Ziraat Bankası Memur Alımı

Ziraat-Bankası
Ziraat Bankası Memur Alımı

Ziraat Bankası yaptığı servis elemanı ve banko görevlisi alım sınavları ile daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Ülkemizde ki en önemli bankaların başında olan gelen Ziraat bankası 1000 servis görevlisi 1000 banko asistanı almayı hedefliyor. Özellikçe ilçe merkezlerinde personel sayısını artırarak daha kaliteli bir hizmet verilmek isteniyor. Ziraat Bankası 2014 yılında yapacağı bu sınav için rekor bir başvuru olması bekleniyor. Banka şubelerinden 50 TL yatırıldıktan sonra Anadolu Üniversitesi sayfasından bireysel başvuru yapılacak.

ZİRAAT BANKASI MEMUR ALIMI 2014

Ziraat Bankası son dönemde yaptığı yenilenme hareketlerine bir yenisini daha ekleyerek sürekli olarak kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 2012 yılında 3000’den fazla personeli istihdam eden banka şimdilerde 1000 banko asistanı 1000 servis görevlisi istihdam edecek. Yoğun bir başvurunun yaşanması muhtemel sınavla ilgili sizleri bilgilendirmek istedik. Ziraat Bankası’nın bu kadrolarında özellikle ilçe merkezlerinde çalışmak üzere personel alınacak. Baktığımız zaman bu personellerin alımında yazılı sınav sonrası mülakat yapılacak.

Herkes bağlı olduğu bölgede sınava girecek. Ön lisans mezunları Banko görevlisi pozisyonuna lisans mezunları ise servis görevlisi pozisyonuna başvurabiliyor. Ziraat Bankası, yurt genelinde bulunan şube ve birimlerde görevlendirilmek üzere sınavla bin servis görevlisi istihdam edecek. Bankanın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, servis görevlisi unvanlı personel, en az 6 ay şube bankolarında asistan olarak görev yapacak, daha sonra boş pozisyon bulunması halinde yetkinliklerine göre pazarlama veya operasyona yönelik görev pozisyonlarında çalışmaya devam edecek.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ziraat Bankası Memur Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. dilek dedi ki:

    eğitim fakültesi mezunu bir öğretmen olarak da başvuru yapabilir miyim acaba