Ziraat Katılım Bankası’ndan personel alımı hamlesi!

ziraat katılım bankasıYeni kurulmuş olmasına rağmen çoğu yerde şube açan ve birçok kişinin tercih ettiği Ziraat Katılım Bankası 2015 yılı bitmeden personel alımlarına devam ediyor. Birçok kişiye iş imkanı vermiş olan firma 2016 yılına girmeden daha çok personel alımı yapmayı hedefliyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ziraat Katılım Bankası’ndan personel alımı hamlesi! yazısına yapılan yorumlar
 1. nejla dedi ki:

  2 yıllık muhasebe mezunuyum.iş deneyimim yok.her zaman bir bankada çalışmak istemişimdir.ziraat katılım bankasında deneyim kazanmak istiyorum.

 2. Ayse dedi ki:

  Önlisans mezunuyum.bankacı Olmayı çok istiyorum.

 3. Bülent dedi ki:

  2 yıla yakın özel bir çağrı merkezinde özel bir bankanın müşteri temsilciliğini yaptım kart satış geri kazanım ve sigorta aramalarında yer aldım ZİRAAT KATILIM BANKASINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 4. Anonim dedi ki:

  BAŞVURUYU NASIL YAPIYORUZ ??

 5. esra dedi ki:

  2 yıllık bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum is tecrubem cok az bu ziraat katılım bankasinda deneyim kazanmak istiyorum

 6. ekrem altuner dedi ki:

  1981 doğumlu olup evli ve 3 cocuk cocuk sahibiyim 4 yıllık sosyoloji bölümü mezunuyum siz ziraat bankası aillesi çatısı altında çalışmaktan memnun olurum

 7. vural öztülü dedi ki:

  1976 DOĞUMLU, ÖNLİSANS HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM MEZUNU OLUP AYNI ZAMANDA lİSANS KONAKLAMA İŞLETMECİĞİ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
  Çok iyi derecede HOLLANDACA VE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.SİZİN İÇİN FAYDALI OLABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM KOLAY GELSİN

 8. ünal ÇELİK dedi ki:

  1982 dogumlu lise mezunu yum.silahlı özel güvenlik sertifikam var.boy 1.82 kilo 75 diksiyon düzgün.AYDINDA Kİ ŞUBELERİNİZDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

 9. Selçuk dedi ki:

  Ziraat katılım bankası başvuru şartlarını anladık ama sınava nasıl giriyoruz. Sınav başvurusunu nasıl yapıyoruz?Sınav ne zaman?