Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

ziraat bankası

Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Temeli çok eskiye dayanan ve bugün Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, Türkiye’de bankacılık sektörüne şekil vermeye devam etmeye ve bankacılık sektörüne öncülük etmeye devam etmektedir. 1863 yılında Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından kurulan Ziraat Bankası, ülkenin o günkü şartlarına bağlı olarak zor zamanlar geçirmiş ancak yıkılmadan yoluna devam etmiştir. Bugün Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ve binlerce ATM’si bulunan Ziraat Bankasının 20 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Özellikle başarılı genç öğrencileri kazanıp onları eğitip geliştirmeyi ve bünyesinde çalıştırmayı hedefleyen Ziraat Bankası, her yıl yüzlerce öğrenciye staj olanağı sunmaya devam etmektedir. Peki Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? işte bir çok insanın merak ettiği sorulardan bir tanesi de bu. Eğer staj başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın resmi ilanını takip etmeniz gerekmektedir ancak bankalar bir çok zaman dönemsiz stajyer öğrenciler almaktadırlar. Duruma göre lise duruma göre üniversite öğrencileri alınmaktadır.

Ziraat Bankası Staj ilanlarını takip etmek ve staj başvurusu yapmak için tıklayınız • ziraat bankası staj başvurusu
 • ziraat bankası staj
 • ziraat bankası stajyer alımı
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? yazısına yapılan yorumlar
 1. Sibel dedi ki:

  ziraat bankası staj başvurusu ne zaman başlıyor

 2. ANIL MURAT dedi ki:

  LİSE KIŞ STAJI BAŞVURUSU NE ZMN BAŞLIYOR

 3. kübra kızılay dedi ki:

  lise kış stajı ne zman başlyr acaba

 4. Adem dedi ki:

  Ziraat Bankası staj başvurusu ne zaman yapılacak?

 5. rabia dedi ki:

  Ben ziraat te staj yapym ücretler ne kadar

 6. Sebahat BEGÜN dedi ki:

  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

 7. necati dedi ki:

  staj basvurusu nasil oluyor duzgun bir bilgilendirme yapsaniz nasil olur

 8. necati dedi ki:

  staj basvurusu nasil oluyor duzgun bir bilgilendirme yapsaniz guzel olsun

 9. rojin dedi ki:

  başvurular 9-27 mart 2015 tarihleri arasında başlıyor.. başvuru nasıl oluyor bilmiyorum bilgi verir misiniz ?

 10. güldeste çınar dedi ki:

  çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 11. özlem dedi ki:

  amasya üniverstesi maliye bölümü 1.sınıf öğrencisiyim nasıl staj başvurusu yapabilirim?

 12. emine dedi ki:

  Amasya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim BANKANIZA STAJ BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM? BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

 13. GAMZE dedi ki:

  Manisa celal bayar üniversitesi uygulamalı bilimler yüksekokulu bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim.yaz dönemi zorunlu stajımı manisa merkezdeki şubelerinizden birinde yapmak istiyorumgereğinin yapılmasını arz ederim.

 14. DİLARA dedi ki:

  KIRKLARELİ UNİVERSİTESİ İŞLETME 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN BABAESKİ VEYA LULEBURGAZ ŞUBELERİNDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM.

 15. Mehmet CİNKAYA dedi ki:

  iyi günler. ben karadeniz teknik üniversitesi mali bölümü öğrencisiyim.antalyanın manavgat ilçesinde yaşıyorum.manavgat ziraat bankasında yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum.staj tarihleriniz ve staja başvurma konusunda çok kısa bir bilgilendirme alabilirmiyim

 16. Ramise dedi ki:

  giresun üniversitesi sosyal bilimler myo işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim . yaz dönemi zorunlu stajımı ünye merkez şubenizde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 17. GÖKAY dedi ki:

  KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BANKA VE SİGORTACILIK 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAKİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINA ARZ EDERİM

 18. NURAY dedi ki:

  UŞAK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZIN UŞAK MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM STAJ TARİHLERİNİZ VE STAJ HAKKINDA SİZDEN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. İLERİ Kİ MESLEK HAYATIMDA SİZİN GİBİ KALİTELİ Bİ BANKADAN TECRÜBELER KAZANMAK İsterim gereğinin yapılmasını arz ederim.

 19. Melek Çav dedi ki:

  Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrencisiyim ziraat bankasının Kilis şubesinde kendimi geliştirmek adına staj yapmak istiyorum staj yapmayı kış mevsiminde de yapabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

 20. Melek Çav dedi ki:

  Kilis 7 Aralık Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim bankanızın kilis şubesinde staj yapmak itiyorum kış mevsiminde de yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 21. Stajyer ücretleri nasl hesaplanıyor dedi ki:

  Kkkk

 22. Stajyer ücretleri nasl hesaplanıyor dedi ki:

  Melis