Anasayfa > Gündem > Ziraat Bankası 2014 yılında 3 bin peronel alımı yapacak.

Ziraat Bankası 2014 yılında 3 bin peronel alımı yapacak.

Ziraat Bankası 2014 yılında 3 bin 265 yeni personel almayı planlıyor.

[restabs text=”More”]
[restab title=”Personel Alımı ” active=”active”]

Ziraat BankasıZiraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker, bankanın İstanbul Finans Merkezi’ne taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları nedeniyle oluşacak personel ihtiyacının karşılanması amacıyla sınavla, 3 bin 265 yeni personel alacağını bildirdi.
Ali Toker, yazılı açıklamasında bankanın içinde bulunduğu dönüşüm sürecinde yapılan çalışmalara paralel olarak yeni personel alımıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Dönüşüm sürecinde Ziraat Bankası’nın yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şubeyle birlikte toplam bin 486 şubeyle hizmet verdiğini belirten Toker, “Bankamız şubeleşme çalışmaları çerçevesinde, ihtiyaç olan yerlerde yeni şubeler açmaya devam edecektir. Kısa-orta vadede İstanbul’da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede ise ‘butik şube’ açmayı planlamaktadır” ifadesini kullandı.[/restab]

[restab title=”Ziraat’te Kariyer”]

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır.

Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.[/restab]

[restab title=”Ziraat Bankası Maaşlar”]

Pozisyonlar – Maaş

Servis Yetkilisi – 2.750 TL
Operasyon Servis Yetkilisi  – 2.050 TL
Yönetmen – 3.500 TL

[/restab]

 

[/restabs]

 

 • ziraat bankası yönetmen maaşı
 • ziraatte kariyer
 • ziraat bankası yönetmen yardımcısı maaşları
 • özel banka maaşları 2014
 • ziraat bankası yönetmen maaşları
 • ziraat bankası yönetmen maaş
 • ziraat bankası yönetmen alımı
 • ziraat bankasi pozisyonlar maasi
 • ziraat bankası maaşları2014
 • ziraat bankası insan kaynakları yaşanan sıkıntılar


memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, kpss, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak?, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com, memurhaber.com, iş ilanları sitesi.

Yorum (1)

 • merhaba eşim kpss 64 puan aldı.biryere yerleşemedi.yardımcı olursanız sizlere duacıyım ALLAH’a emanet olun.Saygılar.

Yorumlar