Ziraat Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Ziraat Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Ziraat Bankası’nda çalışmak ister misiniz? Ziraat Bankası iş başvurusu ve Ziraat Bankası personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ziraat Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Ziraat Bankası iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Temelleri 1867 yıllarında atılan Ziraat Bankası Osmanlı Devletinin kurduğu ilk bankadır. 1863 yılında Pirot Kasabası’nda Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın kurmuştur. Bankanın şu anda Londra, Sofya, New York, Lefkoşa, Bağdat, Tiflis, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt, Atina ve Gümülcine’de şubeleri bulunmaktadır. Karaçı ve Tahran’da ise temsilcileri bulunmaktadır.

Ziraatli Olmak
Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.
Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.

Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.

GENIŞ KARIYER İMKANLARI
Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

SEKTÖRDE FARK YARATMAK
Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Başvuru İçin Buraya Tıklayurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ziraat Bankası Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. barış dedi ki:

  kırşehir/kamanda oturmaktayım çoğu işi yapabileceğimi düşünüyorum yaşım 22 herhangi bir sorunum yokk

 2. abdullah dedi ki:

  MERHABA BEN ABDULLAH YILDIRIM YAŞ 27 BOY 1.85 KİLO 80 ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKALIYIM SİLAHLI ŞUAN OTELDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM MUGLA SARIGERMEDE MAGIC LIFE OTELDE ÇALIŞIYORUM BANKALARDA ÇALIŞMAK İSTERİM GEREKENİN YAPILMASINI ARZEDERİM TL :0535 627 43 57

 3. fatma dedi ki:

  yas 22 cubuk ta ıkamet edıorum lıse mezunuyum her ıste calısabılırım bankada

 4. Raşit dedi ki:

  Ben raşit Kamanda ıkamet edıyorum bankanızda kaman şubesinden silahlı guvenlıkcıyım guvenlık icin calismak isterim