09:40

  slm dilek ben türkiye den sizinle tanışmak istiyorum bende yurt dışında iş arıyorum siz yardımcı olursanız sevinirim numaram 05413010396 görüşmek üzere,

 836. osman görmeç

  Oca 30, 2014 at 04:09

  arşap kalıp formeniyim 2 yıl almanya kazakistn romanya ırakda yurtdışı tejrübem var sizinle görüşmek isterim ahmet bey

 837. ahmet

  Oca 30, 2014 at 18:59

  SLM BEN AHMET 35 YAŞINDA 18YILLIK DÖNER MEZE VE KEBAP USTASIYIM YURTDIŞINDA İŞ ARIYORUM NOT AVRUPA VATANDAŞIYIM 0534 845 21 22

 838. abdullah

  Oca 31, 2014 at 23:09

  selam ben44 yasındayım 32senelik marangoz ustasıyım yurtdışında iş arıyorum ankaralıyım gsm 05376662527

 839. ismail

  Şub 1, 2014 at 12:09

  Selam ben ismail 27 yasinda vinc operatoruyum belgelerim tam yurt disinda calismak istiyorum bana 05422159391 numali telefondan ulasabilirsiniz simdiden tsklr…

 840. SÜLEYMAN

  Şub 2, 2014 at 06:27

  SLM BEN SÜLEYMAN 15 SENELİK TECRÜBEYE SAHİP ROK DELİCİ VE LODER OPERATÖRÜYÜM.YURT İÇİ VEYA YURT DIŞI İŞ ARIYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. 05354003062

 841. kerim

  Şub 3, 2014 at 17:33

  türk mutfağında sıcak soğuk bıranjlarda aşçı
  Çalışma Durumu Çalışmıyor
  Toplam İş Deneyimi 10 Yıldan Fazla
  Kişisel / Mesleki Bilgi 1966 bolu mengen196en doğumluyum 1978 yılında borsa et lokantasında işe başladım sonraki yıllarda ise hotel olimpik bosna hotel keçik hotel holidayn hotel istanbul wow hotel kaşı beyaz et lokantası florya cerrahpaşa tıp fakültesi çapa tıp fakültesi kız öğrenci yurdu biltek ünüversitesi antalya spor severler derneği yeşilyurt spor kulubü heybeli ada su sporları çorlu mete turistlik tesisleri marmara ereylisi hilal dinlenme tesisleri bakırköy basat sanatçılar derneği askerlik hizmetim amasya ordu evi 17 ay mutfak sorumlusu saygılarımla arz ederim hayırlı işler kolaylı gelsin 0531 348 39 48

 842. kerim

  Şub 3, 2014 at 17:34

  türk mutfağında sıcak soğuk bıranjlarda aşçı
  Çalışma Durumu Çalışmıyor
  Toplam İş Deneyimi 10 Yıldan Fazla
  Kişisel / Mesleki Bilgi 1966 bolu mengen196en doğumluyum 1978 yılında borsa et lokantasında işe başladım sonraki yıllarda ise hotel olimpik bosna hotel keçik hotel holidayn hotel istanbul wow hotel kaşı beyaz et lokantası florya cerrahpaşa tıp fakültesi çapa tıp fakültesi kız öğrenci yurdu biltek ünüversitesi antalya spor severler derneği yeşilyurt spor kulubü heybeli ada su sporları çorlu mete turistlik tesisleri marmara ereylisi hilal dinlenme tesisleri bakırköy basat sanatçılar derneği askerlik hizmetim amasya ordu evi 17 ay mutfak sorumlusu saygılarımla arz ederim hayırlı işler kolaylı gelsin yurtdışı iş arıyorum 0531 348 39 48

 843. Ekrem

  Şub 6, 2014 at 03:15

  Merhaba ben kule vinç operatörüyüm yurt dışı tecrübem var 2 sene Rusya Moskova’da 1 sene Irak Erbil’de çalıştım şimdi türkiyedeyim yurt dışında çalışmak istiyorum ilk tercihim Rusya telefon numaram 05535305901