Ziraat Bankası Personel Alımı

Ana Sayfa » Personel Alımı - Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat Bankası Memur Alımı

Bankalar her yıl olduğu gibi 2013 – 2014 yıllarında da personel, memur ve işçi alımlarına devam etmektedir. Ziraat Bankası da personel alımına devam ediyor.

Sizlere “Ziraatli Olmak” kavramı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz;

Ziraatli Olmak

Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.

Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

Sürekli Gelişim Felsefemiz

 • Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
 • Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
 • Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.

Geniş Kariyer İmkanları

 • Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
 • Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
 • Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
 • Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Sektörde Fark Yaratmak

Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Siz de Zirat Bankasında çalışmak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın sınavlarını takip edin ve insan kaynakları sayfasından detaylı bilgi edinin.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Ziraat Bankası Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. merhaba ben kocaeli Darıca da oturuyorum bankalarda temizlik görevlisi olarak çalışmayı istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 0546545 34 78 dedi ki:

  mehmet yüksel

 2. fatma şahin dedi ki:

  Bende calışmak istiyorum benim de dört tane kız var calışmak zorundayım bana yardımcı olun allah razası icin

 3. fatma şahin dedi ki:

  05418833998 fatma şahin bu cay temizlik işine cok ihticım var allah razı icin bana yardımcı olun