ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI

ziraat bankası
Ziraat Bankası personel alımı yapıyor. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları’ndan alınan bilgilere göre bankada görev almak üzere lise mezunu ve ön lisans mezunu memurlar alınacak.

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında bulunan Ziraat Bankası yeni personele ihtiyaç duyduğunu açıkladı. T.C Ziraat Bankası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor hal böyle olunca personel ihtiyaçları da bir hayli artmakta bu nedenle çeşitli pozisyonlara ara, ara personel alımı yapmaktadır. Ziraat Bankası,üniversite mezunlarının yanı sıra lise ve iki yıllık yüksek okul mezunlarına da iş imkanları sunmaya başlamıştır. 4 yıllık üniversite okumayan, okuyamayan lise mezunları ve 2 yıllık yüksek okul mezunlarına iş imkanı sunan T.C Ziraat Bankası böylece personel ihtiyaçlarını da bir nebze karşılamaktadır.

Yaşadığınız il ve ilçelerde bulunan T.C Ziraat Bankalarında sizlerde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu yeni düzenleme ile bir çok kişiye istihdam sağlayacak olan Ziraat Bankasına sizlerde iş başvurusu yapabilir ve Ziraat Bankasının gücünden güç alabilirsiniz. Hem Ziraat Bankasının tercübelerinden faydalanmış olur, hemde bir iş sahibi olabilir kariyer yapabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen Türkiye’nin bankası yeni şubeler açmaya devam ediyor ve bu şubelerde çalıştırmak üzere de başarılı, yetenekli ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek personeller almaktadır.

T.C Ziraat Bankası, lise mezunu personel alımı ilanlarını insan kaynakları sayfasından duyurmaktadır. Ziraat Bankası lise mezunu personel alımı başvurularınızı kariyer sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası lise mezunu personel alımlarında kpss puanlarına önem vermektedir eğer sizlerde güzel bir kpss puanı aldıysanız hemen Ziraat Bankası iş başvurusu yapabilir çalışmaya başlayabilirsiniz.

Alt Kısımda Bulunan Linke Tıklayarak İnsan Kaynakları Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/InsanKaynaklari/Pages/ZiraatteKariyer.aspx

Yorumlar 6

 1. adem says:

  Ziraat Bankası önlisans sınavı başvuruları ne zaman yapılacak?

 2. rumeysa says:

  Basvurular ve alimlar ne zaman onlisans alimi

 3. Damla says:

  İş arıyorum yardimedermisinz

 4. Is ariyorum bana yardim edermisiniz bankada çaý temizlik says:

  Hüsniye

 5. Ziraat bankasinda cay servisi isi icin basvuruda bulunmak istiorum says:

  Esra PASTACIGİL
  TEL NO:0553-163-46-87

 6. 0535272 3523 says:

  Mediha kurnaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir